Lakiery hybrydowe cz. 2 - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-10-05, 15:54   #1351
e-Urszula
Raczkowanie
 
Avatar e-Urszula
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 401
GG do e-Urszula
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez Copykat Pokaż wiadomość
Dziewczyny, macie jakiś patent na zgęstniała hybrydę? Jeden lakier mi się zglutował, nie trzymałam koło lampy ani nic z tych rzeczy...
Jest http://sklep.eurofashion.com.pl/1726...enew-60ml.html którym można rozcieńczać lakiery polish pro. Nie nadaje się do "czystego" żelu (hybrydy soak off), który z kolei można rozcieńczyć http://www.lechatnails.com/gelosthinner.htm
Mam obydwa sprawują się rewelacyjnie.
Czasem wystarczy porządnie wymieszać np.http://www.proshaker.com/
Dla majsterkowiczów - doskonały patent to ...wyrzynarka: https://www.youtube.com/watch?v=BMmMls-GYOI
ZAAAJE....fajna sprawa. Z mężem poszło łatwo bo ma dwie. Miałam jeden 4 letni gelish, 1/3 butelki, same glutki już się wyciągały na pędzelku. Po trzech pięciosekundowych seriach lakier jak nowy.

Edytowane przez e-Urszula
Czas edycji: 2014-10-05 o 15:58
e-Urszula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-05, 16:48   #1352
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Dziewczyny, mam pytanie dotyczące Hard z Semilac, może któraś używa. Czy jeśli chcecie się go pozbyć z płytki, to trzeba go piłować czy się odmacza?
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-05, 18:00   #1353
Anka7997
Raczkowanie
 
Avatar Anka7997
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 96
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Udalo mi sie znalezc oferte na all moich patykow
Tansz niz wszedzie indziej wiec wrzucam
http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=4653465326
Właśnie dzisiaj tu kupiłam
Anka7997 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-05, 19:56   #1354
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Kupilam kolejne semilaci. Black plum i espresso. Dziewczyny allegro ma promocje w aplikacji mobilnej. Trzeba zaktualizowac appke, kupic dowolna rzecz na allegro, pobrac kupon a przy kolejnych zakupach za min 50zl jest 20zl rabat. Tym sposobem 2 semilaci będę miała za 30zl
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-05, 20:11   #1355
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Kupilam kolejne semilaci. Black plum i espresso. Dziewczyny allegro ma promocje w aplikacji mobilnej. Trzeba zaktualizowac appke, kupic dowolna rzecz na allegro, pobrac kupon a przy kolejnych zakupach za min 50zl jest 20zl rabat. Tym sposobem 2 semilaci będę miała za 30zl
Też mam espresso ładny kolorek ale martwi mnie to słabe odmaczanie się ;/ dzisiaj trzymałam 15-20 min i tak czy siak musiałam skrobać...na bazie CZ łatwiej się odmaczały
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-05, 20:17   #1356
soulie
Wtajemniczenie
 
Avatar soulie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 480
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Kupilam kolejne semilaci. Black plum i espresso. Dziewczyny allegro ma promocje w aplikacji mobilnej. Trzeba zaktualizowac appke, kupic dowolna rzecz na allegro, pobrac kupon a przy kolejnych zakupach za min 50zl jest 20zl rabat. Tym sposobem 2 semilaci będę miała za 30zl
Świetna sprawa z tymi kuponami Właśnie domówiłam kolejne dwa ibd od leoberta i z przesyłką wyszły niecałe 39zł Skusiłam się na szarość Iceberg i chwalony wszędzie Fireworks.



Cytat:
Napisane przez kizdaM Pokaż wiadomość
Też mam espresso ładny kolorek ale martwi mnie to słabe odmaczanie się ;/ dzisiaj trzymałam 15-20 min i tak czy siak musiałam skrobać...na bazie CZ łatwiej się odmaczały

To ściąganie mnie powstrzymuje przed kolejnymi zakupami już pisałam, że nawet na bazie CZ mi się nie odmoczyły
Takie mają ładne kolorki...



Sent from my iPad using Tapatalk
soulie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-05, 20:35   #1357
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Jeszcze nie probowalam ich odmaczac bo plum nosze od piatku
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-05, 21:24   #1358
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez _polly_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam pytanie dotyczące Hard z Semilac, może któraś używa. Czy jeśli chcecie się go pozbyć z płytki, to trzeba go piłować czy się odmacza?
mi sie odmacza bez problemu

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Kupilam kolejne semilaci. Black plum i espresso. Dziewczyny allegro ma promocje w aplikacji mobilnej. Trzeba zaktualizowac appke, kupic dowolna rzecz na allegro, pobrac kupon a przy kolejnych zakupach za min 50zl jest 20zl rabat. Tym sposobem 2 semilaci będę miała za 30zl
co mam zrobić jeśli nie mam neta w telefonie ani nie mam żadnego smartfona? jestem skazana chyba na kupowanie bez rabatów
Cytat:
Napisane przez soulie Pokaż wiadomość

To ściąganie mnie powstrzymuje przed kolejnymi zakupami już pisałam, że nawet na bazie CZ mi się nie odmoczyły
Takie mają ładne kolorki...



Sent from my iPad using Tapatalk
dzisiaj koleżance ściągnełam po trzymaniu hybryd 6 min pod folią. Troche tylko poskrobałam i zeszło. Ciekawe od czego to zależy że jedni mają problemy ze ściąganiem a inni nie mi Semilac sie lepiej ściąga niż Estetiq, takie wrażenie ostatnio odnosze
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-05, 21:57   #1359
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Moge ci kupic z mojego konta
Ostatnio zdejmowalam pseudo hybrydy termo. 15min pod folia potem pilowanie, skrobanie, 10 min folia i znowu skrobanie ale one byly geste bardzo wiec i grube.

Zastanawiam sie czy nie kupic jeszcze jakis poki trwa ta promocja allegro

---------- Dopisano o 22:57 ---------- Poprzedni post napisano o 22:30 ----------

Dziady zmienili regulamin i teraz z kuponu mozna skorzystac tylko raz w czasie jednej akcji
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-05, 22:00   #1360
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
mi sie odmacza bez problemu
Dziekuje za odpowiedz. teraz musze tylko czekac na wyplate.
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-06, 06:28   #1361
Roverkowa
Rozeznanie
 
Avatar Roverkowa
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 512
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

A ja o odmaczaniu mojego semilaca pisalam w semilacowym watku. Moczenie, pilowanie, moczenie, skrobanie, pilowanie do plytki...
Roverkowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-06, 06:42   #1362
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez Dorotka... Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo za odpowiedz Miałam robione pierwsze hybrydy Gelishem i paznokcie po nich były fatalne, bardzo dlugo sie trzymały, po 3 tygodniach trochę odstawały więc je zdrapałam, teraz już wiem, że trzeba aceton



wybacz, ale nie miałam czasu przeczytać tutaj 45 stron i w poprzednim wątku ponad 160
jesli nie masz czasu na lekture watku to prosze czytac same tytuly watkow. Wtedy wiedzialabys ze na temat zestawow allegro istnieje osobny watek ktorego nie powielamy w innych watkach
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-06, 06:57   #1363
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Ja jak potrzymam 15-20 min to "odmoczy się na tyle", że nic samo płatami nie odchodzi, ale jak zaczynam skrobać, to schodzi bez oporów, także nie muszę nic piłować. Mimo wszystko nie bardzo jestem z tego faktu zadowolona, bo przyzwyczaiłam się, że na bazie CZ wszystko łądnie schodziło płatami i jedynie od czasu do czasu było trzeba cos poskrobać
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-06, 07:31   #1364
Roverkowa
Rozeznanie
 
Avatar Roverkowa
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 512
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Mi kombinacja baza em nail/ hard semilac/ kolor mollon/ top semilac po 15 minutach tak sie odmaczala, ze przy sciaganiu kompresow hybryda zostawala w srodku, wyciagalam czyste naturalne paznokcie. Po zmianie bazy i koloru na semilac po 15 minutach w acetonie paznokcie prawie wcale nie byly ruszone, byly na tyle twarde ze moglam je jesxcze spilowac
Roverkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-06, 07:34   #1365
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez Roverkowa Pokaż wiadomość
Mi kombinacja baza em nail/ hard semilac/ kolor mollon/ top semilac po 15 minutach tak sie odmaczala, ze przy sciaganiu kompresow hybryda zostawala w srodku, wyciagalam czyste naturalne paznokcie. Po zmianie bazy i koloru na semilac po 15 minutach w acetonie paznokcie prawie wcale nie byly ruszone, byly na tyle twarde ze moglam je jesxcze spilowac
Coś musi byc z tą bazą Semilac nie tak, że są z nią takie problemy przy ściąganiu :/ a nie chcę jej z powrotem zmieniać na CZ, bo na Semilacu dłużej mi się trzyma ... a tak to po tyg muszę zmieniać
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-06, 07:39   #1366
godblessyou
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 181
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez kizdaM Pokaż wiadomość
Ja jak potrzymam 15-20 min to "odmoczy się na tyle", że nic samo płatami nie odchodzi, ale jak zaczynam skrobać, to schodzi bez oporów, także nie muszę nic piłować. Mimo wszystko nie bardzo jestem z tego faktu zadowolona, bo przyzwyczaiłam się, że na bazie CZ wszystko łądnie schodziło płatami i jedynie od czasu do czasu było trzeba cos poskrobać

a już myślałam,że tylko ja mam problem ze zdjęciem Semilaka usunięcie lakieru to jedna sprawa,a druga to fakt,że gorzej wyglądały moje paznokcie, które musiałam skrobać i niestety od tego długiego moczenia wydaje mi się,że bardzo się zniszczyły
Czy pod hybrydę używacie odżywki do paznokci ?-zastanawiam się, czy lakier będzie się dobrze trzymał
godblessyou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-06, 07:46   #1367
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

ktos kiedys pisal chyba w I czesci ze stosowal nail teka II pod hybryde i sie trzymalo. Z tym ze jak juz nieraz bylo pisane:
1. Nail Tek zawiera formaldehyd
2. Odzywka nakladana na paznokiec w formie lakieru nie odzywia i nie odbudowuje go bo paznokiec jest martwy. Jesli chcemy go odbudowac to jedynym wjsciem jest stosowanie odzywek wodnistych/oleistych do wcierania w wal okolopaznokciowy co powoduje ze odrasta nowy zdrowszy i mocniejszy paznokiec bo z tym "starym" juz nic sie nie zrobi. Nakladanie odzywek w formie lakieru jedynie je utwardza i w ten sposob chroni przed urazami mechanicznymi (czyli ten sam efekt bez kombinowania uzyskasz jak dasz np. 2 warstwy bazy).
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-06, 07:53   #1368
godblessyou
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 181
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
ktos kiedys pisal chyba w I czesci ze stosowal nail teka II pod hybryde i sie trzymalo. Z tym ze jak juz nieraz bylo pisane:
1. Nail Tek zawiera formaldehyd
2. Odzywka nakladana na paznokiec w formie lakieru nie odzywia i nie odbudowuje go bo paznokiec jest martwy. Jesli chcemy go odbudowac to jedynym wjsciem jest stosowanie odzywek wodnistych/oleistych do wcierania w wal okolopaznokciowy co powoduje ze odrasta nowy zdrowszy i mocniejszy paznokiec bo z tym "starym" juz nic sie nie zrobi. Nakladanie odzywek w formie lakieru jedynie je utwardza i w ten sposob chroni przed urazami mechanicznymi (czyli ten sam efekt bez kombinowania uzyskasz jak dasz np. 2 warstwy bazy).
Dziękuję, za wyczerpująca odpowiedź na Nail Tek raczej się nie zdecyduję ze względu na formaldehyd, a ponieważ jestem już uzależniona od lakierów hybrydowych pozostaje mi malowanie i czekanie, na odrost zdrowszej płytki
godblessyou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-06, 08:06   #1369
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

ja wcieram 2x dziennie SH Natural Nail Growth Activator oraz oliwke z indigo (na noc). Oprocz tego co chwila kremuje dlonie. Hybryde nakladam bez przerw (co 10-14dni) i jesli sama nie zrobie czegos glupiego (np. za mocno zeskrobe metalowym kopytkiem przy zdejmowaniu albo spiluje) to paznokcie sa takie jak przed zalozeniem hybrydy (blyszczace, twarde). Czasem mi gdzies delikatnie pekna po boku ale to dlatego ze nosze dlugie.
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-06, 08:19   #1370
godblessyou
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 181
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
ja wcieram 2x dziennie SH Natural Nail Growth Activator oraz oliwke z indigo (na noc). Oprocz tego co chwila kremuje dlonie. Hybryde nakladam bez przerw (co 10-14dni) i jesli sama nie zrobie czegos glupiego (np. za mocno zeskrobe metalowym kopytkiem przy zdejmowaniu albo spiluje) to paznokcie sa takie jak przed zalozeniem hybrydy (blyszczace, twarde). Czasem mi gdzies delikatnie pekna po boku ale to dlatego ze nosze dlugie.

Ja też do tej pory nie miałam większych problemów z paznokciami, staram się często wcierać w skórki olejek arganowy Victoria Beauty, paznokcie zniszczyłam sobie ściągając Semilaca , jak malowałem CZ wystarczyło 4-5 min w folii, a tu taka przykra niespodzianka ze skrobaniem i gotowe
godblessyou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-06, 08:24   #1371
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Pokazujemy pazurki wyłącznie hybrydowe!

Zamówiłam 3 lakiery z Silcare za grosze na allegro na próbę i muszę przyznać że się sprawdzają chociaż denerwuje mnie ze są takie gęste i pędzelek strasznie malutki. Teraz zamówiłam na próbę lakiery Em Nail. Czy ktoś może je ma? W wątku widziałam tylko jednego posta na ich temat
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-06, 08:34   #1372
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

ja uzywam gelisha i indigo. Trzymam w folii 15-20 min. Jedne kolory schodza platami, inne trzeba poskrobac. Oczywiscie im dluzej mamy mani na paznokciach tym hybryda jest twardsza i gorzej schodzi. Ja uwazam ze jak sie dobrze trzyma to i gorzej schodzi; jak dobrze schodzi to sie gorzej trzyma. Nie ma idealu ktory wytrzyma miesiac i zejdzie w 3 min bez skrobania
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-06, 09:14   #1373
godblessyou
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 181
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
ja uzywam gelisha i indigo. Trzymam w folii 15-20 min. Jedne kolory schodza platami, inne trzeba poskrobac. Oczywiscie im dluzej mamy mani na paznokciach tym hybryda jest twardsza i gorzej schodzi. Ja uwazam ze jak sie dobrze trzyma to i gorzej schodzi; jak dobrze schodzi to sie gorzej trzyma. Nie ma idealu ktory wytrzyma miesiac i zejdzie w 3 min bez skrobania
zgadzam się w 100% ja zostanę przy CZ ,paznokcie wytrzymują mi 2 tygodnie i zdejmuję jak pisałam pod folią 5 minutek tak sobie wypośrodkowałam
godblessyou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-06, 12:18   #1374
Roverkowa
Rozeznanie
 
Avatar Roverkowa
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 512
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Ja sciagalam rowno po tygodniu...
Roverkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-06, 14:44   #1375
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Z semilacami macie problem na ich bazie czy kolorowka tez sie ciezko odmacza?
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-06, 16:50   #1376
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Z semilacami macie problem na ich bazie czy kolorowka tez sie ciezko odmacza?
Właśnie o to samo miałam pytać Czy odmaczał ktoś Semilac na bazie gelish?
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-06, 17:18   #1377
soulie
Wtajemniczenie
 
Avatar soulie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 480
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Z semilacami macie problem na ich bazie czy kolorowka tez sie ciezko odmacza?

Mi się nie odmacza kolorówka semilac na bazie CZ i z topem Eco star nails.


Sent from my iPad using Tapatalk
soulie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-06, 17:28   #1378
JAGA_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 122
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Ja używam semilaców na bazie gelish. Schodzi bez problemu, ostatnio nr 39 zszedł płatami. Co mnie bardzo zdziwiło, gdyż na ogół trzeba skrobać semilac. Raz pomalowałam bazą semilac, ale równiez zeszło bez problemu. Używam acetonu. Wcześniej zapachowego od CZ a teraz zwykłego od DC. Trzymam w folii 15 min

---------- Dopisano o 18:28 ---------- Poprzedni post napisano o 18:26 ----------

Do tej pory używałam kolorów 23,102,35,39,44,42
JAGA_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-06, 17:41   #1379
Kama2410
Raczkowanie
 
Avatar Kama2410
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 136
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Właśnie o to samo miałam pytać Czy odmaczał ktoś Semilac na bazie gelish?

Ja odmaczalam na bazie i topie gelish i jest ok, choć trzeba trzymać folię 15 minut


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 18:41 ---------- Poprzedni post napisano o 18:40 ----------

Dla zainteresowanych Mister Milano, na ich stronie jest teraz -25% na hybrydy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Kama2410 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-06, 18:12   #1380
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Zobaczymy jak bedzie u mnie. Baza gelish, top eco
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-01 11:42:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:42.