Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II - Strona 164 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-12-10, 14:38   #4891
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Zmienili próbki w D. niektóre zapachu bym z chęcią potestowała, ale nie będę zamawiać. Ciekawe, czy od 19 będą dostępne
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-10, 14:57   #4892
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Najpierw przeleją na paypala, a później na Twoje konto raz miałam taką sytuację z jakimś sklepem zagranicznym. Kasę na paypalu miałam od razu, a na koncie dopiero dzień później, niestety
czyli paypala nie ruszam ? bo tam widzę że też można jakieś wypłaty robić na paypalu w historii pojawiła się ta kwota moja
okey to poczekam do jutra
Dzięki

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Szybko zwrócili
jestem właśnie pozytywnie zaskoczona, w piątek dostali pakę a we wtorek dostałam info

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Zmienili próbki w D. niektóre zapachu bym z chęcią potestowała, ale nie będę zamawiać. Ciekawe, czy od 19 będą dostępne
kusi mnie collistar, kiedyś miałam jakąś próbkę kremu od nich i bardzo mi pasował, clarinsa też bym wzięła bo lubię te podkłady ale za jasny
Si lubię
no i te bulgari hmmm
ale wczoraj zrobiłam zamówienie dla Sensai to już mi dzisiaj chyba nie wypada klikać znów płatków
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-10, 14:57   #4893
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez Amicitia_ Pokaż wiadomość
Ja dostałam jednego dnia pobraniową i opłaconą, obydwie tak samo *ujowe. Wreszcie dostałam po za robienie niepotrzebnych zamówień. Jestem 230 złotych lżejsza, a prawie nic nie dostałam ;(
Masz i nie smuć się już
Dziś po kilku nieudanych próbach w końcu udało mi się do nich loccitane dodzwonić.Pani powiedziala,że do piątku powinni mi wysłaćMieli ponad 200zamówień właśnie 2ego i cały czas je wysyłają,także muszę sobie jeszcze troszkę poczekać
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-10, 15:01   #4894
asqua92
Zakorzenienie
 
Avatar asqua92
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 547
GG do asqua92
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

no to popełniłam zamówienie z YR, tydzień bez zakupów tygodniem straconym a obiecywałam sobie,że prócz DDD nic w grudniu... no i wyszło jak zwykle

Zestaw Karmelizowana gruszka: żel pod prysznic + mleczko + ozdobna torebka 1 36.90 zł OS1417025064 Zestaw: dwa bestsellery za 39 zł
  • Głęboko oczyszczający żel do mycia twarzy (34572): 1 szt.
  • Szampon do włosów kręconych z wyciągiem z Baobabu (67298): 1 szt.
1 39.00 zł 67421 Odżywka do włosów kręconych z wyciągiem z Baobabu 1 14.90 zł 18147 Żel pod prysznic Czerwone owoce 1 11.90 zł 15002 Żel pod prysznic Czarne owoce 1 11.90 zł G33013 Woda perfumowana 50 ml 1 PREZENT F72690 Torba na zakupy 1 PREZENT F61074 Zestaw 2 kubków 1 PREZENT F76247 So Elixir Purple Woda perfumowana 1 PREZENT Wartość produktów: 114.60 zł
Koszt przygotowania: 0.00 zł
Koszt wysyłki: 0.00 zł
Kod promocyjny / wartość rabatu: "TT7592" / - %
Wartość zamówienia: 114.60 zł

Nastrój poprawiony portfel uboższy
__________________
Razem 22.01.2010
Zaręczyny 12.02.2014
Ślub 09.09.2017

"Ponieważ jeśli wyleczy się pan,to znaczy,że nie było to warte zachodu.
Zamurowało mnie. Patrząc na mnie badawczo,zadeklarowała wzniosłym tonem:
Z wielkiej miłości nie da się wyleczyć."
Éric-Emmanuel Schmitt
asqua92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-10, 15:31   #4895
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez basia296 Pokaż wiadomość
to chyba coś o nas- kobietach grasujących po watkach kosmetycznych
Czyj TŻ to napisał?

---------- Dopisano o 16:02 ---------- Poprzedni post napisano o 16:01 ----------

Cytat:
Napisane przez WackelDackel Pokaż wiadomość
A ja jak mówię, że coś zrobię, to mówię


---------- Dopisano o 16:05 ---------- Poprzedni post napisano o 16:02 ----------

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Dobre

W końcu uległam sephorowemu boxowi . Wzięłam trochę na siłę lakier do paznokci Diora, 4 sephorowe kredki (z czego dwie dla siostry) i taki śmieszny błyszczyk dla siostrzenicy, żeby dobić do darmowej dostawy . Wprawdzie siostrzenica za mała na malunki, ale lubi takie gadżety (po cioci ), więc może jej się spodoba (choć pewnie kupiona już lalka Lizzie Hearts bardziej ją ucieszy ).
A jednak
Dobrą ciocię ma ,mojej córci zawsze w S.kupowałam do kąpieli zwierzaczki(fajniutkie były),a jak wycofali i tylko serduszka zostały to zrezygnowała.

---------- Dopisano o 16:09 ---------- Poprzedni post napisano o 16:05 ----------

Super,dzięki za linki

---------- Dopisano o 16:10 ---------- Poprzedni post napisano o 16:09 ----------

Cytat:
Napisane przez amb86 Pokaż wiadomość
Też zamówiłam boxa z S. usprawiedliwienie: box z D. był do d.
A co sobie wybrałaś?

---------- Dopisano o 16:12 ---------- Poprzedni post napisano o 16:10 ----------

Cytat:
Napisane przez amb86 Pokaż wiadomość
Też zamówiłam boxa z S. usprawiedliwienie: box z D. był do d.
A co sobie wybrałaś?

---------- Dopisano o 16:21 ---------- Poprzedni post napisano o 16:12 ----------

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Ale naprodukowałyście
Od rana nie mogę się zalogować

---------- Dopisano o 12:29 ---------- Poprzedni post napisano o 12:28 ----------

Mam już pakę z S. z boxem. Po pierwszym rzucie okiem jest fajny, tonik Shiseido dość spory jestem zadowolona, wszystko dokładnie oblookam w domu

---------- Dopisano o 12:30 ---------- Poprzedni post napisano o 12:29 ----------

Zauważyłam, że ta dzisiejsza paczka już mnie nie cieszyła tak, jak zakupy kilka miesięcy. Czuje przeogromny przesyt i pasuję z zakupami

---------- Dopisano o 12:31 ---------- Poprzedni post napisano o 12:30 ----------



Tylko nie bij : w mojej skromnej opinii warto wziąć i syforę i parasol z D.

---------- Dopisano o 12:33 ---------- Poprzedni post napisano o 12:31 ----------

Na szybko opisze, co pamiętam z boxa: cień szary jest śliczny (jasny kolor, taki zwyklaczek nienachalny ), mini czerwony lakier przesłodki, a miniaturki perfum boskie

---------- Dopisano o 12:35 ---------- Poprzedni post napisano o 12:33 ----------

Dziewczyny, polecicie mi jakąś dobrą odżywkę do rzęs?
Nie wiem, co się dzieje, a na jednym oku tak mi lecą rzęsy, że szok
Nie pomaga nawet moje odkrycie - biała odżywka eveline
Wierzysz w to?

Oko łzawi,jest czerwone?Moze to być zapalenie spojówek,ale tez od kompa(gdy długo siedzisz),ja tak miałam,od czasu gdy zakladam okulary,albo zakrapiam sztucznymi łzami o niebo lepiej.Oczy swędziały,drapałam i rzęsy leciały

---------- Dopisano o 16:25 ---------- Poprzedni post napisano o 16:21 ----------

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Dostałam maila o nocy zakupów w D. Nie mam zamiaru brać w tym udziału nie ma ciekawych prezentów i na 10000% zmienią próbki na kaszańskie, jak ostatnio
Też się nie skuszę tym bardziej,że Mac nie wchodzi

---------- Dopisano o 16:31 ---------- Poprzedni post napisano o 16:25 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
No ja powyciągałam i znalazłam trochę męskich różnych i dałam TŻ-owi to stwierdził, że ja to mam zabunkrowane takie skarby, że Skarby III Rzeszy to przy tym nic ciekawego
---------- Dopisano o 12:55 ---------- Poprzedni post napisano o 12:54 ----------



Też się na nich obrażam, tym bardziej, że znowy bez Maca, BB i Sensei. Niech spadają na drzewo
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-10, 15:54   #4896
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
W D. jest mini zestaw 3 kroków Clinique dla typu skóry 2:
https://www.douglas.pl/douglas/Piel%...000066523.html


---------- Dopisano o 16:43 ---------- Poprzedni post napisano o 16:41 ----------

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
Douglas zwrócił mi pieniądze wielki szacun, że tak szybko
Może mamy tu w wątku kreta ?

---------- Dopisano o 16:54 ---------- Poprzedni post napisano o 16:43 ----------

Cytat:
Napisane przez asqua92 Pokaż wiadomość
no to popełniłam zamówienie z YR, tydzień bez zakupów tygodniem straconym a obiecywałam sobie,że prócz DDD nic w grudniu... no i wyszło jak zwykle

Zestaw Karmelizowana gruszka: żel pod prysznic + mleczko + ozdobna torebka 1 36.90 zł OS1417025064 Zestaw: dwa bestsellery za 39 zł
  • Głęboko oczyszczający żel do mycia twarzy (34572): 1 szt.
  • Szampon do włosów kręconych z wyciągiem z Baobabu (67298): 1 szt.
1 39.00 zł 67421 Odżywka do włosów kręconych z wyciągiem z Baobabu 1 14.90 zł 18147 Żel pod prysznic Czerwone owoce 1 11.90 zł 15002 Żel pod prysznic Czarne owoce 1 11.90 zł G33013 Woda perfumowana 50 ml 1 PREZENT F72690 Torba na zakupy 1 PREZENT F61074 Zestaw 2 kubków 1 PREZENT F76247 So Elixir Purple Woda perfumowana 1 PREZENT Wartość produktów: 114.60 zł
Koszt przygotowania: 0.00 zł
Koszt wysyłki: 0.00 zł
Kod promocyjny / wartość rabatu: "TT7592" / - %
Wartość zamówienia: 114.60 zł

Nastrój poprawiony portfel uboższy
Carpe diem
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-10, 16:03   #4897
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Dziewczyny, macie jakies kody do Douglasa? Chce kliknac perfumy Toma Forda, wiec jestem na nich skazana, bo maja wylacznosc, a dzis noc zakupow, wiec dobre i 20%. Przydalyby sie jeszcze jakies mile dodatki
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-10, 16:09   #4898
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
Dziewczyny, macie jakies kody do Douglasa? Chce kliknac perfumy Toma Forda, wiec jestem na nich skazana, bo maja wylacznosc, a dzis noc zakupow, wiec dobre i 20%. Przydalyby sie jeszcze jakies mile dodatki
Mało jest teraz kodów, ale spróbuj z tymi, nie zapewniam, że działają
IPHONE5 od 69zł
BURBERRY14 od 149zł
DOWNTOWN14 od 179zł
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-10, 16:11   #4899
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Jeszcze był PILGRIM, na łańcuszek, ale usunęłam maila, to nie wiem, do kiedy działa.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-10, 16:12   #4900
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Dotarła paczka z S. Błyszczyk bombka słodziutki , do tego 26 różnych kapsułek pod prysznic i dwie paczki małych płatków zapakowane w duże świąteczne pudełko. Razem z wysyłką wyszło 60,31 zł

Doszła też w końcu maska Kallos z ezebry.
__________________
Organizm rośnie do 25-go roku życia. Brzuch i dupa chyba o tym nie wiedzą...
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-10, 16:13   #4901
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Jeszcze był PILGRIM, na łańcuszek, ale usunęłam maila, to nie wiem, do kiedy działa.
Mam maila,ale nie ma w nim daty końcowej
Do wyczerpania zapasów
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-10, 16:13   #4902
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Jeszcze był PILGRIM, na łańcuszek, ale usunęłam maila, to nie wiem, do kiedy działa.
Zgadza się w mailu pisze, że do wyczerpania zapasów
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-10, 16:23   #4903
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość

Dziewczyny, polecicie mi jakąś dobrą odżywkę do rzęs?
Nie wiem, co się dzieje, a na jednym oku tak mi lecą rzęsy, że szok
Nie pomaga nawet moje odkrycie - biała odżywka eveline
najlepsze co do tej pory używałam (a rzęsy to moje skrzywienie i używałam już wielu różnych wynalazków ) to long 4lashes. Można kupić w Superpharm i aptekach rewelacja moim zdaniem. w S jest coś podobnego tej samej firmy ale ponad dwa razy droższe więc się nie opłaca. A to naprawdę działa !
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-10, 16:23   #4904
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
A jednak
Dobrą ciocię ma ,mojej córci zawsze w S.kupowałam do kąpieli zwierzaczki(fajniutkie były),a jak wycofali i tylko serduszka zostały to zrezygnowała.
Jak już zamówiłam tego boxa, to mój entuzjazm nieco opadł, ale to chyba normalny objaw zakupoholizmu .

Siostrzenica jest mnie w stanie naciągnąć prawie na wszystko . To jednak jedyne dziecko w najbliższej rodzinie, więc ma prawo .
Cytat:
Napisane przez mamaAmelka Pokaż wiadomość
Dotarła paczka z S. Błyszczyk bombka słodziutki , do tego 26 różnych kapsułek pod prysznic i dwie paczki małych płatków zapakowane w duże świąteczne pudełko. Razem z wysyłką wyszło 60,31 zł

Doszła też w końcu maska Kallos z ezebry.
To pewnie siostrzenica będzie zadowolona

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Mam maila,ale nie ma w nim daty końcowej
Do wyczerpania zapasów
Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Zgadza się w mailu pisze, że do wyczerpania zapasów
Tym lepiej
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-10, 16:25   #4905
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

iza89 i OlaM dziekuje Wam slicznie Szalu nie ma jak zwykle
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-10, 16:28   #4906
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
iza89 i OlaM dziekuje Wam slicznie Szalu nie ma jak zwykle
No niestety kiepścizna
Jedyne, co było fajne, to parasolki Hilfigera dodawane do zapachu tej marki. Aktualnie też już jednak zapas wyczerpany.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-10, 16:33   #4907
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
No niestety kiepścizna
Jedyne, co było fajne, to parasolki Hilfigera dodawane do zapachu tej marki. Aktualnie też już jednak zapas wyczerpany.

Ooojjjjjjaaaaaa, ale bym zadała lansu na dzielni hihi
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-10, 16:34   #4908
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość

Siostrzenica jest mnie w stanie naciągnąć prawie na wszystko . To jednak jedyne dziecko w najbliższej rodzinie, więc ma prawo .

To pewnie siostrzenica będzie zadowolona
Mój syn powiedział, że wygląda jak mini kula disco

Była dziś prawie cały dzień w Rivierze w Gdyni i kupiłam sobie jedynie t-shirt w Sinsay za 9,99 zł z wyprzedaży Twardo trzymałam się z daleka od kosmetycznych sklepów Najwięcej czasu spędziłam w H&M na dziale dzięcięcym, ponieważ jest aktualnie sporo fajnych obniżek, np wiosenna kurtka-bejsbolówka za 40 zł z 99 zł, koszula ala jeans za 30 zł z 59,90 zł oraz sporo akcesoriów zimowych za 5/10 zł
__________________
Organizm rośnie do 25-go roku życia. Brzuch i dupa chyba o tym nie wiedzą...
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-10, 16:42   #4909
amb86
Zakorzenienie
 
Avatar amb86
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 3 018
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość

[/COLOR]
A co sobie wybrałaś?[COLOR="Silver"]

:
Moje zamówienie:
Great Skin Great Deal - System pielęgnacji 3 Kroki
Typ skóry: 3 - Mieszana w stronę tłustej | # 287958
175,00zł 1 175,00zł
200 ml
Peeling do ciała z cukrem
200 ml | # 202023
49,00zł 1 49,00zł
dostępny
Delikatne płatki do demakijażu
70 płatków | # 201893
7,00zł 1 7,00zł
dostępny
Próbki
Extra-Firming Night - Ujędrniający Krem na Noc - Każdy Rodzaj Skóry
Clarins - Extra-Firming Night Ujędrniający Krem na Noc - Każdy Rodzaj Skóry
BEZPŁATNY 1 BEZPŁATNY
Porefessional
Benefit Cosmetics - Porefessional - 3 ml
BEZPŁATNY 1 BEZPŁATNY
L'Homme Ideal - Woda Toaletowa
Guerlain - L'Homme Ideal Woda Toaletowa - 1 ml
BEZPŁATNY 1 BEZPŁATNY
Oferty specjalne
Wyjątkowa oferta: Sephora Box z 10 produktami w prezencie1 BEZPŁATNY
Udział w kosztach Kurier DPD
BEZPŁATNY

ZAPŁACONO RAZEM 231,00 Z VAT

Używam jeszcze Clinique, choć wypadałoby już zacząć inwestować w kremy przeciwzmarszkowe Tyle tylko, że moja buźka jest mało tolerancyjna i większości wynalazków nie toleruje

Z drugiej strony-mam nadzieję, że w tym wątku ktoś w końcu mi doradzi jakiś fajny krem dla kapryśnej skóry na razie jednak przerwa... Czekam na -30% w S.

Edytowane przez amb86
Czas edycji: 2014-12-10 o 16:44
amb86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-10, 17:04   #4910
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
czyli paypala nie ruszam ? bo tam widzę że też można jakieś wypłaty robić na paypalu w historii pojawiła się ta kwota moja
okey to poczekam do jutra
Dzięki



jestem właśnie pozytywnie zaskoczona, w piątek dostali pakę a we wtorek dostałam info



kusi mnie collistar, kiedyś miałam jakąś próbkę kremu od nich i bardzo mi pasował, clarinsa też bym wzięła bo lubię te podkłady ale za jasny
Si lubię
no i te bulgari hmmm
ale wczoraj zrobiłam zamówienie dla Sensai to już mi dzisiaj chyba nie wypada klikać znów płatków
Paypal powinien sam przelać na Twoje konto, tez kiedyś sama chciałam przelewać, ale mnie ubiegli

---------- Dopisano o 17:58 ---------- Poprzedni post napisano o 17:54 ----------

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Czyj TŻ to napisał?

---------- Dopisano o 16:02 ---------- Poprzedni post napisano o 16:01 ----------




---------- Dopisano o 16:05 ---------- Poprzedni post napisano o 16:02 ----------


A jednak
Dobrą ciocię ma ,mojej córci zawsze w S.kupowałam do kąpieli zwierzaczki(fajniutkie były),a jak wycofali i tylko serduszka zostały to zrezygnowała.

---------- Dopisano o 16:09 ---------- Poprzedni post napisano o 16:05 ----------


Super,dzięki za linki

---------- Dopisano o 16:10 ---------- Poprzedni post napisano o 16:09 ----------


A co sobie wybrałaś?

---------- Dopisano o 16:12 ---------- Poprzedni post napisano o 16:10 ----------


A co sobie wybrałaś?

---------- Dopisano o 16:21 ---------- Poprzedni post napisano o 16:12 ----------


Wierzysz w to?

Oko łzawi,jest czerwone?Moze to być zapalenie spojówek,ale tez od kompa(gdy długo siedzisz),ja tak miałam,od czasu gdy zakladam okulary,albo zakrapiam sztucznymi łzami o niebo lepiej.Oczy swędziały,drapałam i rzęsy leciały

---------- Dopisano o 16:25 ---------- Poprzedni post napisano o 16:21 ----------


Też się nie skuszę tym bardziej,że Mac nie wchodzi

---------- Dopisano o 16:31 ---------- Poprzedni post napisano o 16:25 ----------


Nie mam żadnych innych objawów, tylko" łysą" powiekę na środku oka

---------- Dopisano o 17:59 ---------- Poprzedni post napisano o 17:58 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
najlepsze co do tej pory używałam (a rzęsy to moje skrzywienie i używałam już wielu różnych wynalazków ) to long 4lashes. Można kupić w Superpharm i aptekach rewelacja moim zdaniem. w S jest coś podobnego tej samej firmy ale ponad dwa razy droższe więc się nie opłaca. A to naprawdę działa !
Dzięki będę musiała się w końcu na którąś zdecydować, ale to już po nowym roku

---------- Dopisano o 18:04 ---------- Poprzedni post napisano o 17:59 ----------

Kiciu, oto pojemności z boxa :
miniaturki perfum mają po 4,5ml
serum sephorowe 7ml
lakier czerwony 4,5ml - kolor: curiosity
cień sephorowy 2,2g - kolor: nacre shimmer
tonik Shiseido 75ml
basalm sephorowy 50ml
żel do oczyszczania Clarins 30ml
kredka Make up forever czarna (dla mnie to połówka pełnowymiarowej)
tusz Givenchy 1,5g (w foliowej torebce)

Mam nadzieję, że ułatwi Ci to decyzję
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-10, 17:09   #4911
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez amb86 Pokaż wiadomość
Moje zamówienie:
Great Skin Great Deal - System pielęgnacji 3 Kroki
Typ skóry: 3 - Mieszana w stronę tłustej | # 287958
175,00zł 1 175,00zł
200 ml
Peeling do ciała z cukrem
200 ml | # 202023
49,00zł 1 49,00zł
dostępny
Delikatne płatki do demakijażu
70 płatków | # 201893
7,00zł 1 7,00zł
dostępny
Próbki
Extra-Firming Night - Ujędrniający Krem na Noc - Każdy Rodzaj Skóry
Clarins - Extra-Firming Night Ujędrniający Krem na Noc - Każdy Rodzaj Skóry
BEZPŁATNY 1 BEZPŁATNY
Porefessional
Benefit Cosmetics - Porefessional - 3 ml
BEZPŁATNY 1 BEZPŁATNY
L'Homme Ideal - Woda Toaletowa
Guerlain - L'Homme Ideal Woda Toaletowa - 1 ml
BEZPŁATNY 1 BEZPŁATNY
Oferty specjalne
Wyjątkowa oferta: Sephora Box z 10 produktami w prezencie1 BEZPŁATNY
Udział w kosztach Kurier DPD
BEZPŁATNY

ZAPŁACONO RAZEM 231,00 Z VAT

Używam jeszcze Clinique, choć wypadałoby już zacząć inwestować w kremy przeciwzmarszkowe Tyle tylko, że moja buźka jest mało tolerancyjna i większości wynalazków nie toleruje

Z drugiej strony-mam nadzieję, że w tym wątku ktoś w końcu mi doradzi jakiś fajny krem dla kapryśnej skóry na razie jednak przerwa... Czekam na -30% w S.
Gratuluję
Może próbuj najpierw jakieś apteczne,ale odradzam Vichy,po nich mam zawsze jakieś wariacje na buziolu(nie tylko ja)
Mam ten peeling,jak Ty go używasz?On zostawia taki tłusty film,zmywasz go?ja zmywam,bo mnie jakoś tak dziwnie,a nie wiem czy powinnam
Też czekam na -30%
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-10, 17:10   #4912
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Jeśli któraś chce to mam kody:
- 2 do Strefy Urody -10%
- tania książka -10zł przy zam na min 69zł, ważny 60dni
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-10, 17:12   #4913
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Martuś może to jakieś uczulenie na tusz do rzęs?Masz moze takie malutkie pęcherzyki na tej linii wodnej,czujesz jakby kłucie?
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-10, 17:18   #4914
amb86
Zakorzenienie
 
Avatar amb86
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 3 018
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Gratuluję
Może próbuj najpierw jakieś apteczne,ale odradzam Vichy,po nich mam zawsze jakieś wariacje na buziolu(nie tylko ja)
Mam ten peeling,jak Ty go używasz?On zostawia taki tłusty film,zmywasz go?ja zmywam,bo mnie jakoś tak dziwnie,a nie wiem czy powinnam
Też czekam na -30%
Już przerobiłam apteczne;(

Co do peelingu, to razem z płatkami jest zapchajdziurą do przekroczenia 200 zł i progu darmowej wysyłki Nie lubię takich peelingów z tłustym filmem;( najwyżej poleci na wymianę... Brałam go w ciemno, bo do tej pory wszystkie siły i środki kierowałam w stronę D., jednak po tym rewelacyjnym boxie u nich dałam szansę S.
amb86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-10, 17:31   #4915
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Martuś może to jakieś uczulenie na tusz do rzęs?Masz moze takie malutkie pęcherzyki na tej linii wodnej,czujesz jakby kłucie?
Nie mam uczulenia ale może to od tuszu, od niedawna używam Collistara. Zawsze miałam tak, ze co jakiś czas rzęsy na jednym oku były słabsze i rzadsze, ale odżywka Eveline dawała radę i po 2-3 dniach wszystko wracało do normy. Dziwne, bo od jakichś 2 tygodni mam takie liche rzęsiska, nigdy tak nie było może to faktycznie od tego tuszu (może wrzucili mi jakiegoś starocia). Jak po tygodniu się nie poprawi, to odstawię ten tusz dzięki za wnikliwą diagnozę
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-10, 17:32   #4916
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
Ooojjjjjjaaaaaa, ale bym zadała lansu na dzielni hihi
No ba - byłby szał

Ja mam dwa, to się będę lansować do kwadratu
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-10, 18:03   #4917
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Dziewczyny macie może jakiś kod do zalando, no upatrzyłam sobie sukienkę i łazi za mną od dwóch dni
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-10, 18:11   #4918
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
dziewczyny macie może jakiś kod do zalando, no upatrzyłam sobie sukienkę i łazi za mną od dwóch dni
-10%: rh97q9sdtq
kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-10, 18:20   #4919
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
-10%: rh97q9sdtq

dziękuję, jednak nie łączy się z -40zł z newslettera.

Zamówiłam sobie ją jednak http://www.zalando.pl/tfnc-denver-su...1c072-c11.html

A mój TŻ jest bezbłędny. Mówię mu, że to już 3 sukienka w tym tygodniu i że nie wiem czy ją brać, a on do mnie: po co się bijesz i tak zamówisz nie dziś to jutro, po co męczysz swoje sumienie, spać nie będziesz mogła. Mówię do niego, że nie pomaga mi, że ma mnie stopować trochę z zakupami, a on na to jak zobaczył cenę i zniżkę: zobacz jaki deal zrobisz zamiast 269 zapłacisz 175 zł a różnicę wydasz w Sephorze na boxa I jak tu ćwiczyć silną wolę
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-10, 18:21   #4920
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Paypal powinien sam przelać na Twoje konto, tez kiedyś sama chciałam przelewać, ale mnie ubiegli


Kiciu, oto pojemności z boxa :
miniaturki perfum mają po 4,5ml
serum sephorowe 7ml
lakier czerwony 4,5ml - kolor: curiosity
cień sephorowy 2,2g - kolor: nacre shimmer
tonik Shiseido 75ml
basalm sephorowy 50ml
żel do oczyszczania Clarins 30ml
kredka Make up forever czarna (dla mnie to połówka pełnowymiarowej)
tusz Givenchy 1,5g (w foliowej torebce)

Mam nadzieję, że ułatwi Ci to decyzję
Dziękuję kochana
stwierdzam, że ten Box jest naprawdę w moim klimacie


Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość


---

Może mamy tu w wątku kreta ?

a możliwe
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-11 11:16:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:17.