Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka - Strona 165 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-04-01, 23:20   #4921
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
dzięki


Dzięki Ajsun, ale to musi być maska torpeda, avon może nie dać rady wielkiemu kołtunowi na głowie


już się nie czaję na innocenta, tzn. tak się czaję ale jakby zza krzaka, właśnie zakupiłam podkład forever i jestem super zadowolona. dokupię do niego puder lub kompakt mówisz cement? też o nim myślałam, ale Mad i Jazmine rzeczywiście mi przypomniały, że jest taka żółta maska, tylko muszę zlokalizować, czy to była okara czy karite, która jest ekstra! w każdym razie wielkie dzięki za podpowiedź, słyszałam dużo dobrego o tych produktach



ok, czyli już wiem, że to była karite. Mad, ogromne dzięki

Jazz - również bardzo dziękuję



Mówisz o Lunie Chanelkowej? Oczywiście miałam tester łącznie z białą bazą co do bazy, to jakoś nie potrafię jej ocenić, nie widzę efektu. Biały róż natomiast lekko pobiela, ale mgiełką, jest opalizujący na biało i efekt byłby niezły, ale u mnie po brązerze i różu wykańczaczu nie ma na niego miejsca, a bez tych dwóch produktów nie wychodzę z domu. Nałożony zaś na szczyty kości policzkowych na ten komplet tworzy coś jakby lekką skorupę, także odpada. Cera traci świeżość. Myślę, że on mógłby się sprawdzić tylko na jasnej cerze z tendencją do różowienia. wtedy byłby efekt pt. królowa śniegu, zatem boski
co do zestawów, to różne są. Dużo Biothermu, multi recharge, jakaś niebieska seria biopur, jest zestaw innocent 50 ml perfum i dodatki za 200 zł, podczas gdy 25 ml kosztuje 175 zł. naprawdę jest tego od groma, staram się nie patrzeć
Tak, mówię właśnie o tym A to również nie dla mnie U mnie też nie byłoby dla niej miejsca przy brązerze i różu

Co do tego sklepu, gdzie tyle cudeniek to widzę, że lepiej, ze jestem daleko Trudno byłoby walczyć z takimi pokusami

EDIT:
Czy Wy również o tej porze nie możecie zaladować ekarty środkami ? Oczywiście to pytanie dla takich nocnych zakupowiczek jak ja Zauważyłam, że codziennie po północy nie mogę załadować swojej karty, żeby zapłacić na tru ? No i mam 3 serum w koszyku i mószę im powiedzieć adieu do rana
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-01, 23:42   #4922
lilivampire
Raczkowanie
 
Avatar lilivampire
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 282
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Dzięki Layla za odpowiedź. Muszę jeszcze dokładniej sprawdzić trwałość swojego
I tak, zamawiałam plastika
__________________
19.09.2009...

Edytowane przez lilivampire
Czas edycji: 2008-04-01 o 23:42 Powód: poprawka
lilivampire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 00:21   #4923
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez kamisio Pokaż wiadomość


oddajesz 6 kartoników w salonie firmowym MAC i masz pomadke gratis
Kamisio- kartoniki czy słoiczki w kartonikach?
Czy te pomadki pełnowymiarowe? Jakies fajne kolory? Pierwszy raz o tym slysze
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 00:35   #4924
kamisio
Zadomowienie
 
Avatar kamisio
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 598
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

GEONIA oddajesz tekturowe kartoniki (6szt) te z napisem back2mac, dostajesz pelnowymiarową pomadke z tego co wiem kazdy kolor jaki chcesz, chyba tylko z wyłaczeniem pomadek viva glam bo dochód z ich sprzedazy jest przekazywany na walke z aids
__________________
next life - KNK
kamisio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 07:39   #4925
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Layla79 mam takie pytanko bo jesteś znawcą shiseido waśnie zamierzam kupić kremik na lato jaki polecasz mam 27 lat i jeszcze jeden troche mocnejszy pod oczy na noc

Właśnie wczoraj wypróbowałam to błoto z Borghese jest cudowne skóra jak pupa u niemowlaka cud!!!!!

Edytowane przez leana1
Czas edycji: 2008-04-02 o 08:42
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 08:33   #4926
mag11111111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: s
Wiadomości: 141
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Dzwoniłam do banku dow. się dokładnie jaki kod podac i Pani pow. mi że oni w ogóle mnie nie sprawdzali tylko obciążyli kwotą kosmetyków, któych nie zamierzają przysłać. Ciekawa jestem ,czy poprostu nie mają na stanie tych kosmetyków i dlatego wymyslają takie rzeczy z kodami - nie chcą się przyznać. Jak radzicie porosić o anulowanie zamówienia czy dalej trwać przy swoim kodzie i czekać?
mag11111111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 08:50   #4927
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez mag11111111 Pokaż wiadomość
Dzwoniłam do banku dow. się dokładnie jaki kod podac i Pani pow. mi że oni w ogóle mnie nie sprawdzali tylko obciążyli kwotą kosmetyków, któych nie zamierzają przysłać. Ciekawa jestem ,czy poprostu nie mają na stanie tych kosmetyków i dlatego wymyslają takie rzeczy z kodami - nie chcą się przyznać. Jak radzicie porosić o anulowanie zamówienia czy dalej trwać przy swoim kodzie i czekać?
ja to samo miałam z perfumami, wczoraj od razu napisałam do nich żeby anulowali niema co czekać lepiej zamowić jeszcze raz

Cytat:
Wczoraj w nocy nie udało mi się załadować karty, a to i dobrze, bo do rana przemyślałam i ostatecznie wzięłam te kremy-serum

1/ HR Collagenist - Night Serum
http://oth.strawberrynet.com/product...7090&CatgId=15
2/ Source Therapie Pure SPA Concentrate Skin Perfector
http://oth.strawberrynet. com/product...x?ProdId=31 551

Pomyślałam, że nie ma co hurtem kupować, bo jeszcze marzy mi się Ogródek Nilowy Cena na tru trochę spora, ale chyba ulegnę Nie lubię czekać
__________________
Mariola 13 jak otrzymasz proszę o opis jak działa i datę ważności też poszukuję serum

Edytowane przez leana1
Czas edycji: 2008-04-02 o 09:21
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-02, 09:16   #4928
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Wczoraj w nocy nie udało mi się załadować karty, a to i dobrze, bo do rana przemyślałam i ostatecznie wzięłam te kremy-serum

1/ HR Collagenist - Night Serum
http://oth.strawberrynet.com/product...7090&CatgId=15
2/ Source Therapie Pure SPA Concentrate Skin Perfector
http://oth.strawberrynet.com/product...x?ProdId=31551

Pomyślałam, że nie ma co hurtem kupować, bo jeszcze marzy mi się Ogródek Nilowy Cena na tru trochę spora, ale chyba ulegnę Nie lubię czekać
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 09:19   #4929
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Biotherm jest świetny. Mam go dzięki kuszeniu Mullier. Moja skóra go pila spragniona
Sama pokusilabym sie o buteleczke
__________________
hmm...mówię Wam w sekrecie
Mieszkam w Elfolandii
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 09:20   #4930
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez leana1 Pokaż wiadomość
Layla79 mam takie pytanko bo jesteś znawcą shiseido waśnie zamierzam kupić kremik na lato jaki polecasz mam 27 lat i jeszcze jeden troche mocnejszy pod oczy na noc

Właśnie wczoraj wypróbowałam to błoto z Borghese jest cudowne skóra jak pupa u niemowlaka cud!!!!!
leana1, ja mam 28
masz do wyboru serię pureness - dla młodej skóry, to jest seria nawilżająco-matująca, moim zdaniem dość delikatna w działaniu, więc chyba do 25 lat. nie wszystkie produkty jednak z tej serii są dobre, super jest puder, super emulsja nawilżająco-matująca, podobno niezły płyn do mycia twarzy, ale peeling do kitu. na lato, taka lekka emulsja mogłaby być dobra.
potem jest seria skincare - bardzo mocno nawilżająca, pielęgnacja podstawowa. Z tej serii miałam krem pod oczy w tubce - był dobry, ale tylko tyle. Krem do twarzy - oceniam, że te kremy raczej dla normalnej/suchej skóry. i maseczka nawilżająca - najlepsza z samych nawilżających.
seria bio-performance - od 30-50 lat, w zależności od stanu skóry. mam krem pod oczy, bardzo sobie chwalę, bo ma kremową konsystencję, w dozowniku, bardzo wydajny i jest miłe uczucie komfortu po nim. ja nie przepadam za żelową konsystencją. Kremy stanowczo za mocne.
i seria benefiance - po 50-tce.
zasadniczo dziewczyny w perf. mówią, żeby krem dobierać do stanu skóry, nie do wieku. jeżeli skóra jest np. odwodniona, dobrze by było wziąć serię skincare, jeżeli matowienie - to pureness.
krem pod oczy bio-perf. polecam, tym bardziej, że jest dwukrotnie tańszy na Tru.
Ale prawdę mówiąc, to z shiseido wzięłabym tylko ten krem pod oczy, maseczkę i essence bio-performance - takie serum. krem do twarzy może z innej firmy. ja dla siebie kremu do twarzy np. nie widzę. lepiej weź na lato coś z Biothermu, aquasource czy coś innego.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 09:25   #4931
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez neonka28 Pokaż wiadomość
Biotherm jest świetny. Mam go dzięki kuszeniu Mullier. Moja skóra go pila spragniona
Sama pokusilabym sie o buteleczke
Neonko a co masz ? To ? Bo ja właśnie to nabyłam

Biotherm Source Therapie Pure SPA Concentrate Skin Perfector
http://oth.strawberrynet.com/product...x?ProdId=31551
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-02, 09:29   #4932
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Tak mam wlaśnie to
A wlasciwie mam już końcówke tego preparatu. Jest o delikatnej konsystencji, nakladasz cienką warstwe od razu czujesz wchlanianie i masz poczucie komfortu.Dodam że mój mąz mi podbieral serum. Jest palaczem i widocznie poprawila mun sie skóra. Byla promienna i świeża
__________________
hmm...mówię Wam w sekrecie
Mieszkam w Elfolandii
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 09:35   #4933
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez neonka28 Pokaż wiadomość
Tak mam wlaśnie to
A wlasciwie mam już końcówke tego preparatu. Jest o delikatnej konsystencji, nakladasz cienką warstwe od razu czujesz wchlanianie i masz poczucie komfortu.Dodam że mój mąz mi podbieram serum. Jest palaczem i widocznie poprawila mun sie skóra. Byla promienna i świeża
A to się w takim razie cieszę, że noc pomogła mi zrezygnować z dodatkowego innego Biothermu, a ten zostawić jako cudeńko
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 09:37   #4934
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
leana1, ja mam 28
masz do wyboru serię pureness - dla młodej skóry, to jest seria nawilżająco-matująca, moim zdaniem dość delikatna w działaniu, więc chyba do 25 lat. nie wszystkie produkty jednak z tej serii są dobre, super jest puder, super emulsja nawilżająco-matująca, podobno niezły płyn do mycia twarzy, ale peeling do kitu. na lato, taka lekka emulsja mogłaby być dobra.
potem jest seria skincare - bardzo mocno nawilżająca, pielęgnacja podstawowa. Z tej serii miałam krem pod oczy w tubce - był dobry, ale tylko tyle. Krem do twarzy - oceniam, że te kremy raczej dla normalnej/suchej skóry. i maseczka nawilżająca - najlepsza z samych nawilżających.
seria bio-performance - od 30-50 lat, w zależności od stanu skóry. mam krem pod oczy, bardzo sobie chwalę, bo ma kremową konsystencję, w dozowniku, bardzo wydajny i jest miłe uczucie komfortu po nim. ja nie przepadam za żelową konsystencją. Kremy stanowczo za mocne.
i seria benefiance - po 50-tce.
zasadniczo dziewczyny w perf. mówią, żeby krem dobierać do stanu skóry, nie do wieku. jeżeli skóra jest np. odwodniona, dobrze by było wziąć serię skincare, jeżeli matowienie - to pureness.
krem pod oczy bio-perf. polecam, tym bardziej, że jest dwukrotnie tańszy na Tru.
Ale prawdę mówiąc, to z shiseido wzięłabym tylko ten krem pod oczy, maseczkę i essence bio-performance - takie serum. krem do twarzy może z innej firmy. ja dla siebie kremu do twarzy np. nie widzę. lepiej weź na lato coś z Biothermu, aquasource czy coś innego.
Layla krem pod oczy to ten?

http://oth.strawberrynet.com/product...26885&goChar=S
Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 09:57   #4935
kal1nka
Zadomowienie
 
Avatar kal1nka
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: lubuskie :)
Wiadomości: 1 533
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

przyleciala moja emulsja beztluszczowa pureness shiseido - nie moge znalezc miejsca gdzie jest kod - tzn najprawdopodobniej go nie ma :/

data z testowanego kalkulatora clinique repairwear night lotion to rok 2005 z kolei :/
__________________
where words fail, music speaks - H. Ch. Andersen

21.02.10 zakochana
31.12.13 narzeczona
16.07.16 żona
kal1nka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 09:58   #4936
jazmine
Zadomowienie
 
Avatar jazmine
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: koszalin
Wiadomości: 1 786
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
dzięki

ok, czyli już wiem, że to była karite. Mad, ogromne dzięki

Jazz - również bardzo dziękuję
Mad mówiła o Karite ,a ja o Okara

http://sklep.apteka-cito.pl/product_...roducts_id=244

tu możesz sobie pobieżnie przeczytać , ale proponuje skorzystac z takiej książeczki, która mają w perfumeriach, jest tam klucz jak dobrac do swoich potrzeb,
Okara jest do włosów zniszczonych i osłabionych zabiegami ze szczególnym uwzględnieniem farbowania
natomiast Karite jest do suchych włosów i suchej skóry głowy - czyli ten drugi czynnik mnie np.wyklucza

jesli radzisz sobie z angielskim , a chyba tak o ile pamietam to możesz tez sobie poogladać stronę oficjalną
http://www.renefurterer.com/common/0...l?vid=15228467
ja miałam juz kilka ich preparatów i jestem baaardzo zadowolona
__________________
decalkulator- wersja beta
http://jazzmine.revolweb.net/loreal.php


jazmine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 10:01   #4937
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
leana1, ja mam 28
masz do wyboru serię pureness - dla młodej skóry, to jest seria nawilżająco-matująca, moim zdaniem dość delikatna w działaniu, więc chyba do 25 lat. nie wszystkie produkty jednak z tej serii są dobre, super jest puder, super emulsja nawilżająco-matująca, podobno niezły płyn do mycia twarzy, ale peeling do kitu. na lato, taka lekka emulsja mogłaby być dobra.
potem jest seria skincare - bardzo mocno nawilżająca, pielęgnacja podstawowa. Z tej serii miałam krem pod oczy w tubce - był dobry, ale tylko tyle. Krem do twarzy - oceniam, że te kremy raczej dla normalnej/suchej skóry. i maseczka nawilżająca - najlepsza z samych nawilżających.
seria bio-performance - od 30-50 lat, w zależności od stanu skóry. mam krem pod oczy, bardzo sobie chwalę, bo ma kremową konsystencję, w dozowniku, bardzo wydajny i jest miłe uczucie komfortu po nim. ja nie przepadam za żelową konsystencją. Kremy stanowczo za mocne.
i seria benefiance - po 50-tce.
zasadniczo dziewczyny w perf. mówią, żeby krem dobierać do stanu skóry, nie do wieku. jeżeli skóra jest np. odwodniona, dobrze by było wziąć serię skincare, jeżeli matowienie - to pureness.
krem pod oczy bio-perf. polecam, tym bardziej, że jest dwukrotnie tańszy na Tru.
Ale prawdę mówiąc, to z shiseido wzięłabym tylko ten krem pod oczy, maseczkę i essence bio-performance - takie serum. krem do twarzy może z innej firmy. ja dla siebie kremu do twarzy np. nie widzę. lepiej weź na lato coś z Biothermu, aquasource czy coś innego.
Właśnie mam skincare pod oczy super nawilża ale jednak na noc cos mocnejszego przydało się . Dzieki za informację napewno pod oczy coś dodatkowego wybiore. hmm może z tym biotherm zastanowie się jak Mariolka da recenzie na ten serum
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 10:22   #4938
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Mam Shiseido Bioperformance pod oczy- fajnie odżywia skórę ale to wszystko co ten krem robi... Żadnych efektów specjalnych nie ma się co spodziewać, w stylu rozjaśnienia oka, likwidowaniu zmęczenia, nie sądzę by np. niwelował jakieś głębokie zmarszczki

Podsumowując: takie działanie można znaleźć w kremach za 50zł.
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 10:41   #4939
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
tak, to ten krem pod oczy.

Cytat:
Napisane przez jazmine Pokaż wiadomość
Mad mówiła o Karite ,a ja o Okara
http://sklep.apteka-cito.pl/product_...roducts_id=244
tu możesz sobie pobieżnie przeczytać , ale proponuje skorzystac z takiej książeczki, która mają w perfumeriach, jest tam klucz jak dobrac do swoich potrzeb,
Okara jest do włosów zniszczonych i osłabionych zabiegami ze szczególnym uwzględnieniem farbowania
natomiast Karite jest do suchych włosów i suchej skóry głowy - czyli ten drugi czynnik mnie np.wyklucza
jesli radzisz sobie z angielskim , a chyba tak o ile pamietam to możesz tez sobie poogladać stronę oficjalną
http://www.renefurterer.com/common/0...l?vid=15228467
ja miałam juz kilka ich preparatów i jestem baaardzo zadowolona
zauważyłam właśnie, że mówicie o dwóch różnych maskach, najłatwiej będzie, jak pójdę do perf. i wezmę próbki obydwu

Jeżeli krem pod oczy miałby działać cuda, to będzie ten:
http://www.strawberrynet.com/product...29536&goChar=L
niestety cuda dość drogo kosztują. i myślę, że są fajniejsze rzeczy, niż 15 ml cud
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-02, 10:43   #4940
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Neonko Pierwszy raz jetem na tym wątku....wchodzę, patrzę ...a tu mówiaą że znowu kuszę



A tak na poważnie...serum naprawdę polecam, szczególnie na tę porę roku....taki kop energii dla skóry i przede wszystkim wilgoci !
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 11:04   #4941
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Jeżeli krem pod oczy miałby działać cuda, to będzie ten:
http://www.strawberrynet.com/product...29536&goChar=L
niestety cuda dość drogo kosztują. i myślę, że są fajniejsze rzeczy, niż 15 ml cud
ech na ten cud nie zarabiam jeszcze ale może w przyszłości
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 11:06   #4942
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
Jeżeli krem pod oczy miałby działać cuda, to będzie ten:
http://www.strawberrynet.com/product...29536&goChar=L
Zgadzam się, jeżeli zależy komuś na konkretnym działaniu a nie tylko na obiecankach to warto kupić.
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 11:21   #4943
kal1nka
Zadomowienie
 
Avatar kal1nka
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: lubuskie :)
Wiadomości: 1 533
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

dziewczyny mam reklamowac serum clinique repairwear jesli jego data produkcji to 2005, czy jest on w porzadku? Szczerze mowiac nie orientuje sie jak to jest z terminem od daty produkcji :/
__________________
where words fail, music speaks - H. Ch. Andersen

21.02.10 zakochana
31.12.13 narzeczona
16.07.16 żona
kal1nka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 11:25   #4944
princeska69
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Zabki
Wiadomości: 3 550
GG do princeska69 Send a message via Skype™ to princeska69
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

ja wczoraj skladalam moje pierwsze zamowienie na truskawie bo wreszcie aktywowalam sobie karte to sie juz powstrzymac nie moglam;D tylko ze do tej pory nie dostalam zadnego maila z tru ani z paypal... a wydaje mi sie ze one w miare szybko do Was dochodzily, no chyba ze akurat mieli jakies problemy... czy ktoras z Was zamawiala cos np wczoraj?
princeska69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 11:38   #4945
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez kal1nka Pokaż wiadomość
dziewczyny mam reklamowac serum clinique repairwear jesli jego data produkcji to 2005, czy jest on w porzadku? Szczerze mowiac nie orientuje sie jak to jest z terminem od daty produkcji :/
3 lata od daty produkcji reklamuj!

Cytat:
ja wczoraj skladalam moje pierwsze zamowienie na truskawie bo wreszcie aktywowalam sobie karte to sie juz powstrzymac nie moglam;D tylko ze do tej pory nie dostalam zadnego maila z tru ani z paypal... a wydaje mi sie ze one w miare szybko do Was dochodzily, no chyba ze akurat mieli jakies problemy... czy ktoras z Was zamawiala cos np wczoraj?
napisz do nich oni ostatnio mają bałagan albo sprawdz w spam
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 11:45   #4946
kal1nka
Zadomowienie
 
Avatar kal1nka
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: lubuskie :)
Wiadomości: 1 533
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

ok dzieki za odp, w takim razie pisze do nich cos mi swita ze byl tu zamieszczony wzor listu, zaraz poszukam, mam nadzieje ze nie kaza mi go odsylac bo to mija sie z celem

swoja droga dopiero dzis spr date wczoraj totalnie wypadlo mi to z glowy, posmarowalam sie nim na noc, i wszystko wydaje sie w porzadku zarowno ze mna jak i z samym serum w zyciu bym nie pomyslala ze to 2005
pozdrowienia
__________________
where words fail, music speaks - H. Ch. Andersen

21.02.10 zakochana
31.12.13 narzeczona
16.07.16 żona
kal1nka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 11:47   #4947
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez kal1nka Pokaż wiadomość
ok dzieki za odp, w takim razie pisze do nich cos mi swita ze byl tu zamieszczony wzor listu, zaraz poszukam, mam nadzieje ze nie kaza mi go odsylac bo to mija sie z celem

swoja droga dopiero dzis spr date wczoraj totalnie wypadlo mi to z glowy, posmarowalam sie nim na noc, i wszystko wydaje sie w porzadku zarowno ze mna jak i z samym serum w zyciu bym nie pomyslala ze to 2005
pozdrowienia
może napisz do dystrybutora żeby rozkodował ci kod decalculator myli się często
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 11:48   #4948
princeska69
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Zabki
Wiadomości: 3 550
GG do princeska69 Send a message via Skype™ to princeska69
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez leana1 Pokaż wiadomość


napisz do nich oni ostatnio mają bałagan albo sprawdz w spam
dzieki zaraz napisze
princeska69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 11:49   #4949
kal1nka
Zadomowienie
 
Avatar kal1nka
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: lubuskie :)
Wiadomości: 1 533
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez leana1 Pokaż wiadomość
może napisz do dystrybutora żeby rozkodował ci kod decalculator myli się często
hm na tym starym dekaltulatorze wyszedl mi blad w kodzie (kod to AB5), w dekalkulatorze od wizazanki wlasnie 11.2005 dokladnie, teraz spr 2 raz

napisac do dystrybutora tj? do clinique czy masz cos innego na mysli
__________________
where words fail, music speaks - H. Ch. Andersen

21.02.10 zakochana
31.12.13 narzeczona
16.07.16 żona
kal1nka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 11:52   #4950
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez kal1nka Pokaż wiadomość
hm na tym starym dekaltulatorze wyszedl mi blad w kodzie (kod to AB5), w dekalkulatorze od wizazanki wlasnie 11.2005 dokladnie, teraz spr 2 raz

napisac do dystrybutora tj? do clinique czy masz cos innego na mysli
Nie wiem który miesiąc ale ostatnia cyfra w kodzie Clinique to zawsze rok
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:00.