Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-06-24, 10:20   #331
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
I uznali że są jak najbardziej spurchawiałe
-i spokojnie można je puścić w obieg...Okres dojrzewania purchawek zakończony



Aniu, masz odpowiedź z Tru?
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 10:27   #332
dixie
Raczkowanie
 
Avatar dixie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 403
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

hej czy robił ktoś dzisiaj rano może zamówienie na truskawie? ja chce zamówić zstaw błyszczyków smashboxa i ciągle odrzuca mi karte :/
__________________
C'est la vie...
dixie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 10:27   #333
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
-i spokojnie można je puścić w obieg...Okres dojrzewania purchawek zakończony



Aniu, masz odpowiedź z Tru?
nie dostałam
Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 10:31   #334
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
nie dostałam
ja też nie. Pewnie szukają datecalculatora

Shimmerki diorowe znów "wiszą" na Tru , ale się nie dodają.
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 11:17   #335
NikaVera
Raczkowanie
 
Avatar NikaVera
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 376
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cześć dziwczyny Odp. mi na pytanie czy jest jakaś różnica między zakupami na oth.strawberrynet a us.strawberrynet czy też innymi wybranymi krajami? Jeżeli jest to na czym to polega
NikaVera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 11:21   #336
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
Niestety nie testowałam La prairie, ale na MUA czytałam w recenzjach, że obydwa kolory są z różowym podbiciem, ten zarzut powtarza co druga recenzentka, jeśli to prawda to on nie dla mnie , lubię ryzyko, ale nie w tej cenie

leci już do mnie również jasny borghese, bardzo mnie zaciekawiła ich kolorówka

ten ciemny jest super, w puderniczce wygląda na dość ciemny, nałożony na twarz widocznie jaśnieje, no i daje bardzo naturalny efekt
oo to mnie rozowe podbicie nie pasuje
Layla, Ty mialas chyba sypanca LaPraire, jak u Ciebie wygladal kolorek?

Cytat:
Napisane przez NikaVera Pokaż wiadomość
Cześć dziwczyny Odp. mi na pytanie czy jest jakaś różnica między zakupami na oth.strawberrynet a us.strawberrynet czy też innymi wybranymi krajami? Jeżeli jest to na czym to polega
z tego co na razie zauwazylam to roznica jest np. taka, ze na US czasem jest wiecej kosmetykow niz na innych
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 11:36   #337
dennyrose
Zadomowienie
 
Avatar dennyrose
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 223
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Witam w piękne wtorkowe przedpołudnie

Cytat:
Napisane przez NikaVera Pokaż wiadomość
Cześć dziwczyny Odp. mi na pytanie czy jest jakaś różnica między zakupami na oth.strawberrynet a us.strawberrynet czy też innymi wybranymi krajami? Jeżeli jest to na czym to polega
Nie ma żadnej różnicy, po prostu polska strona Truskawy od jakiegoś czasu wariuje i się nie odświeża, dlatego wchodzimy przez strony innych krajów
dennyrose jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-24, 11:43   #338
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

dzisiaj wtorek, moze rzuca cos nowego na Tru? na razie zadnych newsow, ale czekam
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 12:05   #339
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
Niestety nie testowałam La prairie, ale na MUA czytałam w recenzjach, że obydwa kolory są z różowym podbiciem, ten zarzut powtarza co druga recenzentka, jeśli to prawda to on nie dla mnie , lubię ryzyko, ale nie w tej cenie
leci już do mnie również jasny borghese, bardzo mnie zaciekawiła ich kolorówka
Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
Layla - nawet nie wiesz jak mi miło. Miałam przymusowy szlaban i trochę problemów zdrowotnych. Ale dbam o siebie, już jest ok, więc wracam na dobre do wątku.
najważniejsze, że jesteś

Cytat:
Napisane przez *nulka* Pokaż wiadomość
oo to mnie rozowe podbicie nie pasuje
Layla, Ty mialas chyba sypanca LaPraire, jak u Ciebie wygladal kolorek?
co do pudru LP mam 01 - jasny czysty beżyk, bez żadnego różowego podbicia (takiego bym nie zniosła ) zatem zupełnie jasny beż, rozświetlający, pisałam wiele razy, że cudo, najlepszy, nieobciążający, niewidoczny, niezatykający porów puder. jest lekki i półtransparentny, jednocześnie matujący - ja takie właśnie lubię, Guerlain przy nim był ciężki i kryjący. Nie znam Clinique więc nie mogę porównać, ale ja lubię wszystko, co delikatne i lekkie. Nie lubię ciężkich pudrów. Nie rozumiem też, jak może wybijać różowy, którego w nim po prostu nie ma

Słuchajcie, właśnie doszły dzisiaj 3 paczuszki z różem chanel - wstępnie boski , żelem do brwi tweezermana i tutaj wielka buźka dla Mariolki, bo to jest dokładnie to, co chciałam, nie obciąża, jest to przezroczysty żel, który naturalnie układa brwi i je dyscyplinuje - bardzo fajny produkt, lepszy od wosków. no i zalotka, nie wiem, co z nią zrobię, bo wygląda strasznie jak pęseta
no nic, poczytam instrukcję i zobaczę. Natomiast wcześniej zamawiałam pędzle i chyba kiblują w UC mam nadzieję jednak, że niedługo je dostanę
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 12:37   #340
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
najważniejsze, że jesteś



co do pudru LP mam 01 - jasny czysty beżyk, bez żadnego różowego podbicia (takiego bym nie zniosła ) zatem zupełnie jasny beż, rozświetlający, pisałam wiele razy, że cudo, najlepszy, nieobciążający, niewidoczny, niezatykający porów puder. jest lekki i półtransparentny, jednocześnie matujący - ja takie właśnie lubię, Guerlain przy nim był ciężki i kryjący. Nie znam Clinique więc nie mogę porównać, ale ja lubię wszystko, co delikatne i lekkie. Nie lubię ciężkich pudrów. Nie rozumiem też, jak może wybijać różowy, którego w nim po prostu nie ma

Słuchajcie, właśnie doszły dzisiaj 3 paczuszki z różem chanel - wstępnie boski , żelem do brwi tweezermana i tutaj wielka buźka dla Mariolki, bo to jest dokładnie to, co chciałam, nie obciąża, jest to przezroczysty żel, który naturalnie układa brwi i je dyscyplinuje - bardzo fajny produkt, lepszy od wosków. no i zalotka, nie wiem, co z nią zrobię, bo wygląda strasznie jak pęseta
no nic, poczytam instrukcję i zobaczę. Natomiast wcześniej zamawiałam pędzle i chyba kiblują w UC mam nadzieję jednak, że niedługo je dostanę
który roż Chanela?
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 12:48   #341
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

ooo jesteś Layla wiec zaczynam: dzięki ogrooooomne za polecenie pudru shiseido!!!!Nie wiem czy pamiętasz ale jakiś czas temu rozmawiałyśmy o nim, ja się w końcu skusiłam na odcień 20. Dostałam perę dni temu, jestem już po testach i jest boski, więc jeszcze raz dziękiNajlepiej zniósł wczorajszy test gdzie było strasznie upalnie a moja buzia była idealna Zostałaś więc moim oficjalnym Guru kosmetykowym To serum LP które polecasz na razie jednak odpuszczę z powodów kasowo-oczywistych, ale może polecisz coś nawilżającego na lato, do cery mieszanej po 25tce?
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-24, 12:51   #342
dor6
Wtajemniczenie
 
Avatar dor6
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 134
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Na Tru pojawił się w końcu Sun Protection Liquid Foundation SPF43 PA+++ - SP20, do tej pory używałam SP 30 i był dla mnie za żółty. Czy któraś z was miała do czynienia z SP 20 i jest w stanie określić kolorystykę? Unikam różowego w podkładach, a na zdjęciach ta 20 w róż mi wpada i nie wiem, co robić
__________________
moja fragrantica
dor6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 12:52   #343
iizabelaa
Zakorzenienie
 
Avatar iizabelaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 12 927
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Właśnie dostałam info że przyszła do mnie paczka z truskawy
A w środku czeka na mnie PI.
__________________
iizabelaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 13:10   #344
Eskel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 33
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
ja też nie. Pewnie szukają datecalculatora

Shimmerki diorowe znów "wiszą" na Tru , ale się nie dodają.

U mnie nic nie widać. Sprawdzałam dziś z 20 razy.
Wczoraj mój ukochany beżowy nie przeżył upadku na płytki w łazience. Rozwarstwiły się kolory, sporo się pokruszyło i zupełnie rozleciał się ten najjaśniejszy. Upchałam nieszczęsne resztki do pudełka, ale jestem bardzo nieszczęśliwa i od wczoraj obsesyjnie sprawdzam czy go nie ma, bo MUSZĘ kupić nowy.
Eskel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 13:21   #345
aga79
Zakorzenienie
 
Avatar aga79
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 911
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Truskawka i nasza PP dostały chyba jakiegoś speeda bo zamawialam w piątek popołudniu Sunkisseda i dziś już mam na niego awizo Oby tak dalej
__________________
Insta https://instagram.com/aagawuu/
aga79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 13:27   #346
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

słuchajcie, clarinsy 02 na tru są rzeczywiście stare, dziś dostałam ( mój poprzedni był kupiony w sklepie w USA), kartonik pożółkły, sam puder bez zarzutu, tzn nie widzę różnicy, jest z 2004 roku, w stanie idealnym

w każdym razie ja go odeślę, a wam odradzam kupowanie
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 13:32   #347
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Eskel Pokaż wiadomość
U mnie nic nie widać. Sprawdzałam dziś z 20 razy.
Wczoraj mój ukochany beżowy nie przeżył upadku na płytki w łazience. Rozwarstwiły się kolory, sporo się pokruszyło i zupełnie rozleciał się ten najjaśniejszy. Upchałam nieszczęsne resztki do pudełka, ale jestem bardzo nieszczęśliwa i od wczoraj obsesyjnie sprawdzam czy go nie ma, bo MUSZĘ kupić nowy.
domyślam się, co czujesz...

Cytat:
Napisane przez aga79 Pokaż wiadomość
Truskawka i nasza PP dostały chyba jakiegoś speeda bo zamawialam w piątek popołudniu Sunkisseda i dziś już mam na niego awizo Oby tak dalej
już?? szybciutko! to moze i ja dostanę...pisz szybciutko, czy jestes zadowolona, no i najwazniejsze- DATAAAAA

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
słuchajcie, clarinsy 02 na tru są rzeczywiście stare, dziś dostałam ( mój poprzedni był kupiony w sklepie w USA), kartonik pożółkły, sam puder bez zarzutu, tzn nie widzę różnicy, jest z 2004 roku, w stanie idealnym

w każdym razie ja go odeślę, a wam odradzam kupowanie
gdzie go odeslesz?
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 13:35   #348
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
domyślam się, co czujesz...



już?? szybciutko! to moze i ja dostanę...pisz szybciutko, czy jestes zadowolona, no i najwazniejsze- DATAAAAA



gdzie go odeslesz?
do truskawy
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 13:41   #349
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
do truskawy
Oni nie chcą, zeby im odsyłać, bo za wysokie koszty. Ale nie wiem, czy uda nam się to reklamowac, bo chyba nas mają dosc z tymi datami. Jak ostatnio reklamowałam, to natychmiast odpisali, ze przepraszają i oddadzą mi pieniądze. A teraz i mnie i Ani kazali czekac, az sprawdzą pewne szczegóły
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-24, 13:45   #350
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Oni nie chcą, zeby im odsyłać, bo za wysokie koszty. Ale nie wiem, czy uda nam się to reklamowac, bo chyba nas mają dosc z tymi datami. Jak ostatnio reklamowałam, to natychmiast odpisali, ze przepraszają i oddadzą mi pieniądze. A teraz i mnie i Ani kazali czekac, az sprawdzą pewne szczegóły
Ja kurcze kupiłam 3 opakowania

dajcie znać jakbyście miały jakieś newsy, moje clarinsy 02 z USA i teraz kupione na ebayu są z kwietnia ubiegłego roku, a te z truskawy to przesada, naprawdę kartoniki mam w nich żółte w miejscach, gdzie powinny być białe
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 13:45   #351
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Oni nie chcą, zeby im odsyłać, bo za wysokie koszty. Ale nie wiem, czy uda nam się to reklamowac, bo chyba nas mają dosc z tymi datami. Jak ostatnio reklamowałam, to natychmiast odpisali, ze przepraszają i oddadzą mi pieniądze. A teraz i mnie i Ani kazali czekac, az sprawdzą pewne szczegóły
Maja masowe skargi na ten puder, więc chyba nas nie zlekceważą....mam taka nadzieję, ja nie zamierzam im go odsyłać bo szkoda mi pieniędzy na przesyłkę, zresztą poczekajmy na odpowiedź

Kate, współczuję Sama miałam ochote kliknąć jeszcze jeden na zapas
Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 13:48   #352
agunia37
Rozeznanie
 
Avatar agunia37
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 526
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość
Na Tru pojawił się w końcu Sun Protection Liquid Foundation SPF43 PA+++ - SP20, do tej pory używałam SP 30 i był dla mnie za żółty. Czy któraś z was miała do czynienia z SP 20 i jest w stanie określić kolorystykę? Unikam różowego w podkładach, a na zdjęciach ta 20 w róż mi wpada i nie wiem, co robić
Mam ten podklad, SPF 30, SP 50, oznaczenia sa troche inne
Jestem z niego mega zadowolona.Piekny jasny bezyk, porownywalny z
Mat Lumiere-20.Matuje rewelacyjnie i ladnie wyglada na buzi.
Dla mnie 100 razy lepszy od M.L.
agunia37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 13:51   #353
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Soft Pokaż wiadomość
który roż Chanela?
tea rose , kod 8802 - świeżynka jest to bardzo jasny, satynowy róż, bez żadnych widocznych drobinek, dokładnie taki, jaki chciałam, jest prawie identyczny jak pink cloud, z tą różnicą, że pink cloud ma drobinki rozświetlające myślę, że tea rose spokojnie można porównać do narcisse wahałam się, który lepszy, ale goferek wyglądał bardziej smakowicie

Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
ooo jesteś Layla wiec zaczynam: dzięki ogrooooomne za polecenie pudru shiseido!!!!Nie wiem czy pamiętasz ale jakiś czas temu rozmawiałyśmy o nim, ja się w końcu skusiłam na odcień 20. Dostałam perę dni temu, jestem już po testach i jest boski, więc jeszcze raz dziękiNajlepiej zniósł wczorajszy test gdzie było strasznie upalnie a moja buzia była idealna Zostałaś więc moim oficjalnym Guru kosmetykowym To serum LP które polecasz na razie jednak odpuszczę z powodów kasowo-oczywistych, ale może polecisz coś nawilżającego na lato, do cery mieszanej po 25tce?
dziękuję
jak się namyśliłam, żeby go kupić, to już nie było, sprawdzałam w perf. i dla mnie odcień 030, leciutko opalony także czekam na jego dostawę z perf., bo puder mi też bardzo potrzebny, a mam tylko jasny on mi się o tyle podoba, że jest dobry do poprawek w ciągu dnia, bo nie włazi w pory, tylko je maskuje, bardzo się cieszę, że Ci podpasował. Co do kremu na lato, to powiem Ci, że sama jestem na etapie poszukiwań, bo ostatnio nic mi nie pasuje. Biotherm już na mnie nie działa, ja też po 25 i też mieszana ustrzelę napewno to serum, nie wiem, może jako spóźniony prezent na dzień dziecka a krem chyba kupię primordiale skin recharge lancome, cena rozsądna i krem dobry jedyne, co, to ja go wcześniej używałam zimą, nie wiem, czy latem też się sprawdzi
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 13:51   #354
aga79
Zakorzenienie
 
Avatar aga79
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 911
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
słuchajcie, clarinsy 02 na tru są rzeczywiście stare, dziś dostałam ( mój poprzedni był kupiony w sklepie w USA), kartonik pożółkły, sam puder bez zarzutu, tzn nie widzę różnicy, jest z 2004 roku, w stanie idealnym

w każdym razie ja go odeślę, a wam odradzam kupowanie
Skutecznie się już niechęciłam do tego pudru a tak się na niego napaliłam

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
już?? szybciutko! to moze i ja dostanę...pisz szybciutko, czy jestes zadowolona, no i najwazniejsze- DATAAAAA
Też jestem zaskoczona,że tak szybko Idę odebrać po 16.00 więc wieczorkiem dam znać jak się sprawuje
__________________
Insta https://instagram.com/aagawuu/
aga79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 13:54   #355
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
Ja kurcze kupiłam 3 opakowania

dajcie znać jakbyście miały jakieś newsy, moje clarinsy 02 z USA i teraz kupione na ebayu są z kwietnia ubiegłego roku, a te z truskawy to przesada, naprawdę kartoniki mam w nich żółte w miejscach, gdzie powinny być białe
OMG No to Ty masz jeszcze większy problem, bo 3 opakowań nie zużyjesz w ciągu roku. Ja zwróciłam uwagę na ten pożółkły kartonik od razu po odpakowaniu. A żeby obejrzec opakowanie, musiałam je dokładnie wytrzec z pudru, bo było ca e zasypane i umaziane... Po odkręceniu wieczka nie mogłam go z powrotem zakręcić! Tak strasznie się wkurzyłam, że napisałam do nich natychmiast.

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
Maja masowe skargi na ten puder, więc chyba nas nie zlekceważą....mam taka nadzieję, ja nie zamierzam im go odsyłać bo szkoda mi pieniędzy na przesyłkę, zresztą poczekajmy na odpowiedź

Kate, współczuję Sama miałam ochote kliknąć jeszcze jeden na zapas
Oni nigdy nie proszą o zwrot, bo im się to nie opłaca. Na razie cisza, ale martwię się, czy nie wymyslą czegos, zeby nas zbyć

Kate, jak widzisz, nie przesadzałam
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 13:58   #356
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
OMG No to Ty masz jeszcze większy problem, bo 3 opakowań nie zużyjesz w ciągu roku. Ja zwróciłam uwagę na ten pożółkły kartonik od razu po odpakowaniu. A żeby obejrzec opakowanie, musiałam je dokładnie wytrzec z pudru, bo było ca e zasypane i umaziane... Po odkręceniu wieczka nie mogłam go z powrotem zakręcić! Tak strasznie się wkurzyłam, że napisałam do nich natychmiast.



Oni nigdy nie proszą o zwrot, bo im się to nie opłaca. Na razie cisza, ale martwię się, czy nie wymyslą czegos, zeby nas zbyć

Kate, jak widzisz, nie przesadzałam
Ja tez sie boję, kurcze szkoda że tak wyszło Wy przynajmniej macie z 2004 r a nie z 2002
Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 13:58   #357
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
tea rose , kod 8802 - świeżynka jest to bardzo jasny, satynowy róż, bez żadnych widocznych drobinek, dokładnie taki, jaki chciałam, jest prawie identyczny jak pink cloud, z tą różnicą, że pink cloud ma drobinki rozświetlające myślę, że tea rose spokojnie można porównać do narcisse wahałam się, który lepszy, ale goferek wyglądał bardziej smakowicie
Ja tea rose puściłam w świat, nie dałam rady nałożyć ani odrobiny taki był twardy, natomiast narcisse uwielbiam, jest rewelacyjny, w ogóle jeues contraste są boskie, mają cudowną konsystencję, aplikacja to sama przyjemność i do tego gładkość jaką nadają skórze + cudowny zapach róż.

te gofrowe nie mogą przy nich stanąć IMO
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 13:59   #358
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
tea rose , kod 8802 - świeżynka jest to bardzo jasny, satynowy róż, bez żadnych widocznych drobinek, dokładnie taki, jaki chciałam, jest prawie identyczny jak pink cloud, z tą różnicą, że pink cloud ma drobinki rozświetlające myślę, że tea rose spokojnie można porównać do narcisse wahałam się, który lepszy, ale goferek wyglądał bardziej smakowicie
tak myslałam, ze jest boski ale mialam nadzieje, ze jednak taki sie nie okaze i przestanie mnie meczyć :P ja tez go chce !
faktycznie te goferki irreelle wygladaja badzo kuszącą
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 13:59   #359
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
OMG No to Ty masz jeszcze większy problem, bo 3 opakowań nie zużyjesz w ciągu roku. Ja zwróciłam uwagę na ten pożółkły kartonik od razu po odpakowaniu. A żeby obejrzec opakowanie, musiałam je dokładnie wytrzec z pudru, bo było ca e zasypane i umaziane... Po odkręceniu wieczka nie mogłam go z powrotem zakręcić! Tak strasznie się wkurzyłam, że napisałam do nich natychmiast.



Oni nigdy nie proszą o zwrot, bo im się to nie opłaca. Na razie cisza, ale martwię się, czy nie wymyslą czegos, zeby nas zbyć

Kate, jak widzisz, nie przesadzałam
no zwracam honor, ale o żółtym kartoniku nie pisałaś

natomiast mój puder jest w najlepszym porządku, czyli czysty i idealny, tylko kurczak stary
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 14:01   #360
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Soft Pokaż wiadomość
tak myslałam, ze jest boski ja tez go chce !
faktycznie te goferki irreelle wygladaja badzo kuszącą
Odradzam

Jeśli nie masz ochoty na walkę z kamieniem (mój był jak najbardziej świeży )
Gofry są bardzo transparentne i trudno nimi uzyskać jakikolwiek efekt, bo po prostu nie nabierają się na pędzel

Pink cloud jest z nich najbardziej miękki, ale pozostałe odcienie to skamieliny
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:46.