Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-07-09, 12:33   #1471
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

wlasnie ja tez mialam zawsze wczesniej...tylko teraz nie ma
dlatego sie zdziwilam.
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-09, 12:36   #1472
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez alkapone Pokaż wiadomość
Nulko, masz wartość na specyfikacji w paczce?
nie w srodku na tej karteczce od Tru, tylko na paczce - jest wpisana rzeczywista wartosc paczki
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-09, 13:41   #1473
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
DW Fresco 01 i Shell Beige 05 też są bardzo gęste. Też jestem ciekawa koloru Sand 36, ale jakoś wolno do mnie leci.
A czy któraś z Was używała koloru 37 Tawny?

Moze ta gestosc to ich specyfika, a wlasnie tylko te numery 36, 37, 39 sa rzadkie... Ten 39 byl super pod wzgledem nakladania, no ale niestety troche za ciemny.

A ktos wie jaka konsystencje ma Shell? Ten jasny, nie Shell Beige.
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-09, 14:57   #1474
smyk03
Zakorzenienie
 
Avatar smyk03
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 3 474
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Dziewczyny, poszukuje pudru z drobinkami!!! Doradźcie: może byc brazer lub rozświetlacz, ale z drobinkami!!!!
smyk03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-09, 16:19   #1475
medunia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 54
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Witam wszystkie maniaczki truskawkowych zakupów!

Od paru lat już kupuję na Strawberry i jestem bardzo zadowolona, póki co jeszcze cła mi nie naliczyli ani razu, mam farciocha
Nie wiem jak to się stało, że dopiero teraz trafiłam na ten wątek!

Właśnie przymierzam się do zakupów, może coś doradzicie...

Potrzebuję podkładu, myślę o czymś lekkim, na lato, lekko kryjące, do opalonej cery, ale nie bardzo ciemne (zawsze można przyciemnić się brązerkiem), ale zeby nie było takie cienkie i zero krycia jak np. gentle light Clinique'a (mam sun glow) - moje typy to Aquaradiance Biotherm, ew Diorskin Pure Light odcień 300 - co myślicie?
Potrzebuję też fajny błyszczyk, chętnie z drobinkami, marzy mi się pomarańczowo - morelowy i jakies fioletowe cienie...
Czy używała któraś z Was kremów Payota? Myślę o czymś lekkim, niezapychającym.
Liczę na podpowiedzi
medunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-09, 16:25   #1476
medunia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 54
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez smyk03 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, poszukuje pudru z drobinkami!!! Doradźcie: może byc brazer lub rozświetlacz, ale z drobinkami!!!!
ja używam kompaktowych Sephory warm ivory i golden, perwszy jaśniutki. drugi ciemny, oba bardzo drobinkowe
medunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-09, 16:26   #1477
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez medunia Pokaż wiadomość
Witam wszystkie maniaczki truskawkowych zakupów!

Od paru lat już kupuję na Strawberry i jestem bardzo zadowolona, póki co jeszcze cła mi nie naliczyli ani razu, mam farciocha
Nie wiem jak to się stało, że dopiero teraz trafiłam na ten wątek!

Właśnie przymierzam się do zakupów, może coś doradzicie...

Potrzebuję podkładu, myślę o czymś lekkim, na lato, lekko kryjące, do opalonej cery, ale nie bardzo ciemne (zawsze można przyciemnić się brązerkiem), ale zeby nie było takie cienkie i zero krycia jak np. gentle light Clinique'a (mam sun glow) - moje typy to Aquaradiance Biotherm, ew Diorskin Pure Light odcień 300 - co myślicie?
Potrzebuję też fajny błyszczyk, chętnie z drobinkami, marzy mi się pomarańczowo - morelowy i jakies fioletowe cienie...
Czy używała któraś z Was kremów Payota? Myślę o czymś lekkim, niezapychającym.
Liczę na podpowiedzi
witamy kolejna maniaczke

ja posiadam podklad Biothermu Aquaradiance i bardzo polecam!!! delikatnie kryje, buzia sie nie swieci, nie zapycha porow, naprawde super!! tylko roznie moze sie trafic z data produkcji na Tru...

tez poszukuje pomaranczowego blyszczyka, na razie moje typy to Dior Addict lub Helena Rubinstein Wanted Gloss nie wiem tylko ktory bylby bardziej pomaranczowy na ustach

podpinam sie o Twoje pytanie o Payota - ktos moze polecic cos tej firmy?
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-09, 16:39   #1478
medunia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 54
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Jeśli masz te na myśli, to wyglądają na dość jaskrawe

http://eu.strawberrynet.com/productD...69324&goChar=C

http://eu.strawberrynet.com/productD...66207&goChar=H

zwłaszcza helenka... wiesz może czy one są lekko transparentne, bo boje się efektu neonu...
medunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-09, 16:42   #1479
izabellini
Zakorzenienie
 
Avatar izabellini
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 648
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

odpisali mi dzisiaj w sprawie Mańki, że już jej nie mają i zwrócą kasę
koleżanki będą zawiedzione
izabellini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-09, 16:46   #1480
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez medunia Pokaż wiadomość
Jeśli masz te na myśli, to wyglądają na dość jaskrawe

http://eu.strawberrynet.com/productD...69324&goChar=C

http://eu.strawberrynet.com/productD...66207&goChar=H

zwłaszcza helenka... wiesz może czy one są lekko transparentne, bo boje się efektu neonu...
tak, dokladnie o tych mysle nie mialam jeszcze zadnego z tych blyszczykow, ale leci juz do mnie Dior Addict w innym, rowniez dosyc mocnym, kolorku w tym tygodniu powinien dotrzec wiec dam znac czy sa one transparentne czy raczej zarowy

Cytat:
Napisane przez izabellini Pokaż wiadomość
odpisali mi dzisiaj w sprawie Mańki, że już jej nie mają i zwrócą kasę
koleżanki będą zawiedzione
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-09, 16:50   #1481
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Kochane, czy któraś z Was mogłaby mi pomóc i zamówić cosik z tru?
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-09, 16:50   #1482
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez medunia Pokaż wiadomość
Witam wszystkie maniaczki truskawkowych zakupów!

Od paru lat już kupuję na Strawberry i jestem bardzo zadowolona, póki co jeszcze cła mi nie naliczyli ani razu, mam farciocha
Nie wiem jak to się stało, że dopiero teraz trafiłam na ten wątek!

Właśnie przymierzam się do zakupów, może coś doradzicie...

Potrzebuję podkładu, myślę o czymś lekkim, na lato, lekko kryjące, do opalonej cery, ale nie bardzo ciemne (zawsze można przyciemnić się brązerkiem), ale zeby nie było takie cienkie i zero krycia jak np. gentle light Clinique'a (mam sun glow) - moje typy to Aquaradiance Biotherm, ew Diorskin Pure Light odcień 300 - co myślicie?
Potrzebuję też fajny błyszczyk, chętnie z drobinkami, marzy mi się pomarańczowo - morelowy i jakies fioletowe cienie...
Czy używała któraś z Was kremów Payota? Myślę o czymś lekkim, niezapychającym.
Liczę na podpowiedzi
Payot - lekki krem na lato, cudny zapach, żelowa konsystencja:
http://www.strawberrynet.com/product...54324&goChar=P
do mieszanej skóry.
Aquaradiance Biothermu - bardzo fajny podkład, najlepiej kłaść na bazę silikonową, wtedy wygląda najlepiej, super na idealiście EL. mam kolor 230 - lekko opalony, efekt delikatnej brzoskwinki, ale nie dla bladziochów. Rok prod. na Tru - 2005 (staruch).
Świetny podkład ma Sisley - nr 2 lub 3, podobna konsystencja i cała reszta do Biothermu, ale cena wysoka:
http://www.strawberrynet.com/product...31051&goChar=S
Ew. CC HR - nr 21 lub 23 - opalony, nawilżający podkład, ujednolica, mało kryje, podobny do Biothermu, ale lżejszy. Kolory wpadają w pomarańczowe, tj. są zupełnie inne niż Diorowskie, czy Chanelkowe.
Błyszczyk, jaki szukasz ma Sisley pomarańczowa poświata, ale milion drobinek, to najbardziej iskrzące błyszczyki ze wszystkich, efekt mokrych, rozświetlonych ust, bardzo spektakularny teraz nie ma w ofercie, ale jest kolor pink saphire - delikatny róż, prawie transparentny, ale piękny baardzo
Ew. błyszczyk z Chanela:
http://www.strawberrynet.com/product...68781&goChar=C
nie znam tego odcienia, ale jedyny pomarańczowy.
Z fioletów - jedynie nie polecam Diora, u mnie wychodzi na podbite oko. cudny jest amethyst - pojedynczy cień Chanela:
http://www.strawberrynet.com/product...53561&goChar=C
te cienie Chanela w mojej ocenie dają cudny efekt, bo możesz nałożyć na całą powiekę bez obawy, że powstanie podbite oko, będzie fioletowa poświata koloru, ew. jak nałożysz więcej będzie jednolity kryjący efekt, ale nadal delikatny, szlachetny. Moim zdaniem clue nowoczesnego makijażu, o ile lubisz delikatny efekt z lekkim skrzącym, nie brokatowym połyskiem. Dior ma strasznie perłowe te nowe 5 - kompletnie się w nich nie odnajduję Uważam, że kto nie poznał pojedynczych Chaneli, nie wie, co to dobre cienie, ale cóż jestem maniakiem półtransparentnych cieni, dających woal koloru, bez intensywnego looku.
Na fali powiem, że jeżeli ktoś uwielbia chłodną czekoladę, do piwnych, ciepłych oczu - idealny jest 43 cinnamon. tak pięknego odcienia nie miałam nigdy w żadnych cieniach. cudnie wyciąga tęczówkę. ciepła tęczówka potrzebuje chłodnego odcienia cóż, jak zwykle się rozpisałam
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-09, 17:17   #1483
olciawalczak
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 300
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
jak mówicie o pielęgnacji Chanel, to ja niestety nie lubię jej wcale. Hydramax+ nie zachwycił w żadnej wersji. jakaś maska do twarzy też nie i zapach żaden uwielbiam natomiast pielęgnację lancome i shiseido. lancome cudnie pachnie, a shiseido jest po prostu skuteczne, chociaż opakowania przeciętne, żadnych zachwytów. Czytałam gdzieś kiedyś coś takiego, że tak naprawdę, to w zależności od stanu nawilżenia naszej skóry krem albo wchłonie się natychmiast, jak skóra odwodniona, albo pozostanie warstwa, jak skóra zbyt odżywiona. Generalnie na każdej skórze ten sam kosmetyk, nawet przy tym samym rodzaju cery będzie się sprawował odmiennie. u jednego nawilży bardzo, u drugiego nie zrobi nic. ja tak miałam z flavo-c - nie dość, że uczulił, podrażnił, to nic nie zrobił, a u innych cuda jakieś - rozjaśnienie etc. miałam też próbkę jakiejś maski przeciwzmarszczkowej chanel - odżywczej i u mnie było zero efektu, ale kobiety z suchą, zwiotczałą skórą są ponoć zachwycone także skóra wchłonie to, co chce i nic ponadto, stąd rozbieżności w ocenach kosmetyków. Seri..czy BI masz w wersji z samoopalaczem? fajny ten krem, zgodzę się, tylko drogaśny okropnie, droższy od primordiale na tru.


u mnie hydramax co ciekawe nie lepił się, a gęste lubię bardzo


to masz suchą skórę jak nic. Gothic, czy Ty jesteś zadowolona z pielęgnacji Chanel? a zresztą pamiętam, kiedyś o tym rozmawiałyśmy, mnie hydramax pod oczy uczulił, miałam czerwoną, piekącą skórę, a Ty nie.


dior forever we fluidzie jest dość dobrym podkładem. bardzo ładnie kryje, ale w stopniu średnim, raczej ujednolica, jest dość gęsty, choć na początku opakowania bardzo rzadki - zależy na jaki trafisz tester. Moim zdaniem to dobry podkład na zimę, chociaż teraz też go używam, bo blada jestem jak trup. po zimie chyba nawet bledsza, solarkę jakąś muszę zapodać, bo już strach mam nr 020 - to jasny beż, nie dla truposza, ale jest naprawdę jasny, bez obaw. forever kiedy masz suchą skórę też może jednak wysuszać niektóre partie, bo ma chyba alkohol albo coś innego wysuszającego, ktoś mi to tłumaczył skład. nie ma podkladów idealnych, każdemu pasuje coś innego. kolory tego diora są jednak naprawdę udane. zawsze można też pomyśleć o jakimś lancomie, chociaż skreśl adaptive - beznadzieja
dziekuje a wiec jeszcze sie zastanowie i sprobuje jakos pojsc po probki...pozdrawiam
olciawalczak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-09, 17:20   #1484
medunia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 54
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
Payot - lekki krem na lato, cudny zapach, żelowa konsystencja:
http://www.strawberrynet.com/product...54324&goChar=P
do mieszanej skóry.
Aquaradiance Biothermu - bardzo fajny podkład, najlepiej kłaść na bazę silikonową, wtedy wygląda najlepiej, super na idealiście EL. mam kolor 230 - lekko opalony, efekt delikatnej brzoskwinki, ale nie dla bladziochów. Rok prod. na Tru - 2005 (staruch).
Świetny podkład ma Sisley - nr 2 lub 3, podobna konsystencja i cała reszta do Biothermu, ale cena wysoka:
http://www.strawberrynet.com/product...31051&goChar=S
Ew. CC HR - nr 21 lub 23 - opalony, nawilżający podkład, ujednolica, mało kryje, podobny do Biothermu, ale lżejszy. Kolory wpadają w pomarańczowe, tj. są zupełnie inne niż Diorowskie, czy Chanelkowe.
Błyszczyk, jaki szukasz ma Sisley pomarańczowa poświata, ale milion drobinek, to najbardziej iskrzące błyszczyki ze wszystkich, efekt mokrych, rozświetlonych ust, bardzo spektakularny teraz nie ma w ofercie, ale jest kolor pink saphire - delikatny róż, prawie transparentny, ale piękny baardzo
Ew. błyszczyk z Chanela:
http://www.strawberrynet.com/product...68781&goChar=C
nie znam tego odcienia, ale jedyny pomarańczowy.
Z fioletów - jedynie nie polecam Diora, u mnie wychodzi na podbite oko. cudny jest amethyst - pojedynczy cień Chanela:
http://www.strawberrynet.com/product...53561&goChar=C
te cienie Chanela w mojej ocenie dają cudny efekt, bo możesz nałożyć na całą powiekę bez obawy, że powstanie podbite oko, będzie fioletowa poświata koloru, ew. jak nałożysz więcej będzie jednolity kryjący efekt, ale nadal delikatny, szlachetny. Moim zdaniem clue nowoczesnego makijażu, o ile lubisz delikatny efekt z lekkim skrzącym, nie brokatowym połyskiem. Dior ma strasznie perłowe te nowe 5 - kompletnie się w nich nie odnajduję Uważam, że kto nie poznał pojedynczych Chaneli, nie wie, co to dobre cienie, ale cóż jestem maniakiem półtransparentnych cieni, dających woal koloru, bez intensywnego looku.
Na fali powiem, że jeżeli ktoś uwielbia chłodną czekoladę, do piwnych, ciepłych oczu - idealny jest 43 cinnamon. tak pięknego odcienia nie miałam nigdy w żadnych cieniach. cudnie wyciąga tęczówkę. ciepła tęczówka potrzebuje chłodnego odcienia cóż, jak zwykle się rozpisałam


No, chanelków używam od dawna, ale czwóreczek - są świetne. A ta pomarańczowa poświata Sisley'a to jaka nazwa, to bym sobie zapisała i może kiedyś upoluję
Z tą chłodną czekoladą, to mnie zaintrygowałaś.... mam brązowe oczka Ale teraz chyba ich nie ma, bo nie widzę...
Czy ten kremik payot'a jest tonujący?
medunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-09, 17:27   #1485
neroza
Zadomowienie
 
Avatar neroza
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 385
Question Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Dziewczynki Kochane pomocy!! Pierwszy raz złapal mnie urzad celny i do tego jeszcze w warszawieDostalam od poczty zawiadomienie o zatrzymaniu przesylki. Z tego co na wstepie pisalyscie musze im przeslac kopie zamowienia czyli ten rachunek jego tlumaczenie i koipie dowodu. To wiem......ale...co pozniej??Przesla mi listem ile mam do zaplaty tego podatku i jak go zaplace to mi przesla paczke na adres domowy czy bede musiala osobiscie w warszawie odbierac??Aha i czy mam im wysylac kopie zawiadomienia ktore z poczty dostalam??pogub ilam sie pomocy
neroza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-09, 17:29   #1486
Laurany
Rozeznanie
 
Avatar Laurany
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 776
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

a ja dzisiaj zrobiłam sobie wishlistę (obejmującą tylko i wyłącznie rzeczy absolutnie niezbędne), a później podsumowałam wszystko (polskie ceny) i o mało bym nie spadła z krzesła
prosze mnie dopisac do maniaczek truskawkowych, właśnie zaczynam polowanie
Laurany jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-09, 17:31   #1487
medunia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 54
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Hm... te color clone HR na stronce truskawki wyglądają na zaróżowione, w realu są wpadające w żółty? Bo ja właśnie raczej żółto - pomarańczowe tonacje preferuję.
A błyszczyki takie jeszcze wyszperałam:

nieco brzoskwinkowy
http://www.strawberrynet.com/product...x?ProdId=42895
i bardziej żółty
http://www.strawberrynet.com/product...x?ProdId=49944
medunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-09, 17:31   #1488
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez neroza Pokaż wiadomość
Dziewczynki Kochane pomocy!! Pierwszy raz złapal mnie urzad celny i do tego jeszcze w warszawieDostalam od poczty zawiadomienie o zatrzymaniu przesylki. Z tego co na wstepie pisalyscie musze im przeslac kopie zamowienia czyli ten rachunek jego tlumaczenie i koipie dowodu. To wiem......ale...co pozniej??Przesla mi listem ile mam do zaplaty tego podatku i jak go zaplace to mi przesla paczke na adres domowy czy bede musiala osobiscie w warszawie odbierac??Aha i czy mam im wysylac kopie zawiadomienia ktore z poczty dostalam??pogub ilam sie pomocy
jak już dostaną co chcą, czyli twojego maila z powtierdzeniem zamówienia, owatują paczuchę i wyślą, a ty odbierzesz ją tak jakby za pobraniem, czyli jak zapłacisz to co naliczyli, dostaniesz w swe łapki paczuchę.
Kopii zawiadomienia nie wysyłaj, ale w mailu podaj nr magazynowy żeby wiedzieli o czym mowa

Relax
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-09, 17:37   #1489
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

jest Rose Diamond Dior to znaczy byl bo na niego kliknelam i chyba juz nie ma

ale mam pytanie: czy bedzie pasowal do typu kolorystycznego jak ja? czyli brazowe oczy i ciemnoblond wlosy? ( patrz avatar)
bo Ambera nie ma

edit: no i kicha dodalam ale jakis blad wyskoczyl a teraz juz nie ma
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-09, 18:17   #1490
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez medunia Pokaż wiadomość


No, chanelków używam od dawna, ale czwóreczek - są świetne. A ta pomarańczowa poświata Sisley'a to jaka nazwa, to bym sobie zapisała i może kiedyś upoluję
Z tą chłodną czekoladą, to mnie zaintrygowałaś.... mam brązowe oczka Ale teraz chyba ich nie ma, bo nie widzę...
Czy ten kremik payot'a jest tonujący?
krem payot to zwykły żel nawilżający, miałam jakąś miniaturkę i ok, ale ochów i achów ode mnie nad tą firmą nie usłyszysz ten znam i można go polecić, jeżeli ma być payot. jedynki chanela są lepsze od czwórek, bardziej kryjące, bardziej nasycone, chociaż nadal półtransparentne. błyszczyk sisleya miała moja mama, już nie ma, więc nazwy nie podam ale jest jeden taki.

Cytat:
Napisane przez medunia Pokaż wiadomość
Hm... te color clone HR na stronce truskawki wyglądają na zaróżowione, w realu są wpadające w żółty? Bo ja właśnie raczej żółto - pomarańczowe tonacje preferuję.
A błyszczyki takie jeszcze wyszperałam:

nieco brzoskwinkowy
http://www.strawberrynet.com/product...x?ProdId=42895
i bardziej żółty
http://www.strawberrynet.com/product...x?ProdId=49944
wpadają w żółty jak nic. ten chanel brzoskwinkowy moim zdaniem to staruch, ja polecam levres scin..coś tam, jak w linku, ze zlotą nakrętką. marki givenchy nie lubię, więc nie znam się kompletnie
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-09, 18:18   #1491
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
Payot - lekki krem na lato, cudny zapach, żelowa konsystencja:
http://www.strawberrynet.com/product...54324&goChar=P
do mieszanej skóry.

Na fali powiem, że jeżeli ktoś uwielbia chłodną czekoladę, do piwnych, ciepłych oczu - idealny jest 43 cinnamon. tak pięknego odcienia nie miałam nigdy w żadnych cieniach. cudnie wyciąga tęczówkę. ciepła tęczówka potrzebuje chłodnego odcienia cóż, jak zwykle się rozpisałam
Layla, 2 pytanka do Ciebie Kochana:

- czy ten kremik Payota nie jest matujacy (nie chce matujacych!) i czy dobrze nawilza? warto w niego zainwestowac na lato?

- co to za cudowny cien o ktorym piszesz? prosze o dokladna nazwe bo ja sierotka to inaczej nie znajde... mam piwno-zielone oczy, bylby chyba fajny cio?

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
jest Rose Diamond Dior to znaczy byl bo na niego kliknelam i chyba juz nie ma

ale mam pytanie: czy bedzie pasowal do typu kolorystycznego jak ja? czyli brazowe oczy i ciemnoblond wlosy? ( patrz avatar)
bo Ambera nie ma

edit: no i kicha dodalam ale jakis blad wyskoczyl a teraz juz nie ma
Rose Diamond jest podobno cudowny!! tez sie nad nim zastanawiam mozesz napisac w jakiej cenie byl?
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-09, 18:32   #1492
neroza
Zadomowienie
 
Avatar neroza
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 385
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
jak już dostaną co chcą, czyli twojego maila z powtierdzeniem zamówienia, owatują paczuchę i wyślą, a ty odbierzesz ją tak jakby za pobraniem, czyli jak zapłacisz to co naliczyli, dostaniesz w swe łapki paczuchę.
Kopii zawiadomienia nie wysyłaj, ale w mailu podaj nr magazynowy żeby wiedzieli o czym mowa

Relax

Dzieki Kochana Kamien z serca.... A ile to moze trwac??
neroza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-09, 18:35   #1493
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez *nulka* Pokaż wiadomość
Layla, 2 pytanka do Ciebie Kochana:
- czy ten kremik Payota nie jest matujacy (nie chce matujacych!) i czy dobrze nawilza? warto w niego zainwestowac na lato?
- co to za cudowny cien o ktorym piszesz? prosze o dokladna nazwe bo ja sierotka to inaczej nie znajde... mam piwno-zielone oczy, bylby chyba fajny cio?
Rose Diamond jest podobno cudowny!! tez sie nad nim zastanawiam mozesz napisac w jakiej cenie byl?
link do cienia:
http://www.strawberrynet.com/product...53563&goChar=C
ja go wielbię, bo:
mogę go nałożyć pędzlem na absolutnie całą powiekę, potem cieniuję magicznym samomalującym pędzlem skośnym lancome, a w cieniu jest cieniutki aplikatorek do dolnej powieki, suuper efekt jest półtransparentny, tzn. oko jest ciemne, ale jest mgiełka koloru, można wyjść w dzień oko jest dzięki temu wyraziste, ale nie nachalne i nie wieczorowe. odcień bombowy, zgaszony, czekoladowy, ale nie do końca jednoznaczny, nie jest to typowy brąz. jakby nutka bakłażana, czegoś takiego, ale nutka, coś jak natka pietruszki w zupie myślę, że będzie fajny dla Ciebie
krem payot jest zwykłym, nawilżającym, ładnie pachnącym żelem, coś jak subsytut aquasource w żelu biothermu, czyli coś nawilża, ale ładnie pachnie, ale ochów i achów nie ma. tylko lekkie nawilżenie, nie matuje, ale ze względu na żelową konsystencję szybko się wchłania, nie zostawia żadnej warstwy na skórze, nie obciąża, takie letnie smarowidło. gdybym chciała coś lekkiego, to bym wzięła. mnie dopadła jednak starość i muszę się przeciwzmarszczkowić
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-09, 18:45   #1494
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

nulka 95 zl

dostalam moja paczuszke z cieniami H3 Shiseido tylko troszke mnie oczko szczypie
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-09, 18:53   #1495
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

chciałyście mnie zobaczyć - sil vous plait chwilowo..
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-09, 19:19   #1496
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
chciałyście mnie zobaczyć - sil vous plait chwilowo..


Mam bardzo podobne zdjęcie - identycznie niebo, kolor hotelu, szosa przed hotelem
Taki wakacyjny standardzik
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-09, 19:26   #1497
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Gothic_Daisy no to czekamy
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-09, 19:28   #1498
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Moich zdjęć jest pełno na moich makijażach - jak ktoś chce mnie zobaczyć
A avka na razie nie zmieniam - za bardzo ten mi się podoba
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-09, 19:31   #1499
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

aha to poszukam z ciekawosci
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-09, 20:17   #1500
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
chciałyście mnie zobaczyć - sil vous plait chwilowo..
wow, Layla, laseczka z ciebie Czemu chwilowo Super wyglądzasz
Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:02.