Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV - Strona 60 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-07-14, 15:49   #1771
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Hipokryzja Pokaż wiadomość
a gdzie na stronie są umieszczone te kody które można obliczyć dekalkulatorem ? np. http://pl.strawberrynet.com/productD...5980&CatgId=19

Oj, nie ma tak dobrze Kod poznasz dopiero, jak będziesz miała kosmetyk w ręce
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-14, 15:56   #1772
dennyrose
Zadomowienie
 
Avatar dennyrose
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 223
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Mam pytanie do posiadaczek skamielinek JT Cherie

Dziewczyny jaki zapach maja wasze błyszczyki?

Ja 3 lata temu kupiłam sobie ten błyszczyk kiedy tylko się pojawił na rynku, koloru nie pamiętam bo ten napis z tyłu już się starł ale nie był to żaden z tych co były na Tru.
Od początku błyszczyk miał zapach chemiczno-wisniowy, próbowałam się do niego przyzwyczaić ale ni jak się nie dało .

Chciałabym sie zorientować czy wszystkie JT Cherie mają taki paskudny zapach czy może kazdy kolor pachnie (śmierdzi) inaczej?
dennyrose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-14, 15:59   #1773
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
Mam pytanie do posiadaczek skamielinek JT Cherie

Dziewczyny jaki zapach maja wasze błyszczyki?

Ja 3 lata temu kupiłam sobie ten błyszczyk kiedy tylko się pojawił na rynku, koloru nie pamiętam bo ten napis z tyłu już się starł ale nie był to żaden z tych co były na Tru.
Od początku błyszczyk miał zapach chemiczno-wisniowy, próbowałam się do niego przyzwyczaić ale ni jak się nie dało .

Chciałabym sie zorientować czy wszystkie JT Cherie mają taki paskudny zapach czy może kazdy kolor pachnie (śmierdzi) inaczej?

ja uwielbiam zapach JT Cherie Jeden pachnie melonem a drugi dla mnie to mirabelki Nic chemicznego
Ale niektórzy czują w nich Persil, tak jak ogórki w Meteorytach i plakatówkę w Bambusie- wszystko zalezy od nosa
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-14, 16:31   #1774
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Czy ktoś mógłby mi przetłumaczyc takie cuś do tru ?
Chciałabym kupić ten produkt. Niestety na Waszej stronie internetowej nie ma go w tym kolorze, natomiast na e-bay jest on w Waszej ofercie. Jestem Waszą stałą klientką. Chciałam zapytać czy kupując u Was na e-bay otrzymam rabat, który juz u Was posiadam ?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-14, 16:40   #1775
wspaniala
Zakorzenienie
 
Avatar wspaniala
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6 191
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
nie mozna. masz karte bankomatowa a potrzebna kredytowa albo przedplacona. raczej nie zamawiamy zbiorowo bo jest wieksze ryzyko cla.
jesli podepne swoja karte bankomatowa do paypal, to wtedy bede mogla placic na tru (oczywiscie, jesli moj bank ma taka 'opcje')? ktoraz z Was korzysta z bzwbk?
wspaniala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-14, 16:52   #1776
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez wspaniala Pokaż wiadomość
jesli podepne swoja karte bankomatowa do paypal, to wtedy bede mogla placic na tru (oczywiscie, jesli moj bank ma taka 'opcje')? ktoraz z Was korzysta z bzwbk?

Ostatnio placilam wlasnie swoja karta z bzwbk, nie jest kredytowa, ale visa i ma ten 3-cyforwy kod z tylu i normalnie mi zabralo kase z konta, z tym, ze bank chyba sobie dolicza cos za transakcje miedzynarodowa bo zabiera mi wiecej o jakies 2-3zl za produkty za niecale 100zl (bo jak juz cos to kupuje pojedynczo).
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-14, 16:56   #1777
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Lip - na stare lata dojrzewam

Cytat:
Napisane przez Guarana Pokaż wiadomość
Layla, jaki piękny podpis!
Był obiadek i kolacja? I deserek się przytrafił?
Pozazdrościć
tak! wszystko razem wzięte!

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Już do niej napisałam, że tak, jak mi prześle pieniądze, bo moja karta od piątkowych zakupów na tru wieje pustką....

A na tru są nowe promocje
np.
Biotherm celluli Choc za 47,50 zł
http://us.strawberrynet.com/productD...5444&CatgId=19

Clinique All About Eyes Rich, za 29 zł
http://us.strawberrynet.com/productD...4758&CatgId=19

smash, nie ma za co
a to ciekawostka krem pod oczy za 29 zł

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Ale to nie jest ta osławiona i ta jest mniejsza, tylko 6 ml...

Czy ktoś kiedyś widział te cienie Diora ? Nigdzie w necie nie znalazłam zdjęcia
Coup De Poudre Powder Shimmer Eyeshadow
http://us.strawberrynet.com/productD...81975&goChar=C
co ciekawe, ja nigdy nie spotkałam się z tą nazwą cieni, dziwne

a'propos, ostatecznie reasumując, mimo początkowych trudów w cieniowaniu, jestem bardzo zadowolona z amethysta chanel. jest to cudny, bardzo intensywny, nieco jaskrawy fiolet. brązowe oko wydobywa bardzo. tym bardziej, że odkryłam doskonałe połączenie z jasnym opalizującym różem z susnet cafe diora, a zatem pozbywać się już go nie będę..uff..

aha i dotarły pędzle. futerał jest boski, futrzany jak torebka, miziu miziu
pędzle wyglądają bardzo porządnie i rączki mają cudne, takie jakby chromowane od samochodu tylko nie ma pędzla do pudru, jest coś w stylu kabuki z długa r ączką do bronzera, do różu, reszta jeszcze nie wiem do czego, ale jak się dowiem, dam znać tak czy siak, fajne, ale czy warte 3 stówek, to nie wiem. lepiej mieć jednak 7 pędzli za 3 stówki niż 1 pędzel za stówkę, jak w douglasie. także jeszcze je wymiącham, ale wstępnie great
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-14, 16:57   #1778
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Czy ktoś mógłby mi przetłumaczyc takie cuś do tru ?
Chciałabym kupić ten produkt. Niestety na Waszej stronie internetowej nie ma go w tym kolorze, natomiast na e-bay jest on w Waszej ofercie. Jestem Waszą stałą klientką. Chciałam zapytać czy kupując u Was na e-bay otrzymam rabat, który juz u Was posiadam ?
Wysłałam PW
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-14, 16:58   #1779
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Czy ktoś mógłby mi przetłumaczyc takie cuś do tru ?
Chciałabym kupić ten produkt. Niestety na Waszej stronie internetowej nie ma go w tym kolorze, natomiast na e-bay jest on w Waszej ofercie. Jestem Waszą stałą klientką. Chciałam zapytać czy kupując u Was na e-bay otrzymam rabat, który juz u Was posiadam ?
I would like to purchase this product. However, the colour in which I am interested is not available on your Website. It is in your offer on Ebay though. I am your regular customer. I would like to ask if I buy it on Ebay would I get the discount that I always get on Strawberrynet.com?




Widze, ze mnie Serenite ubiegla

Edytowane przez Ajsun
Czas edycji: 2008-07-14 o 18:48
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-14, 17:15   #1780
Julia1977
Zadomowienie
 
Avatar Julia1977
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Rajgród
Wiadomości: 1 264
GG do Julia1977
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Dziewczyny mam prośbe, dostałam zawiadomienie z Bytomia..chcą potwirdzenie złożenie zamówienia, mój problem polega na tym, że mail Truskawki z tym potwierdzeniem nie doszedł wogóle do mnie..Znam numer zamówienia tj. 870118692, ale jak wiecie Bytom chce potwierdzenie złożenia zamówienia..Czy któraś z Was pomogła bym mi napisać do Truskawki kilka zdan w tej sprawie, inaczej Bytom mi nie puści paczuszki.. Z góry dziękuje za pomoc..

bo jak sama tam pisze to mi w kółko to odpisują

Dear Customer,

Thank you for your email.

Your order nr 870118692 was shipped on 4 July by registered airmail and delivery normally takes about 7-10 working days. Please note that delivery times can vary depending on destination and postal services to the area.

For registered airmail, only limited tracking is available and only after a certain period of time from the date of dispatch, normally 10 working days. trace ref RA837335199HK

Please allow up to 14 working days for the shipment to arrive, and if after that time you still have not received your order please let us know.

We hope this information helps and if you have any further queries, please feel free to contact us again.
Julia1977 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-14, 17:18   #1781
201606210931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 468
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Oj, nie ma tak dobrze Kod poznasz dopiero, jak będziesz miała kosmetyk w ręce
aha czyli jest tak jakby w ciemno ? możemy dostać kosmetyk sprzed 5 lat przeterminowany i nienadający się do użytku ?

I jeszcze jedno akceptują na truskawie karty przedpłatnicze Visa ?

z góry dziękuje za cierpliwość
201606210931 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-14, 17:19   #1782
dennyrose
Zadomowienie
 
Avatar dennyrose
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 223
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
ja uwielbiam zapach JT Cherie Jeden pachnie melonem a drugi dla mnie to mirabelki Nic chemicznego
Ale niektórzy czują w nich Persil, tak jak ogórki w Meteorytach i plakatówkę w Bambusie- wszystko zalezy od nosa
Serenite dziekuję za odpowiedź


Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość

a'propos, ostatecznie reasumując, mimo początkowych trudów w cieniowaniu, jestem bardzo zadowolona z amethysta chanel. jest to cudny, bardzo intensywny, nieco jaskrawy fiolet. brązowe oko wydobywa bardzo. tym bardziej, że odkryłam doskonałe połączenie z jasnym opalizującym różem z susnet cafe diora, a zatem pozbywać się już go nie będę..uff..

aha i dotarły pędzle. futerał jest boski, futrzany jak torebka, miziu miziu
pędzle wyglądają bardzo porządnie i rączki mają cudne, takie jakby chromowane od samochodu tylko nie ma pędzla do pudru, jest coś w stylu kabuki z długa r ączką do bronzera, do różu, reszta jeszcze nie wiem do czego, ale jak się dowiem, dam znać tak czy siak, fajne, ale czy warte 3 stówek, to nie wiem. lepiej mieć jednak 7 pędzli za 3 stówki niż 1 pędzel za stówkę, jak w douglasie. także jeszcze je wymiącham, ale wstępnie great
Layla naprawiaj aparat i pokazuj nam tutaj szybko zdjecia tych swoich cudów
dennyrose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-14, 17:22   #1783
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Hipokryzja Pokaż wiadomość
aha czyli jest tak jakby w ciemno ? możemy dostać kosmetyk sprzed 5 lat przeterminowany i nienadający się do użytku ?

I jeszcze jedno akceptują na truskawie karty przedpłatnicze Visa ?

z góry dziękuje za cierpliwość
Dokładnie tak Czasem takie dostajemy
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-14, 17:23   #1784
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Wysłałam PW
Cytat:
Napisane przez Ajsun Pokaż wiadomość
I would like to purchase this product. However, the colour in which I am interested in is not available on your Website. It is in your offer on Ebay though. I am your regular customer. I would like to ask if I buy it on Ebay would I get the discount that I always get on Strawberrynet.com?
Dziwczyny
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-14, 17:25   #1785
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość

A na tru są nowe promocje
np. Clinique All About Eyes Rich, za 29 zł
http://us.strawberrynet.com/productD...4758&CatgId=19
Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie Pokaż wiadomość
Czy ktoś już zamawiał AAE z Truskawy? Czy to nie będzie skamielina?
Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Ja wczesniej po regularnej truskawkowej cenie tez miałam wersję unboxed Czy warto się teraz spieszyć z zakupem to trudno powiedzieć, bo skąd wiedzieć, że całą ilość jaką maja puszczą po tej cenie ? Mogą np. za tydzień skończyć promocję na niego, bo dokładnie taki sam był w regularnej ofercie
Ja też zamawiałam AAE Rich Cliniqua unboxed w regularnej cenie, chyba za ok. 60 pln. Kod ma A37, czyli wychodzi, że z marca 2007.
Osobiście go nie polecam. Nie jest dobry dla wrażliwców Podrażnia mi oczy (szczypie), gdy zaaplikuję niechcący za dużą ilość kremu. Według mnie w ogóle nie nawilża, ale rozjaśnia cienie pod oczami.
Ja generalnie nie przepadam za pielęgnacją Cliniqua, a ten zakup utwierdził mnie w tym przekonaniu.
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-14, 17:48   #1786
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Ja też zamawiałam AAE Rich Cliniqua unboxed w regularnej cenie, chyba za ok. 60 pln. Kod ma A37, czyli wychodzi, że z marca 2007.
Osobiście go nie polecam. Nie jest dobry dla wrażliwców Podrażnia mi oczy (szczypie), gdy zaaplikuję niechcący za dużą ilość kremu. Według mnie w ogóle nie nawilża, ale rozjaśnia cienie pod oczami.
Ja generalnie nie przepadam za pielęgnacją Cliniqua, a ten zakup utwierdził mnie w tym przekonaniu.

aha to ja jednak nie zamawiam

albo moze dla mamy zamowie? nie wiem..zobacze
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-14, 18:02   #1787
201606210931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 468
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Dokładnie tak Czasem takie dostajemy
a jest jakas możliwość zwrotu ? czy to poprostu stracone pieniądze ?
Kurcze z jednej strony bardzo chcę a i boję się bubli, tych zaschniętych przeterminowanych.
Ogólnie: opłaca się ?
201606210931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-14, 18:02   #1788
aqarela
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Hej dziewczyny,

Jestem tu nowa, na forum i do tego wątku przywiodła mnie chęć kupna tanich a ORYGINALNYCH perfum ;-) dziś usłyszałam w ogóle o Strawberry i nie powiem, bardzo mi się ta opcja podoba a szczególnie ceny, Chance Chanel 100 mln edp to koszt ~300 PLN, a w Sephorze 450 :/

Powoli staram się przebrnąć przez wątki poświęcone truskawce-ale jest tego dużo i jak na razie nie znalazłam odpowiedzi na parę nurtujących mnie pytań. Może ktoś doświadczony odpowie i ułatwi mi zakupy

Płatności trzeba dokonać przez paypal, nie mam niestety jeszcze stałych dochodów/studentka/, ale słyszałam, że karta Visa wydawana przy założeniu konta przez Inteligo jest dobra?

Na Truskawce znalazłam też to:
"Płatność przelewem (transfer offline) jest również możliwa. W tym celu mogą Państwo skorzystać z bankomatu lub dokonać płatności online na stronie internetowej Państwa banku. Numer konta przyślemy Państwu w mailu, potwierdzającym przyjęcie zamówienia. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto. O wysłaniu paczki poinformujemy Państwo osobnym mailem."

Korzystał ktoś z tego? a jeżeli tak, to czy kosztuje to więcej niż poprzez paypal? i czy czas znacząco sie wydłuża?


Na strawberry.com jest napisane, że przy pierwszym zakupie wysyłka jest gratis (Dla nowych klientów - dostawa gratis), a jednak po dodaniu do koszyka pojawia się "Koszty wysyłki - 10% wartości od zakupionych perfum, wód toaletowych i kolońskich". Czyli nie dotyczy to perfum?


To na razie tyle moich wstępnych wątpliwości, byłabym bardzo bardzo bardzo wdzięczna za odpowiedzi
aqarela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-14, 18:09   #1789
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
aha to ja jednak nie zamawiam

albo moze dla mamy zamowie? nie wiem..zobacze
Musisz sama się przekonać, czy lubisz AAE, bo ma wiele przeciwniczek ale mnóstwo zwolenniczek. Ja go bardzo chwalę, moja Siostra również. Myślę, że za 27 zł możesz zaryzykować

Cytat:
Napisane przez Hipokryzja Pokaż wiadomość
a jest jakas możliwość zwrotu ? czy to poprostu stracone pieniądze ?
Kurcze z jednej strony bardzo chcę a i boję się bubli, tych zaschniętych przeterminowanych.
Ogólnie: opłaca się ?
Kiedyś przyjmowali reklamacje staroci, teraz nie. Ale ogólnie bardzo się opłaca. Staroć trafia się stosunkowo rzadko, największe ryzyko jest w pomocjach.
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-14, 18:13   #1790
201606210931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 468
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez aqarela Pokaż wiadomość
Na Truskawce znalazłam też to:
"Płatność przelewem (transfer offline) jest również możliwa. W tym celu mogą Państwo skorzystać z bankomatu lub dokonać płatności online na stronie internetowej Państwa banku. Numer konta przyślemy Państwu w mailu, potwierdzającym przyjęcie zamówienia. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto. O wysłaniu paczki poinformujemy Państwo osobnym mailem."
Czyli jednak można przelewem ? Ciekawa jestem właśnie czy nie wiąże się to z jakimiś dodatkowymi kosztami.
201606210931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-14, 18:17   #1791
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Ja też zamawiałam AAE Rich Cliniqua unboxed w regularnej cenie, chyba za ok. 60 pln. Kod ma A37, czyli wychodzi, że z marca 2007.
Osobiście go nie polecam. Nie jest dobry dla wrażliwców Podrażnia mi oczy (szczypie), gdy zaaplikuję niechcący za dużą ilość kremu. Według mnie w ogóle nie nawilża, ale rozjaśnia cienie pod oczami.
Ja generalnie nie przepadam za pielęgnacją Cliniqua, a ten zakup utwierdził mnie w tym przekonaniu.
Ja swój też puściłam w świat, bo nic na mnie nie robił
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-14, 18:38   #1792
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Musisz sama się przekonać, czy lubisz AAE, bo ma wiele przeciwniczek ale mnóstwo zwolenniczek. Ja go bardzo chwalę, moja Siostra również. Myślę, że za 27 zł możesz zaryzykować
Kusicie kupilam
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-14, 18:43   #1793
mmagdaa_p
Zakorzenienie
 
Avatar mmagdaa_p
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Middle Of Somewhere
Wiadomości: 3 937
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Kupiłam własnie ten krem clinique ale nie wiem czy dobrze zapłaciłam poprzez paypala
Można w pln-ach wpisywać kwotę?
Tyle razy kupowałam rzeczy z ebaya ale jakoś nigdy nie miałam okazji samodzielnie tego wypełniać
__________________
Jedyne czego żałuję w życiu, to tego, że nie jestem kimś innym.
mmagdaa_p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-14, 18:52   #1794
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie Pokaż wiadomość
Poszło
ja tez kliknelam Klinika a teraz dumam nad czekoladka Biothermu

Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
Nulka śliczności
dziekuje, tez sie ciesze i podziwiam chociaz ten blyszczyk mnie jakos nie przekonuje

Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
Mam pytanie do posiadaczek skamielinek JT Cherie

Dziewczyny jaki zapach maja wasze błyszczyki?

Ja 3 lata temu kupiłam sobie ten błyszczyk kiedy tylko się pojawił na rynku, koloru nie pamiętam bo ten napis z tyłu już się starł ale nie był to żaden z tych co były na Tru.
Od początku błyszczyk miał zapach chemiczno-wisniowy, próbowałam się do niego przyzwyczaić ale ni jak się nie dało .

Chciałabym sie zorientować czy wszystkie JT Cherie mają taki paskudny zapach czy może kazdy kolor pachnie (śmierdzi) inaczej?
moja skamielinka ma piekny owocowy zapach, mniammm

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość

aha i dotarły pędzle. futerał jest boski, futrzany jak torebka, miziu miziu
pędzle wyglądają bardzo porządnie i rączki mają cudne, takie jakby chromowane od samochodu tylko nie ma pędzla do pudru, jest coś w stylu kabuki z długa r ączką do bronzera, do różu, reszta jeszcze nie wiem do czego, ale jak się dowiem, dam znać tak czy siak, fajne, ale czy warte 3 stówek, to nie wiem. lepiej mieć jednak 7 pędzli za 3 stówki niż 1 pędzel za stówkę, jak w douglasie. także jeszcze je wymiącham, ale wstępnie great
Layla, wreszcie je masz!! czekam na dalsze relacje i koniecznie na fote czy pedzelki sa duze, takie jak trzeba (nie znosze miniaturek jakichs )
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-14, 18:57   #1795
annmarie
Wtajemniczenie
 
Avatar annmarie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 809
GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez aqarela Pokaż wiadomość
Na Truskawce znalazłam też to:
"Płatność przelewem (transfer offline) jest również możliwa. W tym celu mogą Państwo skorzystać z bankomatu lub dokonać płatności online na stronie internetowej Państwa banku. Numer konta przyślemy Państwu w mailu, potwierdzającym przyjęcie zamówienia. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto. O wysłaniu paczki poinformujemy Państwo osobnym mailem."

Korzystał ktoś z tego? a jeżeli tak, to czy kosztuje to więcej niż poprzez paypal? i czy czas znacząco sie wydłuża?
Cytat:
Napisane przez Hipokryzja Pokaż wiadomość
Czyli jednak można przelewem ? Ciekawa jestem właśnie czy nie wiąże się to z jakimiś dodatkowymi kosztami.
Dziewczyny, było chyba z tydzień, czy dwa temu tutaj, a ja opisałam w wątku perfumeryjnym o Truskawce - https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=3403
__________________
Wymianka - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=926941
annmarie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-14, 19:16   #1796
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez mmagdaa_p Pokaż wiadomość
Kupiłam własnie ten krem clinique ale nie wiem czy dobrze zapłaciłam poprzez paypala
Można w pln-ach wpisywać kwotę?
Tyle razy kupowałam rzeczy z ebaya ale jakoś nigdy nie miałam okazji samodzielnie tego wypełniać
ja zawsze place w PL
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-14, 19:24   #1797
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość

aha i dotarły pędzle. futerał jest boski, futrzany jak torebka, miziu miziu
pędzle wyglądają bardzo porządnie i rączki mają cudne, takie jakby chromowane od samochodu tylko nie ma pędzla do pudru, jest coś w stylu kabuki z długa r ączką do bronzera, do różu, reszta jeszcze nie wiem do czego, ale jak się dowiem, dam znać tak czy siak, fajne, ale czy warte 3 stówek, to nie wiem. lepiej mieć jednak 7 pędzli za 3 stówki niż 1 pędzel za stówkę, jak w douglasie. także jeszcze je wymiącham, ale wstępnie great
Kiedy zdjęcia??????: jupi: Aparat nadal zepsuty?

Cytat:
Napisane przez *nulka* Pokaż wiadomość
ja tez kliknelam Klinika a teraz dumam nad czekoladka Biothermu

)
Ja też dumam
__________________
Cute Overload
" Nie oczekuj zrozumienia, chowaj głębiej te rachunki! "
Guarana

Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-14, 19:25   #1798
mmagdaa_p
Zakorzenienie
 
Avatar mmagdaa_p
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Middle Of Somewhere
Wiadomości: 3 937
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
ja zawsze place w PL

No to mnie uspokoiłaś- w takim razie wszystko ok

Kurczę własnie teraz zauważyłam w tym mailu który przyszedł z truskawki że w kraju mam wpisane Unitet States :confuesd:
Jak mogłam taki błąd popełnić myślicie że muszę do nich napisać? Czy jednak zorientują się że chodzi o Polskę?
__________________
Jedyne czego żałuję w życiu, to tego, że nie jestem kimś innym.
mmagdaa_p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-14, 19:27   #1799
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

lepiej napisz bo oni gdzies tam maja napisane ze nie odpowiadaja za bledne adresy.
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-14, 19:38   #1800
mmagdaa_p
Zakorzenienie
 
Avatar mmagdaa_p
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Middle Of Somewhere
Wiadomości: 3 937
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
lepiej napisz bo oni gdzies tam maja napisane ze nie odpowiadaja za bledne adresy.

A pomógłby mi ktoś przetłumaczyć
Przy zamówieniiu xxxx podałam niepoprawny adres.
Ten jest prawidłowy: bla bla bla.

Dziękuję z góry

na te adresy mogę wysłać, prawda?
orders@strawberrynet.com
info@StrawberryNET.com
__________________
Jedyne czego żałuję w życiu, to tego, że nie jestem kimś innym.
mmagdaa_p jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:09.