Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-12-14, 14:22   #1381
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
A mi się wydaje że ta Cap Bronze będzie miała właśnie mlecznobrązowo-beżowy odcień. No nic, pożyjemy zobaczymy co to za cudo sobie sprawiłyśy

Ja miałam nadzieję że to bedzie coś w stylu Dior Addict Ultra shine
no moja 02 siedzi w uc w piatek wyslalam wszystkie papierki, wiec ciekawa jestem kiedy oddadza moje paczuchy! fever gloss niby 10 przylecial a poki co go nie ma wiec moze tez UC zpalalo? a zaraz sprawdze jak sie ma pasiaczek i 04 forda
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 13:48   #1382
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez annmarie Pokaż wiadomość
Im taką kurację co parę-parenaście tygodni trzeba robić (w zależności od częstoliwości używania/otwierania). Ale one i tak są wieczne, więc to ścieranie nie robi im wielkiej krzywdy (najstarszy ścierany cień miałam chyba 7 lat, z czego pierwsze 2-3 był używany bardzo często, a w końcu trafił do kosza, bo zaczął mi się jakoś dziwnie zachowywać - na oko jeszcze na conajmniej 2-3 lata wystarczyłby)
oo dobrze wiedziec ja sie juz pozbylam w tym roku 2 rozy Bourjois bo wlasnie sie twarde zrobily i nie bylo ich widac, szkoda ze wczesniej nie wiedzialam o tym sposobie

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość

dziewczyny a myslicie ze wygladalabym strasznie gdybym sobie ciut przyciemnila wlosy?
dimitko, moim zdaniem masz super kolorek i nie ma sensu przyciemniac no ale wiadomo, kobitki lubia sie zmieniac

Cytat:
Napisane przez ananke_2 Pokaż wiadomość
Przyszly do mnie pomadki Toma Forda i niestety, rozczarowalam sie. Mam St.Tropez Nude i Azuree Nude. Mialam nadzieje na ladne chlodne cieliste kolory. Niestety obie nadaja taki jasny, prawie bialy perlowy polysk. Wyglada to wedlug mnie tandetnie, cos a la plastikowa Barbie. Pokombinuje z nakladaniem ich na matowe kolory, ale zal mi wydanych pieniedzy.
Aha, obie sa z 2006 roku.
ciekawe jak Nude Cap bo ja tamta chcialam biala perla - OMG!!
Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość



to przypuszczam ze cap bronze bedzie calkowicie biala! heh no truskawa nas lekko zrobila w balonika ale nie przypuszczalam ze to bedzie cos perlowego! myslalam ze to typowy mat
ja tez myslalam ze sa matowe dimitko, czekam na Twoje spostrzezenia na temat tych pomadek
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 13:59   #1383
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez *nulka* Pokaż wiadomość
oo dobrze wiedziec ja sie juz pozbylam w tym roku 2 rozy Bourjois bo wlasnie sie twarde zrobily i nie bylo ich widac, szkoda ze wczesniej nie wiedzialam o tym sposobie



dimitko, moim zdaniem masz super kolorek i nie ma sensu przyciemniac no ale wiadomo, kobitki lubia sie zmieniac



ciekawe jak Nude Cap bo ja tamta chcialam biala perla - OMG!!


ja tez myslalam ze sa matowe dimitko, czekam na Twoje spostrzezenia na temat tych pomadek
hym ostatnio mnie wogole meczy zeby jasniejszy podklad kupic jeszcze i wogole sie rozjasniac ale skoro mowisz ze mam ladny kolor to moze go zostawie
wlasnie 02 mam w UC bo w piatek papiery dostalam na 04 czekam i mam nadzieje ze do mnie dojdzie cala! heh marzyla mi sie taka matowa sliczna pomadka i mam nadzieje ze jakos bedzie jednak wygladala
pomadka i pasiak elizki ma byc dzisiaj w PL fever gloss 208 niby jest juz od 10 a go nie widac a moze od 13 a moja 02 i roz 36 bourjoisa od 8
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 14:53   #1384
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Ciutkę się zmartwiłam Wczoraj o 20.30 złożyłam zamówienie. Za minutę otrzymałam OC. O 23.55 zapłaciłam paypalem i dostałam potwierdzenie płatności. Zawsze rano czekał na mnie już SS, a dzisiaj nic i nadal nic. Wysłałam do nich maila z zapytaniem dlaczego nie mam SS i wysłałam potwierdzenie płatności z paypala. Szybko odpisał mi Zenek takie coś:

We are delighted to inform you that your payment has been received, but is still pending clearance through Paypal. Once payment clears, we will process your order immediately and an update with shipping information for your order will be sent once your order has been shipped.

Co to znaczy ?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 15:17   #1385
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

oni wiedza ze zaplacilas ale ciagle jakby nie ma tego u nich - idzie jak to z Paypalem, nie ma sie co martwic
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 15:20   #1386
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Ciutkę się zmartwiłam Wczoraj o 20.30 złożyłam zamówienie. Za minutę otrzymałam OC. O 23.55 zapłaciłam paypalem i dostałam potwierdzenie płatności. Zawsze rano czekał na mnie już SS, a dzisiaj nic i nadal nic. Wysłałam do nich maila z zapytaniem dlaczego nie mam SS i wysłałam potwierdzenie płatności z paypala. Szybko odpisał mi Zenek takie coś:

We are delighted to inform you that your payment has been received, but is still pending clearance through Paypal. Once payment clears, we will process your order immediately and an update with shipping information for your order will be sent once your order has been shipped.

Co to znaczy ?
Bez sensu to - cieszą sie ze płatność jest ale czekaja jeszcze na potwierdzenie paypala jak go dostana to zaraz zmienia status i je zrealizuja...ło ale skomplikowane to tak z grubsza chyba że ktoraś anglistka to lepiej przetłumaczy ufffff
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 15:49   #1387
dennyrose
Zadomowienie
 
Avatar dennyrose
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 223
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Dziewczyny dostałam moją szminkę EL 04 Cap Bronze Nude.
Standardowo - równo tydzień po dostaniu laurki i przesyłaniu papierów

Przyznam ze po wczorajszym opisie ananke byłam przerażona- od razu przed oczami stanęły mi pomadki constance caroll kupowane w kiosku ruchu za czasów końca podstawówki. Miałam taką jedną- paskuna wazelinowa konsystencja, odrażający zapach i ten biało - perłowy kolor. Tragedia jednym słowem
EL ma kolor dokładnie taki jak na zdjęciach które wcześniej wklejałam - taki łosoś wpadający w jasny brąz, ciężko go dokładnie określić.
Za to moja siostra jak jej pokazałam szminkę i nie wiedziała że to szminka to zapytała - co to, korektor?
Faktycznie ma kolor korektora takiego do ciemniejszej cery tylko nie jest matowa a ma mnóstwo drobnek takich malutkich. Jest średnio kryjąca, w zależności czy mocno czy słabiej się nią pomalujemy, taka satynowo-lekko perłowa, tylko te drobinki tak dają po oczach że może się wydawać mocno perłowa. Konsystencja dość twarda ale dobrze się rozprowadza. Jak maznęłam nią po rece to nic nie widać tylko połysk i drobinki, na ustach daje efekt o jaki mniej więcej mi chodziło -rozjaśnia i świeci (nie lubię matu na ustach). Pachnie toffi i karmelem - kiedyś miałam JT toffe pop to pachniał bardzo podobnie.

Ogólnie mogę jej dać jak na razie czwórkę z minusem, zobaczymy, może jak ją dłużej poużywam to bardziej mi się spodoba?
dennyrose jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-15, 16:04   #1388
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
Dziewczyny dostałam moją szminkę EL 04 Cap Bronze Nude.
Standardowo - równo tydzień po dostaniu laurki i przesyłaniu papierów

Przyznam ze po wczorajszym opisie ananke byłam przerażona- od razu przed oczami stanęły mi pomadki constance caroll kupowane w kiosku ruchu za czasów końca podstawówki. Miałam taką jedną- paskuna wazelinowa konsystencja, odrażający zapach i ten biało - perłowy kolor. Tragedia jednym słowem
EL ma kolor dokładnie taki jak na zdjęciach które wcześniej wklejałam - taki łosoś wpadający w jasny brąz, ciężko go dokładnie określić.
Za to moja siostra jak jej pokazałam szminkę i nie wiedziała że to szminka to zapytała - co to, korektor?
Faktycznie ma kolor korektora takiego do ciemniejszej cery tylko nie jest matowa a ma mnóstwo drobnek takich malutkich. Jest średnio kryjąca, w zależności czy mocno czy słabiej się nią pomalujemy, taka satynowo-lekko perłowa, tylko te drobinki tak dają po oczach że może się wydawać mocno perłowa. Konsystencja dość twarda ale dobrze się rozprowadza. Jak maznęłam nią po rece to nic nie widać tylko połysk i drobinki, na ustach daje efekt o jaki mniej więcej mi chodziło -rozjaśnia i świeci (nie lubię matu na ustach). Pachnie toffi i karmelem - kiedyś miałam JT toffe pop to pachniał bardzo podobnie.

Ogólnie mogę jej dać jak na razie czwórkę z minusem, zobaczymy, może jak ją dłużej poużywam to bardziej mi się spodoba?
oh wstapila we mnie nadzieja!! ale dlaczego mi tyle paczki ida?????(
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 16:09   #1389
justitia
Wtajemniczenie
 
Avatar justitia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 977
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
oh wstapila we mnie nadzieja!! ale dlaczego mi tyle paczki ida?????(

dlatego ze wiedza ze masz pokazny zbior kolorowki i nie jestes w potrzebie, i sla najpierw tym kto nie ma sie czym malowac
justitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 16:15   #1390
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez justitia Pokaż wiadomość
dlatego ze wiedza ze masz pokazny zbior kolorowki i nie jestes w potrzebie, i sla najpierw tym kto nie ma sie czym malowac
UUUuu ja sie pozbylam juz ok 20 blyszczoli wiec moj zbior sie uszczuplil
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 16:56   #1391
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
UUUuu ja sie pozbylam juz ok 20 blyszczoli wiec moj zbior sie uszczuplil

A ktore oceniasz najlepiej? Pewnie Lancomy?

Pamietam, ze gdzies czytalam, ze bardziej podoba Ci sie Galactic Chanela od 11 YSL Golden Gloss? Mi na odwrot, chociaz na zime rzeczywiscie Chanelek lepiej nawilza.
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-15, 17:05   #1392
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez Ajsun Pokaż wiadomość
A ktore oceniasz najlepiej? Pewnie Lancomy?

Pamietam, ze gdzies czytalam, ze bardziej podoba Ci sie Galactic Chanela od 11 YSL Golden Gloss? Mi na odwrot, chociaz na zime rzeczywiscie Chanelek lepiej nawilza.
wiesz co ysl juz mam hoho 11 i 10 i wogole nie uzywam a sprzedavc jednak troche zal chanel jest sliczny ale tez przestalam uzywac wlasnie na rzecz fever glossow jak dla mnie sa idealne i pod wzgledem kolorystycznym i nawilzajacym itp
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 17:16   #1393
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
wiesz co ysl juz mam hoho 11 i 10 i wogole nie uzywam a sprzedavc jednak troche zal chanel jest sliczny ale tez przestalam uzywac wlasnie na rzecz fever glossow jak dla mnie sa idealne i pod wzgledem kolorystycznym i nawilzajacym itp

Tak wlasnie myslalam, a masz ten zestaw 3 rozowych fever glossow? Chodzi mi o Honey I love you, Dangerously Pink i Crazy Pink chyba.

Uzywalas kiedy blyszczykow Shiseido, Kanebo lub Fusion Beauty?
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 17:32   #1394
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez Ajsun Pokaż wiadomość
Tak wlasnie myslalam, a masz ten zestaw 3 rozowych fever glossow? Chodzi mi o Honey I love you, Dangerously Pink i Crazy Pink chyba.

Uzywalas kiedy blyszczykow Shiseido, Kanebo lub Fusion Beauty?
nie nie mam tego zestawu honey I love you mam niedlugo dostac, mam city pink 330, 211 i mesmerica
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 18:11   #1395
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
oni wiedza ze zaplacilas ale ciagle jakby nie ma tego u nich - idzie jak to z Paypalem, nie ma sie co martwic
Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
Bez sensu to - cieszą sie ze płatność jest ale czekaja jeszcze na potwierdzenie paypala jak go dostana to zaraz zmienia status i je zrealizuja...ło ale skomplikowane to tak z grubsza chyba że ktoraś anglistka to lepiej przetłumaczy ufffff
Uff, to mnie uspokoiłyście dziewczyny, bo już myślałam, że będą mi pisac coś w stylu proszę zapłacić To bym wiedziała, że pewnie do nowego roku się z nimi nie dogadam , a tak jest nadzieja
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 19:30   #1396
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
Dziewczyny dostałam moją szminkę EL 04 Cap Bronze Nude.
Standardowo - równo tydzień po dostaniu laurki i przesyłaniu papierów

Przyznam ze po wczorajszym opisie ananke byłam przerażona- od razu przed oczami stanęły mi pomadki constance caroll kupowane w kiosku ruchu za czasów końca podstawówki. Miałam taką jedną- paskuna wazelinowa konsystencja, odrażający zapach i ten biało - perłowy kolor. Tragedia jednym słowem
EL ma kolor dokładnie taki jak na zdjęciach które wcześniej wklejałam - taki łosoś wpadający w jasny brąz, ciężko go dokładnie określić.
Za to moja siostra jak jej pokazałam szminkę i nie wiedziała że to szminka to zapytała - co to, korektor?
Faktycznie ma kolor korektora takiego do ciemniejszej cery tylko nie jest matowa a ma mnóstwo drobnek takich malutkich. Jest średnio kryjąca, w zależności czy mocno czy słabiej się nią pomalujemy, taka satynowo-lekko perłowa, tylko te drobinki tak dają po oczach że może się wydawać mocno perłowa. Konsystencja dość twarda ale dobrze się rozprowadza. Jak maznęłam nią po rece to nic nie widać tylko połysk i drobinki, na ustach daje efekt o jaki mniej więcej mi chodziło -rozjaśnia i świeci (nie lubię matu na ustach). Pachnie toffi i karmelem - kiedyś miałam JT toffe pop to pachniał bardzo podobnie.

Ogólnie mogę jej dać jak na razie czwórkę z minusem, zobaczymy, może jak ją dłużej poużywam to bardziej mi się spodoba?
ufff wiec nie jest tandeciarska jakas? chyba sie skusze ale juz sama nie wiem wlasciwie to myslalam o czyms matowym/satynowym...
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 20:16   #1397
Violka33
Raczkowanie
 
Avatar Violka33
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 308
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
nie nie mam tego zestawu honey I love you mam niedlugo dostac, mam city pink 330, 211 i mesmerica
Jaki kolor daje u Ciebie City Pink? Bo na moich ustach prawie go nie widać, daje naturalny efekt i drobinek też nie bardzo widać...
Violka33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 20:40   #1398
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez Violka33 Pokaż wiadomość
Jaki kolor daje u Ciebie City Pink? Bo na moich ustach prawie go nie widać, daje naturalny efekt i drobinek też nie bardzo widać...
u mnie je lekko rozjasnia i rozowi ale ja mam z natury jasne usta wiec tez i u kazdego efekt inny
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 22:28   #1399
dennyrose
Zadomowienie
 
Avatar dennyrose
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 223
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez *nulka* Pokaż wiadomość
ufff wiec nie jest tandeciarska jakas? chyba sie skusze ale juz sama nie wiem wlasciwie to myslalam o czyms matowym/satynowym...
nulko to zależy co kto lubi, fakt faktem te drobiny dają po oczach.
W świetle dziennym jeszcze jakoś to wygląda, efekt nie jest taki zły ale w sztucznym już nie najlepiej, byłam we sklepie to wygladało jakbym miala oszronione usta a w domu szminka wyglądała na mocną perłę
Jakoś ją wypaćkam ale nie powiem żeby mnie zachwyciła tak ogólnie. Jutro będa ją dalej testować
dennyrose jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-15, 22:39   #1400
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
nulko to zależy co kto lubi, fakt faktem te drobiny dają po oczach.
W świetle dziennym jeszcze jakoś to wygląda, efekt nie jest taki zły ale w sztucznym już nie najlepiej, byłam we sklepie to wygladało jakbym miala oszronione usta a w domu szminka wyglądała na mocną perłę
Jakoś ją wypaćkam ale nie powiem żeby mnie zachwyciła tak ogólnie. Jutro będa ją dalej testować
ooo dziekuje za dokladny opis chyba sobie w takim razie daruje ta szmineczke, niestety mi jest niedobrze w takich odcieniach

kliknelam za to brazerek Ardenki - dolar chyba spadl troszke bo wyszlo 52zl chyba a kilka dni temu jak go kliknelam (ale nie zaplacilam PayPalem bo czekalam na jego opisy) to byl za 54zl!! tak wiec dobrze ze poczekalam
__________________





Edytowane przez *nulka*
Czas edycji: 2008-12-15 o 22:44 Powód: pomylka
*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 22:50   #1401
Priyaa
Zakorzenienie
 
Avatar Priyaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: P-ń
Wiadomości: 3 407
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez *nulka* Pokaż wiadomość
ooo dziekuje za dokladny opis chyba sobie w takim razie daruje ta szmineczke, niestety mi jest niedobrze w takich odcieniach

kliknelam za to brazerek Ardenki - dolar chyba spadl troszke bo wyszlo 52zl chyba a kilka dni temu jak go kliknelam (ale nie zaplacilam PayPalem bo czekalam na jego opisy) to byl za 54zl!! tak wiec dobrze ze poczekalam
No właśnie dolar niby spadł, ale ceny wzrosły niestety tzn. w porównaniu do cen piątkowo-weekendowych
Priyaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-16, 10:30   #1402
armaiti
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 126
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Witam dziewczęta, szukam, i szukam i nigdzie nie mogę znaleźć definicji "należności celnych" - może któraś z Was, lub z waszych znajomych "jest w temacie"? Bo ostatnio zostało we mnie zasiane ziarenko nadziei, że jednak pielęgnacja i kolorówka nie będą musiały być "ovatowane" bo VAT mieści się w szerokim pojęciu "należności celnych"
armaiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-16, 11:51   #1403
dennyrose
Zadomowienie
 
Avatar dennyrose
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 223
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez *nulka* Pokaż wiadomość
ooo dziekuje za dokladny opis chyba sobie w takim razie daruje ta szmineczke, niestety mi jest niedobrze w takich odcieniach

kliknelam za to brazerek Ardenki - dolar chyba spadl troszke bo wyszlo 52zl chyba a kilka dni temu jak go kliknelam (ale nie zaplacilam PayPalem bo czekalam na jego opisy) to byl za 54zl!! tak wiec dobrze ze poczekalam
Ja postanowiłam że szminkę zostawię sobie na razie w kosmetyczce bo zrobiłam się bardzo blada i blade usta nadają mi wygląd jakbym była chora (+ te podkrążone i zaczerwienione oczy to juz w ogóle masakra ).
Za to wiosną i latem jak się przybrązowię to szminka będzie w sam raz

Cytat:
Napisane przez Priyaa Pokaż wiadomość
No właśnie dolar niby spadł, ale ceny wzrosły niestety tzn. w porównaniu do cen piątkowo-weekendowych
Dzisiaj na szczęscie ceny znowu spadły do poziomu przed weekendem

Dziewczyny mam złą wiadomość: jeżeli ktos chce zamówić jeszcze coś na święta to może nie zdążyć. Poczta w Hong Kongu jest zawalona przesyłkami, ja 11 zamówiłam puder, Truskawa w ten sam dzień spakowała i zaniosła na pocztę a na stronie poczty od tego dnia była informacja że paczka jest przygotowywana do odlotu i dopiero dzisiaj, po 5 dniach, wyleciała do Polski
dennyrose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-16, 12:04   #1404
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez armaiti Pokaż wiadomość
Witam dziewczęta, szukam, i szukam i nigdzie nie mogę znaleźć definicji "należności celnych" - może któraś z Was, lub z waszych znajomych "jest w temacie"? Bo ostatnio zostało we mnie zasiane ziarenko nadziei, że jednak pielęgnacja i kolorówka nie będą musiały być "ovatowane" bo VAT mieści się w szerokim pojęciu "należności celnych"
Przez to się rozumie kwotę VAT 22%.

Ja dzisiaj dostała laurkę z UC Już im przefaksowałam wszystko i czekam.
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-16, 12:12   #1405
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

złapali geoni i moją przesyłkę.... Cholery jedne no... czy oni nie mają co robic??? Karpia łowić i uszka kleić a nie wyłapywać prezenty na które inni tak czekają...

nie ma już chyba szans na PI przed Swiętami... a tak bardzo go już chciałam mieć w swoich łapkach....
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-16, 12:32   #1406
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
złapali geoni i moją przesyłkę.... Cholery jedne no... czy oni nie mają co robic??? Karpia łowić i uszka kleić a nie wyłapywać prezenty na które inni tak czekają...

nie ma już chyba szans na PI przed Swiętami... a tak bardzo go już chciałam mieć w swoich łapkach....
To nas te same dziady złapały chyba te poznańskie
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-16, 12:38   #1407
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
To nas te same dziady złapały chyba te poznańskie
nooo na to wychodzi... Ale gnojki normalnie...

a mój Tata dostał parę dni temu przesyłkę z perfumkami bez UC... tak skrycie liczyłam, że mnie tez pominą a tu

geonia dzisaj też już faksowała wszystko, ciekawe jaki będzie czas reakcji...?
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-16, 12:58   #1408
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

a mnie nie złapali! fioletową wstążeczkę już w drzwiach poczty widziałam ale co z tego!
truskawki kochane! pomocy! zamówiłam paletę YSL ... co za purchawa!Czy ktoś mógłby mi pomóc wysmarować reklamacją, coby się nie usmiali z mojego angielskiego??
To staroc, że pająki łażą! Tusz całkowity wiór nie do użytku. Pomadki jak Cię mogę, ale też twardawe. cienie i róż jedyne ładne, ale to jednak za mało za 120 zeta! Jestem wkurzona i chcę zwrotu kasy albo inny kosmetyk. Chciałam kupić tą małą paletkę w paski YSL to się pokusiłam na ten badziew..ale jestem zła!

dobra...dałam sobie radę. Wysmarowałam paszkwila. Ale teraz nie wiem czy w ogóle jest sens...rozpatrują jakoś takie reklamacje?
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...

Edytowane przez ennkaa
Czas edycji: 2008-12-16 o 13:44
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-16, 14:07   #1409
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
a mnie nie złapali! fioletową wstążeczkę już w drzwiach poczty widziałam ale co z tego!
truskawki kochane! pomocy! zamówiłam paletę YSL ... co za purchawa!Czy ktoś mógłby mi pomóc wysmarować reklamacją, coby się nie usmiali z mojego angielskiego??
To staroc, że pająki łażą! Tusz całkowity wiór nie do użytku. Pomadki jak Cię mogę, ale też twardawe. cienie i róż jedyne ładne, ale to jednak za mało za 120 zeta! Jestem wkurzona i chcę zwrotu kasy albo inny kosmetyk. Chciałam kupić tą małą paletkę w paski YSL to się pokusiłam na ten badziew..ale jestem zła!

dobra...dałam sobie radę. Wysmarowałam paszkwila. Ale teraz nie wiem czy w ogóle jest sens...rozpatrują jakoś takie reklamacje?
ooo jak przykro koniecznie napisz reklamacje, z reguly kitajce je rozpatruja pozytywnie
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-16, 14:47   #1410
hałas
Wiele hałasu o nic.
 
Avatar hałas
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Zachodnniopomorskie
Wiadomości: 385
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Mi się udało puder Clinique przyszedł a zamawiałam go tydzień temu.
Trzymam kciuki za paczki pozostałych wizażanek.
__________________
Na ochronę przed hałasem organizm zużywa ogromne ilości energii.
hałas jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:10.