Kosmetyki mineralne SILKNATURALS - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-16, 13:52   #991
velma78
Przyczajenie
 
Avatar velma78
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Hej, czy Ultimate Luxury Treatment Powder można też stosować jako wykończeniówkę? Czy nie bieli zbyt mocno w tej roli? Macie jakieś doświadczenia? Z góry dziekuję
velma78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-17, 13:40   #992
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Mnie nie bieli ale dla mnie jest za mało miałki i jednak wolę jak wykończeniówka ma kolorek
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-18, 01:53   #993
arat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 269
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Wiosenna kolekcja (Karen ponoć pracuje nad kilkoma projektami, które zajmą jej trochę czasu, więc kolekcja ta składa się na razie tylko z cieni do oczu):
http://host.silknaturals.com/creb/eyes-c-39_187.html

A użytkowniczki Facebooka mogą być też zainteresowane nowym konkursem:
http://host.silknaturals.com/forum/v...php?f=3&t=3033

Cytat:
Napisane przez kmb1 Pokaż wiadomość
Hmm. A te "gumballs" to w ogóle się pojawiają na stronie? Bo w tym wątku niczego nie znalazłam, a na zagranicznych stronach była mowa tylko o 1-2 takich akcjach. I tak się zastanawiam, czy to pic na wodę, czy serio wypuszczają tam jakieś produkty tylko jest tak wiele chętnych, że my tego nie zauważamy, bo to moment i nie ma?
Jak mówiła Isilindil, gumballs szybko znikają, więc jeśli chcesz spróbować, radzę się pospieszyć, bo właśnie pojawiły się kolejne :)
http://host.silknaturals.com/creb/gumballs-c-113.html

Edytowane przez arat
Czas edycji: 2011-03-18 o 01:54
arat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 12:42   #994
martysek
Zadomowienie
 
Avatar martysek
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 082
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Czy któraś z was, która używa Green Tea & Aloe Serum ma porównanie z Green Tea & Tea Tree Lotion z Joppa Minerals?
martysek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 18:04   #995
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Daj mi tydzień, poużywam to ocenię
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 18:13   #996
narjia
Zakorzenienie
 
Avatar narjia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Polska;)
Wiadomości: 5 547
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Muszę pochwlić efekty serum z vit c z SN, używam już prawie od miesiąca i cera sie faktycznie poprawiła, jest taka promienniejsza. Nawet osoby postronne to zauważają, bo mama mnie dziś spytałam co za puder mam na twarzy, a nic nie miałam
narjia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 18:35   #997
martysek
Zadomowienie
 
Avatar martysek
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 082
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Is, dzięki
martysek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-24, 20:11   #998
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Cytat:
Napisane przez narjia Pokaż wiadomość
Muszę pochwlić efekty serum z vit c z SN, używam już prawie od miesiąca i cera sie faktycznie poprawiła, jest taka promienniejsza. Nawet osoby postronne to zauważają, bo mama mnie dziś spytałam co za puder mam na twarzy, a nic nie miałam
Właśnie dostałam próbkę tego serum Mam nadzieję że u mnie też się sprawdzi

Cytat:
Napisane przez martysek Pokaż wiadomość
Is, dzięki
Wczoraj po raz pierwszy nałożyłam na noc serum Green Tea&Aloe i moge powiedzieć że:
- krem z Joppy ma treściwszą konsystencję, po uzyciu serum z SN moja twarz była ściągnięta, nieprzyjemne uczucie,
- dziś na twarzy zauważyłam 3 gule... nic nowego nie wprowadzałam do pielęgnacji wiec wniosek nasuwa się sam...

Dostałam też szminki cultured i heirloom - długo się utrzymują i jestem pozytywnie nastawiona do testów.
Pomadka tiramisu którą kupiłam kiedyś nie odpowiadała mi zapachem - wczoraj dostałam chai, tahitian vanilla oraz pinacolada i mogę powiedzieć że mają piękne zapachy
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 20:52   #999
martysek
Zadomowienie
 
Avatar martysek
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 082
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Narjia, używasz Vitamin C Peptide Serum czy Facelift Vitamin C, DMAE & Peptide Serum? Jaki masz typ skóry?
martysek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 21:34   #1000
narjia
Zakorzenienie
 
Avatar narjia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Polska;)
Wiadomości: 5 547
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Cytat:
Napisane przez martysek Pokaż wiadomość
Narjia, używasz Vitamin C Peptide Serum czy Facelift Vitamin C, DMAE & Peptide Serum? Jaki masz typ skóry?
Używam Vitamin C Peptide Serum, a typ skóry mam najgorszy z mozliwych, czyli tłusta, odwodniona, alergiczna, ze skłonnością do trądziku kosmetycznego, pękających naczynek, pierwszymi zmarszczkami mimicznymi i wszystko co najgorsze. Ogólnie to niezły ze mnie typ do testowania, ale jak ja mówię, że dobre to chyba każdemu podpasuje
narjia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 21:51   #1001
martysek
Zadomowienie
 
Avatar martysek
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 082
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Narjia, dziękuję za odpowiedź. Skuszę się może przy następnym zamówieniu, ale najpierw poczekam, aż przyjdzie SN9 od IS i potestuję próbki innych produktów pielęgnacyjnych.
martysek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-25, 14:45   #1002
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

A czy ktorys z tych puderkow mialyscie ?? http://host.silknaturals.com/creb/co...61_66_100.html
i tez mnie ciekawia te korektory kremowe...

---------- Dopisano o 14:45 ---------- Poprzedni post napisano o 14:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Isilindil Pokaż wiadomość
Wczoraj po raz pierwszy nałożyłam na noc serum Green Tea&Aloe i moge powiedzieć że:
- krem z Joppy ma treściwszą konsystencję, po uzyciu serum z SN moja twarz była ściągnięta, nieprzyjemne uczucie,
- dziś na twarzy zauważyłam 3 gule... nic nowego nie wprowadzałam do pielęgnacji wiec wniosek nasuwa się sam...
Kurcze tez mam to serum Green Tea & Aloe i mam tez Oil Control ale ich jeszcze nie uzywalam bo narazie uzywam Facelift bo ma krotsza date waznosci, ale juz sie boje zeby mnie nie zaochalo :/
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-25, 14:47   #1003
Iris
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 480
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Cytat:
Napisane przez narjia Pokaż wiadomość
Używam Vitamin C Peptide Serum, a typ skóry mam najgorszy z mozliwych, czyli tłusta, odwodniona, alergiczna, ze skłonnością do trądziku kosmetycznego, pękających naczynek, pierwszymi zmarszczkami mimicznymi i wszystko co najgorsze. Ogólnie to niezły ze mnie typ do testowania, ale jak ja mówię, że dobre to chyba każdemu podpasuje
Ale kusisz Ja mam mieszaną, odwodnioną (walka z tym przynosi pierwsze efekty), skłonną do zapychania i z trądzikiem różowatym - gdy nie jem nic szkodliwego i uważam na kosmetyki, to rumień tylko z niego zostaje Szkodzi mi ostatnio wszystko poza frakcją sojową i kwasem hialuronowym w proszku, który próbuję wzmacniać mocznikiem i B3. Myślałam nad Intensive Mioisturizer, Firming Moisturizer i Oatmeal Hydrating Serum, ale boję się Myślicie, że powinnam zaryzykować?


Ksenko, mam zielony kremowy korektor. W porównaniu do różowego i żółtego Pixie bardziej suchy, tępy. Trzeba go lekko ogrzać palcami przed nałożeniem. Dosyć ładnie, choć nie idealnie tuszuje popękane naczynka, z wypryskami raczej sobie nie radzi albo ja nieodpowiednio się za to zabieram.

Edytowane przez Iris
Czas edycji: 2011-03-25 o 14:52
Iris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-25, 14:49   #1004
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Czasem gule mogą wyjść z innych powodów, niż kosmetyku, więc nie panikujcie
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-25, 15:07   #1005
narjia
Zakorzenienie
 
Avatar narjia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Polska;)
Wiadomości: 5 547
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Cytat:
Napisane przez Iris Pokaż wiadomość
Ale kusisz Ja mam mieszaną, odwodnioną (walka z tym przynosi pierwsze efekty), skłonną do zapychania i z trądzikiem różowatym - gdy nie jem nic szkodliwego i uważam na kosmetyki, to rumień tylko z niego zostaje Szkodzi mi ostatnio wszystko poza frakcją sojową i kwasem hialuronowym w proszku, który próbuję wzmacniać mocznikiem i B3. Myślałam nad Intensive Mioisturizer, Firming Moisturizer i Oatmeal Hydrating Serum, ale boję się Myślicie, że powinnam zaryzykować?


Ksenko, mam zielony kremowy korektor. W porównaniu do różowego i żółtego Pixie bardziej suchy, tępy. Trzeba go lekko ogrzać palcami przed nałożeniem. Dosyć ładnie, choć nie idealnie tuszuje popękane naczynka, z wypryskami raczej sobie nie radzi albo ja nieodpowiednio się za to zabieram.

Mi nawet i frakcja szkodzi i kwas hialuronowy w żelu, w proszku nie próbowałam. Moim zdaniem możesz spróbować, polecam Ci na to mój sposób czyli jeśli czegoś nie jesteś pewna to przez pierwszy tydzień nakładaj tylko na jeden (zawsze ten sam) policzek, albo tylko na czoło, ja tak zawsze robię i jak coś to mam wysyp tylko na kawałku twarzy a nie na całej
Wiem, że to może śmiesznie brzmi, ale działa
narjia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-25, 15:51   #1006
Iris
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 480
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Cytat:
Napisane przez narjia Pokaż wiadomość
Mi nawet i frakcja szkodzi i kwas hialuronowy w żelu, w proszku nie próbowałam. Moim zdaniem możesz spróbować, polecam Ci na to mój sposób czyli jeśli czegoś nie jesteś pewna to przez pierwszy tydzień nakładaj tylko na jeden (zawsze ten sam) policzek, albo tylko na czoło, ja tak zawsze robię i jak coś to mam wysyp tylko na kawałku twarzy a nie na całej
Wiem, że to może śmiesznie brzmi, ale działa
To wypróbuję tę witaminę C, którą polecasz. Metoda zabawna, ale rozsądna

Kwas hialuronowy w żelu mi szkodził, więc zaczęłam sama mieszać. Do małocząsteczkowego trzeba dodać odrobinę gumy ksantanowej, wielkocząsteczkowy od razu tworzy żel. Może spróbuj, mnie stopniowo ogranicza przesuszenie skóry. Ew. pisz na PW, to opiszę dokładniej.
Iris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-28, 13:04   #1007
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Ja dostalam dzisiaj druga paczuszke i mam takiego banana na twarzy i juz oczywiscie kolejne zakupy sie szykuja
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-28, 13:07   #1008
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Cytat:
Napisane przez ksenka Pokaż wiadomość
Ja dostalam dzisiaj druga paczuszke i mam takiego banana na twarzy i juz oczywiscie kolejne zakupy sie szykuja
To tak jak jamam dwa cienie:York i Berwick i bronzery/róże:Beach Bunny i Tahiti Sweetieoraz siteczka do pudełeczek tylko pudełeczek nie mam
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-28, 13:22   #1009
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Ja zamowilam pedzelek maly duo fiber i jest boski tak fajnie naklada roz i bronzer ze sie zastanawiam czy drugiego nie zamowic tylko musze zobaczyc jak bedzie wygladal po praniu, zamowilam tez pomadke pina colada ktora pachnie bosko i roz flare i nina (niby to roz ale ladnie modeluje twarz i go uzylam jak brazera) i brazer tahiti sweetie a jako gratis dostalam cien Limerick i probke cienia Sorbet, i cos mi sie wydaje ze brazery zamowie pelne opakowania no i tez musze sitka dokupic bo te probki sie cale ciapia

Edytowane przez ksenka
Czas edycji: 2011-03-28 o 13:23
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-28, 13:29   #1010
Wronia3
Wtajemniczenie
 
Avatar Wronia3
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 586
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Cytat:
Napisane przez ksenka Pokaż wiadomość
Ja zamowilam pedzelek maly duo fiber i jest boski tak fajnie naklada roz i bronzer ze sie zastanawiam czy drugiego nie zamowic tylko musze zobaczyc jak bedzie wygladal po praniu, zamowilam tez pomadke pina colada ktora pachnie bosko i roz flare i nina (niby to roz ale ladnie modeluje twarz i go uzylam jak brazera) i brazer tahiti sweetie a jako gratis dostalam cien Limerick i probke cienia Sorbet, i cos mi sie wydaje ze brazery zamowie pelne opakowania no i tez musze sitka dokupic bo te probki sie cale ciapia
hej, mogłabyś wstawić zdjęcia tego pędzelka? Bo też się nad nim zastanawiam dość intensywnie

Ile Was wynosi wysyłka do PL?
__________________
"FITNESS ZMIENIA CIAŁO, ZUMBA® ZMIENIA TAKŻE DUSZĘ."
Wronia3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-28, 13:31   #1011
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Cytat:
Napisane przez ksenka Pokaż wiadomość
Ja zamowilam pedzelek maly duo fiber i jest boski tak fajnie naklada roz i bronzer ze sie zastanawiam czy drugiego nie zamowic tylko musze zobaczyc jak bedzie wygladal po praniu, zamowilam tez pomadke pina colada ktora pachnie bosko i roz flare i nina (niby to roz ale ladnie modeluje twarz i go uzylam jak brazera) i brazer tahiti sweetie a jako gratis dostalam cien Limerick i probke cienia Sorbet, i cos mi sie wydaje ze brazery zamowie pelne opakowania no i tez musze sitka dokupic bo te probki sie cale ciapia
A ja nie dostałam gratisuale też mało zamówiłam
Mnie pomadki wogóle nie podeszły,miałam dwie:wiśnie w czekoladzie i Amaretto.Nie dla mnie są bo działają jak wazelina a poza tym w kieszeni się za bardzo rozpływały
Bronzery/róże(ninę też mam) są super tak jak i cieniea pędzelków nie miałam
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-28, 13:49   #1012
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Limerick był dodawany do zamówień pow. 10$

Najtańsza przesyłka do PL 4,2$
Ja za zamówienie ok. 50$ płacę ~8,5$
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-28, 13:54   #1013
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Cytat:
Napisane przez Wronia3 Pokaż wiadomość
hej, mogłabyś wstawić zdjęcia tego pędzelka? Bo też się nad nim zastanawiam dość intensywnie

Ile Was wynosi wysyłka do PL?
Jest brudny bo nie moglam wytrzymac i sie juz nim mazialam ale jest super w sumie Cathy tez go chwalila na swoim blogu i tez ma chyba 2
a wysylke placilam teraz 5,75 $
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00764.jpg (76,1 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00765.jpg (36,1 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00767.jpg (39,9 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00768.jpg (57,5 KB, 27 załadowań)
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-28, 14:21   #1014
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

A ja właśnie szukałam takiego malutkiego Fibera (do rozświetlacza, bo teraz jak większe słońce, to bardzo się rzuca w oczy błysk). Dopisuję do listy, bo na razie kasy brak. Ich bronzer także bardzo lubię (Beach bunny). Róże wolę Lumiere.
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-28, 14:26   #1015
Wronia3
Wtajemniczenie
 
Avatar Wronia3
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 586
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;26010706]A ja właśnie szukałam takiego malutkiego Fibera (do rozświetlacza, bo teraz jak większe słońce, to bardzo się rzuca w oczy błysk). Dopisuję do listy, bo na razie kasy brak. Ich bronzer także bardzo lubię (Beach bunny). Róże wolę Lumiere.[/QUOTE]

i wcale nie taki drogi ten pędzel niech no tylko będę mieć wolne pare groszy

ps. sorki że pytam, ale mogłabyś mi powiedzieć jak zrobić żeby linki w podpisie był tak jak Ty masz jednym słowem? Bo kombinuję z kodami i mi nie idzie...
__________________
"FITNESS ZMIENIA CIAŁO, ZUMBA® ZMIENIA TAKŻE DUSZĘ."
Wronia3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-28, 14:31   #1016
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Cytat:
Napisane przez Wronia3 Pokaż wiadomość

ps. sorki że pytam, ale mogłabyś mi powiedzieć jak zrobić żeby linki w podpisie był tak jak Ty masz jednym słowem? Bo kombinuję z kodami i mi nie idzie...
Piszesz sobie np "kosmetyki", dajesz na ten globusik, gdzie po najechaniu kursorem wyświetla się "wstaw link"- klikasz to. Otwiera się takie okienko, gdzie wklejasz adres swojego wątku Z tego co pamiętam, wykasowywałam chyba te "http". Jeśli bez http nie pójdzie, tzn, że jednak miało być "http"

EDIT: Dodaję załącznik, gdzie klikać

Teraz tak zerkam i przecież masz takie coś Chyba źle zrozumiałam Twoje pytanie

Edytowane przez 1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Czas edycji: 2011-03-28 o 14:35
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-28, 14:48   #1017
Wronia3
Wtajemniczenie
 
Avatar Wronia3
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 586
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;26010937]Piszesz sobie np "kosmetyki", dajesz na ten globusik, gdzie po najechaniu kursorem wyświetla się "wstaw link"- klikasz to. Otwiera się takie okienko, gdzie wklejasz adres swojego wątku Z tego co pamiętam, wykasowywałam chyba te "http". Jeśli bez http nie pójdzie, tzn, że jednak miało być "http"

EDIT: Dodaję załącznik, gdzie klikać

Teraz tak zerkam i przecież masz takie coś Chyba źle zrozumiałam Twoje pytanie
[/QUOTE]

mam bo zmieniłam już dziękuję za pomoc - to było tak proste że aż wstyd się przyznać że nie potrafiłam tego zmienić a kombinowałam nie wiadomo jak i z czym a to takie banalne było


---------- Dopisano o 14:48 ---------- Poprzedni post napisano o 14:38 ----------

Emu Moisturizer nie jest dla mnie dobry, powoduje wysyp, czuję ściągnięcie, nawilżenie chwilowe. Nie kupię pełnego opakowania.

Hemp Moisturizer jest mocno płynny, wydajny baaardzo, czuję ściągnięcie. Nawilżenie dłużej odczuwalne w porównaniu z Emu, jednak krócej niż Jojoba. Nie zrobił na mnie większego wrażenia.

Jojoba Moisturizer aktualnie mój ulubiony. Nawilża na długo, spokojnie mogę zastąpić nim krem. Nie czuję ściągnięcia. Wydajny. Nie obdarował mnie gratisowymi syfkami Jako jedyny z opisanej trójki jest na mojej liście "warto mieć"

Clear Mixing Medium całkiem fajna rzecz, wystarczy odrobinka i trochę cienia by mieć eyeliner. Wydajny. Wart swojej ceny. Szybko zasycha, nie odbija się na powiekach. Próbując pierwszy raz produkt zrobiłam kreskę na ręku, która po wyschnięciu dała się zdrapać paznokciem. Kreska z oka znika po przyłożeniu wacika z płynem do demakijażu. Nie zauważyłam by deszcz źle wpłynął na kreskę zrobioną tym specyfikiem. Jest to rzecz z mojej listy "warto mieć".
__________________
"FITNESS ZMIENIA CIAŁO, ZUMBA® ZMIENIA TAKŻE DUSZĘ."
Wronia3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-28, 15:39   #1018
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Cytat:
Napisane przez Isilindil Pokaż wiadomość
Limerick był dodawany do zamówień pow. 10$
Nie skarżyłam się
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 10:50   #1019
narjia
Zakorzenienie
 
Avatar narjia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Polska;)
Wiadomości: 5 547
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Ma ktoś róz Stellar, czy w rzeczywistosci duzo tych srebrnych drobinek jest?
narjia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 13:32   #1020
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Mnie kusi Lovelace bo sliczna brzoskwinka z niego ale on chyba raczej dla jasnych karnacji jest ??? mialyscie go?? albo cosmic?? bo chcialam albo brzoskwinke albo chlodny roz

a i czego nie ma w ofercie tych dodawanych gratisowo cieni (gdy zamowienie wieksze niz 10$), powinni je wprowadzac do oferty regularnej bo mi sie np. ten kolorek podoba co dostalam i jak mi sie skonczy to nie bede go sobie mogla dokupic

Edytowane przez ksenka
Czas edycji: 2011-03-31 o 18:42
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-14 06:56:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:57.