chce to z Nim zrobic! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-20, 11:48   #31
JednaNaMilion
Rozeznanie
 
Avatar JednaNaMilion
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 822
Dot.: chce to z Nim zrobic!

Nie obraź się, ale pomijając już Twoje wszystkie błędy stwierdzam, że jesteś niedojrzała emocjonalnie. Przestałaś kochać chłopaka bo Cie wykorzystał? tsss. sama tego chciałaś. Poza tym nie przestaje sie kochać z dnia na dzień, nawet jesli trafiło sie na najgorszego drania (coś o tym wiem). Żeby tylko obecna 'miłość' nie była tak poważna jak ostatnia. Skoro dziecko w wieku 15-16 lat nie dorosło do miłości to po co sie bierze za sex?
__________________
nie rozumiesz rzeczy, które mnie bolą.
JednaNaMilion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 14:46   #32
FALLinLOVE
Realistka
 
Avatar FALLinLOVE
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 523
Dot.: chce to z Nim zrobic!

popieram w stu procentach wypowiedz z wyzej podpisuje sie rekami i nogami
jak ktos nie jest dojrzaly by kochac i zrozumiec co to milosc to tym bardziej nie dorosl do seksu.
__________________
Don’t strive to make your presence noticed, just make your absence felt.
FALLinLOVE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 18:18   #33
kermit baba
Raczkowanie
 
Avatar kermit baba
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 97
Dot.: chce to z Nim zrobic!

Cytat:
Napisane przez Monifash34 Pokaż wiadomość
Na miejscu autorki wątku to zajęłabym się nauką,a nie myśleniem o seksie.
Opamiętaj się dziewczyno! Masz dopiero 16 lat! Młoda Jesteś.Życia nie znasz!Sama Jesteś jeszcze dzieckiem i wymagasz opieki rodziców!
Chłopakowi hormony szaleją i tyle.Materaca szuka ,na którym mógłby sobie poleżeć przez parę minut.
Co będzie jak zrobi Ci dziecko?Zastanowiłaś się nad tym?Jesteś w stanie zapewnić dziecku godziwe warunki bytu?Masz mieszkanie i pracę?
Czy Twój facet ma pracę?Będzie w stanie utrzymać rodzinę?
Jesteś pewna po dwóch miesiącach znajomości z facetem,że w razie czego Cię nie zostawi?Wątpię! Seks to nie zabawa.Seks to odpowiedzialność!!!
Co prawda rodzice mogą pomóc w razie czego,ale wcale nie muszą!!!!! Bywają tacy co wywalą dziewczynę z brzuchem z domu na zbity pysk.I wcale się nie przejmują tym co się z nią stanie...
Dobrze, że jest ktoś, kto już napisał za mnie
Ale z drugiej strony, autorka wątku KOCHA swojego TZta i on ją też, więc absolutnie nie ma takiej możliwość, zeby zostawił ją z brzuchem Zresztą po co cokolwiek pisać. W tytule wątku zostało wyraźnie napisane, że chce to z nim zrobić Ehhh ta miłość...
kermit baba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 18:42   #34
QsQs
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: chce to z Nim zrobic!

nie mam nic do sekszących sie 16-latek, ale akurat w tym wypadku sadze, ze autorka powinna dać sobie na wstrzymanie
masakra ten jej post
QsQs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-21, 18:11   #35
weterynarka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 37
Dot.: chce to z Nim zrobic!

Kochana, trochę to dla mnie jest dziwne. Masz dopiero 16 lat (nie obrażaj się ). Ja bym jeszcze poczekała. Serio. Lepiej poczekać i bardziej poznać drugą osobę, niż tego potem żałować.
Nie chcę Ci przez to powiedzieć, że jesteś niedojrzała, ale z doświadczenia wiem, że pośpiech nie jest wskazany.
weterynarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 11:34   #36
Gwiazda87
Raczkowanie
 
Avatar Gwiazda87
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: obywatelka świata
Wiadomości: 235
Dot.: chce to z Nim zrobic!

Ja ostatnio spotykalam sie z takim jednym, w sumie dosc dlugo, i jak wyladowalismy w lozku to stwierdzilam ze jednak nie chce tego zrobic (zawsze mozna sie przeciez rozmyslec i widac nie bylam przekonana ze tego wlasnie chce) i z wielkiej niby love i wszystkiego co bylo zrobilo sie wielkie nic bo chlopak sie do mnie nie odzywa juz dwa tyg wiec widac nie bylo warto,a scenariusz bylby pewnie taki sam jak autorki watku. ufajmy swojej intuicji dziewczyny !!! i szanujmy sie
Gwiazda87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 12:06   #37
Klerii
Raczkowanie
 
Avatar Klerii
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: w dolinach gdzie wstaje mgłą wilgotny dzień. ;)
Wiadomości: 476
GG do Klerii
Dot.: chce to z Nim zrobic!

jeśli kochasz swojego TŻ, jesteś świadoma tego co może się przyczynić do 'wpadki' podczas współżycia, jeśli jesteś pewna jego uczuć - zrób to.!
(pewnie pomyślisz, teraz 'tak własnie jest.')
ale zastanów się czy aby napewno jesteś tego wszystkiego taka pewna, skoro pytasz nas co o tym myślimy.? moim zdaniem taka decyzja to tylko Twoja sprawa i nikt nie powinien na nią wpływać.. skoro nie jesteś w stanie przekonać samej siebie na tyle, żeby nie pytać innych o radę, moim zdaniem nie jesteś gotowa.
__________________
let that be a lesson to you, sweetie.
never love anything.
Klerii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-22, 12:25   #38
arkana
Raczkowanie
 
Avatar arkana
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 93
Dot.: chce to z Nim zrobic!

To bardzo indywidualna sprawa. A czasem zdarza sie w zyciu, ze juz za mlodu poznajemy te wlasciwa osobe i zostajemy z nia naprawde dlugo (czego kazdemu zycze), ale ja bym mimo wszystko poczekala. Wspolzycie to bardzo wazny etap w naszym zyciu. Jedni dojrzewaja szybciej i sa na to gotowi, a inni potrzebuja wiecej czasu. Niemniej, to bardzo wazna decyzja, a ten, ktory poczeka, uszanuje wahania swojej wybranki, a pozniej otrzyma taki prezent, jakim jest nasze dziewictwo, bedzie umial to docenic. I po wszystkim nie bedzie rozterek, frustracji, watpliwosci. Bedzie jeszcze wiecej milosci i czulosci. Warunkiem jest dobranie kilku czynnikow, m.in. wlasciwego czasu, partnera, miejsca, a nie zaspokajanie ciekawosci, czy kierowanie sie opinia spoleczenstwa.
arkana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-29, 23:37   #39
BLLaCkBerry
Raczkowanie
 
Avatar BLLaCkBerry
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 185
Dot.: chce to z Nim zrobic!

NIE,NIE, NIE


jesli kocha to poczeka.!
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
BLLaCkBerry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 16:42   #40
nieliczylamwcalesie
Zakorzenienie
 
Avatar nieliczylamwcalesie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: UK.
Wiadomości: 9 531
GG do nieliczylamwcalesie
Dot.: chce to z Nim zrobic!

oo kurcze. chcesz to idź się z nim przespać. to Ty potem będziesz żałować (albo i nie) i to Ty podejmiesz konsekwencje. to od Ciebie powinno zależeć czy z nim to zrobisz czy nie. a pytania tego typu wydają mi się bezsensowne. odpowiedzi na nie traktujesz jak wyniki jakiejś sondy.? (jeśli my Ci powiemy, że nie to nie zrobisz tego. a jeśli poradzimy Ci, żebyś to zrobiła to zrobisz). no ale cóż.
masz 16 lat i tak jak już ktoś napisał 'gotowość na seks = gotowość na dziecko'. czy aby na pewno byłabyś w stanie sprostać tej roli, gdyby coś poszło nie tak?
- ja na przykład nie. (i chyba większość osób tutaj jest zdania, że do macierzyństwa ma jeszcze czas).
w sumie po co się spieszyć? jeśli naprawdę się kochacie to bez tego też będziecie szczęśliwi.


i tyle na ten temat z mojej strony.
__________________



'
Czasami jest tak, że brakuje nam czegoś, ale sami nie wiemy czego. w poszukiwaniu pożądanego elementu, gubimy bezpowrotnie malutkie chwile, które spajając się w całość tworzyłyby jeden wielki ogrom szczęścia.'
nieliczylamwcalesie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:27.