Bioxet - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-08, 13:07   #211
Existance
Przyczajenie
 
Avatar Existance
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7
Red face Dot.: Bioxet

Tak sobie właśnie przypomniałam o tym forum ostatnio. Jest ok. Włosy nie odrastają

Edytowane przez Existance
Czas edycji: 2011-06-08 o 13:34
Existance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-09, 15:36   #212
naomi1111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1
Dot.: Bioxet

używam kremu bioxet ok 14 miesiecy,i niestety jest nieskuteczny nakładam go na niewielką część ciała i tyle ile włosków było tyle jest nadal szkoda czasu i pieniędzy
naomi1111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-10, 10:54   #213
Existance
Przyczajenie
 
Avatar Existance
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7
Dot.: Bioxet

Cytat:
Napisane przez naomi1111 Pokaż wiadomość
używam kremu bioxet ok 14 miesiecy,i niestety jest nieskuteczny nakładam go na niewielką część ciała i tyle ile włosków było tyle jest nadal szkoda czasu i pieniędzy
A depilujesz czy tylko golisz? I jak często używasz? Nie chce mi się wierzyć, że chociaż nie "zmiękczyły się" Po prostu nie wierzę. Ja mam pod pachami już tylko meszek.
Existance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-29, 18:42   #214
dyzia8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 21
Dot.: Bioxet

Kupowalam bioxet w Polsce (ten w sloiczku,ten w tubie) ,kupowalam tez ten produkt prosto z Turcji = skad pochodzi (ten w sloiczku ,ten w zelu z pompką- chyba nie dostepny w wPolsce oraz ten w postaci serum w ampułkach). I stwierdzam-ze produkty kupowane w Polsce (ja kupowalam w aptekach) -roznia sie od tych z Turcji - przede wszystkim zapachem (te tureckie pachną w przeciewienstwie do polskich), sa jesniejsze i maja lzejsza konsystencje (lepiej sie wsmarowywuja ,nie "wałkują się"). Mozna je zakupic na popularnym portalu sprzedazy wysyłkowej (miedzynarodowym) -jesli macie watpliwosci o jaką strone chodzi-skontaktujcie sie ze mna droga prywatna bo nie moge wymienic tu tej nazwy Jesli chodzi o cene -to ja placilam wiecej w Polsce w aptece za ten produkt -wiec nie przeplacicie -ale najwazniejsze co moge powiedziec o tych produktach to -to ze wg. mnie te oryginalne kupowane w Turcji -MOIM ZDANIEM MAJA LEPSZE DZIAŁANIE- wiec jesli juz macie wydac tę nie małą sumkę -to radze kupic oryginalny produkt
Co do szczegolow - piszcie na moja prywatna skrzynke -podam nazwy sprzedawcow od ktorych kupowalam i są w porzadku.
Życzę powodzenia i pozdrawiam

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2013-01-07 o 11:41
dyzia8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-13, 18:10   #215
DrogiCukier
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 8
Dot.: Bioxet

Mam dość silny zarost na twarzy. Czy mogę użyć Bioxetu, aby przynajmniej go zmniejszył? Twarzy nie da się wydepilować, więc czy zadziała na tylko ogoloną skórę?
DrogiCukier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-14, 20:40   #216
dyzia8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 21
Dot.: Bioxet

Cytat:
Napisane przez DrogiCukier Pokaż wiadomość
Mam dość silny zarost na twarzy. Czy mogę użyć Bioxetu, aby przynajmniej go zmniejszył? Twarzy nie da się wydepilować, więc czy zadziała na tylko ogoloną skórę?
DrogiCukier - A kto Ci powiedzial ,ze twarzy nie da sie widepilowac ..? Z tego co wiem to jest pare osob na tym forum ktore to robia...Ja sama znam przypadki depilowania twarzy (calych policzkow) woskiem na cieplo u kosmetyczki , ale jesli chodzi o mnie (tez kosmetyczke...) to ja bym nie polecała depilacji na policzkach -bo to moze powodowac pekanie naczynek ,podraznienie...zalezy tez czy masz wrazliwa ,delikatna cere...Depilacja na brodzie i wąsie - jak najbardziej ALE NIGDY GOLENIE !! -BO SKONCZYSZ Z MESKIM ZAROSTEM ... depiluj woskiem na cieplo a potem wcieraj BIOXET. Bioxet dziala tez (z tego co pisze na ulotce) na nie wydepilowane wlosy - ale w tym przypadku trzeba poczekac na rezultaty dłużej ,długo dłużej...z tego co ja moge powiedziec -bo ja widze lepsze rezultaty tam gdzie depiluje niz tam gdzie nie ruszam wlosow. Ale jesli nie chcesz depilowac lub nie ma takiej potrzeby (bo zarost nie jest ciemny ani sztywny) to uzywaj Bioxetu na twarz -zamiast normalnego kremu - tak jak mowię - wtedy tez dziala tylko wolniej ...A poza tym sie nie przejmuj - wszyscy maja wloski (meszek) na twarzy -z tym ze jedni mniej widoczny (bo ogolnie maja ciensze wlosy na ciele i ich mniej) a inny maja bardziej widoczny ten meszek na twarzy -bo i ogolnie gęściejsze włosy.
dyzia8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-15, 17:00   #217
DrogiCukier
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 8
Dot.: Bioxet

Dyzia8, jestem mężczyzną i właśnie chciałem jakoś zmniejszyć ten zarost, bo jest dla mnie uciążliwy. Na laser mnie nie stać.
DrogiCukier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-05, 20:43   #218
upside_down
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1
Dot.: Bioxet

Hej, widzę, że od dawna nikt tu nie zagląda, ale może jednak się uda- czy nie wiecie gdzie można dostać ten krem? Niby jest napisane, że do kupienia w każdej aptece ale nie ma go nigdzie, we wszystkich aptekach internetowych jest niedostępny, a do Allegro nie mam zaufania w takich sprawach. Jeśli ktoś wie gdzie można go dostać w Warszawie lub w Internecie, będę bardzo wdzięczna za informacje!
upside_down jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-07, 11:25   #219
Lusi_1988
Przyczajenie
 
Avatar Lusi_1988
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 6
Dot.: Bioxet

Witam, ja zamawialam Bioxet raz z allegro a drugi raz z apteki internetowej. No niestety w tej chwili jakos trudno dostac ten krem gdziekolwiek <dlaczego?> :P
Lusi_1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-19, 12:02   #220
Agaa26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 20
Dot.: Bioxet

Używałam go ponad rok wierząc, że zadziała. Szkoda pieniędzy, w ogóle nie działa :-(.
Agaa26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-19 13:02:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:13.