Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII - Strona 108 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-04, 20:34   #3211
innocencee
Zakorzenienie
 
Avatar innocencee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 8 754
GG do innocencee
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
Trochę sobie jestem winna, bo poszłam do polecanej przez koleżanki dziewczyny, w najbardziej lansiarskim salonie w mieście , do "dyrektora kreatywnego" czy innego "mistrza" (w tym lansiarskim salonie jest kilka poziomów zaawansowania fryzjerów.. ) .. Z tym, że nie na oficjalnie "na strzyżenie" (gdzie czesze ludzi za ponad 120zł ) , tylko w ramach bycia "modelką" (raz w życiu mogłam się tak nazwać ) na szkoleniu fryzjerów z tego salonu. W ramach owego 'modelowania', miałam mieć obcięte klasycznie (jak chciałam ) włosy, za free (pozostali na szkoleniu fryzjerzy patrzyli jak to wszystko się robi). No i fajnie, 2 profesjonalnych fryzjerów się mną zajęło, przeprowadzili jakiś mega wywiad o mnie i moich włosach . Zapytali jak mocno chciałabym mieć włosy przycięte, pokazałam DOKŁADNIE No i zaczęły się schody, bo zamiast boba do połowy szyi ( takiego chciałam), dostałam mini-boba ledwo za ucho Dla mnie to strasznie krótkie włosy pozbawili mnie chyba 15 cm .. A że mam bardzo cienkie i delikatne włosy, to wygląda to tak se.. No i ogólnie, nie miałam jak "reklamować" swojego niezadowolenia, bo cóż... podczas szkolenia wychodzi różnie, prawda?

Opaska nie pomaga nic nie pomaga! Nawet nie mam jak związać tego dziadostwa.. Oby jak najszybciej odrosły (bo obcięte są BARDZO dokładnie, gdyby nie ta długość to byłabym zadowolona)

po opisie wnioskuje że byłaś w Pierre
czyli jesteś tak jak ja z Lublina


to jest mój ulubiony salon fryzjerski ale do stażysty nigdy bym tam nie poszła bo już nie raz siedząc na fotelu widziałam jakie cuda robią dziewczynom na głowach

ostatnio zmienił im się skład ja uwielbiałam Piotrka i Maję
teraz chodzę do Magdy i jestem baaardzo zadowolona
__________________


innocencee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-04, 20:39   #3212
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Mi ostatnio fryzjer tez grzywke trzasnal, to myslalam, ze udusze potem sie jakos oswoilam, ale czekam az odrosnie

no, fajny bajer z ta paletka

a ja wlasnie szukam ciekawych makijazy z brazami do niebieskich oczu, zeby sobie te cienie ysl zostawic
bo w sumie w zyciu brazowych cieni nie mialam, ale jak zaczac, to z takimi, nie? http://thenonblonde.blogspot.com/200...o-1-beige.html
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-04, 20:41   #3213
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

tak mi wizaż świruje że sie obrażam i dziś już ide - co chce napisac to albo mnie wywala, albo sie wiesza, a potem okaże sie że znów zdublowałam choć nie chciałam
ide sie napalać na moje lampki

---------- Dopisano o 21:41 ---------- Poprzedni post napisano o 21:39 ----------

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
Mi ostatnio fryzjer tez grzywke trzasnal, to myslalam, ze udusze potem sie jakos oswoilam, ale czekam az odrosnie

no, fajny bajer z ta paletka

a ja wlasnie szukam ciekawych makijazy z brazami do niebieskich oczu, zeby sobie te cienie ysl zostawic
bo w sumie w zyciu brazowych cieni nie mialam, ale jak zaczac, to z takimi, nie? http://thenonblonde.blogspot.com/200...o-1-beige.html
Ty mi nie pokazuj tych cienie bo Cie będe błyszczykami z zazdrości szczuła
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-04, 20:44   #3214
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez innocencee Pokaż wiadomość
po opisie wnioskuje że byłaś w Pierre
czyli jesteś tak jak ja z Lublina

to jest mój ulubiony salon fryzjerski ale do stażysty nigdy bym tam nie poszła bo już nie raz siedząc na fotelu widziałam jakie cuda robią dziewczynom na głowach

ostatnio zmienił im się skład ja uwielbiałam Piotrka i Maję
teraz chodzę do Magdy i jestem baaardzo zadowolona
Tak, już chyba nawet kiedyś doszłyśmy do tego, że obie jesteśmy z Lublina Ale ja jak zwykle zapominam
Byłam w Pierze, ale nie u stażysty, tyko o Kamili, ona jest dość wysoko postawiona (ów jakiś dyrektor kreatywny/artystyczny czy ki diabeł). No i fajna fryzjerka.. tylko trochę mnie przerażało, że co chwilę pytała co jak zrobić kolesia, który je wszystkie nadzorował No, bo na moją logikę, skoro ona jest już taka zaawansowana, to powinna z zamkniętymi oczami boba robić, prawda? A robiła to zupełnie bez przekonania..
Także jak już mówiłam- było by bardzo ok, gdyby nie obcięli mnie tak krótko..
A co do innych fryzjerek- była tam też jakaś Marlena, drobna brunetka, która miała przepiękną, krótką fryzurkę (ma poziom 4). Jeśli jeszcze będę kiedyś tam szła (a nie wiem ), to chyba do niej.. Podobało mi się, jak ona pracowała nad swoją modelką
__________________
Always chasing dreams

Edytowane przez Dark_Kicia_Miau!
Czas edycji: 2010-01-04 o 21:00
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-04, 20:46   #3215
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Majkapownia, mozesz szczuc, dam rade
te cienie sa boskie

ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-04, 20:47   #3216
innocencee
Zakorzenienie
 
Avatar innocencee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 8 754
GG do innocencee
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

ja jeszcze nie przejechała się na Pierrze


ale drogo trochę u nich ale zauważyłam że jak pójde do nich to włosy jakoś inaczej, lepiej mi się układają nie wiem jak to robią
__________________


innocencee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-04, 20:48   #3217
bmoniq
Zakorzenienie
 
Avatar bmoniq
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 774
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
Mi ostatnio fryzjer tez grzywke trzasnal, to myslalam, ze udusze potem sie jakos oswoilam, ale czekam az odrosnie

no, fajny bajer z ta paletka

a ja wlasnie szukam ciekawych makijazy z brazami do niebieskich oczu, zeby sobie te cienie ysl zostawic
bo w sumie w zyciu brazowych cieni nie mialam, ale jak zaczac, to z takimi, nie? http://thenonblonde.blogspot.com/200...o-1-beige.html
piekne makijaże są na konkurencyjnym portalu s......ka


ja mam swoja fryzjerkę od kilku ładnych lat i mam to szczęście, że zachodzę i mam w nosie cały świat - siadam i mówię czyń swoja powinność i ona szaleje a ja jestem zawsze zadowolona. Luxus na prawdę.

teraz zapuszczam włosy ale na wiosnę się będzie działo
__________________
Bywają straty będące nieocenioną korzyścią sięgającą w przyszłość.
bmoniq jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-04, 20:51   #3218
Kareczka
Raczkowanie
 
Avatar Kareczka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 131
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
ŚWIECI SIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jezu jaka ze mnie durna blondyna
ja nie wiedziałam że ma sie świecić i nie zrwóciłam uwagi na przejrzysty kawałek taśmy klejącej !!
pod lusterkiem
jak sie odklei to sie zapala - zgasza przy zamykaniu i tak w kółko
laski ale bajer
ale samego opakowania bym to kupiła za te zawrotne 20 zeta
no bajer
ide sobie pootwierac
co za miła niespodzianka !

Tez dzis dostalam i chodze podjarana jakbym sie czegos napalila tylko jedno swiatelko mniej mi swieci
Kareczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-04, 20:55   #3219
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

zołza
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-04, 21:01   #3220
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Foty dzisejszych nabytków, a na dłoni kredka i cien w pędzelku ysl, kolor kredki pusple quartz, według mnie jest ciemym fioletem
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-04, 21:02   #3221
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez innocencee Pokaż wiadomość
ja jeszcze nie przejechała się na Pierrze


ale drogo trochę u nich ale zauważyłam że jak pójde do nich to włosy jakoś inaczej, lepiej mi się układają nie wiem jak to robią
Przyznaję, łatwo poznać każdego kto od nich wychodzi- ma idealnie przycięte i super układające się włoski Nad moimi pastwili się równe 2,5 h (tylko ścięcie).
Może jeszcze kiedyś zaryzykuję..

EDIT:

Aaa... jeszcze apropo Tej-której-imienia-od-dziś-nie-wymawiamy i jej polecania GC i zakupów w nich ( ). Byłam dzisiaj w mojej GC, myślałam że załapię się jeszcze na jakieś promocje. Anforczynetli, były już tylko puste pułki Także niestety..
__________________
Always chasing dreams

Edytowane przez Dark_Kicia_Miau!
Czas edycji: 2010-01-04 o 21:43
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-04, 21:43   #3222
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

dziewczyny, pierwszy raz zdarzyło mi się zamówić na truskawce kilka kosmetyków pod rząd i dlatego zwracam się do Was z pytaniem

czy jeśli to co zamówiłam jako pierwsze jeszcze nie przyszło, a dostałam dwie następne paczki, to znaczy, ze tą pierwszą capną UC?
czy raczej nie ma reguły i zdarza się, ze paczki przychodzą w różnych kolejnościach

---------- Dopisano o 22:43 ---------- Poprzedni post napisano o 22:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
Przyznaję, łatwo poznać każdego kto od nich wychodzi- ma idealnie przycięte i super układające się włoski Nad moimi pastwili się równe 2,5 h (tylko ścięcie).
Może jeszcze kiedyś zaryzykuję..
a ja myślałam, ze mój "mistrz" jest dokładny, bo strzyże ok godziny
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-04, 21:50   #3223
st_ella
Wtajemniczenie
 
Avatar st_ella
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: moje miasto
Wiadomości: 2 239
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
Trochę sobie jestem winna, bo poszłam do polecanej przez koleżanki dziewczyny, w najbardziej lansiarskim salonie w mieście , do "dyrektora kreatywnego" czy innego "mistrza" (w tym lansiarskim salonie jest kilka poziomów zaawansowania fryzjerów.. ) .. Z tym, że nie na oficjalnie "na strzyżenie" (gdzie czesze ludzi za ponad 120zł ) , tylko w ramach bycia "modelką" (raz w życiu mogłam się tak nazwać ) na szkoleniu fryzjerów z tego salonu. W ramach owego 'modelowania', miałam mieć obcięte klasycznie (jak chciałam ) włosy, za free (pozostali na szkoleniu fryzjerzy patrzyli jak to wszystko się robi). No i fajnie, 2 profesjonalnych fryzjerów się mną zajęło, przeprowadzili jakiś mega wywiad o mnie i moich włosach . Zapytali jak mocno chciałabym mieć włosy przycięte, pokazałam DOKŁADNIE No i zaczęły się schody, bo zamiast boba do połowy szyi ( takiego chciałam), dostałam mini-boba ledwo za ucho Dla mnie to strasznie krótkie włosy pozbawili mnie chyba 15 cm .. A że mam bardzo cienkie i delikatne włosy, to wygląda to tak se.. No i ogólnie, nie miałam jak "reklamować" swojego niezadowolenia, bo cóż... podczas szkolenia wychodzi różnie, prawda?
umyjesz ułożysz po swojemu będzie super
a za dwa tygodnie trochę odrosną i bedzie mega super - przyzwyczaisz sie i jeszcze bedziesz się tak nosić

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
Foty dzisejszych nabytków, a na dłoni kredka i cien w pędzelku ysl, kolor kredki pusple quartz, według mnie jest ciemym fioletem
kolor kredki śliczny

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
dziewczyny, pierwszy raz zdarzyło mi się zamówić na truskawce kilka kosmetyków pod rząd i dlatego zwracam się do Was z pytaniem

czy jeśli to co zamówiłam jako pierwsze jeszcze nie przyszło, a dostałam dwie następne paczki, to znaczy, ze tą pierwszą capną UC?
czy raczej nie ma reguły i zdarza się, ze paczki przychodzą w różnych kolejnościach
a w pierwszej nie było czasem perfum?
__________________

st_ella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-04, 21:50   #3224
innocencee
Zakorzenienie
 
Avatar innocencee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 8 754
GG do innocencee
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość

EDIT:

Aaa... jeszcze apropo Tej-której-imienia-od-dziś-nie-wymawiamy i jej polecania GC i zakupów w nich ( ). Byłam dzisiaj w mojej GC, myślałam że załapię się jeszcze na jakieś promocje. Anforczynetli, były już tylko puste pułki Także niestety..
u nas w GC to już dawno bida z nędzą była

20% zniżki na kosmetyki to przynajmniej od wakacji już jest

ja byłam chyba jakoś w sierpniu i chciałam sobie kupic korektor klinika. To były tylko jakieś kolory dla murzynów

sporo zapachów jest do wyboru, ale co z tego jak ceny regularne z kosmosu :noniewime:
nawet jak się uwzględni rabat, to na truskawie lepiej zamówić
__________________


innocencee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-04, 21:56   #3225
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez st_ella Pokaż wiadomość



a w pierwszej nie było czasem perfum?
słynna pomadka Clarins 17
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-04, 21:56   #3226
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
dziewczyny, pierwszy raz zdarzyło mi się zamówić na truskawce kilka kosmetyków pod rząd i dlatego zwracam się do Was z pytaniem

czy jeśli to co zamówiłam jako pierwsze jeszcze nie przyszło, a dostałam dwie następne paczki, to znaczy, ze tą pierwszą capną UC?
czy raczej nie ma reguły i zdarza się, ze paczki przychodzą w różnych kolejnościach
Myślę, że jeśli otrzymałaś dwie a pierwszej nie, to gdyby UC złapał, to byś dostała 2 paczki+ stosowne pismo informujące o tym, że Cię będą nękać No i jeśli to perfumy, jak to może dlatego idzie dłużej? Jakby mieli łapać 1 z 3 to by 3 z miejsca pewnie capnęli Tak na moją logikę
Cytat:
Napisane przez p4w
a ja myślałam, ze mój "mistrz" jest dokładny, bo strzyże ok godziny
Oni się cackali dokładnie nad KAŻDYM włoskiem Dosłownie 2,5 h.. mój życiowy rekord.
Cytat:
Napisane przez st_ella Pokaż wiadomość
umyjesz ułożysz po swojemu będzie super
a za dwa tygodnie trochę odrosną i bedzie mega super - przyzwyczaisz sie i jeszcze bedziesz się tak nosić
DAJ BOŻE!
Cytat:
Napisane przez innocencee Pokaż wiadomość
u nas w GC to już dawno bida z nędzą była

20% zniżki na kosmetyki to przynajmniej od wakacji już jest

ja byłam chyba jakoś w sierpniu i chciałam sobie kupic korektor klinika. To były tylko jakieś kolory dla murzynów

sporo zapachów jest do wyboru, ale co z tego jak ceny regularne z kosmosu
nawet jak się uwzględni rabat, to na truskawie lepiej zamówić
So damn true .. W sumie ja za naszą GC wcale nie będę tęsknić
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-04, 21:59   #3227
Koszka876
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 194
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
dziewczyny, pierwszy raz zdarzyło mi się zamówić na truskawce kilka kosmetyków pod rząd i dlatego zwracam się do Was z pytaniem

czy jeśli to co zamówiłam jako pierwsze jeszcze nie przyszło, a dostałam dwie następne paczki, to znaczy, ze tą pierwszą capną UC?
czy raczej nie ma reguły i zdarza się, ze paczki przychodzą w różnych kolejnościach
W moim przypadku było różnie. Często było własnie tak jak piszesz - szybciej przychodziły paczuszki zamawiane póżniej. Ale wszystkie były bez cła


Nie mogłam wytrzymać i już jestem po testach maseczki Adrien Arpel i toniku Borghese.

Maseczka na zdjęciach wydaje się być większa, a to taki malutki słoiczek. Maseczka sama w sobie przypomina mi maseczkę drożdżową, taki kolorek i konsystencja. Ale za to zapach - boski, taki właśnie papaja Rzeczywiście szczypie na początku, ale jest właśnie to wrażenie , że ona działa. Jak już zmyłam, to bużka przez chwilę była zaczerwieniona, ale potem... poemat po prostu. Gładziutka niesamowicie, pory zmniejszone , bużka super czysta. Jestem w szoku. Szkoda, że nie kupiłam na zapas. Maseczka E.Arden, którą też kupiłam ostatnio jest dużo gorsza.

A jak już poprawiłam tonikiem, to buzię mam teraz super matową. Tonik jak dla mnie ma bardzo fajny zapach, ale to pewnie jak kto lubi Jak go nakładałam , to było takie wrażenie dziwnego poślizgu, który zamieniał się w taki jakby puder. I nie wylewam na rękę, bo jednak zawsze zużyje się go więcej, a już mi go szkoda
Koszka876 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-04, 22:02   #3228
aga79
Zakorzenienie
 
Avatar aga79
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 911
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez innocencee Pokaż wiadomość
u nas w GC to już dawno bida z nędzą była
no patrz, a w Krakowie można tysiące plnów nadal w GC wydawać
__________________
Insta https://instagram.com/aagawuu/
aga79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-04, 22:04   #3229
innocencee
Zakorzenienie
 
Avatar innocencee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 8 754
GG do innocencee
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość

So damn true .. W sumie ja za naszą GC wcale nie będę tęsknić

ja też nie przepadałam irytowały mnie te kobiety które podbiegały do Ciebie z pytaniem "czy w czymś może pomóc" jak jeszcze dobrze nie przekroczyłaś progu


ale jak byłam na górze, to zapowiada się będzie jeszcze gorzej niż w starej GC...jakieś stoiska beznadziejne porobili

jakby nie mogli zrobić CH z prawdziwego zdarzenia

---------- Dopisano o 23:04 ---------- Poprzedni post napisano o 23:02 ----------

Cytat:
Napisane przez aga79 Pokaż wiadomość
no patrz, a w Krakowie można tysiące plnów nadal w GC wydawać

taaaa

jestem bardzo ciekawa tych zakupów, szkoda że MagKoni nie wkleiła zdjęć zanim ją zbanowali


i myślę że nie tylko ja nacieszyłabym oko
__________________


innocencee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-04, 22:14   #3230
peonies
Zakorzenienie
 
Avatar peonies
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: NoweTristram
Wiadomości: 6 361
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Dziewczęta znacie kosmetyki DDF? zastanawiam się czy warto zakupić

---------- Dopisano o 23:14 ---------- Poprzedni post napisano o 23:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Koszka876 Pokaż wiadomość
W moim przypadku było różnie. Często było własnie tak jak piszesz - szybciej przychodziły paczuszki zamawiane póżniej. Ale wszystkie były bez cła


Nie mogłam wytrzymać i już jestem po testach maseczki Adrien Arpel i toniku Borghese.

Maseczka na zdjęciach wydaje się być większa, a to taki malutki słoiczek. Maseczka sama w sobie przypomina mi maseczkę drożdżową, taki kolorek i konsystencja. Ale za to zapach - boski, taki właśnie papaja Rzeczywiście szczypie na początku, ale jest właśnie to wrażenie , że ona działa. Jak już zmyłam, to bużka przez chwilę była zaczerwieniona, ale potem... poemat po prostu. Gładziutka niesamowicie, pory zmniejszone , bużka super czysta. Jestem w szoku. Szkoda, że nie kupiłam na zapas. Maseczka E.Arden, którą też kupiłam ostatnio jest dużo gorsza.

A jak już poprawiłam tonikiem, to buzię mam teraz super matową. Tonik jak dla mnie ma bardzo fajny zapach, ale to pewnie jak kto lubi Jak go nakładałam , to było takie wrażenie dziwnego poślizgu, który zamieniał się w taki jakby puder. I nie wylewam na rękę, bo jednak zawsze zużyje się go więcej, a już mi go szkoda

która to maseczka? może się skuszę
peonies jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-04, 22:14   #3231
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
Myślę, że jeśli otrzymałaś dwie a pierwszej nie, to gdyby UC złapał, to byś dostała 2 paczki+ stosowne pismo informujące o tym, że Cię będą nękać No i jeśli to perfumy, jak to może dlatego idzie dłużej? Jakby mieli łapać 1 z 3 to by 3 z miejsca pewnie capnęli Tak na moją logikę

Oni się cackali dokładnie nad KAŻDYM włoskiem Dosłownie 2,5 h.. mój życiowy rekord.

DAJ BOŻE!

So damn true .. W sumie ja za naszą GC wcale nie będę tęsknić
dzięki - podoba mi się Twoja logika

Cytat:
Napisane przez Koszka876 Pokaż wiadomość
W moim przypadku było różnie. Często było własnie tak jak piszesz - szybciej przychodziły paczuszki zamawiane póżniej. Ale wszystkie były bez cła


Nie mogłam wytrzymać i już jestem po testach maseczki Adrien Arpel i toniku Borghese.

Maseczka na zdjęciach wydaje się być większa, a to taki malutki słoiczek. Maseczka sama w sobie przypomina mi maseczkę drożdżową, taki kolorek i konsystencja. Ale za to zapach - boski, taki właśnie papaja Rzeczywiście szczypie na początku, ale jest właśnie to wrażenie , że ona działa. Jak już zmyłam, to bużka przez chwilę była zaczerwieniona, ale potem... poemat po prostu. Gładziutka niesamowicie, pory zmniejszone , bużka super czysta. Jestem w szoku. Szkoda, że nie kupiłam na zapas. Maseczka E.Arden, którą też kupiłam ostatnio jest dużo gorsza.

A jak już poprawiłam tonikiem, to buzię mam teraz super matową. Tonik jak dla mnie ma bardzo fajny zapach, ale to pewnie jak kto lubi Jak go nakładałam , to było takie wrażenie dziwnego poślizgu, który zamieniał się w taki jakby puder. I nie wylewam na rękę, bo jednak zawsze zużyje się go więcej, a już mi go szkoda
dzięki za odpowiedź
myślałam nad tą maseczką, ale nie wzięłam bo nie znam wcale tej firmy i się powstrzymałam
za to kremik pod oczy Borghese wchłonął mi się całkowicie i nic nie piecze - jestem zadowolona
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-04, 22:16   #3232
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

noooo, ja tez juz sie nakremowalam i ladnie sie wchlonal.
teraz tylko czekamy az zaczniemy mlodniec w oczach.. a w sumie pod
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-04, 22:16   #3233
Koszka876
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 194
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez peonies Pokaż wiadomość
która to maseczka? może się skuszę
To była maseczka enzymatyczna z papają. Ale już jej nie ma :-( Wykupiona :-(
Koszka876 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-04, 22:21   #3234
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
Foty dzisejszych nabytków, a na dłoni kredka i cien w pędzelku ysl, kolor kredki pusple quartz, według mnie jest ciemym fioletem
Cieszę się zatem niezmiernie, że do mnie lecą i cienie i ta sama kredka zten fiolet taki piękny głęboki

Cytat:
Napisane przez Koszka876 Pokaż wiadomość
A jak już poprawiłam tonikiem, to buzię mam teraz super matową. Tonik jak dla mnie ma bardzo fajny zapach, ale to pewnie jak kto lubi Jak go nakładałam , to było takie wrażenie dziwnego poślizgu, który zamieniał się w taki jakby puder. I nie wylewam na rękę, bo jednak zawsze zużyje się go więcej, a już mi go szkoda
Tylko, że jak wylejesz na wacik to te pływające minerały na nim osiadą niestety, dlatego zalecają na rękę wylewać
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-04, 22:23   #3235
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

a ja się obraziłam na Tru, bo ani myślą oddać mi pieniądze za Vat. a to już 2 miesiące. o.
a tak bym kliknęła bronzer.
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-04, 22:24   #3236
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
noooo, ja tez juz sie nakremowalam i ladnie sie wchlonal.
teraz tylko czekamy az zaczniemy mlodniec w oczach.. a w sumie pod
Czyżbyś mówiła o kremie pod oczy Borghese ?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-04, 22:31   #3237
Koszka876
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 194
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Tylko, że jak wylejesz na wacik to te pływające minerały na nim osiadą niestety, dlatego zalecają na rękę wylewać
Tak, wiem Tyle, że ja taka jestem niezdara, że od razu połowę butelki nawet wylewam Na ulotce napisane, że wacikiem też można
Koszka876 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-04, 22:36   #3238
sterylna
Rozeznanie
 
Avatar sterylna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 582
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
dziewczyny, pierwszy raz zdarzyło mi się zamówić na truskawce kilka kosmetyków pod rząd i dlatego zwracam się do Was z pytaniem

czy jeśli to co zamówiłam jako pierwsze jeszcze nie przyszło, a dostałam dwie następne paczki, to znaczy, ze tą pierwszą capną UC?
czy raczej nie ma reguły i zdarza się, ze paczki przychodzą w różnych kolejnościach

---------- Dopisano o 22:43 ---------- Poprzedni post napisano o 22:41 ----------



a ja myślałam, ze mój "mistrz" jest dokładny, bo strzyże ok godziny
Ja kiedyś miałam tak samo, zamówiłam 3 paczki w odstępach jednodniowych i capnęli mi pierwszą a resztę przepuścili. Niezbadane są wyroki UC.
Ale to nie znaczy, że Ty tak będziesz miała. Może paczka miała gdzieś dłuższy postój.
sterylna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-04, 22:37   #3239
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Czyżbyś mówiła o kremie pod oczy Borghese ?
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-04, 23:04   #3240
Anjouka
Rozeznanie
 
Avatar Anjouka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Małopolska/Śląsk
Wiadomości: 580
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez Koszka876 Pokaż wiadomość
A jak już poprawiłam tonikiem, to buzię mam teraz super matową. Tonik jak dla mnie ma bardzo fajny zapach, ale to pewnie jak kto lubi Jak go nakładałam , to było takie wrażenie dziwnego poślizgu, który zamieniał się w taki jakby puder. I nie wylewam na rękę, bo jednak zawsze zużyje się go więcej, a już mi go szkoda
Mnie tez sie zapach podoba jest taki specyficzny, lekko alkoholowy na poczatku, ale ma w sobie cos Na twarzy sie pozniej nie czuje
Ja rowniez wyprobowalam dzisiaj po raz pierwszy tonik i wrazenia tez jak najbardziej pozywne procz tego, ze wole butelki z dozownikiem! taki drogi kosmetyk (w perf) a dali taka dziure (przy czym sam tonik jest jeszcze rzadki i latwo wylac-> a moze o to chodzilo?:P) Plyn wydaje sie rzadki jak sie wylewa na raczke, ale jest jednak taki oleisty (przy nakladaniu) btw. bardzo fajnie sie go naklada, nastepnie, tworzy lekko sliska powloke na twarzy, ktora za moment sie wchlania do matu. Gdy dotknelam buzki po 10 minutach to och ach..buzia gladka, matowa pory zwezone Zobaczymy jak dluzej pouzywam powinno byc coraz lepiej
Aha przez kilka sek po nalozeniu odczuwalam lekkie peczenie (faktycznie dziala), ale moze to kwestia przyzwyczajenia mojej skory do tego specyfiku
__________________
"Bo w życiu piękne są tylko chwile..."

Kocham moja Rzabke!

i Ciebie Maluszku!

Edytowane przez Anjouka
Czas edycji: 2010-01-04 o 23:12
Anjouka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:32.