Essence cz. IX - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-04-26, 21:52   #871
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez lolaxx2207 Pokaż wiadomość
Lublinianki odzwiedziłam dziś Olimp (nowa częśc) pani wykładała nowosci do drugiej szafy kiedy spytałam kiedy mozna oczekiwiac ze bedzie wszystko wyłozone pani zaprosiła mnie pod wieczor, powiedziała ze wszystko bedzie ( włacznie z linerem o ktorego pytałam) a jutro to już na BANK ! oczywiscie wieczorem nie chce mi sie jechac aczkolwiek jtr nabiore sił
Potwierdzam.
Jest wyłożona druga szafa w nowym Olimpie
A w starym limitowanka, wszystko bylo poza jasnozielonym lakierem.
Kupiłam:
- puder blossoms
- lakier fioletowy i żółty blossoms
- błyszczyk swm i love cotton candy
- special effect topper circus i hello holo
- puder rozświetlający SC
- pędzelek do linera i liner czarny
- lakiery md replay i ciemnoniebieski taki ładny ^^
- płytkę do zwierzęcych wzorków nie umiem za cholerę ich robić, ale stwierdziłam dziś że się nauczę

widziałam też:
- zestawy better than gel nails
- korektory sad
- kredki metallics
- glam linery
- lakiery pękające i magnetyczne
- balsamy do ust

Generalnie chyba większość rzeczy jest... zabrakło mi jedynie fioletowych linerów w żelu i potrójnych kompletów błyszczyków.

Obkupiłam się Essence jak głupia, teraz spokój do następnej limitowanki
Cytat:
Napisane przez ThingsWeNeverDid Pokaż wiadomość
Do dziewczyn z Lublina- na 1 maja JEST limitka (ktoś pisał, że nie ma), byłam dziś po 18 i stand był prawie nienaruszony, brakowało tylko 1 lakieru.
Nie: ktoś pisał, tylko pani z Natury z 1 Maja dziś powiedziała, że nie wie o żadnej kolekcji limitowanej z essence
Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość

Wąchałam je dzisiaj i na początku mają trochę inny aromat ale potem stają się praktycznie identycznie - kolejny zapach z serii przyprawiającej o ból głowy i nudności
Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Bo dużo tu było mówione, żę przypomina Beyonce Heat. I coś w tym jest. Po pierwszej fazie zamroczenia czuć jednak ładny zapach. Wiem, bo mam Dostałam
Powiem Wam że nie mam pojęcia gdzie to podobieństwo ktoś widzi. Beyonce Heat sa przepiękne, a te perfumy Blossoms po prostu śmierdzą. mają w sobie taką nutę, która mnie niezmiernie drażni... takie kwiatkowe do bólu, nie mój styl.
Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
Dziewczęta muszę się wam przyznać, że kupiłam dzisiaj puderek z Blossoms i ... właściwie nie wiem co mam z nim zrobić Zastanawiam się czy zostawić go dla siebie czy wysłać na allegro czy jeszcze coś innego Normalnie mam taki dylemat, że ręce opadają
Kurczę ja właśnie też jakoś tak. Na razie tylko swatchowałam na palcu, ale mam wrażenie że szału nie ma z tym pudrem...
__________________
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 21:55   #872
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez milk Pokaż wiadomość
mam lenia i może mi się oberwie alen ie czytałam ostatnich stron, przepraszam więc jeśli powtórze ale zauważyłam w galerii łódzkiej dziwną rzecz, u nas nie ma catrice ale w wyprzedażowych koszyczkach leżały szminki i tusze ich właśnie
dodam, ze zostawiłam dziś w naturze 60 złotych tym samym ogłaszam odwyk
Może nie zdążyły wszystkiego wyłożyć z tego Catrice i im to aż "zaczekało" do zmiany szafy . A te szminki to AM? Dużo ich było?

Cytat:
Napisane przez ThingsWeNeverDid Pokaż wiadomość
Podczytuję od niedawna, zwłaszcza, że sporo się Essencowych rzeczy się w dorobku nagromadziło i stwierdziłam, że też się odezwę

Do dziewczyn z Lublina- na 1 maja JEST limitka (ktoś pisał, że nie ma), byłam dziś po 18 i stand był prawie nienaruszony, brakowało tylko 1 lakieru.

Co do opakowań szminek z Catrice- nie ma czego żałować, mam dwie z serii Ultimate i samo opakowanie wygląda wprawdzie ładnie, ale skuwka też lubi sobie sama odpaść i pobuszować po torebce... Essence przynajmniej tańsze;p
A ja mam Absolute Moisture i są bardzo trwałe - ciężko się otwierają i tak fajnie "klikają" .
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 21:57   #873
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez liz95 Pokaż wiadomość
A ma jeszcze pytanie czy u nas w Forum w Naturze jest Catrice ? Dawno nie byłam i nie widziałam I gratulacje dla wytrwałej koleżanki
Jest, u nas na bogato. A wytrwała koleżanka to ja, dzięki, dzięki, owacji nie trzeba Trzecie podejście w czwartek, jak nie wystawią nowości to zostaję ninja i włamuję się na zaplecze.
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 21:59   #874
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Kup, kup
Nio to ładnie kochana. Ale popatrz, z drugiej strony jaka jesteś czysta po takich zabiegach
Hmmm.... U mnie zakochać się to raczej. Traktuje to bardziej jako urozmaicenie w zapachach. Jakoś nigdy nie spotkałam się z dokładnie taka nutą,a że jeszcze podchodzi mi Heat na które mnie nie stać to już w ogóle
Dla mnie to jest tak wersja wieczorowa, raczej nie na co dzień, w dzień


Wiem, że dla ciebie nieładny. Chodziło mi o samo słówko straszny, ale może ja się już dziś czepiam
O tak, wersja wieczorowa to dobre określenie a jak Ci się podoba to tym bardziej będziesz go używała

Tak, strasznie jestem czysta zwłaszcza, że mam manię ciągłego mycia rąk i popijania mineralnej hektolitrami żeby nic mi się nie osadzało na świeżo umytych zębach
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 22:06   #875
ecrulo
moderatorka też wizażanka
 
Avatar ecrulo
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Śląsk :) / Kraków
Wiadomości: 8 606
Dot.: Essence cz. IX

Przyszłam powychwalać eyeliner z nowości i czarnego pękacza Cud miód Paznokcie wyglądają zjawiskowo, a wczoraj eyeliner utrzymywał się od godziny 9 do 22 !
__________________

Wymianka Nowe buty oraz ciszuki
ecrulo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 22:10   #876
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
Powiem Wam że nie mam pojęcia gdzie to podobieństwo ktoś widzi. Beyonce Heat sa przepiękne, a te perfumy Blossoms po prostu śmierdzą. mają w sobie taką nutę, która mnie niezmiernie drażni... takie kwiatkowe do bólu, nie mój styl.

Kurczę ja właśnie też jakoś tak. Na razie tylko swatchowałam na palcu, ale mam wrażenie że szału nie ma z tym pudrem...

Właśnie dla mnie oba te zapachy są jednakowo nie do zniesienia. Tak samo słodkie, ciężkie i lepkie. Przyprawiają o migrenę i nudności.

Ja go nawet nie otwierałam a tym bardziej nie dotykałam. Jakoś tak bym go chciała ale sama nie wiem... Może nie... Kurcze muszę się trochę wstrzymać i zobaczyć co z tego związku się wykluje
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 22:15   #877
zzzielona
Wtajemniczenie
 
Avatar zzzielona
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 104
Dot.: Essence cz. IX

No to ja się może jutro z rana do Astry wybiorę . Nie mam w sumie co robić a małe zakupy z rana jeszcze nikomu nie zaszkodziły... :P Ale pewnie już nie będzie pudrów z Blossoms a chciałabym sobieje pomacać. Tak piszecie o tym pudrze, że ja jakoś tak wewnątrz siebie czuję presję, że chyba powinnam go kupić... Masakra jakaś!!!
__________________
Bloguję o kobiecych sprawach...
Moja biżuteria!
zzzielona jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-26, 22:22   #878
pat0
Wtajemniczenie
 
Avatar pat0
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 343
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
Potwierdzam.
A w starym limitowanka, wszystko bylo poza jasnozielonym lakierem.
Kupiłam:
- puder blossoms
- lakier fioletowy i żółty blossoms
- błyszczyk swm i love cotton candy
- special effect topper circus i hello holo
- puder rozświetlający SC
- pędzelek do linera i liner czarny
- lakiery md replay i ciemnoniebieski taki ładny ^^
- płytkę do zwierzęcych wzorków nie umiem za cholerę ich robić, ale stwierdziłam dziś że się nauczę
moge jego foto ? jak on wogole wyglada ? ktory to?
__________________
pat0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 22:32   #879
Kadunia
Zakorzenienie
 
Avatar Kadunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 435
Dot.: Essence cz. IX

Dziewczyny z RZESZOWA wiecie coś o limitce? Bo ja jednak nie dałam rady odwiedzić Natury popołudniu...
Jestem chyba chora bo boje sie, że ją przegapie
__________________

Kadunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 22:32   #880
martussskaa
Przyczajenie
 
Avatar martussskaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Toruń ♥
Wiadomości: 8
Dot.: Essence cz. IX

Hej dziewczyny Już od jakiegoś czasu buszuję na wizażu, ale przyszła na mnie pora i trzeba się ujawnić
Cytat:
Napisane przez Malika_ Pokaż wiadomość
A ja jestem szczęśliwa, bo Pani z natury do mnie przed chwilą zadzwoniła, że popołudniu rozpakowali limitke, i mi odłożyła puder i lakiery, moge jutro odebrać ) (Toruń, zieleniec )
Już myślałam, że o mnie zapomnieli, albo, że podałam zły numer Jupii
Malika o której jutro masz zamiar wybrać się do natury? Bo ja tam będę dopiero po 15 i mam nadzieję że jeszcze co nieco dla mnie zostanie
martussskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 22:35   #881
ouuGlamour
Wtajemniczenie
 
Avatar ouuGlamour
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 082
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
Potwierdzam.
Jest wyłożona druga szafa w nowym Olimpie
A w starym limitowanka, wszystko bylo poza jasnozielonym lakierem.
Kupiłam:
- puder blossoms
- lakier fioletowy i żółty blossoms
- błyszczyk swm i love cotton candy
- special effect topper circus i hello holo
- puder rozświetlający SC
- pędzelek do linera i liner czarny
- lakiery md replay i ciemnoniebieski taki ładny ^^
- płytkę do zwierzęcych wzorków nie umiem za cholerę ich robić, ale stwierdziłam dziś że się nauczę

widziałam też:
- zestawy better than gel nails
- korektory sad
- kredki metallics
- glam linery
- lakiery pękające i magnetyczne
- balsamy do ust

Generalnie chyba większość rzeczy jest... zabrakło mi jedynie fioletowych linerów w żelu i potrójnych kompletów błyszczyków.

Obkupiłam się Essence jak głupia, teraz spokój do następnej limitowanki
ale się obkupiłaś szalone zakupy, suuuuper!
ale ja widziałam te potrójne błyszczyki! tak wykupili!
a żelowy fioletowy eyeliner udało mi się dziś kupić

ej dziewczyny, nie wiem, w czarnym żelowym linerze jestem absolutnie zakochana. do tych kolorowych (fiolet i zieleń) mam parę zastrzeżeń. Kreska nie jest idealnie napigmentowana.
Może to wina tego pędzelka? Jakoś nie zrobił na razie na mnie pozytywnego wrażenia..
ouuGlamour jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-26, 22:51   #882
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Essence cz. IX

tak sobie myślę, czy w Zamościu, gdzie aktualnie jestem którakolwiek Wizażanka widziała Essence?

Chyba cała limitka mnie ominie
irsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 23:07   #883
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Może nie zdążyły wszystkiego wyłożyć z tego Catrice i im to aż "zaczekało" do zmiany szafy . A te szminki to AM? Dużo ich było?


A ja mam Absolute Moisture i są bardzo trwałe - ciężko się otwierają i tak fajnie "klikają" .
U mnie et nowe też cięzko się otwieraja i klikają

---------- Dopisano o 00:07 ---------- Poprzedni post napisano o 00:05 ----------

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
O tak, wersja wieczorowa to dobre określenie a jak Ci się podoba to tym bardziej będziesz go używała

Tak, strasznie jestem czysta zwłaszcza, że mam manię ciągłego mycia rąk i popijania mineralnej hektolitrami żeby nic mi się nie osadzało na świeżo umytych zębach
Ty czyściochu ty
Oj będę będe. Na co dzień to ja lubię tak letnio i rześko, ale wieczorem to wiesz kocica I te w sumie się nadają. A że niedrogie sa to tym lepiej
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 23:26   #884
Kara :D
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7
Dot.: Essence cz. IX

czy któraś z was może mi wyjaśnić gdzie jest druga natura przy metrze centrum ? wiem że jedna jest nad peronami a drugiej niestety nie moge zlokalizowa.
Kara :D jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 23:27   #885
ouuGlamour
Wtajemniczenie
 
Avatar ouuGlamour
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 082
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez Kara :D Pokaż wiadomość
czy któraś z was może mi wyjaśnić gdzie jest druga natura przy metrze centrum ? wiem że jedna jest nad peronami a drugiej niestety nie moge zlokalizowa.
druga jest pomiędzy wejściami do peronów
ouuGlamour jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 23:33   #886
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Essence cz. IX

Dziewczyny,jak będziecie kupowały pędzelek do Smoka,to sprawdźcie sobie włosie. Ciut się różni,jedne są krótsze i bardziej pękate,a drugie dłuższe i smuklejsze.Czy to robi jakąś różnicę,to nie wiem,ale zwracam uwagę.
__________________




marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 23:36   #887
Dunka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 825
GG do Dunka
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez zzzielona Pokaż wiadomość
No to ja się może jutro z rana do Astry wybiorę . Nie mam w sumie co robić a małe zakupy z rana jeszcze nikomu nie zaszkodziły... :P Ale pewnie już nie będzie pudrów z Blossoms a chciałabym sobieje pomacać. Tak piszecie o tym pudrze, że ja jakoś tak wewnątrz siebie czuję presję, że chyba powinnam go kupić... Masakra jakaś!!!
Jak wrócisz to daj znać jak tam sytuacja
Dunka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 23:39   #888
Sadunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 573
Dot.: Essence cz. IX

panienki, MARINO UPDATE!!!
wiadomosci dzisiaj z godziny 18... przemila pani z natury powiedziala mi, ze na nowy sezon zdazyli przygotowac tylko jedna szafe i w tej szafie sa lakiery, pomadki, blyszczyki stay with me i pozostalosci z i love berlin. all about cupcake byly 3 (nie oszukujmy sie, czwarta lezy grzecznie na laptopie - MOIM!!!). do drugiej szafy przyszly jak na razie tylko szufladki , ale w czwartek ma byc dostawa i mamy dzwonic i sie dopytywac czy juz zdazyly wszystko wylozyc.
druga przemila pani byla pelna podziwu, ze tyle klientek dopytuje sie o pekacze i puderki kwiatuszkowe i matko kochana skad my o tym wiemy??? z wykopalisk poza tym - przyznac mi sie wariatki, ktora molestowala pania brunetke o nowosci???
oprocz cupcake mam jeszcze pedzel do smoka i stay with me me & my icecream
jak myslicie - jak jutro pojade zlozyc pita na pilsudskiego, to do ferio myk myk bo nagroda mi sie nalezy??? - a wlasnie jak tam ferio???
Sadunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 23:39   #889
hooliganka184
Rozeznanie
 
Avatar hooliganka184
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 579
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Dziewczyny,jak będziecie kupowały pędzelek do Smoka,to sprawdźcie sobie włosie. Ciut się różni,jedne są krótsze i bardziej pękate,a drugie dłuższe i smuklejsze.Czy to robi jakąś różnicę,to nie wiem,ale zwracam uwagę.
Też to zauważyłam i przy kupowaniu obejrzałam wszystkie dostępne a było ich chyba z 8. Tak było przy kupowaniu 2 bo przy pierwszym wzięłam ostatni, więc wyboru nie było. Oba moje pędzelki do smoka są jak to określiłaś pękate a widziałam, że są takie smuklejsze też. Ogólnie wstyd się przyznać, ale mam dwa i to od ponad tygodnia a nie używałam ani 1. Za to do eyelinera(też mam 2) i raz już użyłam.
Aha jak brałam te do eyelinera to też każdemu jednemu się przyjrzałam a też było ich z 8 chyba. Takie już mam zboczenie
__________________
Chomikomaniaczka

Moje chomiczki:
Tusia [*]
Orzeszek [*]
Misia
Tosia
Lusia
Zuzia

Edytowane przez hooliganka184
Czas edycji: 2011-04-26 o 23:42
hooliganka184 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-26, 23:41   #890
Sadunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 573
Dot.: Essence cz. IX

a w ogole jaki stay with me ma pocieszny aplikator
Sadunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 23:50   #891
Dunka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 825
GG do Dunka
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez Sadunia Pokaż wiadomość
panienki, MARINO UPDATE!!!
wiadomosci dzisiaj z godziny 18... przemila pani z natury powiedziala mi, ze na nowy sezon zdazyli przygotowac tylko jedna szafe i w tej szafie sa lakiery, pomadki, blyszczyki stay with me i pozostalosci z i love berlin. all about cupcake byly 3 (nie oszukujmy sie, czwarta lezy grzecznie na laptopie - MOIM!!!). do drugiej szafy przyszly jak na razie tylko szufladki , ale w czwartek ma byc dostawa i mamy dzwonic i sie dopytywac czy juz zdazyly wszystko wylozyc.
druga przemila pani byla pelna podziwu, ze tyle klientek dopytuje sie o pekacze i puderki kwiatuszkowe i matko kochana skad my o tym wiemy??? z wykopalisk poza tym - przyznac mi sie wariatki, ktora molestowala pania brunetke o nowosci???
oprocz cupcake mam jeszcze pedzel do smoka i stay with me me & my icecream
jak myslicie - jak jutro pojade zlozyc pita na pilsudskiego, to do ferio myk myk bo nagroda mi sie nalezy??? - a wlasnie jak tam ferio???
Ale sie wrocławianki zorganizowały Dziekuje(my) za informacje ) Szkoda ze mam do Marino tak daleko Ale jak mus to mus
Dunka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 23:52   #892
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez Sadunia Pokaż wiadomość
panienki, MARINO UPDATE!!!
wiadomosci dzisiaj z godziny 18... przemila pani z natury powiedziala mi, ze na nowy sezon zdazyli przygotowac tylko jedna szafe i w tej szafie sa lakiery, pomadki, blyszczyki stay with me i pozostalosci z i love berlin. all about cupcake byly 3 (nie oszukujmy sie, czwarta lezy grzecznie na laptopie - MOIM!!!). do drugiej szafy przyszly jak na razie tylko szufladki , ale w czwartek ma byc dostawa i mamy dzwonic i sie dopytywac czy juz zdazyly wszystko wylozyc.
druga przemila pani byla pelna podziwu, ze tyle klientek dopytuje sie o pekacze i puderki kwiatuszkowe i matko kochana skad my o tym wiemy??? z wykopalisk poza tym - przyznac mi sie wariatki, ktora molestowala pania brunetke o nowosci???
oprocz cupcake mam jeszcze pedzel do smoka i stay with me me & my icecream
jak myslicie - jak jutro pojade zlozyc pita na pilsudskiego, to do ferio myk myk bo nagroda mi sie nalezy??? - a wlasnie jak tam ferio???


Musiałam być po Tobie.Czy Ty przypadkiem nie masz torebki Vivien brązowej?
Bo były 3 Cupecak'i właśnie.



Cytat:
Napisane przez hooliganka184 Pokaż wiadomość
Też to zauważyłam i przy kupowaniu obejrzałam wszystkie dostępne a było ich chyba z 8. Tak było przy kupowaniu 2 bo przy pierwszym wzięłam ostatni, więc wyboru nie było. Oba moje pędzelki do smoka są jak to określiłaś pękate a widziałam, że są takie smuklejsze też. Ogólnie wstyd się przyznać, ale mam dwa i to od ponad tygodnia a nie używałam ani 1. Za to do eyelinera(też mam 2) i raz już użyłam.
Aha jak brałam te do eyelinera to też każdemu jednemu się przyjrzałam a też było ich z 8 chyba. Takie już mam zboczenie

To nie jestem sama.
__________________




marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 00:04   #893
Sadunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 573
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Musiałam być po Tobie.Czy Ty przypadkiem nie masz torebki Vivien brązowej?
Bo były 3 Cupecak'i właśnie.
hihi, mam nadzieje, ze nikt mnie dzisiaj nie widzial, bo po treningu wygladalam niewyjsciowo i bylam z wielka torba treningowa
co nie zmienia faktu, ze boskie jestescie moje wariatki
Sadunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 00:12   #894
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Essence cz. IX

Słuchajcie, kupilam ostatnio tusz MA różowy i ma jakąś fajniejszą, inną szczoteczkę. To ja taka zacofana czy to jakaś nowość

Jutro napadam na Naturę w Koszalinie oraz Douglasa <Essence >, w zasadzie to już dzisiaj, mamy 1 w nocy
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 00:27   #895
Malika_
Raczkowanie
 
Avatar Malika_
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 335
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez martussskaa Pokaż wiadomość
Malika o której jutro masz zamiar wybrać się do natury? Bo ja tam będę dopiero po 15 i mam nadzieję że jeszcze co nieco dla mnie zostanie
Będe od 10, jak owierają
Specjalnie wracam do Torunia już jutro, bo siedze jeszcze "na świętach" u rodziny na wsi ;p
Jak chcesz to ci schowam gdzieś za lakierami jak będzie jakiś
__________________
MAKE UP NO WAR
Zapraszam na mój beauty blog
Tematyka, to makijaż i stylizacja paznokci
Malika_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 00:35   #896
rudo
Raczkowanie
 
Avatar rudo
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 131
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez Anecia_18 Pokaż wiadomość
Aktualizacja z Gdańska głównego z godz. 18:30. City forum- praktycznie wszystko przebrane, z blossoms tylko wody, pękacz tylko jeden biały, linery w żelu brązowe, fioletowe i zielone, brak pędzli. Pani kazała czekać na dostawę tydzień lub dwa. Na pańskiej sytuacja odwrotna- wszystko było, nawet kwiatkowy puderek, czarne pękacze, pędzelki, żele ( chociaż o te dwa ostatnie musiałam poprosić Panią bo jeszcze nie zdążyła wyłożyc).
Udało mi się zakupić resztę tego co chciałam: eyeliner brązowy i czarny, pędzelek do linera, miętowy i niezapominajkowy lakier z blossoms. Już nic mi do szczęścia nie brakuje
Na Pańskiej były pudry?? Rano czytałam, że już tam nic nie ma, więc nawet tam nie zaszłam
Byłam też o 18.30 w City Forum, pani powiedziała, że nie mają żadnych pudrów do wyłożenia nadprogramowych i z tego co podsłyszałam, jak mówiła innej dziewczynie, w ogóle nie dostali czarnych eyelinerów o pędzelkach do nich też nic nie wiedziała.
Kupiłam zielony eyeliner i lakiery dwa do zdobień, ten kolorowy i fioletowy.
__________________


Edytowane przez rudo
Czas edycji: 2011-04-27 o 00:37
rudo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 00:40   #897
agata_slomka
Wtajemniczenie
 
Avatar agata_slomka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 259
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość

ale Ci zazdroszczę
ja sama sobie zazdroszczę tą naturę mam akurat po drodze do pracy
ale się ciesze... Catrice jak dotąd znałam tylko ze swatchy, a tu taka niespodzianka


za to musszę się pożalić, że Pani z natury mnie oszukała... rano obiecała, że po południu będzie wyłożone [limitka], ja już nasłałam biednego TŻ na zwiady, tłumaczyłam jemu 20 min co i jak, a jemu powiedziała, że wyłożą - jutro albo w czwartek
podobnie w Gdyni. Limitka jest, ale jeszcze nie wyłożona
__________________
Kiedy są dni niespokojne, marzy się o spokojnym, kiedy spokojny przychodzi, czuje się nieswojo, dopiero drugi, trzeci dzień spokojny przynosi przyzwyczajenie, które sprawia, że walory dni spokojnych nie wydają się więcej uciążliwe.

S. Mrożek

Edytowane przez agata_slomka
Czas edycji: 2011-04-27 o 00:45
agata_slomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 02:03   #898
PieceOfMoris
Raczkowanie
 
Avatar PieceOfMoris
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdzieee? We wulkanie :D LBN
Wiadomości: 459
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez chamelieu Pokaż wiadomość
A w Lublinie w Stokrotce nowości z drugiej szafy nie ma
Do końca tygodnia prawdopodobnie będą, bo w sklepie system padł...
Znowu mają jakieś problemy z systemem? Jak dowiadywałam się jeszcze o 1. szafę (ponad tydzień temu), było to samo.

Cytat:
Napisane przez agata_slomka Pokaż wiadomość
nie wiem czy już ktoś to napisał, wiem, że nie na temat, ale tak się podjarałam, że musiałam wpaść tu na chwilę i podzielić się z wami tą radosną nowiną:
w Naturze w Gdyni wstawili dziś szafę Catrice!
Pierwszą na Pomorzu
Zazdraszczam

Cytat:
Napisane przez CharlotteInWonderland Pokaż wiadomość
W których naturach w Wawie są szafy Catrice (te przyzwoite)

Ja nie z Wawy, ale w marcu byłam tam na koncercie i poszukałam do których Natur warto wstąpić tak przy okazji (gdybym zupełnym przypadkiem była w pobliżu ). Natury z Catrice: Bemowo, CH Targówek, Tesco Gocław- ul. Fieldorfa 41/róg Ostrobramskiej, przy Metrze Centrum. Ja z tego co pamiętam byłam na Targówku i zrobiłam całkiem udane zakupy, trafiłam akurat na prawie pełną limitkę UB

Cytat:
Napisane przez ThingsWeNeverDid Pokaż wiadomość
Podczytuję od niedawna, zwłaszcza, że sporo się Essencowych rzeczy się w dorobku nagromadziło i stwierdziłam, że też się odezwę

Do dziewczyn z Lublina- na 1 maja JEST limitka (ktoś pisał, że nie ma), byłam dziś po 18 i stand był prawie nienaruszony, brakowało tylko 1 lakieru.
Witamy, witamy A widziałaś może czy są nowości z drugiej szafy na 1 Maja?

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
Potwierdzam.
Jest wyłożona druga szafa w nowym Olimpie
A w starym limitowanka, wszystko bylo poza jasnozielonym lakierem.
Kupiłam:
- puder blossoms
- lakier fioletowy i żółty blossoms
- błyszczyk swm i love cotton candy
- special effect topper circus i hello holo
- puder rozświetlający SC
- pędzelek do linera i liner czarny
- lakiery md replay i ciemnoniebieski taki ładny ^^
- płytkę do zwierzęcych wzorków nie umiem za cholerę ich robić, ale stwierdziłam dziś że się nauczę

widziałam też:
- zestawy better than gel nails
- korektory sad
- kredki metallics
- glam linery
- lakiery pękające i magnetyczne
- balsamy do ust

Generalnie chyba większość rzeczy jest... zabrakło mi jedynie fioletowych linerów w żelu i potrójnych kompletów błyszczyków.
Cytat:
Napisane przez ouuGlamour Pokaż wiadomość
ale się obkupiłaś szalone zakupy, suuuuper!
ale ja widziałam te potrójne błyszczyki! tak wykupili!
a żelowy fioletowy eyeliner udało mi się dziś kupić
Ja byłam po 20:30 i widziałam potrójne błyszczyki i eyelinery (czarny wzięłam chyba ostatni, reszta była). Przy okazji, znalazłam zdjęcie obu szaf na raz i teraz tak patrzę na nie przypominając sobie co było, a czego nie. https://lh3.googleusercontent.com/_l.../swatch688.jpg
(a to blog właścicielki zdjęcia http://amusedpolish.blogspot.com)
Oprócz tego o czym wspomniałam było raczej wszystko, co w szafie na zdjęciu. Był ostatni rozświetlacz Sun club. No i nie było lakierów SYF Dziewczyny, u których one są, gdzie w szafie stoją? Bo ja nie bardzo widzę na nie miejsce. Piąta półka od góry pod Twinsami?

Cytat:
Napisane przez pat0 Pokaż wiadomość
moge jego foto ? jak on wogole wyglada ? ktory to?
http://www.essence.eu/pl/produkty/na.../sun-club.html

No i na koniec tego długaśnego postu, który chyba zajmie pół strony , niosę wam w darze następne swatche You Rock!, niestety tylko lakiery.
http://www.fragdiegurus.de/essence-v...-polish-dupes/
http://thequaps.blogspot.com/2011/04...-you-rock.html

Miałam nadzieję, że King of Mints będzie bezdrobinkowy. Chyba nie zostanie moim królem miętusów
__________________
Moris zaprasza na bloga
Catrice: nowości, CruiseCouture, Cucuba, UpperWILDSide, wycofywane produkty,
Essence: nowości, ReadyForBoarding, CherryBlossomGirl, WildCraft, wycofywane i nowe c&g,
przegląd kredek na linię wodną

Jak ja lubię się śmiać... to takie ciekawe doświadczenie

Edytowane przez PieceOfMoris
Czas edycji: 2011-04-27 o 12:59
PieceOfMoris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 04:51   #899
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Essence cz. IX

Szkoda,że lakiery z You Rock! są drobinkowe.
__________________




marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 06:30   #900
Shiruvii
Zakorzenienie
 
Avatar Shiruvii
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 352
GG do Shiruvii Send a message via Skype™ to Shiruvii
Dot.: Essence cz. IX

Muszę mieć lakiery z You rock
__________________
...Popatrz prawdzie w oczy
On Cię zauroczył...


Cinderella is a proof that a new pair of shoes can change your life
Shiruvii jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:02.