Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:) - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-06, 16:53   #451
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
"

Wtrącę swoje trzy grosze. Ja z moim TŻem swobodnie komentujemy i oceniamy innych, zarówno kobiety, jak i mężczyzn - "O, ten przystojny... Ta ma fajny biust/nogi... Ta kiepsko pomalowana... ". Traktujemy to jako wymianę poglądów i do tej pory to nie dało powodów do zazdrości.
O też to robimy. Często jest tak, że to ja zwracam jego uwagę na ładne dziewczyny. Niech sobie popatrzy A nie należy do facetów oglądających się za dziewczynami.

Wachlarzyku to prawda, że w tym zawodzie trzeba mieć powołanie. Później pokazują takie niedojdy w "Uwadze", którym uczniowie wkładają kosz na głowę. Inni znowu niepoważnie traktują swoją pracę i najzupełniej w świecie nie uczą. Co do niemieckiego, kiedyś obiecałam sobie wychować moje dziecko bilingualnie, tak jak ja byłam wychowywana. I co? Raz jedyny przeczytałam małemu bajkę po niemiecku Szewc chodzi boso
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-06, 16:58   #452
fiolka85
Wtajemniczenie
 
Avatar fiolka85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 492
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

hm no to może ja jakaś dziwna, że się nie przyglądam ludziom na ulicy i wydaje mi się,że by mnie denerwowało jakby ktoś ciągle komentował mijanych ludzi.
Może sporadycznie takie sytuacje nam się zdarzają, ale raczej bardzo rzadko.

moją uwage na ulicy są w stanie przyciągnąć jedynie piękne długie dredy , to nawet mam ochotę podjeść i pogratulować, ale się wstydzę.
__________________
"mur nie przeszkadza, dopóki nie zaczniemy walić w niego głową"
fiolka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-06, 17:04   #453
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Wachlarzyku to prawda, że w tym zawodzie trzeba mieć powołanie. Później pokazują takie niedojdy w "Uwadze", którym uczniowie wkładają kosz na głowę. Inni znowu niepoważnie traktują swoją pracę i najzupełniej w świecie nie uczą. Co do niemieckiego, kiedyś obiecałam sobie wychować moje dziecko bilingualnie, tak jak ja byłam wychowywana. I co? Raz jedyny przeczytałam małemu bajkę po niemiecku Szewc chodzi boso
Najgorsze jest to, że nauczycieli ocenia się z perspektywy tych kilku w telewizji.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-06, 17:14   #454
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość
hm no to może ja jakaś dziwna, że się nie przyglądam ludziom na ulicy i wydaje mi się,że by mnie denerwowało jakby ktoś ciągle komentował mijanych ludzi.
Może sporadycznie takie sytuacje nam się zdarzają, ale raczej bardzo rzadko.

moją uwage na ulicy są w stanie przyciągnąć jedynie piękne długie dredy , to nawet mam ochotę podjeść i pogratulować, ale się wstydzę.

Wiesz nie robimy tego na zasadzie: "patrz ale ona ma krzywe nogi, a ten odstające uszy!" Dopiero wtedy, jeśli jest ktoś godny uwagi i podziwu. Zdarza się to nieczęsto
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-06, 17:20   #455
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Najgorsze jest to, że nauczycieli ocenia się z perspektywy tych kilku w telewizji.
Ja myślę, że nauczycieli ocenia się bardziej patrząc przez pryzmat osób, które Cię uczyły. Każdy miał jakiś nauczycieli, niestety lata temu często trafiały się osoby po liceum, zabłąkane, które nie wiedziały nic o tym jak uczyć, traktować dzieci etc. Jakbym wam opowiedziała parę historii z podstawówki czy przedszkola (sic!).. Nie chcę generalizować, ale wydaje mi się że teraz więcej jest dobrych nauczycieli niż kiedyś Wy jesteście na to najlepszym dowodem Ja w każdym razie nie znam nikogo kto w rozmowie o nauczycielach przytaczałby argumenty kilku osób z telewizji, za to o swoich nauczycielach opowiada każdy. Na szczęście teraz już głównie o tych dobrych
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-06, 17:28   #456
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Ja myślę, że nauczycieli ocenia się bardziej patrząc przez pryzmat osób, które Cię uczyły. Każdy miał jakiś nauczycieli, niestety lata temu często trafiały się osoby po liceum, zabłąkane, które nie wiedziały nic o tym jak uczyć, traktować dzieci etc. Jakbym wam opowiedziała parę historii z podstawówki czy przedszkola (sic!).. Nie chcę generalizować, ale wydaje mi się że teraz więcej jest dobrych nauczycieli niż kiedyś Wy jesteście na to najlepszym dowodem Ja w każdym razie nie znam nikogo kto w rozmowie o nauczycielach przytaczałby argumenty kilku osób z telewizji, za to o swoich nauczycielach opowiada każdy. Na szczęście teraz już głównie o tych dobrych

Mam nadzieję ze jest tak jak mówisz, że nowe pokolenia nauczycieli są lepiej wykwalifikowane i mają lepsze podejscie do uczniów i sposobu nauczania. Ja mam porównanie jak jest np w UK w szkołach, jaki tam jest system i w ogóle atmosfera i relacja uczeń-nauczyciel. Uczeń nigdy sie nie boi i zawsze chętnie chodzi do szkoły, jest z nauczycielem na Ty, a nie na per pan/i. Tu w Polsce bardzo daleko do tego, chociaż słyszy się ze wsząd, że to się zmienia, niestety czasem dochodzi nawet do naruszeń w drugą stronę, do pastwienia sie nad nielubianym nauczycielem, ale cóż, jak Kuba Bogu tak Bóg kubańczykom. Oczywiscie mam nadzieję, że kiedyś, szybko szkolnictwo w Polsce zmieni się na lepsze. Mój syn za 2 lata idzie do szkoły, tej samej podstawówki, do której ja uczęszczałam. do tej pory pracują tam moi nauczyciele i nauczycielki. Nie życzę synowi większości z nich.

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2012-02-06 o 17:30
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-06, 17:32   #457
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
edit. Żebyście nie myślały, że my jacyś krytykanci typu Jacyków jesteśmy i chodzimy po ulicach komentując ludzi. Po prostu jak ktoś się nam rzuci w oczy, to wyrażamy swoją opinię. Najczęściej np. odnośnie aktorów.
Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość
hm no to może ja jakaś dziwna, że się nie przyglądam ludziom na ulicy i wydaje mi się,że by mnie denerwowało jakby ktoś ciągle komentował mijanych ludzi.
Może sporadycznie takie sytuacje nam się zdarzają, ale raczej bardzo rzadko.

moją uwage na ulicy są w stanie przyciągnąć jedynie piękne długie dredy , to nawet mam ochotę podjeść i pogratulować, ale się wstydzę.
Dlatego edytowałam mój post i uściśliłam, że to zdarza się w wyjątkowych przypadkach. Najczęściej przy oglądaniu filmu. Na ulicy to ja zwykle jestem skupiona na określonym szlaku, a nie na ludziach (typu kierunek: drogeria! i nic innego się nie liczy ).
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-06, 18:05   #458
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość
hm no to może ja jakaś dziwna, że się nie przyglądam ludziom na ulicy i wydaje mi się,że by mnie denerwowało jakby ktoś ciągle komentował mijanych ludzi.
Może sporadycznie takie sytuacje nam się zdarzają, ale raczej bardzo rzadko.

moją uwage na ulicy są w stanie przyciągnąć jedynie piękne długie dredy , to nawet mam ochotę podjeść i pogratulować, ale się wstydzę.
A ja się uśmiecham do fajnie wyglądających ludzi Lubię popatrzeć i pokomentować czasami Nie koniecznie w taki negatywny sposób, choć czasem to słów brak patrząc na fryzurę czy makijaż... Aż się chce podejść i pokazać lusterko...
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-06, 19:04   #459
seszene
Raczkowanie
 
Avatar seszene
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 75
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
wtrącę się do debaty o zwierzątkach sama miałam świnkę-znajdę i nawet mi się nie śniło ją zatrzymać, ani tym bardziej dokupować nową. została u mnie, bo nie znalazłam jej domu, a że okazało się to zwierzątko bezproblemowe i towarzyskie, cała rodzina ją uwielbiała i rozpieszczała. z apetytem nigdy nie było problemu, ba - czytałam, że świnkę powinno się karmić do 3 razy dziennie - moja dostawała ile chciała, a nie przejadała się. nie uważam, żeby była nieszczęśliwa - zawsze ktoś był z nią, miała zawsze otwartą klatkę, latem całe dnie biegała samopas po ogródku, bo mama albo sąsiadka ciągle coś robiły przy grządkach i świnka zawsze "pomagała" nie wiem w jakim wieku była, gdy ją znaleźliśmy, ale u nas się urządziła na 5-6 lat.

moja koleżanka też miała świnkę jedynaczkę: traktowana była jak kot lub pies, bo tak też się zachowywała: biegała po domu, bawiła się i przychodziła posiedzieć na kolankach
a jaaa tak bym chciała mieć świnkę lub chomiczkaaaa :P teraz to już w ogóle :P

Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość
Przeczytałam też jedną ciekawą rzecz, z której nigdy nie zdawałam sobie sprawy. Mianowie....reakcja na pojawienie się pięknej kobiety w waszym towarzystwie ( oczywiście nie chodzi o znajomych)
W książkach pisali że nie można dać po sobie poznać, że zauważyłaś, że ona jest ładniejsza od Ciebie i patrzysz na nią z podziwem i zazdrością.
I ja właśnie zawsze podświadomie tak reaguję nawet na ulicy, jak mija mnie jakaś ładna dziewczyna , odwracam wzrok i udaję że jej w ogóle nie zauważyłam, albo zauważyłam ale w ogóle nie zrobiła na mnie wrażenia. Nie jestem w stanie nad tym zapanować.
co prawda nie czytałam książki, ale moja reakcja jest całkowicie odwrotna zazwyczaj obserwuję i podziwiam i też często się pytam gdzie coś kupiła, jeśli dany ciuch mi się na przykład podoba, albo jak dba o włosy:P . Często też się uśmiecham, oczywiście w wiekszości spoglądają na mnie jak dziwoląga, ale to już ich problem:P

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Sapkowskiego mam poczytanego Powiedziałabym, że to co w domu stoi, to nawet zaczytane jest
Tolkiena jak wyżej, z tym, ze mając leka obsesję przeczytałam wszystko co się u nas ukazało... w dwóch językach A będąc w Birmingham na wymianie studenckiej obejrzałam sobie muzeum Tolkiena i miejsce gdzie się wychowywał Dorwałam też dwie jego prace, a właściwie artykuły, czy eseje na temat literatury staroangielskiej... no szmergiel na całego

Walki o tron nie znam - czyje toto? Wiem, że jest film, ale z braku kablówki nie oglądam... może warto w Sieci poszukać
Chmielewska na poprawę humoru najlepsza
Za Hobbitem nie przepadam - dla mnie za dziecinny Ale na film baaardzo czekam, bo to Peter Jackson z Tolkienem robi to majstersztyk
Ooo... a Sapkowskim mnie zdziwiłaś, bo myślałam (gdzieś w jakimś wywiadzie czytałam), że cykl wiedźmiński jest już zamknięty... hmm... sama nie wiem, czy się cieszyć, czy nie
ja też przeczytałam wszystko Tolkiena i też mam lekką manie:P niestety tylko w jednym języku . Zazdroszczę wizyty w muzeummmmmmm może kiedyś... ja też czekam na Hobbita , w dialogi z Władcy niedługo będę znać na pamięć:P

co do Sapkowskiego i nowego Wiedzmina: pożyjemy zobaczymy
seszene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-06, 20:38   #460
fiolka85
Wtajemniczenie
 
Avatar fiolka85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 492
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Wiesz nie robimy tego na zasadzie: "patrz ale ona ma krzywe nogi, a ten odstające uszy!" Dopiero wtedy, jeśli jest ktoś godny uwagi i podziwu. Zdarza się to nieczęsto
Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Dlatego edytowałam mój post i uściśliłam, że to zdarza się w wyjątkowych przypadkach. Najczęściej przy oglądaniu filmu. Na ulicy to ja zwykle jestem skupiona na określonym szlaku, a nie na ludziach (typu kierunek: drogeria! i nic innego się nie liczy ).

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
A ja się uśmiecham do fajnie wyglądających ludzi Lubię popatrzeć i pokomentować czasami Nie koniecznie w taki negatywny sposób, choć czasem to słów brak patrząc na fryzurę czy makijaż... Aż się chce podejść i pokazać lusterko...
no to rozumiem jakoś dyskusja w moim odczuciu poszła w tym kierunku, że to normalne komentować atrakcyjność przypadkowych ludzi spotykanych na ulicy.
__________________
"mur nie przeszkadza, dopóki nie zaczniemy walić w niego głową"
fiolka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-06, 21:47   #461
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Dziewczyny, bo zapomniałam rano spytać. Czy do was dzisiaj też redakcja napisała? Do mnie napisali, bo rzekomo często i pochlebnie recenzuje Garniera. A to g*wno praca, bo raptem 3 rzeczy zrecenzowałam i to dwie na 0,5 gwiazdki i tylko jedną rzecz na 4. No i mam możliwość przetestowania czegoś tam, ale ja wolę nie. Szkoda, że tak z kosmetyków naturalnych mi nie proponują.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-06, 21:54   #462
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Dziewczyny, bo zapomniałam rano spytać. Czy do was dzisiaj też redakcja napisała? Do mnie napisali, bo rzekomo często i pochlebnie recenzuje Garniera. A to g*wno praca, bo raptem 3 rzeczy zrecenzowałam i to dwie na 0,5 gwiazdki i tylko jedną rzecz na 4. No i mam możliwość przetestowania czegoś tam, ale ja wolę nie. Szkoda, że tak z kosmetyków naturalnych mi nie proponują.
Napisali, ale mnei to też nie interesuje To chyba automat wysyła do losowo wybranych osób.
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-06, 22:07   #463
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość
Trochę wczoraj mnie zdenerwowało to jaki szkic faceta rysują te książki. Ja mam być zadowolona z życia, pewna siebie, niedostępna, udająca że jak on odwołuje spotkanie to po mnie to spływa, nie okazująca uczuć, obojętna wobec niego i mam tłamsić w sobie swoje kobiece odruchy żeby facet czuł się zrealizowany że mnie zdobywa. To jest dobry przepis, ale nawet jak osiągnę efekt to jakim kosztem, udawania sama przed sobą, sprawdzam FB czy nie napisał ale jak napisze to gapie się w wiadomość godzinę żeby czasem za szybko nie odpisać, udaje że nie mam czasu bo tak powinnam... Chyba nie całą tą wiedzę chcę wtłoczyć w życie... będę miała na co zwalić najwyżej!
mnie tez wkurzaja te ksiazki (a juz najbardziej rozbroil mnie fragment w ksiazce "mezczyzna od a do z" o wkladaniu palca w otwor w bardzo dolnej czesci plecow faceta ze niby to go zadowoli, i jak sie facet wstydzi, nie chce czy co, to ja go jeszcze mam przekonywac, zeby laskawie pozwolil mi sprobowac, bo bedzie na pewno zadowolony... kurna chata, nikt sie nie pyta, czy ja mam ochote moje palce lajdaczyc! a autora tej ksiazki bym wysmiala i to rowno, jak bym go gdzies spotkala... a jego kobiecie ostro wspolczula )
ALE: to, co tam wyczytamy, nalezy troche przesiac, podzielic przez 3 czy co tam jeszcze i potem sprobowac rozgryzc konkretnego faceta juz przy pomocy swojego wlasnego rozsadku. bo faceci nie sa wszyscy tacy sami
i jak juz goscia rozgryziesz, to masz to wykorzystac z pozytkiem dla SIEBIE i tylko siebie a nie na sile uszczesliwiac faceta. kurde, chyba zabiore sie za tlumaczenie tej niemieckiej ksiazki o facetach... tam bylo to wszystko jakos bardziej zrownowazone. nie bylo "uszczesliwiania" faceta. bylo raczej troche manipulacji, ale takiej delikatnej i pozwalajacej dostac dokladnie to, czego chcemy

i kazda dziewczyna ma tu troche racji. w sumie kazda ma 100% racji - wszystko do zastosowania na swoim osobistym TZcie. jaki bedzie twoj - to czas pokaze
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-06, 23:35   #464
fiolka85
Wtajemniczenie
 
Avatar fiolka85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 492
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
mnie tez wkurzaja te ksiazki (a juz najbardziej rozbroil mnie fragment w ksiazce "mezczyzna od a do z" o wkladaniu palca w otwor w bardzo dolnej czesci plecow faceta ze niby to go zadowoli, i jak sie facet wstydzi, nie chce czy co, to ja go jeszcze mam przekonywac, zeby laskawie pozwolil mi sprobowac, bo bedzie na pewno zadowolony... kurna chata, nikt sie nie pyta, czy ja mam ochote moje palce lajdaczyc! a autora tej ksiazki bym wysmiala i to rowno, jak bym go gdzies spotkala... a jego kobiecie ostro wspolczula )
Tej książki nie czytałam, ale widzę, że autor jest hardkorowy i niech sobie sam wsadza tam palec jak tak bardzo lubi nie jestem pewna czy wszyscy panowie chcieliby żeby im proponować takie zabawy i jeszcze usilnie namawiać gdy odmówią...
__________________
"mur nie przeszkadza, dopóki nie zaczniemy walić w niego głową"
fiolka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-06, 23:39   #465
2016100512001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 114
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Wiesz co, to zabrzmi lekko sukowato, ale w pewnym momencie dostałam od koleżanki radę: Ty masz się dobrze bawić! Ty i tylko Ty!

Z tą obojętnością, niestety się nie zgodzę Chociaż nie każdy na to wygląda ale facet również swoje uczucia ma. A związków, które do skutku nie doszły, albo rozpadły się przez właśnie taką udawaną obojętność widziałam już kilka... oj, ostrożnie z tym trzeba... bardzo ostrożnie.

Mi też się Karpiel-Bułecka podoba, ale się na niego nie rzuciłam... a mogłam
No i ta rada jest kwintesencją, jednak moja zabawa nie może być kosztem kogoś, tak mi się przynajmniej wydaje...
Z tą obojętnością jest tak ze jeden oszaleje jeszcze bardziej a inny stwierdzi ze skoro dziewczyna jest obojętna to znaczy ze delikatnie daje do zrozumienia że to nie to. Bosze z Exem nie stosowałam żadnych gierek, popełniałam połowę opisanych błędów a i tak się na początku wszystko układało...
Bułecka Ci w głowie, w sumie to się nie dziwię. Ja go znam od najmłodszych moich lat bo mieszkałam z nim w jednym domu jak chodził do zakopiańskiej budowlanki
2016100512001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 01:43   #466
seszene
Raczkowanie
 
Avatar seszene
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 75
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
mnie tez wkurzaja te ksiazki (a juz najbardziej rozbroil mnie fragment w ksiazce "mezczyzna od a do z" o wkladaniu palca w otwor w bardzo dolnej czesci plecow faceta ze niby to go zadowoli, i jak sie facet wstydzi, nie chce czy co, to ja go jeszcze mam przekonywac, zeby laskawie pozwolil mi sprobowac, bo bedzie na pewno zadowolony... kurna chata, nikt sie nie pyta, czy ja mam ochote moje palce lajdaczyc! a autora tej ksiazki bym wysmiala i to rowno, jak bym go gdzies spotkala... a jego kobiecie ostro wspolczula )
ALE: to, co tam wyczytamy, nalezy troche przesiac, podzielic przez 3 czy co tam jeszcze i potem sprobowac rozgryzc konkretnego faceta juz przy pomocy swojego wlasnego rozsadku. bo faceci nie sa wszyscy tacy sami
i jak juz goscia rozgryziesz, to masz to wykorzystac z pozytkiem dla SIEBIE i tylko siebie a nie na sile uszczesliwiac faceta. kurde, chyba zabiore sie za tlumaczenie tej niemieckiej ksiazki o facetach... tam bylo to wszystko jakos bardziej zrownowazone. nie bylo "uszczesliwiania" faceta. bylo raczej troche manipulacji, ale takiej delikatnej i pozwalajacej dostac dokladnie to, czego chcemy

i kazda dziewczyna ma tu troche racji. w sumie kazda ma 100% racji - wszystko do zastosowania na swoim osobistym TZcie. jaki bedzie twoj - to czas pokaze
bueheheh no z tym wkładaniem palca mnie zabiłaś :P widać, że tą książkę facet pisał:P ja tam nie wiem, ale czy znacie faceta co czyta książki pod tytułem 101 sposobów jak zadowolić kobietę, kobieta od a do z i tym podobne? bo ja nie:P więc sama też nie mam zamiaru czytać o nich i ich potrzebach. wole się po prostu zapytać mojego mena i po sprawie :P
seszene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 08:21   #467
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość
Tej książki nie czytałam, ale widzę, że autor jest hardkorowy i niech sobie sam wsadza tam palec jak tak bardzo lubi nie jestem pewna czy wszyscy panowie chcieliby żeby im proponować takie zabawy i jeszcze usilnie namawiać gdy odmówią...
mialam chwile zwatpienia, ale upewnilam sie - stanowczo NIE WSZYSCY chca tego typu zabaw cale szczescie (ja bym od razu chciala rozwodu i w sadzie prosilabym, zeby sedzia zakazal mojemu ex zblizac sie do mnie na 100 metrow )
Cytat:
Napisane przez seszene Pokaż wiadomość
bueheheh no z tym wkładaniem palca mnie zabiłaś :P widać, że tą książkę facet pisał:P ja tam nie wiem, ale czy znacie faceta co czyta książki pod tytułem 101 sposobów jak zadowolić kobietę, kobieta od a do z i tym podobne? bo ja nie:P więc sama też nie mam zamiaru czytać o nich i ich potrzebach. wole się po prostu zapytać mojego mena i po sprawie :P
dobry punkt! tez sie zastanawialam, czy faceci czytaja ksiazki, jak uszczesliwic kobiete... zastanawiam sie tez, czy takowe istnieja przeczytalabym chetnie i - jesli nie byloby tam takich "wybrykow" jak z tym palcem w wersji o facetach - podsunelabym ja mojemu malzowi
podobno dla facetow sa ksiazki typu 'jak zaciagnac kobiete do lozka w ciagu godziny' jakby zbior trickow a'la Barney Stinson z "jak poznalem wasza matke" dla singielek moze dobry pomysl, zeby cos takiego poszukac - jak poznamy tricki facetow, to sie nie damy... albo wykorzystamy to dla swojej przyjemnosci
pierwsza ksiazke na temat meskiej psychiki () przeczytalam z ciekawosci, bo kolezanka z pracy zachwalala. druga ksiazka byla tego samego autora. na malzu nie musialam stosowac - jakos przy nim naturalnie mi wychodzi ale niektore porady mozna spokojnie stosowac w pracy, z kumplami - zeby bylo ogolnie "latwiej"
potem temat rzucony byl na wizazu i dorwalam tez jeden z tytulow, ktory padl w dyskusji ("mezczyzna od a do z" wlasnie). znow przeczytalam z ciekawosci i stwierdzam, ze pomyslow tego pana nie da sie zastosowac na kumplach i w pracy tzn sie da, ale nie chce mimo wszystko nie zaszkodzi przeczytac i sie zastanowic nad niektorymi sprawami bo przeciez ten facet chyba wszystkiego z palca nie wyssal
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 09:52   #468
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
A ja się uśmiecham do fajnie wyglądających ludzi Lubię popatrzeć i pokomentować czasami Nie koniecznie w taki negatywny sposób, choć czasem to słów brak patrząc na fryzurę czy makijaż... Aż się chce podejść i pokazać lusterko...
Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość
no to rozumiem jakoś dyskusja w moim odczuciu poszła w tym kierunku, że to normalne komentować atrakcyjność przypadkowych ludzi spotykanych na ulicy.
No tośmy się Fiolka dogadały
To prostuję, nie chodzę po ulicy i nie komentuję wszystkich i wszystkiego dookoła Jeśli ktoś się wyróżnia, to chętnie patrzę i dobre słowo powiem. Jeżeli idzie UFO, to mam podobnie jak Justyna lusterko podstawić Na piękną dziewczynę albo ciekawą (bo piękno nie jedno ma imię ) udało mi się kilka razy zapatrzeć, zwrócić uwagę mojego partnera (nie tylko obecnego męża), z podejściem do i skomplementowaniem włącznie Ostatnio za prześliczne kolczyki akurat
Na dredy reaguję podobnie, z tym, że zawsze walczę z ochota pogłaskania

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
"Gra o tron" to pierwszy tom sagi Pieśń Lodu i Ognia, autorstwa George'a R. R. Martina. Polecam przeczytać najpierw książkę, chociaż serial jest jej bardzo wierny - w końcu sam pisarz został zaproszony do współpracy.
Bardzo dziękuję za informację
Spróbuję namierzyć i przeczytać

Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość
No i ta rada jest kwintesencją, jednak moja zabawa nie może być kosztem kogoś, tak mi się przynajmniej wydaje...
Z tą obojętnością jest tak ze jeden oszaleje jeszcze bardziej a inny stwierdzi ze skoro dziewczyna jest obojętna to znaczy ze delikatnie daje do zrozumienia że to nie to. Bosze z Exem nie stosowałam żadnych gierek, popełniałam połowę opisanych błędów a i tak się na początku wszystko układało...
Bułecka Ci w głowie, w sumie to się nie dziwię. Ja go znam od najmłodszych moich lat bo mieszkałam z nim w jednym domu jak chodził do zakopiańskiej budowlanki
Wiesz co zabawa prawie zawsze jest czyimś kosztem i niestety nie da sie tego uniknąć. Żeby nieporozumień nie było, nie namawiam Cię do grania na emocjach faceta, bardziej chodzi mi o to, żebyś pozwoliła sobie czuć się dobrze - bez martwienia się, czy kolejna randka, to już będzie na poważnie, a co on pomyśli, jeśli ją odwołam. Bardziej chodzi o pewien luz, który większość Panów ma, a większość kobiet niestety nie (taka nasza konstrukcja).

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
mialam chwile zwatpienia, ale upewnilam sie - stanowczo NIE WSZYSCY chca tego typu zabaw cale szczescie (ja bym od razu chciala rozwodu i w sadzie prosilabym, zeby sedzia zakazal mojemu ex zblizac sie do mnie na 100 metrow )

dobry punkt! tez sie zastanawialam, czy faceci czytaja ksiazki, jak uszczesliwic kobiete... zastanawiam sie tez, czy takowe istnieja przeczytalabym chetnie i - jesli nie byloby tam takich "wybrykow" jak z tym palcem w wersji o facetach - podsunelabym ja mojemu malzowi
podobno dla facetow sa ksiazki typu 'jak zaciagnac kobiete do lozka w ciagu godziny' jakby zbior trickow a'la Barney Stinson z "jak poznalem wasza matke" dla singielek moze dobry pomysl, zeby cos takiego poszukac - jak poznamy tricki facetow, to sie nie damy... albo wykorzystamy to dla swojej przyjemnosci
pierwsza ksiazke na temat meskiej psychiki () przeczytalam z ciekawosci, bo kolezanka z pracy zachwalala. druga ksiazka byla tego samego autora. na malzu nie musialam stosowac - jakos przy nim naturalnie mi wychodzi ale niektore porady mozna spokojnie stosowac w pracy, z kumplami - zeby bylo ogolnie "latwiej"
potem temat rzucony byl na wizazu i dorwalam tez jeden z tytulow, ktory padl w dyskusji ("mezczyzna od a do z" wlasnie). znow przeczytalam z ciekawosci i stwierdzam, ze pomyslow tego pana nie da sie zastosowac na kumplach i w pracy tzn sie da, ale nie chce mimo wszystko nie zaszkodzi przeczytac i sie zastanowic nad niektorymi sprawami bo przeciez ten facet chyba wszystkiego z palca nie wyssal
Cloche różni ludzie różne potrzeby Ale nie drążmy tematu co ten Pan i z czego sobie zrobił
Powiem tak, do poradników podchodzę baaaardzo sceptycznie, czasem czytam i oczom nie wierzę, czasami podumam sobie nad tematem. Ach, no i kochane poradniki z Cosmo są dla mnie źródłem nieustającej radości... rada o palcu to mały pikuś w porównaniu z
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 11:10   #469
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
A ja się uśmiecham do fajnie wyglądających ludzi Lubię popatrzeć i pokomentować czasami Nie koniecznie w taki negatywny sposób, choć czasem to słów brak patrząc na fryzurę czy makijaż... Aż się chce podejść i pokazać lusterko...
też tak mam
a moja Młoda jak oczami przewraca nieraz

Siedzimy ostatnio, oglądamy film, przerwa na reklamy oczywiście...... i leci reklama z beckhmamem hmmmmmm.....pierwszy raz ją wtedy widziałam.
ja siedzę, zachwycam się w myslach, mruknęło mi sie ino cicho z zachwytu , a mój stary - patrz jakie ciacho!
Myślałam, że padnę a Mała się zakrztusiła herbatą.

Czyli nie tylko my sie przyglądamy innym kobietom faceci tez czasem rzuca okiem na swą płeć.
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2012-02-07 o 11:12
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-07, 11:10   #470
fiolka85
Wtajemniczenie
 
Avatar fiolka85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 492
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
mialam chwile zwatpienia, ale upewnilam sie - stanowczo NIE WSZYSCY chca tego typu zabaw cale szczescie (ja bym od razu chciala rozwodu i w sadzie prosilabym, zeby sedzia zakazal mojemu ex zblizac sie do mnie na 100 metrow )

zapytałaś tżeta ?
oj tam, nie można nikogo dyskryminować za upodobania seksualne...



Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
No tośmy się Fiolka dogadały
To prostuję, nie chodzę po ulicy i nie komentuję wszystkich i wszystkiego dookoła Jeśli ktoś się wyróżnia, to chętnie patrzę i dobre słowo powiem. Jeżeli idzie UFO, to mam podobnie jak Justyna lusterko podstawić Na piękną dziewczynę albo ciekawą (bo piękno nie jedno ma imię ) udało mi się kilka razy zapatrzeć, zwrócić uwagę mojego partnera (nie tylko obecnego męża), z podejściem do i skomplementowaniem włącznie Ostatnio za prześliczne kolczyki akurat
Na dredy reaguję podobnie, z tym, że zawsze walczę z ochota pogłaskania



Bardzo dziękuję za informację
Spróbuję namierzyć i przeczytać



Wiesz co zabawa prawie zawsze jest czyimś kosztem i niestety nie da sie tego uniknąć. Żeby nieporozumień nie było, nie namawiam Cię do grania na emocjach faceta, bardziej chodzi mi o to, żebyś pozwoliła sobie czuć się dobrze - bez martwienia się, czy kolejna randka, to już będzie na poważnie, a co on pomyśli, jeśli ją odwołam. Bardziej chodzi o pewien luz, który większość Panów ma, a większość kobiet niestety nie (taka nasza konstrukcja).



Cloche różni ludzie różne potrzeby Ale nie drążmy tematu co ten Pan i z czego sobie zrobił
Powiem tak, do poradników podchodzę baaaardzo sceptycznie, czasem czytam i oczom nie wierzę, czasami podumam sobie nad tematem. Ach, no i kochane poradniki z Cosmo są dla mnie źródłem nieustającej radości... rada o palcu to mały pikuś w porównaniu z
Myślę że to idealne podsumowanie

haha przypomniałaś, że bardo dawno nie zaglądałam do takich plotkarskich gazetek i nie czytałam tych bzdur. Też bym się pewnie teraz uśmiała
__________________
"mur nie przeszkadza, dopóki nie zaczniemy walić w niego głową"
fiolka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 11:21   #471
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość
zapytałaś tżeta ?
oj tam, nie można nikogo dyskryminować za upodobania seksualne...
no wiesz, za te skrajne to nawet nieraz trzeba... ale ja wiem, że nie o takich skrajnościach piszesz
Masz rację dyskryminować nie należy. I nie powinno sie też namawiac drugiej osoby do praktyk seksualnych, które jej nie odpowiadająją..... Ja miałam kiedys krótki incydent z takim mocno wyzwolonym i odpadłam....Przerosło mnie.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 12:01   #472
fiolka85
Wtajemniczenie
 
Avatar fiolka85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 492
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

no no nie miałam na myśli dewiacji seksualnych, tylko jakieś upodobania w graniach normy.
chociaż dla niektórych seks przy zapalonym świetle jest juz poza normą.
O to zresztą temat rzeka, chyba jeszcze dłuższy niż obgadywanie Tżetów .

haha no to musiał mieć na prawdę bujną wyobraźnie...niech uszczęśliwia jakąś inną wyzwoloną
__________________
"mur nie przeszkadza, dopóki nie zaczniemy walić w niego głową"
fiolka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 12:12   #473
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość
no no nie miałam na myśli dewiacji seksualnych, tylko jakieś upodobania w graniach normy.
chociaż dla niektórych seks przy zapalonym świetle jest juz poza normą.
O to zresztą temat rzeka, chyba jeszcze dłuższy niż obgadywanie Tżetów .

haha no to musiał mieć na prawdę bujną wyobraźnie...niech uszczęśliwia jakąś inną wyzwoloną
no wiem, tak mi sie tylko nawinęło na myśl przy okazji.
Taaaaa..... wyobraźnia mu pracowała 24/h. Na początku to było fajne ale po jakims czasie się za mocno rozkręcił i niestety nie znalazł u mnie zrozumienia
chociaz jak tak teraz, z perspektywey czasu na to spojrzę, to mogłoby to być interesujące i miałabym co wspominac na stare lata
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 13:40   #474
fiolka85
Wtajemniczenie
 
Avatar fiolka85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 492
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

haha albo by ci skrzywiło psychikę i teraz pisałabyś w zupełnie innym wątku o "testowaniu nowości"
__________________
"mur nie przeszkadza, dopóki nie zaczniemy walić w niego głową"
fiolka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 18:19   #475
seszene
Raczkowanie
 
Avatar seszene
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 75
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość

dobry punkt! tez sie zastanawialam, czy faceci czytaja ksiazki, jak uszczesliwic kobiete... zastanawiam sie tez, czy takowe istnieja przeczytalabym chetnie i - jesli nie byloby tam takich "wybrykow" jak z tym palcem w wersji o facetach - podsunelabym ja mojemu malzowi
podobno dla facetow sa ksiazki typu 'jak zaciagnac kobiete do lozka w ciagu godziny' jakby zbior trickow a'la Barney Stinson z "jak poznalem wasza matke" dla singielek moze dobry pomysl, zeby cos takiego poszukac - jak poznamy tricki facetow, to sie nie damy... albo wykorzystamy to dla swojej przyjemnosci
pierwsza ksiazke na temat meskiej psychiki () przeczytalam z ciekawosci, bo kolezanka z pracy zachwalala. druga ksiazka byla tego samego autora. na malzu nie musialam stosowac - jakos przy nim naturalnie mi wychodzi ale niektore porady mozna spokojnie stosowac w pracy, z kumplami - zeby bylo ogolnie "latwiej"
potem temat rzucony byl na wizazu i dorwalam tez jeden z tytulow, ktory padl w dyskusji ("mezczyzna od a do z" wlasnie). znow przeczytalam z ciekawosci i stwierdzam, ze pomyslow tego pana nie da sie zastosowac na kumplach i w pracy tzn sie da, ale nie chce mimo wszystko nie zaszkodzi przeczytac i sie zastanowic nad niektorymi sprawami bo przeciez ten facet chyba wszystkiego z palca nie wyssal
każdy czyta to co lubi, ja nic przeciwko takim poradnikom nie mam jeśli ma to się do czegoś przydać to czemu nie, chociaż osobiście zamiast tego wolę sobie jakieś fantasy zaaplikować :P


Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Powiem tak, do poradników podchodzę baaaardzo sceptycznie, czasem czytam i oczom nie wierzę, czasami podumam sobie nad tematem. Ach, no i kochane poradniki z Cosmo są dla mnie źródłem nieustającej radości... rada o palcu to mały pikuś w porównaniu z
kocham porady w kosmoooo!!!!!!!!!!!!!!!!! !!! pamiętam jedną owiń jądra faceta w folie aluminiową przyłóż do nich usta i wydawaj niski dzwięk , podobno fale które powodujesz sprawiają mega przyjemność ... nie no widzę swojego tz w folii aluminiowejjjj . ... :P wiecie dziewczyny niedługo walentynki można zafundować taką super zabawe swojemu mężczyznie :P
seszene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 18:42   #476
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez seszene Pokaż wiadomość
kocham porady w kosmoooo!!!!!!!!!!!!!!!!! !!! pamiętam jedną owiń jądra faceta w folie aluminiową przyłóż do nich usta i wydawaj niski dzwięk , podobno fale które powodujesz sprawiają mega przyjemność ... nie no widzę swojego tz w folii aluminiowejjjj . ... :P wiecie dziewczyny niedługo walentynki można zafundować taką super zabawe swojemu mężczyznie :P
Ja się pytam - kto wymyśla takie patenty?

Edytowane przez Melya
Czas edycji: 2012-02-07 o 18:43
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 18:54   #477
fiolka85
Wtajemniczenie
 
Avatar fiolka85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 492
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez seszene Pokaż wiadomość
każdy czyta to co lubi, ja nic przeciwko takim poradnikom nie mam jeśli ma to się do czegoś przydać to czemu nie, chociaż osobiście zamiast tego wolę sobie jakieś fantasy zaaplikować :P




kocham porady w kosmoooo!!!!!!!!!!!!!!!!! !!! pamiętam jedną owiń jądra faceta w folie aluminiową przyłóż do nich usta i wydawaj niski dzwięk , podobno fale które powodujesz sprawiają mega przyjemność ... nie no widzę swojego tz w folii aluminiowejjjj . ... :P wiecie dziewczyny niedługo walentynki można zafundować taką super zabawe swojemu mężczyznie :P


Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Ja się pytam - kto wymyśla takie patenty?
Po tym co napisała Cloche obawiam się że sami faceci
__________________
"mur nie przeszkadza, dopóki nie zaczniemy walić w niego głową"
fiolka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 19:01   #478
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość

Po tym co napisała Cloche obawiam się że sami faceci
No nie wiem, to brzmiało prawie jak tortury. Brakowało mi jeszcze "...na koniec wstawić do piekarnika i czekać aż się zarumienią".
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 20:53   #479
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez seszene Pokaż wiadomość
każdy czyta to co lubi, ja nic przeciwko takim poradnikom nie mam jeśli ma to się do czegoś przydać to czemu nie, chociaż osobiście zamiast tego wolę sobie jakieś fantasy zaaplikować :P




kocham porady w kosmoooo!!!!!!!!!!!!!!!!! !!! pamiętam jedną owiń jądra faceta w folie aluminiową przyłóż do nich usta i wydawaj niski dzwięk , podobno fale które powodujesz sprawiają mega przyjemność ... nie no widzę swojego tz w folii aluminiowejjjj . ... :P wiecie dziewczyny niedługo walentynki można zafundować taką super zabawe swojemu mężczyznie :P
Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
No nie wiem, to brzmiało prawie jak tortury. Brakowało mi jeszcze "...na koniec wstawić do piekarnika i czekać aż się zarumienią".
K to to wymyśla to pół biedy, gorzej kto to robi! Masakra
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 21:53   #480
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Cloche różni ludzie różne potrzeby Ale nie drążmy tematu co ten Pan i z czego sobie zrobił
Powiem tak, do poradników podchodzę baaaardzo sceptycznie, czasem czytam i oczom nie wierzę, czasami podumam sobie nad tematem. Ach, no i kochane poradniki z Cosmo są dla mnie źródłem nieustającej radości... rada o palcu to mały pikuś w porównaniu z
a to opowiadaj! cosmo... czytalam w poczekalni mojego dr rodzinnego... i akurat trafilam na artykul ze stronami internetowymi do "skoku w bok". bylo wyjasnione, co i jak... ranking, ktora dyskretna, ktora najlepsza do spelnienia niecodziennych fantazji oj usmialam sie
Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość
zapytałaś tżeta ?
oj tam, nie można nikogo dyskryminować za upodobania seksualne...
ano spytalam albo raczej: wybadalam grunt po czym przeczytalam mu ten fragment... mine mial wymowna - mianowicie mowila: NIEEEEEEEEEEEEE!!! i potwierdzil mi to slowami (uffffff)
Cytat:
Napisane przez seszene Pokaż wiadomość
kocham porady w kosmoooo!!!!!!!!!!!!!!!!! !!! pamiętam jedną owiń jądra faceta w folie aluminiową przyłóż do nich usta i wydawaj niski dzwięk , podobno fale które powodujesz sprawiają mega przyjemność ... nie no widzę swojego tz w folii aluminiowejjjj . ... :P wiecie dziewczyny niedługo walentynki można zafundować taką super zabawe swojemu mężczyznie :P
haha chyba se cosmo kupie...


---------- Dopisano o 21:53 ---------- Poprzedni post napisano o 21:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
No nie wiem, to brzmiało prawie jak tortury. Brakowało mi jeszcze "...na koniec wstawić do piekarnika i czekać aż się zarumienią".
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:53.