Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :) - Strona 94 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-12-27, 21:41   #2791
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Ale wy macie tempo
W Mario jest zniżka na The Balm, a meteoryty coś 157 kosztują
Na wyprzedażach zawsze duży ruch przecież
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-27, 21:42   #2792
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
Ha! Bo ja taki przyczajony tygrysek jestem, co to czyta, a pisać nie zawsze mu się chce ;-)
To ja muszę potrenować z tym pytonem. Ale zgodzę się z Tobą całkowicie, że pogrubienie ma liche. No ale rozczesuje świetnie!

365 obejrzę zatem, skoro polecasz

A jak się nosi Serge Noire? U mnie Chergui króluje od paru dni. A marzę i o Serge Noire, i Daim Blond....
A to takie kalosze, ukryty smok, przyczajony tygrys

No własnie, rozczesuje i podkręca, wiec mozna mu wybaczyć ze nie pogrubia tak, jakbym chciała i chyba skusze sie kurcze pieczone na ten zestaw

365 to jasny beż niby, bo w świetle lamp sklepowych wyglądał bardziej na szary, ale wiesz, ze te z jesiennej to kamelony - w zalezności od światła

Sergio nosi się wybornie I bardzo długo pachnie, nawet na drugi dzień jeszcze go czuć, a na włosach az do wymycia
Mnie z kolei kusi Ambre Sultan Pewno go kupię na kookai.pl bo tam ostatnio miał przystępna cenę.
Kiedyś chciałam Cherqui, ale potestowałam jeszcze raz i na razie nie, ale może mi sie znowu zmieni
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-27, 21:44   #2793
misyz_m
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 88
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Hej dziewczyny, mam pytanie do tych z okolic śląska. Która sephora jest wg was najlepsza pod względem obsługi? Miałam dziś inne rzeczy do załatwienia w Silesii i tam poszłam, ale jestem taaaka rozczarowana... Miałam kartę podarunkową + ten rabat 30% gwarantował im wręcz, że zostawię tam swoje pieniądze, a panie obsługiwały mnie z wielka łaską (dobieranie koloru podkładu na ręce z komentarzem "proszę sobie popróbować innych":/) i na koniec z niezwykłą dumą pani przy kasie wrzucił mi próbkę ich serum plus krem, których mam już w domu 3 po przedświątecznych zakupach :/ grzecznie poprosiłam o inną, ale oczywiście nic innego nie miała, a o zrobieniu próbki czegokolwiek nawet nie chciała słyszeć :/ Do tej pory preferowałam trzy stawy, ale jest to jednak trochę mniejszy sklep i nie zawsze jest to czego szukam który sklep polecacie jako dobrze zaopatrzony i z miłą kompetentną obsługą?
misyz_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-27, 21:45   #2794
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
Ja bym chciała bombe extremalną, ale mnie nie stać

Bombka extremalna jest boska
Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Ale wy macie tempo
W Mario jest zniżka na The Balm, a meteoryty coś 157 kosztują
Ile zniżki jest na The Balm?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-27, 21:51   #2795
Olafia72
Raczkowanie
 
Avatar Olafia72
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 317
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

"Ech, nie moge teraz przestac o zamontowaniu lampek do zamku Flowerbombkowego i uzywaniu pudla jako lampki wieczorowej ."

James 3stówki za lampkę wieczorową to pikuś

Edytowane przez Olafia72
Czas edycji: 2012-12-27 o 21:53
Olafia72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-27, 21:52   #2796
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez corii Pokaż wiadomość
ile zniżki jest na the balm?
30%


A ja mam ekstremalna bombe na wydaniu i chętnych brak, bo ode mnie to nikt nic nie chce
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu





Edytowane przez pingwin2
Czas edycji: 2012-12-27 o 21:53
pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-27, 21:58   #2797
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Witam poświątecznie
Nie miałam ani czasu, ani netu dopiero teraz nadrobiłam, dużo tego było.
Wyprzedażowy amok

Corii, śliczna ta pomadka Bobbi Brown Oblukam ja przy okazji. Może jutro nawet, bo dostałam kupony z Douglasa, warto je wykorzystac przed Nowym Rokiem Potem odwyk
Zapytam tez o tę promocję BB (przy zakupie 2 - 3 gratis), ale możliwe, że ona tylko w Twoim sklepie.
Ładny ten lakier Inglota Ja ostatnio nie mam czasu i siły na malowanie paznokci

Co do korektorów pod oczy ja bardzo lubię duet Bobbi Brown: korektor (kamuflaż) TEN w kolorze Light to Medium Bisque - kolor dosyc mocno łososiowo-różowy - dobrze kamufluje sińce i cienie pod oczami (a mam je bardzo wyraziste ) + na to korektor TEN Beige - to juz ciemniejszy beż z żółcią, try nadaje nieco rozświetlenia obszarom podocznym + na to puder Pale Yellow z zestawu do utrwalenia.
Pod oczy aplikuję dobry rem regenerujący i wtedy korektory pieknie się wtapiają. U mnie trzymaja się cały dzień, nie wchodzą w zmarszczki poniżej oczu. Absolutnie nie wysuszają. Jedynie na samym początku zbieraja się w załamaniach/liniach na dolnej powiece. Ja po prostu nadmiar usuwam opuszkiem palca (rozcieram) lub patyczkiem kosmetycznym.
Moim zdaniem przy tych korektorach wazne jest, by mieć dobrze dobrane odcienie - wtedy się sprawdza No i jesli faktycznie są cienie, by je maskowac
Ja ja lubie za idealne maskowanie, trwałość, bardzo dobre kolory i za nieprzesuszanie skóry pod oczami.

Elizka, fajne te buty! Podobaja mi sie
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-27, 21:58   #2798
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Olafia72 Pokaż wiadomość
"Ech, nie moge teraz przestac o zamontowaniu lampek do zamku Flowerbombkowego i uzywaniu pudla jako lampki wieczorowej ."

James 3stówki za lampkę wieczorową to pikuś
No niby tak, tylko ze mi nie potrzeba.
Ale wygladalaby super .

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
30%


A ja mam ekstremalna bombe na wydaniu i chętnych brak, bo ode mnie to nikt nic nie chce
Daj to wezme. Tylko, ze Ty nic ode mnie nie chcesz to co ja poradze .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-27, 22:05   #2799
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A to takie kalosze, ukryty smok, przyczajony tygrys

No własnie, rozczesuje i podkręca, wiec mozna mu wybaczyć ze nie pogrubia tak, jakbym chciała i chyba skusze sie kurcze pieczone na ten zestaw

365 to jasny beż niby, bo w świetle lamp sklepowych wyglądał bardziej na szary, ale wiesz, ze te z jesiennej to kamelony - w zalezności od światła

Sergio nosi się wybornie I bardzo długo pachnie, nawet na drugi dzień jeszcze go czuć, a na włosach az do wymycia
Mnie z kolei kusi Ambre Sultan Pewno go kupię na kookai.pl bo tam ostatnio miał przystępna cenę.
Kiedyś chciałam Cherqui, ale potestowałam jeszcze raz i na razie nie, ale może mi sie znowu zmieni
Corii, a Ty na zlotach dziewcząt z "Perfum" bywasz / bywałaś? Tych, co to zwykły mieć miejsce w SSC mówię.
Wlazłam na stronę kookai - same ciuchy tam widzę.

---------- Dopisano o 23:05 ---------- Poprzedni post napisano o 23:03 ----------

Cytat:
Napisane przez misyz_m Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, mam pytanie do tych z okolic śląska. Która sephora jest wg was najlepsza pod względem obsługi? Miałam dziś inne rzeczy do załatwienia w Silesii i tam poszłam, ale jestem taaaka rozczarowana... Miałam kartę podarunkową + ten rabat 30% gwarantował im wręcz, że zostawię tam swoje pieniądze, a panie obsługiwały mnie z wielka łaską (dobieranie koloru podkładu na ręce z komentarzem "proszę sobie popróbować innych":/) i na koniec z niezwykłą dumą pani przy kasie wrzucił mi próbkę ich serum plus krem, których mam już w domu 3 po przedświątecznych zakupach :/ grzecznie poprosiłam o inną, ale oczywiście nic innego nie miała, a o zrobieniu próbki czegokolwiek nawet nie chciała słyszeć :/ Do tej pory preferowałam trzy stawy, ale jest to jednak trochę mniejszy sklep i nie zawsze jest to czego szukam który sklep polecacie jako dobrze zaopatrzony i z miłą kompetentną obsługą?
Bo S. w SCC nie jest fajna, to fakt. Zawsze czuję się tam jak intruz. Osobiście kupuję w Zabrzu i Gliwicach, ale to też z mojego miejsca zamieszkania wynika (choć codziennie w Katowicach z racji pracy jestem). W Mikołowie też mnie miło obsłużono.

Edytowane przez basiao84
Czas edycji: 2012-12-27 o 22:08
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-27, 22:08   #2800
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
30%


A ja mam ekstremalna bombe na wydaniu i chętnych brak, bo ode mnie to nikt nic nie chce
Dzięki Ping

Ja chciałam Twoja Extreme, to pitoliłas ze nic u mnie nie widzisz Dalej kcem i czekam uparcie :P
Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Witam poświątecznie
Nie miałam ani czasu, ani netu dopiero teraz nadrobiłam, dużo tego było.
Wyprzedażowy amok

Corii, śliczna ta pomadka Bobbi Brown Oblukam ja przy okazji. Może jutro nawet, bo dostałam kupony z Douglasa, warto je wykorzystac przed Nowym Rokiem Potem odwyk
Zapytam tez o tę promocję BB (przy zakupie 2 - 3 gratis), ale możliwe, że ona tylko w Twoim sklepie.
Ładny ten lakier Inglota Ja ostatnio nie mam czasu i siły na malowanie paznokci
Milko

Korzystaj póki możesz, bo na odwyku cały styczeń nie bedzię kupowanka

---------- Dopisano o 23:08 ---------- Poprzedni post napisano o 23:05 ----------

Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
Corii, a Ty na zlotach dziewcząt z "Perfum" bywasz / bywałaś? Tych, co to zwykły mieć miejsce w SSC mówię.
Bo S. w SCC nie jest fajna, to fakt. Zawsze czuję się tam jak intruz. Osobiście kupuję w Zabrzu i Gliwicach, ale to też z mojego miejsca zamieszkania wynika (choć codziennie w Katowicach z racji pracy jestem). W Mikołowie też mnie miło obsłużono.
Bo panie w S. w SCC trzeba sobie wytresować Inaczej jest własnie jak jest i sobie w kulki lecą.

Wole mniejsze sephory, gdzie Panie bardzo miłe.
Z kolei obsługę w Dougim w SCC bardzo lubię, sa w porządku.

Basia, gdzie w KTW pracuejsz? W sensie ulica

Zbierałam sie już tam 3 razy na jakiś zlot perfumoholiczej nawiedzonych, raz nawet byłam juz pod scc, ale nie doszłam, sie wystraszyłam

Basiek, bo to www.kokai.pl
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2012-12-27 o 22:09
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-27, 22:18   #2801
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Bo panie w S. w SCC trzeba sobie wytresować Inaczej jest własnie jak jest i sobie w kulki lecą.

Wole mniejsze sephory, gdzie Panie bardzo miłe.
Z kolei obsługę w Dougim w SCC bardzo lubię, sa w porządku.

Basia, gdzie w KTW pracuejsz? W sensie ulica

Zbierałam sie już tam 3 razy na jakiś zlot perfumoholiczej nawiedzonych, raz nawet byłam juz pod scc, ale nie doszłam, sie wystraszyłam

Basiek, bo to www.kokai.pl
Też fakt z tym tresowaniem. Najlepiej bywać w tej samej S., wtedy od progu witają stałą bywalczynię, a i z robieniem próbek nie ma problemu. Z Douglasem w SCC nie mam póki co złych skojarzeń, no ale też nie często tam bywam.

W rejonie kościoła Mariackiego pracuję, na Damrota (ze 12 min. od "rynku" będzie!). A Ty? Może się mijamy co dzień?

Co do zlotów - już myślałam, że może się spotkałyśmy kiedyś w realu! Dawno dawno temu bywałam na perfumach czasem, a zdecydowanie częściej bywała tam moja baaardzo dobra psiapsióła (Kropeczkę kojarzysz?), która mnie kiedyś jako przyzwoitkę na taki zlot zabrała i tak potem jeździłam parokrotnie, najpierw do jakiejś kawiarni, a potem, jak już nas tam z kilogramami pachnących przeróżnie flakonów widzieć nie chcieli, to do Bierhalle.
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-27, 22:23   #2802
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
Też fakt z tym tresowaniem. Najlepiej bywać w tej samej S., wtedy od progu witają stałą bywalczynię, a i z robieniem próbek nie ma problemu. Z Douglasem w SCC nie mam póki co złych skojarzeń, no ale też nie często tam bywam.

W rejonie kościoła Mariackiego pracuję, na Damrota (ze 12 min. od "rynku" będzie!). A Ty? Może się mijamy co dzień?

Co do zlotów - już myślałam, że może się spotkałyśmy kiedyś w realu! Dawno dawno temu bywałam na perfumach czasem, a zdecydowanie częściej bywała tam moja baaardzo dobra psiapsióła (Kropeczkę kojarzysz?), która mnie kiedyś jako przyzwoitkę na taki zlot zabrała i tak potem jeździłam parokrotnie, najpierw do jakiejś kawiarni, a potem, jak już nas tam z kilogramami pachnących przeróżnie flakonów widzieć nie chcieli, to do Bierhalle.
To prawda, ze najlepiej chodzić do jednej

Aaaaa, no to nie mijamy się Ja w sumie rzut beretem koło SCC (okolice byłej huty Baildon)

A to Ty byłas na tych zlotach już, ale fajnie
A kiedy ostatnio?
Piszesz sie jeszcze na jakiś? Bo moze w koncu bym sie przytarabiła, jak byś była
Kropeczka kojarzy mi się jakos, ale nie aż tak abym wiedziała dokładnie
Generalnie siedziałam kiedyś w Scent Barze i byłam na bieżaco ze wszystkimi, ale już dawno mnie tam nie było.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-27, 22:25   #2803
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Korzystaj póki możesz, bo na odwyku cały styczeń nie bedzię kupowanka
No właśnie.... a u mnie to na serio ten odwyk będzie, bo w styczniu/lutym kredytówke do końca spłacić muszę a będzie to jak dla mnie pokaźna sumka. A potem inna praca, przyjemniejsza, kreatywniejsza, ale na początku niedochodowa Bede zuzywać zapasy
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-27, 22:26   #2804
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Ja bardzo lubie Panie z Dauglasa z SSC, w sephorze rzadko tam bywam, bo obsługa taka se nie ze niegrzeczne, ale w porównaniu do radosnych i chętnych Pań z D. to kiepsko wypadają
Tez pracuję w Katowicach
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-27, 22:28   #2805
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
To prawda, ze najlepiej chodzić do jednej

Aaaaa, no to nie mijamy się Ja w sumie rzut beretem koło SCC (okolice byłej huty Baildon)

A to Ty byłas na tych zlotach już, ale fajnie
A kiedy ostatnio?
Piszesz sie jeszcze na jakiś? Bo moze w koncu bym sie przytarabiła, jak byś była
Kropeczka kojarzy mi się jakos, ale nie aż tak abym wiedziała dokładnie
Generalnie siedziałam kiedyś w Scent Barze i byłam na bieżaco ze wszystkimi, ale już dawno mnie tam nie było.
Oj dawno dawno temu byłam, ze dwa lata trzasnęły jak nic - musiałabym się Kropki75 spytać, ona bardziej obeznana i pewnie pamiętać będzie. Odkąd Kropeczka ma takie śliczne małe blond diablątko w domu, czasu na zloty brak, więc i ja nie jeżdżę. Pamiętam (jak przez mgłę) że ostatnio byłyśmy niedługo po urodzeniu Daniela, a przystojniak już ponad 2 latka ma.
A planowane są jakieś zloty wkrótce?
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-27, 22:29   #2806
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
No właśnie.... a u mnie to na serio ten odwyk będzie, bo w styczniu/lutym kredytówke do końca spłacić muszę a będzie to jak dla mnie pokaźna sumka. A potem inna praca, przyjemniejsza, kreatywniejsza, ale na początku niedochodowa Bede zuzywać zapasy
Ja tez powaznie mówie o odwyku ale w lutym muszę na "chwilę" z niego zejść
No to trzymam kciuki na nową pracę
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-27, 22:31   #2807
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja tez powaznie mówie o odwyku ale w lutym muszę na "chwilę" z niego zejść
No to trzymam kciuki na nową pracę
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-27, 22:32   #2808
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
Oj dawno dawno temu byłam, ze dwa lata trzasnęły jak nic - musiałabym się Kropki75 spytać, ona bardziej obeznana i pewnie pamiętać będzie. Odkąd Kropeczka ma takie śliczne małe blond diablątko w domu, czasu na zloty brak, więc i ja nie jeżdżę. Pamiętam (jak przez mgłę) że ostatnio byłyśmy niedługo po urodzeniu Daniela, a przystojniak już ponad 2 latka ma.
A planowane są jakieś zloty wkrótce?
Kurcze, to wtedy własnie tam planowałam się pojawić. Szkoda, ze w końcu nie pojechałam, bo byśmy sie już znały
A wiesz, mam zasubskrybowany wątek ślaskich spotkań i na razie cisza. Ostatnie wpisy sa chyba z jesieni, dziewczyny- Sabbath i reszta sa jakoś zajęte i przełozyly na inny termin póki co.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-27, 22:34   #2809
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
No właśnie.... a u mnie to na serio ten odwyk będzie, bo w styczniu/lutym kredytówke do końca spłacić muszę a będzie to jak dla mnie pokaźna sumka. A potem inna praca, przyjemniejsza, kreatywniejsza, ale na początku niedochodowa Bede zuzywać zapasy
High hive .

Zalozmy watek dla wsparcia: "Promocje w D., S. i M., czyli czego dzis nie kupilam" .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-27, 22:37   #2810
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Kurcze, to wtedy własnie tam planowałam się pojawić. Szkoda, ze w końcu nie pojechałam, bo byśmy sie już znały
A wiesz, mam zasubskrybowany wątek ślaskich spotkań i na razie cisza. Ostatnie wpisy sa chyba z jesieni, dziewczyny- Sabbath i reszta sa jakoś zajęte i przełozyly na inny termin póki co.
To pamiętaj o mnie, jakby coś w temacie ruszyło

---------- Dopisano o 23:37 ---------- Poprzedni post napisano o 23:36 ----------

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;38314085]High hive .

Zalozmy watek dla wsparcia: "Promocje w D., S. i M., czyli czego dzis nie kupilam" .[/QUOTE]
Ja powinnam chyba zablokować sobie dostęp do wizażu, bo mi się tylko chciejki generują. I tak teraz na przykład siedzę i oglądam szminki....
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-27, 22:41   #2811
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
To pamiętaj o mnie, jakby coś w temacie ruszyło

---------- Dopisano o 23:37 ---------- Poprzedni post napisano o 23:36 ----------


Ja powinnam chyba zablokować sobie dostęp do wizażu, bo mi się tylko chciejki generują. I tak teraz na przykład siedzę i oglądam szminki....
Będę pamiętać (podeśle Ci wtedy link do wątku).

E tam zablokować, co to za życie bez wizazu
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-27, 22:44   #2812
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
Ja powinnam chyba zablokować sobie dostęp do wizażu, bo mi się tylko chciejki generują. I tak teraz na przykład siedzę i oglądam szminki....
Ja szminek nie uzywam. Doustnie moge polecic blyszczyki Clinique. Dlugo sie trzymaja, wygladaja niesamowicie naturalnie i nawilzaja.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-27, 22:45   #2813
anes119
Zadomowienie
 
Avatar anes119
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: WROCLOVE
Wiadomości: 1 168
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

wizaz to swoją drogą, a blogi? gdybym wczesniej nie widziała jak wygląda lakier Django, w życiu nie zwróciłabym na niego uwagi, a tak to dziś była idealna okazja, żeby go kupić
http://www.thebeautylookbook.com/201...jade-rose.html
__________________
Bloguję http://www.whitepraline.pl/
anes119 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-27, 22:50   #2814
elizabarbara
Zakorzenienie
 
Avatar elizabarbara
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: far far east ...
Wiadomości: 6 814
GG do elizabarbara
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;38312746]Wydalam w tym miesiacu juz kilka tysiecy. Przeszlam sama siebie . Niedlugo bede najladniej ubrana i umalowana mieszkanka okolic podmostowych. Nie namawiaj mnie do zlego .


Ech, nie moge teraz przestac o zamontowaniu lampek do zamku Flowerbombkowego i uzywaniu pudla jako lampki wieczorowej .

Zal.[/QUOTE]

Powinnas zdecydowanie miec taką lampkę
Ja co prawda nie zdazylam wydac kilku tysięcy, ale miesiąc jeszcze kilka dni ma i jest szansa, ze jak tak dalej pojdzie to bedzie nas juz dwie, pikne Mery pod mostem

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Ja bardzo liczę na to, że się uda, bo nie chciałabym zamawiać na ebayu (nie znoszę czekać tygodniami na przesyłkę, z duszą na ramieniu, czy nie zaginie i czy dojdzie w całości ).
Oj, pewnie sie uda

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ile zniżki jest na The Balm?
Oj Extremalna Bomba jest pieeeeeekna

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
30%


A ja mam ekstremalna bombe na wydaniu i chętnych brak, bo ode mnie to nikt nic nie chce
Oj tam oj tam, ja chce, ale Ty nic ode mnie nie chcesz brac

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Witam poświątecznie
Nie miałam ani czasu, ani netu dopiero teraz nadrobiłam, dużo tego było.
Wyprzedażowy amok

Corii, śliczna ta pomadka Bobbi Brown Oblukam ja przy okazji. Może jutro nawet, bo dostałam kupony z Douglasa, warto je wykorzystac przed Nowym Rokiem Potem odwyk
Zapytam tez o tę promocję BB (przy zakupie 2 - 3 gratis), ale możliwe, że ona tylko w Twoim sklepie.
Ładny ten lakier Inglota Ja ostatnio nie mam czasu i siły na malowanie paznokci

Co do korektorów pod oczy ja bardzo lubię duet Bobbi Brown: korektor (kamuflaż) TEN w kolorze Light to Medium Bisque - kolor dosyc mocno łososiowo-różowy - dobrze kamufluje sińce i cienie pod oczami (a mam je bardzo wyraziste ) + na to korektor TEN Beige - to juz ciemniejszy beż z żółcią, try nadaje nieco rozświetlenia obszarom podocznym + na to puder Pale Yellow z zestawu do utrwalenia.
Pod oczy aplikuję dobry rem regenerujący i wtedy korektory pieknie się wtapiają. U mnie trzymaja się cały dzień, nie wchodzą w zmarszczki poniżej oczu. Absolutnie nie wysuszają. Jedynie na samym początku zbieraja się w załamaniach/liniach na dolnej powiece. Ja po prostu nadmiar usuwam opuszkiem palca (rozcieram) lub patyczkiem kosmetycznym.
Moim zdaniem przy tych korektorach wazne jest, by mieć dobrze dobrane odcienie - wtedy się sprawdza No i jesli faktycznie są cienie, by je maskowac
Ja ja lubie za idealne maskowanie, trwałość, bardzo dobre kolory i za nieprzesuszanie skóry pod oczami.

Elizka, fajne te buty! Podobaja mi sie
Hej Milka Ja nadal sie nei znam na tych korektorach BB, a za komplementa dot butów dziekuje

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;38313538]No niby tak, tylko ze mi nie potrzeba.
Ale wygladalaby super .



Daj to wezme. Tylko, ze Ty nic ode mnie nie chcesz to co ja poradze .[/QUOTE]
Od nikogo zly ping nic nie chce

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
No właśnie.... a u mnie to na serio ten odwyk będzie, bo w styczniu/lutym kredytówke do końca spłacić muszę a będzie to jak dla mnie pokaźna sumka. A potem inna praca, przyjemniejsza, kreatywniejsza, ale na początku niedochodowa Bede zuzywać zapasy
za nowa pracę

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;38314085]High hive .

Zalozmy watek dla wsparcia: "Promocje w D., S. i M., czyli czego dzis nie kupilam" .[/QUOTE]
Pięknie, nazwiemy tak następną część wątku

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Będę pamiętać (podeśle Ci wtedy link do wątku).

E tam zablokować, co to za życie bez wizazu
Otóż to
Chociaz uroczysko nie wlazi na wizaz i na pewno ma wiecej kasy w kieszeni
Musze do niej zadzwonic, ciekawe co porabia
__________________
25.II.2014. Emilka i Natalka
30.X.2012 [*]Aleksander


WYMIANKA
elizabarbara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-27, 22:51   #2815
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez anes119 Pokaż wiadomość
wizaz to swoją drogą, a blogi? gdybym wczesniej nie widziała jak wygląda lakier Django, w życiu nie zwróciłabym na niego uwagi, a tak to dziś była idealna okazja, żeby go kupić
http://www.thebeautylookbook.com/201...jade-rose.html
Tja, ja przez bloga jakiegoś własnie zainglotowałam sie ostatnio lakierowo
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-27, 22:55   #2816
elizabarbara
Zakorzenienie
 
Avatar elizabarbara
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: far far east ...
Wiadomości: 6 814
GG do elizabarbara
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;38314211]Ja szminek nie uzywam. Doustnie moge polecic blyszczyki Clinique. Dlugo sie trzymaja, wygladaja niesamowicie naturalnie i nawilzaja.[/QUOTE]

o tych piszesz?
__________________
25.II.2014. Emilka i Natalka
30.X.2012 [*]Aleksander


WYMIANKA
elizabarbara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-27, 23:05   #2817
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
Nie. O tym.
Chubby Sticki takie se. Moje usta sa bardzo podatne na kolor. Niektore Chubby Sticki byly zbyt mocne. Do tego, choc fajnie sie rozprowadzaja to nawilzenie mizerne. Nie trzymaja sie tez dlugo.

Blyszczole w pedzelku naprawde fajne. Mam jeszcze w tubce i tez ok.

---------- Dopisano o 00:05 ---------- Poprzedni post napisano o 00:03 ----------

Ja ten ostatnio kupilam. Naprawde ladny. Polecam.

edit: z tubkowych mam ten. Najnaturalniejsza czerwien jaka kiedykolwiek widzialam. Cudo. Polecam.

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2012-12-27 o 23:08
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-27, 23:07   #2818
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;38314085]High hive .

Zalozmy watek dla wsparcia: "Promocje w D., S. i M., czyli czego dzis nie kupilam" .[/QUOTE]

idealna nazwa wątku, serio
przynajmniej mogłabym o czymś pisać

Cytat:
Napisane przez anes119 Pokaż wiadomość
wizaz to swoją drogą, a blogi? gdybym wczesniej nie widziała jak wygląda lakier Django, w życiu nie zwróciłabym na niego uwagi, a tak to dziś była idealna okazja, żeby go kupić
http://www.thebeautylookbook.com/201...jade-rose.html
piękne te lakiery, jak to dobrze, że -jeszcze- żal mi tyle kasy na lakier wydać

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
Hej Milka Ja nadal sie nei znam na tych korektorach BB, a za komplementa dot butów dziekuje

za nowa pracę
dziekuję

a korektory - jesli masz duże sińce idź do konsultantki Bobbi Brown, dobierze co trzeba i wyjaśni, jesli nie masz - to sobie daruj
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-27, 23:15   #2819
elizabarbara
Zakorzenienie
 
Avatar elizabarbara
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: far far east ...
Wiadomości: 6 814
GG do elizabarbara
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;38314426]Nie. O tym.
Chubby Sticki takie se. Moje usta sa bardzo podatne na kolor. Niektore Chubby Sticki byly zbyt mocne. Do tego, choc fajnie sie rozprowadzaja to nawilzenie mizerne. Nie trzymaja sie tez dlugo.

Blyszczole w pedzelku naprawde fajne. Mam jeszcze w tubce i tez ok.

---------- Dopisano o 00:05 ---------- Poprzedni post napisano o 00:03 ----------

Ja ten ostatnio kupilam. Naprawde ladny. Polecam.

edit: z tubkowych mam ten. Najnaturalniejsza czerwien jaka kiedykolwiek widzialam. Cudo. Polecam.[/QUOTE]

AA, mam te blyszczyki na wymiance, ale chyba je zabiore, skoro polecasz Sama ich pouzywam

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość


dziekuję

a korektory - jesli masz duże sińce idź do konsultantki Bobbi Brown, dobierze co trzeba i wyjaśni, jesli nie masz - to sobie daruj
Wlasciwie sincow prawie wcale nie mam. Za to zmarszczki dosc spore Pozostane chyba na razie przy rozswietlaczach, one az tak zmarszczek nie podkreslaja

Dobranoc dziewczyny
__________________
25.II.2014. Emilka i Natalka
30.X.2012 [*]Aleksander


WYMIANKA
elizabarbara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-27, 23:27   #2820
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
Wlasciwie sincow prawie wcale nie mam. Za to zmarszczki dosc spore Pozostane chyba na razie przy rozswietlaczach, one az tak zmarszczek nie podkreslaja

Dobranoc dziewczyny
nie no jak nie masz sińców to korektory Bobbi nie dla Ciebie, przynajmniej nie te "kultowe"

dobranoc Elizko
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-02 17:17:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:04.