Co użyć jako "bazę pod puder"? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-08-22, 23:15   #1
Alamm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1

Co użyć jako "bazę pod puder"?


Nie wiem, czy taki temat został juz poruszony na tej stronie, ale w każdym razie nie doszukałam sie go.
Moja cera jest bardzo gładka i zawiera naprawdę śladowe ilości niedoskonałości.
Ma jednak jedna znacząca wadę jaką jest: świecenie się. Postanowiłam sie wsiąść za jej zlikwidowanie, tzn planuje kupić sobie puder mineralny jak najlepszej jakości oraz właśnie tą "bazę" na którą będę mogła ten puder zaaplikować. Chciałabym aby dobrze mi go ona trzymała, noże to byc zarówno jakis dobrze nawilżający krem jak i lekki, najmniej jak to możliwe kryjący krem BB.

PS. Dopiero zaczynam z makijażom może okazać sie ze odpowiedz jest logiczna, ale ja poprostu jeszcze jej nie odkryłam, w takim razie przeprszam za kłopot :P

---------- Dopisano o 22:15 ---------- Poprzedni post napisano o 22:13 ----------

Chciałabym tez aby była ona jak najbardziej zdrowai naturalna, nie chce zniszczyć sobie nią mojej puki co nieskazitelnej cery ((
Alamm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-23, 09:03   #2
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Co użyć jako "bazę pod puder"?

Cytat:
Napisane przez Alamm Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy taki temat został juz poruszony na tej stronie, ale w każdym razie nie doszukałam sie go.
Moja cera jest bardzo gładka i zawiera naprawdę śladowe ilości niedoskonałości.
Ma jednak jedna znacząca wadę jaką jest: świecenie się. Postanowiłam sie wsiąść za jej zlikwidowanie, tzn planuje kupić sobie puder mineralny jak najlepszej jakości oraz właśnie tą "bazę" na którą będę mogła ten puder zaaplikować. Chciałabym aby dobrze mi go ona trzymała, noże to byc zarówno jakis dobrze nawilżający krem jak i lekki, najmniej jak to możliwe kryjący krem BB.

PS. Dopiero zaczynam z makijażom może okazać sie ze odpowiedz jest logiczna, ale ja poprostu jeszcze jej nie odkryłam, w takim razie przeprszam za kłopot :P

---------- Dopisano o 22:15 ---------- Poprzedni post napisano o 22:13 ----------

Chciałabym tez aby była ona jak najbardziej zdrowai naturalna, nie chce zniszczyć sobie nią mojej puki co nieskazitelnej cery ((

rozumiem, że chodzi ci o bazę pod podkład mineralny a nie bazę pod puder?

pod podkład możesz zaaplikować naturalny puder np z amilie minerals z krzemionką (są 3 kolory, ja mam biały i żółty, działanie takie samo, redukuje wydzielanie sebum, wygładza i spłyca optycznie widoczność zmarszczek). choć mam żółty i biały - na twarzy są transparentne.

a z pielęgnacji to może porozglądaj się za kremami sylveco. naturalne składy powinny przypaść ci do gustu. szczególnie lekkiego, ziołowego, kremu brzozowego. nadaje się pod podkład mineralny.
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-24, 08:43   #3
Studenckamodnisia
Raczkowanie
 
Avatar Studenckamodnisia
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 151
GG do Studenckamodnisia
Dot.: Co użyć jako "bazę pod puder"?

Jeśli masz cerę tłustą, to kremy Sylveco nie będą dla Ciebie. U mnie się nie sprawdziły pod makijaż, ale są naprawdę przyjemne jeśli chodzi o działanie. Najlepiej używaj kremów matujących, moim ulubieńcem jest też Idealia do cery mieszanej z VICHY. Zawsze możesz skusić się na bazę matującą w formie płynnej albo też użyć fixera
__________________
2015r. - szansa na nowy początek!

Mój blog http://missmalitv.blogspot.com/
Mój kanał https://www.youtube.com/channel/UCje...DQVAQBxojAXxuA
Polub mnie na Facebooku https://www.facebook.com/missmalitv
Instagram: http://instagram.com/missmalitv
Studenckamodnisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-24, 09:26   #4
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Co użyć jako "bazę pod puder"?

Cytat:
Napisane przez Studenckamodnisia Pokaż wiadomość
Jeśli masz cerę tłustą, to kremy Sylveco nie będą dla Ciebie. U mnie się nie sprawdziły pod makijaż, ale są naprawdę przyjemne jeśli chodzi o działanie. Najlepiej używaj kremów matujących, moim ulubieńcem jest też Idealia do cery mieszanej z VICHY. Zawsze możesz skusić się na bazę matującą w formie płynnej albo też użyć fixera
fakt, ja mam cerę taką, że w większości żadnych niespodzianek, nic się nie dzieje, ale raz na jakiś czas zaatakują mnie wypryski albo świecenie w strefie T.
więc normalna w kierunku delikatnie mieszanej?
z tańszych kremów też mogę polecić TOŁPĘ. Sprawdzała mi się pod makijaż. Zarówno wersja matująca jak i nawilżająca.
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-12, 19:38   #5
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Co użyć jako "bazę pod puder"?

Mam Golden Rose mineral terracotta powder 02 (puder prasowany), na co go nakładać? Krok po kroku - primer, a potem może być krem CC i na to puder mineralny?
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-04, 11:00   #6
Agnieszka2266
Przyczajenie
 
Avatar Agnieszka2266
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6
Dot.: Co użyć jako "bazę pod puder"?

Witaj,

Do cery mieszanej/tłustej ja osobiście używam Vichy Idealia i sprawdza się super.


pozdrawiam
Agnieszka2266 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-04 12:00:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:02.