Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-01-08, 18:58   #751
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Chociaż ja nie jestem z kremami za pan brat to wybrałam sobie właśnie ten, może się czuć wyróżniony i lepiej niech nie marudzi

Super, że i Sylveco ustrzeliłaś

A najlepsze to by było w stacjonarnym, jakbyśmy się wszystkie spotkały i wyrywały sobie koszyki z rąk Jak te baby w Lidlu
Sylveco i make me bio najszybciej znikało.
ja wolałam celować w marki, które już teraz będę niedostępne, bo jakoś wątpię, że ktoś przejmie living nature czy verima

miałam iść wieczorem już spać, ale jakoś tak sie ociągałam i po kąpieli tak sobie mówią "a zajrzę do minejo" i niespodzianka
fajnie, że dostałam cynk o tej wyprzedaży kilka dni temu. tak to bym nic nie wiedziała.
bardzo miło ze strony właścicielki
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-08, 19:30   #752
pozzzziomka
Zakorzenienie
 
Avatar pozzzziomka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 374
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Dowiedzialam sie, ze terminy ok, tylko masc ochronna ma krotki termin
Z platnoscia nie ma problemu, zeby troche pozniej

Dzis zaczelam uzywac 2 rzeczy, wczoraj doszla paczka 100% maslo shea z Botanique i woda rozana z KTC i oba super Maslo zaczelam uzywac na usta, dlonie, lokcie Ale dzis jeszcze dalam na brzuch, rece i nogi Bo mysle, ze to maslo tak zadziala, ze nie bede musiala sie tyle balsamowac
Woda rozana ladnie pachnie i delikatnie tonizuje, nie podraznia ... Ale z dodawaniem olejku manuka, to bede probowac pod koniec jego ilosci
A i uzylam dzis Alun Botanique i fajny jest A probowal ktos go kiefys na tamowanie rany czy gojenie ran? A myslicie ze uzycie alunu moge z czyms innym naturalnym polaczyc? Np przetrzec woda rozana i na to zwilzony krysztal Albo odwrotnie Bo troche nie lubie pezzapachowych rzeczy
I dziala tem Alun
Z Botanique doszedl jeszcze inteligentny peeling z Botanique
I chcialam sie dowiedziec to maslo dac do lodowki? Bo wode i peeling normalnie bede trzymac w lazience Na masle jest inf zeby w chlodnym miejscu
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
pozzzziomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-08, 19:50   #753
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Sylveco i make me bio najszybciej znikało.
ja wolałam celować w marki, które już teraz będę niedostępne, bo jakoś wątpię, że ktoś przejmie living nature czy verima

miałam iść wieczorem już spać, ale jakoś tak sie ociągałam i po kąpieli tak sobie mówią "a zajrzę do minejo" i niespodzianka
fajnie, że dostałam cynk o tej wyprzedaży kilka dni temu. tak to bym nic nie wiedziała.
bardzo miło ze strony właścicielki
Living nature ma jakieś szanse, bo jest bardziej znane, a Verima to nie wiem, ale mnie nie podeszło nic, oprócz kremu do rąk, a miałam 4 rzeczy.

Informacje z pierwszej ręki i super, że się podzieliłaś tym z nami, nie każdy by to zrobił

Cytat:
Napisane przez pozzzziomka Pokaż wiadomość
A i uzylam dzis Alun Botanique i fajny jest A probowal ktos go kiefys na tamowanie rany czy gojenie ran? A myslicie ze uzycie alunu moge z czyms innym naturalnym polaczyc? Np przetrzec woda rozana i na to zwilzony krysztal Albo odwrotnie Bo troche nie lubie pezzapachowych rzeczy
I dziala tem Alun

I chcialam sie dowiedziec to maslo dac do lodowki? Bo wode i peeling normalnie bede trzymac w lazience Na masle jest inf zeby w chlodnym miejscu
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ałun super goi i szybko, np po goleniu, depilacji i wszelkie podrażnienia, sama przetestowałam na sobie i pięknie sobie radzi Możesz jak najbardziej

To lepiej do lodówki, skoro pisze
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-08, 20:27   #754
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Sylveco i make me bio najszybciej znikało.
ja wolałam celować w marki, które już teraz będę niedostępne, bo jakoś wątpię, że ktoś przejmie living nature czy verima

miałam iść wieczorem już spać, ale jakoś tak sie ociągałam i po kąpieli tak sobie mówią "a zajrzę do minejo" i niespodzianka
fajnie, że dostałam cynk o tej wyprzedaży kilka dni temu. tak to bym nic nie wiedziała.
bardzo miło ze strony właścicielki
Bardzo miło to było z Twojej strony, że nie zostawiłaś takiego info dla siebie tylko się podzieliłaś z nami gdyby nie Ty to by nam co lepsze wykupili dziękuję
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-08, 22:17   #755
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Cloche, napisz jak się sprawdza ten cleanser, składowo wygląda na mój typ, ale obeszłam się smakiem, bo mam na razie 3 inne tego rodzaju myjadła.
dopiero raz wyprobowalam... jak dla mnie to bardzo lagodny "czysciciel" po czarnym mydle afrykanskim (ktorego nie kupie ponownie...), ale nie potrafie na razie powiedziec wiecej. buzia gladka i czysta, ale czy nie zacznie pluc jakimis niespodziankami po czasie? hmmm...

ktoras jeszcze pytala o podklad rozswietlajacy - na razie sobie go troche nalozylam tak na probe. myslalam, ze bedzie mi jakas zarowke robil i ze bede uzywac tylko na policzki czy cos, bo z moja tlusta geba to gdzie tu taki glow jeszcze... ale glow byl lekki i taki w sumie ladny. no i dzien w pracy wytrzymalam. nie wiem, musze potestowac dluzej... mialam juz kilka flaszek wersji nieblyszczacej, czyli fluidu mineralnego, i ten rozswietlajacy duzo latwiej sie naklada, ale nie kryje tak jak mineralny... no, ale od czasu zrezygnowania kompletnie z produktow mlecznych mam calkiem ladna gebe wiec trza korzystac!

no i jestem zakochana w kolorze epicurean sparitual (lakier) to taka ciemna, troche rozowa czerwien metallic chociaz po fotce w necie myslalam, ze bedzie to bardziej czysta czerwien. no ale ten roz ja troche lagodzi, wiec mi bardziej to pasi na codzien
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-08, 22:42   #756
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Beeets, wielkie dzięki za info o wyprzedaży

Susabee, krem od Ciebie Elicrisia jest świetny, bardzo mi przypasował.
Czy to ten http://www.mondebio.co.uk/organic-br...0ml/3242.html?

Cloche, dzięki za recenzję, podkład fajnie się zapowiada, napisz jeszcze jak dłużej potestujesz.

Edytowane przez sylwiusaka
Czas edycji: 2015-01-08 o 22:49
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-08, 23:12   #757
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
dopiero raz wyprobowalam... jak dla mnie to bardzo lagodny "czysciciel" po czarnym mydle afrykanskim (ktorego nie kupie ponownie...), ale nie potrafie na razie powiedziec wiecej. buzia gladka i czysta, ale czy nie zacznie pluc jakimis niespodziankami po czasie? hmmm...
Może pluć jak nie będzie porządnie spłukiwany, ja takich kremowych rzeczy używam zawsze na mokro i zawsze ze szmatką i efekt oczyszczenia jest lepszy i nie zapycha.
A mocno nawilża/natłuszcza czy się ładnie wypłukuje ze skóry
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-09, 08:48   #758
pozzzziomka
Zakorzenienie
 
Avatar pozzzziomka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 374
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Bardzo miło to było z Twojej strony, że nie zostawiłaś takiego info dla siebie tylko się podzieliłaś z nami gdyby nie Ty to by nam co lepsze wykupili dziękuję
Dokladnie, Beets Dzieki Tobie mam okazje wiele super rzeczy

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 09:48 ---------- Poprzedni post napisano o 09:39 ----------

Cos mi nie chcialo poprawnie zacyt
Korah, a ten alun na rane to tez zwilzony, tak? Pewnie glupie pyt

A ma znaczenie jaka woda zwilzam? Np temp wody?

Dzis przyjdzie przesylka z Lili Lolo i z kremami do rak i innymi rzeczami bio

Szkoda tylko, ze Intense Crush juz nie bylo Ale potestuje i pozniej sobie utrafie ten kolor
Bo bardzo mi sie spodobal na swatchach A zna ktos moze jakas inna pomadke (nawet nie bio) o takim kolorze, zeby przed zamowieniem IC spr kolor na zywo Nie powinnam juz kupowac pomadek, za duzo ich mam, ale w sumie zuzywam, to ...
A jak z przydatnoscia takich bio-kosmetykow do makijazu Np pomadki z Lili Lolo? Albo tusz, pomadka, podklad zamowione na minejo
Cos po otwarciu np podklad lepiej trzymac w lodowce Albo kremy?

Nie chce, zeby sie popsulo

Co trzymacie w lodowkach?

Maslo shea na razie trzymam na zewnatrz bo to jest nieduze opakowanie

Ale jak pisza o chlodnym miejscu, to lodowka jest na pewno odpowiednim miejscem, bo tam jest zimno, bardzo zimno, a nie chlodno?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
pozzzziomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-09, 15:30   #759
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

anula, korah, pozziomka, sylwiusaka
cieszę się, że się nam udało upolować takie fajne produkty
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-09, 16:22   #760
pozzzziomka
Zakorzenienie
 
Avatar pozzzziomka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 374
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
anula, korah, pozziomka, sylwiusaka
cieszę się, że się nam udało upolować takie fajne produkty
Dzieki Tobie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
pozzzziomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-09, 20:47   #761
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

sylwiusaka, podklad dzisiaj znowu nalozylam, cienka warstwe tak dla lekkiego polysku. grubo i tak nie mam co go nakladac, bo za ciemny dla mnie no i podoba mi sie buzia. jeszcze tylko odczekac, jak z niespodziankami bedzie...
Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Może pluć jak nie będzie porządnie spłukiwany, ja takich kremowych rzeczy używam zawsze na mokro i zawsze ze szmatką i efekt oczyszczenia jest lepszy i nie zapycha.
A mocno nawilża/natłuszcza czy się ładnie wypłukuje ze skóry
wyplukuje sie bardzo dobrze ze skory. nie jest ona taka tepa jak po mydle, ale nie ma tez na niej absolutnie zadnej warstwy. tez mysle, ze przy dobrym uzyciu nie powinno byc problemow
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-09, 22:54   #762
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Dziewczyny, normalnie zdarza mi się to pierwszy raz od chyba 5 lat, pokończyły mi się rzeczy do twarzy i nie mam żadnego zapasu Pędem muszę jutro coś kupić, pewnie serum kolejne Alterry, ale też aloes, jakiś tonik. Takie mam pustki, że sama jestem w szoku, jak mogłam się tak zagapić. Dobrze, że zamówiłam te rzeczy w minejo, a tak się zapierałam, bo myślałam, że przecież mam aż nadto, a tu zonk, potrzebuję czegoś na już.

Cytat:
Napisane przez pozzzziomka Pokaż wiadomość
Korah, a ten alun na rane to tez zwilzony, tak? Pewnie glupie pyt

A ma znaczenie jaka woda zwilzam? Np temp wody?

A jak z przydatnoscia takich bio-kosmetykow do makijazu Np pomadki z Lili Lolo? Albo tusz, pomadka, podklad zamowione na minejo
Cos po otwarciu np podklad lepiej trzymac w lodowce Albo kremy?

Nie chce, zeby sie popsulo

Co trzymacie w lodowkach?

Maslo shea na razie trzymam na zewnatrz bo to jest nieduze opakowanie

Ale jak pisza o chlodnym miejscu, to lodowka jest na pewno odpowiednim miejscem, bo tam jest zimno, bardzo zimno, a nie chlodno?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ałun na mokro temp normalna, nie ciepła.

Bio makijażówkę będziesz mieć opisaną na opakowaniu, jak długo przechowywać, raczej nie będzie konieczności w warunkach chłodniczych, no chyba że masz upał w domu.

Ja w lodówce trzymam obecnie kolagen, żel hialuronowy, kwas migdałowy i sok z granatu.

Lodówka jest idealnym miejscem, jeśli pisze, żeby w chłodnym, no chyba, że masz jakieś inne chłodne miejsce, np u mnie na strychu i w garażu Zimą też są warunki chłodnicze.

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
wyplukuje sie bardzo dobrze ze skory. nie jest ona taka tepa jak po mydle, ale nie ma tez na niej absolutnie zadnej warstwy. tez mysle, ze przy dobrym uzyciu nie powinno byc problemow
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-10, 08:59   #763
pozzzziomka
Zakorzenienie
 
Avatar pozzzziomka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 374
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Odebralam wczoraj paczuszke z xperfume gdzie oprocz perfum doszly kremy do rak bio, bio dezodorant, olej kokosowy 100% bio i takie podwojne cos z Diet Estetic do mycia twarzy i jako maseczka
I nie wiem czy pisalam doszly wczoraj rzeczy z Lili Lolo
A jak z kosmetykami greckiej firmy Korres i paletkami Sleeka Wiem, ze nie sa bio w 100% A moglby mi ktos tak mniej wiecej okreslic stopien bio Korres, Sleeka i Tolpa?
A Green Farmacy?
Bo o Tolpa i Korres czyt ze ida w znacznym stopniu w str eko Ale nie zawsze jest to idealnie
A cienie Sleeka sa chyba czesciowo mineralne
Bo ja jeszcze nie znam wszystkiego tak od podszewki
Wiem ze rezygnuja z wielu sztucznych rzeczy
Ze pudry Korres bez talku
Czego przede wszystkim trzeba unikac - talk, parabeny, silikony
Chyba powinnam zamiast kupowac jak w transie - poczyt o skladnikach
Troche wiem, troche poczyt, ale jeszcze duzo przede mna
Ale poki co staram sie wybierac znane bio firmy, sprawdzone


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
pozzzziomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-10, 14:27   #764
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Wycofują moje ukochane serum Alterry Cena na do widzenia 8 zł, udało mi się kupić ostatnie 2 sztuki.


Cytat:
Napisane przez pozzzziomka Pokaż wiadomość
Odebralam wczoraj paczuszke z xperfume gdzie oprocz perfum doszly kremy do rak bio, bio dezodorant, olej kokosowy 100% bio i takie podwojne cos z Diet Estetic do mycia twarzy i jako maseczka
I nie wiem czy pisalam doszly wczoraj rzeczy z Lili Lolo
A jak z kosmetykami greckiej firmy Korres i paletkami Sleeka Wiem, ze nie sa bio w 100% A moglby mi ktos tak mniej wiecej okreslic stopien bio Korres, Sleeka i Tolpa?
A Green Farmacy?
Bo o Tolpa i Korres czyt ze ida w znacznym stopniu w str eko Ale nie zawsze jest to idealnie
A cienie Sleeka sa chyba czesciowo mineralne
Bo ja jeszcze nie znam wszystkiego tak od podszewki
Wiem ze rezygnuja z wielu sztucznych rzeczy
Ze pudry Korres bez talku
Czego przede wszystkim trzeba unikac - talk, parabeny, silikony
Chyba powinnam zamiast kupowac jak w transie - poczyt o skladnikach
Troche wiem, troche poczyt, ale jeszcze duzo przede mna
Ale poki co staram sie wybierac znane bio firmy, sprawdzone


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Marki, które wymieniasz, korres jest w miarę naturalny, ale nie wszystko, musiałabyś znać się na składnikach. Tołpa ma pojedyńcze produkty o naprawdę fajnych składach, Green Pharmacy takie sobie, Sleek nie wiem. Zerknij na link w moim podpisie, tam jest lista składników, które nie powinny się znaleźć w naturalnych kosmetykach. Na stronie tołpy wiem, że są podane składy, tzn zdjęcia etykiet.
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2015-01-10 o 14:32
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-10, 14:38   #765
pozzzziomka
Zakorzenienie
 
Avatar pozzzziomka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 374
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Poczytam
A co to za serum?

A znacie jakies dobre preparaty do cery mieszanej, ale wrazliwej, sklonnej do podraznien, zaczerwien Bo cos mnie ost duzo rzeczy uczula
Przede wszystkim chyba plyn do demakijazu

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
pozzzziomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-10, 14:43   #766
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez pozzzziomka Pokaż wiadomość
Poczytam
A co to za serum?

A znacie jakies dobre preparaty do cery mieszanej, ale wrazliwej, sklonnej do podraznien, zaczerwien Bo cos mnie ost duzo rzeczy uczula
Przede wszystkim chyba plyn do demakijazu

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Serum z orchideą do cery dojrzałej, ma konsystencję żelową, świetne dla cery tłustej trądzikowej, jest leciutkie, przezroczyste, ale pięknie nawilża i do tego jest/było tanie. Takie kosmetyki cenowo stoją bardzo wysoko, ten zapełniał niszę.

Kremów jest wiele, szukaj takich bez alkoholu i olejków eterycznych typu linalolol, citronelol, geraniol, eugenol itp
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-10, 14:44   #767
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Wlasnie ktore serum?
Ja sobie chwale serum z owocem granatu. bardzo ladnie nawilza jak wlasnej roboty serum z HA. Myslalam, ze moze byc ciut gorzej, mimo ze Alterra tez zawiera HA, a tu taka niespodzianka. tylko zapach mi nie potrzebny, ale poki co krzywdy nie robi, to uzywam.

edit. widze ze sie spoznilam z pytaniem.

Orchidee mowisz wycofuja? Ja tesknie za seria rozana. Pamietam jak ok 10 lat temu poznalam Alterra to mieli swietny tonik rozany, bez alkoholu, super byl. jeszcze kupilam , tylko nie wiem co to bylo, czy to tez serum bylo czy jak. Mialo dozownik jak niektore kremy, ale mialo by czyms lekkim, a jednak kremowy produkt wylazil. ten mi sie juz tak nie podobal, troche mnie zaklejal, jak niektore tanie kremy naturalne. Mialam wrazenie foli na pysku. Tonik mi sie skonczyl i chcialam ponownie zakupic i zonk, roza zniknela, a pojawila sie w jej miejsce orchidea. ta pierwsza byla calkiem ok, choc zapach nie moj, pozniej sklad zmienili i juz mi sie przestal ten tonik podobac. POzniej znow stwrzyli rozana seria, ale tonik mial alkohol, wiec wywnioskowalam, ze z tym starym to on nic wspolnego nie ma poza roza i balam sie kupic. Wogole ja wtedy mialam taki okres, ze mi tanie kosmetyki naturalne robily kuku. Jak mi ta pierwsza seria rozana wycofali, to przesiadlam sie na alverde i pialam z zachwytu, az i tam sklady pozmieniali i sie zachwyt skonczyl.
teraz podoba mi sie to serum z owocem granatu i tylko patrzec jak cos pomieszaja i przestanie byc takie fajne.

Edytowane przez 201608040942
Czas edycji: 2015-01-10 o 14:49
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-10, 14:51   #768
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Wlasnie ktore serum?
Ja sobie chwale serum z owocem granatu. bardzo ladnie nawilza jak wlasnej roboty serum z HA. Myslalam, ze moze byc ciut gorzej, mimo ze Alterra tez zawiera HA, a tu taka niespodzianka. tylko zapach mi nie potrzebny, ale poki co krzywdy nie robi, to uzywam.
Wyprzedziłam Twoje pytanie, patrz powyżej To z granatem ma już chyba konsystencję białą, mam rację Na razie nie jest dostępne w Polsce

---------- Dopisano o 15:51 ---------- Poprzedni post napisano o 15:46 ----------

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Orchidee mowisz wycofuja? Ja tesknie za seria rozana. Pamietam jak ok 10 lat temu poznalam Alterra to mieli swietny tonik rozany, bez alkoholu, super byl. jeszcze kupilam , tylko nie wiem co to bylo, czy to tez serum bylo czy jak. Mialo dozownik jak niektore kremy, ale mialo by czyms lekkim, a jednak kremowy produkt wylazil. ten mi sie juz tak nie podobal, troche mnie zaklejal, jak niektore tanie kremy naturalne. Mialam wrazenie foli na pysku. Tonik mi sie skonczyl i chcialam ponownie zakupic i zonk, roza zniknela, a pojawila sie w jej miejsce orchidea. ta pierwsza byla calkiem ok, choc zapach nie moj, pozniej sklad zmienili i juz mi sie przestal ten tonik podobac. POzniej znow stwrzyli rozana seria, ale tonik mial alkohol, wiec wywnioskowalam, ze z tym starym to on nic wspolnego nie ma poza roza i balam sie kupic. Wogole ja wtedy mialam taki okres, ze mi tanie kosmetyki naturalne robily kuku. Jak mi ta pierwsza seria rozana wycofali, to przesiadlam sie na alverde i pialam z zachwytu, az i tam sklady pozmieniali i sie zachwyt skonczyl.
teraz podoba mi sie to serum z owocem granatu i tylko patrzec jak cos pomieszaja i przestanie byc takie fajne.
Pamiętam że była ta seria różana, ale krótko u nas i nie zdążyłam się załapać, kupiłam wtedy tonik z orchideą bo myślałam że to róża, dopiero w domu doczytałam, że nie
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-10, 16:19   #769
macka
Zadomowienie
 
Avatar macka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 468
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Wycofują moje ukochane serum Alterry Cena na do widzenia 8 zł, udało mi się kupić ostatnie 2 sztuki.
W jakim opakowaniu? Szklanym czy plastikowym? Bo ją do tej pory widziałam tylko plastikowe, a ostatnio widziałam w szklanym. Może to tylko zmiana opakowania?
macka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-10, 16:25   #770
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

a u nas tego serum nie wycofuja... to o co kaman???
jest u nas to z orchidea normalne i jeszcze jakas wersja rozjasniajaca przeciwko przebarwieniom. a z granatem jest serum i olejek. ale jaka konsystencje to serum ma to juz nie wiem. i jeszcze jakies z serii hydro serum tez jest... sporo tego, no i niejedno kusi
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-10, 16:32   #771
pozzzziomka
Zakorzenienie
 
Avatar pozzzziomka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 374
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

A te rzeczy Alterry sa 100% bio?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
pozzzziomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-10, 16:36   #772
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez macka Pokaż wiadomość
W jakim opakowaniu? Szklanym czy plastikowym? Bo ją do tej pory widziałam tylko plastikowe, a ostatnio widziałam w szklanym. Może to tylko zmiana opakowania?
Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
a u nas tego serum nie wycofuja... to o co kaman???
jest u nas to z orchidea normalne i jeszcze jakas wersja rozjasniajaca przeciwko przebarwieniom. a z granatem jest serum i olejek. ale jaka konsystencje to serum ma to juz nie wiem. i jeszcze jakies z serii hydro serum tez jest... sporo tego, no i niejedno kusi
Dajecie nadzieję dziewczyny, kupiłam w plastiku, ale wcześniej było w szklanych i jak zmieniali na plastikowe, to nie pisało "cena na do widzenia" Możliwe, że wróci znowu szklane op., ale przy kasie pytałam to pani mi powiedziała tylko, że wycofują

---------- Dopisano o 17:36 ---------- Poprzedni post napisano o 17:34 ----------

Cytat:
Napisane przez pozzzziomka Pokaż wiadomość
A te rzeczy Alterry sa 100% bio?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
może nie 100% ale mają BDIH, więc brak szkodliwych substancji.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-10, 16:44   #773
pozzzziomka
Zakorzenienie
 
Avatar pozzzziomka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 374
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

A co to BDiH? To za 2tyg ide sie rozejrzec do rosmanna



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
pozzzziomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-10, 17:21   #774
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

przyjedzie do mnie jeszcze z minejo living nature extra hydrating toning gel
ponoć jest super. niby to tonik, ale w formie żelu. zachwalany
http://www.makemeupmandy.com/living-nature-giveaway/
i jeszcze dobrałam krem na noc, bo też ponoć super gęsty

korah, jak będę jutro w rossmanie, to zajrzę dla ciebie za tym serum
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-10, 17:34   #775
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez pozzzziomka Pokaż wiadomość
A co to BDiH? To za 2tyg ide sie rozejrzec do rosmanna



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
To certyfikat naturalności cieszący się zaufaniem.

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
przyjedzie do mnie jeszcze z minejo living nature extra hydrating toning gel
ponoć jest super. niby to tonik, ale w formie żelu. zachwalany
http://www.makemeupmandy.com/living-nature-giveaway/
i jeszcze dobrałam krem na noc, bo też ponoć super gęsty

korah, jak będę jutro w rossmanie, to zajrzę dla ciebie za tym serum
Nad tym tonikiem też się zastanawiałam, ale stanęło na maseczce żelowej.

Kochana zerknij tylko, jakie ma opakowanie czy szklane czy plastik i czy są jakieś znaczki, że wycofują. Ale nie kupuj dla mnie, bo wzięłam 2 sztuki, a mogę nie zdążyć więcej zużyć przed terminem ważności
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-10, 17:48   #776
pozzzziomka
Zakorzenienie
 
Avatar pozzzziomka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 374
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

A to serum nadaje sie dla 26latki? Bo naszlo mnie na uzywanie jakiegos serum

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
pozzzziomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-10, 17:54   #777
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez pozzzziomka Pokaż wiadomość
A to serum nadaje sie dla 26latki? Bo naszlo mnie na uzywanie jakiegos serum

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Nie mogę zagwarantować, że się nada, to serum ma dużo negatywnych opinii, ale wszystkim, którym poleciłam, którzy mają problemy z wypryskami stosując zwykłe kremy to serum się spodobało. Dla mnie jest jak wybawienie i za tę cenę uważam ze warto spróbować, no chyba że masz dużą nadwrażliwość na alkohol w składach.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-10, 17:55   #778
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Wyprzedziłam Twoje pytanie, patrz powyżej To z granatem ma już chyba konsystencję białą, mam rację Na razie nie jest dostępne w Polsce

---------- Dopisano o 15:51 ---------- Poprzedni post napisano o 15:46 ----------



Pamiętam że była ta seria różana, ale krótko u nas i nie zdążyłam się załapać, kupiłam wtedy tonik z orchideą bo myślałam że to róża, dopiero w domu doczytałam, że nie
KOnsystencja jest taka jak bys sobie sama zel hyaluronowy zrobila. To serum jest takie przejzystobiale, bardzo dobrze nawilza, naprawde jak mojej wlasnej roboty zel z HA.

Ty to pewnie piszesz to tej drugiej rozy. Ja bym chciala zeby ta pierwsza seria wrocila, a dokladniej tonik i jeszcze zel pod prysznic brzoskwiniowy. Wtedy byly te zele w tubkach i slabo sie pienily. ten byl bardzo gesty, wogole sie pienic nie chcial. ja go dodawalam do kapieli, taki glutek gesty wylazil z tubki i ja reka go rozprowadzalam w wodzie. Duzo nie trzeba bylo, a woda robila sie taka miekka i skora byla odzywiona i ten zapach. Nie umialam tego kremu uzywac jako zelu pod prysznic, ale jako dodatek do kapieli... cudny byl. Ba niemieckim forum plakalam z niemkami, ze nam go wycofali i za starym toniku rozanym tez wiekszosc z nas plakala.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-10, 18:06   #779
pozzzziomka
Zakorzenienie
 
Avatar pozzzziomka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 374
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Nie mogę zagwarantować, że się nada, to serum ma dużo negatywnych opinii, ale wszystkim, którym poleciłam, którzy mają problemy z wypryskami stosując zwykłe kremy to serum się spodobało. Dla mnie jest jak wybawienie i za tę cenę uważam ze warto spróbować, no chyba że masz dużą nadwrażliwość na alkohol w składach.
Oj mam Ost mnie nawet podraznia moj plyn micelarny, ktory nigdy tego nie robil

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
pozzzziomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-10, 18:32   #780
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość

Nad tym tonikiem też się zastanawiałam, ale stanęło na maseczce żelowej.

Kochana zerknij tylko, jakie ma opakowanie czy szklane czy plastik i czy są jakieś znaczki, że wycofują. Ale nie kupuj dla mnie, bo wzięłam 2 sztuki, a mogę nie zdążyć więcej zużyć przed terminem ważności
maseczka też wygląda fajnie
http://beautygeekuk.com/2012/03/livi...-gel-mask.html

jeszcze chciałam dobrać mleczko, bo jest bardzo kremowe i gęste oraz tą maskę
http://pinkpoppolkadot.blogspot.com/...cleansing.html
ale już wykupili

jednak mimo wszystko bardzo jestem zadowolona. obkupiłam się strasznie
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-28 17:52:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:04.