Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-01-30, 20:20   #1021
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX


Ale ten ostatni na patyczki fajny Chyba tez zamówie, bo wkurza mnei ciągłe otwieranie pudełka.
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-30, 20:29   #1022
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 989
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez Angel_007 Pokaż wiadomość
Na żywo wygląda jeszcze ładniej niż na zdjęciach [COLOR="Silver"]




Wczoraj popełniłam jeszcze jedno zamówienie z kodem 20% na stronie internetowej, ale to się już pochwalę jak dojdzie

Użyłam dziś pianki do mycia z EL z mini zamówienia i tego serum z dziś, i właśnie się chyba zakochałam w tych produktach Mam taką super gładką skórę po tym, zresztą miesiąc używania Luny Mini tez robi swoje.
Mogę oficjalnie stwierdzić, że to jeden z najlepszy zakupów minionego roku

Ja tez mam pianke z EL ale jeszcze nie uzywalam jej. Za to ta pianka i maska w jednym sa ok, ale nie warte tylu pieniedzy.




Cytat:
Napisane przez 11misiu11 Pokaż wiadomość
Nie bede udawac ze nadrobilam o 9 mam egzamin a jestem w ciemnej d... kto wymysla egzamin w sobote na dziennych studiach. Sorki za marudzenie ale mam juz dość.






Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Moje styczniowe denko Lutowe będzie lepsze,obiecuję
U mnie w denku styczniowym 11 produktow, w tym jeden tusz do rzes i pomadka i 4 probki. Jestem zadowolona i dalej denkuje, wczoraj otworzylam nowy peeling.
A co do tych pojemnikow akrylowych, to ja mam 4. Dwa zza granicy, bo tam maja czesto w drogeriach, i dwa z biedronki. Jeden czarny, z dosc duzymi przegrodkami idealny do przechowywania makijazu na codzien, a drugi do patyczkow i platkow kosmetycznych. Jak dla mnie wszysykie maja ta sama jakosc, i zapewne sa z chin i wg. Mnie wszystkie sa takie same.
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-30, 20:46   #1023
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
To znaczy jem to, na co mam ochotę- po prostu idę do któregoś z miejsc w pobliżu biura i wybieram, co chcę. I są to normalne posiłki- zupa i na drugie warzywa z rybą najczęściej. Żadnego syfu nie jadam, nie jadam nawet mięsa poza rybami i owocami morza. Nie pamiętam kiedy jadłam ziemniaki, pieczywo może z 2 razy w tygodniu. Nie jem po 19 i nie gotuję prawie wcale, bo nie mam kiedy. Jedyne, co w domu robię, to wyciskam sok z warzyw/ owoców. Nie jestem gruba, nie mam nadwagi, ale coś tam się na biodrach odłożyło i niedobrze mi z tym.
To masz trochę tak jak ja, tylko ja sama gotuje bo okazało się, że nie mogę pszenicy. W ramach aktywności fizycznej kupiłam orbitrek i od stycznia (z małą przerwą na okres bo wtedy nie jestem w stanie się ruszyć...) co 2 zień "biegnę: 7-10km. Mieszkam na wsi, siłownię mam daleko, a po lasach nie chce mi się gonić, więc jest to dobra opcja. Po miesiącu już czuję różnicę. Może też przemyśl zakup takiego urządzenia. Jeśli pracujesz tyle godzin, to pewnie nie chce Ci się już nigdzie łazić (mnie by się nie chciało) Fakt, że ono stoi i na mnie "patrzy z wyrzutem" jest motywujący.
Dzisiaj podczas oglądania filmu orbitrek+ćwiczenia i 900 kcal poszło

Własnie, Korinko jak tam Twój orbitrek? Coś kojarzę, ze też miałaś ćwiczyć?
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-30, 21:01   #1024
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Korinka chyba robi sama?
Co ile musisz robić paznokcie?

---------- Dopisano o 19:07 ---------- Poprzedni post napisano o 19:05 ----------



Jaka to pomadka?
Pomadka Kiss Kiss numerek 303





Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Dziewczyny,
publicznie (tutaj na wątku) wywiesiłam moje postanowienia noworoczne, więc trzeba je spełnić. Denkuję, mniej wydaję, zaprzyjaźniam się z marką Origins, zrobiłam porządek w szafie no i był jeszcze jeden punkt... zrzucić trochę dupska.

No i ponieważ dzisiaj jest 30 stycznia, od sylwestra byłam już trzydzieści razy na diecie i trzydzieści razy ją rzucałam. Młodsza nie będę, kiedy mam być zadowolona ze swojego wyglądu, jak nie teraz

No ale coś muszę ze sobą zrobić. Tyle, że mam pracę przy biurku, pracuję po 12-14 h/ dobę, nie mam szans na bieżące gotowanie więc jem obiady w pracy (żadne fast foody) i nie bardzo mam motywację do ćwiczeń. Moją słabością są słodycze. Nie mam dużo do zrzucenia- przy moim wzroście (1,65) nawet 3 kg robią wizualną różnicę. Chciałabym stracić 6-8 kg. No i nie wiem- macie jakieś doświadczenia? Jestem w stanie już nawet wypróbować dietę cateringową (ma ktoś jakieś doświadczenia?). Niby waham się, czy kliknąć na próbę na 2 tygodnie za 500 zł, a w S. takie 500 zł zostawiam dla polepszenia humoru bez mrugnięcia okiem
Ja znam tylko dwie metody na schudniecie, dwie różne osoby. Jedna to jazda na rolkach i codziennie godzinny szybki spacer (bo z psem), druga metoda to codziennie basen (1.5 godziny) razem z dietą kopenhaska.. i teraz zrozumcie, ze ja nie mialam potrzeby nigdy sie odchudzać, ale to są jedyne metody jakie zadziałały u dwu grubasow.. jak chcesz cos wiecej wiedzieć to mogę sie podzielić informacjami w wiadomosci prywatnej, dodam tylko, ze ta druga metoda przyniosła efekt 30kg.. A pierwsza nie wiem, bo to bylo bez ważenia..

To nie jest tak, ze nie da się, tylko trzeba wiedzieć jak...

---------- Dopisano o 21:01 ---------- Poprzedni post napisano o 20:57 ----------

Gratulacje denek
Never super paznokcie, ja nigdy nie mialam robionych ale czasami bym chciała

Co do pojemników i szufladek to widziałam też kiedyś kiedyś w tkmaxie ale teraz sie obrazilam na ten sklep wiec nie wiem czy mają
Planuje sama sobie zrobic takie szufladki moze z drewna albo kartonu
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-30, 21:01   #1025
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Tak na całą
To daje do myślenia, że może jednak go chcę jako zastępstwo nieodżałowanym meteorytów prasowanych, których nie miałam gdzie zmacać i w końcu nie kupiłam...

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Tak Raz mówią, że to puder, raz, że rozświetlacz. Ja nakładam na całą twarz, krzywdy tym nie idzie sobie zrobić
A co pisze na produkcie puder czy rozświetlacz?

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
Pomadka Kiss Kiss numerek 303
Ja bym brała
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-30, 21:02   #1026
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
Pomadka Kiss Kiss numerek 303







Ja znam tylko dwie metody na schudniecie, dwie różne osoby. Jedna to jazda na rolkach i codziennie godzinny szybki spacer (bo z psem), druga metoda to codziennie basen (1.5 godziny) razem z dietą kopenhaska.. i teraz zrozumcie, ze ja nie mialam potrzeby nigdy sie odchudzać, ale to są jedyne metody jakie zadziałały u dwu grubasow.. jak chcesz cos wiecej wiedzieć to mogę sie podzielić informacjami w wiadomosci prywatnej, dodam tylko, ze ta druga metoda przyniosła efekt 30kg.. A pierwsza nie wiem, bo to bylo bez ważenia..

To nie jest tak, ze nie da się, tylko trzeba wiedzieć jak...
O kurna, dieta kopenhaska i 1,5 h basenu :conf used: o jeżu, czy ten ktoś jeszcze żyje?
Czas chyba pogodzić się z basenem i tyle nie ma, że boli.

Never, robiłaś kiedyś rozbiórką La Cautiva, możesz powiedzieć, jak się sprawdził? Gusty mamy podobne i chyba podobnie nasze skóry się zachowują
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-30, 21:04   #1027
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 677
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
To daje do myślenia, że może jednak go chcę jako zastępstwo nieodżałowanym meteorytów prasowanych, których nie miałam gdzie zmacać i w końcu nie kupiłam...



A co pisze na produkcie puder czy rozświetlacz?



Ja bym brała
Poudre lumiere originelle soft powder radiance enhancer
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-30, 21:05   #1028
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Powiem Ci szczerze, że jakoś nawet uwagi na to nie zwróciłam . Mnie tam się mega podobaja, robię u tej dziewczyny od 4 lat, płacę 70 zł za zalożenie i mam żel plus hybryde, to nie są moje naturalne, a żeli sama se nie zrobię
No fakt z zelami może być problem, ale same hybrydy nie mogą być? Nie wiem może i się czepiam ale wg mnie jak się płaci to wszystko powinno być staranne, ale najważniejsze że tobie się podoba i Ci te nie dociagniecia nie przeszkadzają




Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Korinka chyba robi sama?
Co ile musisz robić paznokcie?

---------- Dopisano o 19:07 ---------- Poprzedni post napisano o 19:05 ----------



Jaka to pomadka?

korinka chyba hybrydy tylko robi, zresztą ja sobie też sama zaczynam robić :Ehem:




Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Jakby ktoś się zastanawiał nad matową pomadką w płynie MACa z nowej kolekcji (Retro Matte Liquid Lipcolour), to stwierdzam, że bardzo fajna, ale dziwna formuła
https://www.douglas.pl/douglas/Makij...000077968.html

Mam Tailored to Tease, taki noszalny fiolet. Nigdy nie miałam takiego koloru, jest super.
Użyłam bonu, dostałam próbkę kremu do rąk Douglasa (hurrra).
Kusił mnie ten kolor właśnie ale jakoś nie lubię tej idei pomadek płynnych. Nie sięgam po to odruchowo poprostu mimo że zazwyczaj bardzo dobra jakość mają.









Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Ale ten ostatni na patyczki fajny Chyba tez zamówie, bo wkurza mnei ciągłe otwieranie pudełka.
Jeszcze na waciki podobny za mniej niż 5$ znalazłam, ale w sumie ja wolę te duże waciki to by mi się nie zmieściły.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-30, 21:05   #1029
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-30, 21:05   #1030
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
O kurna, dieta kopenhaska i 1,5 h basenu :conf used: o jeżu, czy ten ktoś jeszcze żyje?
Czas chyba pogodzić się z basenem i tyle nie ma, że boli.

Never, robiłaś kiedyś rozbiórką La Cautiva, możesz powiedzieć, jak się sprawdził? Gusty mamy podobne i chyba podobnie nasze skóry się zachowują
Pewnie obawiasz się czy się kwasi, absolutnie się nie kwasi . Przepiękna słodka porzeczka, pachnie jak powidła porzeczkowe, ja polcam bardzo: brzydal:.
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-30, 21:05   #1031
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość

Co do pojemników i szufladek to widziałam też kiedyś kiedyś w tkmaxie ale teraz sie obrazilam na ten sklep wiec nie wiem czy mają
Planuje sama sobie zrobic takie szufladki moze z drewna albo kartonu
Właśnie chciałabym te szufladki nieprzezroczyste, żeby nie było widać, co jest w środku, kartonowe były w tchibo, w serii biurowej.
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-30, 21:06   #1032
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
To daje do myślenia, że może jednak go chcę jako zastępstwo nieodżałowanym meteorytów prasowanych, których nie miałam gdzie zmacać i w końcu nie kupiłam...



A co pisze na produkcie puder czy rozświetlacz?



Ja bym brała
Dziekuje

A meteorów chodzi Ci o te najnowsze?





Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
O kurna, dieta kopenhaska i 1,5 h basenu :conf used: o jeżu, czy ten ktoś jeszcze żyje?
Czas chyba pogodzić się z basenem i tyle nie ma, że boli.
Żyje ma sie dobrze wiesz każdy kilogram za duzo to jak dwa kg dla Twoich stawów.. nie jestem lekarzem ale była potrzeba odpasienia i sie udało
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-30, 21:07   #1033
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Ja tez mam pianke z EL ale jeszcze nie uzywalam jej. Za to ta pianka i maska w jednym sa ok, ale nie warte tylu pieniedzy.













U mnie w denku styczniowym 11 produktow, w tym jeden tusz do rzes i pomadka i 4 probki. Jestem zadowolona i dalej denkuje, wczoraj otworzylam nowy peeling.
A co do tych pojemnikow akrylowych, to ja mam 4. Dwa zza granicy, bo tam maja czesto w drogeriach, i dwa z biedronki. Jeden czarny, z dosc duzymi przegrodkami idealny do przechowywania makijazu na codzien, a drugi do patyczkow i platkow kosmetycznych. Jak dla mnie wszysykie maja ta sama jakosc, i zapewne sa z chin i wg. Mnie wszystkie sa takie same.
Te buedronkowe fajne były i cena super szkoda tylko że szufladek nie było z tej serii.

Edytowane przez Rotkohl
Czas edycji: 2016-01-30 o 21:11
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-30, 21:07   #1034
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 677
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
Pomadka Kiss Kiss numerek 303
Bierz, bo będziesz żałowała
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-30, 21:09   #1035
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Właśnie chciałabym te szufladki nieprzezroczyste, żeby nie było widać, co jest w środku, kartonowe były w tchibo, w serii biurowej.
Może zrobię z tych pudełek od s.?
A w empiku nie ma czegoś takiego ma stronie?





Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Bierz, bo będziesz żałowała


Tak technicznie ujmując to tż bedzie brać
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-30, 21:10   #1036
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
Pomadka Kiss Kiss numerek 303







Ja znam tylko dwie metody na schudniecie, dwie różne osoby. Jedna to jazda na rolkach i codziennie godzinny szybki spacer (bo z psem), druga metoda to codziennie basen (1.5 godziny) razem z dietą kopenhaska.. i teraz zrozumcie, ze ja nie mialam potrzeby nigdy sie odchudzać, ale to są jedyne metody jakie zadziałały u dwu grubasow.. jak chcesz cos wiecej wiedzieć to mogę sie podzielić informacjami w wiadomosci prywatnej, dodam tylko, ze ta druga metoda przyniosła efekt 30kg.. A pierwsza nie wiem, bo to bylo bez ważenia..

To nie jest tak, ze nie da się, tylko trzeba wiedzieć jak...

---------- Dopisano o 21:01 ---------- Poprzedni post napisano o 20:57 ----------

Gratulacje denek
Never super paznokcie, ja nigdy nie mialam robionych ale czasami bym chciała

Co do pojemników i szufladek to widziałam też kiedyś kiedyś w tkmaxie ale teraz sie obrazilam na ten sklep wiec nie wiem czy mają
Planuje sama sobie zrobic takie szufladki moze z drewna albo kartonu
Zgadzam się z Tobą. Dieta zbilansowana to tylko część sukcesu. Kluczową rolę odgrywa ruch, obojętnie jaki. Siedzący tryb życia znacznie spowalnia przemianę materii, rozleniwia jelita. Musisz pomyśleć o jakieś aktywności fizycznej, dostosowanej do trybu dnia czy upodobań.
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-30, 21:10   #1037
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Właśnie chciałabym te szufladki nieprzezroczyste, żeby nie było widać, co jest w środku, kartonowe były w tchibo, w serii biurowej.
A po ile te w Tchibo były? W biedronce często są szufladki plastikowe za niecałe 30 zł ale musiałabym je malowac bo są albo z bajek albo kolorowe nic w stonowanych kolorach...
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-30, 21:13   #1038
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 677
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość


Tak technicznie ujmując to tż bedzie brać
To tym bardziej brać
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-30, 21:15   #1039
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Zgadzam się z Tobą. Dieta zbilansowana to tylko część sukcesu. Kluczową rolę odgrywa ruch, obojętnie jaki. Siedzący tryb życia znacznie spowalnia przemianę materii, rozleniwia jelita. Musisz pomyśleć o jakieś aktywności fizycznej, dostosowanej do trybu dnia czy upodobań.
Sama dieta nie pomagała a jak nagle ilość jedzenia i jego kaloryczność obcielismy i do tego pływanie intensywne (po pracy wieczorem) to od razu były efekty z dnia na dzień... w zależności od tego ile chce sie schudnąć ale te 6 czy 8 kg to mozna spokojnie albo w dwa tygodnie albo na miesiąc rozłożyć czy nawet dwa jak ja to nazywam "dla leni" ale sie da

---------- Dopisano o 21:15 ---------- Poprzedni post napisano o 21:14 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
To tym bardziej brać
Masz rację, jak jutro bedzie to bedziemy brać ależ bede musiała to odrobić
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-30, 21:18   #1040
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Poudre lumiere originelle soft powder radiance enhancer
oj kusicielko

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość

korinka chyba hybrydy tylko robi, zresztą ja sobie też sama zaczynam robić :Ehem:

.
Pokaz efekty na pazurkach

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;54830561]Treść usunięta[/QUOTE]

Zrób nam słocza
Ja nie kupuję żadnego różu, mam chyba z 5 czy 6 i nie używam, przestał mi się podobać look z różowymi polikami, chociaż kiedyś codziennie się różowiłam
Zauważyłam, że celebrytki coraz częściej rezygnują z różu, za to nadużywają bronzera
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-30, 21:20   #1041
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

ladypeterpan, dziękujemy bardzo! już sie nie mogę doczekać

korinka3, super denko moje przy twoim się chowa, tym bardziej, że moje to zbiorcze z nie wiadomo ilu miesięcy jutro się pochwalę


amyz, marthusia, annaszel, gratuluję zakupów i świetnych gratisów Zazdraszczam bardzo mocno

oliwia18, jesz moim zdaniem dobrze, nie ma co tam zmieniać. Jeśli waga ci się utrzymuje przy takiej diecie to pozostaje tylko dorzucenie aerobów. Nawet raz w tygodniu godzinka skakania na jakimś fitnesie zrobi różnicę (czy basenie, ale wtedy intensywne pływanie, a nie moczenie się ), ale najlepiej moim zdaniem chociaż te 2 razy w tygodniu chodzić. Dodatkowo na chudnięcie bardzo dobry jest podobno intensywny marsz, ponieważ wtedy utrzymuje się bicie serca w optymalnym dla chudnięcia tempie teraz jak się robi coraz cieplej warto np wysiąść z autobusu przystanek czy dwa wcześniej, a jeśli jeździsz autem to zawsze można zaparkować trochę dalej od celu

pin3ska, miałam podobne pudełeczko na patyczki z biedry i moim zdaniem strasznie nie wygodne, teraz leży gdzieś schowane w pudle, a wcześniej zamiast patyczków trzymałam tam jakieś inne pierdółki, bo mnie strasznie irytowało wyciąganie ich

Antymionka, patrz, a ja tą piankę i maskę w jednym uwielbiam jest mega wydajna i utrzymuje mi cerę bez ani jednego zaskórnika jak tylko jej przestanę używać to po kilku dniach mam zaskórniki na czole i brodzie ale ja mam cerę z tendencją do zapychania i bardziej w stronę tłustą niż suchą
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-30, 21:27   #1042
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
Dziekuje

A meteorów chodzi Ci o te najnowsze?


Tak, ale już ich nie chcę. (Tak sobie wmawiam)


Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Te buedronkowe fajne były i cena super szkoda tylko że szufladek nie było z tej serii.
Do biedronki nie chodzę więc nie wiem

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
Może zrobię z tych pudełek od s.?
A w empiku nie ma czegoś takiego ma stronie?
Super pomysł

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
A po ile te w Tchibo były? W biedronce często są szufladki plastikowe za niecałe 30 zł ale musiałabym je malowac bo są albo z bajek albo kolorowe nic w stonowanych kolorach...

Te z Tchibo były po ok 50 zł, ale karton porządny, gruby i twardy jak plastik

---------- Dopisano o 21:27 ---------- Poprzedni post napisano o 21:24 ----------

Na moją kolekcję to takie coś by się przydało
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-30, 21:28   #1043
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Pewnie obawiasz się czy się kwasi, absolutnie się nie kwasi . Przepiękna słodka porzeczka, pachnie jak powidła porzeczkowe, ja polcam bardzo: brzydal:.
Bardzo lubię Manifesto YSL przy budzącej się wiośnie- jak jest słoneczny, suchy dzień, około 10-12 stopni i wtedy wychodzi z niego piękny, zielony bób tonka, który nie tonie w tej słodkiej wanilii z porzeczką. Ale wczoraj siedziałam restauracji obok jakiejś kobiety ZALANEJ Manifesto, wyszła na niej przeraźliwie słodka, monotonna, zabójcza wanilia i mam jakiś uraz.
No dobra, namówiłaś mnie na próbkę

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
Sama dieta nie pomagała a jak nagle ilość jedzenia i jego kaloryczność obcielismy i do tego pływanie intensywne (po pracy wieczorem) to od razu były efekty z dnia na dzień... w zależności od tego ile chce sie schudnąć ale te 6 czy 8 kg to mozna spokojnie albo w dwa tygodnie albo na miesiąc rozłożyć czy nawet dwa jak ja to nazywam "dla leni" ale sie da

---------- Dopisano o 21:15 ---------- Poprzedni post napisano o 21:14 ----------



Masz rację, jak jutro bedzie to bedziemy brać ależ bede musiała to odrobić
A Ty namówiłaś mnie na powrót do basenu Szafę posprzątałam, denko porobiłam, to dupska trochę nie zrzucę?
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-30, 21:28   #1044
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Tak, ale już ich nie chcę. (Tak sobie wmawiam)




Do biedronki nie chodzę więc nie wiem



Super pomysł




Te z Tchibo były po ok 50 zł, ale karton porządny, gruby i twardy jak plastik

---------- Dopisano o 21:27 ---------- Poprzedni post napisano o 21:24 ----------

Na moją kolekcję to takie coś by się przydało
Meteorytow najnowszych nie kupuj! Nie chcesz one sa do pomacalam je i sie bardzo zawiodłam, jak chcesz taki puder ale z lepszym efektem i tańszy to kup z NARSa Light reflecting
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-30, 21:32   #1045
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Ja dzisiaj cały dzień przespałam obudziłam się o 8:30 radosna że przede mną caaaaały dzień, po czym o 10 już spałam znów, bo mnie dopadła moja weekendowa migrenka wstałam o 18 tylko żeby z psami wyjść, ale było już lepiej, jak siedzę to mnie głowa nie boli, tylko jak wstanę. No ale przynajmniej spać nie muszę

W każdy razie nadrobiłam zaległości od połowy piątku, zrobiłam peeling enzymatyczny, maseczkę oczyszczającą i nałożyłam mieszankę olejków z evree z zamiarem zrobienia masażu, ale już mi mi się nie chciało, więc tak się same wchłaniają

A, i jeszcze pograłam chwilę w Mortal Kombat, coby z wprawy nie wyjść
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-30, 21:33   #1046
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
Meteorytow najnowszych nie kupuj! Nie chcesz one sa do pomacalam je i sie bardzo zawiodłam, jak chcesz taki puder ale z lepszym efektem i tańszy to kup z NARSa Light reflecting
Narsa też nie zmacam przed zakupem
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-30, 21:38   #1047
Angel_007
Shopping Queen
 
Avatar Angel_007
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 137
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Ja tez mam pianke z EL ale jeszcze nie uzywalam jej. Za to ta pianka i maska w jednym sa ok, ale nie warte tylu pieniedzy.













U mnie w denku styczniowym 11 produktow, w tym jeden tusz do rzes i pomadka i 4 probki. Jestem zadowolona i dalej denkuje, wczoraj otworzylam nowy peeling.
A co do tych pojemnikow akrylowych, to ja mam 4. Dwa zza granicy, bo tam maja czesto w drogeriach, i dwa z biedronki. Jeden czarny, z dosc duzymi przegrodkami idealny do przechowywania makijazu na codzien, a drugi do patyczkow i platkow kosmetycznych. Jak dla mnie wszysykie maja ta sama jakosc, i zapewne sa z chin i wg. Mnie wszystkie sa takie same.
Ja mam na razie takie zapasy, że staram się ograniczać zakupy, ale średnio mi to idzie i przyznam szczerze, że cena powalająca, ale z jakąś super promocją mogłabym się skusić
Angel_007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-30, 21:43   #1048
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj cały dzień przespałam obudziłam się o 8:30 radosna że przede mną caaaaały dzień, po czym o 10 już spałam znów, bo mnie dopadła moja weekendowa migrenka wstałam o 18 tylko żeby z psami wyjść, ale było już lepiej, jak siedzę to mnie głowa nie boli, tylko jak wstanę. No ale przynajmniej spać nie muszę

W każdy razie nadrobiłam zaległości od połowy piątku, zrobiłam peeling enzymatyczny, maseczkę oczyszczającą i nałożyłam mieszankę olejków z evree z zamiarem zrobienia masażu, ale już mi mi się nie chciało, więc tak się same wchłaniają

A, i jeszcze pograłam chwilę w Mortal Kombat, coby z wprawy nie wyjść
Biedactwo





Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Narsa też nie zmacam przed zakupem



ale on jest znany sprawdzony dobry i tańszy


Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Bardzo lubię Manifesto YSL przy budzącej się wiośnie- jak jest słoneczny, suchy dzień, około 10-12 stopni i wtedy wychodzi z niego piękny, zielony bób tonka, który nie tonie w tej słodkiej wanilii z porzeczką. Ale wczoraj siedziałam restauracji obok jakiejś kobiety ZALANEJ Manifesto, wyszła na niej przeraźliwie słodka, monotonna, zabójcza wanilia i mam jakiś uraz.
No dobra, namówiłaś mnie na próbkę



A Ty namówiłaś mnie na powrót do basenu Szafę posprzątałam, denko porobiłam, to dupska trochę nie zrzucę?
Zrzucisz, codziennie sie chwal co zrobiłaś to bedzie motywacja
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-30, 21:49   #1049
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Treść usunięta

Edytowane przez 44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Czas edycji: 2016-01-31 o 01:14
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-30, 21:55   #1050
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
oj kusicielko



Pokaz efekty na pazurkach



Zrób nam słocza
Ja nie kupuję żadnego różu, mam chyba z 5 czy 6 i nie używam, przestał mi się podobać look z różowymi polikami, chociaż kiedyś codziennie się różowiłam
Zauważyłam, że celebrytki coraz częściej rezygnują z różu, za to nadużywają bronzera
Mnie się róże podobają w opakowaniach. Mam skórę na twarzy w rozowawym odcieniu i staram się ją podkladami "rozżółcić" tak aby pasowala do szyi. i niestety róży unikam, a jesli się na jakiś decyduję to wybieram taki który daje naturalny wygląd.
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-09 10:03:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:08.