Sexy dzikie kotki-Panny Młode 2010 cz.VII- Uwolnij w sobie zboka. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-05-26, 08:08   #31
szana
Zadomowienie
 
Avatar szana
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 961
Dot.: Sexy dzikie kotki-Panny Młode 2010 cz.VII- Uwolnij w sobie zboka.

Cytat:
Napisane przez kubusewa Pokaż wiadomość
no w końcu każdy chce odkryć w sobie zboka no nie
no tak to kolejny etap ewolucji

mam nadzieję,że nam się nic takiego nie przytrafi
a teraz już masz 1-szy taniec?

Edytowane przez szana
Czas edycji: 2009-05-26 o 08:10
szana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-26, 08:19   #32
kubusewa
Zakorzenienie
 
Avatar kubusewa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: tutaj
Wiadomości: 5 264
Wyślij wiadomość przez MSN do kubusewa
Dot.: Sexy dzikie kotki-Panny Młode 2010 cz.VII- Uwolnij w sobie zboka.

Cytat:
Napisane przez szana Pokaż wiadomość
no tak to kolejny etap ewolucji

mam nadzieję,że nam się nic takiego nie przytrafi
a teraz już masz 1-szy taniec?
Długo nie mogłam się zdecydować bo to albo choreografka, że albo piosenka niepopulrna albo w muzyce za długie pauzy i nienaturalnie by to wyglądało albo za szybkie (TZ chciał będziesz moją panią - grechuty) ale w sumie na jakimś forum bodaj na PM Kielce czy gdzieś tu n wizażu panna podała linka do piosenki NIEBIESKA PIOSENKA mnie się spodobała TŻ najpierw marudził ale zaakceptował a ta moja wokalsitko - choreografko - psiapsiółka też powiedziała że śpiewali to już na weselach i ustaliłyśmy że to będzie ta piosenka najpierw kiwajka a potem walc
http://www.youtube.com/watch?v=QGwAfDOB7dY

ta piosenka wyciska mi łzy ale takie baaardzo pozytywne
__________________

Edytowane przez kubusewa
Czas edycji: 2009-05-26 o 08:23
kubusewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-26, 08:20   #33
angluka
Rozeznanie
 
Avatar angluka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 988
Dot.: Sexy dzikie kotki-Panny Młode 2010 cz.VII- Uwolnij w sobie zboka.

Witam w części 7 i jednoczesnie melduje sie
ale szybko mkniemy a tytuł bardzo fajny
Zaglądam i podczytuje czasem jak jestem w pracy bo po pracy cały czas jedno i to samo czyli kierunek nasza działka zabiore sie w przysłym tygoniu za zaproszenia żeby z tym sie uproac bo widze, że czym blizej slubu tym wiecej nie mam czasudni mi szybko uciekają

A co do pierwszego tańca to zdecydowalismy ze bez układów dziwnych się obejdzie ale też nei bedziemy walca tańczyć tylko coś szybszego
__________________
Kocham nad życie
http://www.suwaczek.pl/cache/7542a71a76.png
Nasz ślub

Edytowane przez angluka
Czas edycji: 2009-05-26 o 08:21
angluka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-26, 08:23   #34
can't be perfect
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 771
Dot.: Sexy dzikie kotki-Panny Młode 2010 cz.VII- Uwolnij w sobie zboka.

Cytat:
Napisane przez angluka Pokaż wiadomość
Witam w części 7 i jednoczesnie melduje sie
ale szybko mkniemy a tytuł bardzo fajny
Zaglądam i podczytuje czasem jak jestem w pracy bo po pracy cały czas jedno i to samo czyli kierunek nasza działka zabiore sie w przysłym tygoniu za zaproszenia żeby z tym sie uproac bo widze, że czym blizej slubu tym wiecej nie mam czasudni mi szybko uciekają

to pochwal się póxniej zaproszeniami

Wy sie budujecie tak? normalnie zazdroszczę

ja mam dzisiaj dzień wolny.. zaraz jade po zakupy i mam zamiar sobie taka ciepłą bluzę.. faklt jest lato, ale teraz są przeceny i za 60 zł można już kupi c taką pożądna..

a potem bedę robić sos boloński na obiadek

wlecę później
can't be perfect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-26, 08:25   #35
angluka
Rozeznanie
 
Avatar angluka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 988
Dot.: Sexy dzikie kotki-Panny Młode 2010 cz.VII- Uwolnij w sobie zboka.

Cytat:
Napisane przez can't be perfect Pokaż wiadomość
to pochwal się póxniej zaproszeniami

Wy sie budujecie tak? normalnie zazdroszczę
oczywiście się pochwalę.

Tak bedziemy się budowac, czekamy na podłącznie pradu jeszcze w siepniu prawdopodobnie ruszymy z budową

Uciekam do pracy
__________________
Kocham nad życie
http://www.suwaczek.pl/cache/7542a71a76.png
Nasz ślub
angluka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-26, 08:25   #36
kubusewa
Zakorzenienie
 
Avatar kubusewa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: tutaj
Wiadomości: 5 264
Wyślij wiadomość przez MSN do kubusewa
Dot.: Sexy dzikie kotki-Panny Młode 2010 cz.VII- Uwolnij w sobie zboka.

Cytat:
Napisane przez can't be perfect Pokaż wiadomość
to pochwal się póxniej zaproszeniami

Wy sie budujecie tak? normalnie zazdroszczę

ja mam dzisiaj dzień wolny.. zaraz jade po zakupy i mam zamiar sobie taka ciepłą bluzę.. faklt jest lato, ale teraz są przeceny i za 60 zł można już kupi c taką pożądna..

a potem bedę robić sos boloński na obiadek

wlecę później
jjjjjjjooooooooooo ja też postanowiłam że będę robić swoje zaproszenia sama
jak mówiła odkryłam już sklep ze skrapkami w swoim miescie
i nawet laki widziałam że mieli
jak bede miec wiecej wolnego to rozejrze sie za papierem czerpanym bo na allegro widzialam aukcje że 1,45 za jedna sztuke papieru b5+/a4-
onaellcia wez mi doradz ile taki kosztuje.. tylko zeby do laserowej drukarki byl
__________________
kubusewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-26, 08:26   #37
szana
Zadomowienie
 
Avatar szana
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 961
Dot.: Sexy dzikie kotki-Panny Młode 2010 cz.VII- Uwolnij w sobie zboka.

Cytat:
Napisane przez kubusewa Pokaż wiadomość
Długo nie mogłam się zdecydować bo to albo choreografka, że albo piosenka niepopulrna albo w muzyce za długie pauzy i nienaturalnie by to wyglądało albo za szybkie (TZ chciał będziesz moją panią - grechuty) ale w sumie na jakimś forum bodaj na PM Kielce czy gdzieś tu n wizażu panna podała linka do piosenki NIEBIESKA PIOSENKA mnie się spodobała TŻ najpierw marudził ale zaakceptował a ta moja wokalsitko - choreografko - psiapsiółka też powiedziała że śpiewali to już na weselach i ustaliłyśmy że to będzie ta piosenka najpierw kiwajka a potem walc
http://www.youtube.com/watch?v=QGwAfDOB7dY

ta piosenka wyciska mi łzy ale takie baaardzo pozytywne
piosenka very nice sama o niej myślałam jakiś czas ale TŻ woli coś trochę szybszego,zobaczymy co to będzie
więc ta choreografko-przyjaciółka Wam wszystko ułoży tak? super,taka pomoc to do połowy będziecie mieć coś a potem walca?
szana jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-26, 08:29   #38
angluka
Rozeznanie
 
Avatar angluka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 988
Dot.: Sexy dzikie kotki-Panny Młode 2010 cz.VII- Uwolnij w sobie zboka.

ja mam kolezanke na roku która jest instruktorka tańca i od stycznia idziemy sie do niej zapisac, ale to będziemy tak sobie podancować dla relaksu hehe
__________________
Kocham nad życie
http://www.suwaczek.pl/cache/7542a71a76.png
Nasz ślub
angluka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-26, 08:31   #39
kubusewa
Zakorzenienie
 
Avatar kubusewa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: tutaj
Wiadomości: 5 264
Wyślij wiadomość przez MSN do kubusewa
Dot.: Sexy dzikie kotki-Panny Młode 2010 cz.VII- Uwolnij w sobie zboka.

ja się ciesze z tego przede wszystkim ze ta piosenka jest krotka a taka w sam raz na pierwszy taniec bo wiadomo ze wszystkei pary wtedy sie spinaja i na youtubie to widac najlpeiej jak to beznadziejnie komicznie wyglada jak para ktora nigdy w zyciu nie tanczyla nagle odstawia uklad rodem z turnieju... dlateog ja sie ucieszylam ze w sumei tak bedzie pol na pol kiwajka z walcem.. rozluznimy sie i potem zawirujemy walcu
ach jak sie rozmarzyłam
musze zmyknac na pol godzinki do biura buziaki laseczki moje sexowne
__________________
kubusewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-26, 08:34   #40
asiulek1705
Wtajemniczenie
 
Avatar asiulek1705
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 2 826
Dot.: Sexy dzikie kotki-Panny Młode 2010 cz.VII- Uwolnij w sobie zboka.

Cześć dziewczyny (zboki ) Cóż to była za noc Ładny dzień się zapowiada, a mnie tak jak Ciebie Kubusewa wzywa mgr muszę napisać streszczenie
__________________
Miłość nie pragnie, aby jej dogadzano, ani nie stara się wcale o własną wygodę; lecz troszczy się o dobro innych i buduje Niebo pośród piekielnej rozpaczy
Nasz ślub
asiulek1705 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-26, 08:34   #41
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Sexy dzikie kotki-Panny Młode 2010 cz.VII- Uwolnij w sobie zboka.

no wreszcie nowa część bo chyba ze 100 postów za dużo napisałyśmy w tamtym nie wyspałam sie przez was..
w ogóle to głupoty mi się śniły że w ciąży byłam itp... i nie mam teraz dobrego nastroju...
wczoraj zaszalałyśmy troszkę ale dzisiaj to ja się już muszę uczyc wiec raczej rekordu nie pobijemy hehe
ja pamiętam jak Lain jechała do Egiptu niedawno i byłyśmy gdzieś na stronie 50 moze 60- minęło 2 tygodnie i nowy wątek
no nic miłego dnia

aaa Kubusewa fajny pomysł ma ta piosenka z tym walcem po jakimś czasie- też bym tak chciała ale ta piosenka mi się troszkę za płaczliwa wydaje chyba.. nie wiem sama..
głodna jestem to nie myślę
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-26, 08:38   #42
kubusewa
Zakorzenienie
 
Avatar kubusewa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: tutaj
Wiadomości: 5 264
Wyślij wiadomość przez MSN do kubusewa
Dot.: Sexy dzikie kotki-Panny Młode 2010 cz.VII- Uwolnij w sobie zboka.

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
no wreszcie nowa część bo chyba ze 100 postów za dużo napisałyśmy w tamtym nie wyspałam sie przez was..
w ogóle to głupoty mi się śniły że w ciąży byłam itp... i nie mam teraz dobrego nastroju...
wczoraj zaszalałyśmy troszkę ale dzisiaj to ja się już muszę uczyc wiec raczej rekordu nie pobijemy hehe
ja pamiętam jak Lain jechała do Egiptu niedawno i byłyśmy gdzieś na stronie 50 moze 60- minęło 2 tygodnie i nowy wątek
no nic miłego dnia

aaa Kubusewa fajny pomysł ma ta piosenka z tym walcem po jakimś czasie- też bym tak chciała ale ta piosenka mi się troszkę za płaczliwa wydaje chyba.. nie wiem sama..
głodna jestem to nie myślę
nie sto a 65 jeśli już :P a wiesz taka jest lekko patetyczna ale w sumie wg mnie w sam raz na pierwszy taniecbo i krotka i tresciwa
mnie też troskze zależało na tym żeby te słowa były takie własnie treściwe dobra ide bo czeka na mnie kursant a mam jeszcze do hurtowni po drut jechać
buziaki laski jeszcze raz
__________________
kubusewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-26, 08:54   #43
szana
Zadomowienie
 
Avatar szana
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 961
Dot.: Sexy dzikie kotki-Panny Młode 2010 cz.VII- Uwolnij w sobie zboka.

Tancerko ja też byłam głodna a teraz jem sobie parówkę z serem wiem,że to nie dietetyczne ale miałam smaka na to trudno
a jak byłaś w tej ciąży to jak się czułaś w tym śnie? fajnie,czy raczej nie bardzo?

buziaki Kubusewko

Edytowane przez szana
Czas edycji: 2009-05-26 o 08:56
szana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-26, 08:56   #44
obca7
Wtajemniczenie
 
Avatar obca7
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 2 697
Dot.: Sexy dzikie kotki-Panny Młode 2010 cz.VII- Uwolnij w sobie zboka.

Cytat:
Napisane przez kubusewa Pokaż wiadomość
jjjjjjjooooooooooo ja też postanowiłam że będę robić swoje zaproszenia sama
jak mówiła odkryłam już sklep ze skrapkami w swoim miescie
i nawet laki widziałam że mieli
jak bede miec wiecej wolnego to rozejrze sie za papierem czerpanym bo na allegro widzialam aukcje że 1,45 za jedna sztuke papieru b5+/a4-
onaellcia wez mi doradz ile taki kosztuje.. tylko zeby do laserowej drukarki byl
oooo to super, że u Ciebie są sklepy skrapkowe. U mnie to taka bida, że szok. Jedynie dziurkacze mają i papier wizytówkowy się znajdzie. A papier czerpany to drogio jest niestety. Japo 5 albo 6 zł widziałam. Nie wiem skąd oni takie ceny wzięli. Ale ostatnio już nie widze tego papieru.
Cytat:
Napisane przez kubusewa Pokaż wiadomość
ja się ciesze z tego przede wszystkim ze ta piosenka jest krotka a taka w sam raz na pierwszy taniec bo wiadomo ze wszystkei pary wtedy sie spinaja i na youtubie to widac najlpeiej jak to beznadziejnie komicznie wyglada jak para ktora nigdy w zyciu nie tanczyla nagle odstawia uklad rodem z turnieju... dlateog ja sie ucieszylam ze w sumei tak bedzie pol na pol kiwajka z walcem.. rozluznimy sie i potem zawirujemy walcu
ach jak sie rozmarzyłam
musze zmyknac na pol godzinki do biura buziaki laseczki moje sexowne
my z tżtem umiemy tańczyc i to nie tylko na 2 A chcielibyśmy zatańczyć coś innego na weselu. Żadnego wymyślania ważne żeby elegancko było. I myślę, że skusimy się na walca wiedeńskiego. Ładny taniec, u nas jeszcze nei oklepany-nikt na weselu nie tańczył na tych co ja byłam. Więc myślę, że by się nadawał
obca7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-26, 09:06   #45
szana
Zadomowienie
 
Avatar szana
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 961
Dot.: Sexy dzikie kotki-Panny Młode 2010 cz.VII- Uwolnij w sobie zboka.

Obca to Wy jesteście po jakimś kursie czy jak?

dziewczyny a mnie jakiś dziwny lęk ogarnął że czegoś nie dopatrzymy z TŻ ,zapomnimy o czymś itd... chyba mi już stuka
szana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-26, 09:08   #46
asiulek1705
Wtajemniczenie
 
Avatar asiulek1705
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 2 826
Dot.: Sexy dzikie kotki-Panny Młode 2010 cz.VII- Uwolnij w sobie zboka.

Cytat:
Napisane przez obca7 Pokaż wiadomość
oooo to super, że u Ciebie są sklepy skrapkowe. U mnie to taka bida, że szok. Jedynie dziurkacze mają i papier wizytówkowy się znajdzie. A papier czerpany to drogio jest niestety. Japo 5 albo 6 zł widziałam. Nie wiem skąd oni takie ceny wzięli. Ale ostatnio już nie widze tego papieru.

my z tżtem umiemy tańczyc i to nie tylko na 2 A chcielibyśmy zatańczyć coś innego na weselu. Żadnego wymyślania ważne żeby elegancko było. I myślę, że skusimy się na walca wiedeńskiego. Ładny taniec, u nas jeszcze nei oklepany-nikt na weselu nie tańczył na tych co ja byłam. Więc myślę, że by się nadawał
Mmmm walc wiedeński, świetny pomysł, napewno pięknie by to wyglądało Ja z moim TŻtem chcemy pójść na kurs tańca, bo choć całkiem nieźle radzimy sobie na parkiecie, warto byłoby się podszkolić
__________________
Miłość nie pragnie, aby jej dogadzano, ani nie stara się wcale o własną wygodę; lecz troszczy się o dobro innych i buduje Niebo pośród piekielnej rozpaczy
Nasz ślub
asiulek1705 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-26, 09:15   #47
obca7
Wtajemniczenie
 
Avatar obca7
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 2 697
Dot.: Sexy dzikie kotki-Panny Młode 2010 cz.VII- Uwolnij w sobie zboka.

Cytat:
Napisane przez szana Pokaż wiadomość
Obca to Wy jesteście po jakimś kursie czy jak?

dziewczyny a mnie jakiś dziwny lęk ogarnął że czegoś nie dopatrzymy z TŻ ,zapomnimy o czymś itd... chyba mi już stuka
Nie jesteśmy po kursie ale tańczyć umiemy tańce weselene Nie chodzi mi tu o jakieś rumby, samby itd Dużo młodych teraz właśnie nie umie tańczyć tańców weselnych. Przykład moja siostra i szwagier Ale chodzili na kurs tańca i zatańczyli ładnie. Jaki wolny taniec przytulaniec ale bardzo pięknie im wyszło A tańczylili do piosenki When I need you. Piękna jest.
Cytat:
Napisane przez asiulek1705 Pokaż wiadomość
Mmmm walc wiedeński, świetny pomysł, napewno pięknie by to wyglądało Ja z moim TŻtem chcemy pójść na kurs tańca, bo choć całkiem nieźle radzimy sobie na parkiecie, warto byłoby się podszkolić
Własnie walc wiedeński jest pięknym tańcem, bardzo eleganckim wg mnie Zapiszemy się na kurs i zobaczymy coz tego wyjdzie

Edytowane przez obca7
Czas edycji: 2009-05-26 o 09:17
obca7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-26, 09:21   #48
asiulek1705
Wtajemniczenie
 
Avatar asiulek1705
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 2 826
Dot.: Sexy dzikie kotki-Panny Młode 2010 cz.VII- Uwolnij w sobie zboka.

Cytat:
Napisane przez obca7 Pokaż wiadomość
Nie jesteśmy po kursie ale tańczyć umiemy tańce weselene Nie chodzi mi tu o jakieś rumby, samby itd Dużo młodych teraz właśnie nie umie tańczyć tańców weselnych. Przykład moja siostra i szwagier Ale chodzili na kurs tańca i zatańczyli ładnie. Jaki wolny taniec przytulaniec ale bardzo pięknie im wyszło A tańczylili do piosenki When I need you. Piękna jest.

Własnie walc wiedeński jest pięknym tańcem, bardzo eleganckim wg mnie Zapiszemy się na kurs i zobaczymy coz tego wyjdzie
To prawda, bardzo eleganckim i wg mnie romantycznym, zmysłowym, idealnie pasuje na pierwszy taniec Ale się rozmarzyłam
__________________
Miłość nie pragnie, aby jej dogadzano, ani nie stara się wcale o własną wygodę; lecz troszczy się o dobro innych i buduje Niebo pośród piekielnej rozpaczy
Nasz ślub
asiulek1705 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-26, 09:27   #49
szana
Zadomowienie
 
Avatar szana
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 961
Dot.: Sexy dzikie kotki-Panny Młode 2010 cz.VII- Uwolnij w sobie zboka.

aaa takie tańce jak na weselu to Ci powiem ,że szczerze mówiąc nie wiem jak nam wychodzą,tzn my się zawsze dobrze bawimy ale jak to z boku wygląda to ciężko powiedzieć

walc wiedeński jest bardzo eleganckim tańcem i to bardzo fajny pomysł na pierwszy taniec i jeśli dacie radę z TŻ to czemu nie
ja mojego chyba nie będę męczyć tak może zatańczymy tak po swojemu,jeszcze sama nie wiem bo TŻ to uważa ,że trochę za wcześnie na ustalanie do końca jak to będzie a ja też ostatnio o tym nie myślę a jak teraz o tym mowa znowu to wyobraziłam sobie jak to będzie i już czuję ,że będę miała nogi jak z waty jakoś ciężej tańczy mi się przed rodziną niż przed nieznajomymi hhh,tyle lat spędziłam w zespole tanecznym i nigdy nie miałam takiej tremy jak teraz przed tym tańcem,dziwne
szana jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-26, 09:39   #50
obca7
Wtajemniczenie
 
Avatar obca7
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 2 697
Dot.: Sexy dzikie kotki-Panny Młode 2010 cz.VII- Uwolnij w sobie zboka.

Cytat:
Napisane przez szana Pokaż wiadomość
aaa takie tańce jak na weselu to Ci powiem ,że szczerze mówiąc nie wiem jak nam wychodzą,tzn my się zawsze dobrze bawimy ale jak to z boku wygląda to ciężko powiedzieć

walc wiedeński jest bardzo eleganckim tańcem i to bardzo fajny pomysł na pierwszy taniec i jeśli dacie radę z TŻ to czemu nie
ja mojego chyba nie będę męczyć tak może zatańczymy tak po swojemu,jeszcze sama nie wiem bo TŻ to uważa ,że trochę za wcześnie na ustalanie do końca jak to będzie a ja też ostatnio o tym nie myślę a jak teraz o tym mowa znowu to wyobraziłam sobie jak to będzie i już czuję ,że będę miała nogi jak z waty jakoś ciężej tańczy mi się przed rodziną niż przed nieznajomymi hhh,tyle lat spędziłam w zespole tanecznym i nigdy nie miałam takiej tremy jak teraz przed tym tańcem,dziwne
Myślę, że damy radę Ciężko by nam było gdybyśmy nie potrafili tańczyć w wogóle. A stresować to ja się tez będę pewnie pomylę kroki A mój tż to z taką lekkością tańczy aż mu zazdroszczę A to dzieki wiejskim zabawom tanecznym i dożynkom No i jeszcze dobrego partenra, który uczył mnie tańczyć i co najważniejsze nauczył
obca7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-26, 09:41   #51
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Sexy dzikie kotki-Panny Młode 2010 cz.VII- Uwolnij w sobie zboka.

cos Wam wysłałąm na pocztę

Wilczyca już Cię dopisałam
chciałam zrobić porządek w liście naszych PM-ek i wykasować te co się nie udzielają, ale chyba to nie jeste dobry pomysł
__________________


Edytowane przez kaska87
Czas edycji: 2009-05-26 o 09:43
kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-26, 09:46   #52
asiulek1705
Wtajemniczenie
 
Avatar asiulek1705
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 2 826
Dot.: Sexy dzikie kotki-Panny Młode 2010 cz.VII- Uwolnij w sobie zboka.

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
cos Wam wysłałąm na pocztę

Wilczyca już Cię dopisałam
chciałam zrobić porządek w liście naszych PM-ek i wykasować te co się nie udzielają, ale chyba to nie jeste dobry pomysł
ja jestem nowa ale udzielam się jak mogę
__________________
Miłość nie pragnie, aby jej dogadzano, ani nie stara się wcale o własną wygodę; lecz troszczy się o dobro innych i buduje Niebo pośród piekielnej rozpaczy
Nasz ślub
asiulek1705 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-26, 09:49   #53
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Sexy dzikie kotki-Panny Młode 2010 cz.VII- Uwolnij w sobie zboka.

Cytat:
Napisane przez asiulek1705 Pokaż wiadomość
ja jestem nowa ale udzielam się jak mogę
Ty jesteś swój człowiek
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-26, 09:51   #54
asiulek1705
Wtajemniczenie
 
Avatar asiulek1705
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 2 826
Dot.: Sexy dzikie kotki-Panny Młode 2010 cz.VII- Uwolnij w sobie zboka.

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
Ty jesteś swój człowiek
Hihihihihihihi Jedna noc spędzona razem i już jestem "swoja"
__________________
Miłość nie pragnie, aby jej dogadzano, ani nie stara się wcale o własną wygodę; lecz troszczy się o dobro innych i buduje Niebo pośród piekielnej rozpaczy
Nasz ślub
asiulek1705 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-26, 09:52   #55
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Sexy dzikie kotki-Panny Młode 2010 cz.VII- Uwolnij w sobie zboka.

Cytat:
Napisane przez asiulek1705 Pokaż wiadomość
Hihihihihihihi Jedna noc spędzona razem i już jestem "swoja"
ale wiesz Ty sie normalnie udzielasz na wątku a sa dziewczyny, które wpiszą się w kalendarz i cisza
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-26, 09:55   #56
asiulek1705
Wtajemniczenie
 
Avatar asiulek1705
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 2 826
Dot.: Sexy dzikie kotki-Panny Młode 2010 cz.VII- Uwolnij w sobie zboka.

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
ale wiesz Ty sie normalnie udzielasz na wątku a sa dziewczyny, które wpiszą się w kalendarz i cisza
Po cichuuuuu, po wielkiemuuu cichuuuu
Z wielką chęcią i zaszczytem będę się udzielać na wątku, jak przystało na zboka
__________________
Miłość nie pragnie, aby jej dogadzano, ani nie stara się wcale o własną wygodę; lecz troszczy się o dobro innych i buduje Niebo pośród piekielnej rozpaczy
Nasz ślub
asiulek1705 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-26, 09:56   #57
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Sexy dzikie kotki-Panny Młode 2010 cz.VII- Uwolnij w sobie zboka.

Cytat:
Napisane przez asiulek1705 Pokaż wiadomość
Po cichuuuuu, po wielkiemuuu cichuuuu
Z wielką chęcią i zaszczytem będę się udzielać na wątku, jak przystało na zboka
tylko naucz się hymnu
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-26, 10:01   #58
obca7
Wtajemniczenie
 
Avatar obca7
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 2 697
Dot.: Sexy dzikie kotki-Panny Młode 2010 cz.VII- Uwolnij w sobie zboka.

Dziewczyny u Was też dzisiaj tak cieplutko?? Taka piękna pogoda a ja siedze w biurze. Miałam jechać nad jeziorko dzisiaj się opalać, ale Dzień Mamy jest i zonk. A jutro ma u nas padać.
obca7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-26, 10:01   #59
asiulek1705
Wtajemniczenie
 
Avatar asiulek1705
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 2 826
Dot.: Sexy dzikie kotki-Panny Młode 2010 cz.VII- Uwolnij w sobie zboka.

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
tylko naucz się hymnu
Z tym nie będzie problemu
__________________
Miłość nie pragnie, aby jej dogadzano, ani nie stara się wcale o własną wygodę; lecz troszczy się o dobro innych i buduje Niebo pośród piekielnej rozpaczy
Nasz ślub
asiulek1705 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-26, 10:03   #60
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Sexy dzikie kotki-Panny Młode 2010 cz.VII- Uwolnij w sobie zboka.

Cytat:
Napisane przez obca7 Pokaż wiadomość
Dziewczyny u Was też dzisiaj tak cieplutko?? Taka piękna pogoda a ja siedze w biurze. Miałam jechać nad jeziorko dzisiaj się opalać, ale Dzień Mamy jest i zonk. A jutro ma u nas padać.
u mnie upał ok. 30 stopni nie lubię tak

---------- Dopisano o 11:03 ---------- Poprzedni post napisano o 11:03 ----------

Cytat:
Napisane przez obca7 Pokaż wiadomość
Dziewczyny u Was też dzisiaj tak cieplutko?? Taka piękna pogoda a ja siedze w biurze. Miałam jechać nad jeziorko dzisiaj się opalać, ale Dzień Mamy jest i zonk. A jutro ma u nas padać.
idziemy z TZ-em do sklepu bo sobie upatrzyłam fajne buty
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:42.