Jaka suknia gdy mały biust? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-20, 13:51   #1
oleandra86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 27
Unhappy

Jaka suknia gdy mały biust?


Mam strasznie mały biust - miseczka A pod biustem 75... Jestem strasznie szczupła mam rozmiar 34. Marzyła mi się sukienka bez ramiączek, ale nie wiem czy będzie t dobrze wyglądać. Ostatnio przymierzałam jedną i mama powiedziała, że wygladam płasko... Proszę o radę jaką sukienkę wybrać, żeby wyglądać kobieco i seksownie przy takim małym biuście..
oleandra86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-20, 15:29   #2
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Jaka suknia gdy mały biust?

Polecam wątek
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...idealna+figury
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-20, 16:49   #3
happy2gether
Wtajemniczenie
 
Avatar happy2gether
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 849
Dot.: Jaka suknia gdy mały biust?

Jest teraz zdecydowanie sporo sukni pasujących dla dziewczyn o małych biustach. Powinnaś poszukać takiej, w której coś się dzieje na gorsecie dzięki temu optycznie powiększysz biust. Kilka moich propozycji poniżej.
...Ja mam dokładnie odwrotny problem, bo gdy suknia w biuście jest dobra trzeba ją mocno zwężać w pasie i w biodrach
happy2gether jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-20, 21:53   #4
Świniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar Świniaczek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdzieś tam na końcu świata :)
Wiadomości: 3 048
GG do Świniaczek
Dot.: Jaka suknia gdy mały biust?

Ja z kolei polecam wątek -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=415605
Skoro jesteś bardzo szczupła i nosisz stanik w obwodzie 75 to znaczy, że nosisz źle dobrany stanik. A naprawdę, przy dobrze dobranym staniku, który zamiast spłaszczać podkreśla wszystko i wypycha do przodu bez pomocy sztucznych gąbek można się nieźle zdziwić.
__________________
W świni siła! W świni moc!


Świniaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-20, 22:56   #5
tygrysia
Rozeznanie
 
Avatar tygrysia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 994
Dot.: Jaka suknia gdy mały biust?

Moim zdaniem suknia z gorsetem "w serduszko" jest najlepsza przy małych piersiach. Gorset z cekinami czy koronką, nie gładki.
__________________
"Człowiek posiadł sobie prawo do posiadania zwierzęcia. A powinien to być przywilej, który można odebrać."
tygrysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-21, 08:15   #6
oleandra86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 27
Dot.: Jaka suknia gdy mały biust?

świniaczek - dzięki za radę - ten wątek naprawdę odkrywczy dla mnie, chociaż ciężko mi uwierzyć, że mogłabym nosić większą miseczkę niż "A", a numeracji mniejszej niz 70 pod biustem nie widziałam w zadnym sklepie. Szukam jakiegoś poradnika ze zdjęciami sukien ślubnych
oleandra86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-21, 09:28   #7
pieleszka
Wtajemniczenie
 
Avatar pieleszka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 869
Dot.: Jaka suknia gdy mały biust?

ja mialam podobny problem, bo jestem wysoka i tez bardzo szczupla, do tego mam maly biuscik - 75B. suknie mialam taka raczej skromna, bardzo dopasowana w tali, a na gorsecie mialam poprzeczne marszczenia (no i w gorsecie były wbudowane takie usztywniajace druty) - co optycznie poszerza i powieksza uwazam, że akurat dla mojego biustu to było dobre rozwiazanie nie wygladalam moze jak miss mokrego podkoszulka, ale na pewno nie bylam plaska
__________________
Haneczka

Kobiety nigdy nie zrozumiesz. Nawet jeśli jesteś kobietą! (A.J.Cronin)
pieleszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-21, 10:38   #8
Aangelek
Rozeznanie
 
Avatar Aangelek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 790
Dot.: Jaka suknia gdy mały biust?

ja tez mam baaaaaaaaaaardzo maly biust i jestem dosc szczupla-rozmiar 34.przymierzalam wiele sukienek i tak szczerze mowiac w wiekszosc wygladalam dobrze ale najlepsza dla mnie okazala sie klasyczna litera A, dzieki czemu mam talie, gorset jest standardowy i dosc bogato zdobiony,natomiast dol w miare prosty.i wcale nie wygladam plasko natomiast niesttey nienajlepiej wygladalam wlasnie w dekoldzie typy serduszko...panie w sklepie doradzaly mi ze przy serduszku powinno widac piersi...u mnie ich nie widac.a w zwyklym gorsecie nikt tak naprawde nie wie co ja tam mam :P nie mniej jednak moja rada dla ciebie-przymierzac
Aangelek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-21, 17:35   #9
Tristan82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24
suknia ślubna na mały biust

Cytat:
Napisane przez oleandra86 Pokaż wiadomość
świniaczek - dzięki za radę - ten wątek naprawdę odkrywczy dla mnie, chociaż ciężko mi uwierzyć, że mogłabym nosić większą miseczkę niż "A", a numeracji mniejszej niz 70 pod biustem nie widziałam w zadnym sklepie. Szukam jakiegoś poradnika ze zdjęciami sukien ślubnych
zerknij na artykuł "biust na weselu" http://terazslub.pl/news/biust-na-weselu.html Tam masz ilustracje różnych sukien i wskazówki jaki dekolt dobrać do małego i dużego biustu

Edytowane przez Tristan82
Czas edycji: 2011-01-11 o 01:04
Tristan82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-21, 20:06   #10
m_majaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 355
Dot.: Jaka suknia gdy mały biust?

Cytat:
Napisane przez oleandra86 Pokaż wiadomość
Mam strasznie mały biust - miseczka A pod biustem 75... Jestem strasznie szczupła mam rozmiar 34. Marzyła mi się sukienka bez ramiączek, ale nie wiem czy będzie t dobrze wyglądać. Ostatnio przymierzałam jedną i mama powiedziała, że wygladam płasko... Proszę o radę jaką sukienkę wybrać, żeby wyglądać kobieco i seksownie przy takim małym biuście..
eee tam nie jest tak źle ja mam 5cm mniej pod biustem i jest oki
znajdziesz sporo ładnych sukieneczek na taką figurkę...ja obstawiałabym coś drapowanego co optycznie doda tu i ówdzie
__________________
KPP
m_majaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 18:34   #11
bluemooon
Raczkowanie
 
Avatar bluemooon
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 415
Dot.: Jaka suknia gdy mały biust?

omijaj dekold w serduszko czy serek i szelki.
drobne ramiaczka nie powinny wygladac zle

i popieram inne dziewczyny, niech sie duzo dzieje na biuscie czyli drapowania, zagiecia, ozdoby, marszczenia, kwiatek itp to dziala!!
bluemooon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-22, 23:41   #12
Karo89
Zakorzenienie
 
Avatar Karo89
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 7 493
Dot.: Jaka suknia gdy mały biust?

Cytat:
Napisane przez bluemooon Pokaż wiadomość
i popieram inne dziewczyny, niech sie duzo dzieje na biuscie czyli drapowania, zagiecia, ozdoby, marszczenia, kwiatek itp to dziala!!
Ja również popieram, dużo ozdób powiększy optycznie biust.
__________________
E.M♥


Karo89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 14:07   #13
sjoanna
Zakorzenienie
 
Avatar sjoanna
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Jędrzejów/Latina
Wiadomości: 6 082
Dot.: Jaka suknia gdy mały biust?

Przeciez 99% modelek prezentujacych te piekne suknie slubne nie ma biustu!
Nie ma sie czym przejmowac tylko przymierzac.
__________________
Przykładna żonka od 15 i 24 VII 2010


“Your dresses should be tight enough to show you're a woman
and loose enough to show you're
a LADY.”

Edith Head
sjoanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 20:38   #14
m_majaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 355
Dot.: Jaka suknia gdy mały biust?

Cytat:
Napisane przez sjoanna Pokaż wiadomość
Przeciez 99% modelek prezentujacych te piekne suknie slubne nie ma biustu!
Nie ma sie czym przejmowac tylko przymierzac.
hehe dokładnie

---------- Dopisano o 20:38 ---------- Poprzedni post napisano o 20:36 ----------

Cytat:
Napisane przez bluemooon Pokaż wiadomość
omijaj dekold w serduszko czy serek i szelki.
drobne ramiaczka nie powinny wygladac zle

i popieram inne dziewczyny, niech sie duzo dzieje na biuscie czyli drapowania, zagiecia, ozdoby, marszczenia, kwiatek itp to dziala!!
ja miałam akurat serduszko suknia była 'drapowana' plus odpowiedni biustonosz i było super
fakt,ze mam ciut większy rozmiar piersi,ale też bez rewelacji
__________________
KPP
m_majaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 23:06   #15
oleandra86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 27
Question Dot.: Jaka suknia gdy mały biust?

ale dziewczyny - zakochałam się w sukience i chyba umrę, jeżeli jej nie przymierzę (łałała!!!!) oszalałam. Ale nie ma niestety ozdób na biuście jak radzicie. Zobaczcie i napiszcie mi co myślicie ????http://terazslub.pl/komis/show/ian-s...zniczki,4.html

Dawno żadna suknia mnie tak nie podnieciła. Ale cena jest jak za nową No i to problem... A po drugi czy mnie spłaszczy???

A i jeszcze coś - mam trochę wystające obojczyki tzw "solniczki" mi się robią. Ale tak jak pisałyście - modelki tez tak mają i nikt sie nie dziwi. Boe sie tylko komentarzy ciotek i babć, że jestem zabiedzona...

Edytowane przez oleandra86
Czas edycji: 2011-01-17 o 00:53
oleandra86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 11:43   #16
sjoanna
Zakorzenienie
 
Avatar sjoanna
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Jędrzejów/Latina
Wiadomości: 6 082
Dot.: Jaka suknia gdy mały biust?

IAN STUART POMPADOUR - ta ci sie tak spodobala? A widzialas cene?
Wybacz ale podobne - bogato zdobione ksiezniczki sa w wielu salonach i nie od razu kosztuja tyle!
Ja w zeszlym roku przymierzalam tiulowa iskrzaca sie jak suknia krolowej sniegu za 2000. W zwyklym malomiasteczkowym salonie. Nie w moim stylu ale suknie wygladala pieknie a gorset robir mi taka talie ze
__________________
Przykładna żonka od 15 i 24 VII 2010


“Your dresses should be tight enough to show you're a woman
and loose enough to show you're
a LADY.”

Edith Head
sjoanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 22:36   #17
happy2gether
Wtajemniczenie
 
Avatar happy2gether
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 849
Dot.: Jaka suknia gdy mały biust?

Cytat:
Napisane przez oleandra86 Pokaż wiadomość
ale dziewczyny - zakochałam się w sukience i chyba umrę, jeżeli jej nie przymierzę (łałała!!!!) oszalałam. Ale nie ma niestety ozdób na biuście jak radzicie. Zobaczcie i napiszcie mi co myślicie ????http://terazslub.pl/komisShow,4.html

Dawno żadna suknia mnie tak nie podnieciła. Ale cena jest jak za nową No i to problem... A po drugi czy mnie spłaszczy???

A i jeszcze coś - mam trochę wystające obojczyki tzw "solniczki" mi się robią. Ale tak jak pisałyście - modelki tez tak mają i nikt sie nie dziwi. Boe sie tylko komentarzy ciotek i babć, że jestem zabiedzona...
Niezwykle strojna, ten materiał na dole sukni troche wygląda jak wycisnieta pianka do wlosów

---------- Dopisano o 22:36 ---------- Poprzedni post napisano o 22:32 ----------

i na pewno bedzie odciągał wzrok od góry sukni, więc myślę, że biustem możesz się nie martwic. Na pewno trzeba ją przymierzyć. Wtedy na pewno poczujesz jeśli okaże się, że to jest TO
happy2gether jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 12:03   #18
klarnetos
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 331
Dot.: Jaka suknia gdy mały biust?

Cytat:
Napisane przez oleandra86 Pokaż wiadomość
ale dziewczyny - zakochałam się w sukience i chyba umrę, jeżeli jej nie przymierzę (łałała!!!!) oszalałam. Ale nie ma niestety ozdób na biuście jak radzicie. Zobaczcie i napiszcie mi co myślicie ????http://terazslub.pl/komisShow,4.html

Dawno żadna suknia mnie tak nie podnieciła. Ale cena jest jak za nową No i to problem... A po drugi czy mnie spłaszczy???

A i jeszcze coś - mam trochę wystające obojczyki tzw "solniczki" mi się robią. Ale tak jak pisałyście - modelki tez tak mają i nikt sie nie dziwi. Boe sie tylko komentarzy ciotek i babć, że jestem zabiedzona...
Ojej, to oczywiście Twój wybór, ale mi się wydaje, że ta suknia jest strasznie ciężka! A z tego co pisałaś jesteś drobniutka, więc nie wiem czy to najlepszy fason dla Ciebie - może Cię "przybić". Tego typu kreacje (w takich kolorach, ciężkie, na których "dużo się dzieje") często też bardzo dodają lat. - Tzn. możesz nie wyglądać tak... wiesz... młodo, świeżo - no dziewczęco. No ale może wcale nie chcesz takiego efektu, poza tym dużą rolę gra też wzrost. Jeśli jesteś wysoka to ok. Jeśli nie - to znowu bała bym się o efekt "wbicia w ziemię" i ogólnej dominacji sukienki, do której panna młoda wtedy staje się dodatkiem.
Z biustem wydaje mi się, że nie powinno być problemu, bo do sukienek wszywa się miseczki i część gorsetową ściśle dopasowuje.
klarnetos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 19:29   #19
HerbADKA
Raczkowanie
 
Avatar HerbADKA
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 465
Dot.: Jaka suknia gdy mały biust?

Cytat:
Napisane przez oleandra86 Pokaż wiadomość
ale dziewczyny - zakochałam się w sukience i chyba umrę, jeżeli jej nie przymierzę (łałała!!!!) oszalałam. Ale nie ma niestety ozdób na biuście jak radzicie. Zobaczcie i napiszcie mi co myślicie ????http://terazslub.pl/komisShow,4.html

Dawno żadna suknia mnie tak nie podnieciła. Ale cena jest jak za nową No i to problem... A po drugi czy mnie spłaszczy???

A i jeszcze coś - mam trochę wystające obojczyki tzw "solniczki" mi się robią. Ale tak jak pisałyście - modelki tez tak mają i nikt sie nie dziwi. Boe sie tylko komentarzy ciotek i babć, że jestem zabiedzona...

Oleandra, po pierwsze proponuję się pożądnie zmierzyć pod biustem. Ja też myślałam, że mam 70A i wogóle nie mam biustu. Ale po prawidłowym zmierzeniu biustu okazało się, że mam C65. Zatem jesli masz np 70 cm pod biustem to powinnaś nosić stanik o obwodzie 65 cm.
tutaj http://www.atlastravel.nazwa.pl/mariska/ po lewej stronie na górze masz kalkulator rozmiaru.

Jeśli chodzi o suknię, to góra powinna być marszczona i świecąca np kryształki, kamyczki etc. To optycznie powiększy biust.

Jeśli jesteś drobna to podkreśl swoją figurę, nie chowaj jej w wielkiej sukni typu księżniczka.
HerbADKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-26, 21:32   #20
klarnetos
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 331
Dot.: Jaka suknia gdy mały biust?

Cytat:
Napisane przez HerbADKA Pokaż wiadomość
Oleandra, po pierwsze proponuję się pożądnie zmierzyć pod biustem. Ja też myślałam, że mam 70A i wogóle nie mam biustu. Ale po prawidłowym zmierzeniu biustu okazało się, że mam C65. Zatem jesli masz np 70 cm pod biustem to powinnaś nosić stanik o obwodzie 65 cm.
tutaj http://www.atlastravel.nazwa.pl/mariska/ po lewej stronie na górze masz kalkulator rozmiaru.

Jeśli chodzi o suknię, to góra powinna być marszczona i świecąca np kryształki, kamyczki etc. To optycznie powiększy biust.

Jeśli jesteś drobna to podkreśl swoją figurę, nie chowaj jej w wielkiej sukni typu księżniczka.
Kurczę, Herbadka, wytłumacz mi o co chodzi - tam jest napisane "W tym celu od obwodu w biuście (mierzonego luźno) odejmujemy obwód biustonosza, a nie nasz obwód pod biustem (jak podaje wiele poradników)".
Obwód jakiego biustonosza? Tego co się ma obecnie? Czyli źle dobranego? Nic nie rozumiem
klarnetos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 22:23   #21
caipiroshk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 28
Dot.: Jaka suknia gdy mały biust?

zgadzam się z dziewczynami - im więcej dzieje się na dekolcie (falbanki, marszczenia itp) tym lepiej dla małych biustów.
caipiroshk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-27, 13:23   #22
sjoanna
Zakorzenienie
 
Avatar sjoanna
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Jędrzejów/Latina
Wiadomości: 6 082
Dot.: Jaka suknia gdy mały biust?

U gory strony masz automatyczny kalkulator.
Zmierz sie - pod biustem bardzo scisle na wydechu a w biuscie dosyc luzno. Nie sciskaj sie w biuscie bo miseczki sie nie rozciagaja a obwody biustonoszy najczesciej tak.
Wpisz wyniki do kalkulatora i masz wynki.
Dla brytyjskich firm szyjacych biustonosze masz inny a dla polskich producentow inny.

Jesli masz jakies watpliwosci to sa jeszcze watek gdzie to wszystko jest wyjasnione - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=415605
Koniecznie zajzyj na pierwsza strone! Sa tam linki do dobrych stron na ten temat.
__________________
Przykładna żonka od 15 i 24 VII 2010


“Your dresses should be tight enough to show you're a woman
and loose enough to show you're
a LADY.”

Edith Head
sjoanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-27, 18:13   #23
klarnetos
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 331
Dot.: Jaka suknia gdy mały biust?

Dziękować
klarnetos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 20:34   #24
Dżagódka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 234
Dot.: Jaka suknia gdy mały biust?

Myślę , że serduszko drapowania + biustonosz + poduszki będzie ok
Dżagódka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-02, 01:23   #25
Tristan82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24
Dot.: Jaka suknia gdy mały biust?

Cytat:
Napisane przez oleandra86 Pokaż wiadomość
ale dziewczyny - zakochałam się w sukience i chyba umrę, jeżeli jej nie przymierzę (łałała!!!!) oszalałam. Ale nie ma niestety ozdób na biuście jak radzicie. Zobaczcie i napiszcie mi co myślicie ????http://terazslub.pl/komisShow,4.html

Dawno żadna suknia mnie tak nie podnieciła. Ale cena jest jak za nową No i to problem... A po drugi czy mnie spłaszczy???

A i jeszcze coś - mam trochę wystające obojczyki tzw "solniczki" mi się robią. Ale tak jak pisałyście - modelki tez tak mają i nikt sie nie dziwi. Boe sie tylko komentarzy ciotek i babć, że jestem zabiedzona...

A ja myśle, ze powinnas przymierzyc. choc cena zabojcza. No i może warto troszkę przytyc
Tristan82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-03, 16:46   #26
Dżagódka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 234
Dot.: Jaka suknia gdy mały biust?

Cytat:
Napisane przez Tristan82 Pokaż wiadomość
A ja myśle, ze powinnas przymierzyc. choc cena zabojcza. No i może warto troszkę przytyc
jesli się oczywiście ma taką kwotę do wydania Szczerze? Jestem zdania , że jeśli nie jestesmy w stanie czegoś mieć to po co się kusić?

A co do tej sukienki to troszkę kojarzy mi się z bitą śmietaną
Dżagódka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-08, 14:54   #27
Amcizia
Rozeznanie
 
Avatar Amcizia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 790
Dot.: Jaka suknia gdy mały biust?

mnie się ta suknia w ogóle nie podoba. a co do góry to szczerze mówiąc u osób z małym biustem a ja do takich należę gorsety średnio wyglądają. samam miałam ten problem, ale udało mi się znaleźć taką suknie, która podkresla i jakby wypukla mi biust a wogóle nie jest z gorsetem, jest z muslinu i wklejam zdjęcie, bo ciężko mi opisać, ale ma marszczenia i drobne perełki na biuście. i jest odinana pod biustem orzez co właśnie podkresla jego kształt ale tez i szczupłą talię zaznacza i do tego wydłuża, i dla takich drobnych osób krój w lietre A jest dobry, na penwo nie wielkie księzniczkowate suknie bo w nich sie ginie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Kopia P230910_15.20.jpg (17,4 KB, 115 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Kopia (2) P230910_15.20.jpg (18,0 KB, 86 załadowań)
Amcizia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-08, 18:09   #28
Dżagódka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 234
Dot.: Jaka suknia gdy mały biust?

mały biust to tez pojęcie względne... jesli osoba 'płaska' lub 'prawie płaska' zalozylaby taki krój to wyglądała by jakby wisiała na wieszaku takie moje zdanie mierzyłas? moze przeslijsiebie w tej kiecce
Dżagódka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-08, 21:22   #29
Amcizia
Rozeznanie
 
Avatar Amcizia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 790
Dot.: Jaka suknia gdy mały biust?

niestety zdjęcia na sobie nie posiaam bo pomyślalam o nim jak juz sie przebrałam i płaciłam zlaiczke isistra tylko fotke zrobila na manekinie.

mierzyłam gorsety te takie jakby płaskie, bez zadnyhc wyciec, te z w serduszko, z dekoldem w litere V, z odcieciem ponizej ponizej pepka, takie normalne dopasowane i takie odcinane pod biustem, własnie z tego typu dekoltem, an szerszych ramiączkach, takie kroje maja zdobioną ta część nad biustem i przez odciecie wlasnie pod linia biustu podkreslają jego kształty, nawet panie w salonie powiedziały że ta idealnie podkresla mój biust i jakby go wypukla. Moja suknie jest z muslinu wiec spokojnie mogę ubrać pod nią odpowiednio dopasowany biustonosz, zresztą ja nigdy nie brałam innej opcji, wiem tez że w niektórych można wszyć odpowiednie miseczki. wydaję mi się, że jest jakoś tak przyjęła się tendencja, że suknia ślubna musi być gorsetem, który ma tylko 3 kroje, i ze serduszko jest dobre dla małego biustu, a na samej sobie przekonałam się że właśnie jak tu któraś pisała, w takim kroju trzeba mieć czym wypełnić, w ogóle gorsety trzeba mieć czym wypełnić, bo inaczej spłaszczają biust, a taki bez ramiączek to tym bardziej bo musi ściślej przylegać, żeby nie opaść w trakcie tańca, ale to jest moje zdanie tylko
Amcizia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-08, 21:32   #30
Dżagódka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 234
Dot.: Jaka suknia gdy mały biust?

zależy jaki gorset, no ale spoko skoro wszysycy dookola łacznie z tobą uważali a ty czułas sie w tym najlepiej to widocznie najodpowiedniejszy wybór
Dżagódka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:57.