Seks = stosunek - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-30, 22:18   #61
andzia1989r
Zakorzenienie
 
Avatar andzia1989r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 308
Dot.: Seks = stosunek

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
Nie wiem dlaczego autorka nie ma bronić swojego chłopaka, czemu jej to zakazujesz, jakby to była relacja ofiara - oprawca. Ja też swojego chłopaka bym broniła.

Mówisz, że oczekujesz od związku "czegoś więcej". A coś więcej, niż to, co ma autorka to właśnie ideał. Mają problemy łóżkowe, end of story.

Nie wiem po co był ten tekst o gejach. Z podobnie niesprawdzalnych, acz obraźliwych teorii można wymienić że jest pedofilem i nekrofilem
Dlatego, że uwierz... Ten schemat jest nudny. Przychodzi dziewczyna i opisuje koszmarny związek. Pojawiają się negatywne komentarza a ona zaczyna pisac, że wcale nie bo misiaczek w takim i w takim i w siakim momencie jest cudowny a ona jest szczęśliwa. No to skoro jest z nim szczęśliwa to w czym problem?

Ona tak de facto nie ma z nim seksu, jest wtedy tylko przedmiotem. To katastrofa a nie problem łóżkowy.

A tekst o gejach nie miał byc obraźliwy. Nic nie mam do homoseksualistów. Skoro jednak autorka odrzuca teorię: on ma mnie gdzieś, to szukam innego powodu jego awersji i niechęci do kobiecego ciała. Gej to dla mnie jedyna alternatywa. Problemy zdrowotne (erekcja, impotencja itd) odrzucam bo seks jednak uprawia. Więc to kwestia podejścia, nie nie działającego sprzętu. Głęboki problem psychiczny sprawiający traumę przed seksem też, inicjuje go często, ale dąży tylko do własnej przyjemności.

Jeśli faktycznie na co dzień jest takim cudownym człowiekiem i tylko seks tak leży i kwiczy to to dla mnie jedyne logiczne wytłumaczenie.
andzia1989r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-30, 22:26   #62
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Seks = stosunek

Cytat:
Napisane przez andzia1989r Pokaż wiadomość
Dlatego, że uwierz... Ten schemat jest nudny. Przychodzi dziewczyna i opisuje koszmarny związek. Pojawiają się negatywne komentarza a ona zaczyna pisac, że wcale nie bo misiaczek w takim i w takim i w siakim momencie jest cudowny a ona jest szczęśliwa. No to skoro jest z nim szczęśliwa to w czym problem?

Ona tak de facto nie ma z nim seksu, jest wtedy tylko przedmiotem. To katastrofa a nie problem łóżkowy.

A tekst o gejach nie miał byc obraźliwy. Nic nie mam do homoseksualistów. Skoro jednak autorka odrzuca teorię: on ma mnie gdzieś, to szukam innego powodu jego awersji i niechęci do kobiecego ciała. Gej to dla mnie jedyna alternatywa. Problemy zdrowotne (erekcja, impotencja itd) odrzucam bo seks jednak uprawia. Więc to kwestia podejścia, nie nie działającego sprzętu. Głęboki problem psychiczny sprawiający traumę przed seksem też, inicjuje go często, ale dąży tylko do własnej przyjemności.

Jeśli faktycznie na co dzień jest takim cudownym człowiekiem i tylko seks tak leży i kwiczy to to dla mnie jedyne logiczne wytłumaczenie.
chyba Cię dzisiaj ktoś wkurzył. Dziewczyna od początku pisała, że związek jest fantastyczny i w każdym innym aspekcie może na swoim facecie polegać ale seks kuleje.
Nie może być po prostu tak, że nie wie jak się do tego zabrać ? Nie wiedział gdzie jest łechtaczka. A te strefy mogą mu śmierdzieć.
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-30, 22:29   #63
andzia1989r
Zakorzenienie
 
Avatar andzia1989r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 308
Dot.: Seks = stosunek

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
Nie może być po prostu tak, że nie wie jak się do tego zabrać ? Nie wiedział gdzie jest łechtaczka. A te strefy mogą mu śmierdzieć.
Może. Baa.. no raczej od niemal prawiczka ciężko wymagac by wszystko wiedział.

Tylko, że on nie chce się dowiedziec i wykazac niczym, czy pieszczotami palcami czy seksem oralnym, niczym. Jak to wytłumaczyc?

Skoro oceniam go za surowo i nie jest ani egoistą łóżkowym, ani ukrytym gejem to jaki macie inny pomysł na wytłumaczenie tak silnej niechęci do dotykania i pieszczenia ciała swojej kobiety?

Zero pieszczot, zero gry wstępnej, zero seksu oralnego, zero palcówek?

Ciekawa jestem innych alternatyw skoro waszym zdaniem są.
andzia1989r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-30, 22:36   #64
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Seks = stosunek

Cytat:
Napisane przez andzia1989r Pokaż wiadomość
Może. Baa.. no raczej od niemal prawiczka ciężko wymagac by wszystko wiedział.

Tylko, że on nie chce się dowiedziec i wykazac niczym, czy pieszczotami palcami czy seksem oralnym, niczym. Jak to wytłumaczyc?

Skoro oceniam go za surowo i nie jest ani egoistą łóżkowym, ani ukrytym gejem to jaki macie inny pomysł na wytłumaczenie tak silnej niechęci do dotykania i pieszczenia ciała swojej kobiety?

Zero pieszczot, zero gry wstępnej, zero seksu oralnego, zero palcówek?

Ciekawa jestem innych alternatyw skoro waszym zdaniem są.
no bo ciągle słyszy: ''a bo Ty nigdy...'' ''a bo Ty zawsze...'' ''a bo Ty taki owaki''. Pewnie się wyłącza bo uznaje to za nudny jazgot. Zamiast najazdów musi słyszeć o potrzebach a za każdy postęp chwalony pod niebiosa
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-30, 22:44   #65
andzia1989r
Zakorzenienie
 
Avatar andzia1989r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 308
Dot.: Seks = stosunek

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
no bo ciągle słyszy: ''a bo Ty nigdy...'' ''a bo Ty zawsze...'' ''a bo Ty taki owaki''. Pewnie się wyłącza bo uznaje to za nudny jazgot. Zamiast najazdów musi słyszeć o potrzebach a za każdy postęp chwalony pod niebiosa
Ale te pretensje przypadkiem nie są REAKCJĄ na to, że on nie ma pociągu do dotykania kobiety? Bo raczej przyczyny w nich nie widzę. Gdyby go stresowały i czułby, że jej nie zaspokaja i bardzo by go to obchodziło to albo by próbował, albo denerwował się na tyle, że by mu nie stawał. Już tym bardziej gdy ona mówi: chcę byś to robił, a jemu tak jakoś od pół roku się nie chce
andzia1989r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-30, 22:50   #66
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Seks = stosunek

Cytat:
Napisane przez andzia1989r Pokaż wiadomość
Ale te pretensje przypadkiem nie są REAKCJĄ na to, że on nie ma pociągu do dotykania kobiety? Bo raczej przyczyny w nich nie widzę. Gdyby go stresowały i czułby, że jej nie zaspokaja i bardzo by go to obchodziło to albo by próbował, albo denerwował się na tyle, że by mu nie stawał. Już tym bardziej gdy ona mówi: chcę byś to robił, a jemu tak jakoś od pół roku się nie chce
a jak Tobie mówili dzień w dzień rodzice że jesteś tłukiem i się nie uczysz to nie zaczęłaś w pewnym momencie puszczać tego mimo uszu ? To działa na tej zasadzie. Nie że uważam że jesteś tłukiem i się nie uczysz tylko takie są gadki rodziców.
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-01, 09:49   #67
kingus_25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 81
Dot.: Seks = stosunek

"...Miałam bardzo podobne problemy, jak byłam z chłopakiem w moim wieku. Wystarczyła zmiana partnera na 10 lat starszego, a problem się skończył. Nie namawiam cię broń Boże od zerwania, po prostu mówię, że każdy facet ma etap mniej i bardziej dojrzały."

potwierdzam
w moim przypadku też problem leżał w dojrzałości faceta...
kingus_25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-01, 10:43   #68
d0lcevita
Zakorzenienie
 
Avatar d0lcevita
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3 432
Dot.: Seks = stosunek

a ja powiem tylko tyle, że nie koniecznei zalezy to od dojrzałosci partnera....w moim wypadku wcale nie zalezało nic od doświadczenia faceta....bo ja po długoletnim związku z doswiadcoznym (miał kilka parnerek przede mną) który i tak nie był jakiś super w łózku.....trafiłam na prawiczka, który chciał mnie od samego początku zaspokajać i chętnie to robił ...chętnie pieścił ....więc nie wiem dlaczego tż autorki jest taki niechetny....i to jest dla mnie bardzo dziwne nie rozumiem go na moje oko albo ma problemy ze soba albo jest seksulanym egoistą
__________________
"Wiem,że jak każda kobieta,mam więcej siły niż na to wygląda"
/Evita

Edytowane przez d0lcevita
Czas edycji: 2010-10-01 o 10:45
d0lcevita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-01, 11:33   #69
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Seks = stosunek

Cytat:
Napisane przez d0lcevita Pokaż wiadomość
a ja powiem tylko tyle, że nie koniecznei zalezy to od dojrzałosci partnera....w moim wypadku wcale nie zalezało nic od doświadczenia faceta....bo ja po długoletnim związku z doswiadcoznym (miał kilka parnerek przede mną) który i tak nie był jakiś super w łózku.....trafiłam na prawiczka, który chciał mnie od samego początku zaspokajać i chętnie to robił ...chętnie pieścił ....więc nie wiem dlaczego tż autorki jest taki niechetny....i to jest dla mnie bardzo dziwne nie rozumiem go na moje oko albo ma problemy ze soba albo jest seksulanym egoistą
Amen
Merys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-01, 13:17   #70
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Seks = stosunek

Cytat:
Napisane przez Magda_CK Pokaż wiadomość


Tak, chcę mi sprawiać przyjemność, ale to nie znaczy, że będę z zaciśniętymi zębami wytrzymywała brak zaspakajania mnie. Dlatego szukam rozwiązania wszędzie i rozmawiać z nim będę nadal, tymbardziej że w ostatnim czasie to ON sam inicjuje te rozmowy.
Możesz napisać jak to robi? Bo z wcześniejszych postow wywnioskowac mozna , że w sprawach seksualnych w ogóle się nie stara i skupia się wyłącznie na swojej przyjemnosci.
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-01, 13:25   #71
CandyShopGirl
Raczkowanie
 
Avatar CandyShopGirl
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 307
Dot.: Seks = stosunek

Tu miało być 'mu', i wtedy ma sens.

Tzn, nie ma sensu, w sensie, że związek nie ma.
CandyShopGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-01, 14:08   #72
andzia1989r
Zakorzenienie
 
Avatar andzia1989r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 308
Dot.: Seks = stosunek

Jeśli on na co dzień jest w porządku to najlepiej wątek podsumowuje ta piosenka:

Lily Allen Not fair: http://www.youtube.com/watch?v=d1R356wMv4Y

Tłumaczenie dla nie łapiących w lot angielskiego:

oh, traktuje mnie z szacunkiem
ciągle mów, że mnie kocha
dzwoni do mnie 15 razy dziennie
lubi mieć pewność, że u mnie wszystko w porządku
wiecie, nigdy wczęsniej nie spotkałam mężczyzny
przy którym czułabym się tak bezpiecznie
nie jest taki jak inni chłopcy
głupi i niedojrzali

tylko jedna rzecz przeszkadza
kiedy idziemy do łóżka
on nie jest w tym dobry, jaka szkoda
patrzę w twoje oczy, chcę cię poznać
a potem wydajesz ten dźwięk
i na tym się wszystko kończy

to nie fair, jesteś naprawdę podły
naprawdę podły
właśnie tak, naprawdę podły

to nie fair i naprawdę nie ok
naprawdę nie ok
naprawdę nie ok

powinno ci zależeć
ale nigdy nie sprawiłeś żebym krzyczała,
nigdy nie doprowadziłeś mnie do krzyku

to nie fair i naprawdę nie ok
naprawdę nie ok
naprawdę nie ok

no i leżę na mokrej plamie pośrodku łóżka
czując się jak kłoda
spędzając wieki zachodząc w głowę..
a potem sobie przypomniałam
wszystkie te miłe rzeczy, które mi mówiłeś
może przesadziłam
może jesteś tym jedynym

tylko jedna rzecz przeszkadza
kiedy idziemy do łóżka
on nie jest w tym dobry, jaka szkoda
patrzę w twoje oczy, chcę cię poznać
a potem wydajesz ten dźwięk
i na tym się wszystko kończy

to nie fair, jesteś naprawdę podły
naprawdę podły
właśnie tak, naprawdę podły

to nie fair i naprawdę nie ok
naprawdę nie ok
naprawdę nie ok

powinno ci zależeć
ale nigdy nie sprawiłeś żebym krzyczała
nigdy nie doprowadziłeś mnie do krzyku

to nie fair i naprawdę nie ok
naprawdę nie ok
naprawdę nie ok

Edytowane przez andzia1989r
Czas edycji: 2010-10-01 o 14:10
andzia1989r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-01, 17:07   #73
Clemence
Zakorzenienie
 
Avatar Clemence
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Thessaloniki! Greece
Wiadomości: 5 383
Dot.: Seks = stosunek

Mozliwe jest tak jak napisala owieczka:
ze moze on mial jakies przezycia,boi się.Nie mowi.Po proistu to gdzieś tam w środku siedzi i mysli ,ze nie ma to wpkywu na was.
Wiesz rozmowa jest wazna.On nie wie.. no alwe wie co lubisz i dlaczego tego nie robi ? przeciez Cię kocha.. a jezeli kogos sie kocha to idzie sie w kierunku kompromisu.. dziwny temat-za silne doznania.Nie rozumiem.. za silne doznania co to znaczy?to co ,on chce mic takie samo doznanie?
Wogole to jakjies dziwne hjest z jego strony;/
Clemence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-02, 22:39   #74
BJean
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 827
Dot.: Seks = stosunek

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
Miałam bardzo podobne problemy, jak byłam z chłopakiem w moim wieku. Wystarczyła zmiana partnera na 10 lat starszego, a problem się skończył. Nie namawiam cię broń Boże od zerwania, po prostu mówię, że każdy facet ma etap mniej i bardziej dojrzały.
kwintesencja problemu.
rozmowa, praktyka.

na razie na 100% będziecie mieli problemy w łóżku które przełożą się na Wasze relacje.
__________________
CZYTAJ SKŁAD ! ! !


masz prawo wiedzieć co jesz.

BJean jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:33.