Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Pokaż wyniki sondy: Macie jakieś sprawdzone podkłady i pudry?
Pokłady? 17 80,95%
Pudry? 8 38,10%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 21. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-06-11, 14:57   #1621
nattania
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 184
Dot.: Trudna cera - podkład

Cytat:
Napisane przez nattania Pokaż wiadomość
Poszukuję podkładu, który będzie dobry dla mojej cery.

Moja twarz jest koloru prawie, że białego. Mam bardzo jasną karnację z natury i nie opalam się, gdyż zawsze wychodzę różowa. Do tego jest bardzo skłonna do przebarwień (w okolicach nosa, zatoki, broda, pomiędzy brwiami mam wiecznie czerwone punkty). Do tego mam bardzo często wysypy wyprysków. Na policzkach, brodzie, na czole taka kaszka. Z kolei na nosie tworzą się czarne wągry. Do tego skóra jest bardzo bardzo bardzo sucha i bardzo szybko się przetłuszcza. (Przez kilka lat walczyłam, by ją nawilżyć, z zewnątrz, od środka, przez dermatologów, kosmetyczki i innych - nie da się). Używałam olejku arganowego, masła shea, wazeliny, kremów, toników.

Poszukuję więc podkładu, który będzie mocno krył, nie zapychał, nawilżał skórę. Próbowałam CC kremy i BB kremy - i nic.

Pomoże ktoś? Tymczasowo musiałam zrezygnować z podkładu Zastąpiłam go kompletnie nawilżającym kremem do twarzy z filtrem uv. Staram też się choć trochę opalić, by te przebarwienia nie rzucały się tak mocno w oczy...
nattania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-11, 15:24   #1622
gazelaa
Zadomowienie
 
Avatar gazelaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: hen daleko
Wiadomości: 1 396
Dot.: Trudna cera - podkład

Cytat:
Napisane przez nattania Pokaż wiadomość
Pomoże ktoś? Tymczasowo musiałam zrezygnować z podkładu Zastąpiłam go kompletnie nawilżającym kremem do twarzy z filtrem uv. Staram też się choć trochę opalić, by te przebarwienia nie rzucały się tak mocno w oczy...
Ale przebarwienia ci sie opala i tez beda ciemniejsze.
gazelaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-11, 15:42   #1623
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Trudna cera - podkład

Cytat:
Napisane przez gazelaa Pokaż wiadomość
Ale przebarwienia ci sie opala i tez beda ciemniejsze.
Dokładnie, możesz zastosować samoopalacz do twarzy najwyżej

Wazelina na twarz to raczej nie najlepszy pomysł jakich kremów używałaś konkretnie? Poprzeglądaj KWC i pij dużo wody, bez wątpienia masz odwodnioną skórę. Najpierw doprowadź ją do ładu, potem rozglądaj się za podkładami.
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-11, 15:47   #1624
gazelaa
Zadomowienie
 
Avatar gazelaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: hen daleko
Wiadomości: 1 396
Dot.: Trudna cera - podkład

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Dokładnie, możesz zastosować samoopalacz do twarzy najwyżej

Wazelina na twarz to raczej nie najlepszy pomysł jakich kremów używałaś konkretnie? Poprzeglądaj KWC i pij dużo wody, bez wątpienia masz odwodnioną skórę. Najpierw doprowadź ją do ładu, potem rozglądaj się za podkładami.
Ma po prosty mieszana cere bo jest i przetluszczajaca sie i sucha to trzeba jakis kremy z kwasem hialuronowym uzywac do odwodnionej skory a na noc mozna cos mocniejszego jakis regenerujacy.
gazelaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-11, 16:13   #1625
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Ja mialam wielki problem z sucha, wrazliwa skora. Uzywalam roznych kremow, takze typowo aptecznych. Zawsze bylo cos nie tak. Od jakiegos czasu uzywam olejku arganowego i zelu hialuronowego i jest super. A juz stracilam nadzieje, ze bedzie lepiej.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-11, 17:48   #1626
gennia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 2
rimmel wake me up vs. revlon nearly naked

Witam Was moje drogie panie.
Otóż mam pewien problem, a pomóc mi możecie już chyba tylko Wy. Przechodząc do rzeczy: mam cerę mieszaną (tłuści się najczęściej w okolicy nosa) ze skłonnością do wyskakiwania nieprzyjaciół. Odkąd wyrzuciłam z mojej diety mleko, co nie było dla mnie łatwe widzę znaczną poprawę cery, choć wciąż i nadal szczególnie przed miesiączką bywają mniejsze bądź większe wysypy. Ogólnie rzecz biorąc moja twarz nie nadaje się do pokazania bez makijażu, a krem bb jest zbyt słaby. Ale w sumie nie o tym chciałam mówić. Do tej pory używałam podkładu Mary Kay matującego i dla mnie to najlepszy podkład. Jednak od każdego kosmetyku trzeba kiedyś odpocząć, a tym bardziej, że zbliża się lato. Chciałabym więc zmienić podkład na nieco lżejszy. Obejrzałam miliony recenzji na youtubie i wciąż nie wiem co wybrać. Na daną chwilę waham się między Rimmel Wake Me Up i Revlon Nearly Naked. Jesteście w stanie doradzić mi w tej kwestii? A może macie dla mnie jakieś inne propozycje wynikające z Waszego doświadczenia? Dodam jeszcze, że jestem strasznym bladziochem, ale walczę z tym. Gdy słońce mnie omija- biegnę za nim, nie poddaję się
Czekam na Wasze opinie i liczę na prawdziwą pomoc.
Z góry dziękuję.
Kasia
gennia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-11, 20:06   #1627
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Nakładasz argan i na to podkład?
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-11, 22:12   #1628
Agniszon
Raczkowanie
 
Avatar Agniszon
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 141
Dot.: rimmel wake me up vs. revlon nearly naked

Nie miałam styczności ani z jednym, ani z drugim podkładem. Sama używam Bourjois Healthy Mix i jego krycie oceniam na średnie. Niespodzianki kryję już mocniejszym korektorem. Jakbyś opaliła twarz to na pewno w pewnym stopniu wyrównałby się i koloryt cery, więc rezygnacja z cięższych podkładów na lato jest jak najbardziej uzasadniona. W sumie mogę Ci polecić wspomniany wcześniej podkład, gdyż ma całkiem przyjemną konsystencję, a nie zauważyłam też, żeby powodował u mnie wysypy kolejnych intruzów. Okolice nosa też się dość dobrze świecą po jakimś czasie, a ratunkiem jest zwykle chusteczka lub bibułka.
Agniszon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-12, 07:21   #1629
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 368
Dot.: rimmel wake me up vs. revlon nearly naked

Ja mam podobnie- np. przed miesiączką mam wypryski i też nie wyobrażam sobie wyjścia bez makijażu (mimo, że wypryski są pojedyncze). Wcześniej przez dłuższy czas używałam Revlonu (Colorstay) i chciałam wypróbować Rimmela Wake Me Up, ponieważ Revlon wydawał mi się za ciężki. On dobrze pokrywa, matuje i naprawdę się utrzymuje, ale jak mam wrażenie, że mocno zatyka pory i że skóra nie oddycha. No to kupiłam Rimmela. I więcej go raczej nie kupię, bo np. nos świeci się po nim niesamowicie- mimo, że daję jeszcze puder w kamieniu to i tak po kilku godzinach świecenie. No i kryje o wiele gorzej od Revlonu, więc i tak Revlon zdecydowanie wygrywa. Teraz kupię chyba jakiś podkład z Loreala... Ale z tych dwóch, o których mowa to zdecydowanie Revlon.
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-12, 08:13   #1630
angrbotha
Raczkowanie
 
Avatar angrbotha
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 66
GG do angrbotha
Dot.: Trudna cera - podkład

Cytat:
Napisane przez nattania Pokaż wiadomość
Pomoże ktoś? Tymczasowo musiałam zrezygnować z podkładu Zastąpiłam go kompletnie nawilżającym kremem do twarzy z filtrem uv. Staram też się choć trochę opalić, by te przebarwienia nie rzucały się tak mocno w oczy...
Ja mam też cerę jasną jak papier i proponuję Ci zaprzyjaźnić się z minerałami. Może nie pokryją idealnie przebarwień, ale cera i tak ładniej będzie wyglądać, poza tym pomoże Ci to w walce z niedoskonałościami. Dobry jest krem z Iwostinu "przywracający nawilżenie". Mi skóra bardzo się przetłuszczała i po przygodach z różnymi treściwymi kremami (głównie dawałam jej na noc), unormowało się trochę, może Twoja skóra też tego potrzebuje? Zmieniałaś dermatologa, może inny by Ci lepiej pomógł z cera?
__________________
Mój blog
angrbotha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-12, 17:38   #1631
gennia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 2
Dot.: rimmel wake me up vs. revlon nearly naked

Nie wspomniałam wcześniej, że zaraz jak Rimmel Wake Me Up pojawił się w Rossmannie kupiłam go. Na początku również nie mogłam się przyzwyczaić do lżejszego krycia i drobinek. Nie mogłam także dobrać odpowiedniego sposobu aplikacji, żeby nie pozostawiał smug. Ostatecznie chyba wybrałam zwilżoną gąbeczkę. Z czasem przyzwyczaiłam się do tego produktu, nawet zaczął mi się on podobać. Miał jednak zdecydowany jeden minus. Paleta kolorów nie uwzględnia kogoś bladego jak ściana. Najjaśniejszy odcień był dla mnie sporo za ciemny. Od tamtego czasu jednak trochę się opaliłam już, a przecież lato się dopiero zaczyna, więc zastanawiam się, czy do niego nie wrócić czasem. Kusi mnie jeszcze właśnie Revlon Nearly Naked. Chyba jak każdy podkład ma swoich zwolenników i przeciwników i bardzo prosiłabym szczególnie osoby, które używały/używają tego podkładu.
PS. Inne osoby również oczywiście zapraszam do konwersacji. Jestem otwarta na propozycję. A no i dodam jeszcze, że mój budżet jest teraz mocno obciążony, więc mam pilne zapotrzebowanie na znośne ceny
gennia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-12, 21:27   #1632
_malami
Raczkowanie
 
Avatar _malami
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 343
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Dziewczyny, proszę o pomoc...
Poszukuje podkładu na lato dobrze kryjącego (gdyż mam masę przebarwień coś jak po trądziku, a do tego w niektórych okolicach mam suchą skórę więc raczej podkład bardzo matujący odpada) ale nie tworzącego maski...
Może jakiś krem bb bardzo dobrze kryjący?

Zazwyczaj kupuje drogeryjne podkłady, ale mogą być też apteczne.
Jeśli chodzi o kolory to zawsze kupuje te z najjaśniejszych.

Proszę polećcie coś, bo przy tych upałach dotychczasowy podkład spływa
_malami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-12, 22:22   #1633
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez _malami Pokaż wiadomość
Dziewczyny, proszę o pomoc...
Poszukuje podkładu na lato dobrze kryjącego (gdyż mam masę przebarwień coś jak po trądziku, a do tego w niektórych okolicach mam suchą skórę więc raczej podkład bardzo matujący odpada) ale nie tworzącego maski...
Może jakiś krem bb bardzo dobrze kryjący?

Zazwyczaj kupuje drogeryjne podkłady, ale mogą być też apteczne.
Jeśli chodzi o kolory to zawsze kupuje te z najjaśniejszych.

Proszę polećcie coś, bo przy tych upałach dotychczasowy podkład spływa
Co do BB, mogę polecić Lioele Triple Solution bodajże. Krycie świetne.
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-12, 22:44   #1634
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Co do BB, mogę polecić Lioele Triple Solution bodajże. Krycie świetne.
BB kremy od Skin79 . Mają b.fajne krycie i dostępnę są niemal dla każdego rodzaju cery
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-13, 06:48   #1635
angrbotha
Raczkowanie
 
Avatar angrbotha
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 66
GG do angrbotha
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Mi się sprawdza Revlon Nearly Naked, krycie ma całkiem niezłe, ale nie jakieś super, za to moje przebarwienia przykrywa Chociaż może faktycznie warto zainwestować w jakieś BB
__________________
Mój blog
angrbotha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-13, 15:09   #1636
signalfire
Raczkowanie
 
Avatar signalfire
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 197
Dot.: rimmel wake me up vs. revlon nearly naked

Używam Rimmel Wake Me Up, dla mnie podkład jest świetny, mam cerę mieszaną ale ostatnio jakoś bardziej idzie w stronę suchą. Jeżeli masz bardzo przetłuszczające się miejsca to uważałabym z tym podkładem - potrafi bardzo się świecić szczególnie że ma w sobie mieniące się drobinki żeby rozświetlić cerę. Ja używam ten podkład a na niego puder Rimmel Stay Matte, w połowie dnia pudruję się ponownie i wszystko jest okej, ale wiem że u niektórych może on bardzo podkreślać świecące się fragmenty buzi. Revlona nie próbowałam więc tutaj nie mogę się wypowiedzieć, sama nadal szukam tego jedynego idealnego podkładu
signalfire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-17, 18:48   #1637
heyitsjuley
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 1
Jaki podkład polecacie?

Witam Potrzebuję dobrego podkładu odpowiedniego do mojej cery, ale nie chcę wybierać go metodą prób i błędów - moja cera by tego nie zniosła. Nie piszcie proszę, aby udać się do dermatologa czy do innego doradcy, bo u takich byłam i nie pomogli. Wiem, że każda cera jest inna, ale być może jakiś podkład, który wspomaga Was wspomoże i mnie

A więc mam cerę trądzikową, mieszaną - jest tłusta, ale od leków przesuszona. Walczyłam z trądzikiem dość długo, nie wyskakują mi już typowe pryszcze, lecz po nałożeniu obecnego podkładu jak i innych robią mi się grudki i przeróżne krosteczki, a oprócz tego mam problem z zaskórnikami i z bliznami (nie wyciskam nic). Potrzebuję kosmetyku, który nie przesuszy mojej twarzy, a może nawet odrobinę nawilży (nie natłuści), do tego nada matowy efekt. Ważne, aby nie zapychał, nie zaznaczał skórek, nie ciemniał po nałożeniu i ładnie stapiał się ze skórą, wyglądał lekko i naturalnie. Byłabym zachwycona, gdyby do tego miał jakiś filtr, ale to nie konieczne

A więc powiedzcie mi drogie wizażanki, co myślicie - jakieś propozycje? Piszcie co pomaga wam albo może co ciekawego widziałyście na sklepowych półkach i jak wygląda to cenowo
heyitsjuley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-17, 19:26   #1638
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Jaki podkład polecacie?

Cytat:
Napisane przez heyitsjuley Pokaż wiadomość
Witam Potrzebuję dobrego podkładu odpowiedniego do mojej cery, ale nie chcę wybierać go metodą prób i błędów - moja cera by tego nie zniosła. Nie piszcie proszę, aby udać się do dermatologa czy do innego doradcy, bo u takich byłam i nie pomogli. Wiem, że każda cera jest inna, ale być może jakiś podkład, który wspomaga Was wspomoże i mnie

A więc mam cerę trądzikową, mieszaną - jest tłusta, ale od leków przesuszona. Walczyłam z trądzikiem dość długo, nie wyskakują mi już typowe pryszcze, lecz po nałożeniu obecnego podkładu jak i innych robią mi się grudki i przeróżne krosteczki, a oprócz tego mam problem z zaskórnikami i z bliznami (nie wyciskam nic). Potrzebuję kosmetyku, który nie przesuszy mojej twarzy, a może nawet odrobinę nawilży (nie natłuści), do tego nada matowy efekt. Ważne, aby nie zapychał, nie zaznaczał skórek, nie ciemniał po nałożeniu i ładnie stapiał się ze skórą, wyglądał lekko i naturalnie. Byłabym zachwycona, gdyby do tego miał jakiś filtr, ale to nie konieczne

A więc powiedzcie mi drogie wizażanki, co myślicie - jakieś propozycje? Piszcie co pomaga wam albo może co ciekawego widziałyście na sklepowych półkach i jak wygląda to cenowo
Tutaj jest właściwy wątek
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-17, 19:49   #1639
201706120937
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 127
Dot.: Jaki podkład polecacie?

Cytat:
Napisane przez heyitsjuley Pokaż wiadomość
Witam Potrzebuję dobrego podkładu odpowiedniego do mojej cery, ale nie chcę wybierać go metodą prób i błędów - moja cera by tego nie zniosła. Nie piszcie proszę, aby udać się do dermatologa czy do innego doradcy, bo u takich byłam i nie pomogli. Wiem, że każda cera jest inna, ale być może jakiś podkład, który wspomaga Was wspomoże i mnie

A więc mam cerę trądzikową, mieszaną - jest tłusta, ale od leków przesuszona. Walczyłam z trądzikiem dość długo, nie wyskakują mi już typowe pryszcze, lecz po nałożeniu obecnego podkładu jak i innych robią mi się grudki i przeróżne krosteczki, a oprócz tego mam problem z zaskórnikami i z bliznami (nie wyciskam nic). Potrzebuję kosmetyku, który nie przesuszy mojej twarzy, a może nawet odrobinę nawilży (nie natłuści), do tego nada matowy efekt. Ważne, aby nie zapychał, nie zaznaczał skórek, nie ciemniał po nałożeniu i ładnie stapiał się ze skórą, wyglądał lekko i naturalnie. Byłabym zachwycona, gdyby do tego miał jakiś filtr, ale to nie konieczne

A więc powiedzcie mi drogie wizażanki, co myślicie - jakieś propozycje? Piszcie co pomaga wam albo może co ciekawego widziałyście na sklepowych półkach i jak wygląda to cenowo
Tak więc szukasz podkładu nawilżającego dającego matowe wykończenie i niezapychającego... Szczerze mówiąc ja nie znam takiego. Mam cerę podatną na zapychanie tak samo jak Ty, a może nawet bardziej, do tego hyperwrażliwą, z kłopotliwym do znalezienia odcieniem skóry - oliwkowym ale do tego bladym, zimą robią mi się rumieńce jeszcze.... Mogę Ci polecić podkład mineralny, ale nie stosowany normalnie. Spróbuj nałożyć olej, a potem ten podkład mineralny, wtedy to się stopi i będzie jakby nawilżający podkład, do tego mocno kryjący bo minerały dobrze kryją. Możesz też spróbować z masłem i z czym tam chcesz. Myślę, że to najlepszy sposób, bo 90% podkładów na rynku zapycha. Miałam już ich tyle, że mogłabym otworzyć sklep, tak więc podkład mineralny zmieszany z olejem/masłem będzie podkładem płynnym. Będzie nawilżał. Wykończenia matowego niestety nie będzie, ale możesz zawsze dodać trochę pudru matującego i po problemie. Trudno znaleźć podkład nawilżający który matuje, to w sumie nie jest możliwe do końca... Paese specjalistyczny podkład nawilżający jest taki, ale mnie zapchał więc nie polecam... ale daje efekt jaki chcesz - nawilża i wygląda dosyć matowo na skórze, nie błyszczy, może Ciebie nie zapcha. Więcej nie znam dobrych podkładów, w tym pokładałam ostatnie nadzieje, wszystkie inne firmy mnie zawiodły...
201706120937 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-17, 20:21   #1640
MAGDALENA MIS
Przyczajenie
 
Avatar MAGDALENA MIS
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 17
Dot.: rimmel wake me up vs. revlon nearly naked

Mam nearly Naked w odcieniu vanilla,raczej lekko rozświetla i wyrównuje,ale nie kryje żadnych niedoskonałości zaczerwienień nadaje efekt klarownej,świeżej cery.Rimmla nie lubię,jest ciężki,oddałam kuzynce.Nearly naked to mój faworyt))

---------- Dopisano o 21:21 ---------- Poprzedni post napisano o 21:18 ----------

Znośne ceny masz w pure drogerii,w katalogu revlon jest po 30 zł a jako konsultantka masz nawet 25 % upustu na wszystko))Kupiłam u koleżanki za ok 25 zł bo miałą duże zamówienia.

Przepraszam,wprowadziłam cię w błądNearly naked znika z twarzy w ciągu dnia,mniej więcej po 4 godzinach i powstają niefajne plamy.Pozostanę przy samym pudrze mineralnym.
__________________
magdalena

Edytowane przez MAGDALENA MIS
Czas edycji: 2014-06-21 o 17:56 Powód: dopisanie kilku zdań
MAGDALENA MIS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-17, 20:49   #1641
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jaki podkład polecacie?

Cytat:
Napisane przez heyitsjuley Pokaż wiadomość
Witam Potrzebuję dobrego podkładu odpowiedniego do mojej cery, ale nie chcę wybierać go metodą prób i błędów - moja cera by tego nie zniosła. Nie piszcie proszę, aby udać się do dermatologa czy do innego doradcy, bo u takich byłam i nie pomogli. Wiem, że każda cera jest inna, ale być może jakiś podkład, który wspomaga Was wspomoże i mnie

A więc mam cerę trądzikową, mieszaną - jest tłusta, ale od leków przesuszona. Walczyłam z trądzikiem dość długo, nie wyskakują mi już typowe pryszcze, lecz po nałożeniu obecnego podkładu jak i innych robią mi się grudki i przeróżne krosteczki, a oprócz tego mam problem z zaskórnikami i z bliznami (nie wyciskam nic). Potrzebuję kosmetyku, który nie przesuszy mojej twarzy, a może nawet odrobinę nawilży (nie natłuści), do tego nada matowy efekt. Ważne, aby nie zapychał, nie zaznaczał skórek, nie ciemniał po nałożeniu i ładnie stapiał się ze skórą, wyglądał lekko i naturalnie. Byłabym zachwycona, gdyby do tego miał jakiś filtr, ale to nie konieczne

A więc powiedzcie mi drogie wizażanki, co myślicie - jakieś propozycje? Piszcie co pomaga wam albo może co ciekawego widziałyście na sklepowych półkach i jak wygląda to cenowo
Nawilżający, z spf, z matowym wykończeniem, lekki, naturalny.... trochę spore wymagania Do zmatowienia można użyć pudru, a filtr nałożyć pod podkład spróbuj może Burżuja HM.
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-17, 21:07   #1642
gazelaa
Zadomowienie
 
Avatar gazelaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: hen daleko
Wiadomości: 1 396
Dot.: Jaki podkład polecacie?

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Nawilżający, z spf, z matowym wykończeniem, lekki, naturalny.... trochę spore wymagania Do zmatowienia można użyć pudru, a filtr nałożyć pod podkład spróbuj może Burżuja HM.
HM nie utrzyma jej sie na twarzy. Ja mam mieszana cere przesuszone policzki, po pierwsze nie zakryje za duzo, slabo sie trzyma, i swieci sie. Moim zdanie jak amsz blizny to jakis podklad kryjacy i dobra baza wygladzajaca pod to i no rpzykro mi bibulki puder matujacy ja juzywam krzemionki i jest najlepsza. Nie znajdzie tylu w jednym. Ja teraz meiszam clinique pore jakis tam z EL light i jest w miare sam clinique tez jest dobry ale bardziej widoczny na twarzy. Nie da sie skupic podkladu i o to jest ten jedyny jak ma sie takie problemy skorne tu tylko metoda prob i bledow.
gazelaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-17, 21:20   #1643
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jaki podkład polecacie?

U mnie trzymał się całkiem nieźle i nie najgorzej krył. Zresztą, na blizny i inne kulfony użyłaby korektora
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-17, 21:29   #1644
gazelaa
Zadomowienie
 
Avatar gazelaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: hen daleko
Wiadomości: 1 396
Dot.: Jaki podkład polecacie?

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
U mnie trzymał się całkiem nieźle i nie najgorzej krył. Zresztą, na blizny i inne kulfony użyłaby korektora
Ja byłam nakrecona na HM i zawiodlam sie tyle dziewczyn go chwalilo a on u mnie dobrze wyglada tak 2 max 3 h, ja musz ekupowac podklady jakies dlugotrwale i one maja fajny efekt jeszcze duzo zalezy od kremu bo jak ktos da matujacy krem matujacy podklad i jeszcze do tego puder matujacy to swiecaca choinka gwarantowana.
gazelaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-17, 21:32   #1645
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład polecacie?

Nowy Chanelowy Velvet pasuje do opisu idealnie. Poza nawilżeniem oczywiście. Przerobiłam dużo podkładów. Te nawilżające mają to do siebie że nie wysuszają i dają przyjemne dla dłoni wykońcEnie ale nie nawilżają.

Ps krycie ma light ale drobne niedoskonałości pokryje
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-18, 00:49   #1646
Czlowiek Istota Marna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 552
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

PRAWIE KAZDY Podklad sprawia wrazenie ciasta na twarzy ,dlaczego ?
Czlowiek Istota Marna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-18, 00:56   #1647
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Źle nakładasz. Lub za dużo.
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-18, 07:50   #1648
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Czlowiek Istota Marna Pokaż wiadomość
PRAWIE KAZDY Podklad sprawia wrazenie ciasta na twarzy ,dlaczego ?
Lub zaniedbałaś peelingi.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-18, 08:02   #1649
nZap
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 58
Dot.: rimmel wake me up vs. revlon nearly naked

jako posiaaczka mieszanej cery miałam Rimmel wake me up i nie polecam - świeciłam się po nim jak żąrówka, kolor Ivory to pomarańca i schodził plamami. Na prawdę dobrze kryjąy i w jasnym odcieniu jest krem bb pure coś tam - ja mam niebieki - zmaybelline i rewelacja. dobre krycie, nie swiece sie i kosztuje ponad 20 zł
nZap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-18, 11:24   #1650
anekania
Zakorzenienie
 
Avatar anekania
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 247
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Czlowiek Istota Marna Pokaż wiadomość
PRAWIE KAZDY Podklad sprawia wrazenie ciasta na twarzy ,dlaczego ?
Ja nie wiem o czym mówisz
__________________
Stay Strong
Only the strong survive
anekania jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-23 20:15:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:53.