Politechnika Śląska:) - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-19, 22:45   #91
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Politechnika Śląska:)

Naprawdę ?? No to mi miło Nie zrażaj się tym, że kobieta będzie marudzić i wypytwać się szczegołowo, w kolejce też pewnie będziesz musiała swoje odstać Nie powinno być. Owa koleżanka miałą coś podobnej hrubości i babka pogadała, pogadała, ale zwolenienie dała. Nie wiem tylko jak to jest, czy musisz je odnawiać co sem. czy nie
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-20, 07:37   #92
mart989
Wtajemniczenie
 
Avatar mart989
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 680
GG do mart989
Dot.: Politechnika Śląska:)

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
A i owszem Musisz iśc do pani doktor naszej politechnicznej, przedstawić jej wszystkie papiery, posłuchać narzekań i jeśli uzna, że masz podstawy do zwolnienia to je dostajesz jak nie to jęczysz do skutku Zwolenienia stałe wydawane sa raczej nechętnie i trzeba mieć ew. przeciwskazania do odbywania zajęć w-f, typu operacja kolana i jej powikłania jak moja kumpela. Co nie zmienia faktu, ze gdzieś na w-f musisz się zapisać, bo potem, w indeksie musisz mieć podpis prowadzącego zajęcia
kurde no to ja moge miec problem.. bo ja mam problem z kolanem i jak je troche zmecze to zaraz robi mi sie zapalenie i ledwo chodze:/ a jak idzie zmiana pogody albo wilgotno to umieram... a w liceum cwiczylam tylko ze wzgledu na to ze cwiczylo nas 3-4 dziewczyny i facet pozwalal nam siedziec na silowni i nic nie robic;/ a oceny mialysmy czasem cos sie dzwiglo, zrobilo pare brzuszkow i tylechoc szczeze mowiac lubie w- jesli chodzi o silownie i lodowisko...no ale to drugie to tym bardziej mi niewskazane;(;(
mart989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-20, 10:46   #93
Suska
Przyczajenie
 
Avatar Suska
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poland - niestety
Wiadomości: 5
GG do Suska
Dot.: Politechnika Śląska:)

Widze że koleżanka wyżej ma ten sam problem z kolanem co ja - będziemy razem zatem zabiegać o to zwolnienie, i mam nadzieje że się uda i nie usłyszę, że generalnie do wyboru jest jeszcze sekcja szachowa.... :P

A tak swoja drogą to chciała bym jeszcze powrócić do motywu poruszania się w Gliwicach.
Jako żółtodziub zamierzam wreszcie rozpoznać sytuację na gliwickim froncie komunikacyjnym i muszę zmierzyć się z dotarciem do polibudy za pomocą autobusu z okolic dworca

Gdzie i w co najlepiej wsiąść i gdzie wysiąść (wydział arch.) ? Prosze o wskazówki od kogoś dobrze zorientowanego
Suska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-20, 11:14   #94
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Politechnika Śląska:)

Mart, idź na siłownię Tam się raczej nie przemęczysz

Sekcji szachowej nie ma W sumie Susko to autobusem Ci się jeździć nie opłaca, bo najbliższy przystanek jest pod czerwoną Chemią czyli kawałek a i tak to nie w tą stronę. W Gliwicach tak to jest zrobione, że ulica, ktróra jest bliżej uczelni wiedzie w drugą stronę - do dworca i jest jednokierunkowa. Szybciej będzie Ci iść z dworca razem z tłumem, przez plac piastów, między blokami, przez most i tyłem za strażą
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-20, 11:36   #95
3a032fcd5bcbee239629acde3cc1a01c42f8ddce_607622724de4b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 218
Dot.: Politechnika Śląska:)

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
Naprawdę ?? No to mi miło Nie zrażaj się tym, że kobieta będzie marudzić i wypytwać się szczegołowo, w kolejce też pewnie będziesz musiała swoje odstać Nie powinno być. Owa koleżanka miałą coś podobnej hrubości i babka pogadała, pogadała, ale zwolenienie dała. Nie wiem tylko jak to jest, czy musisz je odnawiać co sem. czy nie
w zasadzie się nie dziwię, taka jej praca - wiadomo, że teraz wiele osób robi dużo, żeby się wykręcić od WF, co wcale na dobre im potem nie wychodzi.

grunt, żeby ktoś nie przesadzał ze swoją misją. jeśli jest dobry - konkretny - powód, żeby zwolnić studenta od WF, to nie powinna robić problemów, mimo chęci rozpowszechniania zbawiennego wpływu ruchu.

Myszołapko, a czy WF polega jedynie na odhaczeniu zajęć? - czy jesteśmy normalnie oceniani, jak w szkole? - mnie interesuje siłownia, gdyby się dało, to koszykówka (chociaż nie wiem, czy jest taka opcja - gry zespołowe). czy to oznacza, że ktoś będzie nade mną stał i patrzył ile wykonuję powtórzeń na atlasie/czy dobrze technicznie wykonuję rzuty?

Suska - z Dworca PKP/PKS droga do Politechniki to około 10-20minut.
10minut do Inżynierii Środowiska, MT, AiR, Chemii, Górnictwa i Geologii 15minut do Budownictwa, Architektury, około 20minut do Informatyki, Elektroniki...

to tak w przybliżeniu, spokojnym krokiem bez pośpiechu. w zasadzie nie ma jak podjechać spod Dworca - ewentualnie autobusem 702 na Plac Krakowski (koło wydziału Górnictwa i Geologii), ale on jeździ raz na godzinę. można podjechać innym, bliżej centrum, ale droga nie będzie krótsza - tylko będziesz szła z innej strony.
_______
edt: doczytałam, że idziesz na Architekturę - to jest jakieś 15minut drogi. sprawdza się opcja podjechania 702, ale tak jak mówiłam, trzeba mieć szczęście, żeby na niego trafić.

nie mieszkam w centrum Gliwic, mam do centrum 15minut autobusem. przez 3lata LO jeździłam autobusem na Plac Piastów (koło Dworca) i chodziłam na piechotkę do szkoły, która jest niedaleko Architektury.

więc z całą odpowiedzialnością potwierdzam, że taki przemarsz nie jest straszny teraz kolejne 5lat będę tę samą trasę przemierzać - na sąsiednie do Twojego wydziału Budownictwo.
3a032fcd5bcbee239629acde3cc1a01c42f8ddce_607622724de4b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-20, 12:17   #96
Suska
Przyczajenie
 
Avatar Suska
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poland - niestety
Wiadomości: 5
GG do Suska
Dot.: Politechnika Śląska:)

Dziękować ślicznie za info zatem będę obczajać wszelkie piesze drogi skrótowe na Arch. Mam nadzieje jeszcze tylko, że nasze kochane PKP mnie nie zawiedzie

mal_a_gosia - Grr ja będę pokonywać tą drogę niestety pół roku dłużej niż Ty.. no w najgorszym układzie rok dłużej... Nadal nie rozumiem tej idei że niby studia na architekturze mają trwać 5,5 roku... Albo 6 lat jak im się odmieni (I i II stopień oczywiście)

Aaaa i pozdrawiam zza "łącznika" vel ciemnej strony mocy... :P
Suska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-20, 13:13   #97
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Politechnika Śląska:)

Małgosiu na szczęscie tylko odhaczanie i raczej przynamniej przez pierwszą część zajęć sprawiaj wrażenie, że coś robisz Siłownia jest fajna bo ostatnio kupili nowe przyrządy ( takie jak w Lejdis były ) i warto chociażby dla siebie trochę się poruszać Na koszu to jest mniej więcej na zasadzie - rozgrzewka, macie piłkę, grajcie

U nas raczej nie dostanie się zwolenienia wyłudzonego, bo prowadzący honorują tylko to od pani doktor

702 jedzie z Sośnicy do Dworca mijając po drodze plac Krakowski więc nie dojedziesz tym sposobem W drugą stronę 702 ma przystanek kolo akademików albo wcześniej na Nowym Świecie chyba
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-20, 13:34   #98
mart989
Wtajemniczenie
 
Avatar mart989
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 680
GG do mart989
Dot.: Politechnika Śląska:)

no silownia by mi pasowala ale problem jest jak przychodzi taka pogoda jak jest teraz bo ja mam reumatyzm.. normalnie mi kosci wykreca i tu jest problem.. bede musiala isc o reumatologa a tak mi sie nie chce i nawet nie mam czasu
mart989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-20, 14:19   #99
DobraDusza88
Zakorzenienie
 
Avatar DobraDusza88
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 392
Dot.: Politechnika Śląska:)

Kurcze ja też będę musiała mieć to zwolnienie...Myślałam, że to tak jak w szkole średniej- dajesz zwolnienie od lekarza specjalisty i po sprawie a tu trzeba jeszcze do innego lekarza isc...

A możesz mi Myszołapko powiedzieć jakie dokumenty mam zabrac? Wypisy ze szpitala też? Czy tylko opinię od mojego kardiologa? Bo w poniedzialek mam wizytę i nie wiem o jakie papiery go poprosić...
__________________
1.09.2012 (...) i ślubuję Ci...
DobraDusza88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-20, 14:23   #100
uhahana
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 681
Dot.: Politechnika Śląska:)

Cytat:
Napisane przez DobraDusza88 Pokaż wiadomość
Kurcze ja też będę musiała mieć to zwolnienie...Myślałam, że to tak jak w szkole średniej- dajesz zwolnienie od lekarza specjalisty i po sprawie a tu trzeba jeszcze do innego lekarza isc...

A możesz mi Myszołapko powiedzieć jakie dokumenty mam zabrac? Wypisy ze szpitala też? Czy tylko opinię od mojego kardiologa? Bo w poniedzialek mam wizytę i nie wiem o jakie papiery go poprosić...
Wprawdzie to nie do mnie pytanie, ale może pomogę Moim zdaniem, jeżeli masz taka możliwość u siebie, to poproś o skserowanie całej historii choroby. To kosztuje parę złotych, ale nie musisz wtedy sobie przypominać wszystkich szczegółów i dat, tylko masz czarno na białym co i jak

Myszołapko super avatar, uwielbiam OTH
__________________
'Choose a job. Choose a career. Choose a family, choose a fucking big television, choose washing machines, cars, compact disc players, and electrical tin openers. Choose good health, low cholesterol and dental insurance. Choose your friends. (...) Choose your future.
Choose life.
'

uhahana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-20, 14:51   #101
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Politechnika Śląska:)

Dokładnie Wszystko gdzie masz przebieg choroby, leczenia, zażywane leki, jakieś opinie specjalistów

Dziękuję ja również A szczególnie muzykę Mam chyba większość piosenek i oczywiście wszystkie trzy soundtracki
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-20, 16:16   #102
DobraDusza88
Zakorzenienie
 
Avatar DobraDusza88
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 392
Dot.: Politechnika Śląska:)

Ok, to tak zrobię A nie wiesz może gdzie mam z tym wszystkim iść? Dowiem się w dziekanacie?;> I jak wygląda zaliczenie przedmiotu w przypadku kiedy ma się całkowite zwolnienie?
__________________
1.09.2012 (...) i ślubuję Ci...
DobraDusza88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-20, 16:37   #103
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Politechnika Śląska:)

Musisz dowiedzieć się gdzie kobieta przyjmuje, bo ja szczerze powiedziawszy nie mam pojęcia
Idziesz do prowadzącej/prowadzącego zajęcia pokazujesz zwolenienie, odhaczają sobie co trzeba i następnym razem przychodzisz na koniec semestru po wpis
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-21, 13:00   #104
mart989
Wtajemniczenie
 
Avatar mart989
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 680
GG do mart989
Dot.: Politechnika Śląska:)

a powiedzcie mi jak z czasem jest na zaocznych tutaj? tzn bo na niektorych uczelniach jak jest zaoczne to siedza od rana do poznego wieczora a jak jest tu?? slyszalam ze nawet przy dwoch weekendach w miesiacu zajzdow siedza gora do 16-17 od 8 czy 10...
mart989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-22, 08:32   #105
kantoaine
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 21
GG do kantoaine
Dot.: Politechnika Śląska:)

Cytat:
Napisane przez DobraDusza88 Pokaż wiadomość
Ok, to tak zrobię A nie wiesz może gdzie mam z tym wszystkim iść? Dowiem się w dziekanacie?;> I jak wygląda zaliczenie przedmiotu w przypadku kiedy ma się całkowite zwolnienie?
Gdzie przyjmuje pani doktor dowiecie się pewnie na pierwszych zajęciach z WF-u. To są zajęcia organizacyjne, opowiadają o tym, że nie należy uszkadzać się na przyrządach , zapisują do grup i skąd wziąć zwolnienie też tłumaczą
kantoaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-22, 11:38   #106
3a032fcd5bcbee239629acde3cc1a01c42f8ddce_607622724de4b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 218
Dot.: Politechnika Śląska:)

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
Małgosiu na szczęscie tylko odhaczanie i raczej przynamniej przez pierwszą część zajęć sprawiaj wrażenie, że coś robisz Siłownia jest fajna bo ostatnio kupili nowe przyrządy ( takie jak w Lejdis były ) i warto chociażby dla siebie trochę się poruszać Na koszu to jest mniej więcej na zasadzie - rozgrzewka, macie piłkę, grajcie

U nas raczej nie dostanie się zwolenienia wyłudzonego, bo prowadzący honorują tylko to od pani doktor

702 jedzie z Sośnicy do Dworca mijając po drodze plac Krakowski więc nie dojedziesz tym sposobem W drugą stronę 702 ma przystanek kolo akademików albo wcześniej na Nowym Świecie chyba
702 jedzie z Sośnicy do Żernik mijając Plac Piastów (tylko dni robocze). jeśli chodzi o trasę z Sośnicy, zatrzymuje się koło ronda a potem na Placu Krakowskim, potem na Placu Piastów.
w drugą stronę, po Pl.Piastów zjeżdża na Mikołowską, z Mikołowskiej przez Wrocławską do Łużyckiej - i tam też ma przystanek, tj. z prawej strony Placu Krakowskiego, koło Pizzerii a potem znowu koło akademików itd.

więc da się z Pl.Piastów dojechać do Krakowskiego.

wiem, bo mieszkam w Sośnicy i tę trasę mam obcykaną.
3a032fcd5bcbee239629acde3cc1a01c42f8ddce_607622724de4b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-22, 13:04   #107
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Politechnika Śląska:)

A to przepraszam wymądrzyłam się Ale 702 jeździ dośc rzadko i chyba szybciej było normalnie piechotą z dworca
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-22, 13:58   #108
monika_net
Raczkowanie
 
Avatar monika_net
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 147
Dot.: Politechnika Śląska:)

Witam Od października zaczynam drugi rok Zarządzania na wydziale w Zabrzu. Rzeczywiście mało jest tutaj studentek Politechniki, a z Zabrza to prawie wcale.
Mi w-f się bardzo podoba, w pierwszym semestrze miałam aerobic, a drugi spędziłam na lodowisku ( wreszcie nauczyłam się dobrze jeździć). Ale dojście z Placu Piastów na lodowisko jest straszne,15 minut drogi, przychodziłam na miejsce o 8:05, dobrze że rozpoczęcie zajęć było o 8:15.
Pozdrawiam
__________________

"Każda porażka jest szansą żeby spróbować jeszcze raz, tylko mądrzej"
Henry Ford
monika_net jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-22, 16:49   #109
3a032fcd5bcbee239629acde3cc1a01c42f8ddce_607622724de4b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 218
Dot.: Politechnika Śląska:)

Cytat:
Napisane przez monika_net Pokaż wiadomość
Witam Od października zaczynam drugi rok Zarządzania na wydziale w Zabrzu. Rzeczywiście mało jest tutaj studentek Politechniki, a z Zabrza to prawie wcale.
Mi w-f się bardzo podoba, w pierwszym semestrze miałam aerobic, a drugi spędziłam na lodowisku ( wreszcie nauczyłam się dobrze jeździć). Ale dojście z Placu Piastów na lodowisko jest straszne,15 minut drogi, przychodziłam na miejsce o 8:05, dobrze że rozpoczęcie zajęć było o 8:15.
Pozdrawiam
witamy
to i tak jesteś szybka - mi czasami 15minut zajmowało dojście do LO z Pl.Piastów, a jest w połowie drogi do Tafli...


Myszołapko - faktycznie jest szybciej na piechotę niż z czekaniem na autobus.
3a032fcd5bcbee239629acde3cc1a01c42f8ddce_607622724de4b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-23, 17:02   #110
monika_net
Raczkowanie
 
Avatar monika_net
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 147
Dot.: Politechnika Śląska:)

[1=3a032fcd5bcbee239629acd e3cc1a01c42f8ddce_6076227 24de4b;9106705]witamy
to i tak jesteś szybka - mi czasami 15minut zajmowało dojście do LO z Pl.Piastów, a jest w połowie drogi do Tafli...

No niestety tak miałam autobus, że musiałam prawie biec na lodowisko, żeby zdążyć się jeszcze przebrać
__________________

"Każda porażka jest szansą żeby spróbować jeszcze raz, tylko mądrzej"
Henry Ford
monika_net jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-24, 10:13   #111
3a032fcd5bcbee239629acde3cc1a01c42f8ddce_607622724de4b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 218
Dot.: Politechnika Śląska:)

hasło na dzisiaj: hmmmmm.

chciałabym dowiedzieć się, kiedy mam się pojawić na uczelni.
chciałabym dowiedzieć się, jak (choć w przybliżeniu) będzie wyglądał mój plan.

przez to rozmemłanie na Politechnice niczego nie mogę zaplanować bo ciągle nic nie wiem.


mam ich wszystkich dosyć.
a jeszcze jak przypominam sobie o applied chemistry, to mnie zaraz trzęsie. już wiem, że to będzie mój ulubiony przedmiot. jedyna rzecz, jaką wiem
3a032fcd5bcbee239629acde3cc1a01c42f8ddce_607622724de4b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-24, 13:31   #112
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Politechnika Śląska:)

Plan - www.plan.polsl.pl

Może zadzwoń do dziekanatu jutro i się dowiedz My dostaliśmy taką informację o immatrykualcji listownie, wraz z listem "gratulacyjnym" potwierdzającym dostanie się

Applied Chemistry
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-24, 19:06   #113
3a032fcd5bcbee239629acde3cc1a01c42f8ddce_607622724de4b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 218
Dot.: Politechnika Śląska:)

Myszołapko - plan już tą metodą sprawdzać próbowałam, ale mój jest jeszcze niegotowy. listo dostałam z potwierdzeniem, że mnie przyjęli, ale bez gratulacji a o inauguracjach i innych wręczaniach indeksów nic mi nie wiadomo. nadal. ale może kiedyś się dowiem?
3a032fcd5bcbee239629acde3cc1a01c42f8ddce_607622724de4b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-24, 19:23   #114
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Politechnika Śląska:)

Khem a dlaczego ja widzę Twój plan ??
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-24, 19:59   #115
DobraDusza88
Zakorzenienie
 
Avatar DobraDusza88
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 392
Dot.: Politechnika Śląska:)

Dziewczyny a ja mam takie pytanie Byłam ostatnio u kardiologa (zawsze mi dawał zwolnienie lekarskie z powodu choroby serca). Ale jak mu powiedziałam, że mogę sobie wybrać np. łyżwy to powiedział, że nie zaszkodziła by mi taka forma wysiłku, a nawet byłoby lepiej Gorzej jest z w-f-em na sali- nie mogę grać w kosza, siatkę, ogólnie dużego wysiłku nie mogę mieć

I tu moje pytanie: czy jest możliwość, że się nie dostanę do sekcji lodowiska? Bo jeśli miałabym pewność, że będę miała w-f na lodowisku to nie starała bym się o zwolnienie
__________________
1.09.2012 (...) i ślubuję Ci...
DobraDusza88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-24, 20:00   #116
uhahana
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 681
Dot.: Politechnika Śląska:)

Nie wiem, jak na innych wydziałach, u mnie np. inauguracja jest 1 października o 13.30 bodajże, ale taka ogólnouczelniana jest chyba 2.X, przynajmniej tak pisze TU...
__________________
'Choose a job. Choose a career. Choose a family, choose a fucking big television, choose washing machines, cars, compact disc players, and electrical tin openers. Choose good health, low cholesterol and dental insurance. Choose your friends. (...) Choose your future.
Choose life.
'

uhahana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-24, 20:03   #117
DobraDusza88
Zakorzenienie
 
Avatar DobraDusza88
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 392
Dot.: Politechnika Śląska:)

a ja mam rozpoczęcie roku 29 września o godz 12.30. ale niektóre kierunki mają inaczej u mnie na wydziale
__________________
1.09.2012 (...) i ślubuję Ci...
DobraDusza88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-24, 20:04   #118
3a032fcd5bcbee239629acde3cc1a01c42f8ddce_607622724de4b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 218
Dot.: Politechnika Śląska:)

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
Khem a dlaczego ja widzę Twój plan ??
też chciałabym wiedzieć, czemu widzisz. ja widzę tylko du*pny napis service unavailable.
3a032fcd5bcbee239629acde3cc1a01c42f8ddce_607622724de4b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-24, 20:08   #119
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Politechnika Śląska:)

Duszo do lodowiska są 4 prowadzący, także myslę, że problemu nie będzie

Tak ogólnouczelniana jest 2 czyli wychodzi, że tylko piątek jest zajęciowy

Małogsiu jeśli chcesz to podaj maila a ja Ci ten plan wyślę jako .pdf bo jest taka możliwość
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-24, 20:12   #120
DobraDusza88
Zakorzenienie
 
Avatar DobraDusza88
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 392
Dot.: Politechnika Śląska:)

No i chyba jeszcze w środę będą zajęcia?;> bo jak mi przysłali papiery, że dostałam się na studia to była dołączona karteczka, że 29 września jest inauguracja, a 1.10 już zajęcia...
__________________
1.09.2012 (...) i ślubuję Ci...
DobraDusza88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-01-15 12:26:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:55.