Białe włosy - wątek zbiorczy - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-08, 22:28   #91
kleiner-Igel
Zadomowienie
 
Avatar kleiner-Igel
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Mój-kawałek-podłogi
Wiadomości: 1 651
Dot.: Białe włosy...

gabi86 świetny odcień! We wtorek idę do fryzjera i wydrukuję Twoje zdjęcie, mogę? Mam podobny odcień cery, więc mam nadzieję, że nie będę wyglądać tandetnie Tobie ślicznie w takich włoskach
__________________
Blog Rodzynki Sułtańskie. O Turcji nie zawsze na serio
kleiner-Igel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-09, 11:19   #92
gabi86
Raczkowanie
 
Avatar gabi86
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 418
Dot.: Białe włosy...

Cytat:
Napisane przez kleiner-Igel Pokaż wiadomość
gabi86 świetny odcień! We wtorek idę do fryzjera i wydrukuję Twoje zdjęcie, mogę? :) Mam podobny odcień cery, więc mam nadzieję, że nie będę wyglądać tandetnie :) Tobie ślicznie w takich włoskach :)
Dziekuję bardzo :) Tak fryzjerowi mozesz pokazac,tylko pozniej zniszcz to zdjecie zeby sie gdzies nie walało :) a i pamietaj ze te wlosy sa po fioletowym szamponie wiec to on tez sie przyczynil do nadania takiego odcienia. Teraz juz nie uzywam tego szamponu bo za bardzo wysusza wlosy, ale polecam srebrna płukanke Flor Illum. Jeszcze raz powodzenia i daj znac jak wyszedl kolorek
gabi86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-10, 19:10   #93
kleiner-Igel
Zadomowienie
 
Avatar kleiner-Igel
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Mój-kawałek-podłogi
Wiadomości: 1 651
Dot.: Białe włosy...

Cytat:
Napisane przez gabi86 Pokaż wiadomość
Dziekuję bardzo Tak fryzjerowi mozesz pokazac,tylko pozniej zniszcz to zdjecie zeby sie gdzies nie walało a i pamietaj ze te wlosy sa po fioletowym szamponie wiec to on tez sie przyczynil do nadania takiego odcienia. Teraz juz nie uzywam tego szamponu bo za bardzo wysusza wlosy, ale polecam srebrna płukanke Flor Illum. Jeszcze raz powodzenia i daj znac jak wyszedl kolorek
Hmm poszukam tej płukanki, od razu kupie, ile ona kosztuje i gdzie moge ją dostać? I co jaki czas trzeba płukac włoski, aby nie dopuścić do koloru jajecznicy? We wtorek może wrucę fotkę, jak wyszło
__________________
Blog Rodzynki Sułtańskie. O Turcji nie zawsze na serio
kleiner-Igel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-10, 22:39   #94
gabi86
Raczkowanie
 
Avatar gabi86
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 418
Dot.: Białe włosy...

Cytat:
Napisane przez kleiner-Igel Pokaż wiadomość
Hmm poszukam tej płukanki, od razu kupie, ile ona kosztuje i gdzie moge ją dostać? I co jaki czas trzeba płukac włoski, aby nie dopuścić do koloru jajecznicy? We wtorek może wrucę fotkę, jak wyszło
Kupisz w sklepie z artykułami fryzjerskimi za około 10 zł. Proporcje najlepiej zachować takie jak podali na opakowaniu. Najlepszy efekt jest jak pluczesz po kazdym myciu, ale ja w sumie robie ją raz w tygodniu bo nie chce mi sie za kazdym razem.
gabi86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-10, 23:44   #95
mangusta87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 328
Dot.: Białe włosy...

dziewczyny...mam czarne wlosy a na nich blond balejaz...jednak jest to bardziej miodowy blond,czy moge wiec nalozyc na cala glowe jakas farbe platynowa(by rozjasnilo sam balejaz),bez obawy utracenia czerni??
mangusta87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-11, 10:43   #96
aneta_live
Raczkowanie
 
Avatar aneta_live
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 215
GG do aneta_live
Dot.: Białe włosy...

Mnie bardzo podoba się taki efekt jak na załączonych zdjęciach, biała skóra i prawie białe włosy!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bgall2.jpg (30,6 KB, 235 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg close_up.jpg (39,0 KB, 250 załadowań)
aneta_live jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-11, 12:17   #97
kleiner-Igel
Zadomowienie
 
Avatar kleiner-Igel
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Mój-kawałek-podłogi
Wiadomości: 1 651
Dot.: Białe włosy...

gabi86, U mnie w mieście nie natknęłam się na profesjonalny sklep z art. fryzjerskimi, może poszkam w drogeriach albo spytam fryzjerki we wtorek. znacie jakieś inne metody? A co z płukaniem we fiolecie, próbował ktoś? Wiecie, takie mocno barwiące fioletowe kulki, trzeba je rozpuścić, tylko nie wiem, w jakich proporcjach.

mangusta 87 jeśli nałożysz platynę na całe włosy, to nie ma szans, aby nie ruszyło czerni. Chyba, że zastosujesz jakąś płukankę, ale ona nie rozjaśni pasemek, tylko leciutko zmieni ich odcień.

aneta_live O taki efekt mi chodzi Wszyscy na forum zgadzają się chyba, że białe włosu i solarka mają prawo bytu tylko na wiejskiej dyskotece
__________________
Blog Rodzynki Sułtańskie. O Turcji nie zawsze na serio
kleiner-Igel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-11, 15:02   #98
tripka
Wtajemniczenie
 
Avatar tripka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 404
Dot.: Białe włosy...

Sarah Harding z Girls Aloud oraz Brook Hogan mają takie włoski,bardzo fajnie to wygląda,ale rzeczywiście nie kazdemu pasuje..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sarahharding107.jpg (31,0 KB, 173 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 56133.jpg (18,5 KB, 1572 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg brooke_hogan_square.jpg (7,4 KB, 222 załadowań)
__________________
Co mnie nie zabije,to mnie wzmocni...
tripka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-11, 15:55   #99
milk
Rozeznanie
 
Avatar milk
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 760
Dot.: Białe włosy...

Cytat:
Napisane przez gaav Pokaż wiadomość
Marzy mi się taki biały - Załącznik 943614
Da radę uzyskać taki efekt domowymi sposobami czy tylko fryzjer?
o ja mam taki odcień właśnie. nie ma co ryzykować samemu chyba,że jestes gotowa iz istnieje ryzyko efektu obciecia na rekruta moga ci sie po prostu spalic włosy wiem co mowie albo tak zgumic ,ze i tak wyjdą, tez wiem co mowie ale nauczona na własnych błędach wydałam na fryzjera i mam, tylko co jakis czas po umyciu polewam płukaneczką, zmywam i nie ma szans by zostały żółcienie w starciu z płukanką.

a co do odrostów moim skromnym zdaniem przesadzacie, mi włosy rosną dosc szybko chodze na farbowanie pi razy drzwi co 2 miesiące, zależy od tego czy mam czas, i zazwyczaj przez ten okres mam przynajmniej 4 cm swoich i szczerze mówiąc większosc osob mi mówi ,że lepiej wygladam z tymi odrostami a naturanle kiedys mialam jasny blond potem złoty blond potem taki miedziano patynowy(nie platynowy) a teraz to mam polskie mysie i bardzo fajny z białymi jest efekt zupełnie jak zamierzony o! zresztą jak sie coś chce to nie ma co gdybać i potem żałowac,że sie nie spróbowało.
milk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-11, 16:04   #100
gabi86
Raczkowanie
 
Avatar gabi86
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 418
Dot.: Białe włosy...

Cytat:
Napisane przez milk Pokaż wiadomość
a co do odrostów moim skromnym zdaniem przesadzacie, mi włosy rosną dosc szybko chodze na farbowanie pi razy drzwi co 2 miesiące, zależy od tego czy mam czas, i zazwyczaj przez ten okres mam przynajmniej 4 cm swoich i szczerze mówiąc większosc osob mi mówi ,że lepiej wygladam z tymi odrostami a naturanle kiedys mialam jasny blond potem złoty blond potem taki miedziano patynowy(nie platynowy) a teraz to mam polskie mysie i bardzo fajny z białymi jest efekt zupełnie jak zamierzony o! zresztą jak sie coś chce to nie ma co gdybać i potem żałowac,że sie nie spróbowało.
hah, mi tez kilka osob powiedzialo ze lepiej wygladam jak mam troche odrostow, ze bardziej naturalnie to wygląda,
a mam pytanie ile placisz za farbowanie odrostow ?
gabi86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-11, 16:13   #101
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385
Dot.: Białe włosy...

oczywiscie, jednym moga sie podobac odrosty innym nie. Moj TZ kiedys myslala, ze takie odrosty na prawie bialych wlosach to naturalna sprawa . Ja nie robie problemu gdy mam odrosty ale dlatego, ze mam kilka kolorow na glowie: ciemny blond, jasniejszy i braz wiec odrosty sie zlewaja i wtedy faktycznie wg mnie wyglada to naturalnie ale jak dziewczyna ma cale wlosy bardzo bardzo jasne i ciemne odrosty to dla mnie to wlasnie wyglada sztucznie. Ale kto wie, moze akurat Tobie Milk to pasuje, musialabym Cie zobaczyc zeby to ocenic..moze wtedy zmienilabym zdanie.
nineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-11, 21:02   #102
milk
Rozeznanie
 
Avatar milk
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 760
Dot.: Białe włosy...

Cytat:
Napisane przez gabi86 Pokaż wiadomość
hah, mi tez kilka osob powiedzialo ze lepiej wygladam jak mam troche odrostow, ze bardziej naturalnie to wygląda,
a mam pytanie ile placisz za farbowanie odrostow ?
kurcze ile ja płace coś koło 60 zl. nie za duzo i nie za mało. po prostu ufam temu facetowi bo mnie z czarnych na blond zrobił bez uszczerbku na głowie
milk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-11, 23:31   #103
kleiner-Igel
Zadomowienie
 
Avatar kleiner-Igel
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Mój-kawałek-podłogi
Wiadomości: 1 651
Dot.: Białe włosy...

A dla miłośniczek białych włosów - znalazłam artykuł o ich pielęgnacji na wp:

http://kobieta.wp.pl/gid,8465255,img...?T%5Bpage%5D=1
A jutro fryzjer, trzymajcie kciuki za moje blond pasma
__________________
Blog Rodzynki Sułtańskie. O Turcji nie zawsze na serio
kleiner-Igel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-12, 19:02   #104
gabi86
Raczkowanie
 
Avatar gabi86
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 418
Dot.: Białe włosy...

kleiner-Igel czekamy na fotki :P
gabi86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-12, 23:45   #105
kleiner-Igel
Zadomowienie
 
Avatar kleiner-Igel
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Mój-kawałek-podłogi
Wiadomości: 1 651
Dot.: Białe włosy...

A więc byłam dziś u fryzjerki. Pokazałam jej co chcę, a on od razu stwierdziła, że włosy mi się spalą, bo mam już rozjaśniane i przyciemniane na dole i nie wyjdzie tak jak chcę, a za miesiąc to będzie wyglądać tragicznie Zaproponowała mi chłodny balejaż. Duuuużo pasemek, super odcień! Przynajmniej mi się podoba i mojemu chłopakowi Wyglądają ładnie i chociaż nie są całkiem białe, to wyglądają jak platyna z refleksami. Za to zaszalałam z cięciem
Zrobiłam zdjęcie, ale paskudnie wyszłam (do fryzjera jechałam rowerkiem, w czapeczce z daszkiem i fryzurę szlag trafił!), dlatego wklejam Wam tylko zdjęcie fragmentu włosów, dla zobaczenia odcienia. Kiedy tylko zrobię bardziej wyjściowe zdjęcie, od razu je wkleję
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg aaa 015.jpg (80,0 KB, 494 załadowań)
__________________
Blog Rodzynki Sułtańskie. O Turcji nie zawsze na serio
kleiner-Igel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-13, 00:04   #106
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385
Dot.: Białe włosy...

kurcze, szkoda, ze nie mozesz dac calego zdjecia
nineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-13, 00:50   #107
gabi86
Raczkowanie
 
Avatar gabi86
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 418
Dot.: Białe włosy...

Ale dodaj koniecznie cale zdjecie jak bedziesz tylko mogla, a ten fragmencik to huhuhu sliczny chłodny kolorek :)
gabi86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-13, 13:24   #108
ila78
Rozeznanie
 
Avatar ila78
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 694
Dot.: Białe włosy...

Cytat:
Napisane przez kleiner-Igel Pokaż wiadomość
A dla miłośniczek białych włosów - znalazłam artykuł o ich pielęgnacji na wp:

http://kobieta.wp.pl/gid,8465255,img...?T%5Bpage%5D=1
A jutro fryzjer, trzymajcie kciuki za moje blond pasma
poczytalam komentarze do tego artykułu...zgroza po prostu..
ila78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-13, 13:25   #109
ila78
Rozeznanie
 
Avatar ila78
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 694
Dot.: Białe włosy...

Cytat:
Napisane przez kleiner-Igel Pokaż wiadomość
A więc byłam dziś u fryzjerki. Pokazałam jej co chcę, a on od razu stwierdziła, że włosy mi się spalą, bo mam już rozjaśniane i przyciemniane na dole i nie wyjdzie tak jak chcę, a za miesiąc to będzie wyglądać tragicznie Zaproponowała mi chłodny balejaż. Duuuużo pasemek, super odcień! Przynajmniej mi się podoba i mojemu chłopakowi Wyglądają ładnie i chociaż nie są całkiem białe, to wyglądają jak platyna z refleksami. Za to zaszalałam z cięciem
Zrobiłam zdjęcie, ale paskudnie wyszłam (do fryzjera jechałam rowerkiem, w czapeczce z daszkiem i fryzurę szlag trafił!), dlatego wklejam Wam tylko zdjęcie fragmentu włosów, dla zobaczenia odcienia. Kiedy tylko zrobię bardziej wyjściowe zdjęcie, od razu je wkleję
kleiner-Igel kolor wydaje sie piekny
ila78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-13, 19:59   #110
kleiner-Igel
Zadomowienie
 
Avatar kleiner-Igel
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Mój-kawałek-podłogi
Wiadomości: 1 651
Dot.: Białe włosy...

ila78, dziekuję Mnie również się podoba Wklejam fotkę fryzurki - nie widac na niej koloru, bo zdjęcie bez flesza w przedpokoju. To tak dla zaprezentowania cięcia Kolor dokładnie oddaje fotka poprzednia, bo robiona przy dziennym świetle. A tu macie przed i po! Taka mała metamorfoza Coraz bardzij mi żal włosów, ale cóż... trzeba się zmieniać! Jak to mawia moja mama - włosy nie trawa, zimą też rosną, po to jest młodośc by eksperymentować Aaaa i wydaje mi się, że nowa fryzurka oddaje mój charakter, bo ja taki zadzior mały jestem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P6300005.JPG (45,6 KB, 368 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DA (47).jpg (50,9 KB, 325 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg GO (34).JPG (28,0 KB, 262 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzurka nowa 012.jpg (23,3 KB, 439 załadowań)
__________________
Blog Rodzynki Sułtańskie. O Turcji nie zawsze na serio

Edytowane przez kleiner-Igel
Czas edycji: 2007-06-13 o 20:02 Powód: literówka ;)
kleiner-Igel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-13, 20:13   #111
tripka
Wtajemniczenie
 
Avatar tripka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 404
Dot.: Białe włosy...

kleiner-Igel bardzo fajna zmiana!! naturalny kolorek też masz bardzo ładny,ale ten też jest teraz super i bardzo fajne obcięcie
__________________
Co mnie nie zabije,to mnie wzmocni...
tripka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-13, 20:41   #112
kleiner-Igel
Zadomowienie
 
Avatar kleiner-Igel
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Mój-kawałek-podłogi
Wiadomości: 1 651
Dot.: Białe włosy...

Cytat:
Napisane przez tripka Pokaż wiadomość
kleiner-Igel bardzo fajna zmiana!! naturalny kolorek też masz bardzo ładny,ale ten też jest teraz super i bardzo fajne obcięcie
Tripka dziekuję bardzo jestem jeszcze nieprzyzwyczajona i momentami bardzo mi żal włosów, ale fajnie że ktoś podnosi mnie na duchu Dzięki jeszcze raz A tak btw pani z Twojego avatarka ma ładny, platynowy odcień
__________________
Blog Rodzynki Sułtańskie. O Turcji nie zawsze na serio
kleiner-Igel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-13, 23:16   #113
milk
Rozeznanie
 
Avatar milk
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 760
Dot.: Białe włosy...

Cytat:
Napisane przez kleiner-Igel Pokaż wiadomość
A więc byłam dziś u fryzjerki. Pokazałam jej co chcę, a on od razu stwierdziła, że włosy mi się spalą, bo mam już rozjaśniane i przyciemniane na dole i nie wyjdzie tak jak chcę, a za miesiąc to będzie wyglądać tragicznie Zaproponowała mi chłodny balejaż. Duuuużo pasemek, super odcień! Przynajmniej mi się podoba i mojemu chłopakowi Wyglądają ładnie i chociaż nie są całkiem białe, to wyglądają jak platyna z refleksami. Za to zaszalałam z cięciem
Zrobiłam zdjęcie, ale paskudnie wyszłam (do fryzjera jechałam rowerkiem, w czapeczce z daszkiem i fryzurę szlag trafił!), dlatego wklejam Wam tylko zdjęcie fragmentu włosów, dla zobaczenia odcienia. Kiedy tylko zrobię bardziej wyjściowe zdjęcie, od razu je wkleję
pieeekny kolor
milk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-13, 23:22   #114
monia207
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 278
Dot.: Białe włosy...

Cytat:
Napisane przez kleiner-Igel Pokaż wiadomość
ila78, dziekuję Mnie również się podoba Wklejam fotkę fryzurki - nie widac na niej koloru, bo zdjęcie bez flesza w przedpokoju. To tak dla zaprezentowania cięcia Kolor dokładnie oddaje fotka poprzednia, bo robiona przy dziennym świetle. A tu macie przed i po! Taka mała metamorfoza Coraz bardzij mi żal włosów, ale cóż... trzeba się zmieniać! Jak to mawia moja mama - włosy nie trawa, zimą też rosną, po to jest młodośc by eksperymentować Aaaa i wydaje mi się, że nowa fryzurka oddaje mój charakter, bo ja taki zadzior mały jestem
Kochanienka nowa fryzurka dodala Ci pazurka i kobiecosci i tego "czegos", mysle ze swietna zmiana, z dziewczynki wyrosla kobieta o mocnym charakterku! Mrrrrrrrr
P.S. A no i mysle ze do zmiany na lepsze bardzo tez przyczynila sie zmiana okularkow znaczy sie ksztaltu oprawek-te nowe zdecydowanie bardziej twarzowe.
monia207 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-14, 00:11   #115
kleiner-Igel
Zadomowienie
 
Avatar kleiner-Igel
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Mój-kawałek-podłogi
Wiadomości: 1 651
Dot.: Białe włosy...

milk dziękuję dzisiaj kupiłam w rossmanie płukankę, chociaż miałam odkupić od fryzjerki - ale ta kosztowała 5 złotych, więc jakby co, to nie będzie szkoda wyrzucić Jesli sie nie sprawdzi, trudno, niewiele stracę.
W końcu znalazłam fryzjerkę, która jest tania, dobra, młoda, wykształcona i zna się na rzeczy

monia207 aż się zawstydziłam dziękuję za komplement :cmok" tak, okularki to zdecydowanie mój najlepszy ostatnio zakup. co ciekawe, i fryzurkę, i oprawki wybierał mój chłopak - ja nie byłam na początku przekonana Chyba muszę częściej zdawać się na jego zdanie

Ojjj ale namieszałam na forum i robi się powoli off, dlatego na koniec dodam kilka fotek znalezionych w necie Białe włosy moga być w róznym stylu, w różnyh odsłonach A co powiecie na połączenie białe-czarne jak na ostatnich fotkach?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (16,4 KB, 283 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2382.jpg (54,8 KB, 259 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzury_poldlugie_(84)[1].jpg (32,4 KB, 145 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg f1678d026fa7254d20f17b3870fbcba7.jpg (19,7 KB, 82 załadowań)
__________________
Blog Rodzynki Sułtańskie. O Turcji nie zawsze na serio
kleiner-Igel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-14, 09:13   #116
monia207
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 278
Dot.: Białe włosy...

hmmm... widzialam takie polaczenie bialo-czarne na zywo u dziewczyny na weselu, tyle ze miala troche krotsze, od spodu czarne, na wiezrchu biale... moze to i fajne, mnie jednak nie przekonalo
monia207 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-14, 09:44   #117
hawrodytka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: woj.Opolskie m. Gł........
Wiadomości: 2 018
GG do hawrodytka
Dot.: Białe włosy...

Dziewczyny, a moze lepiej poczekać, az zaczniecie siwiec ? Zartuje
Ja na takie wlosy, ze wzgledu na slabe wlosy nie moge sobei pozwolic.
hawrodytka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-14, 23:18   #118
milk
Rozeznanie
 
Avatar milk
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 760
Dot.: Białe włosy...

Cytat:
Napisane przez kleiner-Igel Pokaż wiadomość
milk dziękuję dzisiaj kupiłam w rossmanie płukankę, chociaż miałam odkupić od fryzjerki - ale ta kosztowała 5 złotych, więc jakby co, to nie będzie szkoda wyrzucić Jesli sie nie sprawdzi, trudno, niewiele stracę.
W końcu znalazłam fryzjerkę, która jest tania, dobra, młoda, wykształcona i zna się na rzeczy

monia207 aż się zawstydziłam dziękuję za komplement :cmok" tak, okularki to zdecydowanie mój najlepszy ostatnio zakup. co ciekawe, i fryzurkę, i oprawki wybierał mój chłopak - ja nie byłam na początku przekonana Chyba muszę częściej zdawać się na jego zdanie

Ojjj ale namieszałam na forum i robi się powoli off, dlatego na koniec dodam kilka fotek znalezionych w necie Białe włosy moga być w róznym stylu, w różnyh odsłonach A co powiecie na połączenie białe-czarne jak na ostatnich fotkach?
wiesz co lepiej kupw sklepie fryzjerskim płukanke follium illium czy jakoś tak, kolo 10zl a o wiele lepsza od tych celii itd. sprawdziłam nazwe:flor illum zawsze ją przekrecam,

Edytowane przez milk
Czas edycji: 2007-06-16 o 12:13
milk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-26, 22:38   #119
kleiner-Igel
Zadomowienie
 
Avatar kleiner-Igel
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Mój-kawałek-podłogi
Wiadomości: 1 651
Dot.: Białe włosy...

Cytat:
Napisane przez milk Pokaż wiadomość
wiesz co lepiej kupw sklepie fryzjerskim płukanke follium illium czy jakoś tak, kolo 10zl a o wiele lepsza od tych celii itd. sprawdziłam nazwe:flor illum zawsze ją przekrecam,
Właśnie w tym sęk, że nie znam żadnego sklepu fryzjerskiego w okolicy i zdaje się na asortyment drogerii Na szczęscie od rozjasniania w ogóle mi nie zżółkły i dopiero 2 mycia temu płukałam właśnie tą Delią za 5 zł - na początku wyszedł lekki fiolet, ale spłukałam i jest idealny odcień, taki jak w dzień farbowania Myślę, że dużo zależy też od farby/ rozjasniacza, którego używa się do samego farbowania, mi chłodny kolor trzyma się bardzo ładnie.
__________________
Blog Rodzynki Sułtańskie. O Turcji nie zawsze na serio
kleiner-Igel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-03, 22:12   #120
oleffka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 119
Dot.: Białe włosy...

Ja się przyłączam, białe włosy są super
Zobaczymy czy da się je zrobić z farbowanych i trochę wypłukanych rudych

Tylko ja moje włosy po tym wszystkim zetnę dość krótko, bo z superplatynowym blondem za łopatki moge zaczac przypominac karykature Barbie

a jak Wy sądzicicie, do jakich fryzur pasuje taki kolor?
oleffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-29 18:58:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:30.