Kosmetyki naturalne - Strona 119 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-22, 08:30   #3541
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez nie_ma_mnie Pokaż wiadomość
Kupiłam sobie dzisiaj wodę kewra Dabur. Przychodzę do domu i patrzę na etykietę, a tam:
  • ingredients: purified water, pandanus tectorius extract, propylene glycol, flavor, potassium sorbate, citric acid.
No właśnie! Już nie pierwszy raz widzę różne niefajne składniki w kosmetykach hinduskich, które udają naturalne. Niestety zawsze trzeba czytać składy...
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-22, 09:20   #3542
nie_ma_mnie
Rozeznanie
 
Avatar nie_ma_mnie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: jestem w PRL-u
Wiadomości: 813
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Ja, po przyjrzeniu sie składom produktów dabur na helfy, bardzo ostrożnie podchodze od tej firmy.
Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
No właśnie! Już nie pierwszy raz widzę różne niefajne składniki w kosmetykach hinduskich, które udają naturalne. Niestety zawsze trzeba czytać składy...
to normalnie nawet kosmetyk nie jest, tylko dodatek do ciasta z glikolem propylenowym
Przejechałam się, bo wcześniej kupiłam taką, która ma tylko 2 składniki.
nie_ma_mnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-22, 12:50   #3543
Poli Mana
Raczkowanie
 
Avatar Poli Mana
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Pod stopami piasek a przede mną morskie fale :)
Wiadomości: 258
Dot.: Kosmetyki naturalne

Nie ma mnie
Ja kupiłam na targach olejek Dabur i oczywiscie dopiero w domu doczytałam, że jest na zwykłej parafienie z dodatkiem wyciagu z amli
A niby tez należe do osob czytającej składy przed zakupem i polegającej na opinni z Wizaz. Więc każdemu może się zdarzyc pomyłka.
Ja pamietałam przy zakupie jedynie to, że dziewczyny go zachwlają a nie co ma w środku

Gayenka
A miałaś ten arganowy z DOZ-a? Bo zastanawiam się nad nim gdy mamie skonczą się zapasy.
__________________
Wystarczy zwracać się do mnie Poli
Poli Mana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-22, 13:28   #3544
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez Poli Mana Pokaż wiadomość
Gayenka
A miałaś ten arganowy z DOZ-a? Bo zastanawiam się nad nim gdy mamie skonczą się zapasy.
Niestety z Dozu miałam tylko migdałowy, który mogę z czystym sumieniem polecić.
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-24, 20:29   #3545
Poli Mana
Raczkowanie
 
Avatar Poli Mana
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Pod stopami piasek a przede mną morskie fale :)
Wiadomości: 258
Dot.: Kosmetyki naturalne

Produkty JMO jak dla mnie są za drogie, wiec ta ukryta reklama powyżej na szczęscie na mnie nie działa
__________________
Wystarczy zwracać się do mnie Poli

Edytowane przez Poli Mana
Czas edycji: 2012-02-24 o 20:32
Poli Mana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-24, 22:24   #3546
izus_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 958
Dot.: Kosmetyki naturalne

Witam dziewczyny

Jestem nowa na tym wątku i mam nadzieję, że mnie przyjmiecie do swojego grona

Pielęgnacją naturalną zainteresowałam się jakieś 3 miesiące temu. Nie mam jakiegoś wielkiego doświadczenia, ale już pokochałam moje naturalne mazidełka

Zacznę od tego, że mam cerę mieszaną, odkąd stosuję kwasy skłania się ku suchej. Nie mam zbytnio problemów z nią, czasami coś wyskoczy. Jednak jakiś czas po porodzie moja buźka się buntowała, wyszło mi sporo podskórnych gul, które mimo iż ich nie wyduszałam zostawiły po sobie ciemne plamki
Walczę teraz z nimi za pomocą peelingów kwasem glikolowym i staram się do wszystkiego dodawać olej z róży piżmowej. Robiłam sobie też serum z wit. C. Pomału pozbywam się wszystkich blizn

Moja pielęgnacja buzi opiera się głównie na półproduktach (akurat zamawiam z mazideł, bo mogę sama odbierać).
Jako toniki stosuję hydrolaty, dodaję do nich takie rzeczy jak niacynamide, d-pantenol, hydromanil, NMF, ekstrakty roślinne.
Na dzień używam kremu, który pierwszy raz sama sobie zrobiłam, na bazie hydrolatu, olei, witamin.
Na noc stosuję różne sera z olejami, HA, czasami ekstrakty itp.
Trzy razy robiłam sobie też maseczkę z glinki Multani Mitti i jestem nią zachwycona Akurat miałam pryszcza i ładnie się zagoił, do tego moje ślady po gulach wydają się bledsze, a pory znacząco się oczyściły
Z rzeczy, które do naturalnych nie należą, a stosuję na twarz są filtry. Muszę się ich trzymać, ze względu na kwasy. No i myję żelem BD buzię, a teraz testuję Ziaję Ulga. Jednak w przyszłości mam zamiar sama robić olejki myjące

Co do ciała, to stosuję po kąpieli olejki. No i na włosy również je nakładam

Troszkę się rozpisałam, ale chciałam Wam przedstawić tak mniej więcej na czym moja pielęgnacja polega
__________________
16.09.11 - pielęgnacja bezsilikonowa
29.09.11 - oleje
25.01.12 - ścięcie
1.04.12 - Seboradin
12.04.12 - Eclipta



11.01.12 - kwasy i naturalna pielęgnacja twarzy

Moje włosy

Edytowane przez izus_86
Czas edycji: 2012-02-24 o 22:26
izus_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-24, 22:48   #3547
Poli Mana
Raczkowanie
 
Avatar Poli Mana
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Pod stopami piasek a przede mną morskie fale :)
Wiadomości: 258
Dot.: Kosmetyki naturalne

Izus cieszę się, że przyszłaś

Mnie zaciekawiłas tą glinką, muszę o niej poczytać. Moze na czerwonawe plamy po gulach i pryszczach by mi pomogła. Gdzie ją kupujesz?
Edit: Pewnie z mazideł?

Mnie nadal kusi krem-maska Orientana i dodałam ją do mojej listy must have
__________________
Wystarczy zwracać się do mnie Poli

Edytowane przez Poli Mana
Czas edycji: 2012-02-24 o 22:54
Poli Mana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-24, 22:49   #3548
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez izus_86 Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny

Jestem nowa na tym wątku i mam nadzieję, że mnie przyjmiecie do swojego grona

Pielęgnacją naturalną zainteresowałam się jakieś 3 miesiące temu. Nie mam jakiegoś wielkiego doświadczenia, ale już pokochałam moje naturalne mazidełka

Zacznę od tego, że mam cerę mieszaną, odkąd stosuję kwasy skłania się ku suchej. Nie mam zbytnio problemów z nią, czasami coś wyskoczy. Jednak jakiś czas po porodzie moja buźka się buntowała, wyszło mi sporo podskórnych gul, które mimo iż ich nie wyduszałam zostawiły po sobie ciemne plamki
Walczę teraz z nimi za pomocą peelingów kwasem glikolowym i staram się do wszystkiego dodawać olej z róży piżmowej. Robiłam sobie też serum z wit. C. Pomału pozbywam się wszystkich blizn

Moja pielęgnacja buzi opiera się głównie na półproduktach (akurat zamawiam z mazideł, bo mogę sama odbierać).
Jako toniki stosuję hydrolaty, dodaję do nich takie rzeczy jak niacynamide, d-pantenol, hydromanil, NMF, ekstrakty roślinne.
Na dzień używam kremu, który pierwszy raz sama sobie zrobiłam, na bazie hydrolatu, olei, witamin.
Na noc stosuję różne sera z olejami, HA, czasami ekstrakty itp.
Trzy razy robiłam sobie też maseczkę z glinki Multani Mitti i jestem nią zachwycona Akurat miałam pryszcza i ładnie się zagoił, do tego moje ślady po gulach wydają się bledsze, a pory znacząco się oczyściły
Z rzeczy, które do naturalnych nie należą, a stosuję na twarz są filtry. Muszę się ich trzymać, ze względu na kwasy. No i myję żelem BD buzię, a teraz testuję Ziaję Ulga. Jednak w przyszłości mam zamiar sama robić olejki myjące

Co do ciała, to stosuję po kąpieli olejki. No i na włosy również je nakładam

Troszkę się rozpisałam, ale chciałam Wam przedstawić tak mniej więcej na czym moja pielęgnacja polega
Witamy witamy I zapraszamy też na nasz drugi wątek, zbiorowy na podforum Biochemicznym.

Jak oceniasz żel Ziaja Ulga?
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-24, 22:55   #3549
izus_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 958
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez Poli Mana Pokaż wiadomość
Izus cieszę się, że przyszłaś

Mnie zaciekawiłas tą glinką, muszę o niej poczytać. Moze na czerwonawe plamy po gulach i pryszczach by mi pomogła. Gdzie ją kupujesz?
Zamawiałam z mazideł. Kosztuje 6 z groszami za 50 g. Co prawda cena jest 12 zł, ale jak chciałam dodać do koszyka, to pojawiła się niższa cena

Ja już po pierwszym użyciu zauważyłam rozjaśnioną twarz i zmniejszone pory, a po trzech razach moje blizny i jedna rana na buzi stały się znacznie mniejsze
Ostatnio była u mnie znajoma i namówiłam ją na wypróbowanie, zrobiła sobie u mnie w domu tą maseczkę i była zachwycona

---------- Dopisano o 23:55 ---------- Poprzedni post napisano o 23:52 ----------

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Witamy witamy I zapraszamy też na nasz drugi wątek, zbiorowy na podforum Biochemicznym.

Jak oceniasz żel Ziaja Ulga?
Ale mnie tu miło witacie

Ten żel używam jakoś od niecałych 2 tygodni i na razie fajnie się sprawdza, nie ściąga mi tak skóry, dobrze oczyszcza
Co prawda skład nie jest tak delikatny jak żelu BD, ale póki co jestem zadowolona
Zobaczymy jak się spisze na dłuższą metę
__________________
16.09.11 - pielęgnacja bezsilikonowa
29.09.11 - oleje
25.01.12 - ścięcie
1.04.12 - Seboradin
12.04.12 - Eclipta



11.01.12 - kwasy i naturalna pielęgnacja twarzy

Moje włosy
izus_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-25, 14:16   #3550
fiolka85
Wtajemniczenie
 
Avatar fiolka85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 492
Dot.: Kosmetyki naturalne

izus86 ja też walczę z bliznami to takich gulach, zupełnie nie rozumiem skąd sie po nich biorą blizny skoro ich nie wyciskałam to nie fair . W ciągu ostatniego roku zrobiło mi się takich 5, co prawda te blizny nie wyglądają najgorzej, bo to jest taka ciemna kropeczka bardziej przypominająca pieprzyk, no ale i tak wolałabym ich nie mieć. I co jeżeli co rok będę mieć 5 nowych ?

Mnie z naturalnych rzecz nic nie pomogło ( ani olej wspaniały, z róży,olejek herbaciany, glinki), za to od ok tygodnia stosuję purritin żel klik
zawiera kwas laktobionowy ( PHA) i wreszcie widzę jakąś poprawę. ( wiem wiem nie powinnam tutaj polecać kosmetyków nie naturalnych ale skład ma całkiem przyzwoity )
Dodam,że po toniku PHA z BU nie widziałam efektów.

Mam też glinke multani mitti i również bardzo ją sobie chwalę, super oczyszcza i zwęża pory, bardzo fajna jako maseczka lub po prostu do mycia twarzy. Ogólnie polecam regularne stosowanie glinek do przetłuszczających się cer
__________________
"mur nie przeszkadza, dopóki nie zaczniemy walić w niego głową"

Edytowane przez fiolka85
Czas edycji: 2012-02-25 o 15:37
fiolka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-25, 15:02   #3551
nie_ma_mnie
Rozeznanie
 
Avatar nie_ma_mnie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: jestem w PRL-u
Wiadomości: 813
Dot.: Kosmetyki naturalne

a czy w Pl można mitti dostać inną niż mazideł i heshu?

edit: znalazłam coś
http://sieradz.olx.pl/glinka-multani...-iid-211724190, ale też drogo

Edytowane przez nie_ma_mnie
Czas edycji: 2012-02-25 o 16:26
nie_ma_mnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-25, 16:58   #3552
izus_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 958
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość
izus86 ja też walczę z bliznami to takich gulach, zupełnie nie rozumiem skąd sie po nich biorą blizny skoro ich nie wyciskałam to nie fair . W ciągu ostatniego roku zrobiło mi się takich 5, co prawda te blizny nie wyglądają najgorzej, bo to jest taka ciemna kropeczka bardziej przypominająca pieprzyk, no ale i tak wolałabym ich nie mieć. I co jeżeli co rok będę mieć 5 nowych ?

Mnie z naturalnych rzecz nic nie pomogło ( ani olej wspaniały, z róży,olejek herbaciany, glinki), za to od ok tygodnia stosuję purritin żel klik
zawiera kwas laktobionowy ( PHA) i wreszcie widzę jakąś poprawę. ( wiem wiem nie powinnam tutaj polecać kosmetyków nie naturalnych ale skład ma całkiem przyzwoity )
Dodam,że po toniku PHA z BU nie widziałam efektów.

Mam też glinke multani mitti i również bardzo ją sobie chwalę, super oczyszcza i zwęża pory, bardzo fajna jako maseczka lub po prostu do mycia twarzy. Ogólnie polecam regularne stosowanie glinek do przetłuszczających się cer
Ja stosuję kwas glikolowy, wcześniej używałam Acne Derm i pomógł pozbyć się tych gul. Mimo odstawienia go nie wróciły Teraz znowu stosuję AD, bo uszkodziła mi się tubka i muszę szybko wykończyć. Jak to zrobię, to czeka na mnie kwas migdałowy i mam zamiar zrobić sobie tonik 5% jako uzupełnienie peelingów kwasem glikolowym

Cytat:
Napisane przez nie_ma_mnie Pokaż wiadomość
a czy w Pl można mitti dostać inną niż mazideł i heshu?

edit: znalazłam coś
http://sieradz.olx.pl/glinka-multani...-iid-211724190, ale też drogo
Nie mam pojęcia gdzie można jeszcze kupić No i faktycznie ta wychodzi drogo, bo ja płaciłam 6 zł z groszami za 50 g.
__________________
16.09.11 - pielęgnacja bezsilikonowa
29.09.11 - oleje
25.01.12 - ścięcie
1.04.12 - Seboradin
12.04.12 - Eclipta



11.01.12 - kwasy i naturalna pielęgnacja twarzy

Moje włosy
izus_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 21:58   #3553
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7 596
Dot.: Kosmetyki naturalne

Dziewczyny, czy któraś z was słyszała o Eco Emi? Może któraś z was subskrybuje comiesięczne pudełka? http://www.youtube.com/watch?v=phgk8Azky2U
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 22:12   #3554
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Kosmetyki naturalne

[1=d61abbce58b52fe45ffe444 afc51ca0ea3c11859_65540a4 4484ab;32594932]Dziewczyny, czy któraś z was słyszała o Eco Emi? Może któraś z was subskrybuje comiesięczne pudełka? http://www.youtube.com/watch?v=phgk8Azky2U[/QUOTE]

Nim odpowiem, może szybciutko się przedstawię, ponieważ to mój pierwszy post na Waszym wątku. Mam nadzieję, że można się przyłączyć. Widzę tu znajome avy, więc część wizażanek mnie zna. Jestem mamą i żoną Od dwóch lat (od mojej ciąży) przestawiłam się na życie bardziej w zgodzie z naturą, tj. używam naturalnych kosmetyków, ekologicznej chemii domowej i staram się o jak największą ilość uczynków ekologicznych

Co do pudełka, po doświadczeniach mojej kuzynki z pudełkiem Douglas (nieekologiczne), nie byłam do tego typu zobowiązań przekonana. To jednak mnie zachwyciło ilością produktów. Muszę więcej poczytać, odnośnie Eco-Emi.

edit. Au zobaczyłam dzisiaj cenę. 30$ to jednak dużo.
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl

Edytowane przez margoltka
Czas edycji: 2012-02-28 o 09:50
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 08:55   #3555
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez izus_86 Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny

Jestem nowa na tym wątku i mam nadzieję, że mnie przyjmiecie do swojego grona

Pielęgnacją naturalną zainteresowałam się jakieś 3 miesiące temu. Nie mam jakiegoś wielkiego doświadczenia, ale już pokochałam moje naturalne mazidełka

Zacznę od tego, że mam cerę mieszaną, odkąd stosuję kwasy skłania się ku suchej. Nie mam zbytnio problemów z nią, czasami coś wyskoczy. Jednak jakiś czas po porodzie moja buźka się buntowała, wyszło mi sporo podskórnych gul, które mimo iż ich nie wyduszałam zostawiły po sobie ciemne plamki
Walczę teraz z nimi za pomocą peelingów kwasem glikolowym i staram się do wszystkiego dodawać olej z róży piżmowej. Robiłam sobie też serum z wit. C. Pomału pozbywam się wszystkich blizn

Moja pielęgnacja buzi opiera się głównie na półproduktach (akurat zamawiam z mazideł, bo mogę sama odbierać).
Jako toniki stosuję hydrolaty, dodaję do nich takie rzeczy jak niacynamide, d-pantenol, hydromanil, NMF, ekstrakty roślinne.
Na dzień używam kremu, który pierwszy raz sama sobie zrobiłam, na bazie hydrolatu, olei, witamin.
Na noc stosuję różne sera z olejami, HA, czasami ekstrakty itp.
Trzy razy robiłam sobie też maseczkę z glinki Multani Mitti i jestem nią zachwycona Akurat miałam pryszcza i ładnie się zagoił, do tego moje ślady po gulach wydają się bledsze, a pory znacząco się oczyściły
Z rzeczy, które do naturalnych nie należą, a stosuję na twarz są filtry. Muszę się ich trzymać, ze względu na kwasy. No i myję żelem BD buzię, a teraz testuję Ziaję Ulga. Jednak w przyszłości mam zamiar sama robić olejki myjące

Co do ciała, to stosuję po kąpieli olejki. No i na włosy również je nakładam

Troszkę się rozpisałam, ale chciałam Wam przedstawić tak mniej więcej na czym moja pielęgnacja polega
Witaj, łączy nas podobna historia. Ja w ciąży i po miałam masakre, nie twarz. Ciagnęło się to przez 2 lata, dopóki nie odstawiłam kosmetyków przemysłowych Zapraszamy na nasz drugi wątek, gdzie mozemy chwalić się naszą pielęgnacją i zakupami naturalnymi. https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=591995
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 13:50   #3556
izus_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 958
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Witaj, łączy nas podobna historia. Ja w ciąży i po miałam masakre, nie twarz. Ciagnęło się to przez 2 lata, dopóki nie odstawiłam kosmetyków przemysłowych Zapraszamy na nasz drugi wątek, gdzie mozemy chwalić się naszą pielęgnacją i zakupami naturalnymi. https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=591995
Kiedyś chyba nawet o tym pisałyśmy na jakimś wątku i wtedy mi trochę doradzałaś Tylko to było chyba z rok temu i wtedy miałaś avatar ze swoim synkiem

Wczoraj akurat przeglądałam tak wybiórczo ten wątek co podałaś link i zastanawiałam się czy nie dołączyć, zrobić zdjęcia mojej malutkiej kolekcji, ale jak zobaczyłam jaką ja mam małą wiedzę w porównaniu do innych dziewczyn, to stwierdziłam, że nie wiem czy mogę się czymś podzielić
__________________
16.09.11 - pielęgnacja bezsilikonowa
29.09.11 - oleje
25.01.12 - ścięcie
1.04.12 - Seboradin
12.04.12 - Eclipta



11.01.12 - kwasy i naturalna pielęgnacja twarzy

Moje włosy
izus_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 15:48   #3557
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez izus_86 Pokaż wiadomość
Kiedyś chyba nawet o tym pisałyśmy na jakimś wątku i wtedy mi trochę doradzałaś Tylko to było chyba z rok temu i wtedy miałaś avatar ze swoim synkiem

Wczoraj akurat przeglądałam tak wybiórczo ten wątek co podałaś link i zastanawiałam się czy nie dołączyć, zrobić zdjęcia mojej malutkiej kolekcji, ale jak zobaczyłam jaką ja mam małą wiedzę w porównaniu do innych dziewczyn, to stwierdziłam, że nie wiem czy mogę się czymś podzielić

Jak najbardziej możesz dołączyć, a gdy się już w ten wątek wczytasz, to gwarantuję Ci, że utoniesz w kosmetykach Tam są bardzo mile widziane nowe osoby, nawet z najskromniejszym dobytkiem, bo on świadczy o tym, że naprawdę interesujesz się tematem. Z reszta większość z tych wizażanek udziela się także w tym wątku.

W życiu bym się nie spodziewała, że ktoś może pamiętać mój avatar po roku czasu gratuluję bezbłędnej pamięci
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 17:29   #3558
izus_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 958
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Jak najbardziej możesz dołączyć, a gdy się już w ten wątek wczytasz, to gwarantuję Ci, że utoniesz w kosmetykach Tam są bardzo mile widziane nowe osoby, nawet z najskromniejszym dobytkiem, bo on świadczy o tym, że naprawdę interesujesz się tematem. Z reszta większość z tych wizażanek udziela się także w tym wątku.

W życiu bym się nie spodziewała, że ktoś może pamiętać mój avatar po roku czasu gratuluję bezbłędnej pamięci
A mój portfel (a raczej męża) zacznie się szybko opróżniać

Dzisiaj postaram się zrobić zdjęcia tego co mam A temat bardzo mnie interesuje, już praktycznie kremów drogeryjnych nie używam, a nawet jeden sama sobie zrobiłam

Gorzej trochę z naturalnością jak chodzi o ciało, bo póki co muszę się trochę bardziej zgłębić w temacie, a na początek wolałam zacząć od twarzy
Staram się jedynie używać delikatniejszych myjadeł i smaruję się po kąpieli głownie olejkami.

Co do mojej pamięci, to mam czasami za dobrą, bo są rzeczy, których wolałabym nie pamiętać
A Twój avatar utkwił mi w pamięci, bo kocham dzieci, a Ty masz ślicznego synka
__________________
16.09.11 - pielęgnacja bezsilikonowa
29.09.11 - oleje
25.01.12 - ścięcie
1.04.12 - Seboradin
12.04.12 - Eclipta



11.01.12 - kwasy i naturalna pielęgnacja twarzy

Moje włosy
izus_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 17:45   #3559
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez izus_86 Pokaż wiadomość
A mój portfel (a raczej męża) zacznie się szybko opróżniać

Dzisiaj postaram się zrobić zdjęcia tego co mam A temat bardzo mnie interesuje, już praktycznie kremów drogeryjnych nie używam, a nawet jeden sama sobie zrobiłam

Gorzej trochę z naturalnością jak chodzi o ciało, bo póki co muszę się trochę bardziej zgłębić w temacie, a na początek wolałam zacząć od twarzy
Staram się jedynie używać delikatniejszych myjadeł i smaruję się po kąpieli głownie olejkami.

Co do mojej pamięci, to mam czasami za dobrą, bo są rzeczy, których wolałabym nie pamiętać
A Twój avatar utkwił mi w pamięci, bo kocham dzieci, a Ty masz ślicznego synka
Witam
oj zapraszamy na drugi wątek koniecznie!!!
Wtajemniczymy Cię w świąt przecudnych mydełek naturalnych (wcale nie drogich) i problem z myjadłem do ciała będzie mniejszy (albo większy, bo kłopot z wyborem moze być spory ).
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-28, 18:00   #3560
izus_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 958
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Witam
oj zapraszamy na drugi wątek koniecznie!!!
Wtajemniczymy Cię w świąt przecudnych mydełek naturalnych (wcale nie drogich) i problem z myjadłem do ciała będzie mniejszy (albo większy, bo kłopot z wyborem moze być spory ).
Dziękuję za takie miłe przyjęcie mnie i zaproszenie do drugiego wątku

Jak zrobię zdjęcia na pewno się zjawię Tylko muszę się uporać z internetem, bo coś dzisiaj mi szwankuje i nie wiem czy wieczorkiem będę miała możliwość
__________________
16.09.11 - pielęgnacja bezsilikonowa
29.09.11 - oleje
25.01.12 - ścięcie
1.04.12 - Seboradin
12.04.12 - Eclipta



11.01.12 - kwasy i naturalna pielęgnacja twarzy

Moje włosy
izus_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 23:33   #3561
izus_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 958
Dot.: Kosmetyki naturalne

Dziewczyny przepraszam, że tak wprost pytam, ale chciałam się Was poradzić o jakiś żel do mycia ciała o naturalnym składzie? Właśnie wykończyłam wszystko co miałam i chciałam coś naturalnego, a jutro będę w Rossmannie, więc fajnie by było jakbym tam coś dostała
Myślałam o tym https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...wrazliwej.html


Wiem, że powinnam przebrnąć przez wszystkie strony tego wątku i tego drugiego, ale miałam problemy z internetem i mało czasu przez córeczkę, której wychodzą ząbki (już piątki) i przez to ma gorączkę

Zawsze staram się znajdować wszystkie informacje sama, które mnie interesują, ale tym razem nie znalazłam na to czasu i pytam bezpośrednio, bo nawet nie będę miała się czym jutro umyć
__________________
16.09.11 - pielęgnacja bezsilikonowa
29.09.11 - oleje
25.01.12 - ścięcie
1.04.12 - Seboradin
12.04.12 - Eclipta



11.01.12 - kwasy i naturalna pielęgnacja twarzy

Moje włosy
izus_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-29, 07:09   #3562
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez izus_86 Pokaż wiadomość
Dziewczyny przepraszam, że tak wprost pytam, ale chciałam się Was poradzić o jakiś żel do mycia ciała o naturalnym składzie? Właśnie wykończyłam wszystko co miałam i chciałam coś naturalnego, a jutro będę w Rossmannie, więc fajnie by było jakbym tam coś dostała
Myślałam o tym https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...wrazliwej.html


Wiem, że powinnam przebrnąć przez wszystkie strony tego wątku i tego drugiego, ale miałam problemy z internetem i mało czasu przez córeczkę, której wychodzą ząbki (już piątki) i przez to ma gorączkę

Zawsze staram się znajdować wszystkie informacje sama, które mnie interesują, ale tym razem nie znalazłam na to czasu i pytam bezpośrednio, bo nawet nie będę miała się czym jutro umyć
babydream się nada tego konkretnego nie miała, ale teraz mam zielony i podoba mi się. popatrz tez z babydream na płyn do mycia dla kobiet w ciąży - rózowa butla 750ml. Ja go mam i bardzo lubie (najbardziej do twarzy), ślicznie pachnie.
w rossie obejrzyj tez sobie produkty firmy alterra - żele pod prysznic tez mają. nivea tez ma serię naturalna (pure natural czy jakos tak) i tam tez jest dobry składowo żel pod prysznic.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-29, 07:15   #3563
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
babydream się nada tego konkretnego nie miała, ale teraz mam zielony i podoba mi się. popatrz tez z babydream na płyn do mycia dla kobiet w ciąży - rózowa butla 750ml. Ja go mam i bardzo lubie (najbardziej do twarzy), ślicznie pachnie.
w rossie obejrzyj tez sobie produkty firmy alterra - żele pod prysznic tez mają. nivea tez ma serię naturalna (pure natural czy jakos tak) i tam tez jest dobry składowo żel pod prysznic.
Aniu serio serio? Bo ja myślałam, że ta Nivea to syf jest i tylko z nazwy naturalna, więc z góry skreśliłam całą linię...
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-29, 07:36   #3564
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Aniu serio serio? Bo ja myślałam, że ta Nivea to syf jest i tylko z nazwy naturalna, więc z góry skreśliłam całą linię...
tak mi sie wydawało, ale teraz szukam i wogóle nie mogę znaleźć..... chyba z tej serii nie ma żelu pod prysznic to co ja wtedy oglądałam musze to sprawdzić, bo byłam na tyle zadowolona, że prawie kupiłam mamie........
Przepraszam za wprowadzenie w błąd.
Kurcze, to co to było? Oglądałam w sp w złotych, nawet pamiętam na której półce stało a może obok była nivea i dlatego tak mi zapadło? Ale mnie bedzie męczyło!!!!!
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-29, 08:03   #3565
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez izus_86 Pokaż wiadomość
Dziewczyny przepraszam, że tak wprost pytam, ale chciałam się Was poradzić o jakiś żel do mycia ciała o naturalnym składzie? Właśnie wykończyłam wszystko co miałam i chciałam coś naturalnego, a jutro będę w Rossmannie, więc fajnie by było jakbym tam coś dostała
Myślałam o tym https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...wrazliwej.html


Wiem, że powinnam przebrnąć przez wszystkie strony tego wątku i tego drugiego, ale miałam problemy z internetem i mało czasu przez córeczkę, której wychodzą ząbki (już piątki) i przez to ma gorączkę

Zawsze staram się znajdować wszystkie informacje sama, które mnie interesują, ale tym razem nie znalazłam na to czasu i pytam bezpośrednio, bo nawet nie będę miała się czym jutro umyć
Z rossa to Anula już chyba wymieniła wszystkie opcje do wyboru. Jedynie jeszcze polecę mydełka Alterra i babydream. Gdybyś jednak kiedyś chciała zakupić coś w sklepie internetowym to z tańszych kosmetyków szczerze polecam dla córeczki markę Topfer, dziecko będzie zachwycone przede wszystkim zapachem i tym, że płyn do kąpieli i mycia nie szczypie w oczy. Balsam do ciała też jest super. a dla Ciebie polecam zele pod prysznic Born to bio. Na allegro możesz też zamówić coś marki Alverde, jedne z najtańszych kosmetyków. Znajdzie się jeszcze kilka przystępnych cenowo perełek, reszta to już niestety oferuje wyższe ceny i nie zawsze drozsze oznacza lepsze.

---------- Dopisano o 09:03 ---------- Poprzedni post napisano o 08:59 ----------

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Aniu serio serio? Bo ja myślałam, że ta Nivea to syf jest i tylko z nazwy naturalna, więc z góry skreśliłam całą linię...

Składy nie są tak całkiem naturalne, ja akurat tej nivei nie kupię, najgorsza nie jest, ale to jest taki właśnie greenwashing i ponoć nie działają te kosemtyki, tak jak trzeba na skórę.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-29, 08:07   #3566
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość



Składy nie są tak całkiem naturalne, ja akurat tej nivei nie kupię, najgorsza nie jest, ale to jest taki właśnie greenwashing i ponoć nie działają te kosemtyki, tak jak trzeba na skórę.
oleję ich, wolę kupić coś pewnego
Bardzo kuszą mnie żele born to bio
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-29, 08:20   #3567
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Z rossa to Anula już chyba wymieniła wszystkie opcje do wyboru. Jedynie jeszcze polecę mydełka Alterra i babydream. Gdybyś jednak kiedyś chciała zakupić coś w sklepie internetowym to z tańszych kosmetyków szczerze polecam dla córeczki markę Topfer, dziecko będzie zachwycone przede wszystkim zapachem i tym, że płyn do kąpieli i mycia nie szczypie w oczy. Balsam do ciała też jest super. a dla Ciebie polecam zele pod prysznic Born to bio. Na allegro możesz też zamówić coś marki Alverde, jedne z najtańszych kosmetyków. Znajdzie się jeszcze kilka przystępnych cenowo perełek, reszta to już niestety oferuje wyższe ceny i nie zawsze drozsze oznacza lepsze.
Składy nie są tak całkiem naturalne, ja akurat tej nivei nie kupię, najgorsza nie jest, ale to jest taki właśnie greenwashing i ponoć nie działają te kosemtyki, tak jak trzeba na skórę.
Potwierdzam. Topfer ma znakomite produkty. Bardzo delikatne idealne dla wrażliwej skóry. Najlepsze, jakie dotąd dla synka mieliśmy.


Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
oleję ich, wolę kupić coś pewnego
Bardzo kuszą mnie żele born to bio
Born to Bio fajne żele, ładnie i intensywnie pachnące. Z tym zapachem jest kłopot bo pachną naturalnie, a nie w syntetycznie ulepszony sposób. Dlatego też nie każdemu to odpowiada.
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-29, 08:25   #3568
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Potwierdzam. Topfer ma znakomite produkty. Bardzo delikatne idealne dla wrażliwej skóry. Najlepsze, jakie dotąd dla synka mieliśmy.




Born to Bio fajne żele, ładnie i intensywnie pachnące. Z tym zapachem jest kłopot bo pachną naturalnie, a nie w syntetycznie ulepszony sposób. Dlatego też nie każdemu to odpowiada.
Margoltko ja tak długo używam naturalnych produktów, że większość kosmetyków z drogerii po prostu pachnie mi sztucznością. Zapachy naturalnych kosmetyków uwielbiam
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-29, 08:26   #3569
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Kosmetyki naturalne

born to bio
jakiś czas temu byłam posiadaczka szamponu alepii 40% laurie. Jako szampon nia dałam rady używać, ale okazał sie byc najlepszym żelem pod prysznicem tylko zapach nie kazdemu może pasowac, bo to taki typowy zapach produktów z laurie
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-29, 08:45   #3570
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Potwierdzam. Topfer ma znakomite produkty. Bardzo delikatne idealne dla wrażliwej skóry. Najlepsze, jakie dotąd dla synka mieliśmy.

Born to Bio fajne żele, ładnie i intensywnie pachnące. Z tym zapachem jest kłopot bo pachną naturalnie, a nie w syntetycznie ulepszony sposób. Dlatego też nie każdemu to odpowiada.
Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Margoltko ja tak długo używam naturalnych produktów, że większość kosmetyków z drogerii po prostu pachnie mi sztucznością. Zapachy naturalnych kosmetyków uwielbiam

Na temat kakaowej dżungli jest moja recenzja w KWC. Zapraszam do lektury Teraz mam narazie w zapasie kwiat gruszy, zapach obłędny. Bardzo bardzo naturalne zapachy z nutką aptecznosci, ale na tyle urocze zapachy i opakowania, że nawet moje dziecko polubiło. Żele sa bardzo delikatne, wysuszenia po nich nigdy nie dostrzegłam. Born to bio jest takie urocze, naprawde mają w sobie coś te kosmetyki, nie można przejsć obojętnie.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-09 09:32:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:27.