Kosmetyki naturalne - Strona 136 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-12, 16:04   #4051
liptonIceBear
Raczkowanie
 
Avatar liptonIceBear
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 105
Dot.: Kosmetyki naturalne

Jakie kosmetyki naturalne polecacie do makijażu ? Chodzi mi zwłaszcza o sprawdzony podkład i korektor ww w miarę korzystnej cenie.
__________________

liptonIceBear jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-13, 09:45   #4052
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez liptonIceBear Pokaż wiadomość
Jakie kosmetyki naturalne polecacie do makijażu ? Chodzi mi zwłaszcza o sprawdzony podkład i korektor ww w miarę korzystnej cenie.
Polska marka Pixie Cosmetics dostępna na allegro oraz Lili Lolo - mają sklep internetowy i stoiska w centrach handlowych w Warszawie.
Proponuję najpierw zamówić próbki podkładów mineralnych i korektora, bo wybór jest ogromny
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-13, 09:50   #4053
liptonIceBear
Raczkowanie
 
Avatar liptonIceBear
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 105
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Polska marka Pixie Cosmetics dostępna na allegro oraz Lili Lolo - mają sklep internetowy i stoiska w centrach handlowych w Warszawie.
Proponuję najpierw zamówić próbki podkładów mineralnych i korektora, bo wybór jest ogromny

A cos tańszego i bardziej dostępnego?
__________________

liptonIceBear jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-13, 10:16   #4054
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez liptonIceBear Pokaż wiadomość
A cos tańszego i bardziej dostępnego?
Łatwo dostępna jest z pewnością linia ecocert bourjois - podkład, puder w kompakcie, korektor, ale z tych trzech produktów moim zdaniem najlepszy jest kompakt.
Bardzo dobry i niedrogi jest też transparentny puder bambusowy z Biochemii Urody, ale tylko matuje, koloru żadnego nie daje.
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-13, 10:48   #4055
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Kosmetyki naturalne

liptonIceBear z tanszych Anabelle Minerals.
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-20, 19:27   #4056
Monica1989
Raczkowanie
 
Avatar Monica1989
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 81
Dot.: Kosmetyki naturalne

Hej dziewczyny, może wy mi pomożecie.
Od ponad pół roku walczę z podrażnioną skórą głowy, wysuszyłam skalp suchymi szamponami w ubiegłe lato do tego stopnia, że teraz nie mogę używać zupełnie nic do stylizacji włosów, bo skóra głowy reaguje swędzeniem, pieczeniem i łuszczącą się skórą. Obecnie poszukuje szamponu, który zniweluje mi swędzenie ale nie obciąży włosów.
Postanowiłam przejść całkowicie na naturalne kosmetyki, pierwszym moim zakupem był szampon LUVOS z glinką - faktycznie swędzenie niemal ustąpiło, znikło podrażnienie, ale włosy są tak obciążone , że po niecałych 10h wyglądają jakby były niemyte, po umyciu są ciężkie jakby glinka się nie spłukała a dawkuje naprawdę małą ilość i dokładnie spłukuje.
Dodam jeszcze, że głowa szybko mi się także przetłuszcza ostatnio muszę myć głowę codziennie lub co 1,5 dnia.
Kombinuje nad w sumie 3 szamponami , może wy w kwestii wiedzy na temat mojego problemu i składu szamponów pomożecie?

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...zy-5-urea.html

http://www.sklep.zdrowe-kosmetyki.pl...ORE-GLOWY.html

http://www.sklep.zdrowe-kosmetyki.pl...DO-WLOSOW.html - mówią , że to szampon dla mężczyzn, ale podoba mi się opis i skład .

http://www.sklep.zdrowe-kosmetyki.pl...OW-200-ml.html - kupiłam próbkę tego szamponu na próbę 20 ml za 12,90zł ( wystarczy na 3-4 użycia ) . Obecnie zastosowałam wczoraj, efekt był przyjemny, włosy lekkie, błyszczące, ale dzisiaj cały dzień odczuwam takie lekkie pieczenie głowy jakby jednak coś jej nie pasowało , nie wiem co...pomóżcie proszę bo naprawdę chcę mieć swój idealny szampon po pół roku poszukiwań(
__________________

Mój hobbistyczny blog o kosmetykach Yves Rocher

* szczegółowe recenzje

http://myyves-rocher.blogspot.com/

Zaglądnij również na mój blog o koreańskich kosmetykach i samej Korei Południowej , którą się pasjonuje.

http://mybeautykorea.blogspot.com/

Edytowane przez Monica1989
Czas edycji: 2014-03-20 o 19:35
Monica1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-21, 16:02   #4057
blackdaisy
Rozeznanie
 
Avatar blackdaisy
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 934
Dot.: kosmetyki Dermajetics (Herbalife)

Cytat:
Napisane przez katrintheevil Pokaż wiadomość
Do dziewczyn z Łodzi: w aptece przy Żeromskiego 39 od tygodnia jest do dostania Sylveco w przyzwoitych cenach Do tego rzuciły mi się w oczy produkty do włosów Himalaya Herbals, Fitomed i parę innych rzeczy nic z rosyjskich nie ma, ponoć nie ma w hurtowniach. Muszę panią uświadomić, że np. Kalina sprzedaje w hurcie, może się skusi i coś doda do oferty apteki
Dzieki za info
blackdaisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-04, 20:53   #4058
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Kosmetyki naturalne

Hej, mam pytanie o peelingi naturalne. Robię często sama kawowy, ale trochę mi się znudził. Macie jakiś przepis na owocowy peeling bez soli?
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-04, 21:28   #4059
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Hej, mam pytanie o peelingi naturalne. Robię często sama kawowy, ale trochę mi się znudził. Macie jakiś przepis na owocowy peeling bez soli?
Jeśli masz w domu młynek do kawy to polecam peeling ze zmielonego brązowego ryżu, a dodatki ustalasz sama Ja najczęściej stosuję po prostu zwykły żel pod prysznic, mieszam ze zmielonym ryżem. Może być też mąka ryżowa, albo kaszka kukurydziana, gotowa ze sklepu, jeśli nie masz młynka, ale jest o wiele drobniej przemielona i już nie jest tak dobrym zdzierakiem, bardziej nadaje się takie coś do twarzy. Zależy co kto lubi. Z owoców pewnie by sie nadawały takie skrobiowe, jak banan, czy awokado.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-05, 11:28   #4060
tekla45
Zadomowienie
 
Avatar tekla45
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 150
GG do tekla45
Dot.: Kosmetyki naturalne

W dniu wczorajszym zakochałam się... Zakochałam w białej glince Po 10 minutach uzyskałam efekt wypoczętej, czystej, jędrniejszej, nawilżonej, rozświetlonej cery. I to wszystko dzięki 3 łyżeczkom glinki i zwykłej, czystej wody. By nie wyschła zbyt szybko twarz spryskiwałam co jakiś czas wodą termalną. Wkrótce znowu wypróbuję ją dodając kilka kropli olejku migdałowego.
__________________
Posiadaczka kota- MIZI zwanej Futrzak

Niezależna konsultantka firmy Mary Kay.

Przyszła Pani Kosowa (miłość znaleziona!!!)


Wielbicielka tatuaży
tekla45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-15, 12:35   #4061
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez tekla45 Pokaż wiadomość
W dniu wczorajszym zakochałam się... Zakochałam w białej glince Po 10 minutach uzyskałam efekt wypoczętej, czystej, jędrniejszej, nawilżonej, rozświetlonej cery. I to wszystko dzięki 3 łyżeczkom glinki i zwykłej, czystej wody. By nie wyschła zbyt szybko twarz spryskiwałam co jakiś czas wodą termalną. Wkrótce znowu wypróbuję ją dodając kilka kropli olejku migdałowego.
Glinki tak mają Ja uwielbiam białą glinkę Logony - jest delikatna, ładnie pachnie i usuwa wszelkie syfki i inne wynalazki na twarzy
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-16, 11:48   #4062
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Glinki tak mają Ja uwielbiam białą glinkę Logony - jest delikatna, ładnie pachnie i usuwa wszelkie syfki i inne wynalazki na twarzy
Ja kiedys uzywalam Logony - biala glinka i dobrze ja wspominam
Musze do niej wrocic
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-16, 23:46   #4063
Klaudia888
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1
Dot.: Kosmetyki naturalne

Ja jestem zadowolona z Preparatu Złuszczający do Mikrodermabrazji TimeWise i kremu wygładzającego z firmy Mary Kay.
Klaudia888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-29, 07:51   #4064
Liluli
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1
Dot.: Kosmetyki naturalne

Przetestowałam trochę naturalnych ksoemtyków ponieważ mam problemy z cerą, i polecam firme FEMI. Już po pierwszym nałożeniu kremu skóra staja się bardziej elastyczna i nawilżona, naczynka zniknęły i mam jakby jeden kolor skóry. Używam olejku passiflora i linii różanej. Myślę o zakupie maseczki pod oczy. Czy ktoś używał?
Liluli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-30, 09:16   #4065
elizabarbara
Zakorzenienie
 
Avatar elizabarbara
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: far far east ...
Wiadomości: 6 814
GG do elizabarbara
Dot.: Kosmetyki naturalne

Hej Potrzebuje porady i mam nadzieje ze mogę na Was liczyc

Polećcie mi prosze naturalne kosmetyki do pielęgnacji noworodka/niemowlęcia. Kupowałam popularne dla niemowlat oilatum i inne emolium, ale moje male tego nie toleruja. Poza tym nie chce ich delikatnej skory traktowac cięzka chemią od urodzenia..
Nauczylam sie na razie tyle, ze stosuje oliwke hipp albo ekologiczny olej lniany do smarowania. Potrzebuje czegos do kąpieli, szamponu, kremów..

Rowniez poszukuje dla siebie kremu na dzien i na noc 30+do cery mieszanej . Na dzien porzadny nawilzacz a na noc mocno odżywczy. No i w miare latwo dostepne

Z gory dziekuje za pomoc
__________________
25.II.2014. Emilka i Natalka
30.X.2012 [*]Aleksander


WYMIANKA
elizabarbara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-30, 11:18   #4066
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
Hej Potrzebuje porady i mam nadzieje ze mogę na Was liczyc

Polećcie mi prosze naturalne kosmetyki do pielęgnacji noworodka/niemowlęcia. Kupowałam popularne dla niemowlat oilatum i inne emolium, ale moje male tego nie toleruja. Poza tym nie chce ich delikatnej skory traktowac cięzka chemią od urodzenia..
Nauczylam sie na razie tyle, ze stosuje oliwke hipp albo ekologiczny olej lniany do smarowania. Potrzebuje czegos do kąpieli, szamponu, kremów..

Rowniez poszukuje dla siebie kremu na dzien i na noc 30+do cery mieszanej . Na dzien porzadny nawilzacz a na noc mocno odżywczy. No i w miare latwo dostepne

Z gory dziekuje za pomoc
...
a czemu nie spróbujesz własnie serii HIPP albo Babydream... bardzo fajne i łagodne kosmetyki z dobrym składem.
co do Twojej cery zdecydowanie Sylveco,Lekki krem rokitnikowy.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-30, 11:22   #4067
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
Hej Potrzebuje porady i mam nadzieje ze mogę na Was liczyc

Polećcie mi prosze naturalne kosmetyki do pielęgnacji noworodka/niemowlęcia. Kupowałam popularne dla niemowlat oilatum i inne emolium, ale moje male tego nie toleruja. Poza tym nie chce ich delikatnej skory traktowac cięzka chemią od urodzenia..
Nauczylam sie na razie tyle, ze stosuje oliwke hipp albo ekologiczny olej lniany do smarowania. Potrzebuje czegos do kąpieli, szamponu, kremów..

Rowniez poszukuje dla siebie kremu na dzien i na noc 30+do cery mieszanej . Na dzien porzadny nawilzacz a na noc mocno odżywczy. No i w miare latwo dostepne

Z gory dziekuje za pomoc
Dla dzieci pomyśl o kosmetykach Pat$Rub, Alphanova, Bioturm. Alphanova jest dostępna albo przez internet, albo w smyku. P&R w sephorach, ale polecam kupować przez internet zwłaszcza teraz, bo są promocje z okazji Dnia Dziecka właśnie na dziecięce produkty. Zajrzyj do sklepu skarbiec natury Jest tam Alphanova, sklep jest godny zaufania. Przy okazji ogromny wybór kosmetyków, więc znajdziesz też coś dla siebie. A od 130 zł przesyłka gratis. Polecam Dwufazową pielęgnację różaną AnneMarie Borlind. Genialny produkt i bardzo wydajny, cena wysoka tylko pozornie
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-31, 13:34   #4068
elizabarbara
Zakorzenienie
 
Avatar elizabarbara
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: far far east ...
Wiadomości: 6 814
GG do elizabarbara
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
a czemu nie spróbujesz własnie serii HIPP albo Babydream... bardzo fajne i łagodne kosmetyki z dobrym składem.
co do Twojej cery zdecydowanie Sylveco,Lekki krem rokitnikowy.
Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Dla dzieci pomyśl o kosmetykach Pat$Rub, Alphanova, Bioturm. Alphanova jest dostępna albo przez internet, albo w smyku. P&R w sephorach, ale polecam kupować przez internet zwłaszcza teraz, bo są promocje z okazji Dnia Dziecka właśnie na dziecięce produkty. Zajrzyj do sklepu skarbiec natury Jest tam Alphanova, sklep jest godny zaufania. Przy okazji ogromny wybór kosmetyków, więc znajdziesz też coś dla siebie. A od 130 zł przesyłka gratis. Polecam Dwufazową pielęgnację różaną AnneMarie Borlind. Genialny produkt i bardzo wydajny, cena wysoka tylko pozornie
Bardzo Wam dziekuje.
__________________
25.II.2014. Emilka i Natalka
30.X.2012 [*]Aleksander


WYMIANKA
elizabarbara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-05, 14:41   #4069
Monica1989
Raczkowanie
 
Avatar Monica1989
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 81
Dot.: Kosmetyki naturalne

Dziewczyny mam do sprzedaż zestaw Szampon + Odżywka z serii LUVOS to naturalny szampon i odżwyka na bazie glinki mineralnej : Zestaw używałam jednak na moje cienkie i krótkie włosy glinka jest zbyt ciężka i obciąża je , wiem, że zestaw ma dobre opinie

Odżywka była użyta tylko 3 razy jest jak nowa , bo daje się jej naprawdę mało ( wielkość orzecha laskowego ) , szampon używałam dość długo, więc zostało go może z 15-20% dlatego dorzucam go jako gratis. Za odżywkę zapłaciłam ponad 30 zł. Za cały zestaw więc chcę 20zł już z wysyłką. Czyli sprzedaję odżywkę 60% taniej. Może ktoś zechce kupić , bo u mnie niepotrzebnie zalega.
__________________

Mój hobbistyczny blog o kosmetykach Yves Rocher

* szczegółowe recenzje

http://myyves-rocher.blogspot.com/

Zaglądnij również na mój blog o koreańskich kosmetykach i samej Korei Południowej , którą się pasjonuje.

http://mybeautykorea.blogspot.com/
Monica1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-05, 15:50   #4070
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez Monica1989 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam do sprzedaż zestaw Szampon + Odżywka z serii LUVOS to naturalny szampon i odżwyka na bazie glinki mineralnej : Zestaw używałam jednak na moje cienkie i krótkie włosy glinka jest zbyt ciężka i obciąża je , wiem, że zestaw ma dobre opinie

Odżywka była użyta tylko 3 razy jest jak nowa , bo daje się jej naprawdę mało ( wielkość orzecha laskowego ) , szampon używałam dość długo, więc zostało go może z 15-20% dlatego dorzucam go jako gratis. Za odżywkę zapłaciłam ponad 30 zł. Za cały zestaw więc chcę 20zł już z wysyłką. Czyli sprzedaję odżywkę 60% taniej. Może ktoś zechce kupić , bo u mnie niepotrzebnie zalega.
Glinka nie jest w stanie przeciążać, wręcz odwrotnie, absorbuje tluszcz i brud i wręcz zwiększa objętość włosów, także do glinek nie zrażaj się. To musi być jakiś inny składnik w tych kosmetykach
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-05, 16:28   #4071
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez Monica1989 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam do sprzedaż zestaw Szampon + Odżywka z serii LUVOS to naturalny szampon i odżwyka na bazie glinki mineralnej : Zestaw używałam jednak na moje cienkie i krótkie włosy glinka jest zbyt ciężka i obciąża je , wiem, że zestaw ma dobre opinie

Odżywka była użyta tylko 3 razy jest jak nowa , bo daje się jej naprawdę mało ( wielkość orzecha laskowego ) , szampon używałam dość długo, więc zostało go może z 15-20% dlatego dorzucam go jako gratis. Za odżywkę zapłaciłam ponad 30 zł. Za cały zestaw więc chcę 20zł już z wysyłką. Czyli sprzedaję odżywkę 60% taniej. Może ktoś zechce kupić , bo u mnie niepotrzebnie zalega.
Na wizażu nie sprzedajemy, są wątki wymiankowe
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-06, 10:30   #4072
Monica1989
Raczkowanie
 
Avatar Monica1989
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 81
Dot.: Kosmetyki naturalne

dziękuje za poradę

---------- Dopisano o 10:30 ---------- Poprzedni post napisano o 10:28 ----------

No właśnie , wiele osób jest zadowolone z tego zestawu, a ja już próbowałam wielokrotnie zaprzyjaźnić się z szamponem , ale nie wyszło. Być może to kwestia wody, która mimo moich prób niedokładnie spłukuje pozostałości z głowy, że wygląda po paru godzinach jakbym jej nie umyła Nie wiem ..
__________________

Mój hobbistyczny blog o kosmetykach Yves Rocher

* szczegółowe recenzje

http://myyves-rocher.blogspot.com/

Zaglądnij również na mój blog o koreańskich kosmetykach i samej Korei Południowej , którą się pasjonuje.

http://mybeautykorea.blogspot.com/
Monica1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-08, 10:49   #4073
kraven
Zakorzenienie
 
Avatar kraven
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z naszego mieszkanka
Wiadomości: 4 833
Dot.: Kosmetyki naturalne

Ja bardzo polecam dla dzieci serie z pat and rub - stosuje u małego od urodzenia i ma cudną skórę.
__________________
Bo szczęście jest tam, gdzie jesteś Ty...

Jestem żonką

Dwa szczęścia:
Jaś - 08.11.2012
Hania - 06.11.2015
kraven jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-18, 11:19   #4074
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez adakot Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,
moja przygoda z kosmetykami naturalnymi zaczęła się od mydła Aleppo 40%, mam skórę problemową, trądzikową i mydło sprawdza się super, ponieważ mamy lato to postanowiłam na spieczoną słońcem skórę wypróbować tak zachwalany olejek arganowy, jednak w moim przypadku się nie sprawdził, bo nie nawilża skóry tak jak bym chciała wczoraj znalazłam ciekawe balsamy naturalne http://eko-renoma.pl/27-balsamy-i-masla, tylko czy one naprawdę nawilżają skórę? czy któraś z Was używała takiego kosmetyku i jak myślicie co jest korzystniejsze balsam czy masło do ciała?

pozdrawiam serdecznie i z góry wielkie dzięki za odpowiedź
....
ale chodzi Ci o ciało,,to tak powinny się sprawdzic...a czym nawilżasz twarz
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-22, 13:19   #4075
magda9104
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez margop Pokaż wiadomość
A ja sama robię i kremy i toniki i peelingi. W sumie wychodzi to tak tanio, że nie odczuwam wydatków na kosmetyki pielęgnacyjne. Problem jest tylko na początku bo troszkę trzeba zainwestować.
A te w pełni naturalne, ekologiczne to nie mają oby żadnych konserwantów? Coś to chyba jest inaczej.
Dziewczyny, po co wytwarzać własne kosmetyki, skoro na rynku są firmy, które produkują świetne kosmetyki. Ja używam kosmetyki, które zawierają mikroorganizmy np algi mikroorganiczne. Ostatnio kupilam w biedronce Algo- bardzo wydajne i nie uczulają. Moja cera sie poprawiła, skóra ujędrniła, a twarz jest gładka. Mikroorganiczne algi swietnie dzialają na celulit. Gorąco polecam te kosmetyki !
magda9104 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-22, 20:05   #4076
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez magda9104 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, po co wytwarzać własne kosmetyki, skoro na rynku są firmy, które produkują świetne kosmetyki. Ja używam kosmetyki, które zawierają mikroorganizmy np algi mikroorganiczne. Ostatnio kupilam w biedronce Algo- bardzo wydajne i nie uczulają. Moja cera sie poprawiła, skóra ujędrniła, a twarz jest gładka. Mikroorganiczne algi swietnie dzialają na celulit. Gorąco polecam te kosmetyki !
jak kiedyś sama zrobisz sobie krem, balsam, mydło, czy chociażby tonik to zrozumiesz
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-22, 21:55   #4077
Lilka37
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 37
Dot.: Kosmetyki naturalne

Ja mam świetną książkę o wytwarzaniu kosmetyków naturalnych, jest kilka prostych przepisów, ale jednak wolę pójść na łatwiznę i kupić już gotowy krem, oczywiście z dobrym składem
Lilka37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-23, 09:09   #4078
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez Lilka37 Pokaż wiadomość
Ja mam świetną książkę o wytwarzaniu kosmetyków naturalnych, jest kilka prostych przepisów, ale jednak wolę pójść na łatwiznę i kupić już gotowy krem, oczywiście z dobrym składem
ja też od dłuższego czasu kupuję gotowce, ale własnoręczne robienie kosmetyków było niezwykle emocjonujące fantastyczne doświadczenia
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 14:39   #4079
Tola32
Przyczajenie
 
Avatar Tola32
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
jak kiedyś sama zrobisz sobie krem, balsam, mydło, czy chociażby tonik to zrozumiesz
Faktycznie to świetna sprawa Sama czasem wytwarzam takie własne kosmetyki, chociaż bardziej na zasadzie dekoracyjnej i jako prezenty A z naturalnych kosmetyków, które używam to mam swoje sprawdzone probiotyczne mydło zielone, które moja skóra akceptuje jako jeden z nielicznych kosmetyków do twarzy, ze względu na to że jest bardzo wrażliwa.
Tola32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-26, 18:25   #4080
olasia
Zadomowienie
 
Avatar olasia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 346
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
ja też od dłuższego czasu kupuję gotowce, ale własnoręczne robienie kosmetyków było niezwykle emocjonujące fantastyczne doświadczenia
anulaga - widze, ze polecasz ten szmpon les argiles juz od kilku lat...cos stawiasz na rowni z nim jesli chodzi o oczyszczenie skalpu? Boje sie, ze ta glinka moglaby sie osadzac na wlosach
Wiekszosc kosmetykow do wlosow ktore polecasz u mnie sie sprawdzilo, np ostatnio bardzo chwale odzywke dr organic z olejkiem arganowym, chociaz zapach mnie meczy

Dziewczyny uzywalyscie moze maseczek czy odzywek czy szamponow Coslys? Wlasnie zamowilam i nie wiem czy dobrze zrobilam

Jesli chodzi o robienie wlasnych kosmetykow to ja sie ograniczam do peelingu solnego, na wiecej jestem za leniwa, choc jeszcze niedawno cos tam krecilam...
__________________
Każdemu własna kupa ładnie pachnie, ale nie daj się zwieść

Marcelek moj caly swiat
Laura 39/40 tp 9.03.2015
olasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-09 09:32:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:33.