Pomoc apteczna- opinie o pracy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-12-21, 18:39   #1
zoltakaczuszka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 13

Pomoc apteczna- opinie o pracy


Witam Was serdecznie
Założyłam ten wątek, bo trochę się już naszukałam, ale nie znalazłam jakiś większych informacji. Mam dyplom technika farmaceutycznego, od roku szukam stażu- bezskutecznie, wszędzie to samo: nie, mamy komplet, nie mamy etatu... Ogólnie ciężko jak nie wiem. Jednak jakiś czas temu dostałam ofertę pracy jako pomoc apteczna. Do moich obowiązków ma należeć metkowanie towaru, układanie go na półkach, sprzątanie. Praca na pól etatu. I moje pytanie brzmi: czy któraś z Was pracowała na tym stanowisku lub słyszała od innych jakieś opinie? Boję się trochę, że będę bardziej sprzątaczką, bo na rozmowie kierowniczka apteki od razu powiedziała, podłogi, kurze, toaleta, wszystko ma być czyste i że to ciężka praca. Nie ma siedzenia, tylko jedna przerwa 15min. Wiadomo, w końcu to pomoc i na tym polega jej praca, ale jako techniczka farmacji liczę na staż po kilku miesiącach... I to jedynie przekonuje mnie do podjęcia tej pracy. Co myślicie?
zoltakaczuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-21, 18:48   #2
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: Pomoc apteczna- opinie o pracy

Cytat:
Napisane przez zoltakaczuszka Pokaż wiadomość
Witam Was serdecznie
Założyłam ten wątek, bo trochę się już naszukałam, ale nie znalazłam jakiś większych informacji. Mam dyplom technika farmaceutycznego, od roku szukam stażu- bezskutecznie, wszędzie to samo: nie, mamy komplet, nie mamy etatu... Ogólnie ciężko jak nie wiem. Jednak jakiś czas temu dostałam ofertę pracy jako pomoc apteczna. Do moich obowiązków ma należeć metkowanie towaru, układanie go na półkach, sprzątanie. Praca na pól etatu. I moje pytanie brzmi: czy któraś z Was pracowała na tym stanowisku lub słyszała od innych jakieś opinie? Boję się trochę, że będę bardziej sprzątaczką, bo na rozmowie kierowniczka apteki od razu powiedziała, podłogi, kurze, toaleta, wszystko ma być czyste i że to ciężka praca. Nie ma siedzenia, tylko jedna przerwa 15min. Wiadomo, w końcu to pomoc i na tym polega jej praca, ale jako techniczka farmacji liczę na staż po kilku miesiącach... I to jedynie przekonuje mnie do podjęcia tej pracy. Co myślicie?
Poruszałaś ten temat na rozmowie kwalifikacyjnej?
Jeśli nie i taka propozycja nie padła z ust kierowniczki, to bym na straż nie liczyła.
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-21, 18:52   #3
zoltakaczuszka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 13
Dot.: Pomoc apteczna- opinie o pracy

Cytat:
Napisane przez ZamyslonaRoztargniona Pokaż wiadomość
Poruszałaś ten temat na rozmowie kwalifikacyjnej?
Jeśli nie i taka propozycja nie padła z ust kierowniczki, to bym na straż nie liczyła.
Powiedziała, że "jeśli zobaczy potencjał" to po 3 miesiącach podpisze ze mną umowę jako technik stażysta. Boję się jednak tego, że moje obowiązki po tych 3 miesiącach pracy się nie zmienią i dalej będę sprzątać, zamiast zdobywać wiedzę niezbędną do pracy w aptece...
zoltakaczuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-22, 10:03   #4
201703271121
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 365
Dot.: Pomoc apteczna- opinie o pracy

może jednak warto spróbować, a nóż jakiś etat się dla Ciebie znajdzie sama widzisz, że w tych czasach ciężko o pracę
201703271121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-22, 13:27   #5
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 3 395
Dot.: Pomoc apteczna- opinie o pracy

Cytat:
Napisane przez zoltakaczuszka Pokaż wiadomość
Powiedziała, że "jeśli zobaczy potencjał" to po 3 miesiącach podpisze ze mną umowę jako technik stażysta. Boję się jednak tego, że moje obowiązki po tych 3 miesiącach pracy się nie zmienią i dalej będę sprzątać, zamiast zdobywać wiedzę niezbędną do pracy w aptece...
Pogrubione by mnie zastanawiało, bo nie raz już słyszałam takie określenia i przeważnie okres próbny się kończył, "potencjału" nie zobaczono i taką osobę zwalniano, a na jej miejsce przyjmowano kolejną, i tak w kółko.
Z tych obowiązków, które opisałaś sporo przypada pod zwykłe sprzątanie, więc zastanawiam się jak masz się niby wykazać w tym?
Cóż, faktycznie długo szukasz stażu, więc ja bym poważnie przemyślała tę propozycję, ale starałabym się wynegocjować krótszy okres próbny.
Napisz co zdecydowałaś
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-26, 12:49   #6
Lana Del Rey
Rozeznanie
 
Avatar Lana Del Rey
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 634
Dot.: Pomoc apteczna- opinie o pracy

Ja też bym nie liczyła na staż, raczej to będzie na zasadzie "przynieś, podaj, pozamiataj".
Lana Del Rey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-28, 18:49   #7
Paat
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Łęczyca
Wiadomości: 973
Dot.: Pomoc apteczna- opinie o pracy

Może być ciężko, ale chyba warto spróbować, a i przy okazji coś zarobisz.
__________________
technik farmaceutyczny

Bo optymista to taki wariat, który ma weselsze życie
!


Zapraszam do siebie:
http://atelier-mamy.blogspot.com/

Paat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-28 19:49:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:38.