Dobre odżywki do rozdwajających się paznokci - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-05-08, 17:11   #121
Nicolka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 3
Łamliwe i rozdwojone paznokcie :( prosze o rade

Ostatnio zauważyłam ze mam bardzo łamliwe i rozdwajają mi się paznokcie bardzo prosze o rady na ten temat. Pozdrawiam serdecznie
Nicolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-08, 17:37   #122
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Re: Łamliwe i rozdwojone paznokcie :( prosze o rade

dla mnie jedynym ratunkiem jest Silica
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-08, 21:41   #123
Ami
Zakorzenienie
 
Avatar Ami
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 844
Re: Łamliwe i rozdwojone paznokcie :( prosze o rade

Z odżywek do paznokci mogę polecić "Witaminową Bombę" KillyS. Ale mi dużo bardziej niż odżywki pomogło moczenie dłoni w oliwie z oliwek. Podgrzewasz lekko oliwę i moczysz dłonie 30 min. Po 30 min wytrzyj ręce. Możesz też umyć, ale tak trochę dłużej ta oliwa będzie działała.
Do oliwy możesz też dodać kilka kropel soku z cytryny.
Taką kąpiel możesz robić jak często chcesz, ale przynajmniej raz w tygodniu. Ja przez pierwszy tydzień robiłam codziennie, a teraz już raz w tygodniu. Na prawdę mam twardsze paznokcie i mniej się rozdwajają, łamią.
Ami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-08, 22:39   #124
Natalia-Kosana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 307
Wyślij wiadomość przez ICQ do Natalia-Kosana GG do Natalia-Kosana
Re: Łamliwe i rozdwojone paznokcie :( prosze o rade

Miałam ten sam problem
Spróbuj zażywać MAGNEFAR B6 (przez pierwsze 2 tygodnie 3 razy dzinnie, a potem 2 razy dziennie) - mi pomógł niesamowicie. Wcieraj tez olivę, jak mówiła Ami (możesz dodac do niej witaminy A, E, F etc) i jakis dobry krem do paznokci, np. z wyciągiem z nagietka - świetny był VASELINE INTENSIVE CARE HAND&NAIL, ale go wycofali z produkcji, wrrrrrr... . Zażywaj tez wapno. Kup tez dobrą odżywkę do paznokci - ja kupiłam pod wpływem impulsu EVITTE i, mówiąc szczerze mnie zaskoczyła, bo wzmacnia paznokcie (szczegónie kiedy maluje dwoma, a nie jedna warstwą). Jej cena jest śmieszna, jakieś 4 zł.
Pozdrowienia - będzie dobrz
Natalia
__________________
波兹南大学汉语系三年级的学生。波兹南科技大学一年级 的。
Natalia-Kosana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-09, 10:11   #125
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Re: Łamliwe i rozdwojone paznokcie :( prosze o rade

Ja moge Ci polecic wczesniej wspomniana odzywke Witaminowa Bomba (Killys). Mialam ten sam problem. To ze byly lamliwe to dalo sie jeszze wytrzymac (mialam zazwyvzaj krotkie), ale rozdwojone krotkie to juz przesada... zaczelam stosowac ta odzywke i mam sliczne, dlugie paznokcie
Ciepla oliwa z oliwek tez pewnie jest dobra-dziewczyny dobrze Ci doradzaja (choc ja do tego nie mialam zupelnie cierpliwosci).
Uzywaj tylko papierowych lub szkolanych pilniczkow (i najlepiej zawsze w jedna strone piluj )

pozdrawiam
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-09, 12:32   #126
Nicolka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 3
Re: Łamliwe i rozdwojone paznokcie :( prosze o rade

dziekuje slicznie za rady teraz musi byc tylko lepiej
Nicolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-02, 19:09   #127
Moniteks
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 53
Łamliwe paznokcie

Pomuszcie! Mam okropnie łamliwe paznokcie. Pozatym są brzydkiego kształtu (takie małe, dziecinne) i wogóle nieznośne. Doradzcie co mam zrobić i jakich odżywek używać!
__________________
Aby czuć się wolnym istnieje prosty sposób: nie szarpać i nie napinać smyczy.
Hans Krailsheimer
Moniteks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-07-02, 19:39   #128
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Re: Łamliwe paznokcie

Ja moge Ci polecic doustnie preparat Silica lub Skrzyp Polny (do kupienia w aptekach). A na same paznokcie odzywke firmy Killys- Witaminowa Bobma. Poza tym zdecydowanie uzywaj papierowych pilniczkow (a nei metalowych), a takze mozesz moczyc paznokcie w cieplej oliwie z oliwek.
Ksztaltu paznokci raczej nie zmienisz,a le mozesz po zapuszczeniu juz zmienic ich ksztalt i zobacz, moze lepiej wygladaja spilowane na prosto (jesli teraz masz okragle) lub odwrotnie

pozdrawiam
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-02, 19:54   #129
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Re: Łamliwe paznokcie

Moje paznokcie już od długiego czasu leczy odżywka Nail Teku - Intensive Therapy II. Jest fantastyczna - paznokcie są przepiękne - długie, mocne, twarde, nie rozdwajają się i wyglądają jeszcze ładniej niż tipsy :P Potwierdzone na mnie, jak i na wielu znajomych
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-02, 19:57   #130
Sandi85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 15
Re: Łamliwe paznokcie

Anahstasia a gdzie można kupić tą odżywkę Nail Teku - Intensive Therapy II ?
Sandi85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-02, 20:00   #131
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Re: Łamliwe paznokcie

Ja zaopatruję się w nią u mojej kosmetyczki, która generalnie sprowadza mi kosmetyki. Jeśli jesteś z Krakowa to mogę Ci podać adres tego Salonu Nie wiem zatem czy jest dostępna w drogeriach, bo szczerze mówiąc, nawet nie patrzyłam
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-07-02, 20:04   #132
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Re: Łamliwe paznokcie

Znalazłam stronę polskiego przedstawiciela - http://www.nailtek.pl/index_flash.htm . Może zainteresowane niech napiszą do NailTeku maila z pytaniem, gdzie takie gabinety są w danym mieście Pozdrawiam
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-02, 20:10   #133
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Re: Łamliwe paznokcie

Ojej, szkoda ze z Krakowa nie jestem :/
Anahstasia, a w jakiej cenie jest taki lakier?

młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-02, 20:16   #134
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Re: Łamliwe paznokcie

Niespełna 3 tygodnie temu zapłaciłam za odżywkę 127,50 zł. Cena troszkę zaporowa, ale... efekty niesamowite. Ponadto taką kurację przeprowadza się tylko przez pół roku, więc raz można się 'szarpnąć', żeby wyprowadzić sobie paznokcie Buziaki
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-02, 20:18   #135
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Re: Łamliwe paznokcie

Anahstasia napisał(a):
> Ja zaopatruję się w nią u mojej kosmetyczki, która generalnie sprowadza mi kosmetyki. Jeśli jesteś z Krakowa to mogę Ci podać adres tego Salonu Nie wiem zatem czy jest dostępna w drogeriach, bo szczerze mówiąc, nawet nie patrzyłam
A mozesz powiedziec gdzie w Krakowie mozna ja nabyc. I jeszcze najlepiej za ile. Bede wdzieczna
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-02, 20:19   #136
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Re: Łamliwe paznokcie

Dziekuje za odp, ale ja w tym momencie chyba zrezygnuje
na stronce tej firmy jest ze ich produkty mozna dostac tylko w profesjonalnych gabinetach....
heh, nie jestem z Krakowa i szkoda tyle kasy na jeden lakier chyba choc moze rzeczywiscie warto...

młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-02, 20:25   #137
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Re: Łamliwe paznokcie

Cena jak wspomniałam 127,50 zł, zaś co do miejsca to: Studio Urody QUADRA, os. Tysiąclecia 73, czynne: pon.-pt. 9.00-21.00, sobota 9.00-15.00. Tel.: 647 36 33. Pozdrawiam
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-02, 20:29   #138
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Re: Łamliwe paznokcie

Anahstasia napisał(a):
> Cena jak wspomniałam 127,50 zł, zaś co do miejsca to: Studio Urody QUADRA, os. Tysiąclecia 73, czynne: pon.-pt. 9.00-21.00, sobota 9.00-15.00. Tel.: 647 36 33. Pozdrawiam
Dzieki za adres! Ja chyba slepa jestem...
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-03, 14:45   #139
Moniteks
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 53
Re: Łamliwe paznokcie

Wielkie dzięki. teraz moje paznokcei napewno staną się piekniejsze.
__________________
Aby czuć się wolnym istnieje prosty sposób: nie szarpać i nie napinać smyczy.
Hans Krailsheimer
Moniteks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-07-04, 22:43   #140
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Re: Łamliwe paznokcie

Ja 2 tydzien uzywam wielokrotnie wychwalanej na tym forum i wśród moich znajomych odżywki sally hansen get strong i z pełną odpowiedzialnością ją polecam. Nie spodziewałam się, ze po tak krotkim czasie ich stan poprawi sie aż tak bardzo, ze zniszczonych i lamliwych paznokci powstały twarde i gladkie.
Co do kształtu paznokci, to trzeba pokombinować z lakierami do paznokci, nie jestem ekspertka, ale jak poszukac w sieci to na pewno znajdziesz wiele trikow jak malowac, aby wydawaly sie dluzsze, jak zrobic francuski manicure etc.
No i na koniec parafraza slynnego powiedzenia: "nie ma paznokci brzydkich sa tylko zaniedbane"
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-05, 08:08   #141
Sam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 452
Re: Łamliwe paznokcie

Mi niestety Sally Hansen zupełnie nie pomogła. Zużyłam całe opakowanie i nic. Z resztą nie znalazłam jeszcze takiej która zmieniłaby łamliwość i kruchość paznokcia
Sam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-05, 09:28   #142
Asieńka
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Łamliwe paznokcie

moniteks napisał(a):
> Pomuszcie! Mam okropnie łamliwe paznokcie.
Żadne zewnętrzne preparaty (odżywki, kremy, etc.) nie pomogą jeśli nie dostarczasz organizmowi odpowiednich składników.
Postaraj się wprowadzić do diety jak najwięcej produktów bogatych w żelazo (ciemnozielone warzywa, kasza jaglana, natka pietruszki, jajca- żółtka, suszone morele, śliwki, rodzynki, strączkowe, pestki dyni, sezam... ) jest tego trochę
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-05, 09:47   #143
Sandi85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 15
Re: Łamliwe paznokcie

A gdzie można kupić tą odżywkę Sally hansen get strong ?
Sandi85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-05, 09:55   #144
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Re: Łamliwe paznokcie

Mi również żadna z odżywek SH nigdy nie pomogła, chociaż przetestowałam ich różne rodzaje. Jak dla mnie firma ta jest trochę przereklamowana - ich produkty nie są takie niezwykłe, zaś ceny... trochę wywindowane.

Sandi - odżywki SH dostępne są w większości drogerii - na pewno w Sephorach.
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-05, 13:09   #145
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Re: Łamliwe paznokcie

Sandi85 napisał(a):
> A gdzie można kupić tą odżywkę Sally hansen get strong ?

Widziałam ją w praktycznie kazdej drogerii, czy w sklepie kosmetycznym, ma pomarańczową (moim zdaniem niezbyt gustowną buteleczkę), pomaga na wzmocnienie i zapobiega łamaniu się paznokci. Ponieważ kilka osob zaznaczylo, ze im nie pomaga byc moze maja inne problemy z paznokciami niz ja i powinni wybrać inny produkt.
Poza tym jesli chodzi o paznokcie to nawet najlepsza odzywka nie zastapi odpowiedniej diety (duzo warzyw i owocow), witamin. To co jemy ma ogromny wpływ na to jak wyglądamy.
Dlaetgo ja polecam dobrze dobraną odzywke, ale nie zamiast tylko jako uzupelnienie diety.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-05, 15:00   #146
121166
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 32
GG do 121166
Re: Łamliwe paznokcie

Nie wiem co inni pisali na ten temat, bo nie mam czasu czytac. Ja mialam potworne problemy z paznokiciami i probowalam roznych rzeczy. Jedynie jeden preparat sie sprawdzil, polecam go b. goraco. Jest to Nail Teck. Ja uzylwalm numeru 2, a teraz uzywam nr.1, bo juz jest b. duza poprawa. Nie jest to tanie, ale warto. Preparat kosztuje chyba 127 zl sloiczek, maluje sie codziennie rano przez 7 dni warstwe na warstwe, potem robi sie manicure i od poczatku. Po uzyciu 1 sloiczka praktycznie wszystko bylo juz ok, a teraz uzywam slabszego dla utrzymania efektu. Warto do tego dokupic oliwke za ok. 80 zl (do skorek i paznokci). tel. 506063863, ul. Wrobla 49, Warszawa.
agata

moniteks napisał(a):
> Pomuszcie! Mam okropnie łamliwe paznokcie. Pozatym są brzydkiego kształtu (takie małe, dziecinne) i wogóle nieznośne. Doradzcie co mam zrobić i jakich odżywek używać!
__________________
Agata Vincent
121166 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-17, 12:48   #147
neitka
Zadomowienie
 
Avatar neitka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 964
GG do neitka
Re: rozdwajające się paznokcie-pomocy!!!

po raz pierwszy w życiu mam takie długie paznokcie, mimo, że smaruje je lakierami zamiast odzywkami. a jak to się stało? Może dziwne, ale zamiast moczenia się w wannie przez tydzień jakoś wybierałam prysznic. Potem wzięłam kąpiel i zauważyłam, że po jednej już są dużo słabsze. Lekko je skróciłam i teraz prawie zawsze biorę prysznic. I mam szpony jak przyzwoita kotka Może panie też lubią moczyć się w wannie?? Proponuję wprowadzić ograniczenia Pozdrawiam i powodzenia w walce ze szponkami
__________________
I will marry melody...


neitka
neitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-17, 16:52   #148
liv
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 240
Re: rozdwajające się paznokcie-pomocy!!!

ech ten watek mi przypomnial moje piekne paznokcie... teraz mam slabiutkie- wiadomo stresy i zaniedbanie... ale mam naturalnie biale pod spodem i blyszczace, a jak rok temu bylam w gorach od swiezego powietrza ( albo od wody, nie dojde :P ) to tak mi sie wzmocnily, ze mialy 1,5 cm, nie lamaly sie, nie trzeba bylo malowac ani nic i taki stan utrzymywal sie przez jakie 3 miesiace... buuu ja chce w gory ;(
liv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-19, 09:35   #149
Auryna
Raczkowanie
 
Avatar Auryna
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 377
GG do Auryna
Re: rozdwajające się paznokcie-pomocy!!!

Cześć! A ja piję codziennie wapno musujące-2 tabletki, stosowałam Killys Witaminową Bombę, ale dopiero po kuracji wapnem paznokcie lepiej zaczęły wyglądać. Mnie to pomogło pa
Auryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-19, 12:19   #150
Taira
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 84
Re: rozdwajające się paznokcie-pomocy!!!

Hmm polecam rowniez odzywki Maybelline do lamliwych i rozdwajajacych sie paznokci ... nie sa drogie
Taira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-30 19:17:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:44.