opragnione blond włosy jak w końcu uzyskać ? pomocy ;( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-13, 15:44   #1
lilbrilliant
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 22

opragnione blond włosy jak w końcu uzyskać ? pomocy ;(


Cześć ;d mam spory problem poniewaz jakiś rok temu zachciało mi się blond włosów (moje to ciemny brąz no taka szatynka ;d ) no więc najpierw pasemka u fryzjera potem sama całe włosy potem 2 x pasemka .. no masakra tyle kasy wydałam a efekty były no znośne. Teraz z rok nie farbowałam mam gigantyczne odrosty xDD (nie farbowałam dałam odpocząć po wszystkim wlosom. i chcę je zafarbować , rozjaśnić. Na taki ładny jasny perłowy,popielaty blond. Ale jak to zrobić ? Czy pasemka sama w domu.? Czy całą farbę ? Może płukanki nie mam pojęcia.. Cze coś polecacie konkretnego. Do fryzjera nie pójdę. Nie zaołace znowu tyle kasy i nie chcę kurczaka. Pozdrawiam . Załączam mniej więcej jak to wygląda ;d a te drugie to takie bym chciała ;d;d zawsze o takich marzyłam.. ahh
lilbrilliant jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-13, 15:54   #2
lilbrilliant
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 22
Dot.: opragnione blond włosy jak w końcu uzyskać ? pomocy ;(

nikt nie pomoże .. ? Cokolwiek.. ;( bo już denerwują mnie pytania ' te twoje włosy to fryzura czy takie odrosty ;/'
lilbrilliant jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-13, 16:37   #3
Blond Wenus
Raczkowanie
 
Avatar Blond Wenus
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Made In Poland
Wiadomości: 120
Thumbs up Dot.: upragnione blond włosy jak w końcu uzyskać ? pomocy ;(

Cytat:
Napisane przez lilbrilliant Pokaż wiadomość
Cześć ;d mam spory problem poniewaz jakiś rok temu zachciało mi się blond włosów (moje to ciemny brąz no taka szatynka ;d ) no więc najpierw pasemka u fryzjera potem sama całe włosy potem 2 x pasemka .. no masakra tyle kasy wydałam a efekty były no znośne. Teraz z rok nie farbowałam mam gigantyczne odrosty xDD (nie farbowałam dałam odpocząć po wszystkim wlosom. i chcę je zafarbować , rozjaśnić. Na taki ładny jasny perłowy,popielaty blond. Ale jak to zrobić ? Czy pasemka sama w domu.? Czy całą farbę ? Może płukanki nie mam pojęcia.. Cze coś polecacie konkretnego. Do fryzjera nie pójdę. Nie zaołace znowu tyle kasy i nie chcę kurczaka. Pozdrawiam . Załączam mniej więcej jak to wygląda ;d a te drugie to takie bym chciała ;d;d zawsze o takich marzyłam.. ahh
no teraz są z Palette tzw COLL BLOND tam jest odcien - MROZNY BLOND C12 http://www.palette.pl/nasze-produkty...c12-ice-blond/ . Palette rozjaśnia mocno włosy wiec powinno się udac za 1 razem jak nie to popraw 2 raz i już powinno być. Chociaż jak nie lubię takich kolorów wpadających w popiele i jakieś siwizny. Mam blond ale słoneczny, złoty. Jak taki chcesz to LONDA nr.1. też rozjaśnia mocno. Ale jak taki jak ty chcesz to raczej Palette.
Blond Wenus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-13, 16:49   #4
lilbrilliant
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 22
Dot.: upragnione blond włosy jak w końcu uzyskać ? pomocy ;(

Dzięki Wielkie ; d za odpowiedź ;d poczytam i może spróbuję. Może jeszcze jakies propozycje ?

---------- Dopisano o 17:49 ---------- Poprzedni post napisano o 17:43 ----------

a i mam jeszcze pytanie, na opakowaniu jest np na kolorze rozjaśnia o 2-4 tonów. Czy to nie za mało. Ale za to na tych od 4-6 są te blondy takie żółtawe mi się wydają.. I nie wiem czy te słabsze mi wyjdą ? czy muszę sięgnąć po te mocniejsze ? A i lepiej farbę czy rozjaśniacz ?
lilbrilliant jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-13, 17:52   #5
Blond Wenus
Raczkowanie
 
Avatar Blond Wenus
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Made In Poland
Wiadomości: 120
Dot.: upragnione blond włosy jak w końcu uzyskać ? pomocy ;(

Cytat:
Napisane przez lilbrilliant Pokaż wiadomość
Dzięki Wielkie ; d za odpowiedź ;d poczytam i może spróbuję. Może jeszcze jakies propozycje ?

---------- Dopisano o 17:49 ---------- Poprzedni post napisano o 17:43 ----------

a i mam jeszcze pytanie, na opakowaniu jest np na kolorze rozjaśnia o 2-4 tonów. Czy to nie za mało. Ale za to na tych od 4-6 są te blondy takie żółtawe mi się wydają.. I nie wiem czy te słabsze mi wyjdą ? czy muszę sięgnąć po te mocniejsze ? A i lepiej farbę czy rozjaśniacz ?
w sumie to lepiej by było najpierw jakis Palette nałożyc który ma na pisane 4-6 odcieni rozjaśniania a potem ten 2 - 4. ale Palette dośc mocno rozjaśnia nawet te 2-4 chwyta niemilosiernie ... innych farb lub rozjasniaczy raczej nie radzę próbować bo siano niemiłosierne np. Joanna a włosy żółte niczym słoma...
Blond Wenus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-13, 20:12   #6
czekoladka069
Przyczajenie
 
Avatar czekoladka069
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 24
Dot.: opragnione blond włosy jak w końcu uzyskać ? pomocy ;(

ja osobiście nie polecam Ci Pallet są to najgorsze farby :/ niestety sama tez mam niemiłe doswiadczenia po tych farbach a co do twoich włosków jak ja bym miała już takei odrosty to bym je zostawiła i wróciła do swojego koloru chociaż te blond z drugiego zdjęcia świetnie wyglądaja ale wyglądaja raczej na robote fryzjerki :/
__________________
Oluśka
czekoladka069 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-13, 20:33   #7
lilbrilliant
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 22
Dot.: opragnione blond włosy jak w końcu uzyskać ? pomocy ;(

no właśnie, ale ja byłam u fryzjerki nawet 2 x i odwaliła jednym słowem kiche. I nie wiem co zrobić ?

---------- Dopisano o 21:33 ---------- Poprzedni post napisano o 21:32 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladka069 Pokaż wiadomość
ja osobiście nie polecam Ci Pallet są to najgorsze farby :/ niestety sama tez mam niemiłe doswiadczenia po tych farbach a co do twoich włosków jak ja bym miała już takei odrosty to bym je zostawiła i wróciła do swojego koloru chociaż te blond z drugiego zdjęcia świetnie wyglądaja ale wyglądaja raczej na robote fryzjerki :/
widze że też jesteś z Olsztyna
lilbrilliant jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-13, 21:03   #8
czekoladka069
Przyczajenie
 
Avatar czekoladka069
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 24
Dot.: opragnione blond włosy jak w końcu uzyskać ? pomocy ;(

to że tak zapytam gdzie byłaś u tej fryzjerki?? wiesz musze wiedzieć gdzie nie chodzić hahahah
__________________
Oluśka
czekoladka069 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-13, 21:44   #9
lilbrilliant
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 22
Dot.: opragnione blond włosy jak w końcu uzyskać ? pomocy ;(

na zatorzu xD serio efekty hmm .. na dodatek musiałam ściąć moje długie grube włosy, a zapewniała że będą właśnie takie jak zdjęciu.. No cóż nie wiem, co zrobić.? Chcę mieć włosy blond, wyglądam ładniej niż w naturalnych ;d ale nie wiem może rozjaśniacz jakiolwiek a potem płukanka , serio wymiękam nie mam pojęcia.
lilbrilliant jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-14, 08:42   #10
merlene
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 98
Dot.: opragnione blond włosy jak w końcu uzyskać ? pomocy ;(

jeśli chcesz zrobić pasemka lub rozjaśnić to tylko odrosty bo końce są w dobrym stanie a jeśli je zafarbujesz będą się kruszyć
__________________
Jeder ist anders als Rest,
ganz anders als perfekt .
merlene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-14, 08:48   #11
lilbrilliant
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 22
Dot.: opragnione blond włosy jak w końcu uzyskać ? pomocy ;(

no też tak myślę, ale nie wiem jakiej farby czy rozjaśniacza użyć ? boję się 'kurczaka' chociaż wtedy to podobno płukanki pomagają.
lilbrilliant jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-14, 10:47   #12
kedud86
Raczkowanie
 
Avatar kedud86
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 284
Dot.: opragnione blond włosy jak w końcu uzyskać ? pomocy ;(

Przy takich długich odrostach to lepiej nie ryzykuj farbowania w domu, lepiej idz do fryzjera, zrób pasemka, a później przy mniejszym odroście sama pokombinujesz. Masz dosyć ciemne włoski i na stówe wyjdzie kurczak albo pomarańcza. A jak jesteś uparciuch to pamiętaj, żeby każdą farbę wypróbować na paśmie włosów
kedud86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 05:55   #13
lilbrilliant
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 22
Dot.: opragnione blond włosy jak w końcu uzyskać ? pomocy ;(

hmm, naprawdę musze się nad tym zastanowić.. A to z tymi pasemkami u fryzjera nie wyjdzie tak że do połowy będę ciemne pasma gdzie odrosty a na dole całe moje włosy w kolorze blond ?
lilbrilliant jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 06:56   #14
kedud86
Raczkowanie
 
Avatar kedud86
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 284
Dot.: opragnione blond włosy jak w końcu uzyskać ? pomocy ;(

Niech Ci zrobi gęsto pasemka i najwyzej w domu na całość wtedy farbę położysz, wtedy powinno równo złapać, bo jak teraz położysz farbę albo rozjaśniacz to równo nie złapie napewno.
kedud86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 07:14   #15
ewus18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 6
Dot.: opragnione blond włosy jak w końcu uzyskać ? pomocy ;(

Ja na Twoim miejscu farby bym nie robiła, ponieważ swoje naturalne włosy masz dosyć ciemne i jak napisała kedud86 wyjdzie Ci `kurczak`. Piszę z własnego doświadczenia, bo sama niedawno miałam pasemka jasne i ciemne z przewagą tych pierwszych. No i po jakimś czasie zachciało mi się być `cała` blond i walnęłam sobie farbę o odcieniu popielu (byłam pewna, że wyjdzie tak jak na palecie pokazane) koleżanki z pracy (jestem fryzjerką, aż wstyd pisać o tym w tym wątku) mówiły nie rób tego bo będziesz żałować. Oczywiście chciałam się przekonać i sprawdzić ;/ Zafarbowałam dosyć duże odrosty tą farbą no i konsekwencje były takie, że patrząc w lustro aż mnie raziło i tydzień chodziłam wszędzie w czapce, po czym zafarbowałam się na ciemno )

Polecam pasemka, popytaj poprostu znajomych, jakąś koleżankę z ładnymi pasemkami.. gdzie chodzą do fryzjera, napewno ktoś poleci Ci kogoś dobrego
A co do tego odcieniu popielu to płukankę polecam ale też trzeba uważać z ilością (jak wlejesz za dużo, to będziesz fioletowa) dlatego lepsze są szampony z płukanką bo równomiernie się rozprowadzają podczas mycia


Miłego dnia;*
ewus18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 13:04   #16
katiuszka86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11
Dot.: opragnione blond włosy jak w końcu uzyskać ? pomocy ;(

http://www.w-spodnicy.pl/g/Kobieta.o...y-blond-43.jpg


dziewczyny co to za kolor? która farba taki uzyskać???

---------- Dopisano o 13:50 ---------- Poprzedni post napisano o 13:48 ----------

Jaki to kolor włosów? Która farba uzyskam taki odcień?

http://www.w-spodnicy.pl/g/Kobieta.o...y-blond-43.jpg

---------- Dopisano o 14:04 ---------- Poprzedni post napisano o 13:50 ----------

http://www.w-spodnicy.pl/g/Kobieta.o...y-blond-43.jpg


jak uzyskac taki kolor???? którą farbą?
katiuszka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 16:41   #17
ewus18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 6
Dot.: opragnione blond włosy jak w końcu uzyskać ? pomocy ;(

wg mnie to jest platynowy blond, jest wiele farb o tym odcieniu . osobiscie jeśli nie masz swoich włosów dość jasnych, farby na całości nie polecam a dlaczego to wyżej pisałam

---------- Dopisano o 17:41 ---------- Poprzedni post napisano o 17:39 ----------

http://www.partnersi.com.pl/dane/gal...ond%20(19).jpg

tutaj np masz taką farbę ;P
ewus18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-17, 16:44   #18
lilbrilliant
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 22
Dot.: opragnione blond włosy jak w końcu uzyskać ? pomocy ;(

heh, no właśnie chyba coś spróbuję z tymi pasemkami tylko własnie boję się że będzie różnica od moich naturalnych. To mówisz że jak miałaś pasemka i położyłaś całą farbę był kurczak ? kurde no mam problem serio. bardzo chciałabym być blondynką, jest mi w takim kolorze o wiele lepiej, tym bardziej że jestem dość blada i ciemne włosy wyglądają okropnie .. Naprawdę nie ma ratunku jakiegokolwiek. Nie chcę kurczaka.. ! ;( Myślałam aby po prostu położyć jakikolwiek rozjaśniacz i farbę w odpowiednim odcieniu i powinno chwycić ? ewentualnie może rozjaśniacz farba i płukanki ? w ostateczności. Nie wiem eh..

---------- Dopisano o 15:56 ---------- Poprzedni post napisano o 15:53 ----------

to niesprawiedliwe, nie chcę mieć po prostu takiego sztucznego blondu platynowego i zniszczonych włosów od rozjaśniania .. ;( Ale co myślicie o położeniu rozjaśniacza i farby w odcieniu właśnie takiego popielu ? ( nie wyjdzie zielony ? xD słyszałam o takich przypadkach. ) czy to coś da?

---------- Dopisano o 17:44 ---------- Poprzedni post napisano o 15:56 ----------

mam pytanie cy jak położę na rozjaśniacz mogą mi wyjść zielone albo niebieskie, fioletowe etc. włosy ? czy jest jakaś reguła ?
lilbrilliant jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 12:01   #19
mamalgosia
Przyczajenie
 
Avatar mamalgosia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 7
Dot.: opragnione blond włosy jak w końcu uzyskać ? pomocy ;(

dlaczego nie widzę zdjęć w tym wątku? jestem nowa, więc wybaczcie niewiedzę
mamalgosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:25.