Pomocy! :(:(:(:(:( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-29, 16:32   #1
kasiula1693
Przyczajenie
 
Avatar kasiula1693
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 27
Unhappy

Pomocy! :(:(:(:(:(


Mam dość cienkie włosy, co powoduje że wydaje się ich mało. Do tego po umyciu są przez chwile ładne, ale po 10-15 minutach zaczynają sie strasznie elektryzowac i są zupełnie okłapniete od samej nasady, plączą sie bardzo. Rozczesze je, a po minucie są znów "posklejane". Bardzo szybko się przetłuszczają. Robią sie strąki. Nie używam prostownicy, bo moje włosy są z natury proste jak druty. RATUJCIE! jak mam o nie dbać, co robić ? .. a może jakaś fryzura nowa ?

dodam że są dość długie, tak gdzieś do łopatek.
POOMÓŻNIE, kompletnie nie wiem co z nimi robić
__________________
Do wakacji ;DD
kasiula1693 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 16:43   #2
Magdzia94
Zakorzenienie
 
Avatar Magdzia94
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 18 143
Dot.: Pomocy! :(:(:(:(:(

Proponuje przeczytanie wątku o przetłuszczajacych się, a później o suchych i zniszczonych. NA podforum o pielęgnacji.
__________________
1. Włosomaniaczka
2.Zdrowo się odżywiam
3. Ćwiczę

Magdzia94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 18:22   #3
goosiek20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 64
Dot.: Pomocy! :(:(:(:(:(

Proponuję także iść do dobrego fryzjera aby dobrał fryzurkę która nada włosom objętości
goosiek20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 21:09   #4
Nusia516
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 58
Dot.: Pomocy! :(:(:(:(:(

A moze jakis szampon dodajacy wlosom objetosci?
Nusia516 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 15:11   #5
karsila
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 121
Dot.: Pomocy! :(:(:(:(:(

Cytat:
Napisane przez kasiula1693 Pokaż wiadomość
Mam dość cienkie włosy, co powoduje że wydaje się ich mało. Do tego po umyciu są przez chwile ładne, ale po 10-15 minutach zaczynają sie strasznie elektryzowac i są zupełnie okłapniete od samej nasady, plączą sie bardzo. Rozczesze je, a po minucie są znów "posklejane". Bardzo szybko się przetłuszczają. Robią sie strąki. Nie używam prostownicy, bo moje włosy są z natury proste jak druty. RATUJCIE! jak mam o nie dbać, co robić ? .. a może jakaś fryzura nowa ?

dodam że są dość długie, tak gdzieś do łopatek.
POOMÓŻNIE, kompletnie nie wiem co z nimi robić

witaj,
powiem Ci, że ja używam czasami sunsilka fioletoweg - płyn wygładzający - włoski po niem nie elektryzują się, są łądnie wygładzone i mile w dotyku. R ówniez polecam balsam mr potters do włosów farbowanych i chyba zniszczonyc /albo szuchych nie pamietam dokladnie, ale jak poszukasz to znajdziesz, jest duzo lepszy niz szampon jakikolwiek tej firmy - a takowych nie polecam bo włosów nei rozczeszesz. Posdstawa to mysle - dobra ozywka a ta wspomniana jest naprawde dobra i nie droga.
__________________
'Szukaj aż ujrzysz blask
liter i słów drugiego człowieka.
Odnajdziesz w nim siebie...'

karsila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 17:39   #6
diamelen
mała księżniczka
 
Avatar diamelen
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Piernikowo
Wiadomości: 1 127
Dot.: Pomocy! :(:(:(:(:(

Cytat:
Napisane przez kasiula1693 Pokaż wiadomość
Mam dość cienkie włosy, co powoduje że wydaje się ich mało. Do tego po umyciu są przez chwile ładne, ale po 10-15 minutach zaczynają sie strasznie elektryzowac i są zupełnie okłapniete od samej nasady, plączą sie bardzo. Rozczesze je, a po minucie są znów "posklejane". Bardzo szybko się przetłuszczają. Robią sie strąki. Nie używam prostownicy, bo moje włosy są z natury proste jak druty. RATUJCIE! jak mam o nie dbać, co robić ? .. a może jakaś fryzura nowa ?

dodam że są dość długie, tak gdzieś do łopatek.
POOMÓŻNIE, kompletnie nie wiem co z nimi robić
moja droga, opisałaś moje kudełki!! nie jesteś sama z tym problemem moim rozwiązaniem są fryzurki związane ) mianowicie kucyki, koczki, warkoczyki, to jest najlepsze dla mysich delikatncyh prostych jak drut włosów. od głowy mogę trochę podtapirować, moje włosy są tak cienkie i delikatne, że nie ma na to innej rady. Moje włosy się nie układają w żadnej fryzurze. po wycieniowaniu wyglądałam jakby co najmniej połowa włosów mi ubyła z głowy. Jeśli chodzi o ciężkie rozczesywanie - używam szczotki z włosia dzika, sporej ilości odzywki po myciu a na plączące się końcówki jakieś serum lub jedwab. Inaczej nie rozczesałabym włosów bez wyrwania połowy )
__________________
W oczekiwaniu na szczęście...


diamelen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:04.