Jil Sander Sun vs Lou Lou Chacharel. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-05, 11:02   #1
aaliyah83
Raczkowanie
 
Avatar aaliyah83
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 57

Jil Sander Sun vs Lou Lou Chacharel.


Hej dziewczynki. Mam takie pytanie. Czy według Was Sun i Lou Lou są podobne? Jestem szczęśliwą posiadaczką Sun ale mam wielką chetkę na Lou Lou. Bardzo wiele lat temu wąchałam Lou Lou kilkakrotnie i zapamiętało mi się, że sa podobne do Sun. Choć dziś po latach nie jestem już pewna. Czy warto mieć te dwa zapachy jednocześnie? Czy są jednak zbyt podobne? Co sądzicie? Z góry dzięki za odp i sugestie.
aaliyah83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-05, 18:06   #2
princeska69
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Zabki
Wiadomości: 3 550
GG do princeska69 Send a message via Skype™ to princeska69
Dot.: Jil Sander Sun vs Lou Lou Chacharel.

te zapachy nie sa do siebie wg. mnie zupelnie podobne poza tym, ze oba maja w sobie cos slodkiego. Sun, to w moim odczuciu typowo letni, delikatnie slodki zapach ktory wg. mnie nalezy do tych neutralnych dla srodowiska Lou Lou natomiast jest klimatyczna, ma w sobie jakas czesc historii perfumeryjnej, troche w stylu retro i zdecydowanie nie jest zapachem dla kazdego. Oczywiscie nie mowie, ze sie Tobie nie spodoba, mysle jednak, ze to jeden z tych zapachow, ktorych w ciemno lepiej nie kupowac
princeska69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-06, 08:56   #3
Nasturcja-Pospolita
Zakorzenienie
 
Avatar Nasturcja-Pospolita
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: z kamerą wśród zwierząt
Wiadomości: 3 395
Dot.: Jil Sander Sun vs Lou Lou Chacharel.

Dla mnie, wielbicielki Lou Lou, zapachy te umiescilabym na calkowicie roznych biegunach. Ba, w przeciwienstwie do Princeski, nie znalazlam dla nich wspolnego, slodkiego mianownika.
W Sun, owszem, potknelam sie o jakis slodki akcent postawiony nad cytrusami, wyczulam nico ulotnego orientu, ale moze byla to raczej kwestia autosugestii spowodowanej czytaniem skladu

Lou natomiast to perfumy "mocarne" zdecydowanie nie dla kazdej, porownalabym je do kieliszka czegos naprwade mocnego ( byle nie do samogonu ;-) )
No i ten szypr, oduzajacy i otoczenie i niekiedy sama uzywajaca.
Przede wszystkim Lou nie polecam kupowac kierujac sie jakas tam pamiecia, z kiedys, po jednorazowym tescie. To jest zapach, ktory trzeba ponosci, niekiedy przezywyczaic sie do niego, polubic, a nawet pokochac
bo zapewniam, duzo milosci potrzeba, wobec protestow otoczenia, ktore niekiedy Lou Lou nie toleruje ;-)

W moim odczuciu porownanie Sun do Lou lou to jak porownac szampon i szampan


ale wszystko w gestii nosa no i gustu
__________________

Nasturcja-Pospolita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-06, 10:32   #4
Afterburn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 291
Dot.: Jil Sander Sun vs Lou Lou Chacharel.

Nie są podobne-LouLou po ataku tuberozy na początku pięknie się wycisza i wysładza?Często kojarzona z zapachem chińkich gumek i plastiku;)Cytrusy są ale zgniecione przez plastikowy akord.
Lou Lou nie jest zalecana dla dziewczynek;)
Jil Sun jak najbardzej..
Afterburn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:34.