Czy on coś do niej czuje ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-09-30, 11:36   #1
sykutka
Raczkowanie
 
Avatar sykutka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: 大阪市
Wiadomości: 466

Czy on coś do niej czuje ?


Hej dziewczyny
Moja kumpela prosi Was w moim imieniu o rady i opinie
A więc do rzeczy.
Załóżmy, że ona jest M. a on K.

M. od kilku dobrych już miesięcy jest zakochana w K. i on o tym doskonale wie. Przez pierwsze 2-3 miesiące tej znajomości on coś podobno do niej czuł, ale przez brak wyraźnych sygnałów od niej mu minęło. Później K. zmienił nr komórki i ich kontakt się urwał. Teraz od około miesiąca ich kontakty się odnowiły. I tu zaczyna się problem.
K. ma dziewczynę. A. (jego dziewczyna) podobno wie o tej znajomości i nie ma nic przeciwko. On mówi, że gdyby nie tamta to pewnie byłby z M. Nazywa ją swoją "przyjaciółeczką", mówi do niej Kotku, Myszko itp. Świetnie im się razem rozmawia i codziennie się kontaktują.
M. dalej jest bardzo zakochana w K. Jej najbliżsi znajomi uważają, że on takim zachowaniem daje jej znać, że jednak coś do niej czuje.
Ja sama uważam, że to jest chory układ. Nie byłabym zadowolona, gdyby mój facet znalazł sobie taką przyjaciółkę i zwracał się do niej w ten sposób Szczególnie mająć świadomość, że ona jest w nim zakochana.
Co o tym myślicie?
Pozdrawiam
sykutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-30, 11:50   #2
maswerka
Zadomowienie
 
Avatar maswerka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 506
Dot.: Czy on coś do niej czuje ?

Ja myślę, że to dziecinada i ten chłopak ma niezłą zabawę. Odpuścić sobie K.
__________________




maswerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-30, 11:52   #3
giraffe
Zadomowienie
 
Avatar giraffe
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 556
Dot.: Czy on coś do niej czuje ?

A co mu stanelo na drodze jak byl wolny zawalczyc o Twoja koleznake?? Ja bym nie byla przekonana co do jego "uczuc" wzgledem Twojej kolezanki. Bo mogl zrobic jakis krok, umowic sie z nia... itp.

Moim zdaniem ma dziewczyne, i jest w niej pewnie zakochany, a swiadomosc ze inna kobieta jest nim zauroczona najzwyczajniej mu pochlebia. I pewnie bedzie ludzil twoja kolezanke pieknymi slowami, slodzeniem nigdy nie posowajac sie dalej, nic jej w zamian nie oferujac. Tak dla podbudowania swojego EGO

Na dzien dzisiejszy tak to wyglada. Ale nie do konca wiem co mu w glowie siedzi i dlatego tez nie wiem na pewno jakie on ma intencje wzgledem kolezanki.
__________________

"You may say i'm a dreamer, but i'm not the only one..."
giraffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-30, 12:00   #4
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Czy on coś do niej czuje ?

Nie wiem czy K. coś czuje do M. czy tylko mu pochlebia to, że M.jest w nim zakochana i dlatego tak ją "kusi" słodkimi słówkami. Ale to nie ma znaczenia, On ma dziewczyne i nie powinien tak zwracać się do M. nie powinien odnawiać tej znajomości bo raczej nigdy nie była to czysta przyjaźń, tym bardziej jeśli mówi,że gdyby nie A to byłby z M...co za dupek za przeproszeniem, moim zdaniem chce upolować dwie laseczki za jednym zamachem. Jego dziewczyna to toleruje-super,ale bez przesady... oni sobie najzwyczajniej bedą flirtować a ona nic sobie z tego nie robi...naiwna jak dla mnie. Co do M. -On ma dziewczyne wiec niech nie wchodzi miedzy nich...jeśli liczy na coś wiecej niech zapyta wporst K.czy chce być z nią czy z tą dziewczyną bo ja na miejscu M.nie tolerowałabym bycia jego "przyjaciółeczką"On najzwyczajniej bawi sie Jej uczuciami...i uczuciami Swojej dziewczyny... swoją drogą radziłabym M odpuścić,ten chłopak nie jest gotowy na związek..delikatnie mówiąc...
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-30, 12:06   #5
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Czy on coś do niej czuje ?

Powiedziałabym że nie szanuje swojej dziewczyny, gdy miał okazję mógł o M.zawalczyć jak prawdziwy facet a nie się wycofac. Pewnie chciałby zjeść ciastko i mieć ciastko. Dla mnie to nie facet z prawdziwego zdarzenia, ale pomyłka.
żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-30, 19:46   #6
malinowo-truskawkowa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 606
Dot.: Czy on coś do niej czuje ?

Boże, bez urazy, ale chyba K. i M. są w gimnazjum, bo takie głupie zachowania to dzieciaki tylko w tym wieku chyba mają. Chłopak nieźle się bawi, szaleją za nim 2 dziewczyny i on to wykorzystuje. Wątpię, czy on w ogóle kocha którakolwiek z dziewczyn. No, no, niezły przekręt z niego, aż 2 dziewczyny naraz. Pewnie o M. też mówi A., że to tylko "przyjaciółeczka". Taki gość nie jest wart uczuć, a na dodatek to jakiś palant. Gówniarz myśli że casanova z niego. Jak dostanie kosza od M. to może sobie coś uświadomi.
malinowo-truskawkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-01, 13:01   #7
izia17
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 756
GG do izia17
Dot.: Czy on coś do niej czuje ?

Cytat:
Napisane przez maswerka Pokaż wiadomość
Ja myślę, że to dziecinada i ten chłopak ma niezłą zabawę. Odpuścić sobie K.
Cytat:
Napisane przez żurawinka Pokaż wiadomość
Powiedziałabym że nie szanuje swojej dziewczyny, gdy miał okazję mógł o M.zawalczyć jak prawdziwy facet a nie się wycofac. Pewnie chciałby zjeść ciastko i mieć ciastko. Dla mnie to nie facet z prawdziwego zdarzenia, ale pomyłka.
Zgadzam się nie ma co sobie tym K głowy zawracać...
izia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:26.