ENDERMOLOGIA- BEAUTY STUDIO,al.LIPOWA 12, WROCŁAW - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Masaż

Notka

Masaż Miejsce dla osób, które interesują się masażem wyszczuplającym i zdrowotnym. Dołącz do nas, podziel się swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-15, 13:10   #1
zosia1322
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1

ENDERMOLOGIA- BEAUTY STUDIO,al.LIPOWA 12, WROCŁAW


Witam, byłam niedawno na zabiegu endermologii na Alei Lipowej 12 we Wrocławiu i jeszcze nigdy nie spotkałam się z tak chamską obsługą-kobieta, która przywitała mnie w drzwiach powiedziała,że muszę jeszcze poczekać,bo ma klientkę i nie może mnie przyjąć teraz,po czym trzasnęła drzwiami przed nosem. Poczekałam na dworze aż klientka wyjdzie ( notabene, wyszedł jakiś facet) i poprosiłam o zwrot pieniędzy- kobieta zaczęła krzyczeć, że ona nic nie odda, bo Vat i takie tam bzdury, a poza tym powiedziała, że jest tu właścicielką- widocznie dla tej pani właściciele mają inną kulturę bycia i odnoszenia się do klienta. ZBULWERSOWANA CAŁĄ SYTUACJĄ OSTRZEGAM KLIENTKI PRZED TYM SALONEM (BEAUTY STUDIO, AL.LIPOWA 12, WROCŁAW), BO LEPIEJ ZOSTAWIĆ PIENIĄDZE LUDZIOM DBAJĄCYM O KLIENTA I ODNOSZĄCYM SIĘ DO INNYCH Z SZACUNKIEM.
Pozdrawiam, M.
zosia1322 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-12, 00:01   #2
jolusi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 4
Dot.: ENDERMOLOGIA- BEAUTY STUDIO,al.LIPOWA 12, WROCŁAW

A ja tam się doczepie do wątku- bo na rownoleglym sie wypowiedzialam w temacie o Endo Moja odpowiedz zajrzyj do tego salonu czy jak oni to nazywaja klinki Art Estetica- maj enerdmologie a te babeczki sa jakos nadzwyczaj mile- bylam well dermie na exilisie i podobnie się sparzyłam- to sobie poszukałam nowej lepszej alternatywy no i tak wpadłam na ta klinikę maja to samo a w dodatku jeszcze taniej- a swoja droga dobrze, ze ostrzegasz bo ja ostatnio pochłonięta tymi grouponowymi zakupami czasem biorę jak leci- a tak jak będą na grouponie to się będę tego salonu wystrzegać.

Ściskam... buzka i glowa do gory!
Jolusi

Edytowane przez jolusi
Czas edycji: 2011-05-12 o 00:02
jolusi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-17, 13:11   #3
marsi11
Zakorzenienie
 
Avatar marsi11
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 982
Dot.: ENDERMOLOGIA- BEAUTY STUDIO,al.LIPOWA 12, WROCŁAW

Cytat:
Napisane przez jolusi Pokaż wiadomość
A ja tam się doczepie do wątku- bo na rownoleglym sie wypowiedzialam w temacie o Endo Moja odpowiedz zajrzyj do tego salonu czy jak oni to nazywaja klinki Art Estetica- maj enerdmologie a te babeczki sa jakos nadzwyczaj mile- bylam well dermie na exilisie i podobnie się sparzyłam- to sobie poszukałam nowej lepszej alternatywy no i tak wpadłam na ta klinikę maja to samo a w dodatku jeszcze taniej- a swoja droga dobrze, ze ostrzegasz bo ja ostatnio pochłonięta tymi grouponowymi zakupami czasem biorę jak leci- a tak jak będą na grouponie to się będę tego salonu wystrzegać.

Ściskam... buzka i glowa do gory!
Jolusi
no ja też ostatnio jestem łasa na oferty groupona
i przyznam,że troszkę się boję salonów, z których wcześniej nie korzystałam
myślisz,że jak sprzedają na ilość to nie stawiają na jakoś tylko na odczep się?

nie mniej jednak nie rozumiem, dlaczego nie chciała kasy przed wykonaniem zabiegu i co ma zwrot kasy do tego,że jest właścicielką- masz racje,że takie miejsca trzeba omijać
marsi11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-02, 14:40   #4
ania2331
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 3
Dot.: ENDERMOLOGIA- BEAUTY STUDIO,al.LIPOWA 12, WROCŁAW

Ja polecam centrum Dermedic przy ulicy armii krajowej 12/3 wroclaw
fachowa obsługa, swietny relaks przy muzyce!!!!! Endermologia chyba najtańsza we wrocławiu!!! Polecam zwłaszcza Panią Ele
ania2331 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Masaż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-02 15:40:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:54.