DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy - Strona 100 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-09-11, 10:38   #2971
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez epikoo Pokaż wiadomość
Hmm.. myslicie ze jak zrobie kapiel I naloze opalizujaca popielata farbke to starczy? Jak to teraz zrobic ta kapiel by odrostow nie zachaczyc.. boje sie troche
ja mialam podobna sytuacje do twojej, tez fryzjerka zrobila mi pasemka i to byl moj najwiekszy blad, potem zrobilam dwie kapiele rozjasniajace, i zrownalam kolor farbujac sie miodowym blodem, mam kolor w miare jednolity wiadomo na dole ciut ciemniejszy i przebijaja pasemka, mysle ze bede musiala sie jeszcze z 2 razy ufarbowac zanim znikna calkowicie, ale nie idz wiecej na pasemka, szkoda kasy a efekt i tak nie bedzie taki jakbys chciala...
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-11, 10:49   #2972
pozytywna001
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 18
Odp: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Nie no stoje przed lusterkiem i patrze na ta tecze na glowie i plakac mi sie chce Nie da sie tak chodzic, musze koniecznie cos z tym zrobić. Poradzcie jak postepowac zeby calkiem tych wlosow nie wykonczyc i czego mam uzyc?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
pozytywna001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-11, 10:54   #2973
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: Odp: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez pozytywna001 Pokaż wiadomość
Nie no stoje przed lusterkiem i patrze na ta tecze na glowie i plakac mi sie chce Nie da sie tak chodzic, musze koniecznie cos z tym zrobić. Poradzcie jak postepowac zeby calkiem tych wlosow nie wykonczyc i czego mam uzyc?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
wczoraj sciagalas kolor i farbowalas na braz i juz masz przeswity innych kolorow? Zle Ci zafarbowala czy tam szybko farba sie splukala?
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-11, 10:59   #2974
epikoo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 109
Dot.: Odp: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez londyjka Pokaż wiadomość
Nie wiem może daj im teraz trochę odpocząć albo zetnij włosy. Też ściągałam kolor u fryzjera kilka lat temu i na głowie miałam przy głowie jasne a końcówki ciemne niezbyt estetycznie to wygląda mimo nałożenia koloru. Myślę że jak już byłaś u teg fryzjera odczekaj chwilę i zrób elgon . Szkoda z powrotem wracać do czarnego
Popieram jak masz mozliwosc troche odczekac to daj odzywc wlosom maski, olejowanie, nawilzanie. Daj zdj to zobaczymy jak to wyglada
epikoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-11, 11:01   #2975
londyjka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 13
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Zrobiłam drugą dekoloryzację. Nie wygląda to najlepiej czarny miejscami trzyma tak że nie wiem czy cokolwiek tu pomoże. Trochę przesuszyły mi się włosy. Dziewczyny poradźcie co ja mam teraz na to nałożyć? Żeby wyszedł jakiś jednolity kolor przy głowie jest jajecznica i to prezentuje się najgorzej . Nie wiem naprawdę co z tym robić. Wstawiłam fotkę koloru z jakiego startowałam.......
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0395.jpg (16,1 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0399.jpg (10,1 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0386.jpg (12,4 KB, 23 załadowań)
londyjka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-11, 11:04   #2976
epikoo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 109
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez xxboo Pokaż wiadomość
ja mialam podobna sytuacje do twojej, tez fryzjerka zrobila mi pasemka i to byl moj najwiekszy blad, potem zrobilam dwie kapiele rozjasniajace, i zrownalam kolor farbujac sie miodowym blodem, mam kolor w miare jednolity wiadomo na dole ciut ciemniejszy i przebijaja pasemka, mysle ze bede musiala sie jeszcze z 2 razy ufarbowac zanim znikna calkowicie, ale nie idz wiecej na pasemka, szkoda kasy a efekt i tak nie bedzie taki jakbys chciala...
Chyba tylko o kase chodzi ze bede przychodzic I placic za pasemka. Kapieli mi nie chciala zrobic jak pytalam.. nie wiem
Pokaz swoj kolor I jakimi farbami go uzyskalas jesli mozesz ja poki co tez szukam cos w miodowe czy piaskowe blond
epikoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-11, 11:06   #2977
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez epikoo Pokaż wiadomość
Chyba tylko o kase chodzi ze bede przychodzic I placic za pasemka. Kapieli mi nie chciala zrobic jak pytalam.. nie wiem
Pokaz swoj kolor I jakimi farbami go uzyskalas jesli mozesz ja poki co tez szukam cos w miodowe czy piaskowe blond
jak wyschna i zdarze cyknac foto przed wysjciem to wkleje, a jak nie to wieczorem, nie chce ich poki co suszyc jesli moga schnac same bo wiadomo: troche na kondycji utracily Ja farbuje wlosy syoss miodowy blond, kolor jest przepiekny, mam nadzieje ze chwyci tez na moje naturalne....
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-11, 11:13   #2978
epikoo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 109
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez londyjka Pokaż wiadomość
Zrobiłam drugą dekoloryzację. Nie wygląda to najlepiej czarny miejscami trzyma tak że nie wiem czy cokolwiek tu pomoże. Trochę przesuszyły mi się włosy. Dziewczyny poradźcie co ja mam teraz na to nałożyć? Żeby wyszedł jakiś jednolity kolor przy głowie jest jajecznica i to prezentuje się najgorzej . Nie wiem naprawdę co z tym robić. Wstawiłam fotkę koloru z jakiego startowałam.......
No roznica jest wiec ja bym zrobila delikatna kapiel rozj ale bardzo delikatna skupiajac sie na tych ciemniejszych partiach I nalozyla cos z blonow naturalnych skoro chcesz blond. Lepiej nalozyc jasniejsza I ewentualnie przyciemnic niz jak nalozysz braz wyjdzie znow czarno. To jest moje skromne zdanie ale poczekaj na opinie innych dziewczyn moze cos lepszego wymysla
A teraz dobra maska pod czepek zeby odzywic wloski

---------- Dopisano o 12:13 ---------- Poprzedni post napisano o 12:11 ----------

Cytat:
Napisane przez xxboo Pokaż wiadomość
jak wyschna i zdarze cyknac foto przed wysjciem to wkleje, a jak nie to wieczorem, nie chce ich poki co suszyc jesli moga schnac same bo wiadomo: troche na kondycji utracily Ja farbuje wlosy syoss miodowy blond, kolor jest przepiekny, mam nadzieje ze chwyci tez na moje naturalne....
A no pewnie jak moga to niech schna bez suszarki dzieki
epikoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-11, 14:26   #2979
pozytywna001
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 18
Odp: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Tak. Wczoraj mi rozjasniala i zafarbowala. Wlasnie te przeswity sa najgorsze:/ zdjecia kiepsko mi wychodzą nic nie widac na nich. Przygotowuje soboe wlasnie maske z oleju kokosowego, dolce late bede trzymac do wieczora zobaczymy vo bedzie z tego

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
pozytywna001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-11, 16:52   #2980
pozytywna001
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 18
Odp: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Wlasnie zmylam odzywke i ten olej. To jakis zly sen, najbardziej zniszcOne wlosy mam 5cm od glowy:/ Dziewczuny czym to odbudowac? Nie zetne na krotko bo mam okrągła twarz, poza tym wlosy na dlugosci nie sa znisCzone:/

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
pozytywna001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-11, 18:51   #2981
epikoo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 109
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Od razu nie da rady, ale za troche jak bedziesz je pielegnowac to wroca do siebiespokojnie. Zawsze mozesz jeszcze wrocic do fryzjera niech ci powie co z tym zrobic, moze jakas saune ci zrobi
epikoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-11, 19:49   #2982
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez pozytywna001 Pokaż wiadomość
Tak. Wczoraj mi rozjasniala i zafarbowala. Wlasnie te przeswity sa najgorsze:/ zdjecia kiepsko mi wychodzą nic nie widac na nich. Przygotowuje soboe wlasnie maske z oleju kokosowego, dolce late bede trzymac do wieczora zobaczymy vo bedzie z tego

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
hmmm, moze z czasem kolor wypluka Ci sie bardziej i beda jednolite, ja kiedys tak mialam jak schodzilam z czarnego do rudego jakies 5 lat temu, wyszlam z czerwienia i bordo na glowie a po 2 tyg mialam piekny rudy...

Cytat:
Napisane przez epikoo Pokaż wiadomość
Od razu nie da rady, ale za troche jak bedziesz je pielegnowac to wroca do siebiespokojnie. Zawsze mozesz jeszcze wrocic do fryzjera niech ci powie co z tym zrobic, moze jakas saune ci zrobi
Zrobilam zdjecie ale niestety o tej godzinie tylko z fleszem i wyszly dziwnie, ale jesli chcesz moge wrzucic tak czy siak
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-12, 13:25   #2983
pozytywna001
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 18
Odp: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

No wlasnie po wczorajszym myciu odrosty mniej sie odznaczaja. Wlosy sa nawilzone, chociaz jak dotykam nie czuje tego siana.
Powiedzcie mi czego uzyc do dekoloryzacji? Elgon czy moze cos innego? I ile tego zamówić, mam wlosy za stanik dosc gęste. A no i czy robic po tym kapiel, farbowalabym od razu.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Edytowane przez pozytywna001
Czas edycji: 2013-09-12 o 13:26
pozytywna001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-12, 14:07   #2984
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Odp: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez pozytywna001 Pokaż wiadomość
Czesc Wam.
Słuchajcie, bylam wczoraj u swojej fryzjerki zdjąć kolot. Mialam czarne wlosy do pasa. Efekt marny po tych jej kapielach rozjasniajacych. Zafarbowala mi na braz, teaz mam wlosy kolorowe, odrosy jasne, pozniej ciemny pas, znowu jakoes przeblyski jasnego.. no tam sie nie da chodzic. Nie mlmowie juz o przesuszonych wlosach:/
I teraz co tu zrobic? Myslalam nax elgonem poki mam jasne odrosty , ale chyba tez pasuje troche odczekać po tej jej dekoloryzacji? No poradzcie cos bo jestem podlamana

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
przede wszystkim je teraz porząąądnie nawilżaj. maski, oleje. potem możesz spróbować Rene Blanche czy Elgonu.

---------- Dopisano o 15:04 ---------- Poprzedni post napisano o 15:03 ----------

Cytat:
Napisane przez epikoo Pokaż wiadomość
No roznica jest wiec ja bym zrobila delikatna kapiel rozj ale bardzo delikatna skupiajac sie na tych ciemniejszych partiach I nalozyla cos z blonow naturalnych skoro chcesz blond. Lepiej nalozyc jasniejsza I ewentualnie przyciemnic niz jak nalozysz braz wyjdzie znow czarno. To jest moje skromne zdanie ale poczekaj na opinie innych dziewczyn moze cos lepszego wymysla
popieram

---------- Dopisano o 15:07 ---------- Poprzedni post napisano o 15:04 ----------

Cytat:
Napisane przez pozytywna001 Pokaż wiadomość
No wlasnie po wczorajszym myciu odrosty mniej sie odznaczaja. Wlosy sa nawilzone, chociaz jak dotykam nie czuje tego siana.
Powiedzcie mi czego uzyc do dekoloryzacji? Elgon czy moze cos innego? I ile tego zamówić, mam wlosy za stanik dosc gęste. A no i czy robic po tym kapiel, farbowalabym od razu.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
jaki chcesz mieć docelowy kolor?
do deko wzięłabym Rene Blanche, tutaj najwięcej osób chyba go chwali. pamiętaj, że po deko włosy ciemnieją- od razu po zmyciu farbuj docelowym kolorem / zrób kąpiel / nałóż farbę-bloker, żeby praca nie poszła na marne. Na tę długość musisz mieć co najmniej 60g tak mi się wydaje. Kąpiel po deko zrób tylko jak dalej będzie Ci za ciemno. Albo dla wyrównania.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-12, 15:01   #2985
pozytywna001
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 18
Odp: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Dziękuję za odpowiedzi. Chcę jasny, albo średni brąz. Ktory dekoloryzator rene zamowic? Pomaranczowy czy srebrny? No i jaką farbę uzyc po tym? Chce miec juz wszystko w domu naszykowane
pozytywna001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-12, 15:37   #2986
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Odp: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Wydaje mi się, że one różnią się tylko kolorem opakowania. Przygotuj się najlepiej na dwa zabiegi, jeden może nie pomóc całkowicie. Ewentualnie możesz zrobić lekką kąpiel rozjaśniającą, jeśli kolor będzie za ciemny. Jeśli chodzi o jasny brąz- polecam poziom 5. 4 wyjdzie na pewno za ciemno. Najlepsza jest po deko farba o ton jaśniejsza od docelowej, bo może wyjść ciemniej. Ostatnio np. farbowałam Palette Deluxe 555 i kolor wyszedł piękny, jasny i równy, polecam
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-12, 15:48   #2987
pozytywna001
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 18
Odp: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

A do tej kapieli jaki użyć utleniacz? Wystarczy 3%?
Wiem pallett piekne kolory wychodza ale sa dosc silne
Wlasnie znalazłam. Pisza ze do kampieli 2% sie uzywa tak? Wole sie upewnic
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Edytowane przez pozytywna001
Czas edycji: 2013-09-12 o 16:02
pozytywna001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-12, 18:07   #2988
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

ja do kapieli uzylam 9 %
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-12, 19:46   #2989
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Nieee. Na 9 to taka lepsza. A na 6 lżejsza, zupełnie nieniszcząca.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-12, 20:12   #2990
pozytywna001
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 18
Odp: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Jestem laikiem w tych sprawach. Dobrze ze sie zapytalam. Kupie rozjasniacz rene i w takim razie utleniacz tez tej firmy. A 6 by wystarczyła? Jak kupie litr 6% to da sie go użyć jeszcze np do pasemek?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
pozytywna001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-12, 21:07   #2991
epikoo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 109
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Witajcie ponownie zrobilam dzis kapiel, na 9 I trwala nie cale 30 min. Jeszcze mam maske na glowie wiec trudno mi ocenic efekty. Zastanawiam sie teraz czy po zmyciu maski od razu klasc farbe (na mokro wyglada ze cos zlapalo ale nie zawiele, miejscami jest jasniej, zobacze jak wysna) czy czekac do jutra. Czy jeden dzien cos zmieni? Na noc bym naolejowala wlosy ale czy to duzi pomoze jak myslicie?

Pozytywna, jak po dekolor nie bedziesz zadowolona ( bo moze bedziesz I bedzie fajnie) to na 9 bym zrobila, najwyzej mkrocej zrobisz I szybciej zmyjesz

---------- Dopisano o 22:07 ---------- Poprzedni post napisano o 22:05 ----------

A litr spokojnie ci starczy
epikoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-13, 10:35   #2992
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Odp: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez pozytywna001 Pokaż wiadomość
Jestem laikiem w tych sprawach. Dobrze ze sie zapytalam. Kupie rozjasniacz rene i w takim razie utleniacz tez tej firmy. A 6 by wystarczyła? Jak kupie litr 6% to da sie go użyć jeszcze np do pasemek?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
jak najbardziej możesz wziąć 6, ona jest delikatna. wtedy nawet dwie kąpiele możesz zrobić, jak coś będzie nierówno.

---------- Dopisano o 11:35 ---------- Poprzedni post napisano o 11:34 ----------

Cytat:
Napisane przez epikoo Pokaż wiadomość
Witajcie ponownie zrobilam dzis kapiel, na 9 I trwala nie cale 30 min. Jeszcze mam maske na glowie wiec trudno mi ocenic efekty. Zastanawiam sie teraz czy po zmyciu maski od razu klasc farbe (na mokro wyglada ze cos zlapalo ale nie zawiele, miejscami jest jasniej, zobacze jak wysna) czy czekac do jutra. Czy jeden dzien cos zmieni? Na noc bym naolejowala wlosy ale czy to duzi pomoze jak myslicie?
po kąpieli jak najbardziej możesz poczekać, zobaczyć jak wyschną i w ogóle, ewentualnie zabieg powtórzyć. maska/olej/odżwyka się przyda, chociaż jedna kąpiel aż tak nie wysusza .
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-13, 14:27   #2993
epikoo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 109
Wiec tak nie nakladalam farby za pozno bylo juz, rano efekt..?? Hmm w swietle lazienkowym przy lustrze- nawet nawet cieply miodowy blond, przy oknie marchewa I co teraz? Jak myslicie nalozyc juz farbe czy jeszcze raz kapiel. Boje sie o te pasemka ze mi poleca
Doradzcie postaram sie wrzucic zdj

Ciezko bylo mi zrobic faktycznie jak to wyglada, kiepska jakos ciut a wlosy roztargane bo daje im teraz zyc swoim zyciem, nie przestraszcie sie
Co o tym myslicie??
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20130913_150757.jpg (102,1 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20130913_110145.jpg (81,6 KB, 37 załadowań)

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2013-09-13 o 16:54 Powód: post pod postem
epikoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-13, 16:57   #2994
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Ale masz długaśne rzęsiska musiałam się trochę szyją naobracać, a mnie wszystko boli dzisiaj . A którą farbę chcesz kłaść?
PS nawilżaj, nawilżaj, bo ciut po kondycji dostały.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-13, 17:13   #2995
epikoo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 109
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Hehe, sory dopiero jak wstawilam to zobaczylam ze takie pokrecone te zdj
Nawilzam, nawilzam cala noc z olejkami na glowie I to nie ostatni raz tak bedzie
Wiec mam szlachetna perle, odrobine popielu I zloty piasek. I tego bym chciala uzyc, najwiecej perly. Tak mysle..
A jakbym ja nakladala ( glupie pytanie moze to zaczac klasc od przodu do tyl czy od tyl czy wsio rybka ?
P.s A co Cie tak polamalo?

Edytowane przez epikoo
Czas edycji: 2013-09-13 o 17:17
epikoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-13, 17:47   #2996
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Epikoo: zamieszczam moj kolor po kapielach + farba miodowy blond syoss, na poprzedniej stronie mozesz zobaczyc jak wygladaly typowo po kapieli przed farbowaniem.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_000368.jpg (83,7 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_000372.jpg (71,8 KB, 47 załadowań)
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-13, 18:44   #2997
epikoo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 109
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

O! Dzieki za zdj
Czyli widze ze farbowanie moze duzo poprawic to co jest na glowie ten miodowy wyglada ciekawie tylko jakbym nalozyla u siebie to co pisalam wyzej to jeszcze bym je troszke schlodzila I rozjasnila, do koloru jaki chce jeszcze daleko
Tez sporo scielas wlosy ja tez ale beda w lepszej kondycji za to
epikoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-13, 19:30   #2998
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez epikoo Pokaż wiadomość
O! Dzieki za zdj
Czyli widze ze farbowanie moze duzo poprawic to co jest na glowie ten miodowy wyglada ciekawie tylko jakbym nalozyla u siebie to co pisalam wyzej to jeszcze bym je troszke schlodzila I rozjasnila, do koloru jaki chce jeszcze daleko
Tez sporo scielas wlosy ja tez ale beda w lepszej kondycji za to
No powiem Ci ze nie spodziewalam sie ze ta farba cokolwiek zmieni w dolnych warstwach czyli ze cokolwiek ruszy, ale troszke je rozjasnil ;D minimalnie. Mysle ze jak bede uzywac tej farby co jakis czas to dol bedzie wgladal cvoraz lepiej ;D . Nie chce juz kombinowac z innymi odcieniami bo jak po kapielach nalozylam jakas farbe z welli, na szczescie tylko na pasemko to kolor zrobil sie szaro buro zielony
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-13, 20:24   #2999
epikoo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 109
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Siedze z farba na glowie...
Ale sie boje...
Jeszcze na dodatek braklo mi farby I musialam kombinowac. 2 op myslalam ze starczy, ale geste mam dosc. Ehh.. zobaczymy. Obiecalam sobie ze farbuje I daje im odpoczac. Bo co im lepiej to ja je katuje. Teraz przerwa! Oby...
epikoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-13, 22:56   #3000
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez epikoo Pokaż wiadomość
Siedze z farba na glowie...
Ale sie boje...
Jeszcze na dodatek braklo mi farby I musialam kombinowac. 2 op myslalam ze starczy, ale geste mam dosc. Ehh.. zobaczymy. Obiecalam sobie ze farbuje I daje im odpoczac. Bo co im lepiej to ja je katuje. Teraz przerwa! Oby...
hehe, no ja to najchetniej zrobilabym jeszcze dwie kapiele rozjasniajace tak od polowy po koncowki i znow sie ufarbowala, ale chyba wtedy juz nie mialabym co farbowac, wiec poczekam z dwa miesiaca -akurat do urodzin i zafunduje sobie wizyte u fryzjera dobrego zeby mi wyrownal do konca kolor juz i jakies szalone ciecie poki co chodze caly czas w kucyku
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-16 14:21:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:54.