Dobry pomysł? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > W krzywym zwierciadle odchudzania

Notka

W krzywym zwierciadle odchudzania
Jest do jedyne forum, na którym zamieszczamy wszystkie diety, które promują odchudzanie poprzez drastyczne ograniczenie kaloryczności, tzw. "diety głodówkowe", które nie mają nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem.
  • Jest to forum stworzone dla osób, które chcą zwalczać wszystkie choroby powiązane z zaburzeniem łaknienia (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się) oraz dla osób, które pragną takim osobom radzić, pomagać i wspierać.
  • Na tym forum nie można namawiać do drastycznych metod zrzucania wagi, lecz można pisać o terapii przy ED.
  • Jedynie na tym forum osoby z zaburzeniami łaknienia mogą tworzyć swoje grupy wsparcia.
  • Forum to nie zastępuje psychologa ani profesjonalnej terapii.
  • Redakcja nie bierze odpowiedzialności za udzielane tutaj porady, natomiast z pełną stanowczością będziemy tępić wszelkie wątki "pro-ana".
  • Na forum obowiązuje dodatek do regulaminu, zapoznaj się z nim zanim weźmiesz udział w dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-26, 07:58   #1
Ewcia11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 146

Dobry pomysł?


Chciałabym zrzucić parę kilo- ok. 7kg. Niestety nie mam pieniędzy na różne diety (przeglądałam jadłospisy na redukcję i musiałabym wtedy z własnej kieszni cos kupować). Wiem że oprócz tego ważne są ćwiczenia- myślalam o bieganiu, ponieważ np. do roweru mam za słabą kondycję :/ Czy uda mi się jeśli oprócz biegania będe jadła najpierw śniadanie, obiad i kolację, a potem powoli zejdę do samego śniadania?
Ewcia11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-26, 10:08   #2
QueenBlair
Wtajemniczenie
 
Avatar QueenBlair
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 718
Dot.: Dobry pomysł?

Dobry pomysł na nabawienie się kompulsów.
Na schudnięcie 7 kg zły pomysł.

Plus zdrowe odżywianie/dieta nie muszą być drogie.
Po pierwsze ograniczasz porcje, po drugie nie musisz kupować najdroższych owoców /warzyw dostępnych na rynku.
__________________
"People dont tell you who you are, you tell them !"
QueenBlair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-26, 10:10   #3
fioleciasto
Zakorzenienie
 
Avatar fioleciasto
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 113 781
Dot.: Dobry pomysł?

Chcesz powoli zejść do jedzenia samego śniadania?

Przeczytaj wątki podwieszone i skomponuj mądrzejszą redukcję. Redukcja wcale nie musi być droga.
__________________
08.2017 (8tc)[*]
12.2017 (15tc)[*]

Najszczęśliwsza na świecie podwójna mama



2021 :82
2022 :26
fioleciasto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-28, 08:31   #4
cerveza
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 584
Dot.: Dobry pomysł?

Cytat:
Napisane przez Ewcia11 Pokaż wiadomość
Chciałabym zrzucić parę kilo- ok. 7kg. Niestety nie mam pieniędzy na różne diety (przeglądałam jadłospisy na redukcję i musiałabym wtedy z własnej kieszni cos kupować). Wiem że oprócz tego ważne są ćwiczenia- myślalam o bieganiu, ponieważ np. do roweru mam za słabą kondycję :/ Czy uda mi się jeśli oprócz biegania będe jadła najpierw śniadanie, obiad i kolację, a potem powoli zejdę do samego śniadania?
Jedyne co Ci się uda, moja droga, to wystartowanie w konkursie na najdurniejszą redukcję. Choć nie powiem, konkurencję masz na tym forum ostrą.
cerveza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-30, 11:04   #5
Maped
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 7
Dot.: Dobry pomysł?

Aż nie mogę uwierzyć, że ktoś wpadł na taki pomysł :/
Maped jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-30, 22:23   #6
niejestemtwoja
Zakorzenienie
 
Avatar niejestemtwoja
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Cukierkowo.
Wiadomości: 3 355
Dot.: Dobry pomysł?

o nie.. na samym śniadaniu to ty za długo nie pociągniesz.
niejestemtwoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-31, 16:07   #7
mroziq
Zadomowienie
 
Avatar mroziq
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 286
Dot.: Dobry pomysł?

radykalne ograniczenie jedzenia to najgorszy pomysł na dietę ! Rozregulujesz metabolizm,a potem utyjesz dwa razy szybciej niz schudlas. Naley po prostu wyeliminować słodysze,biale pieczywo,makarony,ryz,zie mniaki i wszystko,co powoduje tycie i ćwiczyć. Ale niestety na to trzeba poświęcić duzo czasu,a nie budzic sie miesiac przed wakacjami i na sile chudnac...
mroziq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-03, 14:50   #8
Alejka
Rozeznanie
 
Avatar Alejka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 827
Dot.: Dobry pomysł?

...nie kosztem posiłków, które mają być Twoją siłą napędową w ciągu całego dnia, to bardzo nie rozsądne, a do jakich skutków prowadzi tego typu odżywianie, wizażanki napisały wyżej m.in do kompulsywnego objadania (to tylko jedno z szeregu następstw). Pomyśl o dobraniu odpowiedniej diety (wątki podwieszone na fitness) i zwiększeniu aktywności. Nie obcinaj kalorii.

Edytowane przez Alejka
Czas edycji: 2011-06-03 o 14:51
Alejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum W krzywym zwierciadle odchudzania


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:38.