Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-06, 22:41   #1831
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez lukaszgrzesio Pokaż wiadomość
Co zrobić, aby zlikwidować przebarwienia, zaczerwienienia na skórze po trądziku, Trądzik zmienił moje życie w koszmar... wyleczyłem go ale swoimi sposobami, żaden antybiotyk mi nie pomagał, pozostały przebarwienia i nie wiem jak se z nimi poradzić (chcę dalej cieszyć się życiem). Proszę w tej sprawie o pomoc. Dodaję zdjęcie jak to wygląda.
http://imageshack.us/photo/my-images/813/13641484.jpg/
Kurczę, poprawa po wyleczeniu spektakularna, zdradź proszę, co Ci pomogło
A co do blizn... Najlepiej przeczytać cały wątek, ale tak w skrócie: filtr 50+ najlepiej cały rok, złuszczanie kwasami w gabinecie dermatologicznym (czy tam kosmetycznym, ale najlepiej takim, gdzie przyjmuje dermatolog), w domu jakieś słabsze kwasy (np. Acne Derm - bez recepty), albo jeśli wybierasz się do dermatologa, to poproś o jakiś mocny retinoid, np. Atrederm (tylko zanim zaczniesz używać koniecznie przeczytaj wątek o nim).
Dobrze jest też łykać wit. A i E (ale z A uważać, żeby nie przesadzić, bo to groźne), cynk, biotynę. Skóra wtedy szybciej się regeneruje.
Ale z tego, co widzę, to nie jest u Ciebie źle, bo ze zdjęcia wnioskuję, że masz głównie przebarwienia, a te łatwiej jest leczyć niż blizny ubytkowe.
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-06, 23:10   #1832
lukaszgrzesio
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7
Dot.: Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Kurczę, poprawa po wyleczeniu spektakularna, zdradź proszę, co Ci pomogło
A co do blizn... Najlepiej przeczytać cały wątek, ale tak w skrócie: filtr 50+ najlepiej cały rok, złuszczanie kwasami w gabinecie dermatologicznym (czy tam kosmetycznym, ale najlepiej takim, gdzie przyjmuje dermatolog), w domu jakieś słabsze kwasy (np. Acne Derm - bez recepty), albo jeśli wybierasz się do dermatologa, to poproś o jakiś mocny retinoid, np. Atrederm (tylko zanim zaczniesz używać koniecznie przeczytaj wątek o nim).
Dobrze jest też łykać wit. A i E (ale z A uważać, żeby nie przesadzić, bo to groźne), cynk, biotynę. Skóra wtedy szybciej się regeneruje.
Ale z tego, co widzę, to nie jest u Ciebie źle, bo ze zdjęcia wnioskuję, że masz głównie przebarwienia, a te łatwiej jest leczyć niż blizny ubytkowe.
Nie mam nic do ukrycia, po prostu przed studniówką mojej koleżanki poszedłem kupić dla jej róże, zwykle tak się robi i jak mnie zobaczyła w kwiaciarni Pani to powiedziała mi jak to wyleczyć, trochę mnie to pocieszyło bo nie wierzyłem, że to pomoże.. a jednak.
Powiedziała mi żebym kupił sobie roślinę aloes ale musi być trzy letni bo ma największe działanie i żebym se każdego dnia ucinał liść i smarował twarz tym miąższem (robiłem to rano i wieczorem, czasami także w południe) i powiedziała żebym pił też aloes (30 min przed posiłkiem, raz dziennie przed śniadaniem) i tak też zrobiłem, efekty po nie całym miesiącu prawie wszystko zginęło, a wcześniej nafaszerowali mnie dermatolodzy różnymi prochami i nic nie pomogło.
Tak więc to nie wielki wydatek:
roślina aloes 3 letnia kosztuje 15zł
sok z aloesu kupowałem przez allegro bo taniej (9 sztuk)
litr kosztuje 15zł (http://allegro.pl/oryginalny-aloes-s...546809764.html)

Dziękuję za odpowiedz, chciałbym żeby mi to pomogło Jeśli pomoże wynagrodzę Ci to
lukaszgrzesio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-06, 23:57   #1833
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez lukaszgrzesio Pokaż wiadomość
Nie mam nic do ukrycia, po prostu przed studniówką mojej koleżanki poszedłem kupić dla jej róże, zwykle tak się robi i jak mnie zobaczyła w kwiaciarni Pani to powiedziała mi jak to wyleczyć, trochę mnie to pocieszyło bo nie wierzyłem, że to pomoże.. a jednak.
Powiedziała mi żebym kupił sobie roślinę aloes ale musi być trzy letni bo ma największe działanie i żebym se każdego dnia ucinał liść i smarował twarz tym miąższem (robiłem to rano i wieczorem, czasami także w południe) i powiedziała żebym pił też aloes (30 min przed posiłkiem, raz dziennie przed śniadaniem) i tak też zrobiłem, efekty po nie całym miesiącu prawie wszystko zginęło, a wcześniej nafaszerowali mnie dermatolodzy różnymi prochami i nic nie pomogło.
Tak więc to nie wielki wydatek:
roślina aloes 3 letnia kosztuje 15zł
sok z aloesu kupowałem przez allegro bo taniej (9 sztuk)
litr kosztuje 15zł (http://allegro.pl/oryginalny-aloes-s...546809764.html)

Dziękuję za odpowiedz, chciałbym żeby mi to pomogło Jeśli pomoże wynagrodzę Ci to
O, właśnie niedawno zaczęłam pić sok z aloesu, więc będę oczekiwać poprawy W doniczkach mam w domu kilka i rzeczywiście wiele razy przyklejałam na noc przekrojony liść i rano było duużo lepiej, więc teraz zacznę smarować się miąższem Dzięki za odpowiedź

A jeszcze musisz pamiętać, że przy bliznach trzeba być cierpliwym. A aloes też działa dobrze na blizny z tego, co pamiętam, więc możesz dalej go stosować i nie poddawać się
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-07, 21:39   #1834
marynka42
Zakorzenienie
 
Avatar marynka42
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 311
Dot.: Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez lukaszgrzesio Pokaż wiadomość
Nie mam nic do ukrycia, po prostu przed studniówką mojej koleżanki poszedłem kupić dla jej róże, zwykle tak się robi i jak mnie zobaczyła w kwiaciarni Pani to powiedziała mi jak to wyleczyć, trochę mnie to pocieszyło bo nie wierzyłem, że to pomoże.. a jednak.
Powiedziała mi żebym kupił sobie roślinę aloes ale musi być trzy letni bo ma największe działanie i żebym se każdego dnia ucinał liść i smarował twarz tym miąższem (robiłem to rano i wieczorem, czasami także w południe) i powiedziała żebym pił też aloes (30 min przed posiłkiem, raz dziennie przed śniadaniem) i tak też zrobiłem, efekty po nie całym miesiącu prawie wszystko zginęło, a wcześniej nafaszerowali mnie dermatolodzy różnymi prochami i nic nie pomogło.
Tak więc to nie wielki wydatek:
roślina aloes 3 letnia kosztuje 15zł
sok z aloesu kupowałem przez allegro bo taniej (9 sztuk)
litr kosztuje 15zł (http://allegro.pl/oryginalny-aloes-s...546809764.html)

Dziękuję za odpowiedz, chciałbym żeby mi to pomogło Jeśli pomoże wynagrodzę Ci to
super poprawa

czy taki aloes to duży koszt? chodzi mi o kwiat? codziennie jeden listek to sporo, musiałabym kupić całkiem spory kwiat
marynka42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-07, 21:55   #1835
1tygrysek
Raczkowanie
 
Avatar 1tygrysek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 120
Dot.: Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY

Marynko, w Twoim cytacie jest odpowiedź na pytanie :
roślina aloes 3 letnia kosztuje 15zł
1tygrysek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-07, 22:03   #1836
marynka42
Zakorzenienie
 
Avatar marynka42
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 311
Dot.: Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez 1tygrysek Pokaż wiadomość
Marynko, w Twoim cytacie jest odpowiedź na pytanie :
roślina aloes 3 letnia kosztuje 15zł
matko, faktycznie, ślepa jestem

dostanę je w takich sklepach typu bricomarche czy nomi ?
marynka42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-08, 19:37   #1837
1tygrysek
Raczkowanie
 
Avatar 1tygrysek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 120
Dot.: Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY

Ja nie mam pojęcia.
Wiem, że na klatce u mojej mamy taki byczy rośnie ;p
1tygrysek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-09, 18:52   #1838
lukaszgrzesio
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7
Dot.: Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY

Ja kupuję w kwiaciarni, jeśli nie ma to pewnie można zamówić.. przynajmniej ja tak robię
lukaszgrzesio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-09, 19:31   #1839
mabrol
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 5
Dot.: Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY

A co polecanie na takie ślady po depilacji? Skóra jest gładka jednak pod spodem są te czerwone ślady. Pozostałości po pryszczach, które pojawiły się po depilacji. Jak się tego pozbyć?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 0.jpg (13,8 KB, 83 załadowań)
mabrol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-10, 16:36   #1840
lacostapink
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 44
Dot.: Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY

pozbylam sie tradziku ale mam troche przebarwien, poleccie NAPRAWDE SKUTECZNY preparat na te plamy. w jednym miejscu mam szczegolna plame, wkur*ia mnie ona strasznie. tylko mi nie polecajcie jakiegos kremu po 800 zl jak jakas madra pani kiedys, ale tez badziewi w stylu cepan. a, no i po jakim czasie takie plamy znikaja naturalnie? moja sie juz trzyma tak hmm... rok, poltora?
lacostapink jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-10, 17:22   #1841
George330
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2
Dot.: Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY

Mam 17 lat.Trądzik leczę od października 2010r. u dermatologa. Trądzik mam już od dłuższego czasu i go wówczas nie leczyłem go.( od ok.12-13 roku życia). Sądzę ,ze jest już mniej więcej OK ,od czasu do czasu coś mi wyskoczy ,ale nie jest najgorzej...no i oczywiście mam rożne zmiany potrądzikowe.Mam jeden wielki problem ,a mianowicie zaczerwienie na nosie i w jego okolicy.Miałem wykonywana mikro-dermabrazje diamentowa (5 razy) i zabiegi kwasami AHA (3 razy ,kwas glikolowy 35%-o ile się nie mylę) oraz oczyszczana twarz(2 razy).Ostatnio (niecały tydzień temu) bylem prywatnie u dermatologa ,u którego zapłaciłem 70zł i przypisał mi następujące leki: Epiduo ,Klindacin T oraz antybiotyk Tetralysal.Leki te powodują lekkie podrażnienie i mam jeszcze gorsze nasilenie ,a następnie stosuje krem matująco-antybakteryjny. Poniżej podaje linki ze zdjęciami mojej twarzy (części gdzie owe zaczerwienienie się znajduje) http://img852.imageshack.us/i/imag0261np.jpg/ http://imageshack.us/photo/my-images/18/imag0265.jpg/ http://img856.imageshack.us/i/imag0261q.jpg/ http://img684.imageshack.us/i/imag0259s.jpg/ http://img707.imageshack.us/i/imag0255aj.jpg/ http://img542.imageshack.us/i/imag0248.jpg/ http://img713.imageshack.us/i/imag0232.jpg/ http://img121.imageshack.us/i/imag0233n.jpg/ http://img689.imageshack.us/i/imag0234t.jpg/ http://my.imageshack.us/v_images.php ->link do wszystkich zdjęć Mam wrażenie ,ze te zaczerwienienia zbledły i blizny zostały zniwelowane (chciał nie do końca).Doktor powiedział mi odnośnie tego zaczerwienienia ,ze to z powodu nadmiernego wydzielania łoju (fakt ,mam b. intensywny łojotok na czole i na nosie ,i w jego okolicach). Powiedział również ,ze to powinno się "wypalić".Ja podejrzewałem ,ze mam rozszerzone naczynka , gdyż zaczerwieniania zaostrzają się podczas zmiany temperatury ,emocji (i tylko w tych okolicach) oraz jestem w stanie zauważyć pojedyncze naczynka. Od niedawna używam żel do mycia twarzy i zauważyłem ,ze czasem po jego użyciu mam strasznie zaczerwieniona twarz w okolicach nosa... Myślicie ,ze to żel może to powodować? Bardzo proszę o rzetelna odpowiedz na podstawie dołączonych zdjęć i czy myśli Pan/i ,ze powinienem kontynuować to leczenie? PS.Te zaczerwienienia mam mniej więcej ,gdy zacząłem mieć problemy z trądzikiem. Zdjęcia mogę jeszcze dodać , proszę tylko mnie poinformować.Nie ukrywam...mam kompleksy na tym punkcie.Dodam jeszcze ,ze od czasu do czasu mnie to szczypie...
George330 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-22, 13:25   #1842
baska_82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2
Thumbs up Dot.: Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY

hej!
Chciałam wam polecić zabieg na blizny po trądziku laserem palomar - mimo dość wysokiej ceny i konieczności powtarzania zabiegu 4 razy, spektakularność efektów jest niesamowita. Wcześniej miałam robione kwasy, peelingi itd i nic nie może się równać pod względem efektów. Laser ten ma też ten konkretny atut, że czas regeneracji skóry jest super szybki i po zabiegu w piątek, już w poniedziałek mogłam pokazać się ludziom w pracy bez obciachu . Zabieg robiła mi dr. Gębska w Katowicach koło Spodka i wszystkim szukającym rozwiązania problemu z bliznami po trądziku.
baska_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-22, 20:08   #1843
impressive20
Raczkowanie
 
Avatar impressive20
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 228
Dot.: Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez baska_82 Pokaż wiadomość
hej!
Chciałam wam polecić zabieg na blizny po trądziku laserem palomar - mimo dość wysokiej ceny i konieczności powtarzania zabiegu 4 razy, spektakularność efektów jest niesamowita. Wcześniej miałam robione kwasy, peelingi itd i nic nie może się równać pod względem efektów. Laser ten ma też ten konkretny atut, że czas regeneracji skóry jest super szybki i po zabiegu w piątek, już w poniedziałek mogłam pokazać się ludziom w pracy bez obciachu . Zabieg robiła mi dr. Gębska w Katowicach koło Spodka i wszystkim szukającym rozwiązania problemu z bliznami po trądziku.

cześc ile placiłaś za te 4 wizyty laserowe i jak sie nazywa ogolnie ten zabieg? dzikei za odpowiedzi!
__________________
Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł,
ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć...
impressive20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-23, 15:36   #1844
lukaszgrzesio
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7
Dot.: Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez baska_82 Pokaż wiadomość
hej!
Chciałam wam polecić zabieg na blizny po trądziku laserem palomar - mimo dość wysokiej ceny i konieczności powtarzania zabiegu 4 razy, spektakularność efektów jest niesamowita. Wcześniej miałam robione kwasy, peelingi itd i nic nie może się równać pod względem efektów. Laser ten ma też ten konkretny atut, że czas regeneracji skóry jest super szybki i po zabiegu w piątek, już w poniedziałek mogłam pokazać się ludziom w pracy bez obciachu . Zabieg robiła mi dr. Gębska w Katowicach koło Spodka i wszystkim szukającym rozwiązania problemu z bliznami po trądziku.
Mogła byś dodać jakieś fotki przed i po zabiegu.
lukaszgrzesio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-23, 18:53   #1845
1tygrysek
Raczkowanie
 
Avatar 1tygrysek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 120
Dot.: Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY

a dlaczego śmierdzi mi tu reklamą? tak własnie myślałam, że autor ma na swoim koncie jedną wypowiedż...
ja za lasery już dziękuję...
1tygrysek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-24, 20:57   #1846
marynka42
Zakorzenienie
 
Avatar marynka42
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 311
Dot.: Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY

mam jeszcze pytanie odnośnie aloesu - myślicie, że nada się po prostu taki sok z miąższem z apteki ?
marynka42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-26, 23:01   #1847
*Niki*
Zakorzenienie
 
Avatar *Niki*
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: KrK
Wiadomości: 4 767
Dot.: Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez marynka42 Pokaż wiadomość
mam jeszcze pytanie odnośnie aloesu - myślicie, że nada się po prostu taki sok z miąższem z apteki ?
ja bym jednak wybrała domowy aloes, bo niewiadomo czy w aptece nie kupisz czegoś nafaszerowanego chemią, albo jakiś rozcieńczany
__________________
Nie rzucaj słów na wiatr, jeśli nie wiesz, dokąd je zaniesie...
*Niki* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-27, 02:54   #1848
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY

A dziewczyny, jakis naprawde nieinwazyjny sposob na delikatne slady [bo to nawet nie mozna nazwac bliznami] po wyciskaniu na czole - czym sie tego pozbyc??

I przy okazji maly offtop Proszę... Powiedzcie, co zrobić - na policzku od roku zaobserwowałam pęknięte naczymko krwionośne! Czy można sie tego pozbyc calkiem?
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-27, 21:20   #1849
Wenaa
Raczkowanie
 
Avatar Wenaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 467
GG do Wenaa
Dot.: Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
A dziewczyny, jakis naprawde nieinwazyjny sposob na delikatne slady [bo to nawet nie mozna nazwac bliznami] po wyciskaniu na czole - czym sie tego pozbyc??

I przy okazji maly offtop Proszę... Powiedzcie, co zrobić - na policzku od roku zaobserwowałam pęknięte naczymko krwionośne! Czy można sie tego pozbyc calkiem?
deliktne slady moze jakimis peelingami i kremami z kwasami a co do naczynka to sąspecjalne zabiegi w gabinetach kosmetycznych bo inaczej nie da rady chyba ze samo zniknie
__________________
Wenaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-27, 22:34   #1850
*Niki*
Zakorzenienie
 
Avatar *Niki*
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: KrK
Wiadomości: 4 767
Dot.: Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
A dziewczyny, jakis naprawde nieinwazyjny sposob na delikatne slady [bo to nawet nie mozna nazwac bliznami] po wyciskaniu na czole - czym sie tego pozbyc??

I przy okazji maly offtop Proszę... Powiedzcie, co zrobić - na policzku od roku zaobserwowałam pęknięte naczymko krwionośne! Czy można sie tego pozbyc calkiem?

spróbuj może ten glyco A o którym dziewczyny tu pisały. Tylko musisz z tym zaczekać do jesieni
__________________
Nie rzucaj słów na wiatr, jeśli nie wiesz, dokąd je zaniesie...
*Niki* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-28, 11:43   #1851
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY

Dlaczego aż do jesieni? Słońce może wyrządzić krzywdę skórze obłożonej kwasem, tak?
To wydaje mi się ciekawe - http://znam.to/recenzje/1825/Glyco-A...sem-glikolowym - ale zbyt drogie... Coś innego polecicie?


Znalazłam, znalazlam cudo!
ktora z Was używała ->> http://mazidla.com/component/virtuem...product_id=407
Ja mam zaznaczam niewielkie ślady po wyciskaniu, to nie są nawet blizny i zastanawiam się nad czym łagodnym ...

Edytowane przez sylvia_doll
Czas edycji: 2011-05-28 o 12:26
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-31, 11:04   #1852
*Niki*
Zakorzenienie
 
Avatar *Niki*
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: KrK
Wiadomości: 4 767
Dot.: Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
Dlaczego aż do jesieni? Słońce może wyrządzić krzywdę skórze obłożonej kwasem, tak?
To wydaje mi się ciekawe - http://znam.to/recenzje/1825/Glyco-A...sem-glikolowym - ale zbyt drogie... Coś innego polecicie?


Znalazłam, znalazlam cudo!
ktora z Was używała ->> http://mazidla.com/component/virtuem...product_id=407
Ja mam zaznaczam niewielkie ślady po wyciskaniu, to nie są nawet blizny i zastanawiam się nad czym łagodnym ...
tak, peelingi kwasami robi się jesienią, zimą, wiosną gdzie nie ma ostrego słońca. Ja po peelingach przez miesiąc nie mogłam opalać twarzy (ani słońcem ani solarium), bo mogą się jakieś plamy porobić i można sobie tylko zaszkodzić. Solarium to w ogóle moja dermatolog mi odradziła, podobno bardzo wysusza skórę i powoduje że kolagen nie chce się wytwarzać i skóra staje się "stara" nie regeneruje się.

Ten Glyco A do którego wkleiłaś linka możesz wypróbować jeśli masz niewielkie blizny, tylko wstrzymaj się z tym do jesieni. A ten drugi 30% to chyba pod okiem specjalisty musiałayś robić, bo to dość wysokie stężenie. Ja robię u lekarki kwasem trójchlorooctowym 30% potem do 5 dni wyglądam jak poparzona
__________________
Nie rzucaj słów na wiatr, jeśli nie wiesz, dokąd je zaniesie...
*Niki* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-31, 16:11   #1853
Wenaa
Raczkowanie
 
Avatar Wenaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 467
GG do Wenaa
Dot.: Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY

Niki a można wiedzieć gdzie robisz takie zabiegi? u kosmetyczki czy gdzies u dermatologa? i ile taki zabieg jeden kosztuje?
No i czy coś Ci to pomaga? widać efekty?
__________________

Edytowane przez Wenaa
Czas edycji: 2011-05-31 o 16:36
Wenaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-31, 16:30   #1854
reject
Raczkowanie
 
Avatar reject
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Mississauga
Wiadomości: 98
Dot.: Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY

na moment obecny jestem jewszcze na koncowym etapie leczenia tradziku, ale mam pytanie dotyczace moich blizn. Czy Glyco-A na nie zadziala? caly czas myslalam, ze mam tylko ciemne slady, jednak gdy wszystko sie wyleczylo i moja skora stala sie w miare gladka, odkrylam, ze na twarzy porobily mi sie okropne dziury sa plytkie, ale ja je widze. szczegolnie po prawej stronie twarzy, na podbrodku (tam gdzie wiecej blizn) i na czole.
da sie cos z tym zrobic domowymi sposobami? moze cos malo inwazyjnego, aby rozjasnic to troche przed latem? a jezeli nie to mam sie szykowac na wizyte u dermatologa jesiena?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC05460.jpg (41,2 KB, 125 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC05461.jpg (37,5 KB, 91 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC05462.jpg (30,9 KB, 96 załadowań)
reject jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-06, 11:25   #1855
ojeny
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 7
Dot.: Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY

Stosuję Acne Derm od już myślę, że dobrego roku. Ostatnio wpadło mi w ręce jego pudełko z ulotką i wyczytałam, że nie powinno się tak długo stosować. Mam wrażenie, że się na niego uodporniłam i chciałam przejść na coś troszkę mocniejszego, a wydaje mi się, że po stosowaniu AD skóra już jest przystosowana do kwasów i nie powinno być przykrych niespodzianek. Czy mam racje? Z drugiej strony, to chyba nie jest dobra pora na zwiększanie zawartosci kwasu, słońce daje popalić. Dodam, że nigdy do AD nie stosowałam filtrów. Dermatolog o nich nie wspomniała, powiedziała tylko żeby się nie opalać. AD stosuję tylko na noc. Używam też kremu i podkładu La roche posay i one chyba też muszą już w sobie zawierać jakieś filtry, cz to wystarcza?
ojeny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-06, 16:24   #1856
wmonia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 25
Dot.: Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY

hej jestem pierwszy raz dzis, czytam o waszych problemach co jest dobre co zle na problemy skorne . mam dla Was przestroge przed laserem uwazajcie nie dajcie wcisnac sobie kitu ze jest dobry. Ja jestem 3 tydzien po zabiegu laserem co2 mialam tylko plamy pigmentacyjne do usuniecia, poza tym zadnych problemow. Dzis wygladam jak podzurkowane w plamy monstrum.
wmonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-11, 13:41   #1857
Caro 83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3
Dot.: komu udalo sie SKUTECZNIE USUNAC przebarwienia(potradzikow e) ?

Cytat:
Napisane przez 1tygrysek Pokaż wiadomość
cepan to maść i raczej nie polecałabym przy trądziku, poza tym na bazie cebuli, więc zapachem sie nie zachłyśniesz
No scar jest gęsty i jakos trudno wykończyć mi pudełko.. Leży sobie.

Na blizny i trądzik najlepiej wybierz Elicinę
Jest wątek, na którym opisałam ten kremik. Jest on ze śluzu ślimaka i mi osobiście najbardziej pasuje. 65 zł na allegro.

czesc, nie mam polskich znakow wiec soory za pisownie.

Ja urzywam od 3 dni Hydrochinon 4% na przebarwienia. Te plytkie zniknely, ale pozostal rumienic. Kurde nie wiem czy zejdzie. Zastanawiam sie czy moze to moja nowa skora taka rozowa a nie rumieniec. Nic mnie nie boli, nie piecze.. Boje sie zeby mi tak nie zostalo Macie jakas rade dla mnie ??

Sklad kremu:
- 15 % Glycolic
- 3 % koi kwas
- 2 % Vitamina C
- 4% hydrocinonin

Kram z USA, gdyz w EU niedostepny
Caro 83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-11, 19:09   #1858
marynka42
Zakorzenienie
 
Avatar marynka42
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 311
Dot.: komu udalo sie SKUTECZNIE USUNAC przebarwienia(potradzikow e) ?

skusiłąm się dziś na sok aloesowy - w superpharm za 25 zł dwie butelki po 1 l nie wiem, co ja z tym zrobię... skład: 99,73% aloes, benzoesan sodu, sorbinian potasu.
Myslicie, że moze byc w zastepstwie doniczkowej rosliny?
marynka42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-11, 19:51   #1859
Burza_1994
Wtajemniczenie
 
Avatar Burza_1994
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 791
GG do Burza_1994
Dot.: komu udalo sie SKUTECZNIE USUNAC przebarwienia(potradzikow e) ?

Cytat:
Napisane przez marynka42 Pokaż wiadomość
skusiłąm się dziś na sok aloesowy - w superpharm za 25 zł dwie butelki po 1 l nie wiem, co ja z tym zrobię... skład: 99,73% aloes, benzoesan sodu, sorbinian potasu.
Myslicie, że moze byc w zastepstwie doniczkowej rosliny?
Widzę, że też kupiłaś go w promocji
Moja mama go kupiła do picia, no to ja mówię: no nic, skuszę się używać tego do twarzy, zobaczymy co wyjdzie. Spryskuję nim twarz już od jakiegoś tygodnia i wielkiej poprawy nie widzę, ale skóra taka jakby bardziej promienista(?)
__________________
Pani Kierownik.

Cel: Pani Dyrektor!

Cel osiągnięty połowicznie: Zastępca Dyrektora!


"Everything in your life is a reflaction of a choice you have made. If you want a different result, make a different choice."
Burza_1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-13, 14:31   #1860
paula1408
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3
Dot.: Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY

Ja zakupiłam jakieś dwa miesiące temu kolagen naturalny na allegro (pojemniczki po 5 ml). Borykałam się ze strasznymi bliznami na twarzy po trądziku i słońcu. Blizny były ciemne, plamiaste i ciemne... Kolagen zdziałał cuda!!! Po miesiącu regularnego stosowania na mokrą skórę zauważyłam znaczną poprawę- blizny jaśniały i zmniejszały się... Teraz po dwóch miesiącach moja skóra jest gładka o jednolitym kolorze- zero blizn, przebarwień... Warto jednak pamiętać, że po nałożeniu kolagenu, odczekać aż wyschnie i koniecznie nałożyć krem nawilżający i pić soki z Witaminą C!!! Bałam się, że ów kolagen 5ml za 6 zł będzie podróbką, ale miło się zaskoczyłam! Jest rewelacyjny!!! Teraz będę stosować na pośladki i uda, aby naprężyć skórę i pozbyć się drobnego cellulitu
paula1408 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-22 13:51:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:14.