Wątek zbiorczy - GLYCO A - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-10-24, 15:27   #61
Malinezja
Zadomowienie
 
Avatar Malinezja
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 465
Dot.: Wątek zbiorczy - GLYCO A

A czy glyco a można dostać normalnie bez recepty w aptece czy nie?
__________________
Lepiej Żałować Tego Co Się Zrobiło, Niż Tego Że Się Czegoś Nie Podjęło
**God is a DJ ... life is a dancefloor ... *


Malinezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-24, 15:55   #62
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Wątek zbiorczy - GLYCO A

To jest bez recepty.
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-01, 00:02   #63
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
kwas glikolowy - czy to normalne?

Stosujemy z koleżanką krem z 12%kwasem glikolowym - glycol-a.
Od tygodnia.Cera niby jest ładna - z wyglądu ,nie łuszczy się "z wyglądu"
natomiast w dotyku przypomina,bo ja wiem?Zamsz?Jest jakby wytrawiona.
I skóra boli nas i szczypie po każdej aplikacji (na noc).Czy to normalne?
Ile czasu po kuracji skóra dochodzi do siebie i czym ja smarować "po".
__________________
Im dalej w las, tym więcej drzew.
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-01, 00:21   #64
silencieusement
Raczkowanie
 
Avatar silencieusement
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 145
Dot.: kwas glikolowy - czy to normalne?

Ja zaczelam uzywac kwasu glikolowego jakies 6-7 miesiecy temu o ile dobrze pamietam i uzywam do dzis (tak przepisal mi dermatolog) poczatkowo skora jest specyficzna w dotyku ale to tylko i wylacznie dlatego ze sie oczyszcza no i krem na jej powierzchni ma taka a nie inna strukture.Co do szczypania to moze w poczatkowych etapach ale mi dermatolog polecil robienie przerw 1-2 dniowych w stosowaniu gdy szczypanie jest intensywne (ja jednak nie miala tego problemu) moze nakladacie z kolezanka zbyt gruba warstwe tego kremu? bo z tym trzeba bardzo oszczednie i ostroznie,za 2-3 miesiace powinnyscie zobaczyc poprawe stanu skory po tej kuracji skora jest ciensza i delikatniejsza bardzo wazne jest zebyscie na dzien uzywaly filtra minimum 60! a po aplikacji glyco-a polecam dobrze nawilazajacy krem apteczny zmocznikiem(elepiej nawilza ) ,ja uzywam SVR Xerialine creme visage pozdrawiam
silencieusement jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-01, 09:25   #65
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Wątek zbiorczy - GLYCO A

Dołączyłąm nowy wątek.

mylady21, silencieusement - tu sa odpowiedzi na Wasze pytania.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-01, 12:27   #66
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: kwas glikolowy - czy to normalne?

Cytat:
Stosujemy z koleżanką krem z 12%kwasem glikolowym - glycol-a.
Od tygodnia.Cera niby jest ładna - z wyglądu ,nie łuszczy się "z wyglądu"
natomiast w dotyku przypomina,bo ja wiem?Zamsz?Jest jakby wytrawiona.
I skóra boli nas i szczypie po każdej aplikacji (na noc).Czy to normalne?
Ile czasu po kuracji skóra dochodzi do siebie i czym ja smarować "po".
to nmormalne , zmiejszcie czestotliwosc, nie uzywajcie co noc tylko co 3 dzien, a na glyco okolo godz po nalozeniu gyko mozecie polozyc kremik nawilzac\jacy np welede z irysem, hydraphase, hydrance optimale...
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-02, 06:09   #67
dionisia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 5
Dot.: kwas glikolowy - czy to normalne?

Cytat:
Napisane przez silencieusement Pokaż wiadomość
Ja zaczelam uzywac kwasu glikolowego jakies 6-7 miesiecy temu o ile dobrze pamietam i uzywam do dzis (tak przepisal mi dermatolog) poczatkowo skora jest specyficzna w dotyku ale to tylko i wylacznie dlatego ze sie oczyszcza no i krem na jej powierzchni ma taka a nie inna strukture.Co do szczypania to moze w poczatkowych etapach ale mi dermatolog polecil robienie przerw 1-2 dniowych w stosowaniu gdy szczypanie jest intensywne (ja jednak nie miala tego problemu) moze nakladacie z kolezanka zbyt gruba warstwe tego kremu? bo z tym trzeba bardzo oszczednie i ostroznie,za 2-3 miesiace powinnyscie zobaczyc poprawe stanu skory po tej kuracji skora jest ciensza i delikatniejsza bardzo wazne jest zebyscie na dzien uzywaly filtra minimum 60! a po aplikacji glyco-a polecam dobrze nawilazajacy krem apteczny zmocznikiem(elepiej nawilza ) ,ja uzywam SVR Xerialine creme visage pozdrawiam
no wlsnie czym ją "pogrubić"??
ja stosuję Epithaliale ale efekty jakoś średnie... słyszałam że VITELLA jest niezła do tego celu...
dionisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-02, 16:33   #68
silencieusement
Raczkowanie
 
Avatar silencieusement
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 145
Dot.: kwas glikolowy - czy to normalne?

Cytat:
Napisane przez dionisia Pokaż wiadomość
no wlsnie czym ją "pogrubić"??
ja stosuję Epithaliale ale efekty jakoś średnie... słyszałam że VITELLA jest niezła do tego celu...
na pogrubienie hmmm mi osobiscie bdb dermatolog (pierwszy ktory wyleczyl moja podejrzana skore) zalecil glownie olbrzymie filtry na dzien a na noc kremy z mocznikiem bo po takich kuracjach kwasami skora zdycha z pragnienia,stosuje wiec Xeraline creme visage SVR na noc po kwasie (nie glico-a) a na dzien po glico anthelios XL la roche posay,i wszystko dobrze wspolgra
p.s. wlasciwie dermatolog powiedzial ze xeraline mam sie smarowac co 4 h ale nie wyciagne raczej kremu na zajeciach i nie przejade po upudrowanej buzi;P wiec 2 razy dziennie mi sie udaje ale nie wiecej
silencieusement jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-01, 12:47   #69
karolinkamalinka
Zadomowienie
 
Avatar karolinkamalinka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 065
Dot.: Wątek zbiorczy - GLYCO A

Mam pytanie.Jestem po dwu miesięcznej kuracji acne dermem,jestem zadowolona z efektów,ale teraz chciałabym wprowadzić coś mocniejszego.Wybrałam Glyco-A i tu moje pytanie, czy mogę nim smarowac również gojące się krostki (np. miejsce , gdzie jest strupek),czy lepiej je ominąć i smarowac Glyco tylko skórę bez uszkodzeń??
karolinkamalinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-01, 12:59   #70
taszkin
Zakorzenienie
 
Avatar taszkin
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Podbeskidzie/BB
Wiadomości: 4 758
Dot.: Wątek zbiorczy - GLYCO A

Cytat:
Napisane przez karolinkamalinka Pokaż wiadomość
Mam pytanie.Jestem po dwu miesięcznej kuracji acne dermem,jestem zadowolona z efektów,ale teraz chciałabym wprowadzić coś mocniejszego.Wybrałam Glyco-A i tu moje pytanie, czy mogę nim smarowac również gojące się krostki (np. miejsce , gdzie jest strupek),czy lepiej je ominąć i smarowac Glyco tylko skórę bez uszkodzeń??
To kwestia indywidualna.
Ja miejsca gojące się omijałam, z dwóch względów. Pierwszy - piekielnie szczypało. Drugi - wolniej się goiły.
Kiedy teraz mam na buzi coś do 'zagojenia' używam Lysanel Active. Ma działanie antybakteryjne, mniej mnie szczypie, i jakby "zalecza" stany zapalne. Kiedy buzię mam 'czystą', wtedy używam cieniutko Glyco, który nie ma już czego "zaognić".
Ale tak jak napisałam na początku, to sprawa bardzo indywidualna.
pozdrawiam
taszkin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-01, 13:03   #71
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Wątek zbiorczy - GLYCO A

Cytat:
Napisane przez taszkin Pokaż wiadomość
To kwestia indywidualna.
Ja miejsca gojące się omijałam, z dwóch względów. Pierwszy - piekielnie szczypało. Drugi - wolniej się goiły.
ja stosujac glico A robilam tak samo .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-01, 13:45   #72
karolinkamalinka
Zadomowienie
 
Avatar karolinkamalinka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 065
Dot.: Wątek zbiorczy - GLYCO A

Dziękuję za odpowiedzi.Ja stosując acne derm na gojące się miejsca miałam takie wrażenie jakby kwas wydłużał to gojenie,a że Glyco jest mocniejszdy od AD to nie chciałabym zrobić sobie krzywdy.Dla bezpieczeństwa będę omijac "ranki".
karolinkamalinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-07, 20:03   #73
kasia20a
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 140
Dot.: Wątek zbiorczy - GLYCO A

Dziewczyny kupiłam sobi wkońcu Glyco A wczoraj wieczorem 1 raz sie nim posmarowałam wszystko ok tylko lekko mrowiło ale dzisiaj nad ustami mam dwie czerwone plamy z czego?? to takie dwa placki i nos mi sie luszczy (ale to ponoc normalne) miała któraas cos takiego?
przed glyco stosowałam acne derm i nic takiego nie miałam
__________________
moje ciuszki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=172523
kasia20a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-07, 20:24   #74
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Wątek zbiorczy - GLYCO A

kasia20a mam nadzieje, ze bardzo cieniutka warstwa sie wysmarowalas. na poczatku delikatne miejsca na buzi omijaj (okolice ust, skrzydelka nosa, itp.) to, ze nos Ci sie luszczy to nic nadzwyczajnego. ja na pewno nie moge nakladac glico A za czesto na poliki, gdyz mam tam cere normalna. natomiast czolo mam tluste i tam moge czesciej smarowac sie tym kremem. kiedys przedobrzylam i potem mialam jakby wypalona skore na czole, ale po kilku dniach przerwy i dobrym nawilzaniu przeszlo . i pamietaj, zeby nie smarowac sie na razie co wieczor, a rzadziej .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-07, 20:46   #75
kasia20a
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 140
Dot.: Wątek zbiorczy - GLYCO A

czyli tez tak miałas?? tz mmam teraz te mijsca nwilzac ?? mam nadzieje ze mi te placki zejda
__________________
moje ciuszki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=172523
kasia20a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-07, 20:51   #76
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Wątek zbiorczy - GLYCO A

Cytat:
Napisane przez kasia20a Pokaż wiadomość
czyli tez tak miałas?? tz mmam teraz te mijsca nwilzac ?? mam nadzieje ze mi te placki zejda
ja po pierwszym stosowaniu nie mialam tak . nigdy nie smarowalam glico A okolic ust. nasmaruj sie nawilzaczem i obserwuj buzie .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-08, 09:20   #77
karolinkamalinka
Zadomowienie
 
Avatar karolinkamalinka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 065
Dot.: Wątek zbiorczy - GLYCO A

Właśnie dzisiaj obudziłam się z takimi "czerownymi plackami" na skórze w okolicach oczu (nie pod oczami,ale to też deliaktne miejsca),hm.. choć smaruję się bardzo cieniutko.Wiem,że stosując Glyco A muszę go dawkowac ostrożnie , choć mam skórę zaprawioną "w boju kwasowym". Proszę o opinię osoby, które juz jakis czas stosują Glyco (ja dopiero zaczęłam) czy lepiej go aplikować co drugi dzień,czy np. dwa-trzy dni pod rząd i potem dwa dni przerwy?
karolinkamalinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-08, 11:06   #78
silencieusement
Raczkowanie
 
Avatar silencieusement
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 145
Dot.: Wątek zbiorczy - GLYCO A

Cytat:
Napisane przez karolinkamalinka Pokaż wiadomość
Właśnie dzisiaj obudziłam się z takimi "czerownymi plackami" na skórze w okolicach oczu (nie pod oczami,ale to też deliaktne miejsca),hm.. choć smaruję się bardzo cieniutko.Wiem,że stosując Glyco A muszę go dawkowac ostrożnie , choć mam skórę zaprawioną "w boju kwasowym". Proszę o opinię osoby, które juz jakis czas stosują Glyco (ja dopiero zaczęłam) czy lepiej go aplikować co drugi dzień,czy np. dwa-trzy dni pod rząd i potem dwa dni przerwy?
ja stosuje juz od ponad pol roku,i stosowalam codzien,ale przy wiekszej ekspansji na slonce nie polecam(wtedy w ogole zrezygnuj na jakis czas bo glyco a powoduje ze skora staje sie b cienka) Jezeli jest to zima (troche swieci ostatnio slonko to mysle ze mozesz uzywac codzien,ale obserwuj swoja skore bo kazdy reaguje inaczej.Jak zauwazysz ze za mocno sie przesusza to odstaw na dzien,dwa i intensywnie nawilzaj podczas calej kuracji najlepiej kremem z mocznikiem pozdrawiam
silencieusement jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-08, 11:56   #79
anetak
Wtajemniczenie
 
Avatar anetak
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 141
Dot.: Wątek zbiorczy - GLYCO A

Cytat:
Napisane przez kasia20a Pokaż wiadomość
Dziewczyny kupiłam sobi wkońcu Glyco A wczoraj wieczorem 1 raz sie nim posmarowałam wszystko ok tylko lekko mrowiło ale dzisiaj nad ustami mam dwie czerwone plamy z czego?? to takie dwa placki i nos mi sie luszczy (ale to ponoc normalne) miała któraas cos takiego?
przed glyco stosowałam acne derm i nic takiego nie miałam

Ja mam ten sam problem, miałam na twarzy 3 gojące sie strupki po pryszczach
a raczej juz tylko plamki, na noc posmarowałam sie Glyco-a i teraz mam trzy wielkie czerwone plamy które mnie bardzo szczypią Boje sie że zostaną mi przebarwienia, mam wrażenie że te plamy nie chcą sie w ogóle goić, mam ochote wypróbować krem Avene Cicalfate z nadzieją że pomoże zregenerować mocno podrażnioną skóre.
anetak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-08, 13:30   #80
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Wątek zbiorczy - GLYCO A

Cytat:
Napisane przez karolinkamalinka Pokaż wiadomość
Właśnie dzisiaj obudziłam się z takimi "czerownymi plackami" na skórze w okolicach oczu (nie pod oczami,ale to też deliaktne miejsca),hm.. choć smaruję się bardzo cieniutko.Wiem,że stosując Glyco A muszę go dawkowac ostrożnie , choć mam skórę zaprawioną "w boju kwasowym". Proszę o opinię osoby, które juz jakis czas stosują Glyco (ja dopiero zaczęłam) czy lepiej go aplikować co drugi dzień,czy np. dwa-trzy dni pod rząd i potem dwa dni przerwy?
kazdy musi dostosowac dawkowanie glico A do siebie, swojej skory . jesli masz te czerwone placki to odstaw go na kilka dni i znowu sie posmaruj. w ten sposob skora sie przyzwyczai i bedziesz mogla smarowac sie tym kremem czesciej. to, ze w ulotce napisane jest, zeby stosowac glico A codziennie, a nawet 2 razy dziennie, o niczym nie swiadczy. no i nawilzanie buzi - tak jak juz wczesniej byla o tym mowa .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-08, 13:39   #81
karolinkamalinka
Zadomowienie
 
Avatar karolinkamalinka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 065
Dot.: Wątek zbiorczy - GLYCO A

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi.Nie sugeruje sie tym, co jest napisane na ulotce,nie wyobrażam sobie,żeby stosowac Glyco 2 razy dziennie Będę obserować swoją buzię i postaram się opracować indywidualne dawkowanie
karolinkamalinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-08, 13:42   #82
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Wątek zbiorczy - GLYCO A

Cytat:
Napisane przez karolinkamalinka Pokaż wiadomość
Dziękuję za wszystkie odpowiedzi.Nie sugeruje sie tym, co jest napisane na ulotce,nie wyobrażam sobie,żeby stosowac Glyco 2 razy dziennie Będę obserować swoją buzię i postaram się opracować indywidualne dawkowanie
i bardzo dobrze . powodzenia. dawaj znac jak tam przebiega kuracja .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-08, 13:49   #83
karolinkamalinka
Zadomowienie
 
Avatar karolinkamalinka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 065
Dot.: Wątek zbiorczy - GLYCO A

Zamelduję o postępach kuracji
karolinkamalinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-08, 21:13   #84
kasia20a
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 140
Dot.: Wątek zbiorczy - GLYCO A

a czy wy tez macie problemy z kupieniem glyco a jak chodziłam u mnie w miescie po aptekach to patrzyły na mnie jak na dziwolonga nie wiedziały co ja do nich mowie wkoncu kupiłam przez internet

plamki mi juz zeszły ale za to jak dzisaja wieczorem umylam twarz nasmarowałam(kremem nawilzajacym ) to mam cało buzie czerwona i takie goraco cos podobnego jak sie opali twarz i wieczorem sie ja nasmaruje hmmm taakie dziwne to
__________________
moje ciuszki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=172523
kasia20a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-11, 14:16   #85
kasia20a
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 140
Dot.: Wątek zbiorczy - GLYCO A

dziewczyny mam problem, mialał ostatnio drobne zaskórniaki i przebarwienia po trądziku dlatego sięgnelam po glyco, a dzisiaj pełno małyc pryszczy a w tym miejscu mam czerwona twarz wczesniej stosowałam acne derm i było ok czy myslicie ze powinnam mimo to kontynuowac kuracje glyco i minie to czy wrocic do acne derm ale czy to cos da ??
__________________
moje ciuszki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=172523
kasia20a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-13, 13:50   #86
karolinkamalinka
Zadomowienie
 
Avatar karolinkamalinka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 065
Dot.: Wątek zbiorczy - GLYCO A

Ja glyco zamwiam sobie w aptece,sprowadzają bez problemu.
Trudno powiedziec czy reakcja Twojej skóry taka a nie inna spowodowana jest glyco,ale radzę to co wcześniej w wątku radziły mi dziewczyny - obserwować reakcję cery,jeśli faktycznie glyco Cię podrażnia to może warto stosowac go rzadziej,albo zrobić przerwę.
karolinkamalinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-15, 09:55   #87
dominika2
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 39
Dot.: Wątek zbiorczy - GLYCO A

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
Mnie tez interesuje ten krem(mialam wiele innych z kwasami-potrzebuje czegos mocniejszego),ale w skladzie zawiera on parafine-zapychacz porow.Czy zeczywiscie on zapycha pory?

Co do Effaclar k - uwazam,ze jest on za slaby,moze byc dobry na ten pierwszy raz,ale i tak jako pierwszego uzylam kiedys Lysanel activ SVR i jest naprawde dobry.Teraz 2 razy w tygodniu robie sobie peeling preparatem z zawartoscia kwasow 25%.

Aha.Diacneal tez jest dobry,ale tylko pierwsza tubka.Ja uwielbiam kwasy,zluszczanie,doszlam juz do wspolczynnika 25 % i szukam wyzej(juz wlasciwie znalazlam-chce kupic)Uwazam,ze to wszystko juz dla mnie za malo,moze moja skora juz nie reaguje na kwasy?Nawet,gdy uzywan peelingu SVR HYDRACID SP a na niego poloze Diacneal to mam tylko ladna,zarozowiona buzie,mila wdotyku,bez podraznien.Wlasciwie to jestem zadowolona.Znalazlam nawet peeling do uzytku domowego z zawartoscia kwasow 50 %,ale nie wiem czy to dobry pomysl,na razie podwyzsze procent do 30.
nareszcie trafiłam na podobny problem ja też stosuję glyco a dodatkowo robę eksoliację ampukami 15% potem maska ziemia wulkaniczna i ok.Ostatno też zamówiłam te ampułki do eksfoliacji 50% podobno mozna rozrabiać z wodą czy ktoś jeszcze ma z czyms takim do czynienia proszę o odpowiedz
dominika2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-01, 15:17   #88
Renka79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5
Dot.: Wątek zbiorczy - GLYCO A

Cześć,
Potrzebuje pomocy.:confuse d: Dermatolog przepisała mi stosowanie Glyco A. Kwas kupiłam ale przed Swiętami posiałam kartke na której było napisane jak to sie stosuje. Wiem ze mam nałozyc codziennie na 10-15 minut, ale nie pamietam JAK I CZYM SIĘ TO ZMYWA. Mozna zwykła wodą?
Prosze o rade
Dziekuje
Renka
Renka79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-02, 12:31   #89
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Wątek zbiorczy - GLYCO A

Cytat:
Napisane przez Renka79 Pokaż wiadomość
Cześć,
Potrzebuje pomocy.:confuse d: Dermatolog przepisała mi stosowanie Glyco A. Kwas kupiłam ale przed Swiętami posiałam kartke na której było napisane jak to sie stosuje. Wiem ze mam nałozyc codziennie na 10-15 minut, ale nie pamietam JAK I CZYM SIĘ TO ZMYWA. Mozna zwykła wodą?
Prosze o rade
Dziekuje
Renka
nakladasz bardzo cieniutka warstwe na buzie. unikaj kontaktu kremu z oczami. na poczatku naloz na miejsca mniej wrazliwe. ja nakladalam najpierw na czolo (mam tluste), brode i z boku twarzy. uwazaj na okolice ust. ja zmywalam glico A rankiem (po nalozeniu wieczorem) zelem do twarzy z woda. sama woda nie wystarczy.
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-02, 17:36   #90
Renka79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5
Dot.: Wątek zbiorczy - GLYCO A

tak gliko jest bez recepty
Pozdrawiam
Renka
Renka79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-02 14:25:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:57.