popadam w paranoje :(( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-02, 21:02   #1
goraca30tka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 42

popadam w paranoje :((


kurcze...tego sie obawiałam (

po przykrych doświadczeniach z moimi poprzednimi chłopakami, bałam się, że nigdy nie zaufam facetowi....
Kurcze, jestem od 3ch m-cy z za***istym człowiekiem, który do tej pory nie dawał mi zadnych powodów,które wzbudziłyby moje podejrzenia. Przytula mnie, mówi ze kocha, dba o mnie, czesto sie widzimy i dobrze nam ze sobą.
Ale ponieważ moja głowa nauczona złym doświadczeniem z poprzednich związków, działa na najwyzszych obrotach, jesli chodzi o doszukiwanie się zdrady, to i sama się zaczynam wkręcać- a moze własnie nie?
Otóż wszystko było slicznie pięknie, do momentu gdy któregoś wieczoru zadzwoniła jego komórka, a w tle usłyszałam głos kobiety (jak głosnik jest ustawiony na full to mozna rozróżnic głos) i mój TZ momentalnie wyszedł z kuchni i sciszonym głosem coś tam powiedziął i zakończył rozmowe. No i już mi się włączyło swiatełko
do tego stopnia nie dawało mi to spokoju, ze wpadłam na kolejny paskudny pomysł, zeby przetrzepać mu komórke. Oprócz smsów ode mnie i od kumpla, odkryłam pare od jakiejs laski. Smsy błahe, w sumie mogłyby wskazywać na to, że jakas kumpela do niego zagaduje. Jego odpowiedzi były krótkie i zdawkowe (tak, nie, oby).
I wierzcie mi, ze staram się wyrzucić z głowy wszystkie myśli, które zwiazane byłyby z ewentualną zdradą, ale mi ciężko
Moja paranoja doszła do tego stopnia, ze sprawdziłam smietnik w jego łazience, czy oby nie ma tam jakiś dowodów zdrady. Boje się, ze nawet jesli on nic zlego nie robi, to ze sciągne swoimi głupimi myślami na siebie to nieszczescie (
cholera!!
goraca30tka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-02, 21:14   #2
zabcia331
Raczkowanie
 
Avatar zabcia331
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Działdowo/Gdańsk
Wiadomości: 201
Dot.: popadam w paranoje :((

Powiedz mu o tym co słyszałaś i o swoich wątpliwościach. Tak będzie najlepiej bo naprawdę wpadniesz w paranoję.
__________________
"Uroda nie stanowi o niczym, gdy nie jest urodą serca"
zabcia331 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-02, 21:24   #3
goraca30tka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 42
Dot.: popadam w paranoje :((

boje się ze jak o tym napomkne, to pomyśli ze jestem jakas wscibska i przede wszystkim zazdrośnica, a faceci tego nie lubią (
sam w sumie zawsze dopytuje, kto do mnie dzwonił i od kogo smsy dostaje i w sumie mnie to bawiło, bo takiego zazdrośnika jeszcze nie miałam- no ale nie wiem jakby to zadziałało w 2ga strone
niby "czego oczy nie widza, tego sercu nie zal"- ale jesli robi mnie w głąba, to wole o tym wiedziec teraz, poki nie zaangazowałam sie w ten związek po uszy ://
goraca30tka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-02, 21:29   #4
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: popadam w paranoje :((

zaraz zaraz, a dlaczego jemu wolno cie inwigilowac, a tobie nie, bo "co on by pomyslal"?
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-02, 21:29   #5
zabcia331
Raczkowanie
 
Avatar zabcia331
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Działdowo/Gdańsk
Wiadomości: 201
Dot.: popadam w paranoje :((

No właśnie. Sama sobie odp na swoje wątpliwości. Skoro facet ma mieć do Ciebie problem bo Ty masz wątpliwości/podejrzenia to już teraz mu podziękuj. Zwłaszcza, że może być opcja, że robi Cię w jajo, prawda? Porozmawiaj i to wszystko wyjaśni.
__________________
"Uroda nie stanowi o niczym, gdy nie jest urodą serca"
zabcia331 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-02, 21:39   #6
goraca30tka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 42
Dot.: popadam w paranoje :((

macie racje! nastepnym razem jak spyta kto do mnie dzwonił lub pisał- to spytam kto i po co dzwoni do niego

przepraszam Was bardzo, ze zamęczam Was tak niemiłym tematem, ale potrzebowałam o tym komuś powiedzieć/napisać...

---------- Dopisano o 22:39 ---------- Poprzedni post napisano o 22:35 ----------

kurcze, sam mi pisze i mowi ze mnie kocha i ze teskni, wiec staram sobie wytłumaczyc w tych swoich głupich myslach, ze nie miałby przeciez interesu mnie krzywdzić- ale od razu przed oczami staje mi mój ex, dla którego powiedziec "kocham" było jak splunąć, i z 1 strony mnie kochał a z 2giej zdradzał :/
goraca30tka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-02, 21:39   #7
Niezmienna
Wtajemniczenie
 
Avatar Niezmienna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 648
Dot.: popadam w paranoje :((

Poki to świeży związek ....i póki nie jesteś zbyt mocno zaangażowana, porozmawiaj z nim.Lepiej sobie wszytsko wyjaśnic na początku.
Wiem., jak to jest miec "przyzwyczajenia" w poptzedniego związku.Badz z nim szczera i mu o tym powiedz, niech on zrobi wszystko, żebyś nie miała wątpliwosci co do niego i tyle
Niezmienna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-02, 21:41   #8
zabcia331
Raczkowanie
 
Avatar zabcia331
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Działdowo/Gdańsk
Wiadomości: 201
Dot.: popadam w paranoje :((

Cytat:
Napisane przez Niezmienna Pokaż wiadomość
Poki to świeży związek ....i póki nie jesteś zbyt mocno zaangażowana, porozmawiaj z nim.Lepiej sobie wszytsko wyjaśnic na początku.
Wiem., jak to jest miec "przyzwyczajenia" w poptzedniego związku.Badz z nim szczera i mu o tym powiedz, niech on zrobi wszystko, żebyś nie miała wątpliwosci co do niego i tyle
Dokładnie
__________________
"Uroda nie stanowi o niczym, gdy nie jest urodą serca"
zabcia331 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-02, 21:48   #9
goraca30tka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 42
Dot.: popadam w paranoje :((

dzieki Dziewczyny za motywacje
goraca30tka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-02, 21:49   #10
zabcia331
Raczkowanie
 
Avatar zabcia331
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Działdowo/Gdańsk
Wiadomości: 201
Dot.: popadam w paranoje :((

Nie ma za co
__________________
"Uroda nie stanowi o niczym, gdy nie jest urodą serca"
zabcia331 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-02, 22:05   #11
d0lcevita
Zakorzenienie
 
Avatar d0lcevita
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3 432
Dot.: popadam w paranoje :((

Cytat:
Napisane przez Niezmienna Pokaż wiadomość
Badz z nim szczera i mu o tym powiedz, niech on zrobi wszystko, żebyś nie miała wątpliwosci co do niego i tyle

proste
d0lcevita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-03, 09:21   #12
ag_1589
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 164
Dot.: popadam w paranoje :((

obróć to w żart i jakoś żartobliwie go o to spytaj. nie ma,co zakładać najgorszego. aczkolwiek fakt ze śmietnikiem już mnie zszokował ; o ale rozumiem,że to po prostu taka trauma po poprzednich związkach. zdobądź się na szczerość i z nim porozmawiaj
__________________
"Uwierz mi na słowo: najgłupsza kobieta potrafi kierować mądrym mężczyzną, ale trzeba bardzo mądrej kobiety by kierować głupcem."

Rudyart KIpiling

______________________
-będę lepsza
-schudnę
56kg->50kg
-uwierzę w siebie
[I]
[B][COLOR=Red]
ag_1589 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-03, 10:20   #13
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: popadam w paranoje :((

Powiedz mu wprost: słuchaj byłam zdradzana w poprzednich związkach, jestem strasznie wyczulona na wszelkie sygnały zdrady. (opisz sytuację z wyjściem do kuchni) . Powiedz mu, że chcesz mu zaufać, ale musi Ci pomóc.
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-03, 12:32   #14
mama Stokrotki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 5
Dot.: popadam w paranoje :((

a faceci po prostu UWIELBIAJĄ kiedy czuja, ze kobieta jest o nich zazdrosna!
uwaga typu : "Co?! Zgrabna jest, nie?!!! " albo "Mam nadzieje, ze to był telefon od Twojej kuzynki "- zawsze przyprawiają faceta o uśmiech !
mama Stokrotki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-03, 13:40   #15
bubus900
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 3 687
Dot.: popadam w paranoje :((

Cytat:
Napisane przez zagubiona89r Pokaż wiadomość
Powiedz mu wprost: słuchaj byłam zdradzana w poprzednich związkach, jestem strasznie wyczulona na wszelkie sygnały zdrady. (opisz sytuację z wyjściem do kuchni) . Powiedz mu, że chcesz mu zaufać, ale musi Ci pomóc.
Mi się wydaje, że taki tekst jest niepotrzebny. Nie lepiej się po prostu spytać wprost ? Kto dzwonił?
Myślę, że na takim etapie związku ( 3 miesiące), takie mega szczere wyznanie, że autorka była w poprzednich związkach zdradzana nie jest najlepszym pomysłem. . Chyba trochę za wcześnie na takie głębokie wyznania.
Ja pamiętam, jak mój facet na początku naszej znajomości wyznał mi, że często był przez kobiety "wystawiany" i olewany i mimo, że cieszyłam się, że mi ufa, to pomyślałam, że skoro sześć kobiet go oszukiwało to chyba jest z nim coś nie w porządku, trochę to we mnie rodzaj litości wzbudziło, zresztą później jakoś trudno było mi wierzyć, że akurat na niego biedaczka spadło takie nieszczęście. później byłam siódmą kobietą, która go zostawiła, bo fakt, miał problem.
__________________
Jest git

Edytowane przez bubus900
Czas edycji: 2010-05-03 o 16:19
bubus900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-03, 15:50   #16
hania888
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 62
Dot.: popadam w paranoje :((

bb

Edytowane przez hania888
Czas edycji: 2011-03-06 o 15:47
hania888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-03, 20:13   #17
Lolaa87
Zadomowienie
 
Avatar Lolaa87
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 868
Dot.: popadam w paranoje :((

Chyba troszkę przesadzasz Zadzwoniła do niego jakaś kobieta i to nie oznacza, że od razu Cię zdradza. Mogła to być znajoma z pracy, koleżanka, ktoś z rodziny itp.
Przetrzepałaś mu komórkę gdzie nic nie znalazłaś oprócz zdawkowych sms'ow do jakiejś kobiety. Jesteście razem 3 miesiące, przed Tobą miał też swoje życie i swoich znajomych więc może to być jakaś stara znajoma.
Według mnie nie powinnaś z nim poruszać tego tematu tylko zacząć mu ufać i nie doszukiwać się dziury w całym
__________________
Lolaa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-03, 20:23   #18
d0lcevita
Zakorzenienie
 
Avatar d0lcevita
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3 432
Dot.: popadam w paranoje :((

jak to na forum....co osoba...to inne zdanie....a i tak decyzja powinna nalezec do Ciebie
d0lcevita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 06:42   #19
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: popadam w paranoje :((

Zapewne jesteś nieco przewrażliwiona na punkcie zdrady (a może bardzo, kto wie), ale z drugiej strony może po prostu wyłapałaś coś w jego zachowaniu, co znasz z poprzednich związków i wyczułaś, że coś jest nie tak. Ja bym zapytała wprost, wytłumaczyła czemu tak odczuwam. Uważam, że po to jest się z kimś w związku, aby mieć komfort mówienia szczerze na trudne tematy, zadawania trudnych pytań i oczekiwania, że partner okaże wsparcie. Oczywiście to ma ostatecznie zaprowadzić do tego, że zaufasz, będzie większa pewność, a nie że będziesz go inwigilowała w jakiś tam sposób. Jednakże pytanie o to kto dzwonił to nie zbrodnia. Sama pytam, bo sorry - interesuje mnie to kto i po co dzwoni do mojego TŻ. Nie musi mi powtarzać rozmowy, czy dokładnie tłumaczyć, ale często go pytam o to. Ufaj, ale trzymaj rękę na pulsie.

A jeszcze poza tym to, że miałaś kilka związków ze zdradą w roli głównej może oznaczać, że pociągają Cię faceci, którzy mają zwiększone preferencje do robienia partnerki w konia.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-04, 08:33   #20
Fruchtgeele
Rozeznanie
 
Avatar Fruchtgeele
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 669
Dot.: popadam w paranoje :((

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Zapewne jesteś nieco przewrażliwiona na punkcie zdrady (a może bardzo, kto wie), ale z drugiej strony może po prostu wyłapałaś coś w jego zachowaniu, co znasz z poprzednich związków i wyczułaś, że coś jest nie tak. Ja bym zapytała wprost, wytłumaczyła czemu tak odczuwam. Uważam, że po to jest się z kimś w związku, aby mieć komfort mówienia szczerze na trudne tematy, zadawania trudnych pytań i oczekiwania, że partner okaże wsparcie. Oczywiście to ma ostatecznie zaprowadzić do tego, że zaufasz, będzie większa pewność, a nie że będziesz go inwigilowała w jakiś tam sposób. Jednakże pytanie o to kto dzwonił to nie zbrodnia. Sama pytam, bo sorry - interesuje mnie to kto i po co dzwoni do mojego TŻ. Nie musi mi powtarzać rozmowy, czy dokładnie tłumaczyć, ale często go pytam o to. Ufaj, ale trzymaj rękę na pulsie.

A jeszcze poza tym to, że miałaś kilka związków ze zdradą w roli głównej może oznaczać, że pociągają Cię faceci, którzy mają zwiększone preferencje do robienia partnerki w konia.
Zgadzam się z Doris. Dziewczyny piszą, że trzy miesiące to mało - z jednej strony tak, bo w trzy miesiące (zakładając, że nie znaliście się wcześniej) trudno dobrze kogoś poznać, ale z drugiej, jeśli jesteście w związku, to chyba to jest właśnie ten czas, żeby dowiedzieć się o sobie jak najwięcej i albo się dotrzemy albo nie. Jeśli nie pogadasz z nim teraz, te obawy mogą się nasilić. Poza tym, on kiedy będzie wiedział, że masz takie a nie inne przejścia, może czasem dwa razy się zastanowi, zanim coś zrobi albo powie, bo czasem bywa tak, że oni robią nieświadomie coś, co dla nas jest przykre/irytujące etc. Zresztą ja też wychodzę z założenia, że nie po to jestem z kimś, żeby z nim nie rozmawiać o różnych rzeczach, ale, jak słusznie zauważyła któraś z dziewczyn, decyzja należy do Ciebie.
Fruchtgeele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 09:12   #21
nicka01
Wtajemniczenie
 
Avatar nicka01
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z nienacka
Wiadomości: 2 233
Dot.: popadam w paranoje :((

Cytat:
Napisane przez goraca30tka Pokaż wiadomość
kurcze...tego sie obawiałam (

po przykrych doświadczeniach z moimi poprzednimi chłopakami, bałam się, że nigdy nie zaufam facetowi....
Kurcze, jestem od 3ch m-cy z za***istym człowiekiem, który do tej pory nie dawał mi zadnych powodów,które wzbudziłyby moje podejrzenia. Przytula mnie, mówi ze kocha, dba o mnie, czesto sie widzimy i dobrze nam ze sobą.
Ale ponieważ moja głowa nauczona złym doświadczeniem z poprzednich związków, działa na najwyzszych obrotach, jesli chodzi o doszukiwanie się zdrady, to i sama się zaczynam wkręcać- a moze własnie nie?
Otóż wszystko było slicznie pięknie, do momentu gdy któregoś wieczoru zadzwoniła jego komórka, a w tle usłyszałam głos kobiety (jak głosnik jest ustawiony na full to mozna rozróżnic głos) i mój TZ momentalnie wyszedł z kuchni i sciszonym głosem coś tam powiedziął i zakończył rozmowe. No i już mi się włączyło swiatełko
do tego stopnia nie dawało mi to spokoju, ze wpadłam na kolejny paskudny pomysł, zeby przetrzepać mu komórke. Oprócz smsów ode mnie i od kumpla, odkryłam pare od jakiejs laski. Smsy błahe, w sumie mogłyby wskazywać na to, że jakas kumpela do niego zagaduje. Jego odpowiedzi były krótkie i zdawkowe (tak, nie, oby).
I wierzcie mi, ze staram się wyrzucić z głowy wszystkie myśli, które zwiazane byłyby z ewentualną zdradą, ale mi ciężko
Moja paranoja doszła do tego stopnia, ze sprawdziłam smietnik w jego łazience, czy oby nie ma tam jakiś dowodów zdrady. Boje się, ze nawet jesli on nic zlego nie robi, to ze sciągne swoimi głupimi myślami na siebie to nieszczescie (
cholera!!
Związek bez zaufania nie ma sensu.
__________________



nie masz żadnej szansy ale ją wykorzystaj


nicka01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-06, 20:12   #22
evikus
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 165
Dot.: popadam w paranoje :((

Cytat:
Napisane przez nicka01 Pokaż wiadomość
Związek bez zaufania nie ma sensu.
A skąd ona ma mieć po 3 miesiącach 100% zaufanie? Chyba na zaufanie się pracuje? Na jego zdobycie potrzeba czasu a nie jeden dzień związku i już automatycznie zaufanie 100%. Trzeba ufać ale nie ślepo, zawsze warto trzymać rękę na pulsie nie popadając jednocześnie w paranoję.
evikus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-10, 08:25   #23
goraca30tka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 42
Dot.: popadam w paranoje :((

kurcze, nie mam jak nawiązać do rozmowy...

jak przyszedł sms do niego i spytąłam kto to?- odpowiedzial ze reklama- a ja wiem (on nie wie ze ja wiem) ze to nie reklama. No przeciez wprost mu nie powiem, ani nie zapytam kim jest pani X?
widze ze laska sporo do niego pisze...wnioskuje ze są starymi znajomymi, jednak męczy mnie to, ze ona nie wie o moim istnieniu (TZ odpisuje jej ze nie ma czasu bo jezdzi zagranice) i ona dopytuje kiedy wróci, bo chce się z nim spotkać i teskni za ich godzinnymi rozmowami o życiu...
nie podejrzewam go, że mnie z nią zdradza, bo wierze ze jego uczucie do mnie jest szczere. Meczy mnie to, że ukrywa przede mną te wiadomości i to ze nie powiedział tamtej ze jest z kimś. Myśle, ze łatwiej bym znosiła fakt, ze jest ze mną szczery nawet w takich kwestiach.
Nie mam pomyslu jak nawiąząć do rozmowy, żeby się wypucował. Najlepiej byloby złapać go jak czyta od niej smsa, albo jak ona do niego dzwoni i spytac wprost kim ona jest- ale to mało prawdopodobne...
Woląłabym, żeby laska dowiedziała się o mnie i odpuściła... Znam do niej nr tel, mogłabym zadzwonić- ale to chyba bylby strzał w stope ://
goraca30tka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-11, 11:01   #24
havana82
Raczkowanie
 
Avatar havana82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 463
Dot.: popadam w paranoje :((

Laska moze o Tobie wiedziec i probowac, ze tak nie ladnie powiem odbic Ci faceta .. nie miej oporow zapytac sie wprost z kim rozmawia, masz do tego prawo, jak nie ma brudnych sekrecikow to nie bedzie problemem mu na to pytanie odpowiedziec, nie zastanawiaj sie za bardzo nad konsekwencjami Twoich pytan do niego- my kobiety za duzo kombinujemy i wymyslamy "a co powie" " a co pomysli" itp... i chyba nawet lepiej bedzie jezeli teraz wyjdzie jaki jest niz za rok nie uwazasz? ( oczywiscie ja wierze ze facet jest ok)
Moze byc jeszcze tak... ze "olewa" te panne i nie uwaza,ze jest warte o niej nawet wspominac - nadazyc za meskim sposobem myslenia jest trudno czasem...
Nie boj sie pytac to przeciez o Ciebie chodzi i Twoje szczescie
__________________
Books are the quietest and most constant of friends; they are the most accessible and wisest of counsellors, and the most patient of teachers. Charles W. Eliot
havana82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-11, 12:01   #25
Alice_in_Wonderland
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 279
Dot.: popadam w paranoje :((

A może rzeczywiście akurat to była reklama? Nie zakładaj najgorszego
Ja czasami (wybiórczo hehe) i zwykle pytam - Z kim flirtujesz? Nie mogę mu niczego zarzucić bo zwykle odpowiada "z Patrykiem" i pokazuje mi smsa. Zresztą nie ukrywamy przed sobą wiadomości jeśli dostajemy je będąc obok siebie.
Z tym, że my jesteśmy z sobą 2 lata a moim zdaniem po 3 miesiącach to sama bym nie chciała komuś chwalić się caaałym swoim życiem.

Ja bym zrobiła tak, że bym obserwowała i starała się mu subtelnie zaglądać w telefon jak coś nowego dostanie. Jak będziesz widziała, że to ta "znajoma" zapytaj z kim flirtuje. W tym wypadku albo Ci o niej opowie albo powie, że to kumpel albo reklama :/ A wtedy Ty "to pokaż... widziałam, że to jakaś Sylwia, co mnie bujasz?" - ale daj mu się wytłumaczyć, wyjaśnij, że jesteś na tym punkcie wyczulona i nie chcesz takich kłamstewek słuchać. Zapytaj także, czy ona wie, że on kogoś ma i domagaj się, aby jej o tym powiedział.

Pod żadnym pozorem nie dzwoń jak jakaś desperatka do niej. Masz jej numer - spróbuj wpisać w google, poszukać w internecie - od numeru łatwo dotrzeć do e-maila (często ludzie dodają ogłoszenia). Jak masz e-mail to już można szukać na facebooku Może się okazać, że to szczęśliwa mężatka z dwójką dzieci
__________________
Alice_in_Wonderland jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-11, 21:00   #26
goraca30tka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 42
Dot.: popadam w paranoje :((

gdyby on otwierał i czytał smsy przy mnie, to pewnie predzej czy pozniej bym mogła tak zagrać- ale on czyta smsy albo jak mnie nie ma, albo tak zebym nie widziała...
nie chce też sugerować mu, tego ze wiem, ze to nie reklamy i ze to jakaś laska, bo wtedy sie domyśli, ze trzepie mu telefon, a tego by mi chyba nie wybaczył :/
próbowałam w googlach namierzyc telefon laski, ale na nic to, nie ma...
chyba poki co poobserwuję go i bede trzymąć rękę na pulsie... nie pozwolę, żeby kolejny facet grał mi na nosie i prowadził drugie życie z inną...
mam nadzieje, że to jakaś mało istotna koleżanka...aczkolwiek treści, jakie mu przesyła w tych smsach trochę mnie niepokoją... nie wskazują absolutnie na zdradę, ale ewidentnie laska go zaczepia.
goraca30tka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-11, 21:41   #27
monix0
Zakorzenienie
 
Avatar monix0
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 3 612
Dot.: popadam w paranoje :((

Cytat:
Napisane przez goraca30tka Pokaż wiadomość
gdyby on otwierał i czytał smsy przy mnie, to pewnie predzej czy pozniej bym mogła tak zagrać- ale on czyta smsy albo jak mnie nie ma, albo tak zebym nie widziała...
nie chce też sugerować mu, tego ze wiem, ze to nie reklamy i ze to jakaś laska, bo wtedy sie domyśli, ze trzepie mu telefon, a tego by mi chyba nie wybaczył :/
próbowałam w googlach namierzyc telefon laski, ale na nic to, nie ma...
chyba poki co poobserwuję go i bede trzymąć rękę na pulsie... nie pozwolę, żeby kolejny facet grał mi na nosie i prowadził drugie życie z inną...
mam nadzieje, że to jakaś mało istotna koleżanka...aczkolwiek treści, jakie mu przesyła w tych smsach trochę mnie niepokoją... nie wskazują absolutnie na zdradę, ale ewidentnie laska go zaczepia.
ja bym odrazu spytała:"kto ma taki miły głos?"
zadręczysz sie snując domysły i dopowiadając sobie historie
w końcu popadniesz w paranoje
Ja bym porozmawiała z Nim....tak jak juz ktos radził....opowiedziałabym pobierznie o wcześniejszych doświdczeniach i zasugerowała, że kłamstwa nie znosze! i Jego smsowanie i ściszony głos w kuchni mnie niepokoi...trzeba kuć żelazo póki gorące
szkoda by było zniszczyć taki fajny( jak tyo napisalas) związek domysłami i śledztwami
__________________
[COLOR="Navy"][B]
cel I 59 - 5.08.2013
cel II 55

Edytowane przez monix0
Czas edycji: 2010-05-11 o 21:42
monix0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 05:23   #28
goraca30tka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 42
Dot.: popadam w paranoje :((

ale wlasnie ten telefon przy mnie był 1razowy i za bardzo nie mam jak nawiazać do tej rozmowy. Jestem straszie zdeterminowana i z pewnoscia przy 1wszej nadazajacej sie okazji tak poprowadze rozmowe, zeby wyszło szydlo z worka

Edytowane przez goraca30tka
Czas edycji: 2010-05-12 o 05:25
goraca30tka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 06:35   #29
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: popadam w paranoje :((

Cytat:
Napisane przez goraca30tka Pokaż wiadomość
(...)
chyba poki co poobserwuję go i bede trzymąć rękę na pulsie... nie pozwolę, żeby kolejny facet grał mi na nosie i prowadził drugie życie z inną...
mam nadzieje, że to jakaś mało istotna koleżanka...aczkolwiek treści, jakie mu przesyła w tych smsach trochę mnie niepokoją... nie wskazują absolutnie na zdradę, ale ewidentnie laska go zaczepia.
A on bardzo chce być przez nią "zaczepiany", skoro wychodzi szybko z komórką do kuchni, rozmawia ściszonym głosem, kłamie, że to SMS z reklamą. Patrz na jego zachowanie, a nie na jej intencje. Jak facet nie chce, to chociażby na rzęsach stanęła, niczego nie wskóra. On jednak zachowuje się tak, jakby nie miał nic przeciwko "zaczepianiu".

Cytat:
Napisane przez goraca30tka Pokaż wiadomość
ale wlasnie ten telefon przy mnie był 1razowy i za bardzo nie mam jak nawiazać do tej rozmowy. Jestem straszie zdeterminowana i z pewnoscia przy 1wszej nadazajacej sie okazji tak poprowadze rozmowe, zeby wyszło szydlo z worka
Dziwię Ci się, że wolisz się zadręczać i bawić w podchody, niż postawić na szczerość i otwartość. Chyba nie wyciągnęłaś jednak wniosków z poprzednich związków (co najwyżej nauczyłaś się wyłapywać podejrzane zachowania).

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2010-05-12 o 06:37
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 09:46   #30
Lolaa87
Zadomowienie
 
Avatar Lolaa87
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 868
Dot.: popadam w paranoje :((

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
A on bardzo chce być przez nią "zaczepiany", skoro wychodzi szybko z komórką do kuchni, rozmawia ściszonym głosem, kłamie, że to SMS z reklamą. Patrz na jego zachowanie, a nie na jej intencje. Jak facet nie chce, to chociażby na rzęsach stanęła, niczego nie wskóra. On jednak zachowuje się tak, jakby nie miał nic przeciwko "zaczepianiu".



Dziwię Ci się, że wolisz się zadręczać i bawić w podchody, niż postawić na szczerość i otwartość. Chyba nie wyciągnęłaś jednak wniosków z poprzednich związków (co najwyżej nauczyłaś się wyłapywać podejrzane zachowania).
Zgadzam się.
Jeśli jemu by nie zależało na tej "koleżance" to by po prostu nie odpisywał lub dał jasno do zrozumienia, że ma kogoś.

Jeżeli te sms'y nie dają Ci spokoju i obawiasz się, że może Cię zdradzać to czemu nic z tym nie zrobisz? Lepiej udawać, że się nie widzi a w środku cierpieć i się zadręczać? Byłaś zdradzana i powinnaś walczyć o to żeby być z kimś wartościowym i być szczęśliwą, a nie chować głowę w piasek "bo będzie zły jak się dowie, że mu przetrzepałam telefon".
__________________
Lolaa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:14.