problem ze suchymi skórkami - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-11-14, 14:15   #1
mintycurls
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 1

problem ze suchymi skórkami


Dzień dobry. Jeżeli mój temat ponowił się z jakimkolwiek to z góry przepraszam, ale nie mogłam znaleźć. Moim mini problemem jest
cera, moja dermatolog stwierdziła, że mam cerę mieszaną i zaleciła szereg preparatów do pielęgnacji, używam nadal ale podczas nakładania podkładu pojawiają się na przestrzeni pomiędzy brwiami i lekko wyżej skórki, których normalnie nie da się zauważyć. Stosuję peeling drobnoziarnisty i nakładam krem z betuliną z Sylveco i niestety problem się powtarza. Nie jestem pewna czy mam cerę mieszaną bo po nałożeniu podkładu czuje, że ślizga się na twarzy. Nie jestem przekonana do matu, bo to bardziej podkreśla skórki. W dodatku mam kłopot z dobraniem odcienia, wszystkie jasne są dla mnie lekko za ciemne i nie współgrają z dekoltem. Już od trzech miesięcy szukam swojego odcienia. Proszę o jakąkolwiek poradę w tej sprawie. Czy powinnam przestawić się na mat, stosować jakiś puder utrwalający?
mintycurls jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-14, 20:10   #2
EllisMeddle
Raczkowanie
 
Avatar EllisMeddle
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 105
Dot.: problem ze suchymi skórkami

Mi pomoglo stosowanie oleju na noc, po paru tygodniach twarz gladziutka bez skorek
EllisMeddle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-17, 23:06   #3
adri_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 477
Dot.: problem ze suchymi skórkami

Ja przed nalozeniem podkładu leciutko pudruje skore transparentnym pudrem- dzieki temu lepiej naklada mi sie podklad i dluzej sie on trzyma.
Tez polecam olejek, chociaz przy twojej skorze radzialbym dodanie kilku kropel do kremu nawilzajacego- ja tak robie ze swoim lotionem, do ktorego wlewam kapkę oleju arganowego.
adri_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-17 23:06:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:27.