W poszukiwaniu bratniej duszy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Spotkania Wizażanek

Notka

Spotkania Wizażanek Spotkania Wizażanek to forum, gdzie umawiamy się na spotkania w realu. Uwaga! W temacie wpisz region, w którym chciałybyście się spotkać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-07-21, 21:55   #1
asia1311
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 10

W poszukiwaniu bratniej duszy


Hej To mój pierwszy temat tutaj, mimo że forum czytam już od bardzo dawna. Nie znalazłam jednak dla siebie odpowiedniej porady, a tak właściwie to chcę chyba szczerze opowiedzieć komuś o swojej sytuacji. W wieku 25 lat jestem po studiach, mam świetną pracę i nie mam większych problemów ze zdrowiem. Doskwiera mi jednak samotność. Z jednej strony nie chcę spędzać każdej chwili w czyimś towarzystwie, po pracy mam ochotę odpocząć, poczytać książkę czy oglądnąć serial. Brakuje mi za to kogoś komu mogłabym się zwierzyć, pójść na zakupy, poradzić się w trudnej sytuacji albo po prostu od czasu do czasu gdzieś wyjść i miło spędzić czas. Pracuję z trzema osobami, z którymi bardzo dobrze się dogadujemy i poruszamy wiele tematów, także tych osobistych. Każda z nich ma jednak swoją rodzinę i znajomych i nie widujemy się poza pracą. Nie mam także chłopaka i nigdy tak naprawdę nie miałam. Boję się, że w związku z ograniczonymi możliwościami do poznawania nowych ludzi nigdy go nie znajdę. Ostatnio skończyłam kilkumiesięczny kurs, ale nie nawiązałam tam żadnej znajomości, która przetrwałaby po jego zakończeniu. Po studiach także urwały się wszystkie kontakty poza jednym. Z najbliższą koleżanką ze studiów nie widziałam się od ich zakończenia, mimo moich propozycji i jej obietnic. Mamy ze sobą tylko kontakt przez Facebooka i prawdę mówiąc zaczynają mnie męczyć jej zdawkowe odpowiedzi przychodzące czasami dopiero na drugi dzień albo i później. Nie wiem czy coś ze mną jest nie tak, czy po prostu nie spotkałam na swojej drodze żadnej bratniej duszy...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asia1311 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-22, 10:40   #2
Vanir410
Wtajemniczenie
 
Avatar Vanir410
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2 159
Dot.: W poszukiwaniu bratniej duszy

Nie znamy Cię, więc nikt nie wie, czy z Tobą jest coś nie tak. Czasem jednak ludzie mają zwyczajnego pecha. Tutaj kiedyś na forum poznałam fajną dziewczynę - może spróbuj w ten sposób. Nie z każdą nawiążesz super przyjaźń, ale warto spróbować.
Może portale randkowe? Nie jestem ich zwolenniczką, nigdy nie potrafiłam znaleźć tam nikogo wartego uwagi, ale niektórym się udało. Zawsze chociaż będziesz mogła z kimś popisać.
Vanir410 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-22, 16:18   #3
asia1311
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 10
Dot.: W poszukiwaniu bratniej duszy

Na portalach randkowych poznałam kilka fajnych osób, ale nie znalazłam nikogo odpowiedniego. Nie szukam nikogo na siłę, chciałabym tylko mieć chociaż jedną osobę, z którą mogę się spotkać i porozmawiać, już nie marząc o wyjeździe na wakacje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asia1311 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-22, 16:22   #4
dimelo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 22
Dot.: W poszukiwaniu bratniej duszy

O matko, kochana, nawet nie wiesz jak Cię doskonale rozumiem... Niby w pracy ma się znajomych, ale jak przyjdzie co do czego to nie ma z kim wyjść nawet na głupie piwo.

A gdzie mieszkasz? Pewnie daleko ode mnie, ale nie zaszkodzi zapytać.
dimelo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-22, 16:27   #5
MistrzyniDrugiegoPlanu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 907
Dot.: W poszukiwaniu bratniej duszy

A z jakiego jesteś miasta?
MistrzyniDrugiegoPlanu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-22, 16:55   #6
asia1311
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 10
Dot.: W poszukiwaniu bratniej duszy

Jestem z Bielska Właśnie to jest trochę dziwne, można się z kimś genialnie dogadywać, w pracy jest super atmosfera, a potem każdy wraca do swojego życia i ewentualnie wymienia się kilka wiadomości, a o spotkaniu nie ma mowy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asia1311 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-22, 18:20   #7
dimelo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 22
Dot.: W poszukiwaniu bratniej duszy

Oj Asienia, tak myślałam, że mieszkasz daleko - jestem z mazowieckiego... ehhh
dimelo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-07-22, 20:03   #8
asia1311
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 10
Dot.: W poszukiwaniu bratniej duszy

Nie jest łatwo znaleźć kogoś z kim złapie się wspólny język, a jeszcze trudniej kogoś w okolicy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asia1311 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-22, 20:50   #9
Nancy_M
Wtajemniczenie
 
Avatar Nancy_M
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 341
Dot.: W poszukiwaniu bratniej duszy

A proponowałaś znajomym z pracy spotkanie poza pracą? Może jednak będą mieli na nie czas i ochotę.
Nancy_M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-23, 16:46   #10
asia1311
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 10
Dot.: W poszukiwaniu bratniej duszy

W pracy dwie osoby są dużo starsze ode mnie, jedna tylko jest w podobnym wieku, ale mają swoje rodziny, którym poświęcają popołudnia i weekendy, więc raczej nie narzekają na nadmiar czasu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asia1311 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Spotkania Wizażanek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-07-23 17:46:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:25.