Depilacja woskiem - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-06-21, 22:28   #61
tricomi
Zakorzenienie
 
Avatar tricomi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Fabryka Czekolady
Wiadomości: 5 191
Dot.: Depilacja ciepłym woskiem w domu-co radzicie?

fk mam do Ciebie pytanie. Jakich używasz pasków, że kosztują tak niewiele? u mnie to jakoś drożej wychodzi, bo za wkład zapłaciłam ostatnio 12 zł, a rolka fizeliny ok 40 zł chyba, dlatego właśnie tne na paski stare szmaty, albo prześcieradła, bo mi szkoda kasy
tricomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-22, 08:19   #62
WAgulek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 39
Dot.: Depilacja ciepłym woskiem w domu-co radzicie?

Dzięki za odzew ...Hm...czyli niekoniecznie warto wydawac na ten podrzewacz? podpytalam osoby, ktore go kupiły i raczej polecaja-poniewaz co najwazniejsze-utrzymuje stała i optymalna temperaturę wosku i tym samym ułatwia to depilacje , no i raczej odpada kwestia poparzenia się itd.już sama nie wiem-jesli jak piszecie same wklady i paski kosztuja tak niewiele w porównaniu z zabiegiem u kosmetyczki, to moze spróbowac najpierw bez tego podrzewacza....
Na razie jeszcze nie kupiłam i ciągle się zastanawiam-piszcie, jakie macie doświadczenia z domowym woskowaniem.
WAgulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-22, 08:31   #63
WAgulek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 39
Dot.: Depilacja ciepłym woskiem w domu-co radzicie?

Tak mi teraz przyszło do głowy-ze przecież mam w domu male dziecko i podrzewacz do butelek-taki wklad można by trzymać w tym podgrzewaczu ( bo puszka nie wejdzie) dla utrzymania temoperatury przeciez. Mam tylko pytanie techniczne-czy łatwiej jest aplikowac wosk tymi wkladami czy lepiej szpatułką z puszki-ale to chyba można naciapać za bardzo dookola co? Czy ten podgrzany wklad nie jest za gorący , łatwo się nim aplikuje? Doradżcie prosze, sorki,z a moje moze niezbyt błyskotliwe pytania, ale nigdy sama tego w domu nie robilam, a u kosmetyczki widzialam akcje depilowania-ale szpatulką z puszki-nie wiem co praktyczniejsze.
WAgulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-22, 12:28   #64
tricomi
Zakorzenienie
 
Avatar tricomi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Fabryka Czekolady
Wiadomości: 5 191
Dot.: Depilacja ciepłym woskiem w domu-co radzicie?

zdecydowanie lepszy wg mnie jest aplikator, zwłaszcza dla początkujących, bo nakładasz równy pasek szybkim pociągnięciem, i to bez zbędnego brudzenia i ciaprania się ze szpatułką
a ten patent z podgrzewaczem do butelek, to świetny pomysł
tricomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-22, 13:27   #65
bklaudia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 110
Dot.: Depilacja ciepłym woskiem w domu-co radzicie?

WIDZE,ZE NIE TYLKO JA JESTEM TU NOWA.zaczelam wczoraj i podoba mi sie u Was.mozna sie wiele dowiedziec,ale i podzielic pewnymi informacjami.
osobiscie do nozek uzywam depilatora,miejsca intymne pianka lub krem.a pod paszki maszynka...
a co do wosku na goraco to UWAGA,zeby nie byl zbyt goracy ale o tym chyba kazda wie
bklaudia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-26, 06:21   #66
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: Depilacja ciepłym woskiem w domu-co radzicie?

Cytat:
Napisane przez WAgulek
Tak mi teraz przyszło do głowy-ze przecież mam w domu male dziecko i podrzewacz do butelek-taki wklad można by trzymać w tym podgrzewaczu ( bo puszka nie wejdzie) dla utrzymania temoperatury przeciez. Mam tylko pytanie techniczne-czy łatwiej jest aplikowac wosk tymi wkladami czy lepiej szpatułką z puszki-ale to chyba można naciapać za bardzo dookola co? Czy ten podgrzany wklad nie jest za gorący , łatwo się nim aplikuje? Doradżcie prosze, sorki,z a moje moze niezbyt błyskotliwe pytania, ale nigdy sama tego w domu nie robilam, a u kosmetyczki widzialam akcje depilowania-ale szpatulką z puszki-nie wiem co praktyczniejsze.

Ja uważam, że lepiej depiluje się aplikatorem. Kiedy produkowali wosk Veeta z aplikatorem, depilacja jednej nogi zajmowała mi tylko pół godziny. Niestety tego wosku już nie produkują, a ja nie zachowałam wkładu po wosku, także aplikator mam, ale nie mam odpowiedniego wkładu, żebym mogła przelać do niego wosk. Czy wiecie może, jak mogłabym zdobyć wkład (może być nawet pusty) taki, żeby pasował do aplikatora wosku Veet roll-on?
I jeszcze jedno: depilacja aplikatorem z rolką ma jeszcze jedną zaletę: nie trzeba nakładać tego wosku bezpośrednio na skórę, ja robiłam tak, że kładłam pasek na równej i twardej powierzchni, pokrywałam go całego woskiem i szybko przylepiałam do nogi. W ten sposób wykorzystasz cały pasek i wydepilujesz większą powierzchnię za jednym razem.
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-03, 21:30   #67
Marlena_P
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 33
GG do Marlena_P
Question Dot.: Depilacja ciepłym woskiem w domu-co radzicie?

Powtarzam się na tych forach,ale cóż..
A co sądzicie o depilacji u kosmetyczki? Jak jeszcze nigdy tego nie robiłam w gabinecie to można to zrobić przed samym wyjazdem na wakacje? Co o tym sądzicie?
Marlena_P jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-07-03, 23:06   #68
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: Depilacja ciepłym woskiem w domu-co radzicie?

Cytat:
Napisane przez Marlena_P
Powtarzam się na tych forach,ale cóż..
A co sądzicie o depilacji u kosmetyczki? Jak jeszcze nigdy tego nie robiłam w gabinecie to można to zrobić przed samym wyjazdem na wakacje? Co o tym sądzicie?
Jeśli kosmetyczka ma wprawę w woskowaniu to jest to dobry pomysł. Ja często chodzę własnie do kosmetyczki, bo nie zawsze chce mi się bawić depilatorem czy też bawić się w podgrzewanie wosku i lepienie wszystkiego dookoła. Także kosmetyczkę polecam, na wakacje można spróbować.
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-28, 21:01   #69
aniaa111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1
Dot.: Re: depilacja woskiem

Witam ja właśnie też zainwestowałam w taki zestaw i jak na razie , masakra :/ po jednym oderwaniu plastra może 5 włosków się zrywa . proszę o jakąś rade może coś robię złe
aniaa111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-28 22:01:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:19.