Rossmann cz. XXXI - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-10-13, 12:08   #211
klapouszek29
Wtajemniczenie
 
Avatar klapouszek29
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 526
GG do klapouszek29 Send a message via Skype™ to klapouszek29
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Jestem capnelam wibo ultra matte akurat wyłożone i z wibo utrwalacz do makijażu. A powiedzcie mi, polecany był ten peeling evree poziomka czy balsam? Bo nie pamiętam...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
klapouszek29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-13, 12:10   #212
foksy
Raczkowanie
 
Avatar foksy
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 168
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Ja chcialam produkt zwrocic i Pani odpowiedziała, tak jak napisałam, ze zwrotów nie ma. Prawo prawem, a zwrotów nie ma i już. Oczywiście moglam produkt odesłać, ale wtedy by mi powiedzieli, ze odsyłam produkt niepełnowartościowy.
Także raz jeszcze podkreślę, że polecam kupować wyłącznie stacjonarnie, bo Rossmann ma prawo... w nosie.
foksy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-13, 12:13   #213
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Cytat:
Napisane przez klapouszek29 Pokaż wiadomość
Jestem capnelam wibo ultra matte akurat wyłożone i z wibo utrwalacz do makijażu. A powiedzcie mi, polecany był ten peeling evree poziomka czy balsam? Bo nie pamiętam...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Peeling. Balsam ponoć fatalny.

---------- Dopisano o 13:13 ---------- Poprzedni post napisano o 13:12 ----------

Cytat:
Napisane przez foksy Pokaż wiadomość
Ja chcialam produkt zwrocic i Pani odpowiedziała, tak jak napisałam, ze zwrotów nie ma. Prawo prawem, a zwrotów nie ma i już. Oczywiście moglam produkt odesłać, ale wtedy by mi powiedzieli, ze odsyłam produkt niepełnowartościowy.
Także raz jeszcze podkreślę, że polecam kupować wyłącznie stacjonarnie, bo Rossmann ma prawo... w nosie.
Jedna z dziewczyn pisała, że dostała zmacane Astory, spakowała je i wysłała. Zwrócili pieniądze.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-13, 12:17   #214
foksy
Raczkowanie
 
Avatar foksy
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 168
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Peeling. Balsam ponoć fatalny.

---------- Dopisano o 13:13 ---------- Poprzedni post napisano o 13:12 ----------


Jedna z dziewczyn pisała, że dostała zmacane Astory, spakowała je i wysłała. Zwrócili pieniądze.
I zapłaciła za przesyłke i wystała się na poczcie.
Oczywiście mozna tak robić, tylko po co...
foksy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-13, 12:20   #215
klapouszek29
Wtajemniczenie
 
Avatar klapouszek29
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 526
GG do klapouszek29 Send a message via Skype™ to klapouszek29
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Peeling. Balsam ponoć fatalny.

---------- Dopisano o 13:13 ---------- Poprzedni post napisano o 13:12 ----------


Jedna z dziewczyn pisała, że dostała zmacane Astory, spakowała je i wysłała. Zwrócili pieniądze.
Dzięki miałam nic nie kupować na tej promocji ale wyszło jak zwykle po co ja czytam o tych cnd

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
klapouszek29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-13, 12:21   #216
BlueSunshine
Zakorzenienie
 
Avatar BlueSunshine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Białystok/Warszawa
Wiadomości: 3 175
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Cytat:
Napisane przez foksy Pokaż wiadomość
Ja zamówiłam wczoraj paletkę modern i po godzinie miałam do odbioru. Nowiutka, zaklejona. Dzisiaj się nią umalowałam i jak za 19 to warta zakupu. Dobra pigmentacja i nieźle się blenduje.

Zamowilam tez online róż w innym rossmannie, pojechałam odebrac i oczywiście był otwierany, wiec powiedziałam, ze chce zwrot pieniędzy. Pani powiedziala, ze zwrotów nie ma bo to promocja. Uświadomiłam ją jakie są zapisy ustawy o prawach konsumenta i że łamią prawo, na co odpowiedziała, ze tak, ale takie mają zalecenia.
Po długiej dyskusji przyjęła zwrot. Kompletna paranoja wciskać ludziom macane produkty. (Pani twierdziła na dodatek, ze to, ze plomba na opakowaniu byla zerwana nie oznacza, ze ktos tego dotykał

Moja dobra rada: nie zamawiajcie online tylko wszystko same osobiście sprawdzajcie.
no właśnie jak masz stacjonarny zakup to nie możesz podczas promocji zwrócić, jak zamawiasz online to możesz zwrot zrobić korzystając z odstąpienia od umowy zawartej na odległość i wcale nic nie musisz odsyłać, byleby to był Rossmann, w którym odebrałaś zamówienie. Najlepiej jednak od razu przy odbiorze sprawdzić czy coś jest macane czy nie i od razu zgłosić, tak ze swojego doświadczenia mówię, bo zawsze mi się trafiały macane rzeczy. Po prostu trafiłaś na kogoś nieogarniętego

---------- Dopisano o 13:21 ---------- Poprzedni post napisano o 13:21 ----------

Cytat:
Napisane przez nutusia16 Pokaż wiadomość
Ja w Krakowie nie mieszkam, ale w przyszłym tygodniu jadę. U mnie w mieście jest tylko jeden Rossmann i po prostu chciałam wiedzieć czy może je przy okazji wizyty widziała, któraś z Was. Do mnie niektóre nowości docierają....powoli A ja akurat mam takiego, że zakupów przez internet zrobić nie mogę, mimo moich chęci...
przez tydzień to się może diametralnie zmienić dostępność obawiam się...
__________________
Czasami przychodzi taki moment w życiu, kiedy należy przestać przemierzać oceany dla ludzi, którzy nie przeskoczyliby dla nas kałuży..
BlueSunshine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-13, 12:23   #217
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Cytat:
Napisane przez foksy Pokaż wiadomość
I zapłaciła za przesyłke i wystała się na poczcie.
Oczywiście mozna tak robić, tylko po co...
Szukasz problemów na siłę.
Polecasz zakupy stacjonarne, żeby na spokojnie sobie sprawdzić - zgadzam się, to dobra opcja. Ale nie zawsze - w czasie takich promocji bywa, że sklep ma coś na stanie, przyjechało w dostawie i jest na magazynie. Ty chciałabyś to kupić, a na kolorówce jedna oblężona pani. I teraz czekaj w tłumie i licz na uprzejmość obsługi.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-10-13, 12:23   #218
BlueSunshine
Zakorzenienie
 
Avatar BlueSunshine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Białystok/Warszawa
Wiadomości: 3 175
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Cytat:
Napisane przez klapouszek29 Pokaż wiadomość
Jestem capnelam wibo ultra matte akurat wyłożone i z wibo utrwalacz do makijażu. A powiedzcie mi, polecany był ten peeling evree poziomka czy balsam? Bo nie pamiętam...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
peeling chociaż tak szczerze mówiąc, to jest dla mnie przereklamowany. Taki sam a może i smaczniejszy efekt mam z peelingu cukier+miód
__________________
Czasami przychodzi taki moment w życiu, kiedy należy przestać przemierzać oceany dla ludzi, którzy nie przeskoczyliby dla nas kałuży..
BlueSunshine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-13, 12:34   #219
fehn
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Cytat:
Napisane przez foksy Pokaż wiadomość
(Pani twierdziła na dodatek, ze to, ze plomba na opakowaniu byla zerwana nie oznacza, ze ktos tego dotykał

Moja dobra rada: nie zamawiajcie online tylko wszystko same osobiście sprawdzajcie.
One mają jakąś premię za robienie z ludzi idiotów? No mnie też poleciła zaostrzyć sobie kredkę, bo jeszcze tyle zostało.
Wczoraj bez problemu wymienili upaćkany podkład. Serio nigdy przenigdy nie zamówię już online. Wszystko ma być nowe i niezmacane, nie kupuje w kosmetycznym second handzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fehn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-13, 12:36   #220
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Cytat:
Napisane przez fehn Pokaż wiadomość
One mają jakąś premię za robienie z ludzi idiotów? No mnie też poleciła zaostrzyć sobie kredkę, bo jeszcze tyle zostało.
Wczoraj bez problemu wymienili upaćkany podkład. Serio nigdy przenigdy nie zamówię już online. Wszystko ma być nowe i niezmacane, nie kupuje w kosmetycznym second handzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zgłoś sytuację do Boku, tekst o kredce był bezczelny.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-13, 12:56   #221
Psychoza_mocarna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 7
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Cześć dziewczyny, wiecie gdzie w Lublinie można kupić ta nową paletkę z Wibo?
Psychoza_mocarna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-13, 12:59   #222
maartini92
Zakorzenienie
 
Avatar maartini92
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 8 976
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Cytat:
Napisane przez Psychoza_mocarna Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, wiecie gdzie w Lublinie można kupić ta nową paletkę z Wibo?
Dodawaj do koszyka w sklepie online z odbiorem w interesujących Cię drogeriach, jak się da dodać to znaczy, że prawdopodobnie tam jest
maartini92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-13, 13:03   #223
francesca22
Zadomowienie
 
Avatar francesca22
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 1 184
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Witam w nowym wątku
__________________
04.11.2010 - RAZEM
22.09.2012- ŚLUB
francesca22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-13, 13:16   #224
misschili
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 13
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Cytat:
Napisane przez Psychoza_mocarna Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, wiecie gdzie w Lublinie można kupić ta nową paletkę z Wibo?
Ja kupiłam w środę w Rosku na Zana ale byłam rano koło 10-tej. Nie wiem jak z dostępnością po południu, ale generalnie polecam. Sporo nowości było, szuflady załadowane po brzegi i panie chętnie wszystkiego szukały
misschili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-13, 13:17   #225
anekania
Zakorzenienie
 
Avatar anekania
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 247
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Nie raz mi babka mówiła o tym żeby zaostrzyć sobie kredkę która została ostatnia na cnd. Myśle ze mówiła to w dobrej wierze bo kredka kosztowała 10zl. Nie miałam zamiaru jej robić problemów. Pomyślałam swoje podziękowałam i wyszłam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Stay Strong
Only the strong survive
anekania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-13, 13:17   #226
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Rossmann cz. XXXI

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;77943966]Miałam go z tyłu głowy już podczas mojej pierwszej wizyty, ale zostały same testery Podobno fajny, się okaże

Są 4 kolory [/QUOTE]

Wiem wiem ja już wszystko obczaiłam tylko został w sklepie, bo nie miałam co dobrać, a ma być jeszcze dostawa jeszcze. Zastanawia mnie trwałość, bo niby zastygają na dłoni i potarte palcem siedzą, ale przy większym tarciu suchą chusteczką zeszły, a miałam do czynienia z takimi co tarcie im nie straszne. Jednak kolor fajny taki nieoczywisty.

Cytat:
Napisane przez yankosia Pokaż wiadomość
Dodaje swatche tych nowych pomadek wibo.
Nie nosiłam jej długo na ustach, ale wydaje się być bardzo trwała i jest supermatowa. Na razie pierwsze wrażenia na plus

Załącznik 7272936Załącznik 7272941

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Trochę kusi ten ciemniejszy kolor.

Cytat:
Napisane przez klapouszek29 Pokaż wiadomość
Jestem capnelam wibo ultra matte akurat wyłożone i z wibo utrwalacz do makijażu. A powiedzcie mi, polecany był ten peeling evree poziomka czy balsam? Bo nie pamiętam...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Peeling


Cytat:
Napisane przez klapouszek29 Pokaż wiadomość
Dzięki miałam nic nie kupować na tej promocji ale wyszło jak zwykle po co ja czytam o tych cnd

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja już nie kupuję podkładów z CND, skoro wycofują tzn. że takie cudowne nie były Zaczęłam Dream Velvet który wycofali i tak średnio
Teraz wyszły z Maybelline SuperStay 24H w nowej szacie i kolor 05 mega świnka, na ista Urzekajaca mówiła że 20 też jest mega różowa.

Cytat:
Napisane przez BlueSunshine Pokaż wiadomość
no właśnie jak masz stacjonarny zakup to nie możesz podczas promocji zwrócić, jak zamawiasz online to możesz zwrot zrobić korzystając z odstąpienia od umowy zawartej na odległość i wcale nic nie musisz odsyłać, byleby to był Rossmann, w którym odebrałaś zamówienie. Najlepiej jednak od razu przy odbiorze sprawdzić czy coś jest macane czy nie i od razu zgłosić, tak ze swojego doświadczenia mówię, bo zawsze mi się trafiały macane rzeczy. Po prostu trafiłaś na kogoś nieogarniętego

---------- Dopisano o 13:21 ---------- Poprzedni post napisano o 13:21 ----------



przez tydzień to się może diametralnie zmienić dostępność obawiam się...
Dokładnie
Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Szukasz problemów na siłę.
Polecasz zakupy stacjonarne, żeby na spokojnie sobie sprawdzić - zgadzam się, to dobra opcja. Ale nie zawsze - w czasie takich promocji bywa, że sklep ma coś na stanie, przyjechało w dostawie i jest na magazynie. Ty chciałabyś to kupić, a na kolorówce jedna oblężona pani. I teraz czekaj w tłumie i licz na uprzejmość obsługi.
Też racja.
Cytat:
Napisane przez fehn Pokaż wiadomość
One mają jakąś premię za robienie z ludzi idiotów? No mnie też poleciła zaostrzyć sobie kredkę, bo jeszcze tyle zostało.
Wczoraj bez problemu wymienili upaćkany podkład. Serio nigdy przenigdy nie zamówię już online. Wszystko ma być nowe i niezmacane, nie kupuje w kosmetycznym second handzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja na szczęście na takie osoby nie trafiam, ale tak jak pisałam możesz reklamować.
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-13, 13:23   #227
Fonte
Zadomowienie
 
Avatar Fonte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z Pomorza i Kujaw
Wiadomości: 1 087
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Zapisze sobie i zerkne przy okazji na ten Lovely. U mnie duzo pomadek ciemnieje i rudzieje.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
u mnie tak samo niestety także jak się pomaluję dzienną pomadką nude to potem i tak po jakimś czasie wygląda jakbym miała mocny makijaż ust.

---------- Dopisano o 14:23 ---------- Poprzedni post napisano o 14:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
dzięki za przypomnienie, gdzieś mi mignął ten filmik na youtube, ale go nie oglądałam
Fonte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-13, 13:28   #228
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Cytat:
Napisane przez anekania Pokaż wiadomość
Nie raz mi babka mówiła o tym żeby zaostrzyć sobie kredkę która została ostatnia na cnd. Myśle ze mówiła to w dobrej wierze bo kredka kosztowała 10zl. Nie miałam zamiaru jej robić problemów. Pomyślałam swoje podziękowałam i wyszłam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
O dokładnie. Czasem nie ma sensu z powodu jakiegoś kosmetyku robić komuś problemy. Ileż to ja widziałam kobiet które przyjdą pootwierają tusze i jak już im pani skończy doradzać to mówią, ale to ja proszę taki świeży Pewnie mają jakiś nakaz żeby sprzedawać, bo straty były by spore z takich raz otwartych tuszy itd. Trzeba to brać pod uwagę i tyle.
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-13, 13:33   #229
Fonte
Zadomowienie
 
Avatar Fonte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z Pomorza i Kujaw
Wiadomości: 1 087
Dot.: Rossmann cz. XXXI

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;77943226]Ja byłam dzisiaj na zwiadach Lorigine w Gdyni (Świętojańska 43, jedyny Rossmann, gdzie jest Lorigine w Gdyni) i było elegancko Luzik totalny, przy wszystkich szafach łącznie może 4 osoby, rozproszone na ilość szaf, ładnie dołożony towar, niezmacany, bez Armagedonu, Pani w międzyczasie jeszcze dokładała na spokojnie Podobno pierwsze 2 dni były takie masakryczne, a teraz to już luźniej. Jak wspomnę pierwszy dzień (ale to w innej lokalizacji) to...

I jeszcze mi się jakieś dwa bezczelne chamy władowały do koszyka SAME, ja nie wiem, co to za maniery [/QUOTE]
tak to jest w moim koszyku też się znalazły dwa lakiery i pędzel do blendowania cieni, który wygląda jak róg jednorożca, ale nie mogę ich znaleźć w internecie :/
U mnie było podobnie - w pierwszym dniu to armagedon, a w dalszych dniach - kilka osób przy szafach, dzisiaj to prawie jakby żadnej promocji nie było, trochę w szoku byłam.

---------- Dopisano o 14:32 ---------- Poprzedni post napisano o 14:31 ----------

Cytat:
Napisane przez yankosia Pokaż wiadomość
Jaśniejsza to nr1 Royal pink

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
widziałam ją dzisiaj, piękny kolor, ale po co mi kolejna matowa pomadka

---------- Dopisano o 14:33 ---------- Poprzedni post napisano o 14:32 ----------

Cytat:
Napisane przez stenka30 Pokaż wiadomość
Moja paletka modern dziś na mnie czekała, tż obstawiał że mi nie odłożą i się ze mnie nabijał a tu taka miła niespodzianka �� bananowego nie było bo wcale nie dostały ale na nim mi aż tak nie zależało, na tym już chyba zakończę moje zakupy ��

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
to super ja też ją dzisiaj odebrałam w opakowaniu prezentuje się pięknie, dokładnie jak zdjęciach.

Edytowane przez Fonte
Czas edycji: 2017-10-13 o 13:37
Fonte jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-13, 13:33   #230
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Zamówiłam nowe pomadki matowe z Wibo i rozświetlacz nie wiem w sumie po co i już na nic więcej się nie skuszę - moje zapasy są bardzo duże
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-13, 13:33   #231
maartini92
Zakorzenienie
 
Avatar maartini92
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 8 976
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Miałam nic nie kupować, bo zapasy mam dla połowy miasta, no ale wyszło jak zawsze IMG_20171013_143018.jpg
maartini92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-13, 13:35   #232
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Cytat:
Napisane przez maartini92 Pokaż wiadomość
Miałam nic nie kupować, bo zapasy mam dla połowy miasta, no ale wyszło jak zawsze Załącznik 7273106
życie
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-13, 13:39   #233
Fonte
Zadomowienie
 
Avatar Fonte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z Pomorza i Kujaw
Wiadomości: 1 087
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
Zamówiłam nowe pomadki matowe z Wibo i rozświetlacz nie wiem w sumie po co i już na nic więcej się nie skuszę - moje zapasy są bardzo duże
jeszcze kilka dni promocji zostało wszystko się może zdarzyć.
Fonte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-13, 13:47   #234
stesia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 3 527
Dot.: Rossmann cz. XXXI

nie rozumiem jednej rzeczy, byłam w rossku ale znów trafiłam na tłumy przy kolorówce więc zrezygnowałam, w domu postanowiłam sprawdzić czy wchodzą zmywacze do paznokci i jak na sklepie ich trochę było tak do koszyka nie dało się żadnego dodać przez godz wszystkie by wykupili czy raczej błąd? ale w sumie dobrze że na tłumy trafiałam bo ostatecznie po sprawdzeniu zapasów stwierdziłam że co najwyżej zmywacz kupie
stesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-13, 13:48   #235
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Cytat:
Napisane przez Fonte Pokaż wiadomość
jeszcze kilka dni promocji zostało wszystko się może zdarzyć.
lepiej nie
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-13, 13:51   #236
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Innego mi coś w tv o promocji na kolorowe. Dobrze kojarzę że z aplikacją rabat 55% jeśli kupuje się 3 produkty? Można 3 pudry? Można podkład, puder, korektor? Czy tak jak kiedyś tylko np, lakier do paznokci, tusz do rzęs inpodklad? WielokrotnOsc 3 produktów trzeba rozwijać na paragony czy można na jednym?

Czy bibulki matujace też się rabatuja?
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-13, 13:53   #237
fir_anka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 676
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Cytat:
Napisane przez ZamyslonaRoztargniona Pokaż wiadomość
Innego mi coś w tv o promocji na kolorowe. Dobrze kojarzę że z aplikacją rabat 55% jeśli kupuje się 3 produkty? Można 3 pudry? Można podkład, puder, korektor? Czy tak jak kiedyś tylko np, lakier do paznokci, tusz do rzęs inpodklad? WielokrotnOsc 3 produktów trzeba rozwijać na paragony czy można na jednym?

Czy bibulki matujace też się rabatuja?
Sprawdź na aplikacji lub na stronie dodając do koszyka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fir_anka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-13, 13:55   #238
BlueSunshine
Zakorzenienie
 
Avatar BlueSunshine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Białystok/Warszawa
Wiadomości: 3 175
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Cytat:
Napisane przez stesia Pokaż wiadomość
nie rozumiem jednej rzeczy, byłam w rossku ale znów trafiłam na tłumy przy kolorówce więc zrezygnowałam, w domu postanowiłam sprawdzić czy wchodzą zmywacze do paznokci i jak na sklepie ich trochę było tak do koszyka nie dało się żadnego dodać przez godz wszystkie by wykupili czy raczej błąd? ale w sumie dobrze że na tłumy trafiałam bo ostatecznie po sprawdzeniu zapasów stwierdziłam że co najwyżej zmywacz kupie
u mnie normalnie mozna dodać

---------- Dopisano o 14:55 ---------- Poprzedni post napisano o 14:54 ----------

Cytat:
Napisane przez ZamyslonaRoztargniona Pokaż wiadomość
Innego mi coś w tv o promocji na kolorowe. Dobrze kojarzę że z aplikacją rabat 55% jeśli kupuje się 3 produkty? Można 3 pudry? Można podkład, puder, korektor? Czy tak jak kiedyś tylko np, lakier do paznokci, tusz do rzęs inpodklad? WielokrotnOsc 3 produktów trzeba rozwijać na paragony czy można na jednym?

Czy bibulki matujace też się rabatuja?
3 rzeczy z kolorówki, nie musi być kazdy inny moga byc trzy takie same tym razem. Zniżka 55% liczy się od trzech rzeczy i powyżej ile sobie chcesz to bierzesz, nie trzeba nic rozbijac. Bibułki się liczą, ale nie wszystkie.
__________________
Czasami przychodzi taki moment w życiu, kiedy należy przestać przemierzać oceany dla ludzi, którzy nie przeskoczyliby dla nas kałuży..

Edytowane przez BlueSunshine
Czas edycji: 2017-10-13 o 13:57
BlueSunshine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-13, 13:57   #239
antonina_bielska
Polka Ogarniaczka
 
Avatar antonina_bielska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: słoikowo
Wiadomości: 8 106
Dot.: Rossmann cz. XXXI

ja byłam dziś w rossie koło 8:50 - cisza i spokój, pani mi nawet wyjęła z szuflady podkład fit me, którego nie było na półce. Wybrałam niemacane produkty i mogłam spokojnie iść do kasy. Cieszę się, że wszystko było
__________________
Lubię czytać

„Leć tam gdzie miłość głaszcze Cię dłonią, nie płacz za tymi, co miłość Twą trwonią”
antonina_bielska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-13, 13:59   #240
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Cytat:
Napisane przez stesia Pokaż wiadomość
nie rozumiem jednej rzeczy, byłam w rossku ale znów trafiłam na tłumy przy kolorówce więc zrezygnowałam, w domu postanowiłam sprawdzić czy wchodzą zmywacze do paznokci i jak na sklepie ich trochę było tak do koszyka nie dało się żadnego dodać przez godz wszystkie by wykupili czy raczej błąd? ale w sumie dobrze że na tłumy trafiałam bo ostatecznie po sprawdzeniu zapasów stwierdziłam że co najwyżej zmywacz kupie
Może nie wbili na stan sklepu internetowego, tez tak może być.
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-09 12:09:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:54.