Jak ZROBIĆ/UŁOŻYĆ tę fryzurę ? - wątek zbiorczy - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-15, 13:17   #151
wikicool
Przyczajenie
 
Avatar wikicool
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: poland:)
Wiadomości: 11
Question Jak uzyskać taki efekt - fryzura ?

Witam serdecznie
chciałabym się dowiedzieć, jak uzyskać taki oto efekt, który widać na zdjęciu. Co do kręcenia, lokowania, falowania włosów, jestem zielona, dlatego pytam. Bardzo proszę o szczegółowe informacje.
Pozdrawiam!;*

http://www.fotofotki.pl/images/6dywiiajyl5mk6pefr.jpg
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 6dywiiajyl5mk6pefr.jpg (69,4 KB, 103 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2011-09-19 o 08:22 Powód: zal:zdjec do zalacznika
wikicool jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-15, 15:41   #152
Agatusiek
Raczkowanie
 
Avatar Agatusiek
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: daleki wschód
Wiadomości: 470
GG do Agatusiek
Dot.: Jak zrobić/ulozyc tą fryzurę -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez melissa89 Pokaż wiadomość
dziewczyny może orientujecie się jak te włosy są ścięte? końcówki na prosto?
zdecydowanie na prosto.
__________________
To, co dziś jest rzeczywistością, wczoraj było nierealnym marzeniem.

Agatusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-16, 15:35   #153
melissa89
Wtajemniczenie
 
Avatar melissa89
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 113
Dot.: Jak zrobić/ulozyc tą fryzurę -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Agatusiek Pokaż wiadomość
zdecydowanie na prosto.
dziękuję a ta powiedzmy grzywka? po prostu jeden stopień zrobiony?
__________________
insta mam i ja
melissa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-17, 09:35   #154
Agatusiek
Raczkowanie
 
Avatar Agatusiek
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: daleki wschód
Wiadomości: 470
GG do Agatusiek
Dot.: Jak zrobić/ulozyc tą fryzurę -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez melissa89 Pokaż wiadomość
dziękuję a ta powiedzmy grzywka? po prostu jeden stopień zrobiony?
wydaje mi sie ze calośc wlosow jest scieta na prosto, a wrecz jestem pewna co widac bardzo dokladnie. a jesli chodzi o grzywke to po bokach mala czesc wlosów jest ścięta na daną dlugośc i lekko wystopniowana przy końcach. reszta jednak prosta i rowna. jesli chcesz uzskać taki efekt to wydaje mi ise ze najrozsadniej bylo by pojsc do fryzjera ze zdjęciem. bo nawet jesli dokladnie wiesz jak chcesz byc scieta to fryzjer moze tego nie zaczaic. takze foto i w droge, tymbardziej ze wyraznie wszystko na nim widac i fryzjer nie powinien miec probemów. pozdrawiam
__________________
To, co dziś jest rzeczywistością, wczoraj było nierealnym marzeniem.


Edytowane przez Agatusiek
Czas edycji: 2011-09-17 o 09:39
Agatusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 08:18   #155
Angels2708
Zadomowienie
 
Avatar Angels2708
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 1 198
GG do Angels2708
Dot.: Jak uzyskać taki efekt - fryzura ?

Cytat:
Napisane przez wikicool Pokaż wiadomość
Witam serdecznie
chciałabym się dowiedzieć, jak uzyskać taki oto efekt, który widać na zdjęciu. Co do kręcenia, lokowania, falowania włosów, jestem zielona, dlatego pytam. Bardzo proszę o szczegółowe informacje.
Pozdrawiam!;*

http://www.fotofotki.pl/images/6dywiiajyl5mk6pefr.jpg
Hejka...mi wydaje się że tu lokówka czy prostownica nie ma tu nic do tego z taka fryzurka... ;P mi sie ona kojarzy ze spaniem ;P czyli mianowicie chodzi mi o to ze np. wloski w luźny warkoczyk i iśc spać albo i francuz będzię ładniej wyglądać ponieważ włoski będa falowane juz nieco wyzej nic jak od zwyklego warkocza powodzenia
Angels2708 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 09:08   #156
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: Jak uzyskać taki efekt - fryzura ?

Cytat:
Napisane przez wikicool Pokaż wiadomość
Witam serdecznie
chciałabym się dowiedzieć, jak uzyskać taki oto efekt, który widać na zdjęciu. Co do kręcenia, lokowania, falowania włosów, jestem zielona, dlatego pytam. Bardzo proszę o szczegółowe informacje.
Pozdrawiam!;*

http://www.fotofotki.pl/images/6dywiiajyl5mk6pefr.jpg
Mi tez sie bardzo podoba
Warkocz to raczej nie. Powiedzialabym ze prostownica i lekko rozprostowane . Sama chcialabym wiedziec jak to zrobic
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 13:09   #157
Angels2708
Zadomowienie
 
Avatar Angels2708
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 1 198
GG do Angels2708
Dot.: Jak uzyskać taki efekt - fryzura ?

Też może być falowanie przez prostownice raz do gory raz na dol ;P albo i krecenie lokowka ale zaczynajac od nasady glowy ten skret a nie od koncowek no i oczywiscie gruba lokowka powodzenia
Angels2708 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-19, 22:35   #158
melissa89
Wtajemniczenie
 
Avatar melissa89
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 113
Dot.: Jak zrobić/ulozyc tą fryzurę -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Agatusiek Pokaż wiadomość
wydaje mi sie ze calośc wlosow jest scieta na prosto, a wrecz jestem pewna co widac bardzo dokladnie. a jesli chodzi o grzywke to po bokach mala czesc wlosów jest ścięta na daną dlugośc i lekko wystopniowana przy końcach. reszta jednak prosta i rowna. jesli chcesz uzskać taki efekt to wydaje mi ise ze najrozsadniej bylo by pojsc do fryzjera ze zdjęciem. bo nawet jesli dokladnie wiesz jak chcesz byc scieta to fryzjer moze tego nie zaczaic. takze foto i w droge, tymbardziej ze wyraznie wszystko na nim widac i fryzjer nie powinien miec probemów. pozdrawiam
dziękuję ślicznie za odpowiedź na pewno jak będę szła zabiorę ze sobą zdjęcie, żeby nie było nieporozumień najgorzej, że mam pocieniowane lekko włosy i boję się, że fryzjerka za dużo będzie chciała mnie obciachać, bo powie, że inaczej nie można, tym bardziej że mam zniszczone końcówki... a mi się właśnie marzy od dawna tak na prosto, dlatego hodowałam pozdrawiam!
__________________
insta mam i ja
melissa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-20, 08:56   #159
KinkyGirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 292
Dot.: Jak zrobić/ulozyc tą fryzurę -wątek zbiorczy

Ta laska w ogóle ma świetne, grube włosy. W dodatku długie. Na włosach innego typu efekt raczej nie będzie taki spektakularny. A szkoda...bo mi trochę jeszcze z długości brakuje
KinkyGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 10:19   #160
elwissek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 21
Smile Dot.: Jak zrobić/ulozyc tą fryzurę -wątek zbiorczy

Witam Was drogie wizażanki. Szykuje się impreza w stylu lat 70. Szukałam fryzur i znalazłam coś takiego. Moje pytanie brzmi: Jak uzyskać tak piękną i bujną fryzurę? Proszę pomóżcie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 70'.jpg (57,7 KB, 142 załadowań)
elwissek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 10:22   #161
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: Jak zrobić/ulozyc tą fryzurę -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez elwissek Pokaż wiadomość
Witam Was drogie wizażanki. Szykuje się impreza w stylu lat 70. Szukałam fryzur i znalazłam coś takiego. Moje pytanie brzmi: Jak uzyskać tak piękną i bujną fryzurę? Proszę pomóżcie.
Rany ona ma chyba poduszke na glowie albo tapir i tona lakieru i karbownica.
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-21, 11:48   #162
Angels2708
Zadomowienie
 
Avatar Angels2708
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 1 198
GG do Angels2708
Dot.: Jak zrobić/ulozyc tą fryzurę -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez elwissek Pokaż wiadomość
Witam Was drogie wizażanki. Szykuje się impreza w stylu lat 70. Szukałam fryzur i znalazłam coś takiego. Moje pytanie brzmi: Jak uzyskać tak piękną i bujną fryzurę? Proszę pomóżcie.
Elo
No tak ma nieźle natapirowane te włoski co daje tak świetny efekt
Widać też że ma końcówki ładnie odkręcone co powoduje jeszcze większą objętość tych włosków. Nie dziwiłabym się wcale jak by się okazało że ma dopinki włosków no i oczywiście dużo lakieru będzie trzaba by te włoski utrwalić
Angels2708 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 12:24   #163
KinkyGirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 292
Dot.: Jak zrobić/ulozyc tą fryzurę -wątek zbiorczy

OMG, ale włossssyyyy. MI tez się wydaje, że tam jakaś poducha siedzi.
KinkyGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-22, 10:26   #164
Fanny_Fay
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 6
Dot.: Jak zrobić/ulozyc tą fryzurę -wątek zbiorczy

Witam,
Czy któraś z dziewczyn ma pomysl jak wykonać taki kok? Bardzo podoba mi sie ta fryzura, a za 2 tygodnie moja siostra wychodzi za mąż i chciałabym sobie cos takiego wyczarować
Dzięki!
http://4.bp.blogspot.com/_ZxyCUbVLfq...yk+na+bok.jpeg
Fanny_Fay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-25, 14:11   #165
Vanilly
Przyczajenie
 
Avatar Vanilly
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 9
Jak pielęgnować i układać taką fryzurę????

Chciałabym zrobić sobie taka fryzurę ale nie mam pojęcia jakich kosmetyków użyć aby odpowiednio ją wystylizować. BAAAARDZO proszę o POMOC.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2hphp1w.jpg (27,0 KB, 24 załadowań)
__________________
Vanilly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-25, 15:38   #166
isi12m5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 12
Jak ulozyc tak wlosy!

Prosze o pomoc jak stworzyc taka fryzure - jakiego zelu uzywac - jak go stosowac - w jakich ilosciach - mimo wielu prob nigdy nie potrafie stworzyc podobnej fryzury a nie jest ona wcale tak skomplikowana


http://ucesy-sk.happyhair.sk/celebri...tner1a1310.jpg

Prosze o pomoc
isi12m5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-25, 21:21   #167
kropaa
Raczkowanie
 
Avatar kropaa
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 251
Dot.: Jak ulozyc tak wlosy!

Ciach prach i gotowe . Myśle że trzeba się skontaktować z fryzjerem żeby najpierw odpowiednio mógł wycieniować Ci włosy. Ja osobiście użyła bym lakieru a nie żelu.
Moja siostra ma takie krótkie włosy i nigdy z żelem nie wyglądało fajnie.

Edytowane przez kropaa
Czas edycji: 2011-09-25 o 21:23
kropaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 02:13   #168
isi12m5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 12
Dot.: Jak ulozyc tak wlosy!

Na czym polega owe cieniowanie Jestem konkretnie zielony jesli chodzi o stylizacje wlosow i kreowanie fryzur. I jak mialo by wgl wygladac modelowanie fryzury z uzyciem lakieru ?? morko sucho , wlosy pod wode potem lakier- modelowanie - lakier modelowanie - lakier i gotowe, czy jakos inaczej :P
isi12m5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 11:12   #169
Angels2708
Zadomowienie
 
Avatar Angels2708
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 1 198
GG do Angels2708
Dot.: Jak pielęgnować i układać taką fryzurę????

Cytat:
Napisane przez Vanilly Pokaż wiadomość
Chciałabym zrobić sobie taka fryzurę ale nie mam pojęcia jakich kosmetyków użyć aby odpowiednio ją wystylizować. BAAAARDZO proszę o POMOC.

Hej myślę że tutaj pomogły by kosmetyki które prostują włoski albo poprostu prostownica oczywiscie z udzialem preperatu na ochrone wlosow przed cieplem co tez spowoduje ze beda lsnic
Angels2708 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-26, 11:51   #170
kropaa
Raczkowanie
 
Avatar kropaa
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 251
Dot.: Jak ulozyc tak wlosy!

Cieniowanie czy pazurkowanie to specjalne podcinanie włosów.. A praca z lakierem to na sucho kolego na sucho . Widze że nikt doświadczony się nie udziela więc wysyłam Cie do fryzjera na fotelik zapytaj o tą fryzure i obserwuj jak się ją układa. Tak chyba najprościej? Następnie próbuj robić to sam, komu wychodzi coś idealnie za pierwszym razem?
kropaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 00:02   #171
Aniol1985
Zadomowienie
 
Avatar Aniol1985
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 107
Dot.: Jak ulozyc tak wlosy!

Fryzure wykona ci fryzjer wiec nie kłopocz się z informacjami typu co to cieniowanie itd, jezeli chodzi o samo ułozenie to nie jest to zbyt ciężkie, tylko zalezy od typu twoich włosów . Jeżeli są proste wystarczy je po umyciu wysuszyć suszarką kierując strumień powietrza z tyłu głowy do przodu i lekko na bok by włosy układały sie podobnie jak na fotce. Jak będą całkowicie suche użyj gumy do układania włosów - weź troche tej gumy rozetrzyj ją między palcami i nałóż na włosy (musisz wziąść ok pół lub jak masz dużo gestych włosów to całą małą łyżeczke takiej gumy ,to taka mniej więcej porcja - to musisz sam wyprubować). Nie nakłada się tego jak żel - nie wciera się i nie przcesuje się palcami , tylko bardziej łap włosy jak byś je chciał naciągać palcami . Czyli bierzesz partie włosów nie przy samej głowie tylko tak z minimum 1 cm od nasady , łapiesz i zaciskasz je pacami z guma i naciągasz do góry i w bok - w strone , w którą chcesz by włosy sie ułozyły. Jak już wykonasz to na wszystkich włosach (łap raczej większe partie- by nie robić efektu jeża) i uzyskasz zamierzony efekt odczekaj z 2-3 minut i popryskaj lakierem żeby sie utrwalio. Powodzenia i pozdrawiam Aga.

Edytowane przez Aniol1985
Czas edycji: 2011-09-27 o 00:05
Aniol1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 22:28   #172
maluutka95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 4
Dot.: Jak pielęgnować i układać taką fryzurę????

Zgodzę sie z koleżanką powyżej :P a dodatkowo jeszcze jeśli chcesz nabłyszczyć włosy polecam brylantynę joanny jest niedroga i wydajna sama używam i dobrze się sprawuje ja natomiast mam pytanie do Was drogie doświadczone wizażanki jak uzyskać taką fryzurę jak na zdj ? Szczególnie chodzi i mi o układanie przedziałka i górnej warstwy włosów bo u mnie z tym cięzko jest ;/ wiem że trzeba to jakoś zaczesać chyba do tyłu i natapirować ale ilekroć sie do tego zabieram sama, wygląda to dziwacznie i nie tak jakbym chciała. byłam u fryzjerki pokazałam jej zdjęcia a ona i tak ciachnęła mnie na tzw rondel i zamiast takich różnorodnej grubości pasemek zrobiła zwykły balejaż. Ze juz nie wspomne jak wyglądała grzywka .. Nie podobało mi się to totalnie do mojej wymarzonej fryzurki podobne nie było nawet ale musiałam to jakoś przeżyć i teraz znów wybieram się do fryzjera ale bogu dzięki gdzie indziej (mam nadzieję osiągnę zamierzony efekt :P) więc jeśli ktoś ma taką fryzurę albo wie jak ją wykonać proszę o szczegółowe instrukcje ;D

http://i51.tinypic.com/2v1rs0n.jpg
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fryzxd.jpg (86,2 KB, 73 załadowań)

Edytowane przez maluutka95
Czas edycji: 2011-09-27 o 22:42
maluutka95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 06:57   #173
Angels2708
Zadomowienie
 
Avatar Angels2708
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 1 198
GG do Angels2708
Dot.: Jak pielęgnować i układać taką fryzurę????

Cytat:
Napisane przez maluutka95 Pokaż wiadomość
Zgodzę sie z koleżanką powyżej :P a dodatkowo jeszcze jeśli chcesz nabłyszczyć włosy polecam brylantynę joanny jest niedroga i wydajna sama używam i dobrze się sprawuje ja natomiast mam pytanie do Was drogie doświadczone wizażanki jak uzyskać taką fryzurę jak na zdj ? Szczególnie chodzi i mi o układanie przedziałka i górnej warstwy włosów bo u mnie z tym cięzko jest ;/ wiem że trzeba to jakoś zaczesać chyba do tyłu i natapirować ale ilekroć sie do tego zabieram sama, wygląda to dziwacznie i nie tak jakbym chciała. byłam u fryzjerki pokazałam jej zdjęcia a ona i tak ciachnęła mnie na tzw rondel i zamiast takich różnorodnej grubości pasemek zrobiła zwykły balejaż. Ze juz nie wspomne jak wyglądała grzywka .. Nie podobało mi się to totalnie do mojej wymarzonej fryzurki podobne nie było nawet ale musiałam to jakoś przeżyć i teraz znów wybieram się do fryzjera ale bogu dzięki gdzie indziej (mam nadzieję osiągnę zamierzony efekt :P) więc jeśli ktoś ma taką fryzurę albo wie jak ją wykonać proszę o szczegółowe instrukcje ;D

http://i51.tinypic.com/2v1rs0n.jpg
Co ci mogę kochana napisać jak już wszystko sama napisałaś otóż tak ... grzywka to tak wiesz na bok, tylne włoski podtapirowane i zaczesane lekko do tyłu... pasemka tutaj fajnie i ciekawie wyglądają powodzenia u fryzjera
Angels2708 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 12:19   #174
Sherilyn_
Raczkowanie
 
Avatar Sherilyn_
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Twin Peaks
Wiadomości: 75
Dot.: Jak zrobić/ulozyc tą fryzurę -wątek zbiorczy

Witam was kochane! Mam nadzieję, że mi pomożecie, bo tak się męczę. Chciałam dowiedzieć się jak zrobić TĘ fryzurę, ale nie wiem jak ją nazwać.. a co za tym idzie nawet nie mogłam wyszukać zdjęć w google, ani tym bardziej jak się ją robi. Brak mi wyobraźni. Przez przypadek znalazłam zdjęcie Rihanny z podobną fryzurą.
Moje pytanie brzmi: jak najlepiej pokręcić włosy do tej fryzury? papiloty/lokówka? I PRZEDE WSZYSTKIM jak to cholerstwo spiąć mam włosy do połowy pleców, ale nie są jakieś specjalnie grube więc chyba powinno się udać?
Dodaje foto! Wiem, że mało tu widać, ale wierzę że będziecie wiedzieć o co mi chodzi.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg a73681bd0020632c4e82684c.jpg (55,7 KB, 52 załadowań)
__________________

mój modowy blog :- )
http://fashi1.blogspot.com//
serdecznie zapraszam!
Sherilyn_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-29, 07:46   #175
Angels2708
Zadomowienie
 
Avatar Angels2708
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 1 198
GG do Angels2708
Dot.: Jak zrobić/ulozyc tą fryzurę -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Sherilyn_ Pokaż wiadomość
Witam was kochane! Mam nadzieję, że mi pomożecie, bo tak się męczę. Chciałam dowiedzieć się jak zrobić TĘ fryzurę, ale nie wiem jak ją nazwać.. a co za tym idzie nawet nie mogłam wyszukać zdjęć w google, ani tym bardziej jak się ją robi. Brak mi wyobraźni. Przez przypadek znalazłam zdjęcie Rihanny z podobną fryzurą.
Moje pytanie brzmi: jak najlepiej pokręcić włosy do tej fryzury? papiloty/lokówka? I PRZEDE WSZYSTKIM jak to cholerstwo spiąć mam włosy do połowy pleców, ale nie są jakieś specjalnie grube więc chyba powinno się udać?
Dodaje foto! Wiem, że mało tu widać, ale wierzę że będziecie wiedzieć o co mi chodzi.
Witaj nie wiem czy dobrze widzę jak ma wyglądać ta fryzurka ale napiszę ci jak mi się wydaję ;P
A więc włoski są kręcone lokówką, po czym głowe schylasz w dół i robisz coś w stylu banana(podpinając wsówkami) zostawiając końcówki włosów dolnych na górze (przy bananie niekiedy włosy się chowa do środkaa ty pozostaw włosy tak by wystawały z tego babana). KIedy podniesiesz głowę do góry ładnie ułóż sobie loczki na górze głowy kierując w strone twarzy i czoła, przyczesz delikatnie na czoło by wyglądała jak ala grzywka i oczywiście wszystko dobrze spryskaj lakierem
Mam nadzieję że pomogłam

Edytowane przez Angels2708
Czas edycji: 2011-09-29 o 07:48
Angels2708 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-01, 13:02   #176
Witebskaola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 5
Wygdlądać jak kim!!!!

Hej.Mam pytanie.Bardzo podoba mi się Kim Kardashian i chciałabym mieć taką fryzurę ja ona na tych zdjęciach:

https://polki.pl/work/privateimages/...MAIN/31175.jpg

http://bi.gazeta.pl/im/4/5548/z55483...einberg-AG.jpg


Proszę o pomoc! Jak ona to robi?? że ma takie puszyste i lśniące i do tego jeszcze fale?? Można podkręcic lokówką aby uzyskać taki efekt??? Potrzeba jedwabiu do włosów aby były tak lśniące??????
Witebskaola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-01, 14:18   #177
bour
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 134
Dot.: Jak zrobić/ulozyc tą fryzurę -wątek zbiorczy

witajcie! pomozecie? jak ulozyc mniej wiecej taka fryzure ?
http://www.tvn.pl/news/5967/view

http://www.google.pl/imgres?q=anja+r...P6PzgAQ&zoom=1

http://www.google.pl/imgres?q=anja+r...mu8C_Dw&zoom=1
http://www.google.pl/imgres?q=anja+r...15&tx=116&ty=8

dzieki serdeczne za odpowiedz!

Edytowane przez bour
Czas edycji: 2011-10-01 o 14:20
bour jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-01, 14:26   #178
Sherilyn_
Raczkowanie
 
Avatar Sherilyn_
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Twin Peaks
Wiadomości: 75
Dot.: Jak zrobić/ulozyc tą fryzurę -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Angels2708 Pokaż wiadomość
Witaj nie wiem czy dobrze widzę jak ma wyglądać ta fryzurka ale napiszę ci jak mi się wydaję ;P
A więc włoski są kręcone lokówką, po czym głowe schylasz w dół i robisz coś w stylu banana(podpinając wsówkami) zostawiając końcówki włosów dolnych na górze (przy bananie niekiedy włosy się chowa do środkaa ty pozostaw włosy tak by wystawały z tego babana). KIedy podniesiesz głowę do góry ładnie ułóż sobie loczki na górze głowy kierując w strone twarzy i czoła, przyczesz delikatnie na czoło by wyglądała jak ala grzywka i oczywiście wszystko dobrze spryskaj lakierem
Mam nadzieję że pomogłam
dziękuję! robiłam to zupełnie inaczej, dlatego nie wychodziło
__________________

mój modowy blog :- )
http://fashi1.blogspot.com//
serdecznie zapraszam!
Sherilyn_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-02, 00:50   #179
isi12m5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 12
Dot.: Jak ulozyc tak wlosy!

ŁaŁ o taka odpowiedz mi wlasnie chodzilo - dziekuje ci Aga Krok po kroku o to chodzi

A idac do fryzjera ze zdjecie mnie bede glupio wygladal ?
Ile taka operacja z fryzjerem moze kosztowac?


PS. Musze suszarke kupic (nie smiejcie sie :P)
isi12m5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-02, 09:49   #180
natalcia250
sentimental animal
 
Avatar natalcia250
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 287
Dot.: Jak zrobić/ulozyc tą fryzurę -wątek zbiorczy

Mam kręcono/falowane odstające na wszystkie strony włosy Chciałabym mieć gładkiego kucyka i po zastosowaniu żelu, owszem był gładki, ale włosy wyglądały na tłuste. Do wygładzenia włosów lepsza jest guma czy pasta do włosów?
__________________
You may think he's a sleepy-type guy
Always takes his time
Soon I know you'll be changing your mind
When you've seen him use a gun, boy
When you've seen him use a gun
natalcia250 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-25 12:55:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:35.