Erotyczne smsy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-05, 11:17   #1
mirage23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 38

Erotyczne smsy


Nie bardzo wiedziałam, gdzie to ująć, więc postanowiłam to napisać tutaj na "Intymnym". Jesli ktoś uzna, że to powinno znaleźć się na podforum seks to niech tak będzie, ale według mnie nie jest to ściśle związane z seksem ile z uczuciami, więc zostawiam to tak jak jest.

Sytuacja dotyczy mnie. Współżyję z moim chłopakiem od niedawna. Początkowo było rewelacyjnie, dostawałam wiele czułości od niego, wiele ciepła. Odpowiadalo mi to, bo jeszcze do niedawna byłam dziewicą i w związku z krótkim "stażem niedziewictwa" potrzebuję tego nadal. Jestem spokojną dziewczyną i zawsze liczyły się dla mnie bardziej uczucia, chyba nadal żyję w wyobrażeniu, że prawdziwa miłość powinna się głównie opierać na zrozumieniu, zaufaniu. Wczoraj kiedy wracałam do domu po upojnym popołudniu, dostałam od chłopaka smsa: czy jestem głodna i czy nie mam ochoty dziabnąć małego (w domyśle penisa)... Nigdy tego nie robiłam i Tż dobrze o tym wiedział, że na taką "miłosć" potrzebuję czasu. Wie, że jestem spokojną osobą i wiedział to od zawsze, zawsz emu się taka podobałam. Mnie to trochę może nie uraziło ale poczułam się jakby uczucie odchodziło a pojawiało się przyzwyczajenie do bliskości, seksu. Nie mówię, że nie dostaję czułości od niego - dostaję, ale wczorajsze smsy przycmiły mi trochę to wyobrażenie. Odpowiedziałam, że nie jestem głodna, że za dużo mi zrobił kanapek na kolację ale że dam mu buziaka (ja myślałam o buziaku w usta) on z treści smsa chyba nie, przynajmniej takie odniosłam wrażenie. Dzisiaj rano też chodziło o sniadanie. Pisał: Super że idzies zbo mi się chce..... jeść i buzi. W domyśle - chce mu się seksu. Łykam tabletki już drugie opakowanie, może to ich sprawka, że odbieram wszystko bardzo emocjonalnie. Chce z nim o tym porozmawiać, ale skoro wspołzyjemy to chyba erotyczne smsy są na miejscu. A być moze wina lezy we mnie ze nie do konca przełamałam barierę intymności i takie smsy powodują, że czuję się urażona, że jest mi smutno... Nie wiem jak to nazwać. Co o tym myślicie?
mirage23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-05, 12:23   #2
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Erotyczne smsy

Mysle,ze powinnas wyluzowac.
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-05, 12:26   #3
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Erotyczne smsy

Myślę, że jest tak, jak piszesz - jeszcze nie zdążyłaś się do końca otworzyć i przełamać, ale nie powinnaś tego odbierać jako winy (!). Po prostu współżyjesz od niedawna i to normalne, że nie musiałaś jeszcze przekroczyć wszystkich "barier".

Ja to dobrze rozumiem, bo na początku, kiedyś tam, kiedy dostałam od jednego pana, z którym nawet nie byłam jeszcze, smsa z lekko erotycznym podtekstem, to poczułam się przerażona i zniesmaczona (a naprawdę nie było w nim nic "ostrego" ). Po prostu nie byłam na to gotowa, zaskoczył mnie strasznie, nie wiedziałam jak zareagować. Z biegiem czasu to się zmieniło i teraz reaguję normalnie i nie robi to na mnie już złego wrażenia.

Skoro nie czujesz się dobrze dostając takie smsy, powiedz to chłopakowi i wyjaśnij, że po prostu nie przywykłaś do czegoś takiego i prosisz, żebyście nie pisali do siebie w ten sposób, przynajmniej na razie. Może za jakiś czas się oswoisz i wtedy sama napiszesz podobnego smsa , a może nie, nie musisz. Ważne, żebyś się do niczego nie zmuszała.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-05, 12:27   #4
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Erotyczne smsy

Cytat:
Napisane przez mirage23 Pokaż wiadomość
Nie bardzo wiedziałam, gdzie to ująć, więc postanowiłam to napisać tutaj na "Intymnym". Jesli ktoś uzna, że to powinno znaleźć się na podforum seks to niech tak będzie, ale według mnie nie jest to ściśle związane z seksem ile z uczuciami, więc zostawiam to tak jak jest.

Sytuacja dotyczy mnie. Współżyję z moim chłopakiem od niedawna. Początkowo było rewelacyjnie, dostawałam wiele czułości od niego, wiele ciepła. Odpowiadalo mi to, bo jeszcze do niedawna byłam dziewicą i w związku z krótkim "stażem niedziewictwa" potrzebuję tego nadal. Jestem spokojną dziewczyną i zawsze liczyły się dla mnie bardziej uczucia, chyba nadal żyję w wyobrażeniu, że prawdziwa miłość powinna się głównie opierać na zrozumieniu, zaufaniu. Wczoraj kiedy wracałam do domu po upojnym popołudniu, dostałam od chłopaka smsa: czy jestem głodna i czy nie mam ochoty dziabnąć małego (w domyśle penisa)... Nigdy tego nie robiłam i Tż dobrze o tym wiedział, że na taką "miłosć" potrzebuję czasu. Wie, że jestem spokojną osobą i wiedział to od zawsze, zawsz emu się taka podobałam. Mnie to trochę może nie uraziło ale poczułam się jakby uczucie odchodziło a pojawiało się przyzwyczajenie do bliskości, seksu. Nie mówię, że nie dostaję czułości od niego - dostaję, ale wczorajsze smsy przycmiły mi trochę to wyobrażenie. Odpowiedziałam, że nie jestem głodna, że za dużo mi zrobił kanapek na kolację ale że dam mu buziaka (ja myślałam o buziaku w usta) on z treści smsa chyba nie, przynajmniej takie odniosłam wrażenie. Dzisiaj rano też chodziło o sniadanie. Pisał: Super że idzies zbo mi się chce..... jeść i buzi. W domyśle - chce mu się seksu. Łykam tabletki już drugie opakowanie, może to ich sprawka, że odbieram wszystko bardzo emocjonalnie. Chce z nim o tym porozmawiać, ale skoro wspołzyjemy to chyba erotyczne smsy są na miejscu. A być moze wina lezy we mnie ze nie do konca przełamałam barierę intymności i takie smsy powodują, że czuję się urażona, że jest mi smutno... Nie wiem jak to nazwać. Co o tym myślicie?
Chłopak nie robi nic złego, bo takie smsy to normalne i ja nic dziwnego w tym nie widze. Powinnaś się cieszyć, że go pociągasz Nie ma powodu, żebyś miała czuć się urażona czy smutna...
może po prostu nie jesteś gotowa na seks?
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-05, 12:55   #5
Mrochna Tajemnica
Rozeznanie
 
Avatar Mrochna Tajemnica
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: opole
Wiadomości: 652
Dot.: Erotyczne smsy

Ja bym porozmawiała z nim I wyjaśniła, że jeszcze przełamujesz tą barierę i potrzebujesz czasu i uczucia, więc, żeby powstrzymał swe rządzę wypróbowania wszystkich pozycji w Kamasutrze
__________________

<3
Mrochna Tajemnica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-05, 13:13   #6
Lucka91
Wtajemniczenie
 
Avatar Lucka91
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: pokoik na poddaszu :)
Wiadomości: 2 776
Dot.: Erotyczne smsy

moge doradzic jedynie to co dziewczyny powyzej... nie przejmuj sie tak tym, bo to normalne ;p

i rozmowa rozmowa i jeszcze raz rozmowa Nie musisz mowic mu tego wprost, a jedynie delikatnie zasugerowac ze nie jestes gotowa na pewne kroki... i musi poczekac
__________________
Narysujesz mi coś?
Lucka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-05, 13:27   #7
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Erotyczne smsy

my podtekstowe smsy zaczęliśmy sobie wysyłać nim do czegoś doszło

a tak naprawdę, to podejdź do nich z uśmiechem, żartem. miłość romantyczna wcale nie musi być super poważna i nieśmieszna. im więcej wspólnego śmiechu, tym fajniej to wróży na przyszłość.
więc na początek - wyluzować
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-05, 13:49   #8
was ukochany baczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 408
Dot.: Erotyczne smsy

ja tez bym pogadala z nim i powiedziala ze potrzebujesz czasu na tego typu odmiany seksu
was ukochany baczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-05, 13:54   #9
mirage23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 38
Dot.: Erotyczne smsy

Dziękuję za Wasze opinie. Prawdę mówiąc zaczęłam się neicierpliwić brakiem odpowiedzi w tym temacie, więc sama pogadałam z chłopakiem i .... okazało się, że to żarty i prawdę mówiąc na żywo czasami padały takie stwierdzenia jak w tych smsach, ale wtedy widziałam jego reakcję, minę, puszczone oczko i wiedziałam że żartuje, a smsom jednak czegoś brakowało i odebrałam je śmiertelnie poważnie. Chyba teraz pora na kolejny krok - lekko dwuznaczne sytuacje. Dziękuję raz jeszcze
mirage23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-05, 15:06   #10
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Erotyczne smsy

A zobaczysz jak się z czasem wciągniesz w takiego erotyczne smsowanie
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-05, 18:22   #11
Mrochna Tajemnica
Rozeznanie
 
Avatar Mrochna Tajemnica
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: opole
Wiadomości: 652
Dot.: Erotyczne smsy

och, ja się tak wciągnęłam, że mój biedny w którymś momencie zaczął wyłączać telefon, bo spać nie mógł XD

ale to jest waśnie mankament tekstowych wiadomości. Nie ma tego tonu głosu etc.
__________________

<3
Mrochna Tajemnica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:30.