ćwiczenia czy dieta? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-09-24, 13:23   #1
kropkaszkodnik
Raczkowanie
 
Avatar kropkaszkodnik
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 33
Exclamation

ćwiczenia czy dieta?


witam. Mam problem.
Zakładałam już wątek na ten temat, ale tylko odp. jedna osoba. :/
Teraz dam nawet zdjęcia. Waże 53 kg, wzrost 1.64.
Większość znajomych uwaza, ze mam duże bary. mam juz takie kompleksy, ze szok. Wsumie to ja nawet nie wiem co mam sądzić. Chciałam się odchudzać, ale podobno to i tak nic nie daje na barki. Pokaze swoje zdjęcia. Wydaje mi się, że jednak jestem gruba a w szczegłolnośći ręce. Znacie jakieś ćwiczenia na to aby sie pozbyć tego tłuszczu? tylko nie chcę byc umięśniona jak jakiś terminator :b bo to takie mało delikatne i kobiecie. :b
Aa moze jednak jakaś dieta, albo coś innego? Wiecie chciałabym wkoncu wyglądać normlanie a nie jakoś tak jak teraz.
Prosze odp.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg S5004891 doo mmm.JPG (61,0 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg S5004893 do mmm.JPG (58,6 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg S5004894 doo mmm.JPG (61,0 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg S5004895 do mm.JPG (63,5 KB, 26 załadowań)
__________________
..
kropkaszkodnik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-24, 15:45   #2
monikax
Raczkowanie
 
Avatar monikax
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 300
Dot.: ćwiczenia czy dieta?

Jeżeli masz taką budowę ramion to probonowałabym ci ćwiczenia. Jeżeli natomiast masz tkankę tłuszczową no to przydałaby się jakaś łagodna dieta i aeroby, lub aerobik. Na zdjęciach jednak wyglada jakbyś miała taką budowę ciała, więc rób sobie poprostu ćwiczenia modelujące sylwetkę. Możesz też ćwiczyć aerobik, który równocześnie spala tkankę i modeluje ciało.
monikax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-24, 15:58   #3
Krówka-Toffi
Raczkowanie
 
Avatar Krówka-Toffi
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 151
Dot.: ćwiczenia czy dieta?

A wedlug mnie robisz problem z niczego. Masz normalna, prawidlowa sylwetke, wiec moze nie kombinuj. Jednak cwiczen nie moge Ci odmowic, poniewaz ruch to zdrowie.
Krówka-Toffi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-24, 17:27   #4
inch
Zakorzenienie
 
Avatar inch
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 287
Dot.: ćwiczenia czy dieta?

Kropka, po pierwsze, tą koleżanką się nie przejmuj, co Ci tak powiedziała. Powiedz, żeby zajęła się swoim grubym tyłkiem, bo to nie jej biznes.
Po drugie, ja Cię mogę zapewniać, że skrzydeł nietoperza nie masz, ale jeśli Twoja psychika tego nie zrozumie, to nici z dobrego smaopoczucia. Dlatego właśnie wklejam przykładowe ćwiczenia na ręcę http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=122819

Systematyczność, odpowiednia dieta i wytrwałość razem ze ćwiczeniami na pewno ukształtują ramiona.

pozdrawiam
inch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-24, 18:16   #5
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 3 356
Dot.: ćwiczenia czy dieta?

Ja tam uważam, że masz bardzo fajne ramiona - sama mam kompleks wąskich i chętnie bym się zamieniła
A oprócz ćwiczeń na ręce polecam spróbować biegania lub treningu siłowego na całe ciało. Dieta redukcyjna (tak na oko, sądząc po zdjęciach) nie jest Ci potrzebna. Ale oczywiście mogę się mylić. Może spróbuj sprawdzić poziom tłuszczu? Możesz zrobić to za pomocą odpowiednich aparatów w niektórych siłowniach, klubach fitness i aptekach albo skorzystać z kalkulatorów (np. na stronie mybodycomp.com).
Bieganie spala tłuszcz, ćwiczenia siłowe o niewielkiej intensywności wymodelują ciało. A najważniejsze - każdy rodzaj sportu poprawia nastrój i samoocenę, a także kondycję, dlatego uważam, że powinnaś spróbować
Midi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-24, 19:13   #6
kropkaszkodnik
Raczkowanie
 
Avatar kropkaszkodnik
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 33
Dot.: ćwiczenia czy dieta?

bardzo dziękuję wszystkim.
i za rady i za wasze oceny. Napewno z nich skorzystam .
__________________
..
kropkaszkodnik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:59.