Miodowy blond - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-07, 21:30   #1
missBlairW
Przyczajenie
 
Avatar missBlairW
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 6
Chciałabym zafarbować włosy na "miodowy blond", nie wiem czy oglądacie Top Model, ale chodzi mi o kolor mniej więcej Olgi.
Nie wiem jednak czy wyjdzie on szamponetką na próbę na moich włosach (boję się przebarwienia na zielone czy niebieskie, zamiast na ten blond ) Mój kolor włosów jest trudny do określenia, bo nie jestem do końca szatynką, bardziej mi zachodzi na złote.
To moje zdjęcie

Chodzi mi o taki kolor http://www.google.pl/imgres?q=olga+k...t:429,r:2,s:89
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Paulina15.jpg (59,5 KB, 523 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2011-12-07 o 23:34 Powód: post pod postem
missBlairW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-07, 22:18   #2
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Miodowy blond

dodaj zdjęcie nieprzekłamane kolorystycznie, mam na myśli, żadnej obróbki jak wyżej.
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-08, 15:37   #3
missBlairW
Przyczajenie
 
Avatar missBlairW
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 6
Dot.: Miodowy blond

ono nie jest obrobione, po prostu jest takie światło.
missBlairW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-10, 00:11   #4
awunia
Zakorzenienie
 
Avatar awunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 709
GG do awunia
Dot.: Miodowy blond

ok, ale nie jest "naturalne"... :P

"po domowemu" proponuję przy dobrym oświetleniu
__________________
awunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-10, 17:56   #5
preetamsingh
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: z pępka świata
Wiadomości: 1 427
Dot.: Miodowy blond

Cytat:
Napisane przez Holly85 Pokaż wiadomość
dodaj zdjęcie nieprzekłamane kolorystycznie, mam na myśli, żadnej obróbki jak wyżej.
Faktycznie - zdjęcie nadmiernie naświetlone, lub być może po obróbce. Lepiej wrzuć jakieś naturalne, będzie łatwiej ocenić Twój typ urody.
preetamsingh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-20, 13:34   #6
pani_zima_
Raczkowanie
 
Avatar pani_zima_
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 40
Dot.: Miodowy blond

Uważaj - sama kiedyś, dawno dawno temu wpadłam na podobny pomysł, żeby rozjaśnić włosy z jasnego brązu do miodowego blondu. Szamponetka absolutnie się do tego nie nadaje, wyjdą Ci włosy o złotorudym połysku i tyle. Wiem, bo sama tak miałam. Natomiast moja koleżanka rozjaśniała co jakiś czas, po trochę, "nieagresywnie" :P włosy wodą utlenioną. I efekt był super. Naturalny bardzo, dużo lepszy niż po rozjaśniaczu czy po farbie. Nie wiem, czy woda utleniona niszczy włosy bardziej niż farba, w każdym razie polecam do uzyskania takiego ciepłego blondu w odcieniu miodowym - ale nie od razu. Kwestia kilku podejść, przynajmniej w przypadku mojej koleżanki.
Pozdrawiam
pani_zima_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-20, 14:15   #7
asiadz89
Raczkowanie
 
Avatar asiadz89
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: kosmos
Wiadomości: 70
Dot.: Miodowy blond

Cytat:
Napisane przez pani_zima_ Pokaż wiadomość
Uważaj - sama kiedyś, dawno dawno temu wpadłam na podobny pomysł, żeby rozjaśnić włosy z jasnego brązu do miodowego blondu. Szamponetka absolutnie się do tego nie nadaje, wyjdą Ci włosy o złotorudym połysku i tyle. Wiem, bo sama tak miałam. Natomiast moja koleżanka rozjaśniała co jakiś czas, po trochę, "nieagresywnie" :P włosy wodą utlenioną. I efekt był super. Naturalny bardzo, dużo lepszy niż po rozjaśniaczu czy po farbie. Nie wiem, czy woda utleniona niszczy włosy bardziej niż farba, w każdym razie polecam do uzyskania takiego ciepłego blondu w odcieniu miodowym - ale nie od razu. Kwestia kilku podejść, przynajmniej w przypadku mojej koleżanki.
Pozdrawiam
Wiecie, może to zależy od koloru/struktury włosa/15nastoletniej nieumiejętności posługiwania się tym specyfikiem, bo ja też kiedyś wpadłam na ten genialny pomysł i chciałam rozjaśnić moje (wtedy ciemny blond) włosy wodą utlenioną i wyszedł mi kolor... sików Także z tą wodą (z własnego doświadczenia), bym nie ryzykowała
asiadz89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-20, 21:27   #8
grisgris
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 14
Dot.: Miodowy blond

Blondy to jedne z najtrudniejszych do osiagniecia... Mi udało się raz uzyskać miodowy. Rozjasniłam włosy troche bardziej a potem potraktowałam szamponetka. Musze jednak dodać, ze moje są juz mocno zniszczone i reaguja na wszystko mocniej/inaczej. Efekt był extra ale cięzko mi ocenić czy zadziała i u innych. Rozjasniałam z jasnego brazy - 4 tonowy rozjasniacz. szamponetka chyba palett
grisgris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-20, 21:30   #9
grisgris
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 14
Dot.: Miodowy blond

mi udalo się raz , z jasnego brazu - rozjaśniacz 4 tonowy a potem szamponetka palett. Jednak moje włosy są już mocno zniszczone więc reaguja mocniej/dziwnie
grisgris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-20, 22:24   #10
pani_zima_
Raczkowanie
 
Avatar pani_zima_
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 40
Dot.: Miodowy blond

Ja na naturalnych włosach w kolorze średniego brązu robiłam kiedyś pasemka, ale naprawdę bardzo cieniutkie. Mama nie pozwoliła farbować, to się wzięłam za wodę utlenioną, lata temu Wyszedł mi taki słoneczny kolor, ładnie to wyglądało ;D
Ta moja koleżanka też robiła pasmami, chyba nie moczyła całej głowy w wodzie utlenionej, przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo Ale może faktycznie lepiej nie eksperymentować :P Najlepiej udać się do dobrego fryzjera.
pani_zima_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-27, 21:29   #11
missBlairW
Przyczajenie
 
Avatar missBlairW
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 6
Dot.: Miodowy blond

Dziękuję za rady Chyba raczej pójdę do jakiegoś dobrego fryzjera, żebym była pewna, że nic złego na moich włosach się nie stanie. ;D
missBlairW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:56.