Podniesienie piersi - kilka pytań - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-21, 22:38   #1
CinnaMoon
Rozeznanie
 
Avatar CinnaMoon
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 815

Podniesienie piersi - kilka pytań


Witam
Odchudzałam się zaciekle acz w miarę sensownie (z naciskiem na "w miarę"), schudnąć mi się udało wiele, około 25-30 kilogramów. I byłabym cud miód laska, gdyby nie to, że moja skóra nie ma najmniejszego zamiaru dopasować się do mojego nowego rozmiaru
Plastykę brzucha odkładam na później.

Pytanie mam o piersi.
Chciałam podnieść, wkładki mnie kuszą, ale brakuje mi zarówno pieniędzy, jak i przekonania, w chwili obecnej noszę 70 B/C (zależy od modelu). Biust mam zdecydowanie nieestetyczny (ginekolog na jego widok rzekł mało dyplomatycznie "o Jezu!" ), w gustowne paseczki (rozstępy) i ogólnie cierpię przez to niemożebnie.
Piersi - symbol kobiecości. Pewnie

Czy ktoś na forum szczęście swoje pod brodę windował? I jak się z tym czuje? Chyba dojrzałam do operacji, stąd też pytanie - jaki jest w tej chwili jej koszt? Przejrzałam forum, ale ostatnia cena u dra Skupina pochodzi z roku 2005, nie wiem, czy coś się nie zmieniło.
Dopuszczam myśl, że z natury niedowidząca, coś przegapiłam, proszę nie bić.

Pomożecie? Zanim kompleksy ogryzą mnie do kości.
__________________
- Nie warto się wysilać. Niech diabli porwą ich wszystkich - powiedział. - Do kabaretu wstąp. Wypijemy po parę piw i popatrzymy, jak ten facet maluje.

(R. Zelazny, Książę Chaosu)
CinnaMoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 16:55   #2
zaklepa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1
Dot.: Podniesienie piersi - kilka pytań

Temat, który chcialam poruszyć. Mam dokładnie ten sam problem mimo, że nie spadłam aż tak z wagą. Mój biust jest taki od początku (mam na myśli rozstępy i brak jędrności).
Mam jeszcze pare pyań, ale są to pytania skierowane raczej do Pana dr. Mianowicie:
1. Czy blizny po takiej operacji są bardzo widoczne i gdzie się znajdują?
2. Czy wahanie wagi może mieć wpływ na ponowne opadanie biustu?
3. Może to zabrzmi niegrzecznie, ale człowiek naogląda się różnych reportaży i później ma obawy. Jaka jest gwarancja, że nic niepożądanego nie będzie się działo np. po ostatniej kontroli?
4. Jaki okres jest najlepszy aby taką operacje przeprowadzić, mam na myśli i wiek, ale także np. pore roku bo podejrzewam, że latem dla pacjentki może być uciążliwy okres tych 4-6 tygodni po operacji.
To chyba wszystko.
Pozdrwaiam!
zaklepa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-24, 15:02   #3
201710301049
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6
Dot.: Podniesienie piersi - kilka pytań

Hej dziewczyny!
Ja mam taki sam problem
tyle ze ja juz jestem zdecydowana tylko jeszcze nie w 100% na lekarza. Chce poddac sie operacji podniesienia piersi w sierpniu w Warszawie bo do Poznania to mi za daleko. Taka operacja kosztuje okolo 6000 zl. Ja chyba mam zamiar isc do LineaCorporis w Wawie, to zaplace 6300zl ze znizka.
Pozdrawiam
201710301049 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-26, 12:22   #4
CinnaMoon
Rozeznanie
 
Avatar CinnaMoon
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 815
Dot.: Podniesienie piersi - kilka pytań

Kasiu, a masz jakieś opinie na temat tej kliniki? Przyznam, że mnie również do Poznania nie po drodze
Choć pojechałabym.
Zależy mi na dobrym lekarzu, który zrobi rzecz tak, jak należy. Cena gra mniejszą rolę. I tak mam zamiar się zapożyczyć, tak więc tysiąc złotych w tę czy w tę nie stanowi aż takiej bariery.
__________________
- Nie warto się wysilać. Niech diabli porwą ich wszystkich - powiedział. - Do kabaretu wstąp. Wypijemy po parę piw i popatrzymy, jak ten facet maluje.

(R. Zelazny, Książę Chaosu)
CinnaMoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-26, 17:22   #5
201710301049
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6
Dot.: Podniesienie piersi - kilka pytań

Bylas na forum na www.beautywpolsce.com ? To jest doslownie skarbnica wiedzy! Sa opinie o kazdym lekarzu, mozesz obejrzec zdjecia i sa tez osoby po podniesieniu piersi
Ja o lekarzu z Lineacorporis w sumie tak duzo nie wiem, ale czytalam pare dobrych opinii. Do Poznania to napewno nie moge jechac bo to za daleko.
201710301049 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-27, 16:49   #6
CinnaMoon
Rozeznanie
 
Avatar CinnaMoon
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 815
Dot.: Podniesienie piersi - kilka pytań

Byłam tam, ale nie przeglądałamforum pod kątem lekarzy z tej akurat kliniki. Zależy mi na wybraniu kogoś, kto zrobić coś dobrze, a nie względnie znośnie
__________________
- Nie warto się wysilać. Niech diabli porwą ich wszystkich - powiedział. - Do kabaretu wstąp. Wypijemy po parę piw i popatrzymy, jak ten facet maluje.

(R. Zelazny, Książę Chaosu)
CinnaMoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-30, 09:37   #7
201710301049
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6
Dot.: Podniesienie piersi - kilka pytań

Wiem wiem..nie latwo znalezc jest dobrego lekarza... i nigdy nie mozesz byc pewna na to ze bedzie dobrze.. mysle ze kazdy lekarz mial bardziej i mniej udane operacje... jak czytam opinie o roznych lekarzach to zawsze jest ktos komu sie nie podoba i narzeka...
Ja coraz bardziej jestem pewna LineaCorporis... Zdaje sie na moja intuicje
201710301049 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:16.