therm line S - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > W krzywym zwierciadle odchudzania

Notka

W krzywym zwierciadle odchudzania
Jest do jedyne forum, na którym zamieszczamy wszystkie diety, które promują odchudzanie poprzez drastyczne ograniczenie kaloryczności, tzw. "diety głodówkowe", które nie mają nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem.
  • Jest to forum stworzone dla osób, które chcą zwalczać wszystkie choroby powiązane z zaburzeniem łaknienia (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się) oraz dla osób, które pragną takim osobom radzić, pomagać i wspierać.
  • Na tym forum nie można namawiać do drastycznych metod zrzucania wagi, lecz można pisać o terapii przy ED.
  • Jedynie na tym forum osoby z zaburzeniami łaknienia mogą tworzyć swoje grupy wsparcia.
  • Forum to nie zastępuje psychologa ani profesjonalnej terapii.
  • Redakcja nie bierze odpowiedzialności za udzielane tutaj porady, natomiast z pełną stanowczością będziemy tępić wszelkie wątki "pro-ana".
  • Na forum obowiązuje dodatek do regulaminu, zapoznaj się z nim zanim weźmiesz udział w dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-07, 23:51   #31
Watorzynka
Raczkowanie
 
Avatar Watorzynka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 229
Dot.: therm line S

Cytat:
Napisane przez yolly Pokaż wiadomość
Witaj....

Same tabletki nic nie dają....naprawdę nic....
Zaczęłam chodzić na siłownie 2 razy w tygodniu, raz w tygodniu fitness....jeżdżę na rowerze 2 razy w tygodniu około 20 km....i zastosowałam dietę ...ograniczam się z jedzeniem....
i dopiero teraz powoli zaczęła drgać waga....

Same tabletki nie pomogą .....silna wola+ motywacja+ dieta+ ćwiczenia= EFEKT
Ale poczytaj co pisałam dalej:P Ja wiem że same tabletki nie pomagają:P Schudłam z TRS ^kg utrzymałam wagę bez problemu, brałam go 2 miesiące... i jestem zadowolona bardzo polecam:P
__________________
1 maj 2015
Watorzynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-21, 10:18   #32
martuha20
Rozeznanie
 
Avatar martuha20
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 689
Dot.: therm line S

witam dziewczyny!
Od dzis zaczelam terapię therm line S chcialabym zrzucic -10 kilogramów.Staram się jeść rozsądnie i ćwiczę
Wy już powinniście być po dłużej kuracji
Jak tam rezultaty?
__________________

Maniaczka Yankee Candle

Jestem kierowcą
martuha20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 15:04   #33
Watorzynka
Raczkowanie
 
Avatar Watorzynka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 229
Dot.: therm line S

Cytat:
Napisane przez martuha20 Pokaż wiadomość
witam dziewczyny!
Od dzis zaczelam terapię therm line S chcialabym zrzucic -10 kilogramów.Staram się jeść rozsądnie i ćwiczę
Wy już powinniście być po dłużej kuracji
Jak tam rezultaty?
Jak już wcześniej pisałam ja stosowałam TLS 2 miesiace schudłam 6-7kg. ćwiczyłam codziennie, ale jadłam raczej wszytko tylko w rozsądnych ilościach żeby też nie otrzymać jojo po zakończeniu "kuracji". chciałam po prostu przestawić oragnizm na zdrowsze żywienie i ruch. musze powiedzieć że nigdy sie tak świetnie nie czułam jak w tedy. wiec ja absolutnie polecam!!!
Możemy zacząć razem i dzielić się postępami. Bo ja mój trud zaprzepaściłam, przez kolejne 2 miesiące;/ z racji że na stres reaguje dość dziwnie bo objadając sie;/ w tedy już nie myślałam o dietach i ćwiczeniach...;/ a dodatkowo zaczełam brac tabletki anty i wróciłam do tego co było.
Więc teraz ruszam razem z Tobą ja biorę TLS od wczoraj, rowerek lub basen codziennie plus hula hop i wracam do zdrowego jedzenia

Ja startuje od 58kg ---->54---->52---> ?? zobaczymy
A Ty?
__________________
1 maj 2015

Edytowane przez Watorzynka
Czas edycji: 2010-08-26 o 14:56
Watorzynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-30, 12:02   #34
martuha20
Rozeznanie
 
Avatar martuha20
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 689
Dot.: therm line S

No to zaczynamy ja mialam teraz przerwe bo byłam na wakacjach ale już biorę znów ja bieganie + rowerek moze basen dorzucę jak czasu starczy ierzesz tak jak zalecają 2x2 czy 2x1?
ja startuję:
67->64->60
__________________

Maniaczka Yankee Candle

Jestem kierowcą
martuha20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-03, 14:16   #35
Watorzynka
Raczkowanie
 
Avatar Watorzynka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 229
Dot.: therm line S

2x2 też miałam przerwę bo wyjechałam a zapomniałam zabrać ze soba mojego term line no ale cóż nadrobimy.

Ja Ci powiem że ja stosuje taktykę codziennie ruch i to co ostatnio czyli zdrowe jedzenie teraz niestety nie mogę chodzić na basen zdrowie mi nie pozwala ale codziennie godzinkę na rowerku i jak mam jeszcze czas to godzinkę na hula hop-> bo moja zmora to brzuszek do tego właśnie robię sobie serie rożnych ćwiczeń na brzuch

58kg --56kg-->54---->52---> ?? zobaczymy

a jak tam u Ciebie? widzisz jakieś rezultaty?
__________________
1 maj 2015
Watorzynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-16, 22:21   #36
Watorzynka
Raczkowanie
 
Avatar Watorzynka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 229
Dot.: therm line S

I jak tam?

Ja niestety musiałam odstawic TLS zle sie czułam, cisnienie mi skoczyło, bóle głowy.. straszne;/ i teraz mi dwa razy ciezej;/ stoje w miejscu.. i nic nie chce drgnać;/

__________________
1 maj 2015
Watorzynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 17:17   #37
kasiulka2999
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1
Dot.: therm line S

Brałam wcześniej TLS, muszę przyznać że czułam się dobrze i jakoś tak jeść mi się specjalnie nie chciało. Pojechałam na spływ kajakowy i nie zabrałam TLS ze sobą i od tamtej pory miałam jakieś takie napady ochoty na słodycze... po powrocie cały mój misterny plan poszedł... wróciłam do starych nawyków żywieniowych i z chwilowego braku finansów odstawiłam TLS.

Chciałam bym zmobilizować się ponownie...
Myślałam o zakupie mocniejszego Therm Line chociaż wciąż się waham ze względu na te przeciwwskazania przy skłonnościach do depresji... myślę że nie mam takich skłonności chociaż przyznaję był taki okres w moim życiu gdzie bałam się że jeszcze trochę i w jakąś depresję wpadne... granica wydawała się bardzo cieniutka.
Ale mniejsza o to, obecnie jestem najszczęśliwszą osobą pod słońcem

Co myślicie o połączeniu Therm Line S (lub mocniejszy) i do tego np. BIO CLA z zieloną herbatą albo jakiekolwiek CLA. Słyszałam że CLA jest pomocne w redukcji cellulitu i poprawia kondycję skóry czy jakoś tak
Do tego herbatka zielona bądź czerwona i oczywiście duużo wody. Planuję też wrócić do przestawiania się na zdrowszą żywność (ciemne pieczywo, mniej ziemniaków, fast foodów, słodyczy itd.) no i jakiś krem antycellulitowy na noc ;-)

Czekam na odpowiedź Dziuewuszki!
kasiulka2999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-24, 10:01   #38
Watorzynka
Raczkowanie
 
Avatar Watorzynka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 229
Dot.: therm line S

Cytat:
Napisane przez kasiulka2999 Pokaż wiadomość

Co myślicie o połączeniu Therm Line S (lub mocniejszy) i do tego np. BIO CLA z zieloną herbatą albo jakiekolwiek CLA. Słyszałam że CLA jest pomocne w redukcji cellulitu i poprawia kondycję skóry czy jakoś tak
Do tego herbatka zielona bądź czerwona i oczywiście duużo wody. Planuję też wrócić do przestawiania się na zdrowszą żywność (ciemne pieczywo, mniej ziemniaków, fast foodów, słodyczy itd.) no i jakiś krem antycellulitowy na noc ;-)

Czekam na odpowiedź Dziuewuszki!
Wiesz herbatki spokojnie jak najbardziej zielone, czerwone oczywiście zdrowe jedzenie!!!:P Znaczy ja mysle ze Term Line S na kazdego działa w inny sposob ja przy nim bardzo schudłam kiedyś tylko że dużo ruchu codziennie miałam

Ale co do połączenia TLS z innymi srodkami to warto poczytać ulotkę bo ja pamiętam ze rozmawiałam z farmaceutka i ona mówila żeby nie lączyć z innymi srodkami wspomagającymi odchudzanie jak już stawiamy an Olipm to wziac tam sa tez jakies napoje itp Nie wiem o to warto sie popytać żeby syfu sobie nie narobić

Bo widzisz ja brałam wczesniej TLS i nic mi sie nie działo działał rewelacyjnie. A teraz w polączeniu z tabletkami anty, po pierwsze nie działał jak wczesnej a po drugie jak mówilam mialam okropne migreny, ciśnienie itp... makabra;/
__________________
1 maj 2015
Watorzynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-16, 19:55   #39
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: therm line S

Dlaczego ten temat jest na krzywym zwierciadle??
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-24, 22:17   #40
Yukari
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8
Dot.: therm line S

Hej!

Mam do sprzedania jedno i pol opakowania (90 tabletek, 6 listków po 15 tabletek) tabletek THERM LINE FORTE firmy OLIMP. Kupilam pelne 2 opakowania ale niestety zle sie po nich czuje. Prosze o kontakt na gg 1969069. Cena 25 zl ew. do negocjacji (kupione za 50 zl).

Marta

Edytowane przez Yukari
Czas edycji: 2011-01-24 o 22:18
Yukari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-12, 11:56   #41
Omnic
Przyczajenie
 
Avatar Omnic
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5
Dot.: therm line S

Wkurzające są teksty typu "sądzę, że.." "a ja myślę.." że to nie pomaga...
To jak widzieć np. czekoladę i powiedzieć, że ona CHYBA źle smakuje...
Bez próbowania wypowiadanie się jest niemalże śmieszne ;]

Ja stosowałam TL II i TL S. To pierwsze zdecydowanie lepsze działanie wspomagające odchudzanie (ale oczywiscie na moj organizm). Tylko, że ja nie mogę go stosować ze względu na kofeinę w składzie i źle sie po tym czuje. Kupiłam TL S drugi raz i wiem na pewno, że nie tyję . Co będzie dalej...? zobaczymy.
Omnic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-17, 08:31   #42
aada0
Rozeznanie
 
Avatar aada0
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 978
Dot.: therm line S

Podbijam Jestem po 1 tabletce przed śniadaniem, od 3 dni na diecie i codziennym bieganiu, tak też będzie i dzisiaj. Mój wymarzony cel to minimum 4, a maksimum 9 kg Waga 59 (zawsze było 55:/:/:/ ), wzrost 165
__________________
Pierwszy cel :

ZOBACZYĆ 5 NA POCZĄTKU!

aada0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-26, 17:37   #43
natusia513
Przyczajenie
 
Avatar natusia513
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 23
GG do natusia513
Dot.: therm line S

hello dziewczyny. ja stosuje therm line S od 5 dni , na razie nie widzę żadnych rezultatów.. no może oprócz tego , że ważę pół kilo mniej..ale to raczej zasługa ćwiczeń od 40-60 min dziennie.. , chciałabym schudnąć na tym 19,5 kg. ale jak tak dalej pójdzie to nie uda mi się to do 25 czerwca.. biorę pół godziny przed śniadaniem i pół godziny przez obiadem. Co zrobić aby , gubić więcej. Chce tym suplementem zorganizować mój organizm.. ale skoro można go brać do 3 msc. to jak przyspieszyć spalanie.. macie jakieś sposoby..
natusia513 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-27, 22:25   #44
Watorzynka
Raczkowanie
 
Avatar Watorzynka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 229
Dot.: therm line S

Cytat:
Napisane przez natusia513 Pokaż wiadomość
hello dziewczyny. ja stosuje therm line S od 5 dni , na razie nie widzę żadnych rezultatów.. no może oprócz tego , że ważę pół kilo mniej..ale to raczej zasługa ćwiczeń od 40-60 min dziennie.. , chciałabym schudnąć na tym 19,5 kg. ale jak tak dalej pójdzie to nie uda mi się to do 25 czerwca.. biorę pół godziny przed śniadaniem i pół godziny przez obiadem. Co zrobić aby , gubić więcej. Chce tym suplementem zorganizować mój organizm.. ale skoro można go brać do 3 msc. to jak przyspieszyć spalanie.. macie jakieś sposoby..
Hej ja wypowiadałam sie już wczesniej na tym forum, ja przy term line S schudlam bardzo fajnie i syzbko w przeciagu 2 meisaicy maialam wymarzona sylwetke:P poczytaj wczesniejsze posty...

No a co do przyspieszenia, przy ok 19kg, to podstawa aeroby, bieganie rowerek, orbitrek, pływanie itp może byc też terning interwałowy ale to już kondycha musi byc:P polecam tez hula hop z masazerami.. podstawa to jest ruch... no i MŻ - cyzt mniej żreć po prostu jeść zdorwo!! i mniej niż wczensiej, ograniczyć cukry, weglowodany, białko po terningu przed weglowodany, 1,5l wody min dziennie! tych rad jest tak wiele że mogłabym tu esej napisac.
__________________
1 maj 2015
Watorzynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-28, 12:08   #45
2815925
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3
Dot.: therm line S

Cytat:
Napisane przez Watorzynka Pokaż wiadomość
może byc też terning interwałowy ale to już kondycha musi byc:P
Interwały to najszybszy i najlepszy sposób by samodzielnie bez kupna karnetów zrzucić co zbędne i poprawić wydolność oddechową. Jest to na początku ciężkie jeśli ktoś włączy na starcie za wysokie obroty, a to przecież My dla siebie ustalamy sobie progi. To jest błąd który zniechęca większość osób do interwałów.
2815925 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-28, 15:45   #46
natusia513
Przyczajenie
 
Avatar natusia513
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 23
GG do natusia513
Dot.: therm line S

Cytat:
Napisane przez Watorzynka Pokaż wiadomość
Hej ja wypowiadałam sie już wczesniej na tym forum, ja przy term line S schudlam bardzo fajnie i syzbko w przeciagu 2 meisaicy maialam wymarzona sylwetke:P poczytaj wczesniejsze posty...

No a co do przyspieszenia, przy ok 19kg, to podstawa aeroby, bieganie rowerek, orbitrek, pływanie itp może byc też terning interwałowy ale to już kondycha musi byc:P polecam tez hula hop z masazerami.. podstawa to jest ruch... no i MŻ - cyzt mniej żreć po prostu jeść zdorwo!! i mniej niż wczensiej, ograniczyć cukry, weglowodany, białko po terningu przed weglowodany, 1,5l wody min dziennie! tych rad jest tak wiele że mogłabym tu esej napisac.


Dobrze poczekam na rezultaty. Tylko widzisz Watorzynko , ja jem 1200 kcal dziennie , prowadzę zdrową kuchnie , ćwiczę codziennie na steperze , robię brzuszki , ćwiczę ciężarkami , robię pompki.. Ale ok. dzięki za dobre chęci , będę informować o tym czy chudnę.. ale mam jeszcze pytanko do was , czy też po braniu Therm line S , macie taki ogrom energii , że nie możecie spać , moja ostatnia noc była dziwna , nigdy tak nie miałam , że nie spałam raptem 3,5 h. wstałam bez problemów i jestem niesamowicie wypoczęta , a wydaje mi się , że ta noc też taka będzie . co wy na to.?
natusia513 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-28, 23:31   #47
Watorzynka
Raczkowanie
 
Avatar Watorzynka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 229
Dot.: therm line S

Ogolnie szłam spac, bo wypadało, a nie że byłam zmeczona, no chyba że dąłam sobie przed snem wycisk na rowerku z 1,5h to spałam jak zabita

Ogolnie ja zauważyłam u siebie, że jesli ćwiczę, np chodze na siłwonie to nie wazne jaki meczacy był dzien i ile spałam, nawet o 6 wstaje wypoczeta hahha a to dziwne

brzuszki, ciezarki to kształtuje sylwetke, mięsnie, w mniejszym stopniu spala tkankę tłuszczową a przy ok 19kg do zgubienia przypuszczam że o nią chodzi:P spokojnie, poczekaj tydzine, po 2 tygodniu zauwazysz super rezulatty, jelsi regularnie bedziesz ćwiczyc

---------- Dopisano o 23:31 ---------- Poprzedni post napisano o 23:29 ----------

Cytat:
Napisane przez 2815925 Pokaż wiadomość
Interwały to najszybszy i najlepszy sposób by samodzielnie bez kupna karnetów zrzucić co zbędne i poprawić wydolność oddechową. Jest to na początku ciężkie jeśli ktoś włączy na starcie za wysokie obroty, a to przecież My dla siebie ustalamy sobie progi. To jest błąd który zniechęca większość osób do interwałów.
Są zwolennicy i interwałó i areobów jako najlepszy srodek do spalania.. ja powiem tak każdy musi znaleśc swój własny sposob ja na poczatku nei dawałam rady an interwałach. z czasem było coraz lepiej..

tylko, że ja jestem na decie MINIMUM już od bardzo dawna schudłam do 54-55kg i nie chce drgnąc dalej... nie wazne juz ile cwicze ile jej nie chce drgnąc a jeszcze ze 2-3kg .
__________________
1 maj 2015
Watorzynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-29, 21:30   #48
natusia513
Przyczajenie
 
Avatar natusia513
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 23
GG do natusia513
Dot.: therm line S

"[QUOTE=Watorzynka;26025653]Ogolnie szłam spac, bo wypadało, a nie że byłam zmeczona, no chyba że dąłam sobie przed snem wycisk na rowerku z 1,5h to spałam jak zabita

Ogolnie ja zauważyłam u siebie, że jesli ćwiczę, np chodze na siłwonie to nie wazne jaki meczacy był dzien i ile spałam, nawet o 6 wstaje wypoczeta hahha a to dziwne

brzuszki, ciezarki to kształtuje sylwetke, mięsnie, w mniejszym stopniu spala tkankę tłuszczową a przy ok 19kg do zgubienia przypuszczam że o nią chodzi:P spokojnie, poczekaj tydzine, po 2 tygodniu zauwazysz super rezulatty, jelsi regularnie bedziesz ćwiczyc "

Dzięki wielkie .. za radę. A chciałabym się jeszcze spytać mówiłaś , bodajże , że w 2-3 msc. udało ci sie osiągnąć wymarzoną sylwetkę , i tu rodzi mi sie pytanie: ile schudłaś w tym czasie. , i jakie ćwiczenia są dobre aby pozbyć się tłuszczyku z pleców i rąk. Bo nogi to mi juz troszkę schudły więc jest git. , ale właśnie te ręce i plecy.. no szlak mnie trafia na te partie.. xD

natusia513 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 23:13   #49
Watorzynka
Raczkowanie
 
Avatar Watorzynka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 229
Dot.: therm line S


natusia513
wiec tak kochana, ja w miesaic solidnej pracy zgubilam ok 6kg o ile dobrze pamietam w rezultacie zeszłam do 51kg popludniami wiec rano bylo z 50.. schodizlam z 59/9. ogolnei twrało to ok 1,5-2miesiecy. A myśle że wiesz, a jesli nie to Ci powiem że najgorzej traci sie te drobne kilogramy, bo jesli tego "tłuszczyku" jest wiecej traci sie szybciej -> za zwyczaj
Ja powiem w ten sposob ja CODZIENNIE jeżdziłam na rowerku najmneij godizne, hula ok40min do godizny, a jak tylko miałam możliwosc cyzli np 3 rayz w tygodniu basen, 50-60basenów bez przerw znaczacych. robilam też brzuskzi, ale juz nie pamietam jak. Generalnie w tedy miałam bardzo napiety grafik hahaha xD. No ale przytyłam. do 57-8kg ponownie, i odhcudzam sie wiecznie od tamtej pory i stoje na 55kg nie potrafie się zmobilzowac.
albo inaczej, przed czym ostrzegam, uzaleznilam sie od takich srodków, mam wrazenie że bez term lina nie shcudne;/ a nie moge go brac, ze wzgledu na zdrowie. więc ku przestrodze.. '=

Co do rąk i pleców, nasz organizm nie spala tkanki tłuszczowej miejscowo, ubywa jej anm na cąłym ciele... dlatego jedne partie chunda szybciej, drugie wolniej. Tak jak wspominałam an utrate kg, bieganie , rower, basen, stepery itp generalnie aroby. Ale żbey to ciało nei robilo sie "sflaczałe" warto zainwestwoac w karnet ana siłowonie i robic sobie terning taki ogolnorowojowy. Jeśli brakuje czasu, badz kasy, warto robis te 8 minutowki z you tuba. warto tak jak wspomniałas ćwiczyc tymi cięzarkami. ja bym tak od siebie to baen polecała.. bardzo ladnei ksztaltuje ramiona, ręce.
__________________
1 maj 2015
Watorzynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-01, 16:45   #50
natusia513
Przyczajenie
 
Avatar natusia513
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 23
GG do natusia513
Dot.: therm line S

Cytat:
Napisane przez Watorzynka Pokaż wiadomość

natusia513
wiec tak kochana, ja w miesaic solidnej pracy zgubilam ok 6kg o ile dobrze pamietam w rezultacie zeszłam do 51kg popludniami wiec rano bylo z 50.. schodizlam z 59/9. ogolnei twrało to ok 1,5-2miesiecy. A myśle że wiesz, a jesli nie to Ci powiem że najgorzej traci sie te drobne kilogramy, bo jesli tego "tłuszczyku" jest wiecej traci sie szybciej -> za zwyczaj
Ja powiem w ten sposob ja CODZIENNIE jeżdziłam na rowerku najmneij godizne, hula ok40min do godizny, a jak tylko miałam możliwosc cyzli np 3 rayz w tygodniu basen, 50-60basenów bez przerw znaczacych. robilam też brzuskzi, ale juz nie pamietam jak. Generalnie w tedy miałam bardzo napiety grafik hahaha xD. No ale przytyłam. do 57-8kg ponownie, i odhcudzam sie wiecznie od tamtej pory i stoje na 55kg nie potrafie się zmobilzowac.
albo inaczej, przed czym ostrzegam, uzaleznilam sie od takich srodków, mam wrazenie że bez term lina nie shcudne;/ a nie moge go brac, ze wzgledu na zdrowie. więc ku przestrodze.. '=

Co do rąk i pleców, nasz organizm nie spala tkanki tłuszczowej miejscowo, ubywa jej anm na cąłym ciele... dlatego jedne partie chunda szybciej, drugie wolniej. Tak jak wspominałam an utrate kg, bieganie , rower, basen, stepery itp generalnie aroby. Ale żbey to ciało nei robilo sie "sflaczałe" warto zainwestwoac w karnet ana siłowonie i robic sobie terning taki ogolnorowojowy. Jeśli brakuje czasu, badz kasy, warto robis te 8 minutowki z you tuba. warto tak jak wspomniałas ćwiczyc tymi cięzarkami. ja bym tak od siebie to baen polecała.. bardzo ladnei ksztaltuje ramiona, ręce.


Dzięki wielkie.. za wszystko..;D.. Będę informować o rezultatach.. xD
natusia513 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-03, 20:02   #51
natusia513
Przyczajenie
 
Avatar natusia513
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 23
GG do natusia513
Dot.: therm line S

Dzieeeeeeeewwczyny.xD jak sie zmobilizować do ćwiczenia. co.? bo jakoś tak , to ostatnio kiepsko ze mną jest.xD
natusia513 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 09:40   #52
Watorzynka
Raczkowanie
 
Avatar Watorzynka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 229
Dot.: therm line S

Cytat:
Napisane przez natusia513 Pokaż wiadomość
Dzieeeeeeeewwczyny.xD jak sie zmobilizować do ćwiczenia. co.? bo jakoś tak , to ostatnio kiepsko ze mną jest.xD
też mi tego brak stoje na 55kg i nie moge drgnać, znam wszystkie zasady, wiem jak powinnam jesc, a w rezultacie każdego dnia sie głodze, a wieczoem zjadam stanowczo za dużo, a na ćwiczenia chwilowo brak czasu;/ studia, praca, jeszcze raz podchodze do matury.,.. każdy dzien mam zapchany co do minuty;/ wiem że jakbym chciałą wcisnełabym w to ruch ale ostatnio mi nie wychodzi. Nie potrafie się zmotywowac.
__________________
1 maj 2015
Watorzynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 10:38   #53
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: therm line S

Dziewczyny, ratujcie, błagam! Biorę Therm LIne od ponad tygodnia i wciąż nie dostałam @... nigdy nie spóźniał mi się więcej niż 3-4 dni (w ciąży nie jestem!). Czy któraś tez tak miała?
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 12:26   #54
natusia513
Przyczajenie
 
Avatar natusia513
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 23
GG do natusia513
Dot.: therm line S

Cytat:
Napisane przez Watorzynka Pokaż wiadomość
też mi tego brak stoje na 55kg i nie moge drgnać, znam wszystkie zasady, wiem jak powinnam jesc, a w rezultacie każdego dnia sie głodze, a wieczoem zjadam stanowczo za dużo, a na ćwiczenia chwilowo brak czasu;/ studia, praca, jeszcze raz podchodze do matury.,.. każdy dzien mam zapchany co do minuty;/ wiem że jakbym chciałą wcisnełabym w to ruch ale ostatnio mi nie wychodzi. Nie potrafie się zmotywowac.

Domyślam się , taki brak czasu i pewnie przemęczenie , daje się we znaki. a może na wykładach zjedz coś , ja na lekcjach jem. xD , żeby właśnie się nie objadać na noc..

---------- Dopisano o 12:13 ---------- Poprzedni post napisano o 12:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Eldo_rado Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ratujcie, błagam! Biorę Therm LIne od ponad tygodnia i wciąż nie dostałam @... nigdy nie spóźniał mi się więcej niż 3-4 dni (w ciąży nie jestem!). Czy któraś tez tak miała?

Ja tak mam ,@ spóźnia mi się już ponad tydz. Nie wiem co się dzieje , ale w ciąży też nie jestem.. spoko , widocznie takie jest działanie środka.. w razie czego jeśli całkiem już czas oczekiwania się przegnie , to może trzeba odstawić.. xD , ja i tak tego nie zrobię , najwyżej wykończę organizm. xD szczuła sylwetka jest dla mnie ważniejsza..

---------- Dopisano o 12:26 ---------- Poprzedni post napisano o 12:13 ----------

I na dodatek , mam zamiar zastosować dietę bikini..xD trwa ona 2 tyg. tu jest link. http://www.ofeminin.pl/diety/diteta-...ni-f56446.html . I do tego Therm Line. Mam nadzieję, że do szpitala nie trafię.. xD Po prostu , będę szczera zależy mi na szybkim schudnięciu , ale tak aby nie przytyć.. Odżywiam się zdrowo , zacznę ćwiczyć jak się zbiorę w końcu do tego.. xD do 22 lipca muszę zestrzelić 19,5 kg , z mojego ciała..xD

Edytowane przez natusia513
Czas edycji: 2011-04-05 o 12:28
natusia513 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 13:13   #55
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: therm line S

Cytat:
Napisane przez natusia513 Pokaż wiadomość

Ja tak mam ,@ spóźnia mi się już ponad tydz. Nie wiem co się dzieje , ale w ciąży też nie jestem.. spoko , widocznie takie jest działanie środka.. w razie czego jeśli całkiem już czas oczekiwania się przegnie , to może trzeba odstawić.. xD , ja i tak tego nie zrobię , najwyżej wykończę organizm. xD szczuła sylwetka jest dla mnie ważniejsza..
ja odstawiam teraz, nie chcę ryzykować... boję się, że całkiem mi się cykl rozreguluje albo że wpłyną te zmiany na tabletki anty i dopiero będę schizować wtedy.. kurcze, boje się że sobie sama naszkodzę tym odchudzaniem, bo mam słaby żołądek... jutro mam rano badania a w piątek gina (miałam wizytę wcześniej umówioną) jak wyniki będą dobre to nie odstawię, ale jeśli do piątku się nic nie zmieni to odstawiam.
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 18:49   #56
natusia513
Przyczajenie
 
Avatar natusia513
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 23
GG do natusia513
Dot.: therm line S

Cytat:
Napisane przez Eldo_rado Pokaż wiadomość
ja odstawiam teraz, nie chcę ryzykować... boję się, że całkiem mi się cykl rozreguluje albo że wpłyną te zmiany na tabletki anty i dopiero będę schizować wtedy.. kurcze, boje się że sobie sama naszkodzę tym odchudzaniem, bo mam słaby żołądek... jutro mam rano badania a w piątek gina (miałam wizytę wcześniej umówioną) jak wyniki będą dobre to nie odstawię, ale jeśli do piątku się nic nie zmieni to odstawiam.

Mądre rozwiązanie..xD
natusia513 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-07, 17:44   #57
natusia513
Przyczajenie
 
Avatar natusia513
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 23
GG do natusia513
Dot.: therm line S

Dziewczyny , można tak rzec , że pochłonęłam już całe opakowanie Therm Line-u i przysłowiowa . Nie zauważyłam specjalnych rezultatów. nie wiem , może mi nie dane jest schudnąć.

---------- Dopisano o 17:44 ---------- Poprzedni post napisano o 16:17 ----------

Mam pytanie , czym się różni Therm Line S od Therm Line 2 , bo kupiłam ten innego nie było.
natusia513 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-09, 11:24   #58
Watorzynka
Raczkowanie
 
Avatar Watorzynka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 229
Dot.: therm line S

natusia513 Therm line II zawiera wiecej kofeiny, i jest to suplement, który od dawna jest na rynku, polecany, kiedys uważany za skuteczniejszy w tej chwili opinie są podzielone, Ponieważ Therm line S zawiera sinetrol a jego działanie ostatnio zostało udowodnione na podstawie jakiś badan. W zależności jak Ci organizm zareaguje na taka ilośc kofeiny.

napisze wiecej wieczorem, bo teraz musze sie uczyc:
__________________
1 maj 2015
Watorzynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-09, 13:48   #59
natusia513
Przyczajenie
 
Avatar natusia513
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 23
GG do natusia513
Dot.: therm line S

Cytat:
Napisane przez Watorzynka Pokaż wiadomość
natusia513 Therm line II zawiera wiecej kofeiny, i jest to suplement, który od dawna jest na rynku, polecany, kiedys uważany za skuteczniejszy w tej chwili opinie są podzielone, Ponieważ Therm line S zawiera sinetrol a jego działanie ostatnio zostało udowodnione na podstawie jakiś badan. W zależności jak Ci organizm zareaguje na taka ilośc kofeiny.

napisze wiecej wieczorem, bo teraz musze sie uczyc:

Dzięki wielkie..xD no cóż.. xD mam do połknięcia 120 tabletek TL II , więc., a przy okazji jednak mi nie zaburzyło @ , mam..;D informacja do Eldo_rado..xD więc , wydaje mi się , żebyś nie odstawiała..xD

Edytowane przez natusia513
Czas edycji: 2011-04-09 o 19:50
natusia513 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-09, 21:09   #60
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: therm line S

Cytat:
Napisane przez natusia513 Pokaż wiadomość
informacja do Eldo_rado..xD więc , wydaje mi się , żebyś nie odstawiała..xD
zmniejszyłam sobie po prostu dawkę i jem o jedną tabletkę mniej dziennie... dokończę opakowanie, żeby się nie zmarnowało. czy będą efekty? zobaczymy.
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum W krzywym zwierciadle odchudzania


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:33.