pomóżcie dobrać odpowiedni kolor i długość włosów :-) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-23, 12:51   #1
1412natasza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 27

pomóżcie dobrać odpowiedni kolor i długość włosów :-)


Hejka Wizażystki,

Jaki kolor włosów i długość pasuje do mnie?
Miałam już chyba wszystkie kolory włosów - od czarnych po brązy, czerwienie a teraz blond. Naturalny to ciemny blond.

Ubieram się w czarne ciuchy, makijaż delikatny - pastele.
Mam niebieskie oczy, karnacja śniada. Rzęsy i brwi - ciemny blond.

Obecny kolor włosów to Loreal bardzo jasny platynowy blond.

Teraz podobają mi się blondy ale nie wiem jaki odcień wybrać.
Mam gęste i dość mocne włosy.

A to czerwone i brąz które miałam kiedyś.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg blond.jpg (57,4 KB, 277 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P3200113.jpg (111,0 KB, 238 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg brąz.jpg (95,9 KB, 246 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2012-12-23 o 19:02 Powód: post pod postem
1412natasza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-23, 17:26   #2
Stokrotek90
Wtajemniczenie
 
Avatar Stokrotek90
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Dziki Wschód
Wiadomości: 2 303
Dot.: pomóżcie dobrać odpowiedni kolor i długość włosów :-)

Blond jest chyba najlepszy. Zadbaj tylko o to żeby nie żółkł. Polecam Ci fioletowy szampon joanny jako uzupełnienie dla normalnego. Sama jestem blondynką i mi pomaga
__________________
Stokrotek90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-24, 10:15   #3
1412natasza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 27
Dot.: pomóżcie dobrać odpowiedni kolor i długość włosów :-)

Cytat:
Napisane przez Stokrotek90 Pokaż wiadomość
Blond jest chyba najlepszy. Zadbaj tylko o to żeby nie żółkł. Polecam Ci fioletowy szampon joanny jako uzupełnienie dla normalnego. Sama jestem blondynką i mi pomaga
Ja używałam tej Joanny - do rozjaśnianych - fioletowy - platynowy odcień, ale miałam wrażenie - gdy często go używałam - zmywała się farba i włosy były aż białe.
Ja mogę polecić Loreal odżywka różowa - włosy długie i pozbawione blasku. Włosy są długo miękkie, święcą. Nie jest droga bo kosztuje w biedronce 13 zł - gzie ja kupuję .

http://www.lorealparis.pl/pielegnacj...zesywanie.aspx

A jakie farb używasz ? - jakie odcienie?
1412natasza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-24, 21:11   #4
Ljus
Raczkowanie
 
Avatar Ljus
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 294
Dot.: pomóżcie dobrać odpowiedni kolor i długość włosów :-)

w blondzie zdecydowanie najlepiej. W ogóle ślicznie wyglądasz na pierwszym zdjęciu, na Twoim miejscu szła bym w tę stronę
Ljus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-25, 12:54   #5
1412natasza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 27
Dot.: pomóżcie dobrać odpowiedni kolor i długość włosów :-)

Cytat:
Napisane przez Ljus Pokaż wiadomość
w blondzie zdecydowanie najlepiej. W ogóle ślicznie wyglądasz na pierwszym zdjęciu, na Twoim miejscu szła bym w tę stronę

Dzięki. Dużo znajomych mówi właśnie że mi dobrze w jasnych a mam je dopiero od 2 miesięcy. Pół roku schodziłam z ciemnego brązu. Jak zmieniłam na platynę to ludzie na ulicy mnie nie poznawają .

A może ktoś wypowie się na temat pasemek na blond włosach ? czy pasują, jakie? Chciałabym dodać sobie trochę " pazura" ;P bo tak mam delikatne rysy, jasne włosy, a słucham ciężkiej muzyki i noszę ciemne ubrania. Ma ktoś pomysł ?
1412natasza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-25, 21:23   #6
ewa_r
Raczkowanie
 
Avatar ewa_r
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 91
Dot.: pomóżcie dobrać odpowiedni kolor i długość włosów :-)

Skoro masz naturalnie ciemny blond, może warto zafundować sobie ombre? Chociaż w 'drugą stronę' chyba trudniej niż rozjaśnić końcówki Ja sama mam ombre (ciemny blond do bardzo jasnego) i bardzo dobrze się w nich czuję. Myślę, że mogą dodać trochę pazura
Albo inna opcja - jakiś kolor na końcówki, np jasno niebieski - demi lovato niedawno miała, możesz sobie wygooglować
__________________
K O K O S H K A . P L
dom + wystrój wnętrz + dekoracje + inspiracje + DIY
ewa_r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-26, 11:08   #7
1412natasza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 27
Dot.: pomóżcie dobrać odpowiedni kolor i długość włosów :-)

Cytat:
Napisane przez ewa_r Pokaż wiadomość
Skoro masz naturalnie ciemny blond, może warto zafundować sobie ombre? Chociaż w 'drugą stronę' chyba trudniej niż rozjaśnić końcówki Ja sama mam ombre (ciemny blond do bardzo jasnego) i bardzo dobrze się w nich czuję. Myślę, że mogą dodać trochę pazura
Albo inna opcja - jakiś kolor na końcówki, np jasno niebieski - demi lovato niedawno miała, możesz sobie wygooglować

Dzięki za rady. Wkręciłam się w temat włosów, włosy najbardziej są zauważalne i jeśli są zadbane i dobrane do właścicielki - kolor, długość to uważam że jest to wielki atut urody. Ja jak zmieniłam kolor z tego ohydnego brązu który do mnie nie pasował poczułam się lepiej. A wybrałam go dlatego że jakaś nieprofesjonalna fryzjerka - dzisiaj tak mówię, powiedziała że pasują mi brązy - a było to w drogim salonie, znanym - Jean Luois David - gdzie ścięłam włosy - do pasa do uszu - i ten brąz- za jej namową. Taka jej niby stylizacja. Potem było ciężko z tego brązu wyjść - zajęło mi to pół roku ostatnie.

Nie bardzo wiem co to te ombre, znam fryzjerkę która jest dobra i mieszka właściwie obok mnie. Tylko jak jej wyjaśnić co chcę zrobić.
Te niebieskie końcówki są piękne ale nie wiem czy nie będę dziwnie postrzegana, mam dwoje małych dzieci i mieszkam na wiosce ;P. A wiadomo jak to jest w tym kraju. Ale jestem młoda bo mam 26 lat. Jeden odcień jest nudny i chyba przestarzały. Te ombre mi się podoba - z tego co wiem to jakby dwa kolory na włosach.
1412natasza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-26, 14:04   #8
ewa_r
Raczkowanie
 
Avatar ewa_r
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 91
Dot.: pomóżcie dobrać odpowiedni kolor i długość włosów :-)

tak, to jest coś takiego:
1018-lauren_conrad_bd.jpg

ombre-hair-13.jpg

wyplowiale-ombre-hair.jpg
__________________
K O K O S H K A . P L
dom + wystrój wnętrz + dekoracje + inspiracje + DIY
ewa_r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-26, 20:25   #9
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: pomóżcie dobrać odpowiedni kolor i długość włosów :-)

najlepiej w blond, nieważne czy jasny czy ciemny, bo masz jasną karnację. ważne by kolor który robisz był w miarę chłodny. z miejsca odpuść sobie wszelkie rudości i ciepłe brąziki, bo to nie Twoje klimaty i niepotrzebnie Cię zeszpecą.

Doradzam jedynie wyregulowanie łuku brwiowego, tak aby miał naturalny kształt i pozostał oczywiście w miarę gruby, brwi potrafia bardzo zmienić twarz.

najprawdopodobniej jesteś typem urody Cool Summer, poczytaj i sprawdź czy opisane cechy pasują do Ciebie, w ten sposób dobierz sobie kolory makijażu, włosów i ubrań.
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-27, 13:39   #10
1412natasza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 27
Dot.: pomóżcie dobrać odpowiedni kolor i długość włosów :-)

Cytat:
Napisane przez ewa_r Pokaż wiadomość
Zastosowałam się do Twoich rad i wykorzystałam narazie taką próbną opcje, jak będę mieć aparat wrzucę fotkę. Zrobiłam na próbę końcówki - ale nie niebieskie tylko ciemna wiśnia - około 8 cm szamponetką z palette do 8 myć, jak narazie bardzo mi się podoba i już nie jestem takim blond " aniołkiem
" tylko blond rockmanką ;P a opinia ludzi na wsi mnie nie interesuje, na wsi mogę wzbudzać zainteresowanie ale w mieście nawet bym została niezauważona ;D. Narazie nie pracuję więc mogę sobie pozwolić na extrawagancję ;-). Napewno bardziej podobają mi się końcówki niż pasemka lub jakiś tam balejaż. A w tym kolorze mam nawet buty i paznkocie - to mój ulubiony kolor - ciemna wiśnia. Tylko myślę że teraz nie mogę spinać włosów i muszę być zawsze rozczesane żeby był efekt ;-).

Co do fryzjera- nie chodzę, wolę sobie zrobić po swojemu.
A pro pos jeszcze blondu... dzisiaj widziałam dziewczynę - miała niby piękne do pasa włosy ale na stówę były doczepiane i taka bardzo jasna aż biała platyna, i cała w czerni ale i tak wygląda jak pusta blondynka więc chciałam trochę z tego blondu dodać pazura tymi końcówkami aniżeli wyglądać jak ta barbie. Bo niestety platyna często tak wygląda i dobierają je takie właśnie puste lale ;]

---------- Dopisano o 14:19 ---------- Poprzedni post napisano o 14:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Holly85 Pokaż wiadomość
najlepiej w blond, nieważne czy jasny czy ciemny, bo masz jasną karnację. ważne by kolor który robisz był w miarę chłodny. z miejsca odpuść sobie wszelkie rudości i ciepłe brąziki, bo to nie Twoje klimaty i niepotrzebnie Cię zeszpecą.

Doradzam jedynie wyregulowanie łuku brwiowego, tak aby miał naturalny kształt i pozostał oczywiście w miarę gruby, brwi potrafia bardzo zmienić twarz.

najprawdopodobniej jesteś typem urody Cool Summer, poczytaj i sprawdź czy opisane cechy pasują do Ciebie, w ten sposób dobierz sobie kolory makijażu, włosów i ubrań.

Podziwiam tą wiedzę. Czy to hobby czy zawód ? Niektóre z Was potrafią szybko ocenić typ urody i tak dalej - ja się na tym nie znam a z tymi brwiami możesz rozwinąć ?może jakieś zdjęcie? ;-) Dziękuje !

Co do blondu, coś w tym jest. Gdy miałam brązowe - nikt mnie nie zauważał ;P a teraz jest inaczej. I faktycznie od razu spodobały mi się chłodne odcienie !

---------- Dopisano o 14:39 ---------- Poprzedni post napisano o 14:19 ----------

Cytat:
Napisane przez 1412natasza Pokaż wiadomość
Zastosowałam się do Twoich rad i wykorzystałam narazie taką próbną opcje, jak będę mieć aparat wrzucę fotkę. Zrobiłam na próbę końcówki - ale nie niebieskie tylko ciemna wiśnia - około 8 cm szamponetką z palette do 8 myć, jak narazie bardzo mi się podoba i już nie jestem takim blond " aniołkiem
" tylko blond rockmanką ;P a opinia ludzi na wsi mnie nie interesuje, na wsi mogę wzbudzać zainteresowanie ale w mieście nawet bym została niezauważona ;D. Narazie nie pracuję więc mogę sobie pozwolić na extrawagancję ;-). Napewno bardziej podobają mi się końcówki niż pasemka lub jakiś tam balejaż. A w tym kolorze mam nawet buty i paznkocie - to mój ulubiony kolor - ciemna wiśnia. Tylko myślę że teraz nie mogę spinać włosów i muszę być zawsze rozczesane żeby był efekt ;-).

Co do fryzjera- nie chodzę, wolę sobie zrobić po swojemu.
A pro pos jeszcze blondu... dzisiaj widziałam dziewczynę - miała niby piękne do pasa włosy ale na stówę były doczepiane i taka bardzo jasna aż biała platyna, i cała w czerni ale i tak wygląda jak pusta blondynka więc chciałam trochę z tego blondu dodać pazura tymi końcówkami aniżeli wyglądać jak ta barbie. Bo niestety platyna często tak wygląda i dobierają je takie właśnie puste lale ;]

---------- Dopisano o 14:19 ---------- Poprzedni post napisano o 14:13 ----------




Podziwiam tą wiedzę. Czy to hobby czy zawód ? Niektóre z Was potrafią szybko ocenić typ urody i tak dalej - ja się na tym nie znam a z tymi brwiami możesz rozwinąć ?może jakieś zdjęcie? ;-) Dziękuje !

Co do blondu, coś w tym jest. Gdy miałam brązowe - nikt mnie nie zauważał ;P a teraz jest inaczej. I faktycznie od razu spodobały mi się chłodne odcienie !
Czytałam o tym cool summer, to chyba ja ;-)
1412natasza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-27, 18:47   #11
1412natasza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 27
Dot.: pomóżcie dobrać odpowiedni kolor i długość włosów :-)

I jak ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fioletowe końcówki.jpg (122,2 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fiolet.jpg (68,5 KB, 58 załadowań)
1412natasza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-27, 18:49   #12
1412natasza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 27
Dot.: pomóżcie dobrać odpowiedni kolor i długość włosów :-)

Cytat:
Napisane przez 1412natasza Pokaż wiadomość
I jak ?
końcówki do 8 myć Pallete ciemna wiśnia ;P
1412natasza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-27, 22:09   #13
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: pomóżcie dobrać odpowiedni kolor i długość włosów :-)

"Podziwiam tą wiedzę. Czy to hobby czy zawód ? Niektóre z Was potrafią szybko ocenić typ urody i tak dalej - ja się na tym nie znam a z tymi brwiami możesz rozwinąć ?może jakieś zdjęcie? ;-) Dziękuje !

Co do blondu, coś w tym jest. Gdy miałam brązowe - nikt mnie nie zauważał ;P a teraz jest inaczej. I faktycznie od razu spodobały mi się chłodne odcienie !
"

---------- Dopisano o 14:39 ---------- Poprzedni post napisano o 14:19 ----------

Czytałam o tym cool summer, to chyba ja ;-)[/QUOTE]"


Raczej hobby, a i tak nie zawsze trafię z typem, bo aż takim expertem to nie jestem hehe ale jest tu kilka osób robiących niesamowite analizy, jak będziesz miała szczęście to zajrzą
ja stawiam na cool summer, bo masz tak niebieskie oczy (mam nadzieję, że to nie soczewki) i wlosy w kolorze chłodny blond.

załączam zdjęcie z przerobionym kształtem brwi. zostaw je grubsze od wewnętrznej strony tej blizej nosa, tylko wyrwij wloski rosnące wyraźnie poza łukiem natomiast od zewnętrznej str trzeba łuk odrobinę podnieść. depiluj włoski powoli, jeden rządek i zobacz czy jest ok, jak nie to delikatnie więcej, zeby nie spierniczyc sobie łuku, bo o to nietrudno
widzę, że teraz masz za mocno wyskubane, najlepiej daj im odrosnąć a potem zrób od nowa.
zdjęcie przedstawia ciemne brwi po to, zebys widziala wyraźnie o jaki ksztalt mi chodzi, w rzeczywistosci zostaw kolor taki jaki masz.

ps. brązy też możesz mieć na glowie, ale jasne i jednocześnie chłodne, bez rdzawych czy czerwonych pigmentów. trudno to osiągnąć, bo cieple kolory wychodzą latwiej to raz, a dwa wiekszosc farb w drogeriach ma taki rdzwy dodatek w paletach brąz
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P3200113brew.jpg (64,9 KB, 29 załadowań)
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-27, 22:11   #14
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: pomóżcie dobrać odpowiedni kolor i długość włosów :-)

ps, masz piękne usta i te oczy.....
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 10:29   #15
ewa_r
Raczkowanie
 
Avatar ewa_r
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 91
Dot.: pomóżcie dobrać odpowiedni kolor i długość włosów :-)

Cytat:
Napisane przez 1412natasza Pokaż wiadomość
I jak ?
bardzo fajnie to wygląda
kurczę, ale nigdy bym ci nie dała 26ciu lat. góra 19 hehe
ale to komplement
__________________
K O K O S H K A . P L
dom + wystrój wnętrz + dekoracje + inspiracje + DIY
ewa_r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-29, 18:50   #16
1412natasza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 27
Dot.: pomóżcie dobrać odpowiedni kolor i długość włosów :-)

Cytat:
Napisane przez ewa_r Pokaż wiadomość
bardzo fajnie to wygląda
kurczę, ale nigdy bym ci nie dała 26ciu lat. góra 19 hehe
ale to komplement

Haha dzięki, wszyscy tak mówią ;P . Co do tych brązów to masz rację, chłodne jasne brązy które baaardzo ciężko uzyskać ale ja już mam na to sposoby domowe ;-) wszystko metoda prób i błędów. Taki jasny chłodny brąz można uzyskać poprzez maksymalne rozjaśnianie włosów do blondu i potem jasny brąz sobie dać i tak zrobiła moja siostra, ma super jasny chłodny brązik ;P obecnie ten kolorem co mam - niestety zmył mi się już trochę i teraz mam platynę z domieszką takiego brązu.

---------- Dopisano o 19:48 ---------- Poprzedni post napisano o 19:48 ----------

Cytat:
Napisane przez ewa_r Pokaż wiadomość
bardzo fajnie to wygląda
kurczę, ale nigdy bym ci nie dała 26ciu lat. góra 19 hehe
ale to komplement
a co do tych końcówek to nie powiem wzbudzam zainteresowanie ale nie o to mi chodziło ;P

---------- Dopisano o 19:50 ---------- Poprzedni post napisano o 19:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Holly85 Pokaż wiadomość
"Podziwiam tą wiedzę. Czy to hobby czy zawód ? Niektóre z Was potrafią szybko ocenić typ urody i tak dalej - ja się na tym nie znam a z tymi brwiami możesz rozwinąć ?może jakieś zdjęcie? ;-) Dziękuje !

Co do blondu, coś w tym jest. Gdy miałam brązowe - nikt mnie nie zauważał ;P a teraz jest inaczej. I faktycznie od razu spodobały mi się chłodne odcienie !
"

---------- Dopisano o 14:39 ---------- Poprzedni post napisano o 14:19 ----------

Czytałam o tym cool summer, to chyba ja ;-)
"

Raczej hobby, a i tak nie zawsze trafię z typem, bo aż takim expertem to nie jestem hehe ale jest tu kilka osób robiących niesamowite analizy, jak będziesz miała szczęście to zajrzą
ja stawiam na cool summer, bo masz tak niebieskie oczy (mam nadzieję, że to nie soczewki) i wlosy w kolorze chłodny blond.

załączam zdjęcie z przerobionym kształtem brwi. zostaw je grubsze od wewnętrznej strony tej blizej nosa, tylko wyrwij wloski rosnące wyraźnie poza łukiem natomiast od zewnętrznej str trzeba łuk odrobinę podnieść. depiluj włoski powoli, jeden rządek i zobacz czy jest ok, jak nie to delikatnie więcej, zeby nie spierniczyc sobie łuku, bo o to nietrudno
widzę, że teraz masz za mocno wyskubane, najlepiej daj im odrosnąć a potem zrób od nowa.
zdjęcie przedstawia ciemne brwi po to, zebys widziala wyraźnie o jaki ksztalt mi chodzi, w rzeczywistosci zostaw kolor taki jaki masz.

ps. brązy też możesz mieć na glowie, ale jasne i jednocześnie chłodne, bez rdzawych czy czerwonych pigmentów. trudno to osiągnąć, bo cieple kolory wychodzą latwiej to raz, a dwa wiekszosc farb w drogeriach ma taki rdzwy dodatek w paletach brąz[/QUOTE]


Nie, mam takie niebieskie oczy i wydaje mi się że mam ten typ urody. Przejrzałam tam wszystkie typy.
1412natasza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:02.