Nagle podejrzana cisza... Czyli co dziecko narozrabiało ;) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-26, 10:25   #31
KamilaGZN
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13
Dot.: Nagle podejrzana cisza... Czyli co dziecko narozrabiało ;)

Madzia miała 4 latka, byłam u rodziców. Ojciec jest zapalonym wędkarzem i ma własną dodatkową małą lodówkę na te wszystkie swoje robaczki potrzebne do łowienia, a które wymagają trzymania w zimnie. Lodówka dodatkowa potrzebna ze względu na fakt, że mama by ojca prześwięciła, gdyby robale włożył jej do zwykłej lodówki. Po prostu ryby lubi, ale to na co się je łowi nie cierpi. Nie mniej tatuś przygotowywał się na jakieś zawody i trwała cała procedura szykowania ręcznego przynęt, zanęt itd. W procesie uczestniczyła córcia, czyli pomagała dziadkowi. a to podała paczuszkę z barwnikiem, a to jakieś wafelki, które tato mielił i łamał oraz mieszał... w sumie to nie wiem co i jak dokładnie się robi... W każdym razie w pewnym momencie słyszymy z kuchni tylko ojca, a w tym czasie....Madzia wyjęła wszystkie robaczki z lodówki i puściła je wolno.... Jak w reklamie Master Card. Radość dziecka i śmiech oraz mina ojca bezcenne...
__________________
W każdym z nas drzemie diabeł. Sztuką jest takie przejście przez życie by go nigdy nie obudzić...
KamilaGZN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-26, 18:10   #32
mogg
Zakorzenienie
 
Avatar mogg
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 5 084
Dot.: Nagle podejrzana cisza... Czyli co dziecko narozrabiało ;)

Jak miałam ok. 3/4 lata więc mój brat ok 5/6 , mama sprząta i stwierdziła że zapadła jakaś strasznie niepokojąca cisza. Po czym wchodzi do kuchni i słyszy dialog:
- Nie ciągnij tak! Nie umiesz! bolii mnie
- Siam nie umies!!

Zagląda pod stół a tam razem z bratem obcięliśmy sobie włosy, ja jemu zrobiłam piękne schodki z tyłu za to on mi wyciął całą grzywkę

Druga sytuacja była ze mną, brat się bawi ale rodzice doszli do wniosku, że coś cicho jest :/ I pytają się :
- Mogg, co robisz??
- dubie
- a co dubiesz?
- paciek.

Paciek rzecz jasna to placek, a konkretnie wydłubałam caaaałą kruszonkę z ciasta drożdżowego Do dzisiaj mam sentyment do kruszonki
mogg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-26, 23:06   #33
gosik79
Zakorzenienie
 
Avatar gosik79
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 4 009
Dot.: Nagle podejrzana cisza... Czyli co dziecko narozrabiało ;)

Oj, właśnie mi się przypomniało. Dziewczynki z Mai klasy obcinały sobie końcówki włosów, zobaczył to syn mojej dobrej koleżanki, który również postanowił poprawić swoją fryzurę. Wyciął sobie prawie na łyso środek głowy a to był dzień zdjęć klasowych....
Tego dnia Maję odbierała moja mama i nie widziałam go na żywo ale ekscentryczny fryz Pawła świetnie widać na wspomnianym zdjęciu.

Majce za to niedawno spodobało się moje waniliowe masło do ciała. Przez pół dnia co chwilę biegała do łazienki, za to wanilią pachniało od niej na kilometr. Myślałam, że posmarowała się raz czy dwa i nie robiłam rabanu ale po otwarciu słoiczka okazało się, że niewiele mi już go zostało.
gosik79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-27, 13:33   #34
Patrilla
Zakorzenienie
 
Avatar Patrilla
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 725
Dot.: Nagle podejrzana cisza... Czyli co dziecko narozrabiało ;)

piękny wątek
ja z drasterow Pola chciała sie poperfumować moją dolce vitą wymksnęla sie jej i stłukła muszlę klozetową
chęc obcinania włosów roIązałam pozwalając P podcinać moje końcówki
__________________
Apolonia rośnie poza brzuchem od 03.09.2007'
Bruno dołączył do nas 28.02.2011'
Patrilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-27, 14:35   #35
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Nagle podejrzana cisza... Czyli co dziecko narozrabiało ;)

Cytat:
Napisane przez Patrilla Pokaż wiadomość
piękny wątek
ja z drasterow Pola chciała sie poperfumować moją dolce vitą wymksnęla sie jej i stłukła muszlę klozetową
chęc obcinania włosów roIązałam pozwalając P podcinać moje końcówki
Lepiej zbić muszlę klozetową niż perfumy
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-29, 15:41   #36
gosik79
Zakorzenienie
 
Avatar gosik79
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 4 009
Dot.: Nagle podejrzana cisza... Czyli co dziecko narozrabiało ;)

Majka miała wtedy może 3-4 latka, wracałyśmy z dużych zakupów z hipermarketu, który mamy pod nosem. Ja miałam w łapach reklamówy pełne dóbr doczesnych, młoda zamiast tego, miała katar. Ponieważ nie miałam jak podać jej chusteczki do nosa, poprosiłam żeby ze smarkaniem poczekała 2 minuty, aż na przejściu przed którym stałyśmy zapali się zielone światło i dojdziemy do domu.
Po przyjściu do domu okazało się, że Maj chyba nie mogła wytrzymać bez chustki bo wysmarała nos w tył mojego trencza. Musiałam uroczo wyglądać z kg zielonych gili na dupsku.
gosik79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-31, 20:29   #37
Glodomorek
Zakorzenienie
 
Avatar Glodomorek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 301
Dot.: Nagle podejrzana cisza... Czyli co dziecko narozrabiało ;)

Moja wczoraj dorwała pomadkę... czerwoną Wysmarowała swoje usta, policzki, oczy (nie wpadłabym na to, żeby pomadkę nałożyć jako cień) i wersalkę.
Glodomorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-01, 21:01   #38
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Nagle podejrzana cisza... Czyli co dziecko narozrabiało ;)

Cytat:
Napisane przez KamilaGZN Pokaż wiadomość
Madzia wyjęła wszystkie robaczki z lodówki i puściła je wolno....
Cytat:
Napisane przez Patrilla Pokaż wiadomość
piękny wątek
ja z drasterow Pola chciała sie poperfumować moją dolce vitą wymksnęla sie jej i stłukła muszlę klozetową
chęc obcinania włosów roIązałam pozwalając P podcinać moje końcówki
Cytat:
Napisane przez Glodomorek Pokaż wiadomość
Moja wczoraj dorwała pomadkę... czerwoną Wysmarowała swoje usta, policzki, oczy (nie wpadłabym na to, żeby pomadkę nałożyć jako cień) i wersalkę.
Oj, za starych dobrych czasów skleiły by te dzieci parę klapsów w pupę
A i dzisiaj w dobrych porządnych tradycyjnych rodzinach bez takiej kary by nie przeszło
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-01, 21:09   #39
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Dot.: Nagle podejrzana cisza... Czyli co dziecko narozrabiało ;)

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
Oj, za starych dobrych czasów skleiły by te dzieci parę klapsów w pupę
A i dzisiaj w dobrych porządnych tradycyjnych rodzinach bez takiej kary by nie przeszło
Wyobraź sobie, że dziecko zalewa ci laptopa czymś lepkim i płynnym, dane z ostatnich 10 lat rozpływają się we mgle bezpowrotnie... Jak ukarać takie dziecko? Niejeden rodzic dałby po tyłku... a co zrobić, gdy "dziecko" jest dawno po 30-stce i jest twoim mężem? Wtedy to dopiero cisza zaległa...
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-01, 21:46   #40
Glodomorek
Zakorzenienie
 
Avatar Glodomorek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 301
Dot.: Nagle podejrzana cisza... Czyli co dziecko narozrabiało ;)

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
Oj, za starych dobrych czasów skleiły by te dzieci parę klapsów w pupę
A i dzisiaj w dobrych porządnych tradycyjnych rodzinach bez takiej kary by nie przeszło
Serio miałabym bić dziecko za to, że ja nie dopilnowałam swojej pomadki i zostawiłam w zasięgu ręki?
Równie dobrze można stłuc dziecko za to, że wzięło nóż i się pokaleczyło, czy że wypiło kreta
Glodomorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-01, 22:22   #41
gosik79
Zakorzenienie
 
Avatar gosik79
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 4 009
Dot.: Nagle podejrzana cisza... Czyli co dziecko narozrabiało ;)

Mi młoda kilkakrotnie polewała Toshibę i nic się nie działo. Lenovo niestety nie wytrzymał i touchpad już nie działa. Nikt na Maję nie krzyczał,nie warknął nawet a ona płakała po tym wypadku, jakby jej miało serce pęknąć. Oboje ją uspokajaliśmy zamiast prawić morały. Nie rozumiem takich ludzi, którzy dziecku przywalą dzieciakowi na dokładkę po takiej sytuacji.
gosik79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-01, 22:36   #42
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Dot.: Nagle podejrzana cisza... Czyli co dziecko narozrabiało ;)

Ja się czasem złoszczę jak mi dzieci coś zepsują, no bo trudno żebym się cieszyła albo nie wyartykułowała w jakiś sposób swojej dezaprobaty, szczególnie gdy robią coś, o czym wiedzą, że tego nie wolno robić bo mi się to nie podoba. Ale trudno żebym dzieci karała za to, że są ciekawe świata, że chcą eksperymentować itd. No taki urok dzieci Ale już sama ta podejrzana cisza świadczy o tym, że dziecko wie, kiedy nabroiło.

Ostatnio mi koleżanka opowiadała - szła na spacer ze swoimi dziećmi - jedno niespełna roczek, drugie lat 7, zapomniała czegoś, wróciła do domu, dzieci zostały na podjeździe przed domem. Akurat zadzwonił telefon, pilna sprawa, rozmawiała może z 3-4 minuty, w tym czasie słyszała jak starsze dziecko woła i woła, a potem nagle zaległa cisza... co się stało? Starsza wpadła na świetna zabawę - spuszczała wózek z młodszym dzieckiem po schodach, niestety wózek się wywalił. Dzieci tak się przestraszyły i to oboje - zarówno to poszkodowane jak i sprawca, że gdy matka przybiegła to cicho było jak makiem zasiał... jakby nie trawa i ziemia na czapce młodszego dziecka nie dociekła by prawdy
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-01, 22:44   #43
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Nagle podejrzana cisza... Czyli co dziecko narozrabiało ;)

Dla mnie najbardziej uroczy widok to jak dziecko małe, jeszcze nieporadne, coś upusci, a rodzic się drze. Moja córka stlukla słoik z keczupem u babci, bo se wyciągnęła z lodowki i do tej pory twierdzi, ze babcia na nią krzyczala A nie krzyczała, bo zawsze to był dla nas absurd drzec się na dziecko o takie rzeczy.
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-01, 23:48   #44
gosik79
Zakorzenienie
 
Avatar gosik79
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 4 009
Dot.: Nagle podejrzana cisza... Czyli co dziecko narozrabiało ;)

Vixen moja ma tak samo, nikt na nią paszczy nie drze, nie krzyczy, nie podnosi głosu a ona często mi dowala tekst "bo ty krzyczałaś, bo tata krzyczał". Bzdura, no ale co zrobić.

Przypomniało mi się jak kiedyś, w czasach zamierzchłych, kiedy mieściła się w wózku hipermarketowym, jechałyśmy takowym po Realu. Po sklepie łaziły dwie debilki z dzieciakami w wózkach, pannice po 2,5 - 3 lata na oko, dzieci darły japy jak durne, bawiąc się w zabawę "kto głośniej się wydrze". Wiem, bo mamusie uchachane komentowały te zawody. W końcu ktoś im zwrócił uwagę, te się obraziły i pojechały dalej.
Maja coś tam bąknęła, że niegrzeczne te dzieci, że ja bym jej na pewno nie pozwoliła na taką zabawę w sklepie, co skwitowałam tonem najnormalniejszym na świecie "zastrzeliłabym cię jakbyś tak się wydzierała". A Majka capslockiem w RYK nieziemski, na cały hipermarket właśnie, "NIE ZABIJAJ MNIE MAMUSIU". Wstyd na całego.
gosik79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-02, 00:04   #45
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Dot.: Nagle podejrzana cisza... Czyli co dziecko narozrabiało ;)

A tam "krzyczałaś na mnie" moja córka kiedyś poinformowała tatusia, że była niegrzeczna i za to mamusia ją skopała po brzuchu... Skąd ona to wzięła to nie mam pojęcia, dobrze, że powiedziała to tacie a nie komuś obcemu
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-02, 06:50   #46
traicionera
Zakorzenienie
 
Avatar traicionera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10 917
Dot.: Nagle podejrzana cisza... Czyli co dziecko narozrabiało ;)

Moja ostatnio rzucila w autobusie, ze tata dostanie mandat od policjanta, bo bije mamusie a my nawet glosu na siebie nie podnosimy. Oczywiscie spojrzenia wspolpasazerow bezcenne. A corka uchachana z dobrego w jej mniemaniu zartu.
__________________
przeczytane książki
2018 rok -100
2017 rok-100
2016 rok -100
2015 rok -105
2014 rok-61
2013 rok-58
2012 rok-35


Komu komu, czyli książki do oddania
traicionera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-04, 04:06   #47
Patrilla
Zakorzenienie
 
Avatar Patrilla
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 725
Dot.: Nagle podejrzana cisza... Czyli co dziecko narozrabiało ;)

Cytat:
Napisane przez Klarissa Pokaż wiadomość
Wyobraź sobie, że dziecko zalewa ci laptopa czymś lepkim i płynnym, dane z ostatnich 10 lat rozpływają się we mgle bezpowrotnie... Jak ukarać takie dziecko? Niejeden rodzic dałby po tyłku... a co zrobić, gdy "dziecko" jest dawno po 30-stce i jest twoim mężem? Wtedy to dopiero cisza zaległa...
są dobre kary ale mogłyby się małzonkowi jeszcze spodobac i co wtedy
__________________
Apolonia rośnie poza brzuchem od 03.09.2007'
Bruno dołączył do nas 28.02.2011'
Patrilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-04, 14:45   #48
201711281320
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 979
Dot.: Nagle podejrzana cisza... Czyli co dziecko narozrabiało ;)

Co do krzyczenia na dzieci gdy coś zbroją: mój synek jak miał jakieś 3 latka zrobił coś ( już nie pamiętam co to było) co mnie wkurzyło najwyraźniej na tyle żeby podnieść głos... Coś tam mu pewnie tłumaczyłam podniesionym głosem, a gdy skończyłam On z buzią w podkówkę i łzami w oczach powiedział: " Nie ksić na mnie, to mnie upokazia!" W szoku byłam

---------- Dopisano o 14:45 ---------- Poprzedni post napisano o 14:19 ----------

Klarissa i traicionera jak kiedyś policja lub kurator zapuka do Waszych drzwi to wiecie czyja to sprawka
201711281320 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-04, 15:01   #49
traicionera
Zakorzenienie
 
Avatar traicionera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10 917
Dot.: Nagle podejrzana cisza... Czyli co dziecko narozrabiało ;)

Albo psycholog zlobkowa mnie wezmie na pogadankęAz sie zastanawiam, co ona moze w żłobku gadać na nasz temat
__________________
przeczytane książki
2018 rok -100
2017 rok-100
2016 rok -100
2015 rok -105
2014 rok-61
2013 rok-58
2012 rok-35


Komu komu, czyli książki do oddania
traicionera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-04, 22:20   #50
monarika
Wtajemniczenie
 
Avatar monarika
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 074
Dot.: Nagle podejrzana cisza... Czyli co dziecko narozrabiało ;)

Cytat:
Napisane przez gosik79 Pokaż wiadomość
Majka miała wtedy może 3-4 latka, wracałyśmy z dużych zakupów z hipermarketu, który mamy pod nosem. Ja miałam w łapach reklamówy pełne dóbr doczesnych, młoda zamiast tego, miała katar. Ponieważ nie miałam jak podać jej chusteczki do nosa, poprosiłam żeby ze smarkaniem poczekała 2 minuty, aż na przejściu przed którym stałyśmy zapali się zielone światło i dojdziemy do domu.
Po przyjściu do domu okazało się, że Maj chyba nie mogła wytrzymać bez chustki bo wysmarała nos w tył mojego trencza. Musiałam uroczo wyglądać z kg zielonych gili na dupsku.
wybacz ale
monarika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-09, 22:37   #51
CorkaCzarownic
Zadomowienie
 
Avatar CorkaCzarownic
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 421
Dot.: Nagle podejrzana cisza... Czyli co dziecko narozrabiało ;)

Cytat:
Napisane przez Klarissa Pokaż wiadomość
A tam "krzyczałaś na mnie" moja córka kiedyś poinformowała tatusia, że była niegrzeczna i za to mamusia ją skopała po brzuchu... Skąd ona to wzięła to nie mam pojęcia, dobrze, że powiedziała to tacie a nie komuś obcemu
__________________
And then she'd say: It's OK, I got lost on the way
But I'm a Supergirl and Supergirls don't cry.
CorkaCzarownic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-11, 12:12   #52
agnyska81
Zakorzenienie
 
Avatar agnyska81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13 037
Dot.: Nagle podejrzana cisza... Czyli co dziecko narozrabiało ;)

Cytat:
Napisane przez gosik79 Pokaż wiadomość
A Majka capslockiem w RYK nieziemski, na cały hipermarket właśnie, "NIE ZABIJAJ MNIE MAMUSIU". Wstyd na całego.
Cytat:
Napisane przez Klarissa Pokaż wiadomość
A tam "krzyczałaś na mnie" moja córka kiedyś poinformowała tatusia, że była niegrzeczna i za to mamusia ją skopała po brzuchu... Skąd ona to wzięła to nie mam pojęcia, dobrze, że powiedziała to tacie a nie komuś obcemu
Cytat:
Napisane przez traicionera Pokaż wiadomość
Moja ostatnio rzucila w autobusie, ze tata dostanie mandat od policjanta, bo bije mamusie
O mamo


Kilka wyskoków małego B (2,5 roku):
- oddalił się do drugiego pokoju, wrócił bez spodni, za to z kupą w ręku i radośnie oznajmił nam "kupa!",
- zostawiony pod opieką tatusia wstał pierwszy, dorwał się do mojego kremu do ciała (tego wielkiego Isana, pełnego ) i wsmarował 1/2 w siebie, poduszkę i tatusia - dopiero smarowanie kremem po ciele go obudziło; ile razy B wysmarował siebie nie zliczę, wszystkie kosmetyki mam pochowane, bo nie umiem go oduczyć, smaruje się kremem do rąk, balsamem, pomadkami itd. najchętniej po twarzy, włosach i nogach, uwielbia to
- wstał rano, wyjął z lodówki surowe jajko i zaczął je obierać - miał ochotę na śniadanie, a że lubi jajka i udało mu się do nich dosięgnąć, to się obsłużył (u dziadków, którzy mają niską lodówkę często sobie coś wyjmuje i zajada),
- podczas mojego wyjścia do wc wyjął z szafki pojemnik z kaszą i ryżem i wysypał na ciemną kanapę (dobrze, że nie wziął mąki ),
- w ogrodzie naśladował mamę - szkoda, że wyrywał nie chwasty, a wrzosy i przekopał rękami grządkę z kwiatami, wyglądała po tym, jakby pies szukał kreta,
- w ogrodzie bawi się psim jedzeniem i wodą robiąc z tego różne maziaje, których pies potem nie tknie niestety,
- w ogrodzie przyłapałam go na sprzątaniu psiej kupy ręką ,
- bawił się wodą po myciu podłóg - wrzucał tam skarpety, zabawki, mieszał rękami (na szczęście minęło mu to).
__________________

Joga z rana jak śmietana.
agnyska81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-11, 19:34   #53
traicionera
Zakorzenienie
 
Avatar traicionera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10 917
Dot.: Nagle podejrzana cisza... Czyli co dziecko narozrabiało ;)

Tworczy chlopak

Moja wczoraj cos tam robila w lazience, po czym spusila wode i wraca z dziwna mina. Pytam, co tam spuszczala, mloda odpowiada, ze papier toaletowy. Potem patrze, a tu plywa moja gabka do makijazu, cwaniara myslala, ze splynie rurami a tu kicha
__________________
przeczytane książki
2018 rok -100
2017 rok-100
2016 rok -100
2015 rok -105
2014 rok-61
2013 rok-58
2012 rok-35


Komu komu, czyli książki do oddania
traicionera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-17, 19:17   #54
Blondi_Anna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 42
Dot.: Nagle podejrzana cisza... Czyli co dziecko narozrabiało ;)

Hahaha ach te dzieci

Jak ja byłam mała pociełam parapet piłą od taty, bo zostawił na biurku...
Takie dobre 3 cm...
Blondi_Anna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-11, 13:07   #55
agnyska81
Zakorzenienie
 
Avatar agnyska81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13 037
Dot.: Nagle podejrzana cisza... Czyli co dziecko narozrabiało ;)

I nowości:
- wyrzucanie codziennie zabawek (poleciała też myszka komputerowa) przez uchylone okno, dobrze że mamy pod spodem własny ogród, to rzeczy są do odzyskania,
- kilka dni temu synek wyjął z mojej torby tusz do rzęs i się umalował Dobrze, że oczy przy tym zamykał Gdy poszłam sprawdzić, co tak cicho, szybciorem zakręcał
__________________

Joga z rana jak śmietana.
agnyska81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-11, 13:55   #56
houseofcolours
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 852
GG do houseofcolours
Dot.: Nagle podejrzana cisza... Czyli co dziecko narozrabiało ;)

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
- kilka dni temu synek wyjął z mojej torby tusz do rzęs i się umalował Dobrze, że oczy przy tym zamykał Gdy poszłam sprawdzić, co tak cicho, szybciorem zakręcał
Moja 3latka wczoraj twarz samoopalczem wysmarowała. Wydawało mi sie, ze nałożyła niewiele i zmyłam wszystko ale dziś rano wyglądało to znacznie gorzej, co gorsza zajęta zmywaniem jej twarzy zapomniałam umyć jej ręce ciekawe kiedy jej to zejdzie...
houseofcolours jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-11 13:55:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:55.