Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-03-30, 12:22   #2101
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Miał ktoś styczność z bazą "Hangover" Too Faced?
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-30, 13:12   #2102
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 532
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Miał ktoś styczność z bazą "Hangover" Too Faced?
Ja chciałam próbkę wziać, ale nie mieli testera
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-30, 13:52   #2103
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez 201703291446 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
U mnie 3/3 zamówienia z jedną miniaturą i wszystkie (w sumie 6 z tego miesiąca) bez próbki Black Opium EDT, która dalej wisi na stronie.
Wiesz może czy przy zwrocie całego zamówienia w perfumerii stacjonarnej dostaje się zwrot kosztów przesyłki?
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-30, 14:07   #2104
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 190
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Ja też nie dostałam próbki Black Opium ale dorwałam ją stacjonarnie i w sumie żałuję

Przeboje z pudrem zakończyłam kupnem kolejnego opakowania sypkiego HD z Inglota. Muszę jednak trochę dłużej potestować La Prairie i spróbować jeszcze Shiseido. Z La Prairie sprawdzę jeszcze jaśniejszy kolor.

Jestem chyba ewenementem bo z każdym dniem coraz bardziej lubię YSL Fushion Ink. Trzyma się cały dzień, nie wysusza mi skóry (co w moim przypadku skutkuje zawsze przetłuszczaniem strefy T), nie ciemnieje, nie podkreśla niedoskonałości. Naprawdę go lubię.
Kaoru22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-30, 14:12   #2105
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Kaoru22 Pokaż wiadomość
Ja też nie dostałam próbki Black Opium ale dorwałam ją stacjonarnie i w sumie żałuję

Przeboje z pudrem zakończyłam kupnem kolejnego opakowania sypkiego HD z Inglota. Muszę jednak trochę dłużej potestować La Prairie i spróbować jeszcze Shiseido. Z La Prairie sprawdzę jeszcze jaśniejszy kolor.

Jestem chyba ewenementem bo z każdym dniem coraz bardziej lubię YSL Fushion Ink. Trzyma się cały dzień, nie wysusza mi skóry (co w moim przypadku skutkuje zawsze przetłuszczaniem strefy T), nie ciemnieje, nie podkreśla niedoskonałości. Naprawdę go lubię.
Mi ten podkład ściąga skórę i nieco podkreśla suche skórki, ale nieźle kryje, rzeczywiście nie ciemnieje i jest całkiem fajny. Dla mnie nieco zbyt pudrowy, ale dosyć go lubię.
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-30, 14:20   #2106
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
e, ja nie mam nic przeciwko silikonom
w ogóle dzięki za sugestie, przyjmuję wszystkie - tylko tak się odniosłam, do tego konkretnego produktu; przeciwko silikonom nic nie mam, ale wszelkie wartości pielęgnacyjne wole czerpać z naturalsów; ta baza to jakaś wypasiona pielęgnacja + silikony, nie chcę przepłacać po prostu, skoro i tak z tej ostatniej warstwy (po serum i kremie) niewiele mi się tych peptydów i witamin przedrze do naskórka
podobnie rzecz ma się zresztą z kremami BB - niektóre z nich to fajne lekkie podkłady z całkiem niepotrzebnymi mi wartościami pielęgnacyjnymi, są przez to droższe, przez te wszystkie wypaśne nawilżacze i antyoksydanty...
Rozumiem Małgosiu
Owszem cena fioletowego EL nie jest mała, kupuję w promocji i z racji tego, że nie używam jej codziennie mam ją długo.



Cytat:
Napisane przez EmaLo Pokaż wiadomość
Ja też używam Double Wear. Przy cerze mieszanej dobrze się sprawdza Jak to "baba", szukałam po czegoś nowego/lepszego (jak to "baba" ) .
Zaczaiłam się na ten Re(marc)able, ale chyba po Waszych recenzjach zrezygnuje
Czemu? ja uważam, że jak masz możliwość próbek to trzeba korzystać, nauczyłam się już, że często coś co mi się wydaje, że nie będzie dla mnie ok okazuje się całkiem fajne i odwrotnie. Poza tym moja skóra np. nie we wszystkie dni lubi to samo stąd poszukiwania podkładu na każdy dzień u mnie
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!

Edytowane przez Iwonalodz
Czas edycji: 2016-03-30 o 14:21 Powód: dopisek
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-30, 14:32   #2107
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 190
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Mi ten podkład ściąga skórę i nieco podkreśla suche skórki, ale nieźle kryje, rzeczywiście nie ciemnieje i jest całkiem fajny. Dla mnie nieco zbyt pudrowy, ale dosyć go lubię.
Ja się go obawiałam (suchoskórna), ale całkiem niepotrzebnie. Świetnie się u mnie sprawdza
Kaoru22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-30, 14:57   #2108
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja chciałam próbkę wziać, ale nie mieli testera

No właśnie na KWC jest cała jedna opinia, z której wynika, że ta baza nic nie robi dobrego ani złego. W necie to samo, więc chyba po prostu ma ładne opakowanie
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-30, 15:06   #2109
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

dalej w temacie bazowym
Diorskin Forever Base Primer - czy któraś z Was testowała? Wpadłam w ciąg i testuję wszystko, ale poczytałabym też cudze opinie, to chyba nowość, nie? Mało o niej w necie....
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-30, 15:15   #2110
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez 201703291446 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Zwracaja gotówką
Robiłam zwrot stacjonarnie w styczniu.

Małgosiu kliknęłam sobie ten primer 100% pure. mam nadziję, że mnie uszczęsliwi
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-30, 15:23   #2111
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość

Małgosiu kliknęłam sobie ten primer 100% pure. mam nadziję, że mnie uszczęsliwi
ja tym bardziej
powiem CI, że czasem używam tego primera na gołą skórę (skład ma zacny, tam oczywiscie są jakieś woski w zastępstwie silikonów, więc jeśli masz tendencje do zapychania to trzeba ostrożnie) i na to dopiero krem z filtrem mineralnym; tą bazę zresztą producent poleca pod minerały (z pewnością miał na myśli makijaż, nie krem) i ona rzeczywiście trochę niweluje ten niekorzystny efekt mineralny u mnie...
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-30, 15:31   #2112
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez 201703291446 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Bo to reklamacja, a nie normalny zwrot
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-30, 15:45   #2113
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez 201703291446 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Raczej marne szanse - zwracają tylko za produkty, zapytam o przesyłkę, ale jak mam czekać na zwrot przelewem, to już wolę chyba poświęcić te 30zł
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-30, 15:46   #2114
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez 201703291446 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
No proszę, a u mnie gipsowy odlew
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-30, 15:49   #2115
Hermiona111
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona111
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 518
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Przyszło do mnie zamówienie z S, a mianowicie Too Faced Semi Sweet. Otworzyłam przy kurierze, bardzo się bałam, że cienie będą rozwalone i mentalnie przygotowana byłam na zwrot, ale na szczeście są calutkie. Zamówienie zapakowane było na prezent(stwierdziłam, że może wtedy jakoś lepiej zapakują i cienie przetrwają ) w takim kartonowym pudełeczku. Także ufff. Cienie sa mega, uwielbiam takie kolory
Hermiona111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-30, 15:56   #2116
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 532
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Hermiona111 Pokaż wiadomość
Przyszło do mnie zamówienie z S, a mianowicie Too Faced Semi Sweet. Otworzyłam przy kurierze, bardzo się bałam, że cienie będą rozwalone i mentalnie przygotowana byłam na zwrot, ale na szczeście są calutkie. Zamówienie zapakowane było na prezent(stwierdziłam, że może wtedy jakoś lepiej zapakują i cienie przetrwają ) w takim kartonowym pudełeczku. Także ufff. Cienie sa mega, uwielbiam takie kolory
Ja chciaąłm zamówić oryginal ale nie zrobię tego, bo nie chcę sie zastanawiać jakie dojdzie, za duzo stresu
I tez mialam Semi-Sweet jako prezent pakowanie w pudełku i stwierdziąłm, ze duzo gorzej wyszło to niz bez tego
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-30, 16:07   #2117
Hermiona111
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona111
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 518
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja chciaąłm zamówić oryginal ale nie zrobię tego, bo nie chcę sie zastanawiać jakie dojdzie, za duzo stresu
I tez mialam Semi-Sweet jako prezent pakowanie w pudełku i stwierdziąłm, ze duzo gorzej wyszło to niz bez tego
Pisałam do S wcześniej i odpowiedź była podobna, do tej, którą Ty otrzymałaś. Coś w stylu, że dokładają największych starań, aby przesyłka była dobrze zabezpieczona i doszła w całości, ale żeby otworzyć przy kurierze i nie przyjąć jak coś. Niee no, świetnie po prostu. Jak im kasy nie szkoda Wkurzyło mnei to, bo każdy kto zamawia chce żeby produkty przyszły całe a nie porozwalane i nikt nie chce bawić się w zwroty. Totalnie tego nie rozumim.

Nie wiem czy drugi raz bym podjęła takie ryzyko i raczej już u nich cieni nie zamówię.

Teraz czaję się na jakiś podkład/podkłady, ewentualnie podkład i bazę. Szkoda, że w S nie mają produktów Clarins bo zamówiłabym znów któryś z ichniejszych podkładów i bazę UD w S.
Hermiona111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-30, 16:10   #2118
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 532
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Hermiona111 Pokaż wiadomość
Pisałam do S wcześniej i odpowiedź była podobna, do tej, którą Ty otrzymałaś. Coś w stylu, że dokładają największych starań, aby przesyłka była dobrze zabezpieczona i doszła w całości, ale żeby otworzyć przy kurierze i nie przyjąć jak coś. Niee no, świetnie po prostu. Jak im kasy nie szkoda Wkurzyło mnei to, bo każdy kto zamawia chce żeby produkty przyszły całe a nie porozwalane i nikt nie chce bawić się w zwroty. Totalnie tego nie rozumim.

Nie wiem czy drugi raz bym podjęła takie ryzyko i raczej już u nich cieni nie zamówię.

Teraz czaję się na jakiś podkład/podkłady, ewentualnie podkład i bazę. Szkoda, że w S nie mają produktów Clarins bo zamówiłabym znów któryś z ichniejszych podkładów i bazę UD w S.
No niestety, widac w nosie maja czy dojdzie całe czy w kawałkach, Znaczy klienta maja w tylnym siedzeniu

Ja czekam na vipy stacjonarne i wtedy kupię. Miałam Peach kupować, ale po wnikliwym obejrzeniu jej w necie, stwierdziłam, ze to najlichsza paletka TF, jaka wypuscili :/

Ja dzisiaj od rana testuje na buzi Chanelowy Vitalumiere Aqua nr 10 i o zgrozo - w tej chwili mam jakis ton ciemniejszy i wygladam, jakbym se nie umiała dobrac koloru
Normalnei oksydował
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-30, 16:43   #2119
Hermiona111
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona111
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 518
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No niestety, widac w nosie maja czy dojdzie całe czy w kawałkach, Znaczy klienta maja w tylnym siedzeniu

Ja czekam na vipy stacjonarne i wtedy kupię. Miałam Peach kupować, ale po wnikliwym obejrzeniu jej w necie, stwierdziłam, ze to najlichsza paletka TF, jaka wypuscili :/

Też straszliwie spodobała mi się Peach, ale podobnie jak Ty po pewnym czasie stwierdziłam, że jednak wielu kolorów bym nie używała i że coś mi w niej nie pasuje. Podobnie było z Too Faced Chocolate Bar, niektóre cienie były dla mnie takie meeeh.
Hermiona111 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-30, 17:27   #2120
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 532
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Hermiona111 Pokaż wiadomość
Też straszliwie spodobała mi się Peach, ale podobnie jak Ty po pewnym czasie stwierdziłam, że jednak wielu kolorów bym nie używała i że coś mi w niej nie pasuje. Podobnie było z Too Faced Chocolate Bar, niektóre cienie były dla mnie takie meeeh.
To kwestia samych kolorów - nie sa wcale fajne, jakosc niektórych lipna. generalnie wydawała sie ze bedzie super, a po blizszych swatchach wyszło ze nie. Widziałam na YT ze wiele blogerek twierdzi, ze nie warto, ze słaba.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-30, 17:28   #2121
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja czekam na vipy stacjonarne i wtedy kupię. Miałam Peach kupować, ale po wnikliwym obejrzeniu jej w necie, stwierdziłam, ze to najlichsza paletka TF, jaka wypuscili :/

Ja dzisiaj od rana testuje na buzi Chanelowy Vitalumiere Aqua nr 10 i o zgrozo - w tej chwili mam jakis ton ciemniejszy i wygladam, jakbym se nie umiała dobrac koloru
Normalnei oksydował
O kurczę, ja też mialam kupić Peach Zaraz poszukam fotek i recenzji.

Na mnie tak okrutnie oksydował MUFE Mat velvet,wyglądalam okrutnie. Blada szyja i pomarańczowa szpachla na twarzy.
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-30, 17:35   #2122
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 532
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez amelsss Pokaż wiadomość
O kurczę, ja też mialam kupić Peach Zaraz poszukam fotek i recenzji.

Na mnie tak okrutnie oksydował MUFE Mat velvet,wyglądalam okrutnie. Blada szyja i pomarańczowa szpachla na twarzy.
Wiesz, moze Tobie sie spodoba, ale ja jestem na nie

Ciekawe czemu niektóre podkłady tak maja z ciemnieniem ....przeciez nikt nei chce zmienic sie po paru godzinach od ich nalozenia z białej na czarna cerę
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-30, 17:43   #2123
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Wyszedl nowy podklad Burberry Bright glow
__________________
wymienię

Instagram mój

Edytowane przez ranka
Czas edycji: 2016-03-30 o 17:55
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-30, 17:48   #2124
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Ja wczoraj na Temptalii obczailam Peach i dokładnie tak samo uznałam, czytanie w wizażowych myślach

Niektóre kolory tam strasznie nisko są ocenione, poza tym w sumie to mi się powtarzają. Pójdę ją tylko powąchać
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-30, 17:55   #2125
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 532
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Ja wczoraj na Temptalii obczailam Peach i dokładnie tak samo uznałam, czytanie w wizażowych myślach

Niektóre kolory tam strasznie nisko są ocenione, poza tym w sumie to mi się powtarzają. Pójdę ją tylko powąchać
U Kryski widziałam wczesniej ale nie to zdecydowało, bo wiele razy oceniała coś licho a ja to uwielbiam i nie zgadzałam sie z jej ocenami. Ale inne swatche w sieci, opinie na YT, porównanie, etc - utwierdziły mnie w tym, ze Peach nie chcę

Za to chce nagle Kremowy Contour Kit Anastii
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-30, 17:58   #2126
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cześć dziewczyny mam pytanie odnośnie podkładu Estee Lauder - jak to jest z kolorami Double Wear? Może orientujecie się jaki kolor odpowiada tak mniej więcej NC15/NC20?
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-30, 17:59   #2127
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
U Kryski widziałam wczesniej ale nie to zdecydowało, bo wiele razy oceniała coś licho a ja to uwielbiam i nie zgadzałam sie z jej ocenami. Ale inne swatche w sieci, opinie na YT, porównanie, etc - utwierdziły mnie w tym, ze Peach nie chcę

Za to chce nagle Kremowy Contour Kit Anastii
Ale wczoraj wskoczyły te takie mocne zbliżenia wszystkich cieni, ja po nich zrezygnowałam, bo swatche też niby widziałam, szkoda w sumie. Bo miała potencjał. No ale co tam, Bon Bons nadal wymiata
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-30, 18:01   #2128
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 532
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Ale wczoraj wskoczyły te takie mocne zbliżenia wszystkich cieni, ja po nich zrezygnowałam, bo swatche też niby widziałam, szkoda w sumie. Bo miała potencjał. No ale co tam, Bon Bons nadal wymiata
Kryśka to ma za dużo w 4 literach i ona zjeżdża ocenowo nawet dobre rzeczy, jakos mało obiektywna jest, także na niej tylko bym nie opierała opinii
Co nie znaczy, ze bronię samą paletkę - nie
A tak Bon Bonsik wymiata, aczkolwiek po kupnie Semi -Sweet poszedł w odstawke na razie, a ostanio zas i tak tydzien z rzędu używałam macowej Tinashe w róznych konfiguracjach
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2016-03-30 o 18:02
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-30, 19:06   #2129
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Kryśka to ma za dużo w 4 literach i ona zjeżdża ocenowo nawet dobre rzeczy, jakos mało obiektywna jest, także na niej tylko bym nie opierała opinii
Co nie znaczy, ze bronię samą paletkę - nie
A tak Bon Bonsik wymiata, aczkolwiek po kupnie Semi -Sweet poszedł w odstawke na razie, a ostanio zas i tak tydzien z rzędu używałam macowej Tinashe w róznych konfiguracjach
Oceny to mniej ważne, kolory przemyślałam i przyjrzałam się im lepiej. Ale zapach i tak mnie interesuje czy będzie sztuczny czy fajny
Tinashe piękna rzeczywiście jest, więc się nie dziwię. Ja poza domem i nie wzięłam Bon Bonsa i już za nim tęsknię
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-30, 19:12   #2130
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 532
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Oceny to mniej ważne, kolory przemyślałam i przyjrzałam się im lepiej. Ale zapach i tak mnie interesuje czy będzie sztuczny czy fajny
Tinashe piękna rzeczywiście jest, więc się nie dziwię. Ja poza domem i nie wzięłam Bon Bonsa i już za nim tęsknię
Kolory własnie w wiekszosci mi sie nie podobają... Ale masz rację, powąchać powącham, bo ciekawam jak będzie pachniec

Taka tesknota wskazana, bo jeszcze chetniej go będziesz uzywać
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-17 18:22:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:40.